[προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26029
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 03 Μάιος 2023, 16:17

GoBack έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:07
Τι κακο εχει η καιζερ; :102:
οταν γνωριζεις προσωπικα τους 25 ους συνεχιστες οικογενειακης μικροζυθοποιας σε ενα συνοικισμο των βαυαρικων αλπεων ( που αποκλειεται απο τα χιονια καθε χειμωνα ) - κ σε εμπιστευονται να κρινεις την παραγωγη τους- ειναι λογικο να αηδιαζεις μονο με το ακουσμα ''Καιζερ '' στην οποια εχει προσβαση καθε τελευταιος της πλεμπας
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 23709
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 03 Μάιος 2023, 16:19

ολα αυτα γιατί ο χιόνης εβαλε την ακολασία στο μυαλό της γαλής; Και εξαφανίστηκε κιολας μετα.

nowhere
Δημοσιεύσεις: 14782
Εγγραφή: 26 Νοέμ 2019, 08:56

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nowhere » 03 Μάιος 2023, 16:21

Αγις έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:17
οταν γνωριζεις προσωπικα τους 25 ους συνεχιστες οικογενειακης μικροζυθοποιας σε ενα συνοικισμο των βαυαρικων αλπεων ( που αποκλειεται απο τα χιονια καθε χειμωνα ) - κ σε εμπιστευονται να κρινεις την παραγωγη τους- ειναι λογικο να αηδιαζεις μονο με το ακουσμα ''Καιζερ '' στην οποια εχει προσβαση καθε τελευταιος της πλεμπας
:smt005:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 03 Μάιος 2023, 16:32

hellegennes έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:22
Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:13
hellegennes έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:12


Εμένα πάλι μού βγάζει μια κλασική καραμπαμπιά. Επίσης μοιάζει τουλάχιστον 20 χρόνια μεγαλύτερος απ' ό,τι είναι.
Εμένα σαν γυναίκα, μου γουστάρει. Τέρμα.
Καλά, όποιος θέλεις μπορεί να σ' αρέσει. Κι ο δολοφόνος πιλότος δέχεται ερωτικά γράμματα και δεν είναι ο μόνος ψυχοπαθής φυλακισμένος στον οποίον συμβαίνει αυτό.

Κάποιες γυναίκες είναι περίεργες. Υπάρχουν γυναίκες που ανέχονται κακοποιητικές συμπεριφορές, που επιστρέφουν πίσω σε κακοποιητικούς συντρόφους, καθώς και άλλες που το παίζουν φεμινίστριες, ωρύονται για διάφορα θέματα και τελικά κάθονται να υπηρετούν "βαρβάτους" που αράζουν στην πολυθρόνα και δεν κάνουν κόπο να σηκώσουν ούτε το βρακί τους απ' το πάτωμα. Your choice.

Απλά να ξέρεις ότι το "τέρμα" δεν είναι μια εντολή που δέχομαι να υπακούσω και γενικά δεν υπακούω σε εντολές, γιατί προσωπικά δεν μου αρέσει να υπηρετώ κανέναν. Καλά κάνεις και σ' αρέσει και το ίδιο καλά κάνω κι εκφράζω την άποψή μου ελεύθερα, όπως καλά κάνω και κράζω την Naida και μπορώ κι εσένα για το δίπορτο φεμινίστρια-υποταγμένη.
Υποταγμένη σε τι;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40877
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 03 Μάιος 2023, 16:38

Naida έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:32
hellegennes έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:22
Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:13


Εμένα σαν γυναίκα, μου γουστάρει. Τέρμα.
Καλά, όποιος θέλεις μπορεί να σ' αρέσει. Κι ο δολοφόνος πιλότος δέχεται ερωτικά γράμματα και δεν είναι ο μόνος ψυχοπαθής φυλακισμένος στον οποίον συμβαίνει αυτό.

Κάποιες γυναίκες είναι περίεργες. Υπάρχουν γυναίκες που ανέχονται κακοποιητικές συμπεριφορές, που επιστρέφουν πίσω σε κακοποιητικούς συντρόφους, καθώς και άλλες που το παίζουν φεμινίστριες, ωρύονται για διάφορα θέματα και τελικά κάθονται να υπηρετούν "βαρβάτους" που αράζουν στην πολυθρόνα και δεν κάνουν κόπο να σηκώσουν ούτε το βρακί τους απ' το πάτωμα. Your choice.

Απλά να ξέρεις ότι το "τέρμα" δεν είναι μια εντολή που δέχομαι να υπακούσω και γενικά δεν υπακούω σε εντολές, γιατί προσωπικά δεν μου αρέσει να υπηρετώ κανέναν. Καλά κάνεις και σ' αρέσει και το ίδιο καλά κάνω κι εκφράζω την άποψή μου ελεύθερα, όπως καλά κάνω και κράζω την Naida και μπορώ κι εσένα για το δίπορτο φεμινίστρια-υποταγμένη.
Υποταγμένη σε τι;
Στον γκόμενό σου, με βάση αποκλειστικά τις δικές σου διηγήσεις. Στις ιστορίες όλων των άλλων το παίζεις άτεγκτη φεμινίστρια, αλλά στον γκόμενό σου είσαι γατούλα και υπηρέτρια.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 03 Μάιος 2023, 16:41

hellegennes έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:38
Naida έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:32
hellegennes έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:22


Καλά, όποιος θέλεις μπορεί να σ' αρέσει. Κι ο δολοφόνος πιλότος δέχεται ερωτικά γράμματα και δεν είναι ο μόνος ψυχοπαθής φυλακισμένος στον οποίον συμβαίνει αυτό.

Κάποιες γυναίκες είναι περίεργες. Υπάρχουν γυναίκες που ανέχονται κακοποιητικές συμπεριφορές, που επιστρέφουν πίσω σε κακοποιητικούς συντρόφους, καθώς και άλλες που το παίζουν φεμινίστριες, ωρύονται για διάφορα θέματα και τελικά κάθονται να υπηρετούν "βαρβάτους" που αράζουν στην πολυθρόνα και δεν κάνουν κόπο να σηκώσουν ούτε το βρακί τους απ' το πάτωμα. Your choice.

Απλά να ξέρεις ότι το "τέρμα" δεν είναι μια εντολή που δέχομαι να υπακούσω και γενικά δεν υπακούω σε εντολές, γιατί προσωπικά δεν μου αρέσει να υπηρετώ κανέναν. Καλά κάνεις και σ' αρέσει και το ίδιο καλά κάνω κι εκφράζω την άποψή μου ελεύθερα, όπως καλά κάνω και κράζω την Naida και μπορώ κι εσένα για το δίπορτο φεμινίστρια-υποταγμένη.
Υποταγμένη σε τι;
Στον γκόμενό σου, με βάση αποκλειστικά τις δικές σου διηγήσεις. Στις ιστορίες όλων των άλλων το παίζεις άτεγκτη φεμινίστρια, αλλά στον γκόμενό σου είσαι γατούλα και υπηρέτρια.
Δηλαδή σε τι τον υπηρετώ; του φέρνω τις παντόφλες;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 23709
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 03 Μάιος 2023, 16:42

μετρια υπηρετρια εννοει, σιγουρα θα τον εχεις ασιδέρωτο.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40877
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 03 Μάιος 2023, 16:46

Naida έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:41
Δηλαδή σε τι τον υπηρετώ; του φέρνω τις παντόφλες;
Α, τόσες λεπτομέρειες δεν ξέρω και δεν μ' ενδιαφέρει να μάθω.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70758
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 03 Μάιος 2023, 16:47

enaon έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:19
ολα αυτα γιατί ο χιόνης εβαλε την ακολασία στο μυαλό της γαλής; Και εξαφανίστηκε κιολας μετα.
Δεν έχω την ίδια άποψη για το σεξ με τους αντιχριστιανούς προχωκάγκουρες, καλό μου.

Αυτοί μόνον εξιτάρονται με την έννοια της... αμαρτίας.

Δεν μας έφταναν οι δημητρούλες των μπαρουφάκηδων, πλάκωσαν και οι επαναστάτες των ρομά εραστών.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Πασιφάη
Δημοσιεύσεις: 13588
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:32

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πασιφάη » 03 Μάιος 2023, 16:53

βοθρατζης έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:16
Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:09
βοθρατζης έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:05


μη μιλάς για το δάσκαλο, ερασιτέχνη της κακιάς ώρας
εδώ μεταλαμπαδεύουμε γνώση

διαδίδουμε τη γνώση στους ανυποψίαστους
Είναι ιερό καθήκον να αφυπνίσουμε τους άντρες ενάντια στη γυναικεία χοντροκωλίαση
Δεν πιάνετε θρούμπι ρε κακομοιριασμένοι. Φέρτε τον εδώ να κάνουμε τουλάχιστον μιαν αξιοπρεπή συζήτηση, Καλαματιανή ντελιβερασιόνες. Εσύ τι να κλάσεις. :lol:
είμαι ο απεσταλμένος του δάσκαλου, καθώς ο ποντίφικας τελεί σε ιερή απομόνωση

μου μήνυσε ότι σου επιβάλλει εξαγνισμό , χοντροκώλικο αρπακτικό
πάρε στουπί λαστιχωτό και βάρα το μέχρι να ασπρίσει

:smt047
Να του μεταφέρεις αγωνιστικούς χαιρετισμούς και πες του να βάλει το στουπί στο Έρεβος της σπηλιάς του. Μέχρι να μελιτζανιάσει το χρώμα της μάπας του. Είμαι ευγενική..Αν μη τι άλλο. :003:
''Μου αρέσουν οι άνθρωποι που φορούν την ψυχή στο πρόσωπό τους'' Jim Morrison

neon imposter
Δημοσιεύσεις: 2826
Εγγραφή: 05 Αύγ 2022, 11:16
Phorum.gr user: neon imposter

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από neon imposter » 03 Μάιος 2023, 16:56

μπορεί η συζήτηση να γίνει του κώλου, όπως άρχισε άλλωστε;

Άβαταρ μέλους
βοθρατζης
Δημοσιεύσεις: 897
Εγγραφή: 03 Οκτ 2018, 18:49

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από βοθρατζης » 03 Μάιος 2023, 16:57

neon imposter έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:56
μπορεί η συζήτηση να γίνει του κώλου, όπως άρχισε άλλωστε;
εντάξει
παίρνω την πάσα και συνεχίζω

η Γάλη μου θυμίζει τον Σταμούλη το Λοχία

θα κάθεται να συζητάει για το σεξ , λες και έχει να γίνει από τότε στην Αλβανία στο έπος του '40

πάω στοίχημα ότι ο χιόνις της είπε ότι το σεξ είναι:

να σε στήνει ο άλλος στα τέσσερα και να σου ξεσκίζει την κωλάρα
και από τότε....

δεν του ξαναμίλησε..!!!!

:smt005:

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 43549
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 03 Μάιος 2023, 16:58

hellegennes έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:15
Πασιφάη έγραψε:
03 Μάιος 2023, 15:54
Άσε μας ρε Χέλη. Ουδέποτε ήμουν υποταγμένη, ή γυναικούλα.
Αυτό είναι το μοναδικό κομμάτι που δεν με αφορά. Δικαίωμά σου να είσαι.

Κατά τα άλλα, θίχτηκες επειδή είπα καράμπαμπα τον τσομπάνο μπάρμπα που γουστάρεις. Αυτό δεν είναι δικαίωμά σου. Ή μάλλον δικαίωμά σου είναι να μην σ' αρέσει που τον χαρακτήρισα, δεν είναι όμως δικαίωμά σου να μου πεις ποιον θα χαρακτηρίσω και πώς.
Λάθος, είναι δικαίωμα της να σου βγάλει και πρόγραμμα πότε να αναπνέεις. Απλά δεν είναι υποχρέωση σου να το ακολουθήσεις ή έστω να το διαβάσεις.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 3310
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 03 Μάιος 2023, 16:59

neon imposter έγραψε:
03 Μάιος 2023, 14:15
ΓΑΛΗ έγραψε:
03 Μάιος 2023, 14:14
neon imposter έγραψε:
03 Μάιος 2023, 13:57
στο Άγρυπνος στο Σιάτλ το λέει σε μια φίλη της η Μεγκ
Ποιο απ' όλα;
ότι οι γυναίκες τσεκάρουν τον ανδρικό κώλο

ή μπορεί να το λέει ένας φίλος τ στον Χανκς - αυτό δεν το θυμάμαι

μου είχε κάνει εντύπωση πάντως
Που να ακούσεις και κάποιες να σχολιάζουν "το πακέτο" (και δεν εννοώ του πορτοφολιού)
Perception is reality...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70758
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: [προς γυναίκες] τσεκάρετε και εσείς πόσο σφιχτός είναι ο κώλος του συντρόφου σας;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 03 Μάιος 2023, 17:01

βοθρατζης έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:57
neon imposter έγραψε:
03 Μάιος 2023, 16:56
μπορεί η συζήτηση να γίνει του κώλου, όπως άρχισε άλλωστε;
εντάξει
παίρνω την πάσα και συνεχίζω

η Γάλη μου θυμίζει τον Σταμούλη το Λοχία

θα κάθεται να συζητάει για το σεξ , λες και έχει να γίνει από τότε στην Αλβανία στο έπος του '40

πάω στοίχημα ότι ο χιόνις της είπε ότι το σεξ είναι:

να σε στήνει ο άλλος στα τέσσερα και να σου ξεσκίζει την κωλάρα
και από τότε....

δεν του ξαναμίλησε..!!!!

:smt005:
Ο χιόνις ποιος είναι; :)
Gavalas for President! :grfl:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών