Ελάτε να μονιάσουμε! Νήμα επίλυσης διαφορών.

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9675
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ελάτε να μονιάσουμε! Νήμα επίλυσης διαφορών.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 13 Απρ 2024, 10:46

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Απρ 2024, 10:37
Isildur έγραψε:
13 Απρ 2024, 10:34
Μπα, καμμιά σχέση. Είχε πάει αργάμιση, ήμουν ακόμα στο μαγαζί και έπρεπε να κάνω και μια στάση στη μαμά πριν πάω σπίτι...
Δεν είναι ακόμη αργάμιση για να κόψεις τις ενθουσιώδεις χαχανούλικες παπαριές.

Αυτό.
Γαλή μου, θα σου το πω μια φορά μόνο και τέλος: κάνε μια φούσκα με τη μύξα σου, που νομίζεις ότι είσαι το κατάλληλο άτομο για να μού κάνεις και υποδείξεις.

Άντε τώρα, τράβα κάπου αλλού να το παίξεις τσαμπουκαλεμένος μάγκας και γαμάτη γκόμενα. Μ' εμένα δεν σε παίρνει γιατί δεν τσιμπάω από τις παπαριές σου για να σού δώσω και αξία, σού το έχω αποδείξει και παλιότερα πιστεύω, που και πάλι προσπαθούσες να με τσιγκλήσεις με διάφορα τέτοια. Αλλού μπορεί να πιάνουν, σε μένα όχι. Καλά; Καλά!
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 17471
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46

Re: Ελάτε να μονιάσουμε! Νήμα επίλυσης διαφορών.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 13 Απρ 2024, 11:01

Πασιφάη έγραψε:
12 Απρ 2024, 21:43
Η αλήθεια είναι πως σκεφτόμουν καιρό να ανοίξω μια τέτοια νηματάρα. Εννοείται πως γραφει ό,τι νομίζει ο καθένας, καταθέτει παράπονα στον αντίστοιχο συνομιλητή που επιθυμεί και προσπαθούμε όσο μπορούμε, να μην το κάνουμε ''Γράμμο - Βίτσι''.

Προσωπικά έχω φερθεί λιγο άτσαλα σε κάποιους ράντομ χρήστες και τους ζητώ συγγνώμη.

Για πάμε και στην πορεία, ελπίζω να ειπωθούν πολλά, δίχως τα καθιερωμένα μπινελίκια άλλων νημάτων.
Αν κάποιοι έχουμε παγιωμένες θέσεις για άλλους, είτε ''καθαρίζουμε'' τη μούργα, αν όντως το επιθυμούμε, είτε το προσπερνάμε και προσπαθούμε να εστιάσουμε σε άλλες περιπτώσεις, περισσότερο βατές.

Δώστε και σώστε! :lol:
Δεν θα πω συγχωρεμένη, γιατί δεν χρειάζεται. Φαινόταν ότι έτσι μιλάς, τα χώνεις μιλώντας.

Εγώ δεν πρόκειται να μονοιάσω με κανέναν που με έχει προσβάλει προσωπικώς. Είμαστε εχθροί και στις επόμενες ζωές και αν δεν τα πούμε τώρα, θα τα πούμε τότε!

Οι υπόλοιποι συγχωρεμένοι, αλλά αν είστε κουμούνια, απλώς συγχωρεμένοι. Δεν θα γίνουμε και κολλητοί.

Ο μόνοι αριστερίζοντες που θα μπορούσαν να γίνουν φίλοι μου είναι ο Μένιος και η Νάιδα (δεν ξέρω πώς συνδυάζεται αυτό) και παρακαλώ τον Μένιο να μην απολογηθεί. Μια χαρά τα λέει! Λίιιιγο πιο χαλαρά στη Νάιδα μόνον.

Η Νάιδα αν ξεκολλήσει λίγο από το girl power, μπορεί να γίνει κολλητή. Νάιδα μου, όταν ξεκίνησε ο φεμινισμός, υπήρχαν σοβαροί λόγοι. Τώρα το έχουμε τερματίσει και πέφτουμε από τον γκρεμό.

πληροφοριοδότης μαμάς μαρίας Fata_Morgana
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Juno την 13 Απρ 2024, 11:03, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
How are Albanians distorting history
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71430
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ελάτε να μονιάσουμε! Νήμα επίλυσης διαφορών.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Απρ 2024, 11:03

Isildur έγραψε:
13 Απρ 2024, 10:46
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Απρ 2024, 10:37
Isildur έγραψε:
13 Απρ 2024, 10:34
Μπα, καμμιά σχέση. Είχε πάει αργάμιση, ήμουν ακόμα στο μαγαζί και έπρεπε να κάνω και μια στάση στη μαμά πριν πάω σπίτι...
Δεν είναι ακόμη αργάμιση για να κόψεις τις ενθουσιώδεις χαχανούλικες παπαριές.

Αυτό.
Γαλή μου, θα σου το πω μια φορά μόνο και τέλος: κάνε μια φούσκα με τη μύξα σου, που νομίζεις ότι είσαι το κατάλληλο άτομο για να μού κάνεις και υποδείξεις.

Άντε τώρα, τράβα κάπου αλλού να το παίξεις τσαμπουκαλεμένος μάγκας και γαμάτη γκόμενα. Μ' εμένα δεν σε παίρνει γιατί δεν τσιμπάω από τις παπαριές σου για να σού δώσω και αξία, σού το έχω αποδείξει και παλιότερα πιστεύω, που και πάλι προσπαθούσες να με τσιγκλήσεις με διάφορα τέτοια. Αλλού μπορεί να πιάνουν, σε μένα όχι. Καλά; Καλά!
Ακόμη ένας κόλαφος από τους χαχανούληδες ευέξαπτους κανενάκηδες. :e045:

Άλλος ποπκορνάκιας, που συμφωνεί με τη φλουφλομακεδονική ντροπή, παίζει;

Κάντε λίστα και θα ασχοληθώ με κάθε έναν ξεχωριστά, σε δικό μου νήμα.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4572
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Ελάτε να μονιάσουμε! Νήμα επίλυσης διαφορών.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 13 Απρ 2024, 11:03

nyxtovios έγραψε:
12 Απρ 2024, 22:18
Ίακχος έγραψε:
12 Απρ 2024, 21:57
Στην πραγματική ζωή έχω τσακωθεί άσχημα με τον OANNHSEA. Του ζητώ συγνώμη αν τον πλήγωσα και τον καλώ να μονιασουμε. Πιστεύω θα καταλάβει ποιος είμαι.
Είσαι σκύλος;
Χαχαχαχαχ το μλκ :lol:
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Πτολεμαίος
Δημοσιεύσεις: 4572
Εγγραφή: 08 Ιουν 2020, 01:07
Phorum.gr user: Last Veteran

Re: Ελάτε να μονιάσουμε! Νήμα επίλυσης διαφορών.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πτολεμαίος » 13 Απρ 2024, 11:07

Προφανώς και δεν θέλω καμία κουβέντα με όσους έχω τσακωθεί και γι'αυτο δεν ασχολούμαι, ούτε παραθέτω τα ποστ τους διότι είναι και στο ιγκνορ.
Αντε γειά ρε.
Αξία αν είχαν τα σκατά, χαρά, που θα'χαν όλοι
Μα στων φτωχών τα σώματα, δεν θα υπήρχαν κώλοι

Άβαταρ μέλους
Allah
Δημοσιεύσεις: 881
Εγγραφή: 08 Ιαν 2023, 14:40
Phorum.gr user: Άγιος Παπάριος, Άγιος, Έσχατόγερος
Τοποθεσία: Mecca
Επικοινωνία:

Re: Ελάτε να μονιάσουμε! Νήμα επίλυσης διαφορών.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Allah » 13 Απρ 2024, 11:09

tanipteros έγραψε:
12 Απρ 2024, 22:13
εγώ ζητώ συγνώμη δημόσια από την Σουβλίτσα Saturn που της φέρθηκα άγαρμπα-σεξιστικά... ελπίζω να με συγχωρέσει μια μέρα...
Κι εγώ επίσης.

Και όποιος άλλος έχει πρόβλημα με μένα, να έρθει να μου το πει και να τα βρούμε.
لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰم حَمَّدٌ رَسُولُ ٱللَّٰهِ

‎!ٱللَّٰهُ أَكْبَرُ

🇵🇸

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9675
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ελάτε να μονιάσουμε! Νήμα επίλυσης διαφορών.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 13 Απρ 2024, 11:10

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Απρ 2024, 11:03
Isildur έγραψε:
13 Απρ 2024, 10:46
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Απρ 2024, 10:37


Δεν είναι ακόμη αργάμιση για να κόψεις τις ενθουσιώδεις χαχανούλικες παπαριές.

Αυτό.
Γαλή μου, θα σου το πω μια φορά μόνο και τέλος: κάνε μια φούσκα με τη μύξα σου, που νομίζεις ότι είσαι το κατάλληλο άτομο για να μού κάνεις και υποδείξεις.

Άντε τώρα, τράβα κάπου αλλού να το παίξεις τσαμπουκαλεμένος μάγκας και γαμάτη γκόμενα. Μ' εμένα δεν σε παίρνει γιατί δεν τσιμπάω από τις παπαριές σου για να σού δώσω και αξία, σού το έχω αποδείξει και παλιότερα πιστεύω, που και πάλι προσπαθούσες να με τσιγκλήσεις με διάφορα τέτοια. Αλλού μπορεί να πιάνουν, σε μένα όχι. Καλά; Καλά!
Ακόμη ένας κόλαφος από τους χαχανούληδες ευέξαπτους κανενάκηδες. :e045:

Άλλος ποπκορνάκιας, που συμφωνεί με τη φλουφλομακεδονική ντροπή, παίζει;

Κάντε λίστα και θα ασχοληθώ με κάθε έναν ξεχωριστά, σε δικό μου νήμα.
Κουράζεις μ' όλα αυτά τα "εγώ μόνη μου κι εσείς όλοι μαζί" Πολάκη, κουράζεις. Και να ξες, κανείς δεν ασχολείται πραγματικά μαζί σου, εσύ πετάγεσαι σαν την τσουτσού εδώ κι εκεί, προσπαθώντας να δημιουργήσεις flames και καταστάσεις απ' το πουθενά.

Και στο ξανάπα, δεν τσιμπάω από (και καλά) ψαγμένους χαρακτηρισμούς για το άτομό μου, όπως τα φλούφλικα και τα ρέστα που λες. Όχι από σένα, τουλάχιστον. Αν το πει κανένα σοβαρό άτομο, θα ασχοληθώ όντως. Εσύ είσαι απλά για λύπηση και το δείχνεις καθημερινά, δεν θέλω να συμμετάσχω κι εγώ στην κατρακύλα σου.

Άντε τώρα, ασχολήσου με τίποτα άλλο είπαμε, τράβα φόρα τη στολή σου με τη μπέρτα και πάνε να κάνεις το μάγκα εκεί που σε παίρνει.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25513
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Ελάτε να μονιάσουμε! Νήμα επίλυσης διαφορών.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 13 Απρ 2024, 11:11

Allah έγραψε:
13 Απρ 2024, 11:09
tanipteros έγραψε:
12 Απρ 2024, 22:13
εγώ ζητώ συγνώμη δημόσια από την Σουβλίτσα Saturn που της φέρθηκα άγαρμπα-σεξιστικά... ελπίζω να με συγχωρέσει μια μέρα...
Κι εγώ επίσης.

Και όποιος άλλος έχει πρόβλημα με μένα, να έρθει να μου το πει και να τα βρούμε.
Στο πάρκιν του ΟΑΚΑ;
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

Άβαταρ μέλους
Allah
Δημοσιεύσεις: 881
Εγγραφή: 08 Ιαν 2023, 14:40
Phorum.gr user: Άγιος Παπάριος, Άγιος, Έσχατόγερος
Τοποθεσία: Mecca
Επικοινωνία:

Re: Ελάτε να μονιάσουμε! Νήμα επίλυσης διαφορών.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Allah » 13 Απρ 2024, 11:14

Beria έγραψε:
13 Απρ 2024, 11:11
Allah έγραψε:
13 Απρ 2024, 11:09
tanipteros έγραψε:
12 Απρ 2024, 22:13
εγώ ζητώ συγνώμη δημόσια από την Σουβλίτσα Saturn που της φέρθηκα άγαρμπα-σεξιστικά... ελπίζω να με συγχωρέσει μια μέρα...
Κι εγώ επίσης.

Και όποιος άλλος έχει πρόβλημα με μένα, να έρθει να μου το πει και να τα βρούμε.
Στο πάρκιν του ΟΑΚΑ;
Αμάνπχιαρεμαλά... :fp:
لَا إِلَٰهَ إِلَّا ٱللَّٰم حَمَّدٌ رَسُولُ ٱللَّٰهِ

‎!ٱللَّٰهُ أَكْبَرُ

🇵🇸

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71430
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ελάτε να μονιάσουμε! Νήμα επίλυσης διαφορών.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Απρ 2024, 11:14

Isildur έγραψε:
13 Απρ 2024, 11:10
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Απρ 2024, 11:03
Isildur έγραψε:
13 Απρ 2024, 10:46

Γαλή μου, θα σου το πω μια φορά μόνο και τέλος: κάνε μια φούσκα με τη μύξα σου, που νομίζεις ότι είσαι το κατάλληλο άτομο για να μού κάνεις και υποδείξεις.

Άντε τώρα, τράβα κάπου αλλού να το παίξεις τσαμπουκαλεμένος μάγκας και γαμάτη γκόμενα. Μ' εμένα δεν σε παίρνει γιατί δεν τσιμπάω από τις παπαριές σου για να σού δώσω και αξία, σού το έχω αποδείξει και παλιότερα πιστεύω, που και πάλι προσπαθούσες να με τσιγκλήσεις με διάφορα τέτοια. Αλλού μπορεί να πιάνουν, σε μένα όχι. Καλά; Καλά!
Ακόμη ένας κόλαφος από τους χαχανούληδες ευέξαπτους κανενάκηδες. :e045:

Άλλος ποπκορνάκιας, που συμφωνεί με τη φλουφλομακεδονική ντροπή, παίζει;

Κάντε λίστα και θα ασχοληθώ με κάθε έναν ξεχωριστά, σε δικό μου νήμα.
Κουράζεις μ' όλα αυτά τα "εγώ μόνη μου κι εσείς όλοι μαζί" Πολάκη, κουράζεις. Και να ξες, κανείς δεν ασχολείται πραγματικά μαζί σου, εσύ πετάγεσαι σαν την τσουτσού εδώ κι εκεί, προσπαθώντας να δημιουργήσεις flames και καταστάσεις απ' το πουθενά.

Και στο ξανάπα, δεν τσιμπάω από (και καλά) ψαγμένους χαρακτηρισμούς για το άτομό μου, όπως τα φλούφλικα και τα ρέστα που λες. Όχι από σένα, τουλάχιστον. Αν το πει κανένα σοβαρό άτομο, θα ασχοληθώ όντως. Εσύ είσαι απλά για λύπηση και το δείχνεις καθημερινά, δεν θέλω να συμμετάσχω κι εγώ στην κατρακύλα σου.

Άντε τώρα, ασχολήσου με τίποτα άλλο είπαμε, τράβα φόρα τη στολή σου με τη μπέρτα και πάνε να κάνεις το μάγκα εκεί που σε παίρνει.
Εσύ αναλώνεσαι σε ποιητικές παραγράφους, όχι εγώ.

Χρόνου φείδου, καλό μου. :lol:

Έχεις ήδη μπει πρώτος στη δική μου λίστα.

Άλλος;
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Isildur
Δημοσιεύσεις: 9675
Εγγραφή: 31 Ιαν 2023, 14:41
Phorum.gr user: Isildur

Re: Ελάτε να μονιάσουμε! Νήμα επίλυσης διαφορών.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Isildur » 13 Απρ 2024, 11:19

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Απρ 2024, 11:14
Isildur έγραψε:
13 Απρ 2024, 11:10
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Απρ 2024, 11:03


Ακόμη ένας κόλαφος από τους χαχανούληδες ευέξαπτους κανενάκηδες. :e045:

Άλλος ποπκορνάκιας, που συμφωνεί με τη φλουφλομακεδονική ντροπή, παίζει;

Κάντε λίστα και θα ασχοληθώ με κάθε έναν ξεχωριστά, σε δικό μου νήμα.
Κουράζεις μ' όλα αυτά τα "εγώ μόνη μου κι εσείς όλοι μαζί" Πολάκη, κουράζεις. Και να ξες, κανείς δεν ασχολείται πραγματικά μαζί σου, εσύ πετάγεσαι σαν την τσουτσού εδώ κι εκεί, προσπαθώντας να δημιουργήσεις flames και καταστάσεις απ' το πουθενά.

Και στο ξανάπα, δεν τσιμπάω από (και καλά) ψαγμένους χαρακτηρισμούς για το άτομό μου, όπως τα φλούφλικα και τα ρέστα που λες. Όχι από σένα, τουλάχιστον. Αν το πει κανένα σοβαρό άτομο, θα ασχοληθώ όντως. Εσύ είσαι απλά για λύπηση και το δείχνεις καθημερινά, δεν θέλω να συμμετάσχω κι εγώ στην κατρακύλα σου.

Άντε τώρα, ασχολήσου με τίποτα άλλο είπαμε, τράβα φόρα τη στολή σου με τη μπέρτα και πάνε να κάνεις το μάγκα εκεί που σε παίρνει.
Εσύ αναλώνεσαι σε ποιητικές παραγράφους, όχι εγώ.

Χρόνου φείδου, καλό μου. :lol:

Έχεις ήδη μπει πρώτος στη λίστα.
Μη, σε παρακαλώ, μη μού το κάνεις αυτό! Μη με βάζεις στη λίστα σου, μη!


Ρε συ, κατάλαβέ το επιτέλους, δεν σε παίρνει λέμε. Κι επειδή μάλλον δεν κατάλαβες τι εννοώ (καθόλου παράξενο), δεν σε παίρνει να κάνεις τα... περίφημα "πειράματά σου" πάνω μου και να νομίζεις ότι μπορείς να με προκαλέσεις για να κάνω καυγά μαζί σου για να αποδείξεις το Χ ή το Ψ. Είπαμε, αυτά αλλού. Εκεί που πιάνει ακόμα η μπογιά σου ή που θα πέσεις σε κανέναν ανυποψίαστο και θα εξυπηρετήσει τους σκοπούς σου. Ξέρεις εσύ ποιοι είναι αυτοί οι σκοποί κάθε φορά, μην τα αναλύουμε τώρα.
... αγαθοί μβουκμέηκερς...

Άβαταρ μέλους
Ναύτης
Δημοσιεύσεις: 13899
Εγγραφή: 12 Φεβ 2021, 10:50

Re: Ελάτε να μονιάσουμε! Νήμα επίλυσης διαφορών.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ναύτης » 13 Απρ 2024, 11:23

Σ' ένα νήμα με τίτλο: "ελάτε να μονιάσουμε", κατάφερε ν' αρπαχτεί μ' εναν χρήστη που είναι κυριολεκτικά ο δαλάι λάμα του φόρουμ, παλιού και καινούργιου. Δεν το λες κι εύκολο κατόρθωμα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ναύτης την 13 Απρ 2024, 11:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71430
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ελάτε να μονιάσουμε! Νήμα επίλυσης διαφορών.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Απρ 2024, 11:24

Isildur έγραψε:
13 Απρ 2024, 11:19
Μη, σε παρακαλώ, μη μού το κάνεις αυτό! Μη με βάζεις στη λίστα σου, μη!
Είναι αργάμισυ πλέον. Σε έβαλα ήδη.

Πχορουμίτες που με θεωρούν πχορουμικό/γραφικό/ψυχωτικό/τοξικό μίασμα


Ποπκορν θα κάνω, μόνον αν παίξουν περισσότεροι από πέντε.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
nyxtovios
Δημοσιεύσεις: 13394
Εγγραφή: 15 Ιουν 2018, 19:14

Re: Ελάτε να μονιάσουμε! Νήμα επίλυσης διαφορών.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nyxtovios » 13 Απρ 2024, 11:27

Νήμα μονιάσματος


Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών