Συνέπειες εμβολίων

Θέματα υγείας και ευεξίας, ιατρικά νέα και εξελίξεις.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 16103
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 05 Μαρ 2024, 00:23

ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΕΜΒΟΛΙΑ, ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΟΥΝΕ ΤΣΙΠΑΚΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!!!
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12845
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 05 Μαρ 2024, 00:30

Οργισμένος έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:23
ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΕΜΒΟΛΙΑ, ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΟΥΝΕ ΤΣΙΠΑΚΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!!!
Εγώ έκανα πέντε κατά του κόβιντ και τρία αντιγριπικά. Τι θα πάθω; :a040:
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41205
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 05 Μαρ 2024, 00:39

Libre arbitre έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:30
Οργισμένος έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:23
ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΕΜΒΟΛΙΑ, ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΟΥΝΕ ΤΣΙΠΑΚΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!!!
Εγώ έκανα πέντε κατά του κόβιντ και τρία αντιγριπικά. Τι θα πάθω; :a040:
Μια παρενέργεια από τα κορωνοεμβόλια είναι εμφανής. Το IQ σου είναι μετά βίας μετρήσιμο.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12845
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 05 Μαρ 2024, 00:41

hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:39
Libre arbitre έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:30
Οργισμένος έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:23
ΜΗΝ ΚΑΝΕΤΕ ΕΜΒΟΛΙΑ, ΘΑ ΣΑΣ ΒΑΛΟΥΝΕ ΤΣΙΠΑΚΙ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ!!!
Εγώ έκανα πέντε κατά του κόβιντ και τρία αντιγριπικά. Τι θα πάθω; :a040:
Μια παρενέργεια από τα κορωνοεμβόλια είναι εμφανής. Το IQ σου είναι μετά βίας μετρήσιμο.
Α, τώρα εξηγείται γιατί με θεωρείς αντιγκέι και τον Οργισμένο αντιεμβολιαστή... :smt005:
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41205
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 05 Μαρ 2024, 00:48

Επειδή έχεις χαμηλή νοημοσύνη;

Σε εμποδίζει να κάνεις συλλογισμούς που βγάζουν νόημα. Δεν σε θεωρώ ομοφοβικό επειδή έχεις χαμηλό IQ ούτε έχει καμμιά σχέση ο Οργισμένος με αυτό. Είναι επειδή έχεις κάνει ομοφοβικές δημοσιεύσεις και ο Οργισμένος αντιεμβολιαστικές. Το μόνο εμβόλιο που τον έχω δει να υποστηρίζει και μάλιστα με θέρμη είναι το κορωνοεμβόλιο, το οποίο το έκανε, αρρώστησε, έκανε κι άλλη δόση, ξανααρρώστησε, έκανε κι άλλη δόση. Μιλάμε για εγκεφαλική βλάβη, ξεκάθαρα.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12845
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 05 Μαρ 2024, 00:50

hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:48
Επειδή έχεις χαμηλή νοημοσύνη;

Σε εμποδίζει να κάνεις συλλογισμούς που βγάζουν νόημα. Δεν σε θεωρώ ομοφοβικό επειδή έχεις χαμηλό IQ ούτε έχει καμμιά σχέση ο Οργισμένος με αυτό. Είναι επειδή έχεις κάνει ομοφοβικές δημοσιεύσεις
Εγώ είμαι υπέρ του γάμου μεταξύ ομοφυλων και φυσικά
και υπέρ της υιοθεσίας. Εσύ είσαι;
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41205
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 05 Μαρ 2024, 00:53

Libre arbitre έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:50
hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:48
Επειδή έχεις χαμηλή νοημοσύνη;

Σε εμποδίζει να κάνεις συλλογισμούς που βγάζουν νόημα. Δεν σε θεωρώ ομοφοβικό επειδή έχεις χαμηλό IQ ούτε έχει καμμιά σχέση ο Οργισμένος με αυτό. Είναι επειδή έχεις κάνει ομοφοβικές δημοσιεύσεις
Εγώ είμαι υπέρ του γάμου μεταξύ ομοφυλων και φυσικά
και υπέρ της υιοθεσίας. Εσύ είσαι;
Έχεις κάνει ομοφοβικά σχόλια ή όχι; Τα άλλα τα ακούω βερεσέ.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12845
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 05 Μαρ 2024, 00:55

hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:53
Libre arbitre έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:50
hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:48
Επειδή έχεις χαμηλή νοημοσύνη;

Σε εμποδίζει να κάνεις συλλογισμούς που βγάζουν νόημα. Δεν σε θεωρώ ομοφοβικό επειδή έχεις χαμηλό IQ ούτε έχει καμμιά σχέση ο Οργισμένος με αυτό. Είναι επειδή έχεις κάνει ομοφοβικές δημοσιεύσεις
Εγώ είμαι υπέρ του γάμου μεταξύ ομοφυλων και φυσικά
και υπέρ της υιοθεσίας. Εσύ είσαι;
Έχεις κάνει ομοφοβικά σχόλια ή όχι; Τα άλλα τα ακούω βερεσέ.
Εγώ πάντα υποστηρίζω και θα υποστηριζω τους γκέι (και τον εμβολιασμό). Εσύ τους υποστηριξες ποτέ;
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41205
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 05 Μαρ 2024, 01:13

Libre arbitre έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:55
hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:53
Libre arbitre έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:50


Εγώ είμαι υπέρ του γάμου μεταξύ ομοφυλων και φυσικά
και υπέρ της υιοθεσίας. Εσύ είσαι;
Έχεις κάνει ομοφοβικά σχόλια ή όχι; Τα άλλα τα ακούω βερεσέ.
Εγώ πάντα υποστηρίζω και θα υποστηριζω τους γκέι (και τον εμβολιασμό). Εσύ τους υποστηριξες ποτέ;
Πάντα.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12845
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 05 Μαρ 2024, 01:16

hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 01:13
Libre arbitre έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:55
hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:53


Έχεις κάνει ομοφοβικά σχόλια ή όχι; Τα άλλα τα ακούω βερεσέ.
Εγώ πάντα υποστηρίζω και θα υποστηριζω τους γκέι (και τον εμβολιασμό). Εσύ τους υποστηριξες ποτέ;
Πάντα.
Xαίρομαι. Ίσως είσαι ο μόνος κατα του εμβολίου για τον κόβιντ που ξέρω (ειδικά σε αυτό το θρεντ) που υποστηρίζει από πάντα τους ομοφυλόφιλους.
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 41205
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 05 Μαρ 2024, 01:37

Libre arbitre έγραψε:
05 Μαρ 2024, 01:16
hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 01:13
Libre arbitre έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:55


Εγώ πάντα υποστηρίζω και θα υποστηριζω τους γκέι (και τον εμβολιασμό). Εσύ τους υποστηριξες ποτέ;
Πάντα.
Xαίρομαι. Ίσως είσαι ο μόνος κατα του εμβολίου για τον κόβιντ που ξέρω (ειδικά σε αυτό το θρεντ) που υποστηρίζει από πάντα τους ομοφυλόφιλους.
Μια μικρή μειοψηφία είναι πλέον υπέρ των κορωνοεμβολίων.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
Libre arbitre
Δημοσιεύσεις: 12845
Εγγραφή: 13 Νοέμ 2022, 23:48
Phorum.gr user: Βασίλης

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Libre arbitre » 05 Μαρ 2024, 01:44

hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 01:37
Libre arbitre έγραψε:
05 Μαρ 2024, 01:16
hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 01:13


Πάντα.
Xαίρομαι. Ίσως είσαι ο μόνος κατα του εμβολίου για τον κόβιντ που ξέρω (ειδικά σε αυτό το θρεντ) που υποστηρίζει από πάντα τους ομοφυλόφιλους.
Μια μικρή μειοψηφία είναι πλέον υπέρ των κορωνοεμβολίων.
Σε αυτό το πσεκοθρεντ;
:a0452: Οι Ρώσοι αφαίμαξαν την Ευρώπη ανεβάζοντας το φυσικό αέριο 20 φορές μέσα σε 2 χρόνια!!!
- Κάνουν τέτοια πράγματα οι ρωSSιστές; Είναι απλά γενοκτόνοι, οικοκτόνοι και αντιγκέι...
https://fr.m.wikipedia.org/wiki/Sp%C3%A ... l/newusers

giotis2005
Δημοσιεύσεις: 715
Εγγραφή: 24 Ιαν 2023, 12:48
Phorum.gr user: Giotis2023

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis2005 » 05 Μαρ 2024, 10:50

The Rebel έγραψε:
02 Μαρ 2024, 20:52
hellegennes έγραψε:
22 Φεβ 2024, 23:02
giotis2005 έγραψε:
20 Φεβ 2024, 16:43
Ακόμα περιμένω επίσημους κρατικούς μηχανισμούς ότι το εμβόλιο έχει σκοτώσει κόσμο.
Κρατικοί μηχανισμοί δεν κάνουν ανακοινώσεις για θανάτους έτσι στο ράντομ. Θα περιμένεις για πάντα.

https://primenews.press/to-kk-kinas-apa ... -covid-19/



03-02-2024
Νέα μορφή θρόμβων! Τι γίνεται με βρέφη! Φρικιαστικές καταγγελίες σε ΜΜΕ.

Εικόνα

Σάλος στις ΗΠΑ.


Αμερικανικά ΜΜΕ σχολιάζουν, όπως ισχυρίζονται, μία νέα μορφή θρόμβων που παρατηρείται στον πλανήτη, κατηγορώντας τα εμβόλια COVID!

Όπως αναφέρεται:
«Έχουμε αυτό το ολοκαίνουργιο πράγμα αυτών των λευκωπών, ινωδών θρόμβων, έχουμε 5πλάσιες μικροθρομβώσεις συγκριτικά μ’ όσες έχουμε δει ποτέ στο παρελθόν, έχουμε μια αύξηση θρόμβων σαν μαρμελάδα στο 30-40% των πτωμάτων…

Κι όλα αυτά συμβαίνουν μαζί!!!! Συνεπώς, είναι απλώς φρικιαστικό αυτό που συμβαίνει! Στην πραγματικότητα έχει προκαλέσει μεγάλη ψυχολογική βλάβη στους ταριχευτές γραφείων κηδειών τον βλέπουν αυτήν την ιστορία τρόμου.

Φοβούνται να μιλήσουν δημόσια επειδή έχουν δει τι συμβαίνει αν μιλήσουν δημόσια οι γιατροί ενάντια στα εμβόλια. Βλέπουν να τους παίρνουν τις άδειες, να τους παίρνουν τις πιστοποιήσεις

Οι ταριχευτές μάς έχουν πει ότι παρατηρούν ένα φαινόμενο περισσότερων βρεφικών θανάτων τώρα.

Φαίνεται να γίνονται περισσότερες αποτεφρώσεις βρεφών αυτόν τον καιρό συγκριτικά μ’ οποτεδήποτε στο παρελθόν. Κι έτσι, αν υπάρχουν οποιαδήποτε στοιχεία θρόμβωσης ή οποιαδήποτε προβλήματα στο παιδί, τότε αυτά τα στοιχεία προφανώς καταστρέφονται με μια αποτέφρωση…

Και το πραγματικά σοκαριστικό είναι πως ετοιμάζονται να κυκλοφορήσουν κάμποσα από αυτά τα προϊόντα χορήγησης λιπιδικών νανοσωματιδίων με βάση το mRNA μέσα στα επόμενα χρόνια. Ξέρεις, έχουν ένα εμβόλιο για τον έρπητα ζωστήρα, ένα εμβόλιο για τον RSV, θέλουν να χρησιμοποιήσουν αυτή την τεχνολογία στο εμβόλιο της γρίπης».

Δείτε το βίντεο:
https://www.el.gr/ygeia/nea-morfi-throm ... -me-vrefi/
Πάλι αδιάβαστοι και οι δύο.
Σύμφωνα με τη φετινή έκθεση λοιπόν, αναφέρθηκαν 63 θάνατοι σχετιζόμενοι με τα εμβόλια για την Covid-19. Οι 38 κατεγράφησαν το 2021, οι 21 το 2022, ενώ για τέσσερις δεν υπάρχει σχετική πληροφορία.

Από τις 63 αναφορές, δύο θάνατοι αξιολογήθηκαν ως ισχυρά σχετιζόμενοι με τον εμβολιασμό, ένας με το εμβόλιο της Pfizer και ένας με της AstraZeneca.

Από εκεί και έπειτα, για 12 αναφορές σημειώνεται ότι δεν ήταν πιθανή η συσχέτισή τους με τον εμβολιασμό (unlikely). Άλλες 14, δεν ήταν δυνατό να αξιολογηθούν από τα διαθέσιμα στοιχεία που έχουν αποσταλεί, ενώ σε 35 αναφορές δεν έχει ολοκληρωθεί η αξιολόγησή τους, διότι αναμένονται συμπληρωματικά στοιχεία που έχουν ζητηθεί (π.χ πορίσματα ιατροδικαστικών εκθέσεων).

Επίσης, ελέγχονται από τις υγειονομικές αρχές 1.633 αναφορές ανεπιθύμητων ενεργειών το 2022, ως σχετιζόμενες με τον εμβολιασμό κατά του κορωνοϊού. Από αυτές, οι 1.344 δηλώθηκαν ως σοβαρές και οι 289 ως μη σοβαρές.

Σημειώνεται πως στην αντίστοιχη έκθεση του 2021 είχαν γίνει 9.411 αναφορές πιθανολογούμενων ανεπιθύμητων ενεργειών επί περίπου 17 εκατομμυρίων εμβολιασμών που είχαν διενεργηθεί. Το 2022 ο αριθμός των εμβολιαστικών δόσεων ήταν 4.547.117, με όλα τα εμβόλια για την Covid-19.

giotis2005
Δημοσιεύσεις: 715
Εγγραφή: 24 Ιαν 2023, 12:48
Phorum.gr user: Giotis2023

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από giotis2005 » 05 Μαρ 2024, 10:52

Απευθυνόμενος σε όλους αυτούς που ψάχνουν θανάτους από τα εμβόλια και ταυτόχρονα έχουν μία τάση προς τα άκρα δεξιά( το 99%) νομίζω ότι οι νεκροί του πολυτεχνείου ήταν πιο πολλοί από τους νεκρούς των εμβολίων.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος giotis2005 την 05 Μαρ 2024, 11:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 12200
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: Συνέπειες εμβολίων

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 05 Μαρ 2024, 11:05

hellegennes έγραψε:
05 Μαρ 2024, 00:48
Επειδή έχεις χαμηλή νοημοσύνη;

Σε εμποδίζει να κάνεις συλλογισμούς που βγάζουν νόημα. Δεν σε θεωρώ ομοφοβικό επειδή έχεις χαμηλό IQ ούτε έχει καμμιά σχέση ο Οργισμένος με αυτό. Είναι επειδή έχεις κάνει ομοφοβικές δημοσιεύσεις και ο Οργισμένος αντιεμβολιαστικές. Το μόνο εμβόλιο που τον έχω δει να υποστηρίζει και μάλιστα με θέρμη είναι το κορωνοεμβόλιο, το οποίο το έκανε, αρρώστησε, έκανε κι άλλη δόση, ξανααρρώστησε, έκανε κι άλλη δόση. Μιλάμε για εγκεφαλική βλάβη, ξεκάθαρα.
Εγώ που έκανα 3 δόσεις.
Ήρθα κοντά με 2 ή 3 κορονιασμενους σε κλειστό χωριό επί μεγάλο χρονικό διάστημα δεν κολλησα τιποτα και αρρωστησα μόνο μια φορά με κορονοιο ( 1 χρόνο μετά την Τρίτη δόση) ..... γιατί συνέβη αυτό;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ιατρική και θέματα Υγείας”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών