Ερώτηση Για δέμα

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48647
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 20 Νοέμ 2023, 14:28

GoBack έγραψε:
15 Νοέμ 2023, 19:43
Στο καπιταλ που κανει στροφη στο ρεαλισμο,θα γραφει για τις επενδυτικες βαθμιδες.
:smt005::smt005::smt005::smt005:
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 20 Νοέμ 2023, 21:44

Μετά από αρκετούς μήνες μου άρεσε μια κοπέλα. Αλλά:

1ον Επαθα μια μικρή κρίση πανικού όταν μιλούσαμε μέσω zoom (για το σαιτ) , δεν ξέρω αν έγινε φανερο. Μου συμβαίνει τώρα τελευταία (ενώ δεν μου έχει ξανασυμβεί ποτέ, παρεκτος της παρουσίασης που πήγα με την διανοούμενη και απηγγειλα, το οποίο μάλλον μου άφησε τραυμα) να νιωθω άγχος οταν μιλάω δημόσια σε γκρουπ ατόμων και νιώθω ότι δεν υπάρχει αποκριση από τον συνομιλητή. Ανέβηκαν οι παλμοί μου και έχασα τα λόγια μου.

2ον κοίταξα στα σοσιαλ της και έχει γκομενο εδώ και μια 5ετια. Έλεος.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 11 Δεκ 2023, 22:58

Έχει διαγραψει απο τα highlights στο προφίλ της στο ινστα ο,τι στορυ έκανε όσο ήμουν εκεί. Έχει θέματα η κοπέλα. Φυσικά έχει κρατήσει του beta.

Το βιβλίο της εχει βγει και ευχαρίστησε τους πάντες εκτός από εμένα ενω, χωρις καμια τσιπα, εχει φωτο στο προφίλ της που φαίνονται καθαρα σημειωσεις που της είχα δώσει ΕΓΩ για το βιβλιακι της. Και αυτό είναι το ευχαριστώ, που έκανα δωρεάν επιμελεια καλύτερη και από αυτή που της έκανε ο εκδοτικός.

Πριν δύο μέρες μάλιστα έκανε στορυ που απαντουσε σε ένα χαζο ερωτηματολόγιο για την αλλαγή της χρονιάς και δεν έβαλε τικ εκεί που ρωτούσε το ερωτηματολόγιο αν "βγήκε από τη ζωή της κάποιος σημαντικός ". Δεν ήμουν ποτέ σημαντικός για εκείνη λοιπόν. Φταιω εγώ άραγε που το πίστεψα ή εκείνη που έλεγε τόσο αισχρά ψέματα και έπαιζε με τα συναισθήματά μου;

Πριν δυο βδομαδες που ποσταρα μια κριτική (αρνητικη) για έναν χιπστεροσυγγραφεα, έτρεξε και τον έκανε αντ (βέβαια τζάμπα τον έκανε, γιατί είναι παντρεμένος). Τι έχει στο μυαλό της; Κάθεται και παρακολουθεί τι γράφω και ποιον δεν πάω από τον χώρο για να τον κάνει φίλο της; Και μετα ο στοκερ και ο παραλογος είμαι εγω ;;;;;;;;;;

Είναι μια ρηχή, εγωιστική, απηνης, επικίνδυνη και ναρκισσιστικη ύπαρξη με την οποία αναλώθηκα τόσους μήνες.
Ο μόνος λόγος που δεν τη διαγραφω είναι επειδή δεν θέλω να της κάνω τη χάρη. Είναι κυνική, εκδικητική και κανει έμμεσα πράγματα για να με πληγωσει. Μου παρουσίασε κάτι διαφορετικό από αυτό που στα αλήθεια είναι.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 11 Δεκ 2023, 23:12

Είναι επικίνδυνη. Δεν τα κάνει όλα αυτά ένα φυσιολογικό άτομο.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 04 Φεβ 2024, 15:56

Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick. Πλέον δεν πολυμιλαει ούτε με τον beta, έχει έναν καινούριο φιλαρακο (αυτός βέβαια έχει γκομενα αλλά πάει θέατρο μαζί της)

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22636
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 04 Φεβ 2024, 15:59

Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.
θα μας τρελάνεις, τα κρύα απογεύματα και σκεφτεσαι ντικπικ; Επαιξε και έχασε η κοπέλα, καλά να πάθει.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 04 Φεβ 2024, 16:03

enaon έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:59
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.
θα μας τρελάνεις, τα κρύα απογεύματα και σκεφτεσαι ντικπικ; Επαιξε και έχασε η κοπέλα, καλά να πάθει.
Εννοώ πως ίσως με είχε δει με άλλο μάτι αν της είχα στείλει dickpick. Οντως επαιξε και εχασε, όλο με κάτι μέτριους σχετίζεται αυτό το διάστημα.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 23 Φεβ 2024, 15:02

Κάθισε η κυρία και έκανε ολόκληρη έρευνα για να με διαψευσει σε κάτι που αναφέρω σε μια κριτική. Στη δική της κριτική, χωρίς να με αναφέρει φυσικά, γράφει πως ισχύει το αντίθετο από αυτό που ισχυρίστηκα εγώ. Εκτός του ότι κάνει λάθος και έχω απόλυτο δίκιο, φταίω εγώ να υποθέσω ότι καταβαθος υγραινεται για πάρτη μου; Αλλιώς τι είναι αυτοί οι ανταγωνισμοι; Ή αυτό, ή με μισεί και με θεωρεί καραγκιόζη. Αλλά καλύτερα, προτιμώ να με θεωρεί καραγκιόζη αν αυτοί που εκτιμά έχουν τα διανοητικά χάλια που έχουν. Πλέον έχει σταματήσει τα παρε δώσε με τον beta, κάνει συνέχεια λαικ σε έναν 50αρη ευστραφή που γράφει βλακειες. Ε αν είναι έτσι καλύτερα, ας μη με εκτιμά λοιπόν.

Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 3053
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 23 Φεβ 2024, 16:51

enaon έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:59
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.
θα μας τρελάνεις, τα κρύα απογεύματα και σκεφτεσαι ντικπικ; Επαιξε και έχασε η κοπέλα, καλά να πάθει.
Αν και ετεροχρονισμένα λόγω μηνιαίου μπάνιου, κλαίω ρε μαλκα, δεν υπάρχεις.

Ντίκπικ σε παγωμένες συνθήκες...για να εντυπωσιαστεί μια λωψου μεναγκο. Ο κάπας χαναχτυπα με νέες περιπέτειες :smt005:
Perception is reality...

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 01 Μαρ 2024, 20:08

Δεν εννοούσα να της στείλω το κρύο απόγευμα, ήταν σχήμα λόγου, εννοούσα πως αν ήξερε τα προσόντα μου, μπορεί να είχε άλλη γνώμη.

Πλέον με μισεί βέβαια. Δεν θυμάμαι αν σας το έγραψα πως έκανα αρνητική κριτική για κάποιον και έκτοτε του κάνει συνέχεια λαικ.
Αλλά δεν ασχολούμαι πια εντατικά μαζί της. Θα διαβάσω με μια άλλη κοπέλα αυτό το διάστημα. Επιπλέον έχω κάτι ευκαιρίες για καλό συμβόλαιο αν στρωθώ στη δουλειά. Εκείνη χάνει που με έβγαλε από τη ζωή της.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48647
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 01 Μαρ 2024, 20:19

Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick. Πλέον δεν πολυμιλαει ούτε με τον beta, έχει έναν καινούριο φιλαρακο (αυτός βέβαια έχει γκομενα αλλά πάει θέατρο μαζί της)
Υπογραφή.
Μόνο στο παραπχόρουμ.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
student
Δημοσιεύσεις: 3053
Εγγραφή: 22 Μαρ 2023, 13:04

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από student » 01 Μαρ 2024, 20:59

Kappa έγραψε:
01 Μαρ 2024, 20:08
Δεν εννοούσα να της στείλω το κρύο απόγευμα, ήταν σχήμα λόγου, εννοούσα πως αν ήξερε τα προσόντα μου, μπορεί να είχε άλλη γνώμη.

Πλέον με μισεί βέβαια. Δεν θυμάμαι αν σας το έγραψα πως έκανα αρνητική κριτική για κάποιον και έκτοτε του κάνει συνέχεια λαικ.
Αλλά δεν ασχολούμαι πια εντατικά μαζί της. Θα διαβάσω με μια άλλη κοπέλα αυτό το διάστημα. Επιπλέον έχω κάτι ευκαιρίες για καλό συμβόλαιο αν στρωθώ στη δουλειά. Εκείνη χάνει που με έβγαλε από τη ζωή της.
Ίσως να το κοιτάξεις λίγο αυτό....ν αλλάξεις λίγο προτεραιότητες με τις κοπέλες...

Να μπει βρε παιδί μου με τις κοπέλες και κάτι ...πριν το διάβασμα...

Μπορεί να κάνει κάποια διαφορά....που ξες...
Perception is reality...

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48647
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 01 Μαρ 2024, 21:12

student έγραψε:
01 Μαρ 2024, 20:59
Kappa έγραψε:
01 Μαρ 2024, 20:08
Δεν εννοούσα να της στείλω το κρύο απόγευμα, ήταν σχήμα λόγου, εννοούσα πως αν ήξερε τα προσόντα μου, μπορεί να είχε άλλη γνώμη.

Πλέον με μισεί βέβαια. Δεν θυμάμαι αν σας το έγραψα πως έκανα αρνητική κριτική για κάποιον και έκτοτε του κάνει συνέχεια λαικ.
Αλλά δεν ασχολούμαι πια εντατικά μαζί της. Θα διαβάσω με μια άλλη κοπέλα αυτό το διάστημα. Επιπλέον έχω κάτι ευκαιρίες για καλό συμβόλαιο αν στρωθώ στη δουλειά. Εκείνη χάνει που με έβγαλε από τη ζωή της.
Ίσως να το κοιτάξεις λίγο αυτό....ν αλλάξεις λίγο προτεραιότητες με τις κοπέλες...

Να μπει βρε παιδί μου με τις κοπέλες και κάτι ...πριν το διάβασμα...

Μπορεί να κάνει κάποια διαφορά....που ξες...
Ας ποστάρει εδώ μια ντικπικ, μαζί με μια μεζούρα από δίπλα να του πούμε αν θα πήγαιναν καλύτερα τα πράγματα.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 02 Απρ 2024, 15:09

Έχω πολύ άσχημα νέα. Με μπλόκαρε παντού. Ακόμα και στο ίνστα που δεν ήμασταν καν φίλοι. Ακόμα και ενα ψεύτικο προφίλ που πίστευα ότι δεν είχε καταλάβει ότι το χρησιμοποιώ για να βλέπω τα στόρις της. Το ήξερα ότι μάλλον θα με μπλοκάρει γιατί της έγραψα κάτι σκληρό. Της είπα ότι για κάποια που έχει τόσο θέμα με την πατριαρχία περνάει υπερβολικά πολύ χρόνο στο να προσπαθεί να εντυπωσιάσει άτομα υποτιθέμενου κύρους στο χώρο. Τραβιέται με έναν βλάκα μεταφραστή που έχει γράψει μια αρκετά κακή ρεπλίκα λογοτεχνικών διηγημάτων πριν κάποια χρόνια.

Νιώθω πολύ άσχημα που με μπλόκαρε, αλλά σκέφτομαι πως ίσως δεν υπήρχε άλλος τρόπος να προχωρήσω κι εγώ. Όσο δεν με μπλόκαρε σκεφτόμουν ότι κρατάει την πόρτα ανοιχτή για μια ενδεχόμενη αλλά όχι σίγουρη επανασύνδεση στο μέλλον. Αλλά εγώ δεν θα μπορούσα στο μεταξύ να προχωρήσω, σκεφτόμενος αυτή την πιθανότητα. Και τώρα τι απομένει πια; Ό,τι έκανα το τελευταίο διάστημα το έκανα για να την εντυπωσιάσω. Πλέον μού κόπηκε η όρεξη και για κριτικές και για βιβλία. Τα βλέπω όλα μάταια. Μήπως να της στείλω λουλούδια; Δεν ξέρω τι να κάνω. Θα δημοσίευσω μάλλον μια καλή κριτική για το βιβλίο της σε ένα σάιτ.

Λέτε να υπήρχε όντως πιθανότητα να με συγχωρήσει στο μέλλον και την γκρέμισα; Τώρα έκλεισε την πόρτα οριστικά. Ή ήταν ήδη κλειστή;

Kappa
Δημοσιεύσεις: 1355
Εγγραφή: 27 Νοέμ 2020, 21:20

Re: Ερώτηση Για δέμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kappa » 02 Απρ 2024, 15:17

Για ποια θα γράφω τώρα; Νιώθω ένα τεράστιο κενό. Δεν έπρεπε να στείλω αυτό το χαζομέιλ. Τα κατέστρεψα όλα. Για να μην με διέγραφε τόσο καιρό, μετά από τόσα που είχα σούρει σε τόσους, πάει να πει ότι στα αλήθεια με συμπαθούσε και ίσως σκεφτόταν πως αν σταματήσω να φέρομαι τόσο βλαμμένα, μπορούσαμε να ξαναμιλήσουμε. Έχει λογική αυτό που λέω ή απλώς με κρατούσε γιατί δεν την ένοιαζε ιδιαίτερα;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών