Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Ψυχή και άνθρωπος.
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Οι πληροφορίες, οι συμβουλές και γενικότερα το υλικό που δημοσιεύεται σε αυτή την ενότητα έχουν αποκλειστικά ενημερωτικό χαρακτήρα και εκφράζουν τις προσωπικές απόψεις των αρχικών συγγραφέων στα πλαίσια της δημόσιας συζήτησης. Σε καμία περίπτωση δεν αποτελούν επιστημονική ιατρική πληροφόρηση. Το Phorum.com.gr δεν παρέχει ιατρικές συμβουλές, ούτε φέρει ευθύνη για το υλικό που δημοσιεύεται εδώ ή σε άλλη ενότητα της κοινότητας, ή μεταφέρεται ως πληροφορία με τη χρήση προσωπικών μηνυμάτων, e-mail και άλλων τρόπων. Δεν φέρουμε καμία απολύτως ευθύνη για οποιαδήποτε τυχόν σωματική / ψυχική βλάβη λόγω εσφαλμένης πληροφόρησης. Συστήνουμε πάντοτε να συμβουλεύεστε γιατρό για θέματα υγείας.

Η ανάγνωση ή/και η συμμετοχή σας στην παρούσα ενότητα συνεπάγεται ότι συμφωνείτε και αποδέχεστε ανεπιφύλακτα τους παραπάνω όρους.
Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 06 Δεκ 2018, 02:39

Πάνας έγραψε:
06 Δεκ 2018, 00:06
Είδα την πρώην μου, ήμουν σε ταξίδι τριών μηνών, γύρισα και μου είπε ότι είναι έγκυος δύο μηνών. Ε, εκεί ξύπνησα.

Και εσύ, τρείς μήνες ταξίδι;
Ποιός να την κατηγορήσει.

the comet the course the tail

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 06 Δεκ 2018, 13:32

χτες είδα ότι είχα βρεθεί σε ένα αεροδρόμιο που ήταν το ελ βενιζέλος, αλλά πιο πολύ έμοιαζε με το ελληνικό, αλλά ούτε αυτό ήταν. ήταν ένα αεροδρόμιο περιτριγυρισμένο με λεύκες, πολλές λεύκες. και μας έκανε επίθεση η πολεμική αεροπορία της ιταλίας. και ρίχνανε κάτι πυραύλους που γκρέμιζαν κτήρια, κολώνες, τζαμαρίες, τα πάντα, εκτός από μένα. και μετά έρχονταν κάτι άλλα αεροπλάνα, με μεγάλες τουρμπίνες και ρούφηξαν όλα τα γκρεμίσματα, εκτός από μένα. και έμεινα μόνος μου, σε ένα τεράστιο χώρο περιτριγυρισμένο με λεύκες. και εκεί που σκεφτόμουνα, ότι, πάει το αεροδρόμιο, χάθηκε, ακούστηκε ένας δυνατός ήχος, άνοιξε μια τεράστια υπόγεια κρύπτη και ένα ακριβώς όμοιο αεροδρόμιο ξεπρόβαλε από τη γη.

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14507
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 06 Δεκ 2018, 13:43

Ειδα οτι ημουν σε μια κουζινα 4.45 x 3.90 και εκανα σεξ απο πισω στην Σαρα Αντεργουντ ενω εκεινη μαγειρευε κοτοσουπα!
Μετα της εβαλα της φωνες γιατι η σουπα δεν ηταν τελεια και εκεινη προσπαθησε να αμυνθει γιατι λεει δεν την αφησα ηρεμη να πετυχει τους σωστους χρονους.
Η ολη αψιμαχια κατεληξε ξανα σε σεξ.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 06 Δεκ 2018, 14:37

είδα ότι σκάλιζα στην αποθήκη στο παλιό μας σπίτι και πήδηξε μια αράχνη στον σβέρκο μου, η οποία με δάγκωσε.

άρχισα να ζαλίζομαι και να πέφτω, αλλά πρόλαβα να την σκοτώσω.

οι δικοί μου ψάχναν για νοσοκομείο να με πάνε.

εκεί, ξύπνησα
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 06 Δεκ 2018, 14:42

Χουργιατς έγραψε:
06 Δεκ 2018, 02:39
Πάνας έγραψε:
06 Δεκ 2018, 00:06
Είδα την πρώην μου, ήμουν σε ταξίδι τριών μηνών, γύρισα και μου είπε ότι είναι έγκυος δύο μηνών. Ε, εκεί ξύπνησα.

Και εσύ, τρείς μήνες ταξίδι;
Ποιός να την κατηγορήσει.
Οι ναυτικοί δηλαδή πουτάνες παντρεύονται;




Πηνελόπη
the end

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 06 Δεκ 2018, 16:34

Πάνας έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:42


Οι ναυτικοί δηλαδή πουτάνες παντρεύονται;

από το λίγο που ξέρω,πάνε είτε για τις πολύ περπατημένες είτε για τις εντελώς άβγαλτες :102:


the comet the course the tail έγραψε:
06 Δεκ 2018, 13:32
χτες είδα ότι είχα βρεθεί σε ένα αεροδρόμιο που ήταν το ελ βενιζέλος, αλλά πιο πολύ έμοιαζε με το ελληνικό, αλλά ούτε αυτό ήταν. ήταν ένα αεροδρόμιο περιτριγυρισμένο με λεύκες, πολλές λεύκες. και μας έκανε επίθεση η πολεμική αεροπορία της ιταλίας. και ρίχνανε κάτι πυραύλους που γκρέμιζαν κτήρια, κολώνες, τζαμαρίες, τα πάντα, εκτός από μένα. και μετά έρχονταν κάτι άλλα αεροπλάνα, με μεγάλες τουρμπίνες και ρούφηξαν όλα τα γκρεμίσματα, εκτός από μένα. και έμεινα μόνος μου, σε ένα τεράστιο χώρο περιτριγυρισμένο με λεύκες. και εκεί που σκεφτόμουνα, ότι, πάει το αεροδρόμιο, χάθηκε, ακούστηκε ένας δυνατός ήχος, άνοιξε μια τεράστια υπόγεια κρύπτη και ένα ακριβώς όμοιο αεροδρόμιο ξεπρόβαλε από τη γη.

εφιάλτης στον αερόδρομο με τις λεύκες :-?

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 06 Δεκ 2018, 16:37

Αν είναι να φας κέρατο για ένα τρίμηνο δεν αξίζει ρε φίλε!
the end

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 06 Δεκ 2018, 16:48

Πάνας έγραψε:
06 Δεκ 2018, 16:37
Αν είναι να φας κέρατο για ένα τρίμηνο δεν αξίζει ρε φίλε!


...ε ποιό διάστημα είναι αποδεκτό ρε παν;


Daje έγραψε:
06 Δεκ 2018, 13:43
Ειδα οτι ημουν σε μια κουζινα 4.45 x 3.90 και εκανα σεξ απο πισω στην Σαρα Αντεργουντ ενω εκεινη μαγειρευε κοτοσουπα!
Μετα της εβαλα της φωνες γιατι η σουπα δεν ηταν τελεια και εκεινη προσπαθησε να αμυνθει γιατι λεει δεν την αφησα ηρεμη να πετυχει τους σωστους χρονους.
Η ολη αψιμαχια κατεληξε ξανα σε σεξ.


εφιάλτης. αναγκάζεσαι να κάνεις σεκς δις με μια μοντέλα μόνο και μόνο για ένα πιάτο σπιτική κοτόσουπα :o
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Χουργιατς την 06 Δεκ 2018, 16:51, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 06 Δεκ 2018, 16:50

Naranjita έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:37
είδα ότι σκάλιζα στην αποθήκη στο παλιό μας σπίτι και πήδηξε μια αράχνη στον σβέρκο μου, η οποία με δάγκωσε.

άρχισα να ζαλίζομαι και να πέφτω, αλλά πρόλαβα να την σκοτώσω.

οι δικοί μου ψάχναν για νοσοκομείο να με πάνε.

εκεί, ξύπνησα


πάλι καλά. σκέψου στη συνέχεια του ονείρου να γινόσουν ο σπαϊντερμαν

Άβαταρ μέλους
Πάνας
Δημοσιεύσεις: 13769
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:08

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Πάνας » 06 Δεκ 2018, 19:05

Χουργιατς έγραψε:
06 Δεκ 2018, 16:48
Πάνας έγραψε:
06 Δεκ 2018, 16:37
Αν είναι να φας κέρατο για ένα τρίμηνο δεν αξίζει ρε φίλε!


...ε ποιό διάστημα είναι αποδεκτό ρε παν;
Δεν ξέρω, εσύ θεωρείς φυσιολογικό το τρίμηνο;
the end

νύχτα

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 06 Δεκ 2018, 20:24

ο Χουργιάτς είναι καί ονειροκρίτης;

Άβαταρ μέλους
Naranjita
Δημοσιεύσεις: 4326
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 10:18

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naranjita » 07 Δεκ 2018, 06:00

Χουργιατς έγραψε:
06 Δεκ 2018, 16:50
Naranjita έγραψε:
06 Δεκ 2018, 14:37
είδα ότι σκάλιζα στην αποθήκη στο παλιό μας σπίτι και πήδηξε μια αράχνη στον σβέρκο μου, η οποία με δάγκωσε.

άρχισα να ζαλίζομαι και να πέφτω, αλλά πρόλαβα να την σκοτώσω.

οι δικοί μου ψάχναν για νοσοκομείο να με πάνε.

εκεί, ξύπνησα


πάλι καλά. σκέψου στη συνέχεια του ονείρου να γινόσουν ο σπαϊντερμαν
και ποιος σου είπε ότι δεν έγινα;

:003:
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΚΑΝΟΙ....
ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΙ.....
ΓΝΩΡΙΖΟΥΝ ΤΙ ΚΑΝΟΥΝ....
ΕΙΝΑΙ: ΠΡΟΔΟΤΕΣ

Mole
Δημοσιεύσεις: 1310
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:14

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Mole » 09 Δεκ 2018, 12:01

Είδα ότι είχα πάει μπακπακινγκ στην Τυνισια με έναν παλιό, σχολικό φίλο και ότι σε κάποια φάση είπανε πως ο Μακρόν θα έρθει κολυμπώντας από τη Σικελία. Όταν τον είδαμε να φτανει με ποδοπατησε μια ορδη Κινέζων τουριστών που ήθελε να τον φωτογραφήσει.

Το υποσυνείδητο μου είναι ένας σινοφοβικος μαρξιστης που με κατηγορεί για επιφανειακή πολιτική ανάλυση /οπισθοδρομικο αντικαπιταλισμο.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Mole την 09 Δεκ 2018, 12:26, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
So hab ich dich schon unbedingt

νύχτα

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 09 Δεκ 2018, 12:04

Πάνας έγραψε:
06 Δεκ 2018, 16:37
Αν είναι να φας κέρατο για ένα τρίμηνο δεν αξίζει ρε φίλε!


:smt005::smt005:

Ορέστης 35

Re: Είδα ένα όνειρο σήμερα....

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 12 Δεκ 2018, 13:09

Ειδα οτι προσπαθησε να με βιασει ενας αστυνομικος.

Μετα ειδα οτι ειχα κρυψει λεφτα σε ενα κουτι και το ειχα αφησει σε ενα βιβλιοπωλειο. Ευτυχως μετα απο καιρο δεν το ειχαν κλεψει. Ενα κοριτσακι ομως που με ειδε με μαρτυρησε στην ιδιοκτητρια.

Στο βιβλιοπωλειο ειχα παει για να δω βιβλια για τον βουδισμο γιατι θα επεφτε σχετικο θεμα στις εξετασεις.

Πολλες φορες βλεπω ονειρα με σχολειο και ονειρα οτι τα πραγματα μου ή τα ρουχα μου ή τα μαξιλαρια μου ειναι εκτεθειμενα σε κοινοχρηστο χωρο.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Ψυχολογία”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών