Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
ritzeri

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ritzeri » 06 Δεκ 2018, 14:39

Ασέβαστος έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:32
ritzeri έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:23
Ασέβαστος έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:22


και γω δεν αντεχω τη γκρινια, τα κουτσομπολια και πολλα αλλα γυναικουλιστικα.

αλλα αμα πετυχω καμμια με αυτα τα χαρακτηριστικα και ωραια βυζια, παιζει χαλαρα να τη βολεψω μερικες φορες, δε θα με κατακρινει κανεις.
ε, ετσι κι αυτη, ειχε σωματαρα ο τυπος, γιατι να μην τον γλεντησει για οσο θελει;
Τουλάχιστον τώρα απαντήθηκε η τελευταία απορία σου;
ποια απορια μου;
Στο γιατί να μην τον γλεντήσει;

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25913
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Δεκ 2018, 14:39

the_black_planet έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:33
Αγις έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:28
the_black_planet έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:25


Έλα Αγι το παραχεσες, αυτό φαντάζομαι μπορούν να το επιβεβαιώσουν οι συντονιστές από τις ip που είναι από άλλες πόλεις, δεν ξέρω για τον Μπλακι αλλά εγώ το black planet το χρησιμοποιώ από το το 2003 στο forum του metafysiko.gr. Και δεν κατάλαβα ρε μάνα μου γιατί τα πήρες έτσι που εκραξα τους χρυσαυγιτες, εσένα σε είχα για κουλ άτομο...
Δεν με πειθεις - ειναι υποπτο.
Σε τι διαφέρετε απο τους χρυσαυγίτες ;
Παρακαλώ;;; Μαν σοβαρεψου... Εμένα πάντως πιθανόν να με θυμάται ο OANHSEA που ήταν και στο μεταφυσικό, δυστυχώς δεν βλέπω αλλά άτομα από εκεί, στο metafysiko γνωριζόμασταν και προσωπικά με τα περισσότερα παιδιά.
Υπάρχει το κλασσικό πρόβλημα - στον αγώνα με καλές προθέσεις - ενάντια στην βαρβαρότητα- ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ γινόμαστε το ιδιο με αυτούς -και ιδίως τις νοοτροπίες τους και τις πρακτικές τους - που προσπαθούμε να εξαλείψουμε.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11921
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 06 Δεκ 2018, 14:40

Πάλι δέρνετε το blackie;
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

the_black_planet
Δημοσιεύσεις: 1170
Εγγραφή: 24 Μάιος 2018, 13:54
Phorum.gr user: the_black_planet

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the_black_planet » 06 Δεκ 2018, 14:49

Αγις έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:28
the_black_planet έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:25
Αγις έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:18
Πριν φουντάρεις Μαυροπλανητα - αν θές - πες μας αν τα νικ ''Black + (P) + κάτι είναι τυχαία και συμπτωματικά :003: η είναι αναγνωριστικό των μηδεν εξηντάκηδων ξεφτιλοφόρων πουλημένων στα διαφορα φόρα.
Έλα Αγι το παραχεσες, αυτό φαντάζομαι μπορούν να το επιβεβαιώσουν οι συντονιστές από τις ip που είναι από άλλες πόλεις, δεν ξέρω για τον Μπλακι αλλά εγώ το black planet το χρησιμοποιώ από το το 2003 στο forum του metafysiko.gr. Και δεν κατάλαβα ρε μάνα μου γιατί τα πήρες έτσι που εκραξα τους χρυσαυγιτες, εσένα σε είχα για κουλ άτομο...
Δεν με πειθεις - ειναι υποπτο.
Σε τι διαφέρετε απο τους χρυσαυγίτες ;
Και για να σου απαντήσω και στην ερώτηση σου, αν και για κάποιο λόγο ρωτάς στον πληθυντικό, εγώ θα απαντήσω για τον εαυτό μου, μια βασική μου διαφορά από τους χρυσαυγιτες είναι ότι εγώ είμαι απόλυτα αντιμιλιταριστης, ακόμα και αυτούς που τους θεωρώ στόκους και επικίνδυνους δεν θα χρησιμοποιούσα ποτέ βία εναντίον τους παρά μόνο σε περίπτωση άμυνας ένας με έναν ή με παρεα αν ήταν περισσότεροι αυτοί. Αυτό που γράφω για τα άτομα εδώ είναι ότι η οι ιδέες που εκφράζουν είναι απάνθρωπες και ηλίθιες, δεν είπα ποτέ ότι θα τιμωρουσα κάποια άτομα μόνο για τις ιδέες τους, χωρίς να έχουν κάνει πράξεις εγκληματικές, γνωρίζω καλά ότι τις περισσότερες φορές η θεωρία από την πράξη απέχει έτη φωτός και ότι πολλές φορές μπορεί να λέμε πράγματα που δεν πιστεύουμε ή και να θεωρούμε ότι πιστεύουμε κάτι το οποίο όμως δεν έχουμε συνειδητοποιήσει πραγματικά μέχρι να το δούμε στην πράξη... Γενικα μπορεί να κράζω όταν φτάνω στο αμήν αλλά σε πείσμα της εποχής δεν καταδικάζω από τα λόγια ποτέ...
Ζωγράφισε έναν ήλιο στο ταβάνι, μίλησε με τ’ αγέρι της νυχτιάς
και χόρεψε μαζί με τη σκιά σου στους ήχους μιας αδύναμης καρδιάς.
Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς
πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25913
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Δεκ 2018, 14:57

the_black_planet έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:49
Αγις έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:28
the_black_planet έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:25


Έλα Αγι το παραχεσες, αυτό φαντάζομαι μπορούν να το επιβεβαιώσουν οι συντονιστές από τις ip που είναι από άλλες πόλεις, δεν ξέρω για τον Μπλακι αλλά εγώ το black planet το χρησιμοποιώ από το το 2003 στο forum του metafysiko.gr. Και δεν κατάλαβα ρε μάνα μου γιατί τα πήρες έτσι που εκραξα τους χρυσαυγιτες, εσένα σε είχα για κουλ άτομο...
Δεν με πειθεις - ειναι υποπτο.
Σε τι διαφέρετε απο τους χρυσαυγίτες ;
Και για να σου απαντήσω και στην ερώτηση σου, αν και για κάποιο λόγο ρωτάς στον πληθυντικό, εγώ θα απαντήσω για τον εαυτό μου, μια βασική μου διαφορά από τους χρυσαυγιτες είναι ότι εγώ είμαι απόλυτα αντιμιλιταριστης, ακόμα και αυτούς που τους θεωρώ στόκους και επικίνδυνους δεν θα χρησιμοποιούσα ποτέ βία εναντίον τους παρά μόνο σε περίπτωση άμυνας ένας με έναν ή με παρεα αν ήταν περισσότεροι αυτοί. Αυτό που γράφω για τα άτομα εδώ είναι ότι η οι ιδέες που εκφράζουν είναι απάνθρωπες και ηλίθιες, δεν είπα ποτέ ότι θα τιμωρουσα κάποια άτομα μόνο για τις ιδέες τους, χωρίς να έχουν κάνει πράξεις εγκληματικές, γνωρίζω καλά ότι τις περισσότερες φορές η θεωρία από την πράξη απέχει έτη φωτός και ότι πολλές φορές μπορεί να λέμε πράγματα που δεν πιστεύουμε ή και να θεωρούμε ότι πιστεύουμε κάτι το οποίο όμως δεν έχουμε συνειδητοποιήσει πραγματικά μέχρι να το δούμε στην πράξη... Γενικα μπορεί να κράζω όταν φτάνω στο αμήν αλλά σε πείσμα της εποχής δεν καταδικάζω από τα λόγια ποτέ...
Αν δηλώνεις δλδ ''αντιμιλιταριστής '' απαλλάσσεσαι απο την κατηγορία του ''χρυσαυγουλισμού '' ;
Η θεωρία απο τη πράξη δεν διαφέρει - το εχουν ζήσει και υποφερει Ανθρωποι στα σαπουναδικα στρατοπεδα συγκέντρωσης και στα αναμορφωτήρια χαρακτήρος κ σκεψης γκουλαγκ
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

the_black_planet
Δημοσιεύσεις: 1170
Εγγραφή: 24 Μάιος 2018, 13:54
Phorum.gr user: the_black_planet

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the_black_planet » 06 Δεκ 2018, 15:00

Αγις έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:39
the_black_planet έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:33
Αγις έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:28


Δεν με πειθεις - ειναι υποπτο.
Σε τι διαφέρετε απο τους χρυσαυγίτες ;
Παρακαλώ;;; Μαν σοβαρεψου... Εμένα πάντως πιθανόν να με θυμάται ο OANHSEA που ήταν και στο μεταφυσικό, δυστυχώς δεν βλέπω αλλά άτομα από εκεί, στο metafysiko γνωριζόμασταν και προσωπικά με τα περισσότερα παιδιά.
Υπάρχει το κλασσικό πρόβλημα - στον αγώνα με καλές προθέσεις - ενάντια στην βαρβαρότητα- ΑΝ ΔΕΝ ΠΡΟΣΕΞΟΥΜΕ γινόμαστε το ιδιο με αυτούς -και ιδίως τις νοοτροπίες τους και τις πρακτικές τους - που προσπαθούμε να εξαλείψουμε.
Φίλε σου απάντησα στο προηγούμενο, έχω απόλυτη συνείδηση αυτού που λες και το έχω ξαναγράψει εδώ και σχετικά πρόσφατα, έχω περιπτώσεις άλλωστε στον στενο μου κύκλο με ξυλοδαρμούς φίλων από και καλά αναρχικούς επειδή είχε το παιδί ξυρισμένο κεφάλι ή στα Εξάρχεια επειδή τον περασαν έναν φίλο που είχε ψυχολογικά προβληματα για τζανκι-μη σου φαίνεται περίεργο λόγω Ζακ κλπ, κάποτε υπήρχαν ομάδες στα Εξάρχεια που όποιον έμοιαζε με τζανκι τον τραμπουκιζαν. Όμως το να τσουβαλιαζεις όλους του χώρου είναι τεράστιο λάθος, υπάρχει μια μεγάλη μερίδα στο χώρο που είναι απίστευτα παιδιά, ΑΛΗΘΙΝΟΙ ιδεολόγοι, συζητησιμοι, κατά της βίας και επειδή έχουν διαμορφώσει στις καταλήψεις τους-με τις οποίες ξέρω ότι διαφωνείς,δεν θα το πιάσω αυτό το θέμα τωρα- συνθήκες μεγάλης ελευθερίας και συνεργασίας είναι ΦΟΥΛ δημιουργικοί!
Ζωγράφισε έναν ήλιο στο ταβάνι, μίλησε με τ’ αγέρι της νυχτιάς
και χόρεψε μαζί με τη σκιά σου στους ήχους μιας αδύναμης καρδιάς.
Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς
πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς

Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 06 Δεκ 2018, 15:01

Belisarius έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:31
μίστερ μαξ έγραψε:
06 Δεκ 2018, 13:55
Σου ειπα οτι η κατάσταση στις χωρες οπου η βαρυτητα των λόγων της γυναίκας ειναι σημαντικότερη απο ότι ειναι στο ελλαδισταν, είναι καλύτερη. Τωρα αν βρηκες μια ππρια στο yT και το παρουσιαζεις ως επιχειρημα εναντιον αυτου που είπα, δεν αξίζει να μιλάμε καν.
Και επειδή το είπες;
Η πραγματικότητα σε διέψευσε.
Πως με διαψεύδει δλδ; Φιλαράκι, ενα παράδειγμα δεν σημαίνει τίποτα.
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70079
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 06 Δεκ 2018, 15:03

blackpaint έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:23
Αγις έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:18
Πριν φουντάρεις Μαυροπλανητα - αν θές - πες μας αν τα νικ ''Black + (P) + κάτι είναι τυχαία και συμπτωματικά :003: η είναι αναγνωριστικό των μηδεν εξηντάκηδων ξεφτιλοφόρων πουλημένων στα διαφορα φόρα.
ειναι αυτο με το οποιο σου βουλωσα το στομα και τωρα σ εκανα να λες ασυναρτησιες.
Και ποιο ακριβώς είναι το στοιχείο που κάνει περισσότερο σημαντική τη δική σου άποψη από την άποψη του οποιουδήποτε άλλου;
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

the_black_planet
Δημοσιεύσεις: 1170
Εγγραφή: 24 Μάιος 2018, 13:54
Phorum.gr user: the_black_planet

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the_black_planet » 06 Δεκ 2018, 15:06

Αγις έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:57
the_black_planet έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:49
Αγις έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:28


Δεν με πειθεις - ειναι υποπτο.
Σε τι διαφέρετε απο τους χρυσαυγίτες ;
Και για να σου απαντήσω και στην ερώτηση σου, αν και για κάποιο λόγο ρωτάς στον πληθυντικό, εγώ θα απαντήσω για τον εαυτό μου, μια βασική μου διαφορά από τους χρυσαυγιτες είναι ότι εγώ είμαι απόλυτα αντιμιλιταριστης, ακόμα και αυτούς που τους θεωρώ στόκους και επικίνδυνους δεν θα χρησιμοποιούσα ποτέ βία εναντίον τους παρά μόνο σε περίπτωση άμυνας ένας με έναν ή με παρεα αν ήταν περισσότεροι αυτοί. Αυτό που γράφω για τα άτομα εδώ είναι ότι η οι ιδέες που εκφράζουν είναι απάνθρωπες και ηλίθιες, δεν είπα ποτέ ότι θα τιμωρουσα κάποια άτομα μόνο για τις ιδέες τους, χωρίς να έχουν κάνει πράξεις εγκληματικές, γνωρίζω καλά ότι τις περισσότερες φορές η θεωρία από την πράξη απέχει έτη φωτός και ότι πολλές φορές μπορεί να λέμε πράγματα που δεν πιστεύουμε ή και να θεωρούμε ότι πιστεύουμε κάτι το οποίο όμως δεν έχουμε συνειδητοποιήσει πραγματικά μέχρι να το δούμε στην πράξη... Γενικα μπορεί να κράζω όταν φτάνω στο αμήν αλλά σε πείσμα της εποχής δεν καταδικάζω από τα λόγια ποτέ...
Αν δηλώνεις δλδ ''αντιμιλιταριστής '' απαλλάσσεσαι απο την κατηγορία του ''χρυσαυγουλισμού '' ;
Η θεωρία απο τη πράξη δεν διαφέρει - το εχουν ζήσει και υποφερει Ανθρωποι στα σαπουναδικα στρατοπεδα συγκέντρωσης και στα αναμορφωτήρια χαρακτήρος κ σκεψης γκουλαγκ
Σόρρυ μπρο αλλά ειλικρινά δεν βγάζω νόημα σε αυτό που λες... Για την πρώτη σου πρόταση, ναι το να δηλώνω αντιμιλιταριστης δεν με απαλλάσσει αλλά εγώ είμαι αντιμιλιταριστης, δεν το δηλώνω απλά αλλά φυσικά δεν μπορώ να σε πείσω, no prob. :)
Ζωγράφισε έναν ήλιο στο ταβάνι, μίλησε με τ’ αγέρι της νυχτιάς
και χόρεψε μαζί με τη σκιά σου στους ήχους μιας αδύναμης καρδιάς.
Πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς
πάρε τηλέφωνο τη μοναξιά σου ή βγες ξανά στον δρόμο της φωτιάς

Άβαταρ μέλους
Belisarius
Δημοσιεύσεις: 4945
Εγγραφή: 20 Μάιος 2018, 02:50
Phorum.gr user: Belisarius
Τοποθεσία: Στην ουρά του λύκου

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Belisarius » 06 Δεκ 2018, 15:06

μίστερ μαξ έγραψε:
06 Δεκ 2018, 15:01
Πως με διαψεύδει δλδ; Φιλαράκι, ενα παράδειγμα δεν σημαίνει τίποτα.
Αν ένα αληθινό παράδειγμα ανθρώπου που κόντεψε να καταστραφεί η ζωή του δε σημαίνει τίποτα, φαντάσου τι σημαίνει η άποψη σου.

Άβαταρ μέλους
perseus
Δημοσιεύσεις: 15265
Εγγραφή: 01 Μάιος 2018, 08:58
Phorum.gr user: Perseus
Τοποθεσία: Ιωαννινα

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από perseus » 06 Δεκ 2018, 15:08

Γραφικός έγραψε:
06 Δεκ 2018, 13:16
Θα ρωτήσω τους άρρενες του φόρουμ κάτι που με έχει προβληματίσει: έστω ότι είστε μόνοι σας και τυχαίνει να περνάτε από το σημείο όταν πάνε να ρίξουν την κοπέλα στην θάλασσα. Στις μικρές κοινωνίες ξέρεις το ποιόν του άλλου, οπότε ξέρετε ότι τουλάχιστον ο ένας ξέρει πολεμικές τέχνες κι αυτοί είναι δύο. Ακόμα κι αν νομίζατε πιο πριν ότι διαφέρουν από ζώα, αυτό που βλέπετε αποδεικνύει ότι δεν κωλώνουν πουθενά. Πώς θα αντιδρούσατε; Θα κάνατε τίποτα εκτός από το να πάρετε την αστυνομία; Θα ήθελα να διαβάσω και καμιά ρεαλιστική πρόταση για να έχω στο μυαλό μου αν ο μοι γένοιτο βρεθώ σε τέτοια κατάσταση.
πετυχαμε ενα βραδυ μετα την δουλεια ενα ζευγαρι και ο γκομενος να ριχνει φαπες στην γκομενα ,4 θηρια ημαστε παμε απο κει

τι κανεις ρε φιλε του λεμε
και βγαζει μια γλωσσα η γκομενα και τι σας νοιαζει εσας τι ανακατευεστε κλπ κλπ φυγαμε τελικα

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10815
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 06 Δεκ 2018, 15:09

Ρόδος: Αισχρή ανάρτηση – Στον εισαγγελέα ο υποψήφιος μετά τον σάλο για τη φοιτήτρια (video)


6 Δεκεμβρίου 2018 · Ώρα δημοσίευσης: 2:13 μμ · Τελευταία τροποποίηση: 2:16 μμ
Κοινοποίηση στο Facebook Tweet





Στον Εισαγγελέα έχει οδηγηθεί ο υποψήφιος της Τοπικής Αυτοδιοίκησης στη Ρόδο, που φέρεται να προχώρησε σε εμετική ανάρτηση για τη δολοφονία της 21χρονης Ελένης Τοπαλούδη.

Σύμφωνα με όσα ειπώθηκαν στην Τατιάνα Στεφανίδου στον ΣΚΑΪ, ο υποψήφιος φέρεται να είναι το ίδιο πρόσωπο, που μεταξύ άλλων πολλών, προχώρησαν σε εμετικές αναρτήσεις στο προφίλ της αδικοχαμένης φοιτήτριας.


Φέρεται να χρησιμοποιούσε έναν fake λογαριασμό στο Facebook, προσποιούμενος ότι διαμένει στην Κυψέλη.

Παράλληλα, σύμφωνα με τις ίδιες πληροφορίες, ο υποψήφιος φαίνεται να ήταν υποψήφιος στην περιοχή Αρχάγγελοι, της Ρόδου, όπου και πήγαινε σχολείο ο ένας εκ των δραστών-πιο συγκεκριμένα ο 21χρονος Έλληνας.


https://neaselida.gr/ellada/rodos-aisch ... BZZavhSZJs

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 06 Δεκ 2018, 15:10

ΓΑΛΗ έγραψε:
06 Δεκ 2018, 15:03
blackpaint έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:23
Αγις έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:18
Πριν φουντάρεις Μαυροπλανητα - αν θές - πες μας αν τα νικ ''Black + (P) + κάτι είναι τυχαία και συμπτωματικά :003: η είναι αναγνωριστικό των μηδεν εξηντάκηδων ξεφτιλοφόρων πουλημένων στα διαφορα φόρα.
ειναι αυτο με το οποιο σου βουλωσα το στομα και τωρα σ εκανα να λες ασυναρτησιες.
Και ποιο ακριβώς είναι το στοιχείο που κάνει περισσότερο σημαντική τη δική σου άποψη από την άποψη του οποιουδήποτε άλλου;
εξαρταται, στο συγκεκριμενο θεμα και νημα, αποδειξη ειναι οι σπασμωδικες αντιδρασεις τους οταν εγραψα για την απελπιδη προσπαθεια της ελλ κοινωνιας να ψαχνει αποδιοπομπαιους τραγους και να απεκδυεται ευθυνων κατηγορωντας τα θυματα, ειδικα εαν αυτα ειναι γυναικες.

Να, το παραδειγμα που αναφερει ο αχαριστος ακριβως απο πανω.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25913
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Δεκ 2018, 15:12

Τον ''χωρο '' τον εζησα Μαυροπλανήτη απο την δεκαετία του 80 - για την ποιότητα των ανθρώπων δεν χρειάζομαι μαθήματα - το προβλημα είναι διαχρονικά οι ''εκτος μεγάλης μερίδας'' που δίνουν τον τονο που προβάλλεται και οι μαλακίες τους -πληρωμένες - προβοκατόρικες -καθοδηγούμενες η από αφέλεια - ακολουθια '' μοδας '' χρησιμοι ηλίθιοι κλπ .
Με τις ''καταλήψεις'' και την διαφωνία μου με αυτές κάνεις λάθος.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: Θρίλερ στη Ρόδο με το πτώμα φοιτήτριας – Ποιος την ήθελε νεκρή;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 06 Δεκ 2018, 15:13

Belisarius έγραψε:
06 Δεκ 2018, 15:06
μίστερ μαξ έγραψε:
06 Δεκ 2018, 15:01
Πως με διαψεύδει δλδ; Φιλαράκι, ενα παράδειγμα δεν σημαίνει τίποτα.
Αν ένα αληθινό παράδειγμα ανθρώπου που κόντεψε να καταστραφεί η ζωή του δε σημαίνει τίποτα, φαντάσου τι σημαίνει η άποψη σου.
Για ενα ψευδώς θετικό, πόσα ψευδώς αρνητικά υπάρχουν; Επειδη δεν λαμβάνεται υποψιν ο λογος της κατηγορουμενης; Εκτός αν θεωρεις πως η ζωή τους δεν καταστρέφεται με ενα βιασμό. Φαντα΄σου τι σημαινει η αποψη σου.
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών