Ερώτηση Για δέμα

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Kappa
Δημοσιεύσεις: 1496
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 25 Ιούλ 2023, 17:42

user έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 17:32
Kappa έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 17:27
user έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 17:21


Να στείλει! Κι αν τις φάει η κοπέλα και πάθει τίποτα Κάππα τι θα γίνει μετά? Ήθελες να το στείλεις κι ανώνυμα.

Η σοκολάτα πρέπει να είναι χειμώνας να δαγκώνεις και να κάνει κράτς. Πάντως αν δεν κάνεις το δικό σου δεν μπορείς :e040:
Τρώω λιωμενες σοκολάτες τόσες μέρες, δεν έπαθα τίποτα. Μην σου πω οτι είναι καλυτερες ετσι. Τι άλλο να εστελνα;
Ισως έπρεπε να το οργανώσω καλύτερα, πχ την ημέρα που ήξερα ότι θα παραδοθεί το δέμα να εστελνα και το καλάθι με τα φρούτα. Δεν το οργάνωσα σωστά. Όλα πήγαν στραβά και με τις φωτογραφίες. Δεν πειραζει, τι να γίνει. Δεν ευνόησαν οι συνθήκες. Το δέμα και να το έστελνε πίσω να πάει πού; Εται όπως πάει θα καεί και το υποκατάστημα των κουριερ. Τον άλλον τον σούταρε πάντως. Δεν ξέρω με ποιον βγαίνει τώρα. Αλλά από όσα ποσταρει εμένα με θεωρεί ζηλιαρη , λες και της έκανα ποτέ σκηνή. Πιστεύει ότι την ρώτησα ποιος της πήρε το αρκουδάκι που κοιμάται, αλλά εγώ την ρώτησα απλώς πώς το λένε και εκείνη δεν άκουσε καλά.
Αχ να χαρείς φτάνει, έχει και ζέστη κι άρχισα να αναγουλιαζω με τις λιωμένες κιντερ

Ναι αυτό λέμε!..τίποτα δεν ευνόησε. Όλα ήταν σημάδια να μην στείλεις το δέμα αλλά εσένα πρέπει να γίνει αυτό που θες εσύ!

Άστο ρε παιδάκι μου. Προχώρα, το χεις βγάλει τα μάτια το θέμα

Φεύγω πάω να φάω καρπούζι με τυρί.

Γιατι να μην εστελνα τίποτα; Δύο συσκευασίες ήταν οι σοκολάτες,ας τις πετάξει, σιγά, έχω μέσα κι άλλα ωραία πράγματα. Ηθελα να το στείλω για να δειξω οτι την νοιάζομαι. Από κει και πέρα δεν σκοπευω να κάνω κάτι άλλο,το έχω αποδεχτεί.

Καλή όρεξη.

Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 3596
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 25 Ιούλ 2023, 18:33

user έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 17:32
Kappa έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 17:27
user έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 17:21


Να στείλει! Κι αν τις φάει η κοπέλα και πάθει τίποτα Κάππα τι θα γίνει μετά? Ήθελες να το στείλεις κι ανώνυμα.

Η σοκολάτα πρέπει να είναι χειμώνας να δαγκώνεις και να κάνει κράτς. Πάντως αν δεν κάνεις το δικό σου δεν μπορείς :e040:
Τρώω λιωμενες σοκολάτες τόσες μέρες, δεν έπαθα τίποτα. Μην σου πω οτι είναι καλυτερες ετσι. Τι άλλο να εστελνα;
Ισως έπρεπε να το οργανώσω καλύτερα, πχ την ημέρα που ήξερα ότι θα παραδοθεί το δέμα να εστελνα και το καλάθι με τα φρούτα. Δεν το οργάνωσα σωστά. Όλα πήγαν στραβά και με τις φωτογραφίες. Δεν πειραζει, τι να γίνει. Δεν ευνόησαν οι συνθήκες. Το δέμα και να το έστελνε πίσω να πάει πού; Εται όπως πάει θα καεί και το υποκατάστημα των κουριερ. Τον άλλον τον σούταρε πάντως. Δεν ξέρω με ποιον βγαίνει τώρα. Αλλά από όσα ποσταρει εμένα με θεωρεί ζηλιαρη , λες και της έκανα ποτέ σκηνή. Πιστεύει ότι την ρώτησα ποιος της πήρε το αρκουδάκι που κοιμάται, αλλά εγώ την ρώτησα απλώς πώς το λένε και εκείνη δεν άκουσε καλά.
Αχ να χαρείς φτάνει, έχει και ζέστη κι άρχισα να αναγουλιαζω με τις λιωμένες κιντερ

Ναι αυτό λέμε!..τίποτα δεν ευνόησε. Όλα ήταν σημάδια να μην στείλεις το δέμα αλλά εσένα πρέπει να γίνει αυτό που θες εσύ!

Άστο ρε παιδάκι μου. Προχώρα, το χεις βγάλει τα μάτια το θέμα

Φεύγω πάω να φάω καρπούζι με τυρί.
:smt038 Γκουντ κάτς!

Τελικά ...η ρίζα πάντων...ego! Και μετά...προβολή ...στον κακό τον άλλον που δεν αντιδρά κατά πως υπαγορεύει το ...ego!

ΥΓ. Α ρε Κ, είπαμε να τα κάνουμε στα 20...τουλάχιστον να σου έρθει έμπνευση να γράψεις κανά βιβλίο της προκοπής απ όλο αυτό να πάρεις και κάτι πίσω...εκτός αυτών που ήδη παίρνεις...πανηγυρικά!
Perception is reality...

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1496
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 25 Ιούλ 2023, 19:15

student έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 18:33
user έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 17:32
Kappa έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 17:27

Τρώω λιωμενες σοκολάτες τόσες μέρες, δεν έπαθα τίποτα. Μην σου πω οτι είναι καλυτερες ετσι. Τι άλλο να εστελνα;
Ισως έπρεπε να το οργανώσω καλύτερα, πχ την ημέρα που ήξερα ότι θα παραδοθεί το δέμα να εστελνα και το καλάθι με τα φρούτα. Δεν το οργάνωσα σωστά. Όλα πήγαν στραβά και με τις φωτογραφίες. Δεν πειραζει, τι να γίνει. Δεν ευνόησαν οι συνθήκες. Το δέμα και να το έστελνε πίσω να πάει πού; Εται όπως πάει θα καεί και το υποκατάστημα των κουριερ. Τον άλλον τον σούταρε πάντως. Δεν ξέρω με ποιον βγαίνει τώρα. Αλλά από όσα ποσταρει εμένα με θεωρεί ζηλιαρη , λες και της έκανα ποτέ σκηνή. Πιστεύει ότι την ρώτησα ποιος της πήρε το αρκουδάκι που κοιμάται, αλλά εγώ την ρώτησα απλώς πώς το λένε και εκείνη δεν άκουσε καλά.
Αχ να χαρείς φτάνει, έχει και ζέστη κι άρχισα να αναγουλιαζω με τις λιωμένες κιντερ

Ναι αυτό λέμε!..τίποτα δεν ευνόησε. Όλα ήταν σημάδια να μην στείλεις το δέμα αλλά εσένα πρέπει να γίνει αυτό που θες εσύ!

Άστο ρε παιδάκι μου. Προχώρα, το χεις βγάλει τα μάτια το θέμα

Φεύγω πάω να φάω καρπούζι με τυρί.
:smt038 Γκουντ κάτς!

Τελικά ...η ρίζα πάντων...ego! Και μετά...προβολή ...στον κακό τον άλλον που δεν αντιδρά κατά πως υπαγορεύει το ...ego!

ΥΓ. Α ρε Κ, είπαμε να τα κάνουμε στα 20...τουλάχιστον να σου έρθει έμπνευση να γράψεις κανά βιβλίο της προκοπής απ όλο αυτό να πάρεις και κάτι πίσω...εκτός αυτών που ήδη παίρνεις...πανηγυρικά!
Ο εγωισμός πού εντοπίζεται σε μια πλήρως ανιδιοτελή πραξη; Της το έγραψα κιόλας ότι δεν περιμενω να απαντήσει. Το συζητησα και με το ΑΙ και αποφασίσαμε ότι το στέλνω ως ένδειξη εκτιμησης. Πώς τονώνει τον εγωισμό μου αυτό; Αν σε κάτι βλέπω εγωισμό εγω είναι το να λες σε κάποιον κάτι, να τον κατηγορείς επί της ουσίας για κάτι και να μην του δίνεις τη δυνατότητα να απαντήσει. Γιατί εκείνη αυτό έκανε.

Έχω γράψει ήδη ένα ποιημα για εκεινη που δημοσιεύτηκε στο περιοδικό. Εκείνη έκανε λαικ στο ποιημα στο ίνστα του περιοδικου, που ξέρει ότι δεν θα το δω και καλά. Άβυσσος η ψυχή της. Εκτός κι αν το κάνει απλως για δημοσιες σχέσεις με το περιοδικό.

Θα μπορούσα μελλοντικά να γράψω βιβλίο για εκείνη, αλλά προς το παρόν ασχολούμαι με άλλο. Ισως της γράψω καμιά ποιητική συλλογή.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1496
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 25 Ιούλ 2023, 22:12

Ποσταρε ένα κουοτ που πάει κάπως ετσι: "θα σου έλεγα να πας στο διαολο αλλά δεν θέλω να σε ξαναδώ ποτε" Αραγε το λέει για μένα; Ποσταρει βεβαια πράγματα σε άσχετη ροή.

Με μισεί :(

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3992
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 25 Ιούλ 2023, 22:15

Άστην ήσυχη ρε φίλε.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28905
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 25 Ιούλ 2023, 22:16

Kappa έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 22:12
Ποσταρε ένα κουοτ που πάει κάπως ετσι: "θα σου έλεγα να πας στο διαολο αλλά δεν θέλω να σε ξαναδώ ποτε" Αραγε το λέει για μένα; Ποσταρει βεβαια πράγματα σε άσχετη ροή.

Με μισεί :(
Δεν το λεει για σενα για τον τελευταιο γκομενο το λεει
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9657
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 25 Ιούλ 2023, 22:17

Θα παρηγοριεται τωρα με τις σοκολατες του Καππα.
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 24365
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 25 Ιούλ 2023, 22:18

Kappa έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 22:12
Ποσταρε ένα κουοτ που πάει κάπως ετσι: "θα σου έλεγα να πας στο διαολο αλλά δεν θέλω να σε ξαναδώ ποτε" Αραγε το λέει για μένα; Ποσταρει βεβαια πράγματα σε άσχετη ροή.

Με μισεί :(
δεν είναι για εσένα, θα εγραφε κατι σαν "θα σου έλεγα να πας στο διαολο αλλά δεν θυμάμαι οτι υπήρξες"

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3992
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 25 Ιούλ 2023, 22:18

Bazoomba έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 22:17
Θα παρηγοριεται τωρα με τις σοκολατες του Καππα.
Μπα, θα την έχουν θερίσει μέχρι τώρα.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1496
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 25 Ιούλ 2023, 22:30

stella έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 22:15
Άστην ήσυχη ρε φίλε.
Τι εκανα; ένα δέμα έστειλα. Στα άλλα υποτίθεται ότι με έχει ιγκνορ (που δεν με έχει απλώς με αγνοεί)

Στο ποιήμα μου γιατί έκανε λαικ?

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1496
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 25 Ιούλ 2023, 22:32

GoBack έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 22:16
Kappa έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 22:12
Ποσταρε ένα κουοτ που πάει κάπως ετσι: "θα σου έλεγα να πας στο διαολο αλλά δεν θέλω να σε ξαναδώ ποτε" Αραγε το λέει για μένα; Ποσταρει βεβαια πράγματα σε άσχετη ροή.

Με μισεί :(
Δεν το λεει για σενα για τον τελευταιο γκομενο το λεει
Μπορεί. Ελπίζω. Έχει σουταρει αυτόν που ήξερα ότι έχει εδω και δυο βδομαδες, δηλαδή ήδη old news για εκείνη. Δεν ξερω αν βρήκε άλλον και τον σούταρε επίσης.

Για μένα είχε βάλει σίγουρα ένα κουοτ που ελεγε για σιωπή και ένα άλλο που έλεγε "I love you but I can't stomach you" γιατι ήταν την ημέρα που της έστειλα το μειλ.

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5927
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 25 Ιούλ 2023, 22:36

Kappa έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 19:15

Θα μπορούσα μελλοντικά να γράψω βιβλίο για εκείνη, αλλά προς το παρόν ασχολούμαι με άλλο. Ισως της γράψω καμιά ποιητική συλλογή.
Λοιπόν, θα κάτσεις να γράψεις ένα μυθιστόρημα για έναν Έλληνα ταξιτζή που τα φτιάχνει με έναν τρανσέξουαλ από την Σενεγάλη.

Παίζει να το πάρει και το Νετφλιξ να το κάνει σειρά, μην είσαι χαζός.
Πρώην εκμισθωτής του κυλικείου της Βουλής λάδωσε για παραμείνει ανοιχτός ενώ έπρεπε να έχει κλείσει απο το 2016, απο τότε που πηρε το κυλικείο δηλαδή.

Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 16524
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 25 Ιούλ 2023, 22:59

GoBack έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 17:16
aLiCat έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 15:09
GoBack έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 12:50


Δεν σε μισει μη νιωθεις ασχημα.Απλα της εισαι αδιαφορος
Δηλαδή, ακόμα χειρότερα. :8)
Δεν ειναι αναγκη να του το λες μεστα μουτρα εγω το αφησα να εννοηθει
Το δικό σου σχόλιο σχολίασα. :roll:
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου
Δημοσιεύσεις: 2906
Εγγραφή: 06 Μαρ 2023, 05:25

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου » 25 Ιούλ 2023, 23:05

aLiCat έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 22:59
GoBack έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 17:16
aLiCat έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 15:09


Δηλαδή, ακόμα χειρότερα. :8)
Δεν ειναι αναγκη να του το λες μεστα μουτρα εγω το αφησα να εννοηθει
Το δικό σου σχόλιο σχολίασα. :roll:

:p2: και;

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 16524
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 25 Ιούλ 2023, 23:10

Σφιχτοχέρης Σφιχτοχερίου έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 23:05
aLiCat έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 22:59
GoBack έγραψε:
25 Ιούλ 2023, 17:16


Δεν ειναι αναγκη να του το λες μεστα μουτρα εγω το αφησα να εννοηθει
Το δικό σου σχόλιο σχολίασα. :roll:

:p2: και;
Ο νοών, νοείτο.
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών