Η Αριστερά έχει κερδίσει... κι ας έχει χάσει...!!!

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Dorian
Δημοσιεύσεις: 2921
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Η Αριστερά έχει κερδίσει... κι ας έχει χάσει...!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 13 Ιουν 2023, 12:35

Μπίστης έγραψε:
13 Ιουν 2023, 01:27
taxalata xalasa έγραψε:
12 Ιουν 2023, 18:15
- LGBTQ rights .
- Λαϊκά Επιδόματα (pass).
- Πρέσπες (Β. Μακεδονία) .
- Πολυπολιτισμός .
- Η Κάνναβη μας ενώνει .
- Δεν πρέπει νάμαστε μοναχοφάηδες . नमस्ते [nʌmʌsˈteː]

Τα λοιπά έπονται...!

Ανεκτίμητη απόλαυση να βλέπεις ΝουΔαίους να στηρίζουν την αριστερή ατζέντα με φανατισμό!
Καμμία σχέση με κάποιους που θαύμαζα, εξόριστους καλλιτέχνες με όραμα αδελφοσύνης και λαικό πολιτισμό

Γιά πούτσους και μπάφους και χαβαλέ ήταν τελικώς ?
:+1:
Αυτό ήταν ; Ωστόσο στα εργασιακά ξεσηκώνουν οι εργοδότες το οκτάωρο ανέκδοτο , και άλλα γνωστά, υγεία χαλιά εκπαίδευση επίτηδες υπό διάλυση, αλλά του πέταξαν ένα χασισακι και νίκησαν οι αδερφές , τρέλα πανηγύρια για την αχρηστερα.
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Η Αριστερά έχει κερδίσει... κι ας έχει χάσει...!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 13 Ιουν 2023, 12:36

Isildur έγραψε:
13 Ιουν 2023, 12:20
taxalata xalasa έγραψε:
13 Ιουν 2023, 11:46
Isildur έγραψε:
13 Ιουν 2023, 11:38

Εμένα κακώς με φώναξες, για τρεις λόγους μάλιστα. Ο πρώτος είναι γιατί δεν αναγνωρίζω καμμία δούλα των αριστερών, ο δεύτερος είναι επειδή δεν είμαι από τα παλουκάρια που πονάνε και ο τρίτος (και βασικότερος φυσικά), είναι επειδή για το παρόν ευφυολόγημά σου σού έχω ήδη απαντήσει σε άλλο νήμα, όπου το είχες βάλει σε link. Οπότε... :102:
σοουσουράδα... εσύ! γουστάρεις πελέκημα από τον taxalataxalasa.

Πήξε επειδή το κομματίδιό σου κάνει όσα έλεγε και ήθελε η αριστερά.

Εγώ γελάω με το χάλι σας!
Το κομματίδιό μου όπως το αποκαλείς (ξες, αυτό του 41%) είναι ένα κεντροδεξιό κόμμα με πολύ περισσότερο "κεντρο" παρά "δεξιο" πλέον και πολλά από αυτά που εσύ ονειρεύεσαι ότι είναι αρχές και επιδιώξεις μόνο της αριστεράς (αν και εφόσον μπορούμε ακόμα να μιλάμε για τέτοιους διαχωρισμούς για τα πάντα) τα ακολουθεί και τα εφαρμόζει εδώ και χρόνια.

Επίσης, να σε ρωτήσω. Στη λίστα σου αναφέρεις κάτι για ΛΟΑΤΚΙ. Εσένα ποια είναι η θέση σου πάνω σ' αυτό το θέμα; Γιατί σ' έχω δει σε πολλά ποστς να μιλάς ειρωνικά και απαξιωτικά για αυτούς τους συμπολίτες μας. Έτσι, απλά ρωτάω για να ρωτήσω. Ξέρω ότι ή δεν θα πάρω απάντηση ή θα πεις πάλι καμμιά εξυπνάδα...
Μην φουσκώνεις σαν Εικόνα.

Το 41% είναι το 24% των πολιτών. 2,4 εκ. ηλίθιοι είναι ένα θεμιτό νούμερο για πληθυσμό ηλιθίων, ρε νούμερο!

Που είδες να ονειρεύομαι αριστερά πράματα; ΤενεΚΚΕδες τους αποκαλώ ολούθε και δεν με παίζουνε γιατί είμαι αντιLikeό στοιχειό!

Μια διαπίστωση έκαμα, με το παρόν νήμα, σαν ελεύθερο πνεύμα (κάτι που δεν γνωρίζεις τι είναι και ούτε πρόκειται να ακουμπήσεις ποτέ εσύ κομματοκύων με τα δύο δράμια μυαλό [6,406 γραμμαρια] που κουβαλάς στο κούφιο σου κρανίο.)

Η θέση μου πάνω σ' αυτό το θέμα των ΛΟΑΤΚΙ είναι πως Γαμιούνται!. :smt005:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9675
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Η Αριστερά έχει κερδίσει... κι ας έχει χάσει...!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 13 Ιουν 2023, 12:41

taxalata xalasa έγραψε:
13 Ιουν 2023, 12:36
Isildur έγραψε:
13 Ιουν 2023, 12:20
taxalata xalasa έγραψε:
13 Ιουν 2023, 11:46


σοουσουράδα... εσύ! γουστάρεις πελέκημα από τον taxalataxalasa.

Πήξε επειδή το κομματίδιό σου κάνει όσα έλεγε και ήθελε η αριστερά.

Εγώ γελάω με το χάλι σας!
Το κομματίδιό μου όπως το αποκαλείς (ξες, αυτό του 41%) είναι ένα κεντροδεξιό κόμμα με πολύ περισσότερο "κεντρο" παρά "δεξιο" πλέον και πολλά από αυτά που εσύ ονειρεύεσαι ότι είναι αρχές και επιδιώξεις μόνο της αριστεράς (αν και εφόσον μπορούμε ακόμα να μιλάμε για τέτοιους διαχωρισμούς για τα πάντα) τα ακολουθεί και τα εφαρμόζει εδώ και χρόνια.

Επίσης, να σε ρωτήσω. Στη λίστα σου αναφέρεις κάτι για ΛΟΑΤΚΙ. Εσένα ποια είναι η θέση σου πάνω σ' αυτό το θέμα; Γιατί σ' έχω δει σε πολλά ποστς να μιλάς ειρωνικά και απαξιωτικά για αυτούς τους συμπολίτες μας. Έτσι, απλά ρωτάω για να ρωτήσω. Ξέρω ότι ή δεν θα πάρω απάντηση ή θα πεις πάλι καμμιά εξυπνάδα...
Μην φουσκώνεις σαν Εικόνα.

Το 41% είναι το 24% των πολιτών. 2,4 εκ. ηλίθιοι είναι ένα θεμιτό νούμερο για πληθυσμό ηλιθίων, ρε νούμερο!

Που είδες να ονειρεύομαι αριστερά πράματα; ΤενεΚΚΕδες τους αποκαλώ ολούθε και δεν με παίζουνε γιατί είμαι αντιLikeό στοιχειό!

Μια διαπίστωση έκαμα, με το παρόν νήμα, σαν ελεύθερο πνεύμα (κάτι που δεν γνωρίζεις τι είναι και ούτε πρόκειται να ακουμπήσεις ποτέ εσύ κομματοκύων με τα δύο δράμια μυαλό [6,406 γραμμαρια] που κουβαλάς στο κούφιο σου κρανίο.)

Η θέση μου πάνω σ' αυτό το θέμα των ΛΟΑΤΚΙ είναι πως Γαμιούνται!. :smt005:
Την παλεύεις καθόλου; Θα ξαναρωτήσω, αλλά για τελευταία φορά, έτσι μπούμπη; Είσαι πάνω από 15 ετών;
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Η Αριστερά έχει κερδίσει... κι ας έχει χάσει...!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 13 Ιουν 2023, 12:46

Isildur έγραψε:
13 Ιουν 2023, 12:41
taxalata xalasa έγραψε:
13 Ιουν 2023, 12:36
Isildur έγραψε:
13 Ιουν 2023, 12:20

Το κομματίδιό μου όπως το αποκαλείς (ξες, αυτό του 41%) είναι ένα κεντροδεξιό κόμμα με πολύ περισσότερο "κεντρο" παρά "δεξιο" πλέον και πολλά από αυτά που εσύ ονειρεύεσαι ότι είναι αρχές και επιδιώξεις μόνο της αριστεράς (αν και εφόσον μπορούμε ακόμα να μιλάμε για τέτοιους διαχωρισμούς για τα πάντα) τα ακολουθεί και τα εφαρμόζει εδώ και χρόνια.

Επίσης, να σε ρωτήσω. Στη λίστα σου αναφέρεις κάτι για ΛΟΑΤΚΙ. Εσένα ποια είναι η θέση σου πάνω σ' αυτό το θέμα; Γιατί σ' έχω δει σε πολλά ποστς να μιλάς ειρωνικά και απαξιωτικά για αυτούς τους συμπολίτες μας. Έτσι, απλά ρωτάω για να ρωτήσω. Ξέρω ότι ή δεν θα πάρω απάντηση ή θα πεις πάλι καμμιά εξυπνάδα...
Μην φουσκώνεις σαν Εικόνα.

Το 41% είναι το 24% των πολιτών. 2,4 εκ. ηλίθιοι είναι ένα θεμιτό νούμερο για πληθυσμό ηλιθίων, ρε νούμερο!

Που είδες να ονειρεύομαι αριστερά πράματα; ΤενεΚΚΕδες τους αποκαλώ ολούθε και δεν με παίζουνε γιατί είμαι αντιLikeό στοιχειό!

Μια διαπίστωση έκαμα, με το παρόν νήμα, σαν ελεύθερο πνεύμα (κάτι που δεν γνωρίζεις τι είναι και ούτε πρόκειται να ακουμπήσεις ποτέ εσύ κομματοκύων με τα δύο δράμια μυαλό [6,406 γραμμαρια] που κουβαλάς στο κούφιο σου κρανίο.)

Η θέση μου πάνω σ' αυτό το θέμα των ΛΟΑΤΚΙ είναι πως Γαμιούνται!. :smt005:
Την παλεύεις καθόλου; Θα ξαναρωτήσω, αλλά για τελευταία φορά, έτσι μπούμπη; Είσαι πάνω από 15 ετών;
Σου είπα πως ακόμα είμαι κολλημένος πάνω στο βυζόμπαλο και βυζαίνω! Πάλι τα ίδια θα ρωτάς; Δεν σού'χουν βάλει άλλον κώδικα στο software από το κομματίδιο;

Και μην χάνεις την ψυχραιμία σου! Ό,τι σου γράφω είναι 100% αντικειμενική πραγματικότητα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος taxalata xalasa την 13 Ιουν 2023, 12:56, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21785
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Η Αριστερά έχει κερδίσει... κι ας έχει χάσει...!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 13 Ιουν 2023, 12:48

Green Dragon έγραψε:
12 Ιουν 2023, 18:25
Έχει πλάκα ο στρουθοκαμηλισμός των ψηφοφόρων της ΝΔ που αυτοπροσδιορίζονται ως συντηρητικοί.
:goodpost:
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

talaipwros
Δημοσιεύσεις: 25894
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Η Αριστερά έχει κερδίσει... κι ας έχει χάσει...!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 13 Ιουν 2023, 12:49

Isildur έγραψε:
13 Ιουν 2023, 12:41

Την παλεύεις καθόλου; Θα ξαναρωτήσω, αλλά για τελευταία φορά, έτσι μπούμπη; Είσαι πάνω από 15 ετών;
Ακόμα να τον βαλεις ignore?

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9675
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Η Αριστερά έχει κερδίσει... κι ας έχει χάσει...!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 13 Ιουν 2023, 12:55

talaipwros έγραψε:
13 Ιουν 2023, 12:49
Isildur έγραψε:
13 Ιουν 2023, 12:41

Την παλεύεις καθόλου; Θα ξαναρωτήσω, αλλά για τελευταία φορά, έτσι μπούμπη; Είσαι πάνω από 15 ετών;
Ακόμα να τον βαλεις ignore?
Μπα, μόνο τον Rebel έχω πλέον στο ignore, ακόμα και κάτι ΚΚ-bots τα έχω βγάλει από εκεί. Επιτελώ κοινωνικό έργο, έχει και κάποιον φυσιολογικό άνθρωπο να του μιλάει και να ασχολείται μαζί του (όσο αντέξω, δηλαδή) πέρα από τα ζαιο-μποτς που χαίρονται μ' αυτά που γράφει.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Η Αριστερά έχει κερδίσει... κι ας έχει χάσει...!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 13 Ιουν 2023, 12:58

Isildur έγραψε:
13 Ιουν 2023, 12:55
talaipwros έγραψε:
13 Ιουν 2023, 12:49
Isildur έγραψε:
13 Ιουν 2023, 12:41

Την παλεύεις καθόλου; Θα ξαναρωτήσω, αλλά για τελευταία φορά, έτσι μπούμπη; Είσαι πάνω από 15 ετών;
Ακόμα να τον βαλεις ignore?
Μπα, μόνο τον Rebel έχω πλέον στο ignore, ακόμα και κάτι ΚΚ-bots τα έχω βγάλει από εκεί. Επιτελώ κοινωνικό έργο, έχει και κάποιον φυσιολογικό άνθρωπο να του μιλάει και να ασχολείται μαζί του (όσο αντέξω, δηλαδή) πέρα από τα ζαιο-μποτς που χαίρονται μ' αυτά που γράφει.
βάλε με στο ignore! Να λακίξεις κι εσύ σαν την ταλαίπωρη κότα από πάνω, που της αρέσει να βλογάει το λυρί της! Όσο κάθεσαι και ασχολείσαι με τον taxalataxalasa, θα χάσεις και τα δυο δράμια (6,406 γραμμαρια) μυαλό που'χεις μέσα στην κουφάλα!
:smt005:
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13916
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Η Αριστερά έχει κερδίσει... κι ας έχει χάσει...!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 13 Ιουν 2023, 13:04

Isildur έγραψε:
13 Ιουν 2023, 12:55
(...) μόνο τον Rebel έχω πλέον στο ignore (...)
Τον rebel γιατί, ρε λατρεία, αυτός αντιδρά σπανιότερα κι από καρδιογράφημα νεκρού. :lol:

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9675
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Η Αριστερά έχει κερδίσει... κι ας έχει χάσει...!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 13 Ιουν 2023, 13:08

Ναύτης έγραψε:
13 Ιουν 2023, 13:04
Isildur έγραψε:
13 Ιουν 2023, 12:55
(...) μόνο τον Rebel έχω πλέον στο ignore (...)
Τον rebel γιατί, ρε λατρεία, αυτός αντιδρά σπανιότερα κι από καρδιογράφημα νεκρού. :lol:
Με κουράζει αφάνταστα, δεν συμμετέχει καθόλου (μόνο με τον δικό του "αυτιστικό" τρόπο) και ποστάρει 200 φωτογραφίες ανά ποστ και μου γαμεί το σκρολάρισμα. :lol:

Πολλά χρόνια τώρα, έτσι; Στο παλιό έβριζα την τύχη μου που ήμουν υποχρεωμένος να τα βλέπω...
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Η Αριστερά έχει κερδίσει... κι ας έχει χάσει...!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 13 Ιουν 2023, 13:10

Ναύτης έγραψε:
13 Ιουν 2023, 13:04
Isildur έγραψε:
13 Ιουν 2023, 12:55
(...) μόνο τον Rebel έχω πλέον στο ignore (...)
Τον rebel γιατί, ρε λατρεία, αυτός αντιδρά σπανιότερα κι από καρδιογράφημα νεκρού. :lol:
O The Rebelος είναι σε άλλο επίπεδο! Δεν συνομιλεί με κυνες θνητές!
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13916
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Η Αριστερά έχει κερδίσει... κι ας έχει χάσει...!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 13 Ιουν 2023, 13:10

Isildur έγραψε:
13 Ιουν 2023, 13:08
Ναύτης έγραψε:
13 Ιουν 2023, 13:04
Isildur έγραψε:
13 Ιουν 2023, 12:55
(...) μόνο τον Rebel έχω πλέον στο ignore (...)
Τον rebel γιατί, ρε λατρεία, αυτός αντιδρά σπανιότερα κι από καρδιογράφημα νεκρού. :lol:
Με κουράζει αφάνταστα, δεν συμμετέχει καθόλου (μόνο με τον δικό του "αυτιστικό" τρόπο) και ποστάρει 200 φωτογραφίες ανά ποστ και μου γαμεί το σκρολάρισμα. :lol:

Πολλά χρόνια τώρα, έτσι; Στο παλιό έβριζα την τύχη μου που ήμουν υποχρεωμένος να τα βλέπω...
Ε, κάμει τον αγώνα του, δείξε λίγη κατανόηση.

ΥΓ: Καθόσουνα στο παλιό και κοίταζες τις αναρτήσεις του rebel χωρίς να στις έχουν κάνει αναφορά; :o
Μαζοοόχα!

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Η Αριστερά έχει κερδίσει... κι ας έχει χάσει...!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 13 Ιουν 2023, 13:11

Green Dragon έγραψε:
12 Ιουν 2023, 18:25
Έχει πλάκα ο στρουθοκαμηλισμός των ψηφοφόρων της ΝΔ που αυτοπροσδιορίζονται ως συντηρητικοί.
H μεγάλη πλειοψηφία των βουλευτών της ΝΔ και η συντριπτική πλειοψηφία της βάσης είναι συντηρητικοί.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9675
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Η Αριστερά έχει κερδίσει... κι ας έχει χάσει...!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 13 Ιουν 2023, 13:12

Ναύτης έγραψε:
13 Ιουν 2023, 13:10
Isildur έγραψε:
13 Ιουν 2023, 13:08
Ναύτης έγραψε:
13 Ιουν 2023, 13:04

Τον rebel γιατί, ρε λατρεία, αυτός αντιδρά σπανιότερα κι από καρδιογράφημα νεκρού. :lol:
Με κουράζει αφάνταστα, δεν συμμετέχει καθόλου (μόνο με τον δικό του "αυτιστικό" τρόπο) και ποστάρει 200 φωτογραφίες ανά ποστ και μου γαμεί το σκρολάρισμα. :lol:

Πολλά χρόνια τώρα, έτσι; Στο παλιό έβριζα την τύχη μου που ήμουν υποχρεωμένος να τα βλέπω...
Ε, κάμει τον αγώνα του, δείξε λίγη κατανόηση.

ΥΓ: Καθόσουνα στο παλιό και κοίταζες τις αναρτήσεις του rebel χωρίς να στις έχουν κάνει αναφορά; :o
Μαζοοόχα!
:oops:

Βίτσια ήταν αυτά (όταν έμπαινα ακόμα βέβαια). Εδώ διάβαζα όλη την Πολιτική, τσάμπα μού βγήκε το "κεφάτος" και τσάμπα έβαζα το "Yawnnn" μπροστά στα διαγραμμένα; :lol:
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
taxalata xalasa
Δημοσιεύσεις: 17136
Εγγραφή: 27 Αύγ 2021, 20:52

Re: Η Αριστερά έχει κερδίσει... κι ας έχει χάσει...!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taxalata xalasa » 13 Ιουν 2023, 13:13

- Συντηρητικά LGBTQ rights . √
- Συντηρητικά Λαϊκά Επιδόματα (pass). √
- Συντηρητικές Πρέσπες (Β. Μακεδονία) . √
- Συντηρητικός Πολυπολιτισμός . √
- Η Κάνναβη μας ενώνει Συντηρητικά. √
- Δεν πρέπει νάμαστε Συντηρητικοί μοναχοφάηδες . √ नमस्ते [nʌmʌsˈteː]
𐀲𐀏𐀨𐀲𐀏𐀨𐀭 𐀀𐀗𐀨:𐀣𐀬𐀔:𐀓𐀫:𐀀𐀗𐀨:𐀏𐀬:𐀣𐀦

Μέσα στα πλαίσια μιας σχέσης πολιτικής πελατείας, διαφθοράς, εξαγοράς και εξευτελισμού της έννοιας της ίδιας της πολιτικής.

Με πρᾰ́σῐνους, κῠᾰνέους και ἐρῠθρούς Κοκούς...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών