Τι πρέπει να ψηφίσουμε για να μην έχει αυτοδυναμία το Κουλόπαιδο

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 17953
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Τι πρέπει να ψηφίσουμε για να μην έχει αυτοδυναμία το Κουλόπαιδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 25 Μάιος 2023, 22:53

εθνικος συναγερμος

εμπρος λοιπον λεβεντες μου.
δις ιζ σπαρτααααααααααααααααααα



Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16757
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Τι πρέπει να ψηφίσουμε για να μην έχει αυτοδυναμία το Κουλόπαιδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 25 Μάιος 2023, 22:56

Ναύτης έγραψε:
25 Μάιος 2023, 10:17
BOOMER έγραψε:
25 Μάιος 2023, 10:04
Με επιχειρηματολογία τύπου ψηφίστε μας γιατί υπάρχει μια ante portas μπαμπούλας δράκουλας μνημονιάρα έφτασε η διαφορά 20%. Σε ότι αφορά τους επιδοματούχους νεοέλληνες, οι οποίοι ούτως ή άλλως είναι μέσα στο 20% του Αλέξη , είτε θα πάνε με 80 πόντους ματσούκι να δουλέψουν είτε θα τρώνε σοβάδες. Το τσάμπα ψόφησε το 2008.
Δεν υπάρχει κανένας μπαμπούλας, η δημοσιονομική προσαρμογή (σού ακούγεται καλύτερα;) είναι αναπόφευκτη και εν πολλοίς προαναγγελθείσα.
Κατά τα λοιπά, καθώς έγραψα και πιο πάνω, τα επιδόματα θα τα επιστρέψουν οσονούπω άπαντες εντόκως.
Ακόμα και όσοι δεν πήραν;

Ω, μόλις θυμήθηκα να πληρώσω το χαράτσι αύριο (δεν το λέω ΕΝΦΙΑ).
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 25 Μάιος 2023, 22:57, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Τι πρέπει να ψηφίσουμε για να μην έχει αυτοδυναμία το Κουλόπαιδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Μάιος 2023, 22:56

mao mao έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:52
πατησιωτης έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:50
mao mao έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:48


Μπορεί να συνεργαστεί ο Βελόπουλος. Άλλωστε είναι η συνέχεια του ΛΑΟΣ με το οποίο συγκυβερνήσατε κάποτε.
Ας υπογράψει την επόμενη αποστολή όπλων στην Ουκρανία και ας συνεργασθεί. :lol:
Όλα θα τα κάνει με τα κατάλληλα ανταλλάγματα.
Σαν τον Καμμένο ένα πράμα, που μπήκαν όλα τα στελέχη του στο σύριζα και αυτός τελικώς έμεινε με το πηδάλιο του αερόσκαφους στο χέρι.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Τι πρέπει να ψηφίσουμε για να μην έχει αυτοδυναμία το Κουλόπαιδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Μάιος 2023, 22:58

πήζον bot έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:53
εθνικος συναγερμος

εμπρος λοιπον λεβεντες μου.
δις ιζ σπαρτααααααααααααααααααα


Του πόνου τα τριήμερα.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
EKPLIKTIKOS
Δημοσιεύσεις: 12884
Εγγραφή: 18 Οκτ 2019, 00:15

Re: Τι πρέπει να ψηφίσουμε για να μην έχει αυτοδυναμία το Κουλόπαιδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από EKPLIKTIKOS » 25 Μάιος 2023, 23:00

ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:51
EKPLIKTIKOS έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:49
mao mao έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:48


Μπορεί να συνεργαστεί ο Βελόπουλος. Άλλωστε είναι η συνέχεια του ΛΑΟΣ με το οποίο συγκυβερνήσατε κάποτε.
Η αλήθεια είναι ότι μια εσάνς τσίρκου θα προσέφερε λίγο θέαμα στην επόμενη κυβέρνηση
Έχω ήδη προτείνει ένα πρόγραμμα αλλά ψάχνουμε τον καλλιτεχνικό διευθυντή. :lol:
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Μάιος 2023, 19:10
taxalata xalasa έγραψε:
25 Μάιος 2023, 18:00


Μονο με αποδυναμωση του ΚΚΕ θα γινει εργο... Κακα τα ψεμματα... Ο κρυφακουλης δεν εχει 40,79% αλλά 40,79 + 7,23% του ΚΚΕ = 48,02%

Υπάρχει ελπίδα με το υπόλοιπο 51,98% να αφήσει τις ιδεολογικές αμπαρες στην ακρη και να βαλουν τον μιζοτακη στην φυλακη μαζι με ολα τα καθαρματα που εχει μαζεψει στο τσαρδί του...

Ελπίζω να βαλουνε μυαλο πρωτου βιασει ο tourκουλης το κακομοιρο το παιδακι...
Για να μη βιάσει ο τουρκούλης το κακόμοιρο το παιδάκι, θα πρέπει οι γονείς α και β, να κάνουν εικόνα το εξής:

Έστω ότι αποφασίζεται αντιτουρκουλικός συνασπισμός για τη σωτηρία της χώρας, της ψυχής κλπ και οι συναγωνιστές έχουν να επιλέξουν αρχηγό μεταξύ των κάτωθι:

Tσίπρας
Νάτσιος
Κωνσταντοπούλου
Βαρουφάκης


Επιλαχούσες συμμαχικές δυνάμεις σε ιμέρτζενσι φάση:

Aνδρουλάκης
Κουτσούμπας
(μπορεί να τον πείσετε, ποτέ μη λες ποτέ)

Τί πιστεύεις ότι θα γίνει; :lol:

Εκτός αν αυτοπροταθείς εσύ για το ρόλο του στρατηλάτη, μήπως και σώσεις την κατάσταση.
Αν εξαιρέσεις το ΚΚΕ οι υπόλοιποι είναι μια κλασική κυβέρνηση πασοκ με τα όλα της. Ανδρουλακης θα κράτα το σημιτικο πασοκ ζωντανό, ζωιτσα την αριστεροπατριωτικη πτέρυγα, η ΝΙΚΗ την πτέρυγα Παπαθεμελη, ο Τσιπρας τον αυριανισμο. Ο Βαρουφακης θα παίζει πιανο :102:

Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4535
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: Τι πρέπει να ψηφίσουμε για να μην έχει αυτοδυναμία το Κουλόπαιδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 25 Μάιος 2023, 23:01

mao mao έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:45
Πριν τις εκλογές κανένας μικρός δεν παραδέχεται οτι θα συνεργασθεί με τον πρώτο.
Εκτός αν έχει νοοτροπία μικρομέγαλου όπως ο Τζήμερος. :oops:

Για να μην βγει μονοκομματική κυβέρνηση ΝΔ, αρκεί η ψήφος σε οποιοδήποτε άλλο κόμμα που μπαίνει Βουλή. Από εκεί και πέρα, όλα εξαρτώνται από το αν σε πειράζει η επιλογή σου να συγκυβερνήσει με τη ΝΔ ή όχι.
Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.
Τargetnews

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16501
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Τι πρέπει να ψηφίσουμε για να μην έχει αυτοδυναμία το Κουλόπαιδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 25 Μάιος 2023, 23:02

EKPLIKTIKOS έγραψε:
25 Μάιος 2023, 23:00
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:51
EKPLIKTIKOS έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:49


Η αλήθεια είναι ότι μια εσάνς τσίρκου θα προσέφερε λίγο θέαμα στην επόμενη κυβέρνηση
Έχω ήδη προτείνει ένα πρόγραμμα αλλά ψάχνουμε τον καλλιτεχνικό διευθυντή. :lol:
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Μάιος 2023, 19:10


Για να μη βιάσει ο τουρκούλης το κακόμοιρο το παιδάκι, θα πρέπει οι γονείς α και β, να κάνουν εικόνα το εξής:

Έστω ότι αποφασίζεται αντιτουρκουλικός συνασπισμός για τη σωτηρία της χώρας, της ψυχής κλπ και οι συναγωνιστές έχουν να επιλέξουν αρχηγό μεταξύ των κάτωθι:

Tσίπρας
Νάτσιος
Κωνσταντοπούλου
Βαρουφάκης


Επιλαχούσες συμμαχικές δυνάμεις σε ιμέρτζενσι φάση:

Aνδρουλάκης
Κουτσούμπας
(μπορεί να τον πείσετε, ποτέ μη λες ποτέ)

Τί πιστεύεις ότι θα γίνει; :lol:

Εκτός αν αυτοπροταθείς εσύ για το ρόλο του στρατηλάτη, μήπως και σώσεις την κατάσταση.
Αν εξαιρέσεις το ΚΚΕ οι υπόλοιποι είναι μια κλασική κυβέρνηση πασοκ με τα όλα της. Ανδρουλακης θα κράτα το σημιτικο πασοκ ζωντανό, ζωιτσα την αριστεροπατριωτικη πτέρυγα, η ΝΙΚΗ την πτέρυγα Παπαθεμελη, ο Τσιπρας τον αυριανισμο. Ο Βαρουφακης θα παίζει πιανο :102:
:smt005::+1:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16501
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Τι πρέπει να ψηφίσουμε για να μην έχει αυτοδυναμία το Κουλόπαιδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 25 Μάιος 2023, 23:05

πήζον bot έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:53
εθνικος συναγερμος

εμπρος λοιπον λεβεντες μου.
δις ιζ σπαρτααααααααααααααααααα


γιουργιααααα!....

Δεν συμμετειχα στον προεκλογικο μηνα και παθατε νιλα... Τωρα ομως θα συμμαχήσω σαν free agent με ολους τους αντικουλικους...
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 17953
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Τι πρέπει να ψηφίσουμε για να μην έχει αυτοδυναμία το Κουλόπαιδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 25 Μάιος 2023, 23:07

taxalata xalasa έγραψε:
25 Μάιος 2023, 23:05
πήζον bot έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:53
εθνικος συναγερμος

εμπρος λοιπον λεβεντες μου.
δις ιζ σπαρτααααααααααααααααααα


γιουργιααααα!....

Δεν συμμετειχα στον προεκλογικο μηνα και παθατε νιλα... Τωρα ομως θα συμμαχήσω σαν free agent με ολους τους αντικουλικους...
φιλε θα σου δινω 0.30 απο καθε δικο μου ποστ :smt005:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Τι πρέπει να ψηφίσουμε για να μην έχει αυτοδυναμία το Κουλόπαιδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 25 Μάιος 2023, 23:10

EKPLIKTIKOS έγραψε:
25 Μάιος 2023, 23:00
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:51
EKPLIKTIKOS έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:49


Η αλήθεια είναι ότι μια εσάνς τσίρκου θα προσέφερε λίγο θέαμα στην επόμενη κυβέρνηση
Έχω ήδη προτείνει ένα πρόγραμμα αλλά ψάχνουμε τον καλλιτεχνικό διευθυντή. :lol:
ΓΑΛΗ έγραψε:
25 Μάιος 2023, 19:10


Για να μη βιάσει ο τουρκούλης το κακόμοιρο το παιδάκι, θα πρέπει οι γονείς α και β, να κάνουν εικόνα το εξής:

Έστω ότι αποφασίζεται αντιτουρκουλικός συνασπισμός για τη σωτηρία της χώρας, της ψυχής κλπ και οι συναγωνιστές έχουν να επιλέξουν αρχηγό μεταξύ των κάτωθι:

Tσίπρας
Νάτσιος
Κωνσταντοπούλου
Βαρουφάκης


Επιλαχούσες συμμαχικές δυνάμεις σε ιμέρτζενσι φάση:

Aνδρουλάκης
Κουτσούμπας
(μπορεί να τον πείσετε, ποτέ μη λες ποτέ)

Τί πιστεύεις ότι θα γίνει; :lol:

Εκτός αν αυτοπροταθείς εσύ για το ρόλο του στρατηλάτη, μήπως και σώσεις την κατάσταση.
Αν εξαιρέσεις το ΚΚΕ οι υπόλοιποι είναι μια κλασική κυβέρνηση πασοκ με τα όλα της. Ανδρουλακης θα κράτα το σημιτικο πασοκ ζωντανό, ζωιτσα την αριστεροπατριωτικη πτέρυγα, η ΝΙΚΗ την πτέρυγα Παπαθεμελη, ο Τσιπρας τον αυριανισμο. Ο Βαρουφακης θα παίζει πιανο :102:
Έτσι, έλα να ανεβαίνουμε που έμπλεξα με ξενέρωτους. Η φαντασία στην εξουσία. :)

Το τελευταίο μου θύμισε ένα βιβλίο του Γάλλου διαφημιστή Σεγκελά.

Μην πείτε στη μάνα μου ότι είμαι διαφημιστής πολιτικός, νομίζει ότι είμαι πιανίστας σε μπουρδέλο
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16757
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Τι πρέπει να ψηφίσουμε για να μην έχει αυτοδυναμία το Κουλόπαιδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 25 Μάιος 2023, 23:33

taxalata xalasa έγραψε:
25 Μάιος 2023, 17:37
Ναύτης έγραψε:
25 Μάιος 2023, 16:08
taxalata xalasa έγραψε:
25 Μάιος 2023, 16:01


Δηλαδή αν το 10% της αποχης ψηφίσει κατι άλλο που θα περασει το 3%, τότε παλι 40% θα εχει ο μιζοτακης; Τι software εχουν φτιασει οι πουστηδοι στην singiular logic... ευτουνο ειναι singular paralogic...
Ομολογώ ότι δεν κατάλαβα τι ακριβώς έγραψες,αλλά το μπότομ στόρι είναι: τράβα να ψηφίσεις γιατί θα μας τον περάσουνε μέχρι τις αμυγδαλές.
Να στο σπάσω σε ψιλά να το καταλάβεις...

Ο Μιζοτακης πηρε 2407699 ψηφους απο 5902447 εγκυρα ψηφοδελτια, που ισουται με 40.79%
Αν παρει τους ιδιους ψηφους από 6896997* εγκυρων ψηφοδελτιων, τοτε το ποσοστο του θα ροβολησει σακατ στοι 34.9%

*οι 994550 επιπλεόν ψήφοι ισουνται με το 10% των εγγεγραμμένων που ανοίκουν στο 39% της αποχής.

Θα πεσει η αποχή στο 29% και ο μιζοτάκης θα μείνει με το πλι στο χερι, ενω το παιδί θα έχει λακίξει μακρυά του...

Τωρα το κατάλαβες...; Εδω κοιτάμε να παραβιάσουμε τον ιδεολογικο μας προσανατολισμο (αποχη) μόνο για να μην βγει ο μιζοτακης κυβερνηση, διό,τι θα ειναι πολυ πιοτερο αλαζονας... Πρεπει να ξεμε αν του κανουμε ζημια για να πάμε στην κάλπη... Να ριξουμε το σημα στους ομοϊδεατες για να γινει το εργο...

Το ζητουμενο ειναι να μην βιασει ο μιζοτακης το παιδι... Οχι οι ιδεολογιες...
Αυτά να τα γράψεις, όχι μόνον στο twitter, αλλά κυρίως στο reddit, όπου γράφουν τα πιτσιρίκια.
Ήδη έχουν ανεβάσει κάμποσα threads στο reddit, ρωτώντας τι να κάνουν.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 25 Μάιος 2023, 23:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Τι πρέπει να ψηφίσουμε για να μην έχει αυτοδυναμία το Κουλόπαιδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 25 Μάιος 2023, 23:33

Ερμής έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:29
Golden Age έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:13
Ερμής έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:10
Μόνο τη ζωή θέλω εντός έτσι για σπάσιμο στους ζαιους. Κατά τα αλλα εύχομαι σε αφανισμό μπαρούφα και ας πάει όλο σύριζα.
Το ιδανικό σενάριο είναι η ΝΔ να κρατήσει ποσοστό, ΠΑΣΟΚ να καβαλάει τα τσογλάνια και το ΚΚΕ να παρει τίποτα ψιλά ακόμη. Εννοεται θέλουμε εκτός και την ψεκονικη.
Τί σε πειράζει ρε συ να υπάρχουν στη βουλή και 2 κόμματα "στα δεξιά" της ΝΔ (έστω και θεωρητικώς);

Αντιθέτως, τί νόημα έχει να μπει η Ζωή ή να ισχυροποιηθεί το ΚΚΕ;

Μετά θα μιλάμε για ιδεολογική κυριαρχία της Αριστεράς πάλι.
Ο Βελο είναι μέσα. Η Νίκη είναι γραφικοί ψεκες αίσχιστου είδους. Για Ζωαρα είπα γιατί θέλω αν μπει κάποιο απόκομμα, να είναι αυτή
Κατά τα άλλα θέλουμε πανίσχυρη Μητσοτακικη κυβέρνηση με Πιερακακη σε κάθε θέση
Ας είναι γραφικοί ψέκες. Θα αντιπολιτεύονται τη ΝΔ απο τα δεξιά. Η Ζωή θα φωνάζει για ανοιχτά σύνορα. Η βουλή δεν χρειάζεται περισσότερους ομοϊδεάτες του Ιάσωνα, αλλά πολιτικές δυνάμεις που θα προκαλούν δεξιό πονοκέφαλο στη ΝΔ και θα την αναγκάζουν να κάνει κάποια αυτονόητα.

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16501
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Τι πρέπει να ψηφίσουμε για να μην έχει αυτοδυναμία το Κουλόπαιδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 25 Μάιος 2023, 23:53

Juno έγραψε:
25 Μάιος 2023, 23:33
taxalata xalasa έγραψε:
25 Μάιος 2023, 17:37
Ναύτης έγραψε:
25 Μάιος 2023, 16:08

Ομολογώ ότι δεν κατάλαβα τι ακριβώς έγραψες,αλλά το μπότομ στόρι είναι: τράβα να ψηφίσεις γιατί θα μας τον περάσουνε μέχρι τις αμυγδαλές.
Να στο σπάσω σε ψιλά να το καταλάβεις...

Ο Μιζοτακης πηρε 2407699 ψηφους απο 5902447 εγκυρα ψηφοδελτια, που ισουται με 40.79%
Αν παρει τους ιδιους ψηφους από 6896997* εγκυρων ψηφοδελτιων, τοτε το ποσοστο του θα ροβολησει σακατ στοι 34.9%

*οι 994550 επιπλεόν ψήφοι ισουνται με το 10% των εγγεγραμμένων που ανοίκουν στο 39% της αποχής.

Θα πεσει η αποχή στο 29% και ο μιζοτάκης θα μείνει με το πλι στο χερι, ενω το παιδί θα έχει λακίξει μακρυά του...

Τωρα το κατάλαβες...; Εδω κοιτάμε να παραβιάσουμε τον ιδεολογικο μας προσανατολισμο (αποχη) μόνο για να μην βγει ο μιζοτακης κυβερνηση, διό,τι θα ειναι πολυ πιοτερο αλαζονας... Πρεπει να ξεμε αν του κανουμε ζημια για να πάμε στην κάλπη... Να ριξουμε το σημα στους ομοϊδεατες για να γινει το εργο...

Το ζητουμενο ειναι να μην βιασει ο μιζοτακης το παιδι... Οχι οι ιδεολογιες...
Αυτά να τα γράψεις, όχι μόνον στο twitter, αλλά κυρίως στο reddit, όπου γράφουν τα πιτσιρίκια.
Ήδη έχουν ανεβάσει κάμποσα threads στο reddit, ρωτώντας τι να κάνουν.
μονο στο φορουμ γραφω... δεν εχω ουτε fb , ουτε instgram, ουτε twitter, ουτε αλλο social μηδεια...

και δεν θελω και copyrights αν τυχον και κανει καποιος copy-paste ...
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 16501
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Τι πρέπει να ψηφίσουμε για να μην έχει αυτοδυναμία το Κουλόπαιδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 25 Μάιος 2023, 23:59

πήζον bot έγραψε:
25 Μάιος 2023, 23:07
taxalata xalasa έγραψε:
25 Μάιος 2023, 23:05
πήζον bot έγραψε:
25 Μάιος 2023, 22:53
εθνικος συναγερμος

εμπρος λοιπον λεβεντες μου.
δις ιζ σπαρτααααααααααααααααααα


γιουργιααααα!....

Δεν συμμετειχα στον προεκλογικο μηνα και παθατε νιλα... Τωρα ομως θα συμμαχήσω σαν free agent με ολους τους αντικουλικους...
φιλε θα σου δινω 0.30 απο καθε δικο μου ποστ :smt005:
καντα δωρεα στο ταμειο απόρων κορασίδων...
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16757
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Τι πρέπει να ψηφίσουμε για να μην έχει αυτοδυναμία το Κουλόπαιδο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 26 Μάιος 2023, 00:02

taxalata xalasa έγραψε:
25 Μάιος 2023, 23:53
Juno έγραψε:
25 Μάιος 2023, 23:33
taxalata xalasa έγραψε:
25 Μάιος 2023, 17:37


Να στο σπάσω σε ψιλά να το καταλάβεις...

Ο Μιζοτακης πηρε 2407699 ψηφους απο 5902447 εγκυρα ψηφοδελτια, που ισουται με 40.79%
Αν παρει τους ιδιους ψηφους από 6896997* εγκυρων ψηφοδελτιων, τοτε το ποσοστο του θα ροβολησει σακατ στοι 34.9%

*οι 994550 επιπλεόν ψήφοι ισουνται με το 10% των εγγεγραμμένων που ανοίκουν στο 39% της αποχής.

Θα πεσει η αποχή στο 29% και ο μιζοτάκης θα μείνει με το πλι στο χερι, ενω το παιδί θα έχει λακίξει μακρυά του...

Τωρα το κατάλαβες...; Εδω κοιτάμε να παραβιάσουμε τον ιδεολογικο μας προσανατολισμο (αποχη) μόνο για να μην βγει ο μιζοτακης κυβερνηση, διό,τι θα ειναι πολυ πιοτερο αλαζονας... Πρεπει να ξεμε αν του κανουμε ζημια για να πάμε στην κάλπη... Να ριξουμε το σημα στους ομοϊδεατες για να γινει το εργο...

Το ζητουμενο ειναι να μην βιασει ο μιζοτακης το παιδι... Οχι οι ιδεολογιες...
Αυτά να τα γράψεις, όχι μόνον στο twitter, αλλά κυρίως στο reddit, όπου γράφουν τα πιτσιρίκια.
Ήδη έχουν ανεβάσει κάμποσα threads στο reddit, ρωτώντας τι να κάνουν.
μονο στο φορουμ γραφω... δεν εχω ουτε fb , ουτε instgram, ουτε twitter, ουτε αλλο social μηδεια...

και δεν θελω και copyrights αν τυχον και κανει καποιος copy-paste ...
Άνοιξε ένα reddit τουλάχιστον και το σβήνεις αργότερα και μετά θα αναλάβουν τα πιτσιρίκια να το διαδώσουν.
Ήδη τα νουδούλικα άρχισαν να γράφουν εκεί για να μαζέψουν και τους τελευταίους.
Εγώ ακόμα το ψάχνω. Δεν θα μπορώ να απαντήσω στις ερωτήσεις τους.
Ούτε έχω γράψει εκεί. Απλώς έχω το προφίλ για να ενημερώνομαι. Ούτε εγώ ξέρω πώς λειτουργεί, ό τι ξέρεις, ξέρω.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών