.Αγωγή 1,7 εκατ. ευρώ από την οικογένεια του Παντελή Παντελίδη στην Περιφέρεια

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
sharp
Δημοσιεύσεις: 21767
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 21:47

Re: .Αγωγή 1,7 εκατ. ευρώ από την οικογένεια του Παντελή Παντελίδη στην Περιφέρεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sharp » 12 Απρ 2024, 21:53

Green Dragon έγραψε:
12 Απρ 2024, 21:13
Τα ίδια λόγια είναι, η ανευθυνότητα δεν χρειάζεται χάδια. Όλοι οι χαδιάρηδες μαζευτήκαμε σε αυτήν την χώρα, κράτος γούτσου γούτσου.
:lol:
“Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times.”

Aitwlos
Δημοσιεύσεις: 3414
Εγγραφή: 13 Ιαν 2024, 12:01

Re: .Αγωγή 1,7 εκατ. ευρώ από την οικογένεια του Παντελή Παντελίδη στην Περιφέρεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aitwlos » 12 Απρ 2024, 21:54

Alex Amsterdam έγραψε:
12 Απρ 2024, 21:13
Αλλα λογια να αγαπιομαστε.Και ο σταθμαρχης θα μπορουσε να μην ειχε βαλει τα τρενα σε κατευθυνση μετωπικης συγκρουσης.


Μαλακά μου τα ακτινίδια τι τα κάνεις; Είμαι περίεργος
Juno έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:50
Τελικά όλο δεξιούς πολιτικούς δολοφονούν παγκοσμίως. Έχουν δολοφονήσει κανέναν αριστερό;

Alex Amsterdam
Δημοσιεύσεις: 2381
Εγγραφή: 06 Φεβ 2024, 22:25

Re: .Αγωγή 1,7 εκατ. ευρώ από την οικογένεια του Παντελή Παντελίδη στην Περιφέρεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Alex Amsterdam » 12 Απρ 2024, 21:57

Aitwlos έγραψε:
12 Απρ 2024, 21:54
Alex Amsterdam έγραψε:
12 Απρ 2024, 21:13
Αλλα λογια να αγαπιομαστε.Και ο σταθμαρχης θα μπορουσε να μην ειχε βαλει τα τρενα σε κατευθυνση μετωπικης συγκρουσης.


Μαλακά μου τα ακτινίδια τι τα κάνεις; Είμαι περίεργος
Τα πεταω σε τυπους που ρωτανε συνεχως το ιδιο πραγμα σε ασχετα τοπικς

Aitwlos
Δημοσιεύσεις: 3414
Εγγραφή: 13 Ιαν 2024, 12:01

Re: .Αγωγή 1,7 εκατ. ευρώ από την οικογένεια του Παντελή Παντελίδη στην Περιφέρεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aitwlos » 12 Απρ 2024, 21:58

Ευτυχώς πάντως πάντως ο Παντελής έφυγε μόνος του. Παντελο να τους να τους προσεχείς εκεί κάτω. Εσύ και ο ο μαντ κλιπ ευτυχώς τρακαρατε μόνοι σας
Juno έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:50
Τελικά όλο δεξιούς πολιτικούς δολοφονούν παγκοσμίως. Έχουν δολοφονήσει κανέναν αριστερό;

Aitwlos
Δημοσιεύσεις: 3414
Εγγραφή: 13 Ιαν 2024, 12:01

Re: .Αγωγή 1,7 εκατ. ευρώ από την οικογένεια του Παντελή Παντελίδη στην Περιφέρεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Aitwlos » 12 Απρ 2024, 21:58

Alex Amsterdam έγραψε:
12 Απρ 2024, 21:57
Aitwlos έγραψε:
12 Απρ 2024, 21:54
Alex Amsterdam έγραψε:
12 Απρ 2024, 21:13
Αλλα λογια να αγαπιομαστε.Και ο σταθμαρχης θα μπορουσε να μην ειχε βαλει τα τρενα σε κατευθυνση μετωπικης συγκρουσης.


Μαλακά μου τα ακτινίδια τι τα κάνεις; Είμαι περίεργος
Τα πεταω σε τυπους που ρωτανε συνεχως το ιδιο πραγμα σε ασχετα τοπικς



Α δεν ίσχυαν δηλαδή;
Juno έγραψε:
15 Μάιος 2024, 23:50
Τελικά όλο δεξιούς πολιτικούς δολοφονούν παγκοσμίως. Έχουν δολοφονήσει κανέναν αριστερό;

Άβαταρ μέλους
Τζιτζιμιτζιχότζιρας
Δημοσιεύσεις: 11663
Εγγραφή: 10 Απρ 2020, 15:13
Phorum.gr user: 2.Χόρχε ντελ Σάλτο 1.Brainstorm
Τοποθεσία: Δημοκρατία του Καμπαρτίνο Μπαλκάρια

Re: .Αγωγή 1,7 εκατ. ευρώ από την οικογένεια του Παντελή Παντελίδη στην Περιφέρεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Τζιτζιμιτζιχότζιρας » 04 Ιουν 2024, 14:39

Μίνα Αρναούτη για το τροχαίο με τον Παντελίδη: Ιερόδουλη να ήμουν, δεν δικαιούμαι αποζημίωση εφόσον μπήκα σε ένα αμάξι;

Εικόνα

«Έχω αγωνία για την αποζημίωση. Δεν θέλω τα χρήματα για να κάνω διακοπές. Το δικαστήριο μου επιδίκασε λιγότερα από 90.000 ευρώ, δεν φτάνουν για τα 17 χειρουργεία που έχω κάνει».

«Εμένα καταστράφηκε η ζωή μου. Δεν πούλησα στα media το πρόβλημα που μου προκάλεσε το ατύχημα. Δέχομαι μέχρι και σήμερα απειλές για τη ζωή μου. Δεν έχω καταφέρει να σβήσω από το μυαλό μου την ημέρα του δυστυχήματος. Έχω μετατραυματικό στρες και φοβάμαι να ταξιδέψω».

«Δεν έχω μιλήσει ποτέ με την οικογένεια του Παντελή, δεν ήρθαν ποτέ να με συναντήσουν. Εγώ δεν έχω πάρει ούτε ένα ευρώ από αυτή την ιστορία, ενώ η οικογένεια Παντελίδη έχει πάρει από μένα 11.500 ευρώ, δικαίως τα πήρε, γιατί έτσι έβγαλε το δικαστήριο. Έχω κάνει αγωγή στην οικογένεια Παντελίδη για συκοφαντική δυσφήμιση, για δικές τους αναρτήσεις, κάτι κρεμάλες που έβαζε η μητέρα του Παντελή»

«Αυτό που λέω και δεν το πιστεύει κανείς είναι ότι ο Παντελής δεν φαινόταν μεθυσμένος. Αν δεν μείνω ευχαριστημένη από την απόφαση του δικαστηρίου, θα πάω στον Άρειο Πάγο και δεν θα δεχτώ με τίποτα για τον Γολγοθά που πέρασα να μην αποζημιωθώ γιατί έφαγα και τρομερό bullying - το μεγαλύτερο που έφαγα στη χώρα - μετά το δυστύχημα και μέχρι σήμερα. Ιερόδουλη να ήμουν δεν δικαιούμαι εφόσον μπήκα σε ένα αμάξι αποζημίωση;».

Εικόνα



https://www.protothema.gr/life-style/ar ... ena-amaxi/
Για σας τα κάνω όλα- Θα μπορούσα να 'μουνα στο χωριό να διαλογιζόμουνα τώρα ρε.

Άβαταρ μέλους
micmic
Δημοσιεύσεις: 2655
Εγγραφή: 08 Μάιος 2023, 09:29
Phorum.gr user: micmic

Re: .Αγωγή 1,7 εκατ. ευρώ από την οικογένεια του Παντελή Παντελίδη στην Περιφέρεια

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από micmic » 04 Ιουν 2024, 14:49

Δικαιούται, όσα ακριβώς έχουν πάρει και οι εκατοντάδες χιλιάδες τραυματίες και οι οικογένειες των νεκρών που σκοτώθηκαν λόγω κακοτεχνιών στους ελληνικούς δρόμους.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών