Ερώτηση Για δέμα

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5739
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 27 Οκτ 2023, 19:46

Kappa έγραψε:
27 Οκτ 2023, 19:44
ασχολείται με έναν λουζερ. Ακόμα προσθέτει βιβλία αναρχίας, εργασιακών δικαιωμάτων κλπ κλπ.
Κάτσε ρε τύπε, με τον φραπεζίτη σε αντικατέστησε;
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1432
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 27 Οκτ 2023, 19:48

GoBzi έγραψε:
27 Οκτ 2023, 19:46
Kappa έγραψε:
27 Οκτ 2023, 19:44
ασχολείται με έναν λουζερ. Ακόμα προσθέτει βιβλία αναρχίας, εργασιακών δικαιωμάτων κλπ κλπ.
Κάτσε ρε τύπε, με τον φραπεζίτη σε αντικατέστησε;
Ποιος είναι αυτος; Με τον αριστερίσκο δικολαβο.

Εγώ σήμερα εσωσα ένα γατάκι που είχε χωσει το κεφάλι του σε μια κονσέρβα και κόντευε να πάθει ασφυξία και μετά φροντιζα την άρρωστη μητέρα μου. Ξέρετε, υπαρκτα προβλήματα και όχι βλακειες κακομαθημενων προνομοιουχων δικολαβων που το παίζουν αναρχικοί και καλοσυνατοι από το φβ για να ακούνε μπράβο για τα αυτονόητα.
Αναρχία και ιστορίες και είναι δημόσιος υπάλληλος ο καραγκιόζης. Αλλά αυτό είναι το επίπεδο της εντέλει. Να ασχολείται με έναν τύπο βγαλμένο από το Ρετιρέ. Ταιριάζουν.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1432
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 27 Οκτ 2023, 19:50

Και το γραμματοσημο με τη γατα που είμαι εντέλει σίγουρος ότι της το έστειλε αυτος με μια καρτ ποσταλ το εκτίμησε η κυρία, γιατί "τα μικρά δώρα μετρανε". Τότε να μην παραλαμβανε το δέμα μου. Ας τη γεμισει με γραμματοσημα, στα αρχιδια μου από ένα σημείο και μετα, όταν κάποια είναι εντελώς τυφλή όσο κι αν της ανοίγεις τα μάτια δεν πρόκειται να δει το προφανές.

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5739
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 27 Οκτ 2023, 19:52

Kappa έγραψε:
27 Οκτ 2023, 17:54

Πού ξέρεις ότι έχω ξενοδοχειο; Δεν θυμάμαι να το ανέφερα.
Βρε φελλέ μας είπες δουλεύεις υποδοχή σε ξενοδοχείο και σε άλλη φάση μας είπες ότι δουλεύεις στην οικογενειακή επιχείρηση.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1432
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 27 Οκτ 2023, 19:58

GoBzi έγραψε:
27 Οκτ 2023, 19:52
Kappa έγραψε:
27 Οκτ 2023, 17:54

Πού ξέρεις ότι έχω ξενοδοχειο; Δεν θυμάμαι να το ανέφερα.
Βρε φελλέ μας είπες δουλεύεις υποδοχή σε ξενοδοχείο και σε άλλη φάση μας είπες ότι δουλεύεις στην οικογενειακή επιχείρηση.
Α έχω πει πολλά,δεν το θυμόμουν.

Χαζή δεν ειναι παντως; Όλα δικά της θα ήταν. Θα ρευστοποιουσα το μερίδιο μου, θα νοικιαζα τα σπίτια μου και θα πήγαινα Αθήνα να μείνουμε μαζί. Θα καναμε ταξίδια, θα γινόμασταν λογοτεχνικό ζευγάρι, θα την είχα βασίλισσα. Ειμαι και πληρως μονογαμικος. Τι άλλο θελει;

Αλλά όπως ειπα, αν κάποια είναι τυφλή όσο κι αν της ανοίγεις τα μάτια δεν μπορεί να δει. Ας συνεχίσει να θεοποιει τον μέτριο πρώην της και να γλείφει τα ιδρωμενα αρχιδια του beta. Αν ήταν γυναίκα και όχι κοριτσάκι δεν θα έψαχνε τόσο απεγνωσμένα την έγκριση ανδρων δήθεν με κυρος. Αλλά μέχρι εκεί είναι το μυαλό της. Της πρόσφερα κάτι αληθινό και γύρισε στις τετριμμένες βλακειες των πληβιων.

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5739
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 27 Οκτ 2023, 20:00

Frappezitis έφαγες την αφέντρα του Kappa ρε τύπε;
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5739
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 27 Οκτ 2023, 20:02

user που είσαι :a040:
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Άβαταρ μέλους
Bazoomba
Δημοσιεύσεις: 9647
Εγγραφή: 22 Σεπ 2019, 09:33
Phorum.gr user: Bazoomba

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Bazoomba » 27 Οκτ 2023, 20:06

Kappa έγραψε:
27 Οκτ 2023, 19:58
GoBzi έγραψε:
27 Οκτ 2023, 19:52
Kappa έγραψε:
27 Οκτ 2023, 17:54

Πού ξέρεις ότι έχω ξενοδοχειο; Δεν θυμάμαι να το ανέφερα.
Βρε φελλέ μας είπες δουλεύεις υποδοχή σε ξενοδοχείο και σε άλλη φάση μας είπες ότι δουλεύεις στην οικογενειακή επιχείρηση.
Α έχω πει πολλά,δεν το θυμόμουν.

Χαζή δεν ειναι παντως; Όλα δικά της θα ήταν. Θα ρευστοποιουσα το μερίδιο μου, θα νοικιαζα τα σπίτια μου και θα πήγαινα Αθήνα να μείνουμε μαζί. Θα καναμε ταξίδια, θα γινόμασταν λογοτεχνικό ζευγάρι, θα την είχα βασίλισσα. Ειμαι και πληρως μονογαμικος. Τι άλλο θελει;

Αλλά όπως ειπα, αν κάποια είναι τυφλή όσο κι αν της ανοίγεις τα μάτια δεν μπορεί να δει. Ας συνεχίσει να θεοποιει τον μέτριο πρώην της και να γλείφει τα ιδρωμενα αρχιδια του beta. Αν ήταν γυναίκα και όχι κοριτσάκι δεν θα έψαχνε τόσο απεγνωσμένα την έγκριση ανδρων δήθεν με κυρος. Αλλά μέχρι εκεί είναι το μυαλό της. Της πρόσφερα κάτι αληθινό και γύρισε στις τετριμμένες βλακειες των πληβιων.
Ρε φίλε, διαβάζοντάς σε μου 'ρχεται να του κάτσω κι εγώ του μπέτα. Βγάζεις πολλή κακία. Εκπέμπεις αρνητισμό χωρίς λόγο. Αποδέξου ότι ο μπέτα θα ψεκάζει μητρικό γάλα στην κατά φαντασίαν δικιά σου και μουβ ον.
ΓΑΛΗ έγραψε:
09 Φεβ 2021, 16:09
Προσωπικώς, βρίσκω πολύ πιο γελοία -και σε κάποιο βαθμό επίσης γραφική- τη μεταξωτή θολούρα του σοβαροφανούς λόγου.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1432
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 27 Οκτ 2023, 20:13

Δεν είναι κακία να λες τα πράγματα με το όνομά τους, είναι ειλικρινεια. Απλώς ζουμε σε μια εποχή που η επιχειρηματολογημενη κριτική θεωρείται "κακία ". Κακία θα ήταν να έπαιρνα μια πέτρα και να του άνοιγα το κεφάλι. Το να λέω ότι είναι ένας δηθεν και λουζερ στηρίζεται σε αντικειμενικα δεδομένα. Να ελεγα ότι δεν διάβασα το διδακτορικό του; Το διάβασα όμως. Της επισήμανα και τις αντιφάσεις του. Να έλεγα πως δεν διάβασα τις κριτικές του; Τις διάβασα, είναι γεμάτες βερμπαλισμούς χωρίς ουσία και αιτιακη σχεση με τα κείμενα. Να έλεγα πως δεν διάβασα στίχους του; Διάβασα και είναι χείριστοι (αλλά επειδή θέλω να είμαι αντικειμενικός, παράγγειλα και την ποιητικη του συλλογη). Έκρινα και τις μεταφράσεις του διαπιστωνοντας πως τα αγγλικά του είναι αγγλικά ομπρελά. Όλα αυτά δεν είναι κακίες. Είναι ισχύοντα χαρακτηριστικά που υφίστανται στην αντικειμενική πραγματικοτητα. Το ότι τα επισημαινω δεν με κάνει κακό. Ας γινει καλυτερος. Αλλα ζουμε σε μια κουλτουρα που μια αληθινη κουβεντα συνθλιβεται απο δεκα αντιχειρες να στηριζουν το ψεμα σου, τους μυθους σου, τον εγωισμο σου. Εγω τον δικο μου τον εγωισμο τον πατησα. Γιατι οταν εισαι αληθινος δεν εχεις αναγκη τον εγωισμο. Ποιος αλλος στη ζωη της το εκανε αυτο;.

Ας μην ξεκινήσω και με τις δικες της αντιφάσεις. Που μου έλεγε ότι δεν μπορεί τους άντρες που βλέπουν μπάλα και αυτός είναι βαμμένος αεκτζης. Αλλά αυτή είναι. Ένα κοριτσάκι που έχει χάσει το μυαλό της στα σοσιαλ και χάφτει τις μπαρουφες του κάθε beta, τα παραμύθια του κάθε ναρκισσιστη. Ας δούμε πόσοι από αυτοί θα έκαναν όσα έκανα εγώ για εκείνη. Αλλά δεν τους τεσταρει. Δεν την συμφέρει. Αρκείται σε ο,τι έχει μάθει. Στα μέτρια.

Δεν του έκατσε παντως. Αλλά θα συμβεί κι αυτό κάποια στιγμή. Μέχρι εκεί φτάνουν οι αξιωσεις ευτυχιας από τη μεριά της αλλωστε.

Άβαταρ μέλους
GoBzi
Δημοσιεύσεις: 5739
Εγγραφή: 10 Απρ 2022, 23:02

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBzi » 27 Οκτ 2023, 20:21

Kappa έγραψε:
27 Οκτ 2023, 20:13
Δεν του έκατσε παντως. Αλλά θα συμβεί κι αυτό κάποια στιγμή. Μέχρι εκεί φτάνουν οι αξιωσεις ευτυχιας από τη μεριά της αλλωστε.
Έλα πες την αλήθεια. Όσο μυρίζεις το βρακί, έβαλες και μια κάμερα στο μπάνιο.
Ψευτοανρθωπιστές όλων των χωρών, ενωθείτε! https://www.youtube.com/shorts/tyOHY83IBoc
PHORUM Discord: https://discord.com/invite/GaNbtqYD

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1432
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 27 Οκτ 2023, 20:30

GoBzi έγραψε:
27 Οκτ 2023, 20:21
Kappa έγραψε:
27 Οκτ 2023, 20:13
Δεν του έκατσε παντως. Αλλά θα συμβεί κι αυτό κάποια στιγμή. Μέχρι εκεί φτάνουν οι αξιωσεις ευτυχιας από τη μεριά της αλλωστε.
Έλα πες την αλήθεια. Όσο μυρίζεις το βρακί, έβαλες και μια κάμερα στο μπάνιο.
Δεν χρειάστηκε. Είμαι πολύ καλός στην κατασκοπεία. Το πού θα κατέληγε με τον beta το κατάλαβα από την πρώτη στιγμή που τον προσθεσε. Επειδή ειναι τοσο προβλεψιμη. Αυτόν βέβαια δεν τον έβαλε μέσα στο σπίτι της η κυρία, βγήκαν απλώς. Γιατί αν τον έβαζε σπίτι της δεν θα αρκουνταν στα βλέμματα και στα κομπλιμεντα. Εδώ έβαλε φρένο η κυρία και είπε ότι είναι too much να τον κοιμησει στο κρεβάτι της. Εμένα, που της είχα πει από πριν πάω ότι μου αρέσει, δεν την πείραξε να με παίξει γιατί, ακριβώς, ήξερε ότι δεν είμαι τέτοιος ανθρωπος, ότι ποτέ δεν θα έκανα κάτι απρεπες που θα την προσβαλε. Της είχα ζητήσει την άδεια μέχρι και για να κάτσω πιο κοντά της σε ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ καναπε. Και τι βρήκε να πει η κυρια; Πως την κοιτούσα και την κερνουσα. Λες και δεν είναι αυτονόητο ότι κερνάει κάποιος που τον φιλοξενεις.

Ας μην τα θυμάμαι και φουντωσω. Τελικά καλύτερα που δεν το πήρα το εσώρουχο. Ούτε για τις φαντασιωσεις μου είναι αξία. Αν έχω δίκιο και είχαμε κάνει όντως κάποτε sexting τυχαία σε ένα τσατ, είναι αρκετά ξενέρωτη και δεν συμμεριζοταν τα δικά μου κινκς με ενθουσιασμο.

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10602
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 27 Οκτ 2023, 20:33

GoBzi έγραψε:
27 Οκτ 2023, 20:02
user που είσαι :a040:
Θα περιμένεις. :P
Παρατηρητής...

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28767
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 27 Οκτ 2023, 20:34

Kappa έγραψε:
27 Οκτ 2023, 20:30
GoBzi έγραψε:
27 Οκτ 2023, 20:21
Kappa έγραψε:
27 Οκτ 2023, 20:13
Δεν του έκατσε παντως. Αλλά θα συμβεί κι αυτό κάποια στιγμή. Μέχρι εκεί φτάνουν οι αξιωσεις ευτυχιας από τη μεριά της αλλωστε.
Έλα πες την αλήθεια. Όσο μυρίζεις το βρακί, έβαλες και μια κάμερα στο μπάνιο.
Δεν χρειάστηκε. Είμαι πολύ καλός στην κατασκοπεία. Το πού θα κατέληγε με τον beta το κατάλαβα από την πρώτη στιγμή που τον προσθεσε. Επειδή ειναι τοσο προβλεψιμη. Αυτόν βέβαια δεν τον έβαλε μέσα στο σπίτι της η κυρία, βγήκαν απλώς. Γιατί αν τον έβαζε σπίτι της δεν θα αρκουνταν στα βλέμματα και στα κομπλιμεντα. Εδώ έβαλε φρένο η κυρία και είπε ότι είναι too much να τον κοιμησει στο κρεβάτι της. Εμένα, που της είχα πει από πριν πάω ότι μου αρέσει, δεν την πείραξε να με παίξει γιατί, ακριβώς, ήξερε ότι δεν είμαι τέτοιος ανθρωπος, ότι ποτέ δεν θα έκανα κάτι απρεπες που θα την προσβαλε. Της είχα ζητήσει την άδεια μέχρι και για να κάτσω πιο κοντά της σε ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ καναπε. Και τι βρήκε να πει η κυρια; Πως την κοιτούσα και την κερνουσα. Λες και δεν είναι αυτονόητο ότι κερνάει κάποιος που τον φιλοξενεις.

Ας μην τα θυμάμαι και φουντωσω. Τελικά καλύτερα που δεν το πήρα το εσώρουχο. Ούτε για τις φαντασιωσεις μου είναι αξία. Αν έχω δίκιο και είχαμε κάνει όντως κάποτε sexting τυχαία σε ένα τσατ, είναι αρκετά ξενέρωτη και δεν συμμεριζοταν τα δικά μου κινκς με ενθουσιασμο.
Κατα πασα πιθανοτητα την πηδηξε οποτε ας αρχισουμε να τον αποκαλουμε αλφα
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 49315
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 27 Οκτ 2023, 20:35

Kappa έγραψε:
27 Οκτ 2023, 20:30
GoBzi έγραψε:
27 Οκτ 2023, 20:21
Kappa έγραψε:
27 Οκτ 2023, 20:13
Δεν του έκατσε παντως. Αλλά θα συμβεί κι αυτό κάποια στιγμή. Μέχρι εκεί φτάνουν οι αξιωσεις ευτυχιας από τη μεριά της αλλωστε.
Έλα πες την αλήθεια. Όσο μυρίζεις το βρακί, έβαλες και μια κάμερα στο μπάνιο.
Δεν χρειάστηκε. Είμαι πολύ καλός στην κατασκοπεία. Το πού θα κατέληγε με τον beta το κατάλαβα από την πρώτη στιγμή που τον προσθεσε. Επειδή ειναι τοσο προβλεψιμη. Αυτόν βέβαια δεν τον έβαλε μέσα στο σπίτι της η κυρία, βγήκαν απλώς. Γιατί αν τον έβαζε σπίτι της δεν θα αρκουνταν στα βλέμματα και στα κομπλιμεντα. Εδώ έβαλε φρένο η κυρία και είπε ότι είναι too much να τον κοιμησει στο κρεβάτι της. Εμένα, που της είχα πει από πριν πάω ότι μου αρέσει, δεν την πείραξε να με παίξει γιατί, ακριβώς, ήξερε ότι δεν είμαι τέτοιος ανθρωπος, ότι ποτέ δεν θα έκανα κάτι απρεπες που θα την προσβαλε. Της είχα ζητήσει την άδεια μέχρι και για να κάτσω πιο κοντά της σε ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ καναπε. Και τι βρήκε να πει η κυρια; Πως την κοιτούσα και την κερνουσα. Λες και δεν είναι αυτονόητο ότι κερνάει κάποιος που τον φιλοξενεις.

Ας μην τα θυμάμαι και φουντωσω. Τελικά καλύτερα που δεν το πήρα το εσώρουχο. Ούτε για τις φαντασιωσεις μου είναι αξία. Αν έχω δίκιο και είχαμε κάνει όντως κάποτε sexting τυχαία σε ένα τσατ, είναι αρκετά ξενέρωτη και δεν συμμεριζοταν τα δικά μου κινκς με ενθουσιασμο.
:giggle:
Αλιόσα έγραψε:
14 Μάιος 2024, 14:52
Μια φορά ριξαμε για πλάκα και αβολιδωτο, τοσο αρχιδια ειχαμε.

Άβαταρ μέλους
ksk
Δημοσιεύσεις: 10602
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 12:10
Phorum.gr user: ksk
Τοποθεσία: Στην ομορφοτερη χωρα του κοσμου, στην Ελλαδα μας

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ksk » 27 Οκτ 2023, 20:38

Kappa έγραψε:
27 Οκτ 2023, 20:13
Δεν είναι κακία να λες τα πράγματα με το όνομά τους, είναι ειλικρινεια. Απλώς ζουμε σε μια εποχή που η επιχειρηματολογημενη κριτική θεωρείται "κακία ". Κακία θα ήταν να έπαιρνα μια πέτρα και να του άνοιγα το κεφάλι. Το να λέω ότι είναι ένας δηθεν και λουζερ στηρίζεται σε αντικειμενικα δεδομένα. Να ελεγα ότι δεν διάβασα το διδακτορικό του; Το διάβασα όμως. Της επισήμανα και τις αντιφάσεις του. Να έλεγα πως δεν διάβασα τις κριτικές του; Τις διάβασα, είναι γεμάτες βερμπαλισμούς χωρίς ουσία και αιτιακη σχεση με τα κείμενα. Να έλεγα πως δεν διάβασα στίχους του; Διάβασα και είναι χείριστοι (αλλά επειδή θέλω να είμαι αντικειμενικός, παράγγειλα και την ποιητικη του συλλογη). Έκρινα και τις μεταφράσεις του διαπιστωνοντας πως τα αγγλικά του είναι αγγλικά ομπρελά. Όλα αυτά δεν είναι κακίες. Είναι ισχύοντα χαρακτηριστικά που υφίστανται στην αντικειμενική πραγματικοτητα. Το ότι τα επισημαινω δεν με κάνει κακό. Ας γινει καλυτερος. Αλλα ζουμε σε μια κουλτουρα που μια αληθινη κουβεντα συνθλιβεται απο δεκα αντιχειρες να στηριζουν το ψεμα σου, τους μυθους σου, τον εγωισμο σου. Εγω τον δικο μου τον εγωισμο τον πατησα. Γιατι οταν εισαι αληθινος δεν εχεις αναγκη τον εγωισμο. Ποιος αλλος στη ζωη της το εκανε αυτο;.

Ας μην ξεκινήσω και με τις δικες της αντιφάσεις. Που μου έλεγε ότι δεν μπορεί τους άντρες που βλέπουν μπάλα και αυτός είναι βαμμένος αεκτζης. Αλλά αυτή είναι. Ένα κοριτσάκι που έχει χάσει το μυαλό της στα σοσιαλ και χάφτει τις μπαρουφες του κάθε beta, τα παραμύθια του κάθε ναρκισσιστη. Ας δούμε πόσοι από αυτοί θα έκαναν όσα έκανα εγώ για εκείνη. Αλλά δεν τους τεσταρει. Δεν την συμφέρει. Αρκείται σε ο,τι έχει μάθει. Στα μέτρια.

Δεν του έκατσε παντως. Αλλά θα συμβεί κι αυτό κάποια στιγμή. Μέχρι εκεί φτάνουν οι αξιωσεις ευτυχιας από τη μεριά της αλλωστε.
Τον πληγωμένο να πατήσεις και όχι τον επαίτη.
Παρατηρητής...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών