Ερωτημα προς οσους ψηφισαν ΝΔ

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.

Γιατι ψηφισατε ΝΔ

Με εκφραζει η ΝΔ και αυτους θελω
10
26%
Ψηφισα ΝΔ γιατι δεν υπαρχει καποιο σοβαρο κομμα δεξιοτερα. Αν υπαρξει, θα τους ψηφισω.
18
46%
Ψηφισα ΝΔ γιατι δεν υπαρχει καποιο σοβαρο κομμα αριστεροτερα. Αν υπαρξει, θα τους ψηφισω.
11
28%
 
Σύνολο ψήφων: 39

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24341
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ερωτημα προς οσους ψηφισαν ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 26 Ιαν 2024, 12:26

Aitwlos έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:20
vantono έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:15
Ψήφισα το 3 αλλά δεν ανταποκρίνεται πλήρως στους λόγους μου, αυτη η επιλογη. Υπαρχει σοβαρότερο κομμα αριστερότερα (που ειναι το ΚΚΕ), και το πασοκ θα μπορουσε να ειναι σοβαρότερο και απο ΚΚΕ και απο ΝΔ αν δεν ηγούνταν ενας γιδοβοσκός σε αυτο.
ΝΔ ψήφισα επειδη ειχε αρχίσει το ΚΚΕ να με εκνευρίζει σε καποια θέματα, παιζει συνεχώς μια κασέτα η οποια κουρασε ακομα κι εμένα.

Πήγα λίγο να το μετανιώσω αργότερα, αλλά μόλις ειδα οτι μετά τις 7 Οκτωβρη εξακολουθούσε να ειναι πυρ και μανία υπερ των Χαμασατζήδων και να συνεχίζει να βγαινει στα κάγκελα για "το δικιο του παλαιστινιακου λαού", ίσιωσα.

Να διευκρινίσω οτι ΝΔ ψηφισα μόνο στο β' γύρο, οταν λιγο-πολυ ειχε κριθεί και το αποτέλεσμα πανηγυρικά. Δεν ξερω αν παιζει ρόλο.

Στον πρώτο τι ψήφισες;
ΚΚΕ. Μονο και μονο επειδη στον πρώτο γυρο ειχα να σταυρώσω άτομα που γνωρίζω προσωπικά (γιατροί και καθηγητές πανεπιστημίου, οχι επαγγελματίες πολιτικοι), και άξιζε να τους δώσω την ευκαιρία να ανελιχθούν στο κόμμα μπας και δούμε ενα πραγματικά σοβαρό ΚΚΕ κάποτε.

Στο β' γύρο πήγα πιο ελαφρά την καρδία, μια και δεν υπήρχαν και σταυρώματα και το αποτελεσμα ειχε κριθεί.

Άβαταρ μέλους
πήζον bot
Δημοσιεύσεις: 18509
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 20:31

Re: Ερωτημα προς οσους ψηφισαν ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πήζον bot » 26 Ιαν 2024, 12:26

ψηφισα νδ για να εχουμε το μεγαλυτρο χρεος στον κοσμο και η χωρα να μην σηκωσει κεφαλι ποτε

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71608
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ερωτημα προς οσους ψηφισαν ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Ιαν 2024, 12:27

vantono έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:21
Όλος ο χώρος δεξιότερα της ΝΔ (εσωκοινοβουλευτικά και εξωκοινοβουλευτικά) ειναι τερματισμένα ΑμεΑ, και το λέω ζητώντας τεράστια συγγνώμη απο τα πραγματικά ΑμεΑ, αλλά δεν ξερω πως αλλιως να τους χαρακτηρίσω.
Οσοι ψαχνετε για δεξιότερα της ΝΔ "σοβαρό" κόμμα, συνεχίστε να ψάχνετε ακομα, πλάκα εχετε.
Πες και για τον χώρο μεταξύ νδ και κκε, βρε γυριστρούλη. :)
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Ερωτημα προς οσους ψηφισαν ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 26 Ιαν 2024, 12:27

panos291 έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:23
under έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:15
Σε οσους εναγωνιως ψαχνουν σοβαρο δεξιοτερο κομμα της ΝΔ εχω να πω κατι : εχετε δει ποιοι και πως ειναι αυτοι που ζητουν σοβαροτερο κομμα δεξιοτερα της ΝΔ ; Αν ναι,ποιος οντως σοβαρος εχει τη διαθεση να ταυτιστει μαζι τους ;
Για να λεμε την αληθεια, δεξιοτερα της ΝΔ υπαρχει ενα τεράστιο κενο μετα την στροφη της προς την κεντροαριστερα, και ο πρωτος σοβαρός που θα εμφανιστεί θα τους μαζεψει. Σε ολα τα κοινωνικα θέματα η ΝΔ ειναι απο κεντρο ως αριστερα κανονικη.
Συγκριτικα, το πασοκ των 80s φανταζει πλεον ακροδεξιοι φασιστες.
Το ερωτημα παραμενει : ποιος σοβαρος θα ηγηθει αυτου του χωρου ; Διοτι αν κρινουμε απο τις εκλογες,ο συγκεκριμενος χωρος,κατι Τζημερους τους εκρινε εντελως ασοβαρους.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 43997
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Ερωτημα προς οσους ψηφισαν ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 26 Ιαν 2024, 12:28

vantono έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:26
Aitwlos έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:20
vantono έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:15
Ψήφισα το 3 αλλά δεν ανταποκρίνεται πλήρως στους λόγους μου, αυτη η επιλογη. Υπαρχει σοβαρότερο κομμα αριστερότερα (που ειναι το ΚΚΕ), και το πασοκ θα μπορουσε να ειναι σοβαρότερο και απο ΚΚΕ και απο ΝΔ αν δεν ηγούνταν ενας γιδοβοσκός σε αυτο.
ΝΔ ψήφισα επειδη ειχε αρχίσει το ΚΚΕ να με εκνευρίζει σε καποια θέματα, παιζει συνεχώς μια κασέτα η οποια κουρασε ακομα κι εμένα.

Πήγα λίγο να το μετανιώσω αργότερα, αλλά μόλις ειδα οτι μετά τις 7 Οκτωβρη εξακολουθούσε να ειναι πυρ και μανία υπερ των Χαμασατζήδων και να συνεχίζει να βγαινει στα κάγκελα για "το δικιο του παλαιστινιακου λαού", ίσιωσα.

Να διευκρινίσω οτι ΝΔ ψηφισα μόνο στο β' γύρο, οταν λιγο-πολυ ειχε κριθεί και το αποτέλεσμα πανηγυρικά. Δεν ξερω αν παιζει ρόλο.

Στον πρώτο τι ψήφισες;
ΚΚΕ. Μονο και μονο επειδη στον πρώτο γυρο ειχα να σταυρώσω άτομα που γνωρίζω προσωπικά (γιατροί και καθηγητές πανεπιστημίου, οχι επαγγελματίες πολιτικοι), και άξιζε να τους δώσω την ευκαιρία να ανελιχθούν στο κόμμα μπας και δούμε ενα πραγματικά σοβαρό ΚΚΕ κάποτε.

Στο β' γύρο πήγα πιο ελαφρά την καρδία, μια και δεν υπήρχαν και σταυρώματα και το αποτελεσμα ειχε κριθεί.
Αυτοί που ψήφισες καταδικάζουν τη Χαμάς; Say it ain't so...
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12875
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Ερωτημα προς οσους ψηφισαν ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 26 Ιαν 2024, 12:30

Κυριάκο πάρε τους τα σώβρακα
.
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Ερωτημα προς οσους ψηφισαν ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 26 Ιαν 2024, 12:30

ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:26
under έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:15
Σε οσους εναγωνιως ψαχνουν σοβαρο δεξιοτερο κομμα της ΝΔ εχω να πω κατι : εχετε δει ποιοι και πως ειναι αυτοι που ζητουν σοβαροτερο κομμα δεξιοτερα της ΝΔ ; Αν ναι,ποιος οντως σοβαρος εχει τη διαθεση να ταυτιστει μαζι τους ;
Άλλο το τι ζητάνε και άλλο το τι υπάρχει.

Και είναι άλλο η ψήφος στη βάση του βέλτιστου σε σύγκριση με το χείρον (βασικό) και άλλο η ταύτιση με το κόμμα. :)
Δεν παει ετσι.
Αν ας πουμε οτι πχ ο "χωρος" ζηταει να μην υπαρχει εμβολιασμος για τον covid,τοτε ειναι προφανες οτι αυτος που θα ηγηθει αυτου του χωρου θα ειναι κατι το αντιστοιχο.
Τι θελω να πω : σοβαροι ανθρωποι υπαρχουν.Προφανεστατα ομως δεν θα ταυτιστουν ποτε με τετοιου ειδους χωρο.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24341
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ερωτημα προς οσους ψηφισαν ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 26 Ιαν 2024, 12:30

ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:19
vantono έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:15
Ψήφισα το 3 αλλά δεν ανταποκρίνεται πλήρως στους λόγους μου, αυτη η επιλογη. Υπαρχει σοβαρότερο κομμα αριστερότερα (που ειναι το ΚΚΕ), και το πασοκ θα μπορουσε να ειναι σοβαρότερο και απο ΚΚΕ και απο ΝΔ αν δεν ηγούνταν ενας γιδοβοσκός σε αυτο.
ΝΔ ψήφισα επειδη ειχε αρχίσει το ΚΚΕ να με εκνευρίζει σε καποια θέματα, παιζει συνεχώς μια κασέτα η οποια κουρασε ακομα κι εμένα.

Πήγα λίγο να το μετανιώσω αργότερα, αλλά μόλις ειδα οτι μετά τις 7 Οκτωβρη εξακολουθούσε να ειναι πυρ και μανία υπερ των Χαμασατζήδων και να συνεχίζει να βγαινει στα κάγκελα για "το δικιο του παλαιστινιακου λαού", ίσιωσα.

Να διευκρινίσω οτι ΝΔ ψηφισα μόνο στο β' γύρο, οταν λιγο-πολυ ειχε κριθεί και το αποτέλεσμα πανηγυρικά. Δεν ξερω αν παιζει ρόλο.
Αριστερότερα της ΝΔ, μόνον το ΚΚΕ σ' εκνεύριζε Βαντόνο μου;

Ή να θεωρήσω ότι τους περίπου αριστερούς, τους έχεις κι εσύ τελείως (δια)γραμμένους; :lol:
Να θεωρήσεις ακριβώς αυτο. :102:
Αριστερότερα της ΝΔ μόνο το ΚΚΕ με ενδιέφερε ανεκαθεν εμένα, άντε και το πασόκ υπό προϋποθέσεις.
Το ότι απλά οι αριστερότεροι της ΝΔ τυγχάνει να είναι πιο σοβαρά ατομα στο συνολό τους, απο τους δεξιότερους της ΝΔ, δεν μου λέει κάτι. Δεν το θεωρώ κατόρθωμα.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71608
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ερωτημα προς οσους ψηφισαν ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Ιαν 2024, 12:31

Dwarven Blacksmith έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:28
vantono έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:26
Aitwlos έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:20



Στον πρώτο τι ψήφισες;
ΚΚΕ. Μονο και μονο επειδη στον πρώτο γυρο ειχα να σταυρώσω άτομα που γνωρίζω προσωπικά (γιατροί και καθηγητές πανεπιστημίου, οχι επαγγελματίες πολιτικοι), και άξιζε να τους δώσω την ευκαιρία να ανελιχθούν στο κόμμα μπας και δούμε ενα πραγματικά σοβαρό ΚΚΕ κάποτε.

Στο β' γύρο πήγα πιο ελαφρά την καρδία, μια και δεν υπήρχαν και σταυρώματα και το αποτελεσμα ειχε κριθεί.
Αυτοί που ψήφισες καταδικάζουν τη Χαμάς; Say it ain't so...
Βρε γράψτε πρώτα ποιους ψηφίσατε εσείς και αφήστε τις ερωτήσεις σε όσους το δηλώνουν.

Από κριτικές των κανένων, άλλο τίποτα. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14556
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ερωτημα προς οσους ψηφισαν ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 26 Ιαν 2024, 12:32

ψηφιστε ΝΔ για τα 600 χιλιαρικα χρεος του Αδωνι
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 43997
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Ερωτημα προς οσους ψηφισαν ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 26 Ιαν 2024, 12:34

ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:31
Dwarven Blacksmith έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:28
vantono έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:26

ΚΚΕ. Μονο και μονο επειδη στον πρώτο γυρο ειχα να σταυρώσω άτομα που γνωρίζω προσωπικά (γιατροί και καθηγητές πανεπιστημίου, οχι επαγγελματίες πολιτικοι), και άξιζε να τους δώσω την ευκαιρία να ανελιχθούν στο κόμμα μπας και δούμε ενα πραγματικά σοβαρό ΚΚΕ κάποτε.

Στο β' γύρο πήγα πιο ελαφρά την καρδία, μια και δεν υπήρχαν και σταυρώματα και το αποτελεσμα ειχε κριθεί.
Αυτοί που ψήφισες καταδικάζουν τη Χαμάς; Say it ain't so...
Βρε γράψτε πρώτα ποιους ψηφίσατε εσείς και αφήστε τις ερωτήσεις σε όσους το δηλώνουν.

Από κριτικές των κανένων, άλλο τίποτα. :lol:
Έχω πει τι ψήφισα, άμα με ρωτήσει κάποιος άλλος καλοπροαίρετα και όχι ως υπόδειξη/προσβολή δεν έχω πρόβλημα να το ξαναπώ.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Aitwlos
Δημοσιεύσεις: 3414
Εγγραφή: 13 Ιαν 2024, 12:01

Re: Ερωτημα προς οσους ψηφισαν ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aitwlos » 26 Ιαν 2024, 12:34

ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:31
Dwarven Blacksmith έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:28
vantono έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:26

ΚΚΕ. Μονο και μονο επειδη στον πρώτο γυρο ειχα να σταυρώσω άτομα που γνωρίζω προσωπικά (γιατροί και καθηγητές πανεπιστημίου, οχι επαγγελματίες πολιτικοι), και άξιζε να τους δώσω την ευκαιρία να ανελιχθούν στο κόμμα μπας και δούμε ενα πραγματικά σοβαρό ΚΚΕ κάποτε.

Στο β' γύρο πήγα πιο ελαφρά την καρδία, μια και δεν υπήρχαν και σταυρώματα και το αποτελεσμα ειχε κριθεί.
Αυτοί που ψήφισες καταδικάζουν τη Χαμάς; Say it ain't so...
Βρε γράψτε πρώτα ποιους ψηφίσατε εσείς και αφήστε τις ερωτήσεις σε όσους το δηλώνουν.

Από κριτικές των κανένων, άλλο τίποτα. :lol:


Εγώ ΚΚ αλλά νόμιζα πως είναι άσχετο με το θεμα
Juno έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:50
Τελικά όλο δεξιούς πολιτικούς δολοφονούν παγκοσμίως. Έχουν δολοφονήσει κανέναν αριστερό;

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 14556
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ερωτημα προς οσους ψηφισαν ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 26 Ιαν 2024, 12:35

η Λατινοπουλου ηδη ετοιμαζει την εναλλακτικη αντι woke δεξια. και ο Βελοπουλος προσεγγιζει το 10% .
ο Κυριακος ηδη νιωθει πολιτικο πονο με την ηλιθια εμμονη στους γαμους και την υιοθεσια των ομοφυλοφιλων.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 24341
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ερωτημα προς οσους ψηφισαν ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 26 Ιαν 2024, 12:35

ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:27
vantono έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:21
Όλος ο χώρος δεξιότερα της ΝΔ (εσωκοινοβουλευτικά και εξωκοινοβουλευτικά) ειναι τερματισμένα ΑμεΑ, και το λέω ζητώντας τεράστια συγγνώμη απο τα πραγματικά ΑμεΑ, αλλά δεν ξερω πως αλλιως να τους χαρακτηρίσω.
Οσοι ψαχνετε για δεξιότερα της ΝΔ "σοβαρό" κόμμα, συνεχίστε να ψάχνετε ακομα, πλάκα εχετε.
Πες και για τον χώρο μεταξύ νδ και κκε, βρε γυριστρούλη. :)
Ωχ, σε χτύπησα σε νεύρο? :roll: Καταλάθος βρε :003:
Ενταξει, υπάρχει ο Τζήμερος και ο Φαήλος που συμφωνούμε στον Ιερό Αγώνα κατά του ψεκασμού τουλάχιστον, άντε και στο παλαιστινιακό. Ενταξει, συνυπολογίζοντας αυτα, σας δίνω ενα 1-2% σοβαρότητας, σε εσας τους... δεξιότερα :smt023
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος vantono την 26 Ιαν 2024, 12:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71608
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ερωτημα προς οσους ψηφισαν ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 26 Ιαν 2024, 12:35

vantono έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:30
ΓΑΛΗ έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:19
vantono έγραψε:
26 Ιαν 2024, 12:15
Ψήφισα το 3 αλλά δεν ανταποκρίνεται πλήρως στους λόγους μου, αυτη η επιλογη. Υπαρχει σοβαρότερο κομμα αριστερότερα (που ειναι το ΚΚΕ), και το πασοκ θα μπορουσε να ειναι σοβαρότερο και απο ΚΚΕ και απο ΝΔ αν δεν ηγούνταν ενας γιδοβοσκός σε αυτο.
ΝΔ ψήφισα επειδη ειχε αρχίσει το ΚΚΕ να με εκνευρίζει σε καποια θέματα, παιζει συνεχώς μια κασέτα η οποια κουρασε ακομα κι εμένα.

Πήγα λίγο να το μετανιώσω αργότερα, αλλά μόλις ειδα οτι μετά τις 7 Οκτωβρη εξακολουθούσε να ειναι πυρ και μανία υπερ των Χαμασατζήδων και να συνεχίζει να βγαινει στα κάγκελα για "το δικιο του παλαιστινιακου λαού", ίσιωσα.

Να διευκρινίσω οτι ΝΔ ψηφισα μόνο στο β' γύρο, οταν λιγο-πολυ ειχε κριθεί και το αποτέλεσμα πανηγυρικά. Δεν ξερω αν παιζει ρόλο.
Αριστερότερα της ΝΔ, μόνον το ΚΚΕ σ' εκνεύριζε Βαντόνο μου;

Ή να θεωρήσω ότι τους περίπου αριστερούς, τους έχεις κι εσύ τελείως (δια)γραμμένους; :lol:
Να θεωρήσεις ακριβώς αυτο. :102:
Αριστερότερα της ΝΔ μόνο το ΚΚΕ με ενδιέφερε ανεκαθεν εμένα, άντε και το πασόκ υπό προϋποθέσεις.
Το ότι απλά οι αριστερότεροι της ΝΔ τυγχάνει να είναι πιο σοβαρά ατομα στο συνολό τους, απο τους δεξιότερους της ΝΔ, δεν μου λέει κάτι. Δεν το θεωρώ κατόρθωμα.
Γεια σου ρε συναγωνιστή Βαντόνο. :P

Αν μη τι άλλο, εσύ φοράς μποξεράκια (πάντα με τρέντυ υπογραφή, δε λέω :lol: ) και όχι ανυπόγραφα στριγκάκια ή σκελέες.
Gavalas for President! :grfl:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών