Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 06 Δεκ 2018, 14:09

ritzeri έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:06
Για το τραφικινκ συγκεκριμένα, από τους 1159 φυλακισμένος οι 102 είναι Έλληνες και οι 1057 ξένοι.

Κατά τα άλλα κοπτεται για το φαινόμενο, ο ρεζιλης

http://www.thetoc.gr/koinwnia/article/o ... a-stoixeia

Οι πεποιθήσεις του μαυρομπογια και των άλλων μας έφεραν εδώ.
Και έχει τα μούτρα να κουνάει το δάχτυλο αντί να εξαφανιστεί από ντροπη
Και οι πελατες, οι χρηματοδοτες, αυτοι που χωρις αυτους δεν θα υπηρχε αυτο το ονειδος ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ.

ritzeri

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ritzeri » 06 Δεκ 2018, 14:09

Γραφικός έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:05
GoBack έγραψε:
06 Δεκ 2018, 13:32
Ετσι.Ρεαλιστικα.Εγω παντα εχω ενα τροχισμενο κατσαβιδοσπαθο στην τσεπη οταν βγαινω εξω.
Μήπως όμως πρέπει τελικά; Το αυτοκίνητο αποκλείεται από την εικόνα γιατί θα το αντιλαμβάνονταν εγκαίρως και θα έπαιρναν τα μέτρα τους.
Από την μία είναι επικίνδυνο να μπούμε όλοι οι μαλάκες στο τριπάκι του τιμωρού, αλλά δεν ξέρω. Ίσως δεν είναι νηφάλια η κρίση μου αυτή την στιγμή.
Δεν μιλάμε για τιμωρία, αλλά για να σώσουμε την κοπέλα.
Αν ήταν ήδη νεκρή, εγώ θα έφευγα και απλα θα έπαιρνα την αστυνομια

ritzeri

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ritzeri » 06 Δεκ 2018, 14:11

blackpaint έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:09
ritzeri έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:06
Για το τραφικινκ συγκεκριμένα, από τους 1159 φυλακισμένος οι 102 είναι Έλληνες και οι 1057 ξένοι.

Κατά τα άλλα κοπτεται για το φαινόμενο, ο ρεζιλης

http://www.thetoc.gr/koinwnia/article/o ... a-stoixeia

Οι πεποιθήσεις του μαυρομπογια και των άλλων μας έφεραν εδώ.
Και έχει τα μούτρα να κουνάει το δάχτυλο αντί να εξαφανιστεί από ντροπη
Και οι πελατες, οι χρηματοδοτες, αυτοι που χωρις αυτους δεν θα υπηρχε αυτο το ονειδος ΕΙΝΑΙ ΟΛΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ.
Και έτσι να είναι, αυτή τη βρώμοδουλεια θα την έκαναν 102 άνθρωποι και όχι 1200, οπότε στη λίστα που σε ενδιαφέρει θα ήμασταν στην καλύτερη θέση.

Μα καλά, ούτε τα αυτονόητα δεν μπορείς να πιάσεις μόνος σου;

Γραφικός

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 06 Δεκ 2018, 14:12

ritzeri έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:09
Δεν μιλάμε για τιμωρία, αλλά για να σώσουμε την κοπέλα.
Αν ήταν ήδη νεκρή, εγώ θα έφευγα και απλα θα έπαιρνα την αστυνομια
Αυτό εννοείται, αλλά και πάλι αν ο κάθε ένας βγει να καταπολεμήσει την εγκληματικότητα, χωρίς να ξέρει νόμους και χωρίς να είναι εκπαιδευμένος, είναι θέμα χρόνου να δεις μαχαιρωμένο για παράνομο παρκάρισμα.

Nero

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 06 Δεκ 2018, 14:13

Dorian έγραψε:
06 Δεκ 2018, 13:51
Από ότι βλέπω δεν φαίνεται να έχουν πρόβλημα οι διαχειριστές να γίνεται αδιάκοπη πολιτικοιδεολογική εκμετάλλευση νεκρών και ύβρεις κατά εθνικών ομάδων, ισώς γιατί είναι κοντά ιδεολογικά ;τους αρέσει ο ψευδοεπιστημονικόφανής λόγος δεν ξέρω. Και έλεος Αλβανός ήταν ο ένας δράστης και ο άλλος ντόπιος, καλός μαλάκας να είναι κολλητός του Αλβανού, πρότυπα και οι δύο. Σε λίγο θα γίνονται εγκλήματα τιμής και άλλα με βάση τη σαρία στο κέντρο των Αθηνών και θα πρέπει να απολογείται η "ελληνική" κοινωνία για αυτά. Θα μου πεις ναι, θα πρέπει να απολογηθεί γιατί ανέχθηκε να καταντήσει έτσι και δεν αντέδρασε ουσιαστικά ποτέ.
Εσύ τώρα ποιος είσαι φίλε,ο Dorian 1 ή ο Dorian 2,να ξέρουμε σε ποιον να απαντήσουμε

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26341
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Δεκ 2018, 14:18

Πριν φουντάρεις Μαυροπλανητα - αν θές - πες μας αν τα νικ ''Black + (P) + κάτι είναι τυχαία και συμπτωματικά :003: η είναι αναγνωριστικό των μηδεν εξηντάκηδων ξεφτιλοφόρων πουλημένων στα διαφορα φόρα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Αγις την 06 Δεκ 2018, 14:19, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33285
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 06 Δεκ 2018, 14:22

vantono έγραψε:
06 Δεκ 2018, 13:07

ναι οκ δεκτον, κι αλλοι εχουμε μουσκουλα και ειχαμε και κοιλιακους καποτε, και δολοφονοι δεν γιναμε. Αυτο που προσπαθω να καταδειξω εν ολιγοις, ειναι το γεγονος πως η κοπελα,συμφωνα με τις αποψεις της εντος σοσιαλ μηντια κτλ, καταδίκαζε τετοιες συμπεριφορες. Απλα μου φαινεται περιεργο τοσο καιρο θελω να πω (δεν ξερω και ποσο καιρο ηταν μαζι) που ειχε σχεση με τον ψυχακια,να μην παρατηρησε σε καποια φαση εστω και μια μικρη περιεργη συμπεριφορα πανω του, που να την εκανε να κοψει λασπη νωρις. Συμφωνα με τις συμπεριφορες που η ιδια καταδικαζε μεσω σοσιαλς, εννοω, ο συγκεκριμενος τυπος παιζει να τις είχε Όλες πανω του.
και γω δεν αντεχω τη γκρινια, τα κουτσομπολια και πολλα αλλα γυναικουλιστικα.

αλλα αμα πετυχω καμμια με αυτα τα χαρακτηριστικα και ωραια βυζια, παιζει χαλαρα να τη βολεψω μερικες φορες, δε θα με κατακρινει κανεις.
ε, ετσι κι αυτη, ειχε σωματαρα ο τυπος, γιατι να μην τον γλεντησει για οσο θελει;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 06 Δεκ 2018, 14:23

Αγις έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:18
Πριν φουντάρεις Μαυροπλανητα - αν θές - πες μας αν τα νικ ''Black + (P) + κάτι είναι τυχαία και συμπτωματικά :003: η είναι αναγνωριστικό των μηδεν εξηντάκηδων ξεφτιλοφόρων πουλημένων στα διαφορα φόρα.
ειναι αυτο με το οποιο σου βουλωσα το στομα και τωρα σ εκανα να λες ασυναρτησιες.

ritzeri

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ritzeri » 06 Δεκ 2018, 14:23

Ασέβαστος έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:22
vantono έγραψε:
06 Δεκ 2018, 13:07

ναι οκ δεκτον, κι αλλοι εχουμε μουσκουλα και ειχαμε και κοιλιακους καποτε, και δολοφονοι δεν γιναμε. Αυτο που προσπαθω να καταδειξω εν ολιγοις, ειναι το γεγονος πως η κοπελα,συμφωνα με τις αποψεις της εντος σοσιαλ μηντια κτλ, καταδίκαζε τετοιες συμπεριφορες. Απλα μου φαινεται περιεργο τοσο καιρο θελω να πω (δεν ξερω και ποσο καιρο ηταν μαζι) που ειχε σχεση με τον ψυχακια,να μην παρατηρησε σε καποια φαση εστω και μια μικρη περιεργη συμπεριφορα πανω του, που να την εκανε να κοψει λασπη νωρις. Συμφωνα με τις συμπεριφορες που η ιδια καταδικαζε μεσω σοσιαλς, εννοω, ο συγκεκριμενος τυπος παιζει να τις είχε Όλες πανω του.
και γω δεν αντεχω τη γκρινια, τα κουτσομπολια και πολλα αλλα γυναικουλιστικα.

αλλα αμα πετυχω καμμια με αυτα τα χαρακτηριστικα και ωραια βυζια, παιζει χαλαρα να τη βολεψω μερικες φορες, δε θα με κατακρινει κανεις.
ε, ετσι κι αυτη, ειχε σωματαρα ο τυπος, γιατι να μην τον γλεντησει για οσο θελει;
Τουλάχιστον τώρα απαντήθηκε η τελευταία απορία σου;

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26341
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Δεκ 2018, 14:24

Ασέβαστος έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:22
vantono έγραψε:
06 Δεκ 2018, 13:07

ναι οκ δεκτον, κι αλλοι εχουμε μουσκουλα και ειχαμε και κοιλιακους καποτε, και δολοφονοι δεν γιναμε. Αυτο που προσπαθω να καταδειξω εν ολιγοις, ειναι το γεγονος πως η κοπελα,συμφωνα με τις αποψεις της εντος σοσιαλ μηντια κτλ, καταδίκαζε τετοιες συμπεριφορες. Απλα μου φαινεται περιεργο τοσο καιρο θελω να πω (δεν ξερω και ποσο καιρο ηταν μαζι) που ειχε σχεση με τον ψυχακια,να μην παρατηρησε σε καποια φαση εστω και μια μικρη περιεργη συμπεριφορα πανω του, που να την εκανε να κοψει λασπη νωρις. Συμφωνα με τις συμπεριφορες που η ιδια καταδικαζε μεσω σοσιαλς, εννοω, ο συγκεκριμενος τυπος παιζει να τις είχε Όλες πανω του.
και γω δεν αντεχω τη γκρινια, τα κουτσομπολια και πολλα αλλα γυναικουλιστικα.

αλλα αμα πετυχω καμμια με αυτα τα χαρακτηριστικα και ωραια βυζια, παιζει χαλαρα να τη βολεψω μερικες φορες, δε θα με κατακρινει κανεις.
ε, ετσι κι αυτη, ειχε σωματαρα ο τυπος, γιατι να μην τον γλεντησει για οσο θελει;
μην τους λες τετοια - δεν το χωράει το μυαλό τους.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

the_black_planet
Δημοσιεύσεις: 1170
Εγγραφή: 24 Μάιος 2018, 13:54
Phorum.gr user: the_black_planet

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the_black_planet » 06 Δεκ 2018, 14:25

Αγις έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:18
Πριν φουντάρεις Μαυροπλανητα - αν θές - πες μας αν τα νικ ''Black + (P) + κάτι είναι τυχαία και συμπτωματικά :003: η είναι αναγνωριστικό των μηδεν εξηντάκηδων ξεφτιλοφόρων πουλημένων στα διαφορα φόρα.
Έλα Αγι το παραχεσες, αυτό φαντάζομαι μπορούν να το επιβεβαιώσουν οι συντονιστές από τις ip που είναι από άλλες πόλεις, δεν ξέρω για τον Μπλακι αλλά εγώ το black planet το χρησιμοποιώ από το το 2003 στο forum του metafysiko.gr. Και δεν κατάλαβα ρε μάνα μου γιατί τα πήρες έτσι που εκραξα τους χρυσαυγιτες, εσένα σε είχα για κουλ άτομο...
Ζωγράφισε έναν ήλιο στο ταβάνι, μίλησε με τ’ αγέρι της νυχτιάς
και χόρεψε μαζί με τη σκιά σου στους ήχους μιας αδύναμης καρδιάς.
Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς
πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26341
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Δεκ 2018, 14:28

the_black_planet έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:25
Αγις έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:18
Πριν φουντάρεις Μαυροπλανητα - αν θές - πες μας αν τα νικ ''Black + (P) + κάτι είναι τυχαία και συμπτωματικά :003: η είναι αναγνωριστικό των μηδεν εξηντάκηδων ξεφτιλοφόρων πουλημένων στα διαφορα φόρα.
Έλα Αγι το παραχεσες, αυτό φαντάζομαι μπορούν να το επιβεβαιώσουν οι συντονιστές από τις ip που είναι από άλλες πόλεις, δεν ξέρω για τον Μπλακι αλλά εγώ το black planet το χρησιμοποιώ από το το 2003 στο forum του metafysiko.gr. Και δεν κατάλαβα ρε μάνα μου γιατί τα πήρες έτσι που εκραξα τους χρυσαυγιτες, εσένα σε είχα για κουλ άτομο...
Δεν με πειθεις - ειναι υποπτο.
Σε τι διαφέρετε απο τους χρυσαυγίτες ;
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Belisarius
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 02:50
Phorum.gr user: Belisarius
Τοποθεσία: Στην ουρά του λύκου

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Belisarius » 06 Δεκ 2018, 14:31

μίστερ μαξ έγραψε:
06 Δεκ 2018, 13:55
Σου ειπα οτι η κατάσταση στις χωρες οπου η βαρυτητα των λόγων της γυναίκας ειναι σημαντικότερη απο ότι ειναι στο ελλαδισταν, είναι καλύτερη. Τωρα αν βρηκες μια ππρια στο yT και το παρουσιαζεις ως επιχειρημα εναντιον αυτου που είπα, δεν αξίζει να μιλάμε καν.
Και επειδή το είπες;
Η πραγματικότητα σε διέψευσε.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33285
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 06 Δεκ 2018, 14:32

ritzeri έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:23
Ασέβαστος έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:22
vantono έγραψε:
06 Δεκ 2018, 13:07

ναι οκ δεκτον, κι αλλοι εχουμε μουσκουλα και ειχαμε και κοιλιακους καποτε, και δολοφονοι δεν γιναμε. Αυτο που προσπαθω να καταδειξω εν ολιγοις, ειναι το γεγονος πως η κοπελα,συμφωνα με τις αποψεις της εντος σοσιαλ μηντια κτλ, καταδίκαζε τετοιες συμπεριφορες. Απλα μου φαινεται περιεργο τοσο καιρο θελω να πω (δεν ξερω και ποσο καιρο ηταν μαζι) που ειχε σχεση με τον ψυχακια,να μην παρατηρησε σε καποια φαση εστω και μια μικρη περιεργη συμπεριφορα πανω του, που να την εκανε να κοψει λασπη νωρις. Συμφωνα με τις συμπεριφορες που η ιδια καταδικαζε μεσω σοσιαλς, εννοω, ο συγκεκριμενος τυπος παιζει να τις είχε Όλες πανω του.
και γω δεν αντεχω τη γκρινια, τα κουτσομπολια και πολλα αλλα γυναικουλιστικα.

αλλα αμα πετυχω καμμια με αυτα τα χαρακτηριστικα και ωραια βυζια, παιζει χαλαρα να τη βολεψω μερικες φορες, δε θα με κατακρινει κανεις.
ε, ετσι κι αυτη, ειχε σωματαρα ο τυπος, γιατι να μην τον γλεντησει για οσο θελει;
Τουλάχιστον τώρα απαντήθηκε η τελευταία απορία σου;
ποια απορια μου;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

the_black_planet
Δημοσιεύσεις: 1170
Εγγραφή: 24 Μάιος 2018, 13:54
Phorum.gr user: the_black_planet

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the_black_planet » 06 Δεκ 2018, 14:33

Αγις έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:28
the_black_planet έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:25
Αγις έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:18
Πριν φουντάρεις Μαυροπλανητα - αν θές - πες μας αν τα νικ ''Black + (P) + κάτι είναι τυχαία και συμπτωματικά :003: η είναι αναγνωριστικό των μηδεν εξηντάκηδων ξεφτιλοφόρων πουλημένων στα διαφορα φόρα.
Έλα Αγι το παραχεσες, αυτό φαντάζομαι μπορούν να το επιβεβαιώσουν οι συντονιστές από τις ip που είναι από άλλες πόλεις, δεν ξέρω για τον Μπλακι αλλά εγώ το black planet το χρησιμοποιώ από το το 2003 στο forum του metafysiko.gr. Και δεν κατάλαβα ρε μάνα μου γιατί τα πήρες έτσι που εκραξα τους χρυσαυγιτες, εσένα σε είχα για κουλ άτομο...
Δεν με πειθεις - ειναι υποπτο.
Σε τι διαφέρετε απο τους χρυσαυγίτες ;
Παρακαλώ;;; Μαν σοβαρεψου... Εμένα πάντως πιθανόν να με θυμάται ο OANHSEA που ήταν και στο μεταφυσικό, δυστυχώς δεν βλέπω αλλά άτομα από εκεί, στο metafysiko γνωριζόμασταν και προσωπικά με τα περισσότερα παιδιά.
Ζωγράφισε έναν ήλιο στο ταβάνι, μίλησε με τ’ αγέρι της νυχτιάς
και χόρεψε μαζί με τη σκιά σου στους ήχους μιας αδύναμης καρδιάς.
Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς
πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών