Sos

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10694
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 18 Οκτ 2023, 16:19

Πασιφάη έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:17
ksk έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:11
Πασιφάη έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:09


Είσαι απ'τους λίγους ανθρώπους εδώ μέσα που αγαπάω. Ακόμη κι όταν στα χώνω, ( λίγο..), καμιά φορά. Να το ξέρεις. :D:g094:
Μπενελικωνε ελευθερα (εμένα) :romance-hearteyes:
Όχι. Ποτέ μπινελίκι σε σένα. Δεν μου βγαίνει. :D
Εμ βλέπεις που επιζητεις το εμοτικον;
:e045: αχαχαχαχα
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26339
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 18 Οκτ 2023, 16:20

Casp έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:17
Αγις έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:14
Null έγραψε:
18 Οκτ 2023, 12:57


Μια χαρά τα λέει η Γαλή. Νυφίτσα κολοβή η πεθερά. Ελπίζουμε αυτήν την φορά η Κασπ να ακούσει.
α ναι ε;
ολες οι ευθυνες στις γυναικες - κ αυτη η χαμοσουπια ο πεθερος ( που σιγουρα ειναι πισω απο ολα αυτα τα σκηνικα ) στο απυροβλητο ;
Αυτός όντως δεν ασχολείται καν. Δεν τον νοιάζει.
Καλύτερα να αδιαφορεί και να μας αφήνει στην ησυχία μας, παρά να μπλεκόταν κι' αυτός όπως η "πεθερά"
εισαι πολυ αθωα - αυτος κινει τα νηματα οι αλλοι ειναι πιονια του
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Casp
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: 31 Οκτ 2022, 22:46
Phorum.gr user: Casper

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Casp » 18 Οκτ 2023, 16:20

ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:16
Casp έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:03
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Οκτ 2023, 15:52


Αυτό είναι δικό του πρόβλημα και όχι δικό σου. Βασικό.
Ούτως ή άλλως του είπα να βγάλει αυτός το φίδι από την τρύπα.
Σήμερα περιμένω τα κλειδιά. Εγώ δεν θα πατήσω εκεί, θα έρθει να μου τα φέρει και αν δεν πρόλαβε να της μιλήσει, θα την πάρει τηλέφωνο μπροστά μου.

Αύριο θέλω την ηρεμία μου στο γραφείο για να συγκεντρωθώ στο κόρς μου και όχι να βγαίνω συνεχώς έξω και να φωνάζω.
Νομίζω ότι εστιάζεις το θέμα στα "κλειδιά". Σαφώς και είναι κάτι σημαντικό αλλά το θέμα δεν είναι το ποιος έχει το σετ κλειδιών αλλά το ποιος θεωρεί δικαίωμα του το να παίρνει δικαιώματα διαχείρισης του κάθε χώρου, ακόμη και όταν χτυπάει το κουδούνι.

Το να έχει κάποιος συγγενής ή φίλος κλειδιά ενός σπιτιού για αμιγώς πρακτικούς λόγους, δεν συνεπάγεται ότι κατοχυρώνει αυτομάτως το δικαίωμα να θεωρεί τον χώρο δικό του σπίτι, που πρέπει να λειτουργεί όπως γουστάρει. Άλλο τα κλειδιά και άλλο η χρησικτησία.

Το βασικό είναι να ξεκαθαριστεί σαφώς από την αρχή τίνος είναι το σπίτι.

Γιατί από τάση για χρησικτησίες, άλλο τίποτα. :lol:
Δεν με βλέπεις πόσο κουρδισμένη είμαι; Νομίζεις ότι θα το αφήσω έτσι;
Απόψε δεν πρόκειται να κοιμηθούμε αν δεν βάλει όρια στην μάνα του και αν δεν καταλάβει ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ (η μάνα του, επειδή αυτός λέει ότι ούτε αυτός θέλει να ανακατεύονται) ότι θα σταματήσουν ΓΕΝΙΚΑ να ανακατεύονται στη ζωή μας.

Αν, λέω, ΑΝ ποτέ χρειαστούμε βοήθεια και δεν τα βγάζουμε πέρα, θα τους πούμε, όπως είχαμε συμφωνήσει και μας τόνιζαν, γιατί αυτό ήταν η έγνοια τους, και καλά. ΑΝ. Που ακόμα και τότε, είμαι ικανή, από το να ζητήσω βοήθεια από γονείς ή πεθερικά, έτσι όπως είναι, να πάω να δουλεύω έξτρα σε μπαράκια τα βράδια και να κάνω 3 δουλειές. Αν δεν το χωνέψει όμως η πεθερούλα, ο δικός μου θα πάει να ζήσει πάλι με την γιαγιά του. Θα φροντίσω να το καταλάβει.
Αν μοιάζει με την αίσθηση του "είμαι σπίτι" τότε να μείνεις. Όλοι έχουν ένα σπίτι, μωρό μου. Και αυτά τα σπίτια, αξίζουν πάντα τον κόπο ακόμη και αν κάποια στιγμή γκρεμιστούν.

Σπίρτο
Δημοσιεύσεις: 168
Εγγραφή: 28 Ιουν 2023, 16:54

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Σπίρτο » 18 Οκτ 2023, 16:29

Casp έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:14
Σπίρτο έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:11
Casp έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:06


Δεν είμαι χαζή.
Όχι καλέ!
Μίλησε τώρα και το σπίρτο

:smt005:
WOW!!! Ετοιμόλογη :blm:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71625
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Οκτ 2023, 16:40

Casp έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:17
Αγις έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:14
Null έγραψε:
18 Οκτ 2023, 12:57

Μια χαρά τα λέει η Γαλή. Νυφίτσα κολοβή η πεθερά. Ελπίζουμε αυτήν την φορά η Κασπ να ακούσει.
α ναι ε;
ολες οι ευθυνες στις γυναικες - κ αυτη η χαμοσουπια ο πεθερος ( που σιγουρα ειναι πισω απο ολα αυτα τα σκηνικα ) στο απυροβλητο ;
Αυτός όντως δεν ασχολείται καν. Δεν τον νοιάζει.
Καλύτερα να αδιαφορεί και να μας αφήνει στην ησυχία μας, παρά να μπλεκόταν κι' αυτός όπως η "πεθερά"
Άλλο η πεθερά και άλλο η μανούλα. :)

Οι πεθεροί και οι πατεράδες στη συντριπτική τους πλειοψηφία, είναι πιο χαλαροί. Από τη στιγμή που θα "παντρέψουν" τα παιδιά τους, θέλουν κι αυτοί την ησυχία τους. Υπάρχουν και επεμβατικοί πατεράδες ή πεθεροί αλλά αυτοί είναι πιο άμεσοι, δεν παίζει αυτό το καθημερινό βζζζζ

Γενικώς, αν παίζει σύνδρομο κρεβατομουρμούρας από τη σύζυγο, δεν τη γλυτώνουν γιατί στα παράπονα και τις μπηχτές για το δικό τους έγγαμο βίο, προστίθενται και τα προβλήματα του γάμου του γιού ή της κόρης.

Και να θέλουν ν' αγιάσουν, δεν μπορούν. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Yochanan
Δημοσιεύσεις: 16492
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:44
Phorum.gr user: Yochanan

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Yochanan » 18 Οκτ 2023, 16:47

Πασιφάη έγραψε:
18 Οκτ 2023, 13:09
Yochanan έγραψε:
17 Οκτ 2023, 23:51
Πασιφάη έγραψε:
17 Οκτ 2023, 18:53
Σε άλλα νέα, τελείωσα ξημερώματα '' την πτώση του Οίκου των Άσερ''. Πςςς, σούπερ.
Τί; Λάθος νήμα ε; :lol:
Καθόλου - εμένα αυτό το νήμα μου θυμίζει όχι σειρά αλλά ενα θεατρικό, του Σάμιουελ Μπέκετ. Waiting for Godot -Περιμένοντας τον Γκοντό.

ΥΓ: Εξαιρετική η σιερά που λες, εχω δει δυο επεισοδια και θα τη δω ολη. Πολύ καιρό είχε να ψηθώ τόσο με σειρα. Πολύ καλή και τη βρηκα απο πχωρουμ - στο νημα για σειρες νετφλι
Συμφωνώ αν όντως αναφέρεσαι στα μηνύματα που αφήνει στην πλοκή του έργου του ο Μπέκετ. Μοιάζει αρκετά.
Αλλά ακόμη και ο τίτλος αδερφέ, είναι ολ δε μάνεϊ. :smt005:

Ναι, κι εγώ από εδώ διάβασα καλά σχόλια για τη σειρά με τους Άσερ και ευτυχώς μπήκα στον κόπο να τη δω.
:smt023 στον τίτλο το πήγαινα! το θεατρικό το είχα διαβασει πανω απο 30 χρονια, δε θυμάμαι τπτ
Κυριάκος ο Χρυσογέννητος, του Οίκου των Μητσοτακιδών, Πρώτος του Ονόματός του, Κύριος των Κρητών και των Πρώτων Ελλήνων, Προστάτης της Ελλάδος, Μπαμπάς της Δρακογενιάς, ο Κούλης του Οίνοπα Πόντου, ο Ατσαλάκωτος, ο Απελευθερωτής από τα Δεσμά των Μνημονίων.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71625
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 18 Οκτ 2023, 17:06

Casp έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:20
ΓΑΛΗ έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:16
Casp έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:03


Ούτως ή άλλως του είπα να βγάλει αυτός το φίδι από την τρύπα.
Σήμερα περιμένω τα κλειδιά. Εγώ δεν θα πατήσω εκεί, θα έρθει να μου τα φέρει και αν δεν πρόλαβε να της μιλήσει, θα την πάρει τηλέφωνο μπροστά μου.

Αύριο θέλω την ηρεμία μου στο γραφείο για να συγκεντρωθώ στο κόρς μου και όχι να βγαίνω συνεχώς έξω και να φωνάζω.
Νομίζω ότι εστιάζεις το θέμα στα "κλειδιά". Σαφώς και είναι κάτι σημαντικό αλλά το θέμα δεν είναι το ποιος έχει το σετ κλειδιών αλλά το ποιος θεωρεί δικαίωμα του το να παίρνει δικαιώματα διαχείρισης του κάθε χώρου, ακόμη και όταν χτυπάει το κουδούνι.

Το να έχει κάποιος συγγενής ή φίλος κλειδιά ενός σπιτιού για αμιγώς πρακτικούς λόγους, δεν συνεπάγεται ότι κατοχυρώνει αυτομάτως το δικαίωμα να θεωρεί τον χώρο δικό του σπίτι, που πρέπει να λειτουργεί όπως γουστάρει. Άλλο τα κλειδιά και άλλο η χρησικτησία.

Το βασικό είναι να ξεκαθαριστεί σαφώς από την αρχή τίνος είναι το σπίτι.

Γιατί από τάση για χρησικτησίες, άλλο τίποτα. :lol:
Δεν με βλέπεις πόσο κουρδισμένη είμαι; Νομίζεις ότι θα το αφήσω έτσι;
Σε βλέπω αλλά το θέμα δεν είναι το πως αντιδράς όταν είσαι κουρδισμένη. Γιατί θα έχεις την απαίτηση να λυθούν όλα ΤΩΡΑ και θα γίνεις υπερβολική και αμέσως μετά μετανοιώσεις και θα ξαναπαίξει η φάση ότι θύμωσες άδικα μαζί του και ότι φταίνε οι πάντες που δεν καταλαβαίνουν ΠΟΣΟ σε αγαπάει και φτου και πάλι από την αρχή.

Οπότε, χαλάρωσε λίγο και άσε να καταλαγιάσει και η σκόνη από αυτήν τη σύγκρουση. Και ρίξε περισσότερο φως στο πως αντιδράς εσύ στη χ ή ψ φάση. Και τί ακριβώς είναι αυτό που σε ενοχλεί ή σε συγκινεί περισσότερο. Γιατί προς το παρόν με το ένα πόδι είσαι στην Αλεξάνδρεια και με το άλλο στην Ιθάκη.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 10144
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 18 Οκτ 2023, 17:45

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
18 Οκτ 2023, 14:56
Casp έγραψε:
18 Οκτ 2023, 14:50
Τίποτα από τα 2 πιστεύω. Απλά αυτό που νομίζω είναι πως ήθελαν να αποκαταστήσουν τον γιο τους.
Άρα είχε δίκιο ο μπαμπάς σου ότι αυτό το χωριό του γλυκούλη είναι όλοι Σκρουτζ :102:

vagabondo
Ρε συ, τι είναι πιο εξευτελιστικό για σένα, αυτό:
Casp έγραψε:
05 Σεπ 2023, 19:25
Ξυπνησε απλα ενα πρωι και βρηκε τα πραγματα του σε σακουλες.
ή αυτό:
Casp έγραψε:
18 Οκτ 2023, 11:43
Ο δικός μου θα κάνει ό,τι του πω εγώ, τον ξέρω. Δεν ρισκάρει να με χάσει.
:p2:
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 18 Οκτ 2023, 18:15

ksk έγραψε:
18 Οκτ 2023, 15:46
Casp έγραψε:
18 Οκτ 2023, 15:44
ksk έγραψε:
18 Οκτ 2023, 15:42


Και που είσαι ακόμη...
Αυτό που βγαίνει σε μεγάλο πλαίσιο είναι ότι κάποιος απομακρύνει γενικά τους πάντες και αυτό δεν είναι καλό.
Αυτό μπορείς να το πεις και για μένα όμως.
Ήδη λένε πως τον απομακρύνω από την μάνα του, επειδή δεν θέλω να μπλέκεται στη σχέση μας. λολ
Μα το λέω για σενα... απομακρύνεις τους πάντες...να αναρωτηθείς το γιατί.

Επειδή είναι τοξικιά :a108:

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 18 Οκτ 2023, 18:17

:smt124
vagabondo έγραψε:
18 Οκτ 2023, 17:45
Ρε συ, τι είναι πιο εξευτελιστικό για σένα, αυτό:
Casp έγραψε:
05 Σεπ 2023, 19:25
Ξυπνησε απλα ενα πρωι και βρηκε τα πραγματα του σε σακουλες.
ή αυτό:
Casp έγραψε:
18 Οκτ 2023, 11:43
Ο δικός μου θα κάνει ό,τι του πω εγώ, τον ξέρω. Δεν ρισκάρει να με χάσει.
:p2:
Θα ανεβάσει σύντομα πήχη :smt124

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα
Δημοσιεύσεις: 2286
Εγγραφή: 15 Σεπ 2023, 00:39

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από 40τακατο της ζωής μ σπατάλησα » 18 Οκτ 2023, 18:26

Casp έγραψε:
18 Οκτ 2023, 15:39




Δεν είχα καταλάβει καν γιατί μου τα έλεγες. Τώρα αρχίζω να ανοίγω τα μάτια μου με τους δικούς του γιατί τώρα τα βλέπω καθαρά.

Η μάνα του είναι ύπουλη και σκατοχαρακτήρας. Άρχισα να το καταλαβαίνω δειλά δειλά από το πώς συμπεριφερόταν στην κόρη της, με αποκορύφωμα που ήθελε να ανακατευτεί και επέμενε για το τι θα κάνω με το σπίτι μου, που είπε ότι την προσβάλλω επειδή δεν ήθελα βοήθεια και είπα όχι στο να μας πάρουν κάποια πράγματα, και τώρα το κερασάκι που έβαλε τα κλάματα. Χειριστική είναι σαν την μάνα μου και όταν του το είπα στα μούτρα δεν του άρεσε και μου έλεγε πως δεν είναι ίδιες.

Ήξεραν τι παίζει γιατί εγώ η ίδια του είπα να τους το πει. Δεν τους ένοιαζε τότε επειδή ζούσε μαζί μου τζάμπα. Δικαιώνεσαι σε ό,τι είπες για εκείνους.
Ο δικός μου δεν είναι σαν αυτήν, απλά την αγαπάει και είναι χεσμένος. Ξέρει όμως πως αν δεν βάλει όρια θα με χάσει, και επίσης αν δεν το κάνει, δεν θα ωριμάσει ΠΟΤΕ.
Η κασπ είναι σαν την Τουρκία στην εξωτερική πολιτική της :D Σήμερα η ΓΑΛΗ δεν είναι για βρισιμο, επειδή συμφώνησε με αυτά που σκεφτόταν η ίδια. Σήμερα ο Γλυκούλης δεν είναι για θαψιμο, γιατί αναμενει την συνδρομή του στο στρατόπεδο της.

Αύριο; Σε κανένα τρίωρο; Η Γαλή θα είναι "δεν με νοιάζει τι λες, να σκάσεις από την κακια σου", ο Γλυκούλης θα είναι "ίδιος με την οικογένειά του, πώς δεν το έβλεπα τόσο καιρό". Και η μάνα Γλυκούλη μια ακόμα μπαρουτοκαπνισμένη μάχη στην τοξική καθημερινότητα της θυματοποιημενης κόρης.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 43999
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 18 Οκτ 2023, 18:44

40τακατο της ζωής μ σπατάλησα έγραψε:
18 Οκτ 2023, 18:26
Casp έγραψε:
18 Οκτ 2023, 15:39




Δεν είχα καταλάβει καν γιατί μου τα έλεγες. Τώρα αρχίζω να ανοίγω τα μάτια μου με τους δικούς του γιατί τώρα τα βλέπω καθαρά.

Η μάνα του είναι ύπουλη και σκατοχαρακτήρας. Άρχισα να το καταλαβαίνω δειλά δειλά από το πώς συμπεριφερόταν στην κόρη της, με αποκορύφωμα που ήθελε να ανακατευτεί και επέμενε για το τι θα κάνω με το σπίτι μου, που είπε ότι την προσβάλλω επειδή δεν ήθελα βοήθεια και είπα όχι στο να μας πάρουν κάποια πράγματα, και τώρα το κερασάκι που έβαλε τα κλάματα. Χειριστική είναι σαν την μάνα μου και όταν του το είπα στα μούτρα δεν του άρεσε και μου έλεγε πως δεν είναι ίδιες.

Ήξεραν τι παίζει γιατί εγώ η ίδια του είπα να τους το πει. Δεν τους ένοιαζε τότε επειδή ζούσε μαζί μου τζάμπα. Δικαιώνεσαι σε ό,τι είπες για εκείνους.
Ο δικός μου δεν είναι σαν αυτήν, απλά την αγαπάει και είναι χεσμένος. Ξέρει όμως πως αν δεν βάλει όρια θα με χάσει, και επίσης αν δεν το κάνει, δεν θα ωριμάσει ΠΟΤΕ.
Η κασπ είναι σαν την Τουρκία στην εξωτερική πολιτική της :D Σήμερα η ΓΑΛΗ δεν είναι για βρισιμο, επειδή συμφώνησε με αυτά που σκεφτόταν η ίδια. Σήμερα ο Γλυκούλης δεν είναι για θαψιμο, γιατί αναμενει την συνδρομή του στο στρατόπεδο της.

Αύριο; Σε κανένα τρίωρο; Η Γαλή θα είναι "δεν με νοιάζει τι λες, να σκάσεις από την κακια σου", ο Γλυκούλης θα είναι "ίδιος με την οικογένειά του, πώς δεν το έβλεπα τόσο καιρό". Και η μάνα Γλυκούλη μια ακόμα μπαρουτοκαπνισμένη μάχη στην τοξική καθημερινότητα της θυματοποιημενης κόρης.
:102:
Casp έγραψε:
06 Σεπ 2023, 18:27
Dwarven Blacksmith έγραψε:
06 Σεπ 2023, 18:23
Το πιο τραγικό είναι ότι σε λίγες μέρες η Κασπ θα ξανάρθει και θα λέει "Γαλή είχες δίκιο, μου τα λεγες η καψερή πχορουμική μάνα". :-?
Δεν θα γινει.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11663
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 18 Οκτ 2023, 19:09

Casp έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:20
[ από το να ζητήσω βοήθεια από γονείς ή πεθερικά, έτσι όπως είναι, να πάω να δουλεύω έξτρα σε μπαράκια τα βράδια
Ας μην πάμε σε ακρότητες.... :roll:

Προτείνω να κάνεις πεθερά τη ΓΑΛΗ. Μια χαρά θα τα πάτε. Στην ηλικία σου είναι ο γιος της.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.


Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26339
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Sos

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 18 Οκτ 2023, 19:44

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
18 Οκτ 2023, 19:09
Casp έγραψε:
18 Οκτ 2023, 16:20
[ από το να ζητήσω βοήθεια από γονείς ή πεθερικά, έτσι όπως είναι, να πάω να δουλεύω έξτρα σε μπαράκια τα βράδια
Ας μην πάμε σε ακρότητες.... :roll:

Προτείνω να κάνεις πεθερά τη ΓΑΛΗ. Μια χαρά θα τα πάτε. Στην ηλικία σου είναι ο γιος της.
:smt005::smt005::smt005::smt005::smt005::smt005:
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Κλειδωμένο

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών