Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11663
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 03 Δεκ 2023, 16:47

Exodus έγραψε:
03 Δεκ 2023, 14:43
Όταν εξελέγη ο Κουτσούμπας, πολλοί εδώ γράφατε για απρόσωπο, ξύλινο, κλ.π.. Σας είχα πει, ο τύπος είναι μεγάλος τιμονιέρης. Παρακαλώ να με διαβάζετε προσεκτικά και όταν κάτι που λέω δεν σας φαίνεται πειστικό, να σκέφτεστε πως σε όλα επαληθεύομαι, και πως μπορείτε να βασιστείτε στη νοημοσύνη μου. Εσείς δεν χρειάζεται να σκέφτεστε, σκέπτομαι γω για σας και σας ενημερώνω. Καλή συνέχεια.
Σοβαρά τώρα,;

Βάζω κουτσουμπα για να με πάρει ο ύπνος. Ο τύπος είναι πιο ξύλινος απ' τον Πινόκιο.

Εβγαλε δύο ατάκες το λούμπεν κ τις καθιέρωσε και έχει δημιουργηθεί κενό αριστερά του κέντρου και τσίμπησε δύο μονάδες. Αυτό είναι όλο.
Δεν είναι ο Σουν Τζου ,ούτε ο κλαουζεβιτς της πολιτικής.

Η δε Παπαρήγα μπορεί να είχε εξίσου αντιτουριστικη φάτσα, αλλά είχε πιο ζωντανό λόγο.
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
Exodus
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2022, 12:59

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exodus » 03 Δεκ 2023, 22:51

πατησιωτης έγραψε:
03 Δεκ 2023, 16:31
Exodus έγραψε:
03 Δεκ 2023, 14:43
Όταν εξελέγη ο Κουτσούμπας, πολλοί εδώ γράφατε για απρόσωπο, ξύλινο, κλ.π.. Σας είχα πει, ο τύπος είναι μεγάλος τιμονιέρης. Παρακαλώ να με διαβάζετε προσεκτικά και όταν κάτι που λέω δεν σας φαίνεται πειστικό, να σκέφτεστε πως σε όλα επαληθεύομαι, και πως μπορείτε να βασιστείτε στη νοημοσύνη μου. Εσείς δεν χρειάζεται να σκέφτεστε, σκέπτομαι γω για σας και σας ενημερώνω. Καλή συνέχεια.
Κομμουνιστής και χριστιανός δεν ξέρω αν γίνεται να είναι κανείς αλλά κομμουνιστής και Χαμάς γίνεται σίγουρα.Είναι ο Κουτσούμπας. :wink
Κοίταξε τι έγραψα, δεν ανέλυσα θέσεις. Μίλησα για χάρισμα αρχηγού. Η Hamas είναι μεγάλη ιστορία. Ας μας πει η παράταξή σου πώς ούρλιαζε για το μακεδονικό και τώρα το κάνει γαργάρα. Αλλά αυτοί είστε. :lol:
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41262
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 03 Δεκ 2023, 23:10

Ληστοσυμμορίτης έγραψε:
01 Δεκ 2023, 01:10
Γιατί φοράει ρουζ και κραγιόν;
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8877
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 03 Δεκ 2023, 23:12

Τζιτζιμιτζιχότζιρας έγραψε:
03 Δεκ 2023, 16:47
Exodus έγραψε:
03 Δεκ 2023, 14:43
Όταν εξελέγη ο Κουτσούμπας, πολλοί εδώ γράφατε για απρόσωπο, ξύλινο, κλ.π.. Σας είχα πει, ο τύπος είναι μεγάλος τιμονιέρης. Παρακαλώ να με διαβάζετε προσεκτικά και όταν κάτι που λέω δεν σας φαίνεται πειστικό, να σκέφτεστε πως σε όλα επαληθεύομαι, και πως μπορείτε να βασιστείτε στη νοημοσύνη μου. Εσείς δεν χρειάζεται να σκέφτεστε, σκέπτομαι γω για σας και σας ενημερώνω. Καλή συνέχεια.
Σοβαρά τώρα,;

Βάζω κουτσουμπα για να με πάρει ο ύπνος. Ο τύπος είναι πιο ξύλινος απ' τον Πινόκιο.

Εβγαλε δύο ατάκες το λούμπεν κ τις καθιέρωσε και έχει δημιουργηθεί κενό αριστερά του κέντρου και τσίμπησε δύο μονάδες. Αυτό είναι όλο.
Δεν είναι ο Σουν Τζου ,ούτε ο κλαουζεβιτς της πολιτικής.

Η δε Παπαρήγα μπορεί να είχε εξίσου αντιτουριστικη φάτσα, αλλά είχε πιο ζωντανό λόγο.
Οτι πιο ξυλινο και βαρετο εχεις γραψει.
:zz:
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35485
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 03 Δεκ 2023, 23:14

Exodus έγραψε:
03 Δεκ 2023, 22:51
Κοίταξε τι έγραψα, δεν ανέλυσα θέσεις. Μίλησα για χάρισμα αρχηγού. Η Hamas είναι μεγάλη ιστορία. Ας μας πει η παράταξή σου πώς ούρλιαζε για το μακεδονικό και τώρα το κάνει γαργάρα. Αλλά αυτοί είστε.
Οι θέσεις δείχνει ποιός είναι αυτός και τι είναι το κόμμα του.Χαμάς.Δεν έχει καμμία σχέση το μακεδονικό που ήταν μια διπλωματική διαμάχη που δεν σκοτώθηκε ένας άνθρωπος και που το έλυσε με υποχωρήσεις ο Τσίπρας με την στήριξη σκοταδιστικών δολοφονικών οργανώσεων σαν τη Χαμάς.

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8877
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 03 Δεκ 2023, 23:17

Ερώτηση : Το «φαινόμενο» “Στέφανος Κασσελάκης” τι ακριβώς, πολιτικά και κοινωνικά, εκφράζει;

Δημήτρης Κουτσούμπας :
Φαινόμενο είναι το βόρειο σέλας που εμφανίστηκε τις προάλλες στο Κιλκίς. Ο κύριος Κασσελάκης απλώς ενσαρκώνει την πορεία εκφυλισμού του ΣΥΡΙΖΑ και εκφράζει, αν θέλετε, με τον πιο εμφατικό τρόπο στοιχεία που έτσι κι αλλιώς υπήρχαν στη φυσιογνωμία αυτού του κόμματος: Τον λεγόμενο “μεσσιανισμό”, την υποταγή στα συμφέροντα του κεφαλαίου, τη στοίχιση με τον ευρωατλαντικό παράγοντα κλπ. Τώρα αν όλα τα παραπάνω τα εμπλουτίζει και με κάποιες αντιδραστικές αναφορές, όπως για παράδειγμα στους “νοικοκυραίους με τα καθαρά σπίτια”, εμάς δεν μας ξαφνιάζει. Άλλωστε τόσα και άλλα τόσα έχουν ειπωθεί τα προηγούμενα χρόνια από στελέχη του ΣΥΡΙΖΑ για να δικαιολογήσουν τις επιλογές τους...
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Exodus
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2022, 12:59

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exodus » 03 Δεκ 2023, 23:25

πατησιωτης έγραψε:
03 Δεκ 2023, 23:14
Exodus έγραψε:
03 Δεκ 2023, 22:51
Κοίταξε τι έγραψα, δεν ανέλυσα θέσεις. Μίλησα για χάρισμα αρχηγού. Η Hamas είναι μεγάλη ιστορία. Ας μας πει η παράταξή σου πώς ούρλιαζε για το μακεδονικό και τώρα το κάνει γαργάρα. Αλλά αυτοί είστε.
Οι θέσεις δείχνει ποιός είναι αυτός και τι είναι το κόμμα του.Χαμάς.Δεν έχει καμμία σχέση το μακεδονικό που ήταν μια διπλωματική διαμάχη που δεν σκοτώθηκε ένας άνθρωπος και που το έλυσε με υποχωρήσεις ο Τσίπρας με την στήριξη σκοταδιστικών δολοφονικών οργανώσεων σαν τη Χαμάς.
Το κόμμα σου έχει ρεζιλευτεί. Τσάμπα πατριώτες. Υποκριτές και ψεύτες. Αλλά δεν μου κάνει εντύπωση για μια χώρα που μας τρώει τα λεφτά για να τα κάνει ρουσφέτια. Αγωνιώ πότε θα σας πετάξουμε εκτός Ευρώπης. :lol:
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".

Άβαταρ μέλους
Exodus
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2022, 12:59

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exodus » 03 Δεκ 2023, 23:27

Δηλαδή ο πατησιωτης θέλει να μας απασχολεί ως ΝΑΤΟ και ΕΕ αιώνια με πεισματάκια για να τσιμπάνε ψήφους, ως να έρθει ένα άλλο κόμμα να κάνει τη συμφωνία, και μετά το κόμμα του να κάνει την πάπια. Συγγνώμη, πιο Αφρικανός γίνεται; :lol:
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35485
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 04 Δεκ 2023, 00:14

Exodus έγραψε:
03 Δεκ 2023, 23:27
Δηλαδή ο πατησιωτης θέλει να μας απασχολεί ως ΝΑΤΟ και ΕΕ αιώνια με πεισματάκια για να τσιμπάνε ψήφους, ως να έρθει ένα άλλο κόμμα να κάνει τη συμφωνία, και μετά το κόμμα του να κάνει την πάπια. Συγγνώμη, πιο Αφρικανός γίνεται; :lol:
Ποιά πάπια;επειδή εσύ παριστάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις τι έγινε;το χαρτί της Ελλάδος τόσα χρόνια ήταν το βέτο στην είσοδό τους στο ΝΑΤΟ.Το χαρτί αυτό το έδωσε ο Τσίπρας με αντάλλαγμα τη συμφωνία.Από τη στιγμή που μπήκαν αυτοί στο ΝΑΤΟ,δεν μπορεί η Ελλάδα ούτε κάποιος άλλος να τους διώξει.
Εάν η Ελλάδα καταγγείλει τη συμφωνία,αυτοί θα πουν ευχαριστούμε πολύ,από εδώ και πέρα ξαναονομαζόμαστε Δημοκρατία της Μακεδονίας σκέτο και ήδη είμαστε μέσα στο ΝΑΤΟ.Από το θέμα Κουτσούμπας και Χαμάς φεύγεις επειδή θέλεις ταυτόχρονα να είσαι και με το Ισραήλ και με το ΚΚΕ. :D Δεν είσαι ο μόνος βέβαια.

Άβαταρ μέλους
Exodus
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2022, 12:59

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exodus » 04 Δεκ 2023, 00:39

πατησιωτης έγραψε:
04 Δεκ 2023, 00:14
Exodus έγραψε:
03 Δεκ 2023, 23:27
Δηλαδή ο πατησιωτης θέλει να μας απασχολεί ως ΝΑΤΟ και ΕΕ αιώνια με πεισματάκια για να τσιμπάνε ψήφους, ως να έρθει ένα άλλο κόμμα να κάνει τη συμφωνία, και μετά το κόμμα του να κάνει την πάπια. Συγγνώμη, πιο Αφρικανός γίνεται; :lol:
Ποιά πάπια;επειδή εσύ παριστάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις τι έγινε;το χαρτί της Ελλάδος τόσα χρόνια ήταν το βέτο στην είσοδό τους στο ΝΑΤΟ.Το χαρτί αυτό το έδωσε ο Τσίπρας με αντάλλαγμα τη συμφωνία.Από τη στιγμή που μπήκαν αυτοί στο ΝΑΤΟ,δεν μπορεί η Ελλάδα ούτε κάποιος άλλος να τους διώξει.
Εάν η Ελλάδα καταγγείλει τη συμφωνία,αυτοί θα πουν ευχαριστούμε πολύ,από εδώ και πέρα ξαναονομαζόμαστε Δημοκρατία της Μακεδονίας σκέτο και ήδη είμαστε μέσα στο ΝΑΤΟ.Από το θέμα Κουτσούμπας και Χαμάς φεύγεις επειδή θέλεις ταυτόχρονα να είσαι και με το Ισραήλ και με το ΚΚΕ. :D Δεν είσαι ο μόνος βέβαια.
Έχω διαχωρίσει τη θέση μου με τη Χαμάς, εσύ, όχι με τη ΝΔ περί Μακεδονίας. να υποθέσω, ρουσφέτι; Τουρκόγυφτος υπήκοος; Αν καταλαβαίνεις το ότι εγώ διαφοποιούμαι από το κόμμα που ψηφίζω με προσωπική άποψη ενώ εσύ όχι, καταλαβαίνεις πόσο Ασιάτη σε βλέπω. Εσύ είσαι Χαμάς, όχι εγώ. Και θέλω πίσω τα λεφτά μου.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".

Άβαταρ μέλους
Exodus
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2022, 12:59

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exodus » 04 Δεκ 2023, 00:48

Κι εδώ θα διαχωρίσω τη θέση μου από μένα, που έχω προσωπική άποψη και διαφοροποίηση από αυτό που ψηφίζω, με τον κάθε Ασιάτη και γύφτο που υπερασπίζει το κόμμα που ψηφίζει. Είστε τουρκόγυφτοι.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".

Άβαταρ μέλους
Exodus
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2022, 12:59

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exodus » 04 Δεκ 2023, 00:50

Όλοι εδώ εκτός Αγις, Ερμής, Beria, Otto Weiningerείναι τουρκόγυφτοι.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".

Άβαταρ μέλους
Exodus
Δημοσιεύσεις: 2100
Εγγραφή: 22 Νοέμ 2022, 12:59

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Exodus » 04 Δεκ 2023, 01:08

Εδώ μέσα έχω φάει προσωπικές απειλές από το 2008 επειδή ήμουν με το Ισραήλ και εναντίον της Χαμάς. Δεν δέχομαι από τον κάθε γύφτο μαθήματα. πατησιωτης να μιλήσεις σε άλλους, πριν διαβάσεις την εδώ ιστορία μου. Όταν όλα τα βλαμμένα ψάχνατε το μεσανατολικό, εγώ το είχα αναλύσει εδώ. Ζώα.
ΕΙΔΟΝ ΕΓΩ ΤΑΣ ΠΑΓΙΔΑΣ ΤΟΥ ΔΙΑΒΟΛΟΥ HΠΛΩΜΕΝΑΣ ΕΠΙ ΠΑΣΑΝ ΤΗΝ ΓΗΝ ΚΑΙ ΗΡΩΤΗΘΗΝ : ΑΡΑ ΤΙΣ ΔΥΝΑΤΑΙ ΕΚΦΥΓΕΙΝ ΤΑΥΤΑΣ; ΚΑΙ ΗΚΟΥΣΑ ΦΩΝΗΝ ΛΕΓΟΥΣΑΝ ΜΟΙ : "Ο ΤΑΠΕΙΝΟΣ".

Άβαταρ μέλους
Frappezitis
Δημοσιεύσεις: 8877
Εγγραφή: 19 Απρ 2021, 12:11

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Frappezitis » 04 Δεκ 2023, 08:01

Στη χθεσινή συνέντευξη του Γ.Γ. της καρδιάς μας, υπήρξε ένα σημείο στο οποίο ο Γ.Γ. χρησιμοποίησε το ιδεολογικό αποτύπωμα της ομάδας των ΣΤΑΛ. ΦΙΛ. για την ελευθερία, την πραγματική ελευθερία και όχι στα χαρτιά.
Η διαλεκτική φάπα απέναντι στον μεγαλοδημοσιογράφο ήταν τόσο μεγάλη που ακούστηκε μέχρι το Μαγκαντάν. 😁
H πασίγνωστη αυτή θέση, φυσικά, είναι θέση που έχει εκφράσει ο Ιωσήφ Στάλιν. Ο Γ.Γ. της καρδιάς μας μεγαλόψυχος ως σωστός κομμουνιστής, δεν αποκάλυψε στον Χατζητέτοιονα τίνος είναι αυτά τα λόγια, απλώς τον στόλισε με αυτή τη θέση αφήνοντάς τον να μην μπορεί να αρθρώσει λέξη μετά από αυτό.
Και τι θα μπορούσε να πει μετά από αυτό;
Αν του έλεγε κι όλας τίνος είναι τα λόγια αυτά, ο στολισμός του μεγαλοδημοσιογράφου έτσι όπως φούντωσε, θα θύμιζε Χριστουγεννιάτικο δέντρο... 😂

Απολαύστε το απόσπασμα.



SpoilerShow
Εικόνα
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Frappezitis την 04 Δεκ 2023, 08:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Αξιοι διάδοχοι των ναζί οι :078: ισραηλινοι.

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Μητσάρας Κουτσούμπας στον χατζηνικολαου 12 το βράδυ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 04 Δεκ 2023, 08:02

Exodus έγραψε:
04 Δεκ 2023, 00:48
Κι εδώ θα διαχωρίσω τη θέση μου από μένα, που έχω προσωπική άποψη και διαφοροποίηση από αυτό που ψηφίζω, με τον κάθε Ασιάτη και γύφτο που υπερασπίζει το κόμμα που ψηφίζει. Είστε τουρκόγυφτοι.
:p8:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών