ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΧΟΡΟΥΜ

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΧΟΡΟΥΜ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 19 Μάιος 2023, 17:59

Bic έγραψε:
19 Μάιος 2023, 17:32
Αλήθεια, τον Ταϋγέτη τον έχει αναφέρει κανείς; Το θείο βρέφος, τον bugman, την pal, τον Καράμπαμπα (όχι τον Ίζνο), την spinalis;

Ήταν κι ένας άλλος, που ήταν συντονιστής πολύυυυυ παλιά (εγώ τον πέτυχα εκτός συντονισμού το 2006), που είχε τρέλα με τα αυτοκίνητα και με τη visual basic. Στην οποία είχε φκιάξει και βιβλιοθήκες (dlls, ocx κλπ) με όλες τις εντολές στα ελληνικά. Αλλά δεν μου 'ρχεται το όνομα γμτ...

Την υπογραφή "Το Yaraki φλόγες βγάζει, μήπως καίει πετρογκάζι" την είχε ο karkatim;
H pal ειχε γραφτει κι εδ στο καινουργιο τον πρωτο καιρο ποσταρε αρκετα συχνα αλλα μετα αποχορησε οικιοθελως κι εντελως αθορυβα.
Αν ψαξεις παλια νηματα του πχορουμ και δεις εκει που ποσταρε θα παρατηρησεις οτι ειναι μαρκαρισμενη σαν μελος που αποχωρησε.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΧΟΡΟΥΜ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 19 Μάιος 2023, 18:02

plouf έγραψε:
19 Μάιος 2023, 17:59
Bic έγραψε:
19 Μάιος 2023, 17:32
Αλήθεια, τον Ταϋγέτη τον έχει αναφέρει κανείς; Το θείο βρέφος, τον bugman, την pal, τον Καράμπαμπα (όχι τον Ίζνο), την spinalis;

Ήταν κι ένας άλλος, που ήταν συντονιστής πολύυυυυ παλιά (εγώ τον πέτυχα εκτός συντονισμού το 2006), που είχε τρέλα με τα αυτοκίνητα και με τη visual basic. Στην οποία είχε φκιάξει και βιβλιοθήκες (dlls, ocx κλπ) με όλες τις εντολές στα ελληνικά. Αλλά δεν μου 'ρχεται το όνομα γμτ...

Την υπογραφή "Το Yaraki φλόγες βγάζει, μήπως καίει πετρογκάζι" την είχε ο karkatim;
H pal ειχε γραφτει κι εδ στο καινουργιο τον πρωτο καιρο ποσταρε αρκετα συχνα αλλα μετα αποχορησε οικιοθελως κι εντελως αθορυβα.
Αν ψαξεις παλια νηματα του πχορουμ και δεις εκει που ποσταρε θα παρατηρησεις οτι ειναι μαρκαρισμενη σαν μελος που αποχωρησε.
Ναι, νομίζω την πέτυχα κάποια στιγμή (στην προηγούμενη "θητεία" μου σ' αυτό το πχόρουμ).

Αλλά νομίζω το νήμα αφορά γενικά παλιούς και "ιστορικούς" χρήστες, όχι μόνο τους εξαφανισμένους. Γι' αυτό άλλωστε και έχουν πέσει και ονόματα όπως o Alfonso.

Εσύ μαέστρο έχεις πει ποτέ ποιος ήσουν στο παλιό; Σόρυ αν το έχεις αναφέρει, ή αν δεν θες να το πεις.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12541
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΧΟΡΟΥΜ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 19 Μάιος 2023, 18:03

Bic έγραψε:
19 Μάιος 2023, 17:56
enterprise-psi έγραψε:
19 Μάιος 2023, 17:54
Bic έγραψε:
19 Μάιος 2023, 17:32
Αλήθεια, τον Ταϋγέτη τον έχει αναφέρει κανείς; Το θείο βρέφος, τον bugman, την pal, τον Καράμπαμπα (όχι τον Ίζνο), την spinalis;

Ήταν κι ένας άλλος, που ήταν συντονιστής πολύυυυυ παλιά (εγώ τον πέτυχα εκτός συντονισμού το 2006), που είχε τρέλα με τα αυτοκίνητα και με τη visual basic. Στην οποία είχε φκιάξει και βιβλιοθήκες (dlls, ocx κλπ) με όλες τις εντολές στα ελληνικά. Αλλά δεν μου 'ρχεται το όνομα γμτ...

Την υπογραφή "Το Yaraki φλόγες βγάζει, μήπως καίει πετρογκάζι" την είχε ο karkatim;
Ο bugman ήταν ρε :lol:

Την υπογραφή δεν θυμάμαι
Όχι ρε συ, δεν ήταν ο bugman. Εκείνος ήταν από τους συμπαθείς, νομίζω μάλιστα ότι στο νικ του είχε μέρος ονόματος, ήταν όνομα ολόκληρο κάτι τέτοιο. Τον bugman επίσης δεν τον πρόλαβα σαν συντονιστή, αλλά θυμάμαι που του τα χώνανε άγρια οι παλιοί.
Ο bugman είχε φτιάξει κάτι σαν basic αλλά στα ελληνικά, γλώσσα προγραμματισμού.

Ήταν συντονιστής στην θρησκειολογία και ας πούμε ότι η Ιερά εξέταση ήταν πιο ήπια :lol:
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΧΟΡΟΥΜ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 19 Μάιος 2023, 18:09

enterprise-psi έγραψε:
19 Μάιος 2023, 18:03
Bic έγραψε:
19 Μάιος 2023, 17:56
enterprise-psi έγραψε:
19 Μάιος 2023, 17:54


Ο bugman ήταν ρε :lol:

Την υπογραφή δεν θυμάμαι
Όχι ρε συ, δεν ήταν ο bugman. Εκείνος ήταν από τους συμπαθείς, νομίζω μάλιστα ότι στο νικ του είχε μέρος ονόματος, ήταν όνομα ολόκληρο κάτι τέτοιο. Τον bugman επίσης δεν τον πρόλαβα σαν συντονιστή, αλλά θυμάμαι που του τα χώνανε άγρια οι παλιοί.
Ο bugman είχε φτιάξει κάτι σαν basic αλλά στα ελληνικά, γλώσσα προγραμματισμού.

Ήταν συντονιστής στην θρησκειολογία και ας πούμε ότι η Ιερά εξέταση ήταν πιο ήπια :lol:
Τότε ή θυμάμαι άλλον, ή έχω μπλέξει δυο απ' τους μεγάλους παλιούς (HPL pun intended).

Ο bugman είχε σαν άβαταρ αυτοκίνητο από wrc ή κάτι τέτοιο; Αν ναι, τότε ήταν αυτός και απλά θυμάμαι λάθος. Αν όχι, μιλάμε για δυο διαφορετικούς και έχω συγχωνεύσει τα ενδιαφέροντα τους σε έναν.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42980
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΧΟΡΟΥΜ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 19 Μάιος 2023, 18:11

GoBack έγραψε:
19 Μάιος 2023, 00:50
Δεν βρηκα το νικνειμ μου στο νημα.Θα πρεπει να αποχωρησω πρωτα για να μπω στο κλαμπ η απλα να περιμενω να πεθανετε οι μπουμπερς ωστε να με αναφερει η νεα γενια;
Νομίζω πρέπει να αποχωρήσεις και μετά να γεράσουμε ώστε το όνομα σου να γίνει μια γλυκιά ανάμνηση της χαμένης μας νιότης.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Εκτωρ
Δημοσιεύσεις: 2395
Εγγραφή: 20 Φεβ 2022, 01:30
Phorum.gr user: Έκτωρ

Re: ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΧΟΡΟΥΜ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εκτωρ » 19 Μάιος 2023, 18:12

Είμαι κι εγώ ιστορικός χρήστης;

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΧΟΡΟΥΜ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 19 Μάιος 2023, 22:38

Bic έγραψε:
19 Μάιος 2023, 18:02
plouf έγραψε:
19 Μάιος 2023, 17:59
Bic έγραψε:
19 Μάιος 2023, 17:32
Αλήθεια, τον Ταϋγέτη τον έχει αναφέρει κανείς; Το θείο βρέφος, τον bugman, την pal, τον Καράμπαμπα (όχι τον Ίζνο), την spinalis;

Ήταν κι ένας άλλος, που ήταν συντονιστής πολύυυυυ παλιά (εγώ τον πέτυχα εκτός συντονισμού το 2006), που είχε τρέλα με τα αυτοκίνητα και με τη visual basic. Στην οποία είχε φκιάξει και βιβλιοθήκες (dlls, ocx κλπ) με όλες τις εντολές στα ελληνικά. Αλλά δεν μου 'ρχεται το όνομα γμτ...

Την υπογραφή "Το Yaraki φλόγες βγάζει, μήπως καίει πετρογκάζι" την είχε ο karkatim;
H pal ειχε γραφτει κι εδ στο καινουργιο τον πρωτο καιρο ποσταρε αρκετα συχνα αλλα μετα αποχορησε οικιοθελως κι εντελως αθορυβα.
Αν ψαξεις παλια νηματα του πχορουμ και δεις εκει που ποσταρε θα παρατηρησεις οτι ειναι μαρκαρισμενη σαν μελος που αποχωρησε.
Ναι, νομίζω την πέτυχα κάποια στιγμή (στην προηγούμενη "θητεία" μου σ' αυτό το πχόρουμ).

Αλλά νομίζω το νήμα αφορά γενικά παλιούς και "ιστορικούς" χρήστες, όχι μόνο τους εξαφανισμένους. Γι' αυτό άλλωστε και έχουν πέσει και ονόματα όπως o Alfonso.

Εσύ μαέστρο έχεις πει ποτέ ποιος ήσουν στο παλιό; Σόρυ αν το έχεις αναφέρει, ή αν δεν θες να το πεις.
Στο παλιό είχα γραφτεί το 2011 και για ένα χρόνο
έγραφα με το νικ koba και μετά ζήτησα αλλαγή
και το έκανα plouf όπως τώρα.

Όσο ήμουν εκεί μέχρι το μοιραίο κλείσιμο του παλαιού
είχα γράψει χίλια πεντακόσια ποστ και με πιο έντονο
ρυθμο έγραφα τον τελευταίο χρόνο που έκλεισε σχεδόν κανείς δεν νομίζω να θυμάται τι έγραφα πριν
δέκα χρόνια.

Κατά κάποιο τρόπο είμαι εξομωτης γιατί παλιά υποστήριζα το κοκοε αλλά στον τελευταίο χρόνο
άρχισα να γλυκόκοιταζω την ακροδεξιά και τότε
ποσταρα με πιο έντονο ρυθμο.

Δεν έχω καμία σχέση με τον φορουμιτη Εξομωτης αυτός πέθανε αιφνίδια πριν χρόνια και είχε αναφερθεί
και στο παλιό και στο τωρινό.

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10009
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΧΟΡΟΥΜ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 19 Μάιος 2023, 22:41

plouf έγραψε:
19 Μάιος 2023, 22:38
γιατί παλιά υποστήριζα το κοκοε αλλά στον τελευταίο χρόνο
άρχισα να γλυκόκοιταζω την ακροδεξιά και τότε
Ο λόγος της αλλαγής;
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15861
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΧΟΡΟΥΜ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 20 Μάιος 2023, 00:03

Ο Έκτορας που βρίσκεται?
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11550
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΧΟΡΟΥΜ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 20 Μάιος 2023, 00:04

Lugozzi έγραψε:
20 Μάιος 2023, 00:03
Ο Έκτορας που βρίσκεται?
Στο παιδικό του δωμάτιο.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15861
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΧΟΡΟΥΜ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 20 Μάιος 2023, 00:06

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
20 Μάιος 2023, 00:04
Lugozzi έγραψε:
20 Μάιος 2023, 00:03
Ο Έκτορας που βρίσκεται?
Στο παιδικό του δωμάτιο.
Ο παλιός
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΧΟΡΟΥΜ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 20 Μάιος 2023, 08:11

vagabondo έγραψε:
19 Μάιος 2023, 22:41
plouf έγραψε:
19 Μάιος 2023, 22:38
γιατί παλιά υποστήριζα το κοκοε αλλά στον τελευταίο χρόνο
άρχισα να γλυκόκοιταζω την ακροδεξιά και τότε
Ο λόγος της αλλαγής;
Γιατι ειναι γυφτολαγνο και λαθρολαγνο κομμα ενω εχω σοβαρες ενδειξεις οτι νοιαζεται περισσοτερο για τα δικαιωματα των λουμπεναριων
παρα για τα δικαιωματα των νομοταγων πολιτων και επιπλεον ειναι δεκανικι της γυφτοδεξιας.

Ακομα κι ετσι ομως να ειναι αναγνωριζω τον Σταλιν σαν ενα εξοχως μεγαλο ηγετη που ομως διεπραξε ορισμενα απεριγραπτα εγκληματα
στο ονομα της ιδεολογιας του τιποτα περισσοτερο τιποτα λιγοτερο τις καλημερες μου. :wave:

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9357
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΧΟΡΟΥΜ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 20 Μάιος 2023, 12:29

plouf έγραψε:
19 Μάιος 2023, 22:38
Bic έγραψε:
19 Μάιος 2023, 18:02
plouf έγραψε:
19 Μάιος 2023, 17:59


H pal ειχε γραφτει κι εδ στο καινουργιο τον πρωτο καιρο ποσταρε αρκετα συχνα αλλα μετα αποχορησε οικιοθελως κι εντελως αθορυβα.
Αν ψαξεις παλια νηματα του πχορουμ και δεις εκει που ποσταρε θα παρατηρησεις οτι ειναι μαρκαρισμενη σαν μελος που αποχωρησε.
Ναι, νομίζω την πέτυχα κάποια στιγμή (στην προηγούμενη "θητεία" μου σ' αυτό το πχόρουμ).

Αλλά νομίζω το νήμα αφορά γενικά παλιούς και "ιστορικούς" χρήστες, όχι μόνο τους εξαφανισμένους. Γι' αυτό άλλωστε και έχουν πέσει και ονόματα όπως o Alfonso.

Εσύ μαέστρο έχεις πει ποτέ ποιος ήσουν στο παλιό; Σόρυ αν το έχεις αναφέρει, ή αν δεν θες να το πεις.
Στο παλιό είχα γραφτεί το 2011 και για ένα χρόνο
έγραφα με το νικ koba και μετά ζήτησα αλλαγή
και το έκανα plouf όπως τώρα.

Όσο ήμουν εκεί μέχρι το μοιραίο κλείσιμο του παλαιού
είχα γράψει χίλια πεντακόσια ποστ και με πιο έντονο
ρυθμο έγραφα τον τελευταίο χρόνο που έκλεισε σχεδόν κανείς δεν νομίζω να θυμάται τι έγραφα πριν
δέκα χρόνια.

Κατά κάποιο τρόπο είμαι εξομωτης γιατί παλιά υποστήριζα το κοκοε αλλά στον τελευταίο χρόνο
άρχισα να γλυκόκοιταζω την ακροδεξιά και τότε
ποσταρα με πιο έντονο ρυθμο.

Δεν έχω καμία σχέση με τον φορουμιτη Εξομωτης αυτός πέθανε αιφνίδια πριν χρόνια και είχε αναφερθεί
και στο παλιό και στο τωρινό.
Οπότε, λογικά γι' αυτό και δεν σε θυμάμαι παρ' όλο που είχες το ίδιο νικ. Εγώ στο παλιό αραίωσα αρκετά τα τελευταία κανά δυο χρόνια πριν κλείσει και τον τελευταίο-τελευταίο χρόνο πρακτικά δεν έμπαινα καν. Μια στις τόσες κάθε κάτι μήνες, ίσα για να πω ένα γεια στο team μέσα στην υπόγα του συντονισμού, ίσως πολύυυυ σπάνια και κάτι δημόσια.

Έχουμε κι άλλον εξομώτη πάντως εδώ, αντίστοιχο με σένα. Που στα νιάτα του ήταν Κνίτης και σε κάποια στιγμή μετατράπηκε σε εθνίκι και ακροδεξιός.
Βαριέμαι λίγο λιγότερο τώρα...

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: ΙΣΤΟΡΙΚΟΙ ΧΡΗΣΤΕΣ ΠΧΟΡΟΥΜ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 20 Μάιος 2023, 14:50

Bic έγραψε:
20 Μάιος 2023, 12:29
plouf έγραψε:
19 Μάιος 2023, 22:38
Bic έγραψε:
19 Μάιος 2023, 18:02

Ναι, νομίζω την πέτυχα κάποια στιγμή (στην προηγούμενη "θητεία" μου σ' αυτό το πχόρουμ).

Αλλά νομίζω το νήμα αφορά γενικά παλιούς και "ιστορικούς" χρήστες, όχι μόνο τους εξαφανισμένους. Γι' αυτό άλλωστε και έχουν πέσει και ονόματα όπως o Alfonso.

Εσύ μαέστρο έχεις πει ποτέ ποιος ήσουν στο παλιό; Σόρυ αν το έχεις αναφέρει, ή αν δεν θες να το πεις.
Στο παλιό είχα γραφτεί το 2011 και για ένα χρόνο
έγραφα με το νικ koba και μετά ζήτησα αλλαγή
και το έκανα plouf όπως τώρα.

Όσο ήμουν εκεί μέχρι το μοιραίο κλείσιμο του παλαιού
είχα γράψει χίλια πεντακόσια ποστ και με πιο έντονο
ρυθμο έγραφα τον τελευταίο χρόνο που έκλεισε σχεδόν κανείς δεν νομίζω να θυμάται τι έγραφα πριν
δέκα χρόνια.

Κατά κάποιο τρόπο είμαι εξομωτης γιατί παλιά υποστήριζα το κοκοε αλλά στον τελευταίο χρόνο
άρχισα να γλυκόκοιταζω την ακροδεξιά και τότε
ποσταρα με πιο έντονο ρυθμο.

Δεν έχω καμία σχέση με τον φορουμιτη Εξομωτης αυτός πέθανε αιφνίδια πριν χρόνια και είχε αναφερθεί
και στο παλιό και στο τωρινό.
Οπότε, λογικά γι' αυτό και δεν σε θυμάμαι παρ' όλο που είχες το ίδιο νικ. Εγώ στο παλιό αραίωσα αρκετά τα τελευταία κανά δυο χρόνια πριν κλείσει και τον τελευταίο-τελευταίο χρόνο πρακτικά δεν έμπαινα καν. Μια στις τόσες κάθε κάτι μήνες, ίσα για να πω ένα γεια στο team μέσα στην υπόγα του συντονισμού, ίσως πολύυυυ σπάνια και κάτι δημόσια.

Έχουμε κι άλλον εξομώτη πάντως εδώ, αντίστοιχο με σένα. Που στα νιάτα του ήταν Κνίτης και σε κάποια στιγμή μετατράπηκε σε εθνίκι και ακροδεξιός.
Δεν ξέρω ποιος μπορεί να είναι αλλά θυμάμαι τον φορουμίτη blekko που ήταν κεντροδεξιός
και είχε περιπαικτικό και σκωπτικό ύφος τον φορουμίτη ΑΝΤΙΑΡΙΣΤΕΡΑ που ηταν λαοσιτης
και λάτρης του Μπουμπουκου αλλά σταμάτησε να ποστάρει καιρό πριν την αποχώρηση του
Μπουμπουκου από το ΛΑΟΣ.

Υπήρχε και ο φορουμίτης Ρουμελιώτς και πολλοί λένε ότι είναι ο τωρινός φορουμίτης
run ο ίδιος όμως το αρνιόταν και για περίπου ένα χρόνο ο run δεν ποστάρει εδώ.


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών