Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30216
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 06 Νοέμ 2018, 23:41

Naida έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:40
Otto Weininger έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:34

Κατανοείς τι γράφεις έτσι; Ότι θα τον χτυπήσεις πρώτη, και αν απαντήσει, θα απαντήσεις ξανά και εσύ;
Από τη στιγμή που έρχεται ένας κρίπι τύπος δίπλα μου και θα κοίταζε επίμονα που θα θήλαζα θα ένιωθα απειλή. Απ' τη στιγμή που νιώθω απειλή θ' αντιδράσω ανάλογα.
Α και με το βρέφος μαζί θα δώσεις το σόου. Ντάξει, έγινε.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 06 Νοέμ 2018, 23:43

Papa John έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 22:59
Otto Weininger έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 14:27
Ασέβαστος έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 13:45


καθε προηγουμενη γενια ηταν χειροτερη απο καθε επομενη.

οι σημερινες μαναδες κανουν πιο σωστα απο τις δικιες μας, και οι επομενες ακομη σωστοτερα.
Κρίνοντας από τις "μανούλες του FB" σε Ελλάδα αλλά και Ευρώπη, έχω ισχυρές αμφιβολίες.
Το αστείο είναι ότι στο νήμα με τις μανούλες αυτός ο ίδιος έκραζε τις γαμημένα ηλίθιες που συγκροτούν το συγκεκριμένο γκρουπ.Τώρα τις υποστηρίζει για να μην του πει κανείς ότι δεν είναι στο γαμημένο πνεύμα της εποχής.Αφελέστατος και κουκουρούκου τελείως,ο κύριος Ασέβαστος.
Άγεται και φέρεται κυριολεκτικά,αρκεί να μην του πεις ότι δεν είναι μοντέρνος.
Εσένα πάλι τι κάλο σου πάτησε ο Ασέβαστος; :102:

Σχετικά με το θέμα, αυτές οι μανούλες υπήρχαν χρόνια, δεν είναι φετινό, καθόλου. Πάνω από δεκαετία πρέπει να μετράει αυτή η εκδήλωση. Ή κάπου εκεί. Μια χαρά το βλέπω ως ιβεντ, αν και πράγματι, δεν χρειάζεται κατά κάποιον τρόπο, γιατί είναι αρκετά αποδεκτός ο θηλασμός ως θέαμα, για όποια τον κάνει. Το θέμα είναι ότι οι μαμάδες, γενικά, δεν βγάζουν τα μωρά τους και πολυ έξω τελικά. Δεν είναι τυχαίο ότι σε αυτούς τους θηλασμούς βλέπεις παιδάκια γύρω στο εξάμηνο σε ηλικία. Ε, μετά το κόβουν σιγά σιγά. Σιγά και το μεγάλο διάστημα που καταπιέζονται... Βέβαια, αν κλειστεί κάποια που συνήθως γίνεται για άσχετους λόγους, έτσι κάνουν όλοι κλπ, ό,τι βλέπει γύρω της κάνει, πράγματι μπορεί να φαίνεται ότι οι μέρες αργοσέρνονται.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Νοέμ 2018, 23:44

Otto Weininger έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:41
Naida έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:40
Otto Weininger έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:34

Κατανοείς τι γράφεις έτσι; Ότι θα τον χτυπήσεις πρώτη, και αν απαντήσει, θα απαντήσεις ξανά και εσύ;
Από τη στιγμή που έρχεται ένας κρίπι τύπος δίπλα μου και θα κοίταζε επίμονα που θα θήλαζα θα ένιωθα απειλή. Απ' τη στιγμή που νιώθω απειλή θ' αντιδράσω ανάλογα.
Α και με το βρέφος μαζί θα δώσεις το σόου. Ντάξει, έγινε.
Θεωρητικά μιλάμε βρε Όττο. Για ποιον άλλο λόγο θα τον χτύπαγα στα καλά καθούμενα; είτε θα με ακουμπούσε είτε θα έκανε κάτι σαν αυτό που περιέγραψε ο ριτζέρι ενώ θα είχα το μωρό.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Naida την 06 Νοέμ 2018, 23:46, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 06 Νοέμ 2018, 23:45

Ασέβαστος έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 20:43
equal rights σημαινει και equal lefts
πως φαινεται πως συχναζεις σε σαιτ που αμερικανακια τον παιζουν με βιντεο οπου γυναικες τρωνε ξυλο απο μαλακες που εκμεταλλευονται αφορμες.

Άβαταρ μέλους
lyna
Δημοσιεύσεις: 2141
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 01:38

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lyna » 06 Νοέμ 2018, 23:45

Νταξ
Σεξ κ βία το τοπικ με τις θηλάζουσες :lol:
~~¥~~

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23753
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 06 Νοέμ 2018, 23:49

Otto Weininger έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:40
Ερμής έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:38
Otto Weininger έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:24


Ντάξει οκ, μαζί σου. Άλλωστε για 2 χρονάκια έκανα ως βοηθός του προπονητή μου αυτοάμυνα σε κάποιες κοπέλες. Δωρεάν εννοείται, στα πλαίσια της εκεί προπόνησης. Χαιρόμουν να τις βλέπω με τον καιρο να αντιδρούν όπως έπρεπε.
Αλλά είχαμε ξεκαθαρίσει πως το να σηκώνει χέρι γυναίκα σε άντρα απλά επειδή είναι γυναίκα με το σκεπτικό ότι ο άλλος δεν θα απαντησει είναι το τραγικότερο των λαθών και μπορεί να έχει πολύ άσχημη κατάληξη.

Είναι ακριβώς το ίδιο με το να ρίξω μια μπουφλα στον Κλιτσκο και να περιμένω πως δε θα ανταποδώσει επειδή 120 κιλά πυγμάχος ντροπή να βαρέσει εμένα.

Όποιος σηκώνει χέρι, να είναι έτοιμος να δεχτεί απάντηση.
Ναι αλλά σκέψου, θα λες και στα εγγόνια σου "μια φορα είχα παίξει μάπες με τον κλιτσκο, νταξ τις έφαγα αλλά ήταν καλό ματς"
Θα προλάβω να τα γνωρίσω αν τον μπουφλισω; :lol:
Α δε ξέρω, μπορεί να είσαι δυνατός στα σπριντ
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71060
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 06 Νοέμ 2018, 23:50

blackpaint έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:45
Ασέβαστος έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 20:43
equal rights σημαινει και equal lefts
πως φαινεται πως συχναζεις σε σαιτ που αμερικανακια τον παιζουν με βιντεο οπου γυναικες τρωνε ξυλο απο μαλακες που εκμεταλλευονται αφορμες.
:lol:

Τώρα εσύ νομίζεις ότι την είπες στον Ασέβαστο, έτσι;
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
lyna
Δημοσιεύσεις: 2141
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 01:38

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lyna » 06 Νοέμ 2018, 23:52

Ο Άγις λείπει γ το μπουνιδι το μενταλιτικ
~~¥~~

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30216
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 06 Νοέμ 2018, 23:53

blackpaint έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:45
Ασέβαστος έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 20:43
equal rights σημαινει και equal lefts
πως φαινεται πως συχναζεις σε σαιτ που αμερικανακια τον παιζουν με βιντεο οπου γυναικες τρωνε ξυλο απο μαλακες που εκμεταλλευονται αφορμες.
Εκμεταλλεύονται αφορμές; Ρε πόσους όρους και φράσεις θα φτιάξετε για να διαστρευλωσετε την πραγματικότητα ; Υπάρχουν άπειρα βίντεο όπου γυναίκες χτυπάνε άντρες πρώτες, συνήθως αναίτια και πολλές φορές χτυπάνε πραγματικά άσχημα. Ε, μετά τις αρπάζουν.

Όπως θα χτυπούσα έναν άνδρα αισθητά πιο αδύναμο από μένα αν με χτυπούσε πρώτος, έτσι θα χτύπαγα και γυναίκα αν χρειαζόταν.
Ποια η διαφορά άλλωστε; Το να χτυπήσω μια γυναίκα συνηθως είναι το ίδιο με το να χτυπήσει ο Κλιτσκο εμένα. Μόνο που στο δεύτερο σενάριο στα παπαρια σας. Θέμα μυϊκής υπεροχής είναι, όχι φύλου. Όμως η μυϊκή υπεροχή δεν σημαίνει ότι κάθεσαι να τις τρως από όποιον θεωρεί ότι σε χτυπάει γιατί δεν θα αντιδράσεις.

Αφετερου, αν νομίζεις ότι εσύ μπορείς να δείρεις οποιαδήποτε γυναίκα απλά και μόνο επειδή είσαι άντρας είσαι πολύ γελασμένος.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20357
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 06 Νοέμ 2018, 23:54

lyna έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:52
Ο Άγις λείπει γ το μπουνιδι το μενταλιτικ
Θα εχει πνιγεί με τα ποπκόρν απο τα γελια.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Ορέστης 35

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 06 Νοέμ 2018, 23:54

Ασέβαστος έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 20:00
Naida έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 18:38
vantono έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 18:01

αυτό ακριβώς που ειπε η σεσιλιάνι. Αν η άλλη ενοχληθεί απο τα βλεμματα, σε δημοσιο χώρο ειναι, δεν μπορει να σου πει να μην κοιτάς. Αναγκαστικά θα πρεπει να αλλαξει πλευρό. Απ την αλλη, αν ο καθε πάνας ή ο καθε βαντόνο θεωρεί τοσο γαμάουα θέαμα το ταισμα ενος μωρού απο βυζί, και βαθια μεσα του δεν νιωθει υποχρεωμενος να στρεψει το βλεμμα του καπου αλλου, αλλα να καθεται να μπανιζει αδιακρίτως για ωρες ενα μωρο που ρουφάει ενα βυζι, ειναι ολιγον τι αρρωστάκι, κι εχει θεματάκια. Αλλα αυτο ειναι αλλη κουβεντα, φυσικά και δεν μπορει να του πει κανεις τιποτα εκεινη τη στιγμή, εχει το δικαιωμα να κοιτάζει οπου θελει.
Λύσεις υπάρχουν και για τα αδιάκριτα μάτια.
SpoilerShow
Εικόνα
να δεις τι λυσεις υπαρχουν για τα αδιακριτα χερια, που σηκώνονται να χτυπησουν οποιον κοιταει...
Θα στραφουν ολοι εναντιον σου.
Εδω πηγα να μπω κατα λαθος στις γυναικειες τουαλετες στην Τεχνοπολη και μου τσαμπουκαλευτηκε ενας βλακας, νομιζεις οτι θα χτυπησεις γυναικα και θα γλιτωσεις;

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Νοέμ 2018, 23:57

Dwarven Blacksmith έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:41
Naida έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:40
Otto Weininger έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:34

Κατανοείς τι γράφεις έτσι; Ότι θα τον χτυπήσεις πρώτη, και αν απαντήσει, θα απαντήσεις ξανά και εσύ;
Από τη στιγμή που έρχεται ένας κρίπι τύπος δίπλα μου και θα κοίταζε επίμονα που θα θήλαζα θα ένιωθα απειλή. Απ' τη στιγμή που νιώθω απειλή θ' αντιδράσω ανάλογα.
Ναι, εσύ και η παγιδευμένη αρκούδα.
Εσύ να καθόσουν να σε παρακολουθεί ο άλλος. Εγώ δε θα το δεχόμουν. Και επειδή ναι μεν είναι ψύχραιμος άνθρωπος, αλλά αν είχα μαζί μου το παιδί μου και ερχόταν κάποιος και συμπεριφερόταν όπως είπε ο ριτζέρι οπωσδήποτε θ' αντιδρούσα βίαια.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
lyna
Δημοσιεύσεις: 2141
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 01:38

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lyna » 06 Νοέμ 2018, 23:58

Cecily Anne έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:54
lyna έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:52
Ο Άγις λείπει γ το μπουνιδι το μενταλιτικ
Θα εχει πνιγεί με τα ποπκόρν απο τα γελια.
Να ηξερε πόσες θερμίδες έχουν. ..
~~¥~~

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20357
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 06 Νοέμ 2018, 23:59

lyna έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:58
Cecily Anne έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:54
lyna έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:52
Ο Άγις λείπει γ το μπουνιδι το μενταλιτικ
Θα εχει πνιγεί με τα ποπκόρν απο τα γελια.
Να ηξερε πόσες θερμίδες έχουν. ..
400 ο κουβάς. Τπτ δεν έχουν .
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71060
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Βγάζουν selfie το δημόσιο θηλασμο τους

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 07 Νοέμ 2018, 00:01

Naida έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:57
Dwarven Blacksmith έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:41
Naida έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 23:40


Από τη στιγμή που έρχεται ένας κρίπι τύπος δίπλα μου και θα κοίταζε επίμονα που θα θήλαζα θα ένιωθα απειλή. Απ' τη στιγμή που νιώθω απειλή θ' αντιδράσω ανάλογα.
Ναι, εσύ και η παγιδευμένη αρκούδα.
Εσύ να καθόσουν να σε παρακολουθεί ο άλλος. Εγώ δε θα το δεχόμουν. Και επειδή ναι μεν είναι ψύχραιμος άνθρωπος, αλλά αν είχα μαζί μου το παιδί μου και ερχόταν κάποιος και συμπεριφερόταν όπως είπε ο ριτζέρι οπωσδήποτε θ' αντιδρούσα βίαια.
Με το μωρό στην αγκαλιά;
Gavalas for President! :grfl:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών