Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 12278
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 02 Οκτ 2023, 07:28

sys3x έγραψε:
01 Οκτ 2023, 17:27
taliban έγραψε:
01 Οκτ 2023, 17:16
Το περιστατικό με τον Μπεο απαράδεκτο.
Έπρεπε να τον εχουν μπουζουριασει χθες.
Επικίνδυνος για την ανθρώπινη ζωή είναι.
Ε ναι ρε μαλάκες, κάπου έλεος, τι ακριβώς συζητάνε οι πανηλίθιοι ρε πούστη μου.
Χαίρονται επειδή αυτός που χτύπησε είναι αριστερός.
Γιατί είναι πωρωμένοι.

Αούγκανα Α.Ε.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8876
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 02 Οκτ 2023, 07:29

Εικόνα
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Υδράργυρος
Δημοσιεύσεις: 25571
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 17:47

Re: Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υδράργυρος » 02 Οκτ 2023, 08:06

BILLO έγραψε:
01 Οκτ 2023, 23:32
Τον ξερουμε τον Μπεο. Οχι προσωπικα αλλα ειναι κοινο μοντελο. Παρορμητικος, συναισθηματικος, με 52 μετρα και 256 σταθμα. Κυβερναει μετριως, επιφανειακα και ιδιοσυγκρασιακα, οσο φτανει η δικη του αντιληψη για το συστημα της τοπικης αυτοδιοικησης. Χρησιμοποιει μπαλωματα και πασαλειμματα. Δεν κανει αυτοκριτικη, πουλαει μουρη, γουσταρει τους αυλικους, κλεινει και το ματι και σε καμια μαλακια, τιποτα φραγκα απο καπου κτλ, εχει παθη, εχει εμμονες, ειναι ανερματιστος χωρις δομη και συνεπεια στη σκεψη και τον λογο του, εχει ιδεες φιξαρισμενες γιατι ετσι τις πηρε και ετσι τις παει.
Αν τον πιασεις με το καλο και του χαιδεψεις τ αυτια εισαι ενταξει. Αν του πας κοντρα για τις πολιτικες του Α: Μαλλον δε θα καταλαβει το λαθος του. Β: Και να το καταλαβει παλι θα σου κανει επιθεση.
Συνηθως οτι πρεπει για δουλειες της νυχτας και της πιατσας που θελουν και λιγο επιβολη. Τωρα για δημαρχος δεν κανει το παλικαρι.
Γενικα πολυ μπελαλιδικη και βαρετη περσονα. Μαγκας πασοκτζης νυχτοβιος, μαλακιες...
Πως ένα τόσο φαιδρό άτομο έγινε ο αγαπημένος δήμαρχος του Μητσοτακισμού και του συστήματος του Μαξίμου;

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11663
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 02 Οκτ 2023, 08:26

taliban έγραψε:
02 Οκτ 2023, 07:28
sys3x έγραψε:
01 Οκτ 2023, 17:27
taliban έγραψε:
01 Οκτ 2023, 17:16
Το περιστατικό με τον Μπεο απαράδεκτο.
Έπρεπε να τον εχουν μπουζουριασει χθες.
Επικίνδυνος για την ανθρώπινη ζωή είναι.
Ε ναι ρε μαλάκες, κάπου έλεος, τι ακριβώς συζητάνε οι πανηλίθιοι ρε πούστη μου.
Χαίρονται επειδή αυτός που χτύπησε είναι αριστερός.
Γιατί είναι πωρωμένοι.

Αούγκανα Α.Ε.
Τι αριστερός;
Ψηφοφόρος του είναι.

Αυτοί φτιάχνονται να τους κλειδώνει μέσα ο Χαρδαλιάς και να τους χαστουκιζει ο Μπεος.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13473
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 02 Οκτ 2023, 08:35

sys3x έγραψε:
01 Οκτ 2023, 21:22
Golden Age έγραψε:
01 Οκτ 2023, 21:18
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
01 Οκτ 2023, 21:18


Εσύ είσαι φασίστας και μέλος νεοναζιστικής οργάνωσης. Σου φαίνεται λογικό αυτό που συμβαίνει.
Ο πραγματικός λόγος που θέλετε να καταψηφιστεί είναι γιατί τον έχει άχτι η Αριστερά επειδή κάνει έργα στον Βόλο και δεν κάθεται σούζα στις απαιτήσεις της να μην γίνονται έργα στον Βόλο, όπως γινόταν με τους προκατόχους του.
Η αριστερά λέει δεν θέλει να γίνονται έργα στονβόλο και γι αφτό ο Μπεός κτλ κτλ, γαμώ τα vvti μου, γαμώ τα αυτόματα ποτίσματα και τα μπεκάκια μου μέσα.
🤣🤣🤣🤣🤣
Υπάρχετε σταλήθεια ρε πστδ, υπάρχετε, ζείτε ανάμεσά μας.
:lol:

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25595
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 02 Οκτ 2023, 08:46

sys3x έγραψε:
01 Οκτ 2023, 21:22
Golden Age έγραψε:
01 Οκτ 2023, 21:18
Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
01 Οκτ 2023, 21:18


Εσύ είσαι φασίστας και μέλος νεοναζιστικής οργάνωσης. Σου φαίνεται λογικό αυτό που συμβαίνει.
Ο πραγματικός λόγος που θέλετε να καταψηφιστεί είναι γιατί τον έχει άχτι η Αριστερά επειδή κάνει έργα στον Βόλο και δεν κάθεται σούζα στις απαιτήσεις της να μην γίνονται έργα στον Βόλο, όπως γινόταν με τους προκατόχους του.
Η αριστερά λέει δεν θέλει να γίνονται έργα στονβόλο και γι αφτό ο Μπεός κτλ κτλ, γαμώ τα vvti μου, γαμώ τα αυτόματα ποτίσματα και τα μπεκάκια μου μέσα.
🤣🤣🤣🤣🤣
Υπάρχετε σταλήθεια ρε πστδ, υπάρχετε, ζείτε ανάμεσά μας.
Κι άμα θες να ξες, η αριστερά φταίει που ο Μπέος έγινε νταης και δέρνει

Ο πατέρας του ο κυρΝίκος που ηταν στο ΚΚεσ
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13916
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 02 Οκτ 2023, 09:00

Είδα στο τελεβίζιο την σκηνή που αυτό το χυδαίο πιθηκοειδές πήρε την μάνικα και κατάβρεξε κάποιους πολίτες (και έναν αντίπαλό του στις εκλογές). Μετά βγήκε και δήλωσε ότι αυτό έγινε κατά λάθος "στην ανταλλαγή της μάνικας" (sic).
Το πρόβλημα δεν είναι ο Μπέος, ο Μπέος είναι το σύμπτωμα.
Το πρόβλημα, η παθογένεια, είναι το καθυστερημένο, οθωμανικό κατάλοιπο που συνιστούν οι ψηφοφόροι του Μπέου (και κάθε Μπέου). Είμαι δε απολύτως βέβαιος ότι μ' αυτά τα καραγκιοζιλίκια που καμώνεται, τα Κολλητήρια θα τον εκλέξουν από την πρώτη Κυριακή.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9675
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 02 Οκτ 2023, 09:26

Ναύτης έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:00
Είδα στο τελεβίζιο την σκηνή που αυτό το χυδαίο πιθηκοειδές πήρε την μάνικα και κατάβρεξε κάποιους πολίτες (και έναν αντίπαλό του στις εκλογές). Μετά βγήκε και δήλωσε ότι αυτό έγινε κατά λάθος "στην ανταλλαγή της μάνικας" (sic).
Το πρόβλημα δεν είναι ο Μπέος, ο Μπέος είναι το σύμπτωμα.
Το πρόβλημα, η παθογένεια, είναι το καθυστερημένο, οθωμανικό κατάλοιπο που συνιστούν οι ψηφοφόροι του Μπέου (και κάθε Μπέου). Είμαι δε απολύτως βέβαιος ότι μ' αυτά τα καραγκιοζιλίκια που καμώνεται, τα Κολλητήρια θα τον εκλέξουν από την πρώτη Κυριακή.
Επειδή ρώτησα δυο φορές στο νήμα και απάντηση από Ζαίους δεν πήρα, να ρωτήσω κι εσένα που σου κόβει παραπάνω η γκλάβα και δεν είσαι κολλημένος. Για την υποψηφιότητα Γκλέτσου τι άποψη έχεις; Καλώς κατεβαίνει, κακώς; Καλώς τον στηρίζει ο ΣΥΡΙΖΑς;

Ξέρουμε τι κουμάσι είναι ο μαφιόζος Αχιλλέας και έχω πει εξ αρχής ότι ήταν μαλακία αυτό που έκανε. Ούτε και έχει να κάνει με whataboutism αυτό που ρωτάω, στα παπάρια μου κι ο ένας και ο άλλος. Βλέπω όμως ότι παθογένειες και τραμπουκικές συμπεριφορές κάποιοι βλέπουν αποκλειστικά και μόνο στην δεξιά πτέρυγα, χρησιμοποιώντας τις γνωστές τσουβαλιαστικές ατάκες, γι' αυτό και η απορία μου. Τον κώλο τους δεν τον κοιτάνε ποτέ; Όταν ο Γκλέτσος έριχνε μπουκέτα δεν ήταν τραμπούκος της αριστεράς, αλλά κάποιος λαϊκός ήρωας ίσως;
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13916
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 02 Οκτ 2023, 09:32

Isildur έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:26
Ναύτης έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:00
Είδα στο τελεβίζιο την σκηνή που αυτό το χυδαίο πιθηκοειδές πήρε την μάνικα και κατάβρεξε κάποιους πολίτες (και έναν αντίπαλό του στις εκλογές). Μετά βγήκε και δήλωσε ότι αυτό έγινε κατά λάθος "στην ανταλλαγή της μάνικας" (sic).
Το πρόβλημα δεν είναι ο Μπέος, ο Μπέος είναι το σύμπτωμα.
Το πρόβλημα, η παθογένεια, είναι το καθυστερημένο, οθωμανικό κατάλοιπο που συνιστούν οι ψηφοφόροι του Μπέου (και κάθε Μπέου). Είμαι δε απολύτως βέβαιος ότι μ' αυτά τα καραγκιοζιλίκια που καμώνεται, τα Κολλητήρια θα τον εκλέξουν από την πρώτη Κυριακή.
Επειδή ρώτησα δυο φορές στο νήμα και απάντηση από Ζαίους δεν πήρα, να ρωτήσω κι εσένα που σου κόβει παραπάνω η γκλάβα και δεν είσαι κολλημένος. Για την υποψηφιότητα Γκλέτσου τι άποψη έχεις; Καλώς κατεβαίνει, κακώς; Καλώς τον στηρίζει ο ΣΥΡΙΖΑς;
Αν όντως τον στηρίζει ο σύριζα (ειλικρινά δεν το γνωρίζω), κάκιστα. Ο Γκλέτσος είναι γκιόζης.
Isildur έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:26
(...) Ξέρουμε τι κουμάσι είναι ο μαφιόζος Αχιλλέας και έχω πει εξ αρχής ότι ήταν μαλακία αυτό που έκανε. Ούτε και έχει να κάνει με whataboutism αυτό που ρωτάω, στα παπάρια μου κι ο ένας και ο άλλος. Βλέπω όμως ότι παθογένειες και τραμπουκικές συμπεριφορές κάποιοι βλέπουν αποκλειστικά και μόνο στην δεξιά πτέρυγα, χρησιμοποιώντας τις γνωστές τσουβαλιαστικές ατάκες, γι' αυτό και η απορία μου. Τον κώλο τους δεν τον κοιτάνε ποτέ; Όταν ο Γκλέτσος έριχνε μπουκέτα δεν ήταν τραμπούκος της αριστεράς, αλλά κάποιος λαϊκός ήρωας ίσως;
Είπαμε, είναι γκιόζης (και τραμπούκος). Βεβαίως, δεν έχει αγγίξει ακόμη την τελειότητα, όπως ο Μπέος, αλλά πάντως γκιόζης.
Μια όμως που το νήμα αφορά στο χυδαίο πιθηκοειδές του Βόλου, ας μείνουμε σ' αυτόν.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9675
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 02 Οκτ 2023, 09:38

Ναύτης έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:32
Isildur έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:26
Ναύτης έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:00
Είδα στο τελεβίζιο την σκηνή που αυτό το χυδαίο πιθηκοειδές πήρε την μάνικα και κατάβρεξε κάποιους πολίτες (και έναν αντίπαλό του στις εκλογές). Μετά βγήκε και δήλωσε ότι αυτό έγινε κατά λάθος "στην ανταλλαγή της μάνικας" (sic).
Το πρόβλημα δεν είναι ο Μπέος, ο Μπέος είναι το σύμπτωμα.
Το πρόβλημα, η παθογένεια, είναι το καθυστερημένο, οθωμανικό κατάλοιπο που συνιστούν οι ψηφοφόροι του Μπέου (και κάθε Μπέου). Είμαι δε απολύτως βέβαιος ότι μ' αυτά τα καραγκιοζιλίκια που καμώνεται, τα Κολλητήρια θα τον εκλέξουν από την πρώτη Κυριακή.
Επειδή ρώτησα δυο φορές στο νήμα και απάντηση από Ζαίους δεν πήρα, να ρωτήσω κι εσένα που σου κόβει παραπάνω η γκλάβα και δεν είσαι κολλημένος. Για την υποψηφιότητα Γκλέτσου τι άποψη έχεις; Καλώς κατεβαίνει, κακώς; Καλώς τον στηρίζει ο ΣΥΡΙΖΑς;
Αν όντως τον στηρίζει ο σύριζα (ειλικρινά δεν το γνωρίζω), κάκιστα. Ο Γκλέτσος είναι γκιόζης.
Isildur έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:26
(...) Ξέρουμε τι κουμάσι είναι ο μαφιόζος Αχιλλέας και έχω πει εξ αρχής ότι ήταν μαλακία αυτό που έκανε. Ούτε και έχει να κάνει με whataboutism αυτό που ρωτάω, στα παπάρια μου κι ο ένας και ο άλλος. Βλέπω όμως ότι παθογένειες και τραμπουκικές συμπεριφορές κάποιοι βλέπουν αποκλειστικά και μόνο στην δεξιά πτέρυγα, χρησιμοποιώντας τις γνωστές τσουβαλιαστικές ατάκες, γι' αυτό και η απορία μου. Τον κώλο τους δεν τον κοιτάνε ποτέ; Όταν ο Γκλέτσος έριχνε μπουκέτα δεν ήταν τραμπούκος της αριστεράς, αλλά κάποιος λαϊκός ήρωας ίσως;
Είπαμε, είναι γκιόζης (και τραμπούκος). Βεβαίως, δεν έχει αγγίξει ακόμη την τελειότητα, όπως ο Μπέος, αλλά πάντως γκιόζης.
Μια όμως που το νήμα αφορά στο χυδαίο πιθηκοειδές του Βόλου, ας μείνουμε σ' αυτόν.
Έτσι ήξερα, ότι τον στηρίζει: https://www.iefimerida.gr/politiki/syri ... tso-sterea

Ναι, σαφώς. Το θέμα αφορά τον αρκουδιάρη, καμμιά αντίρρηση σ' αυτό. Κι όπως είπα, δεν είναι θέμα "ναι αλλά κι ο δικός σας...", απλά μού έκανε εντύπωση το κομματικό τσουβάλιασμα, άλλο πράμα να πει κανείς τι καραγκιόζης είναι ο (πασοκο)δεξιός Μπέος κι άλλο να υποστηρίζει ότι είναι καραγκιόζης λόγω παράταξης και ότι οι "δικοί μας" είναι αγγελούδια με ηθικό πλεονέκτημα, ενώ υπάρχει ένας Γκλέτσος στις τάξεις τους.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13916
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 02 Οκτ 2023, 09:54

Isildur έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:38
Ναύτης έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:32
Isildur έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:26

Επειδή ρώτησα δυο φορές στο νήμα και απάντηση από Ζαίους δεν πήρα, να ρωτήσω κι εσένα που σου κόβει παραπάνω η γκλάβα και δεν είσαι κολλημένος. Για την υποψηφιότητα Γκλέτσου τι άποψη έχεις; Καλώς κατεβαίνει, κακώς; Καλώς τον στηρίζει ο ΣΥΡΙΖΑς;
Αν όντως τον στηρίζει ο σύριζα (ειλικρινά δεν το γνωρίζω), κάκιστα. Ο Γκλέτσος είναι γκιόζης.
Isildur έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:26
(...) Ξέρουμε τι κουμάσι είναι ο μαφιόζος Αχιλλέας και έχω πει εξ αρχής ότι ήταν μαλακία αυτό που έκανε. Ούτε και έχει να κάνει με whataboutism αυτό που ρωτάω, στα παπάρια μου κι ο ένας και ο άλλος. Βλέπω όμως ότι παθογένειες και τραμπουκικές συμπεριφορές κάποιοι βλέπουν αποκλειστικά και μόνο στην δεξιά πτέρυγα, χρησιμοποιώντας τις γνωστές τσουβαλιαστικές ατάκες, γι' αυτό και η απορία μου. Τον κώλο τους δεν τον κοιτάνε ποτέ; Όταν ο Γκλέτσος έριχνε μπουκέτα δεν ήταν τραμπούκος της αριστεράς, αλλά κάποιος λαϊκός ήρωας ίσως;
Είπαμε, είναι γκιόζης (και τραμπούκος). Βεβαίως, δεν έχει αγγίξει ακόμη την τελειότητα, όπως ο Μπέος, αλλά πάντως γκιόζης.
Μια όμως που το νήμα αφορά στο χυδαίο πιθηκοειδές του Βόλου, ας μείνουμε σ' αυτόν.
Έτσι ήξερα, ότι τον στηρίζει: https://www.iefimerida.gr/politiki/syri ... tso-sterea
Ε καλά, δεν είναι η πρώτη φορά που ο σύριζα στηρίζει καρνάβαλους. Εδώ στις εθνικές εκλογές μάζεψε ό,τι λιμαδούρα είχε αφήσει αζήτητη η νουδού, π.χ. από Μιθριδάτη μέχρι Αντώναρο.
Isildur έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:38
(...) Ναι, σαφώς. Το θέμα αφορά τον αρκουδιάρη, καμμιά αντίρρηση σ' αυτό. Κι όπως είπα, δεν είναι θέμα "ναι αλλά κι ο δικός σας...", απλά μού έκανε εντύπωση το κομματικό τσουβάλιασμα, άλλο πράμα να πει κανείς τι καραγκιόζης είναι ο (πασοκο)δεξιός Μπέος κι άλλο να υποστηρίζει ότι είναι καραγκιόζης λόγω παράταξης και ότι οι "δικοί μας" είναι αγγελούδια με ηθικό πλεονέκτημα, ενώ υπάρχει ένας Γκλέτσος στις τάξεις τους.
Κατ' αρχάς, δεν είναι "δικός μου", καθότι προσωπικά δεν είμαι μέλος, ούτε ψήφισα συριζα στις εθνικές εκλογές. Δεύτερον, στις αυτοδιοικητικές θα ψηφίσω συμμαθητή και φίλο μου, που κατεβαίνει με τη νουδού στον δήμο που ψηφίζω Όχι (μόνον) επειδή είναι συμμαθητής και φίλος μου, αλλά κυρίως γιατί είναι εξαιρετικός άνθρωπος με σπουδαίο έργο στον δήμο. Στην περιφέρεια θα ψηφίσω Ιωακειμίδη, γιατί πιστεύω ότι είναι η καλύτερη επιλογή.
Ο Μπέος είναι παλαιοπασόκος (λέμε τώρα, γιατί η λαμογιά δεν έχει σημαία). Αυτοί που τον ψηφίζουν στον Βόλο, ωστόσο, είναι κυριότατα δεξιοί.
Προσωπικά συμψηφισμούς δεν επιχειρώ ποτέ, ούτε λειτουργώ με οπαδικά κριτήρια. Ο Γκλέτσος είναι, καθώς είπαμε, γκιόζης, αλλά πιστεύω ότι ο Μπέος είναι ο πάτος. Για την ακρίβεια ξύνεις τον πάτο και μετά εμφανίζεται ο Μπέος, κάτι σαν τους αγωγούς αποχέτευσης.

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9675
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 02 Οκτ 2023, 09:56

Ναύτης έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:54
Isildur έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:38
Ναύτης έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:32

Αν όντως τον στηρίζει ο σύριζα (ειλικρινά δεν το γνωρίζω), κάκιστα. Ο Γκλέτσος είναι γκιόζης.

Είπαμε, είναι γκιόζης (και τραμπούκος). Βεβαίως, δεν έχει αγγίξει ακόμη την τελειότητα, όπως ο Μπέος, αλλά πάντως γκιόζης.
Μια όμως που το νήμα αφορά στο χυδαίο πιθηκοειδές του Βόλου, ας μείνουμε σ' αυτόν.
Έτσι ήξερα, ότι τον στηρίζει: https://www.iefimerida.gr/politiki/syri ... tso-sterea
Ε καλά, δεν είναι η πρώτη φορά που ο σύριζα στηρίζει καρνάβαλους. Εδώ στις εθνικές εκλογές μάζεψε ό,τι λιμαδούρα είχε αφήσει αζήτητη η νουδού, π.χ. από Μιθριδάτη μέχρι Αντώναρο.
Isildur έγραψε:
02 Οκτ 2023, 09:38
(...) Ναι, σαφώς. Το θέμα αφορά τον αρκουδιάρη, καμμιά αντίρρηση σ' αυτό. Κι όπως είπα, δεν είναι θέμα "ναι αλλά κι ο δικός σας...", απλά μού έκανε εντύπωση το κομματικό τσουβάλιασμα, άλλο πράμα να πει κανείς τι καραγκιόζης είναι ο (πασοκο)δεξιός Μπέος κι άλλο να υποστηρίζει ότι είναι καραγκιόζης λόγω παράταξης και ότι οι "δικοί μας" είναι αγγελούδια με ηθικό πλεονέκτημα, ενώ υπάρχει ένας Γκλέτσος στις τάξεις τους.
Κατ' αρχάς, δεν είναι "δικός μου", καθότι προσωπικά δεν είμαι μέλος, ούτε ψήφισα συριζα στις εθνικές εκλογές. Δεύτερον, στις αυτοδιοικητικές θα ψηφίσω συμμαθητή και φίλο μου, που κατεβαίνει με τη νουδού στον δήμο που ψηφίζω Όχι (μόνον) επειδή είναι συμμαθητής και φίλος μου, αλλά κυρίως γιατί είναι εξαιρετικός άνθρωπος με σπουδαίο έργο στο δήμο. Στην περιφέρεια θα ψηφίσω Ιωακειμίδη, γιατί πιστεύω ότι είναι η καλύτερη επιλογή.
Ο Μπέος είναι παλαιοπασόκος (λέμε τώρα, γιατί η λαμογιά δεν έχει σημαία). Αυτοί που τον ψηφίζουν στον Βόλο, ωστόσο, είναι κυριότατα δεξιοί.
Προσωπικά συμψηφισμούς δεν επιχειρώ ποτέ, ούτε λειτουργώ με οπαδικά κριτήρια. Ο Γκλέτσος είναι, καθώς είπαμε, γκιόζης, αλλά πιστεύω ότι ο Μπέος είναι ο πάτος. Για την ακρίβεια ξύνεις τον πάτο και μετά εμφανίζεται ο Μπέος, κάτι σαν τους αγωγούς αποχέτευσης.
Παρεξήγησες, λατρεία. Το "δικοί μας" δεν πήγαινε σε σένα. :wink
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21510
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 02 Οκτ 2023, 09:59

看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9675
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 02 Οκτ 2023, 10:00

Ωχ. Ωχωχωχ.

Τέτοια λέτε του, και θα βγει αύριο στον δρόμο ν' αρχίσει τις μπούφλες σε ανυποψίαστους περαστικούς...
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
georgebi
Δημοσιεύσεις: 21510
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 14:17

Re: Ο τραμπούκος Μπεος πλακώνει στον ξύλο πλημμυροπαθή

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από georgebi » 02 Οκτ 2023, 10:14

Τα πες όλα Ευάγγελε. :smt038
Εσύ έπρεπε να κατέβεις στο Βολο..... όχι ο τραμπούκος :e040:


Εικόνα
看起来和闻起来像狗屎的东西,您无需舔以确保它是狗屎..... :102:
SpoilerShow
Ότι φαίνεται σκατά και μυρίζει σαν σκατά δεν χρειάζεται να το γλείψεις για να βεβαιωθείς ότι είναι σκατά..

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών