ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11450
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 12 Δεκ 2018, 19:34

GoBack έγραψε:
12 Δεκ 2018, 19:26
Δυσκολα να φαμε 7 γκολ
Το κοντέρ σας πάντα σταματάει στα 6.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28240
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 12 Δεκ 2018, 19:36

Εικόνα
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11450
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 12 Δεκ 2018, 19:37

GoBack έγραψε:
12 Δεκ 2018, 19:36
Εικόνα
Βαριέμαι να ψάχνω τα εξώφυλλα και τους πίνακες του σκορ, θα σε κανονίσει κάποιος άλλος.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 12 Δεκ 2018, 22:53

Τέλος στο… αφήγημα των ανθρώπων του Ολυμπιακού, περί προκλητικής συμπεριφοράς των παικτών της Ξάνθης και άδικης αποβολής του Ποντένσε στο ματς με τους Ακρίτες, έβαλε ο ίδιος ο Πορτογάλος ποδοσφαιριστής, που παραδέχθηκε την λανθασμένη αντίδρασή του.

Κατά την διάρκεια της συνέντευξης Τύπου, πριν την αναμέτρηση του ΟΣΦΠ με την Μίλαν, ο μεσοεπιθετικός των «ερυθρόλευκων», έφερε σε… δύσκολη θέση του ανθρώπους της ομάδας του, λέγοντας για όσα συνέβησαν στην Ξάνθη.

«Νιώθω ανόητος για το πως αντέδρασα. Μου έκαναν σκληρά φάουλ αλλα δεν έπρεπε να φερθω έτσι. Και τα φάουλ είναι μέρος του παιχνιδιού. Δεν θα γίνει ξανά αυτό απο μένα. Κοιταμε μπροστά», σημείωσε στις δηλώσεις του ο Πορτογάλος μεσοεπιθετικός του Ολυμπιακού.


----------------------------------------------------------------------------------



Αναλυτικά, οι δηλώσεις του Σέλουκ στο gazzetta.gr: «Ο Γιάγια δεν είναι ο ποδοσφαιριστής που θα κάθεται στον πάγκο ή δεν θα παίζει καθόλου και θα πληρώνεται. Επίσης δεν θέλει να αγωνίζεται σε μια μέτρια ομάδα. Ο Ολυμπιακός δεν είναι η μεγάλη ομάδα που ήταν πριν. Πιστεύω ο κ. Μαρινάκης κάποια στιγμή θα καταλάβει τι έχει γίνει. Ο Ολυμπιακός δεν θα πάρει φέτος το πρωτάθλημα. Δεν μπορεί να το χάσει ο ΠΑΟΚ.


Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Λεγεών
Δημοσιεύσεις: 11450
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:23

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λεγεών » 12 Δεκ 2018, 22:57

jason έγραψε:
12 Δεκ 2018, 22:53
Τέλος στο… αφήγημα των ανθρώπων του Ολυμπιακού, περί προκλητικής συμπεριφοράς των παικτών της Ξάνθης και άδικης αποβολής του Ποντένσε στο ματς με τους Ακρίτες, έβαλε ο ίδιος ο Πορτογάλος ποδοσφαιριστής, που παραδέχθηκε την λανθασμένη αντίδρασή του.

Κατά την διάρκεια της συνέντευξης Τύπου, πριν την αναμέτρηση του ΟΣΦΠ με την Μίλαν, ο μεσοεπιθετικός των «ερυθρόλευκων», έφερε σε… δύσκολη θέση του ανθρώπους της ομάδας του, λέγοντας για όσα συνέβησαν στην Ξάνθη.

«Νιώθω ανόητος για το πως αντέδρασα. Μου έκαναν σκληρά φάουλ αλλα δεν έπρεπε να φερθω έτσι. Και τα φάουλ είναι μέρος του παιχνιδιού. Δεν θα γίνει ξανά αυτό απο μένα. Κοιταμε μπροστά», σημείωσε στις δηλώσεις του ο Πορτογάλος μεσοεπιθετικός του Ολυμπιακού.


----------------------------------------------------------------------------------



Αναλυτικά, οι δηλώσεις του Σέλουκ στο gazzetta.gr: «Ο Γιάγια δεν είναι ο ποδοσφαιριστής που θα κάθεται στον πάγκο ή δεν θα παίζει καθόλου και θα πληρώνεται. Επίσης δεν θέλει να αγωνίζεται σε μια μέτρια ομάδα. Ο Ολυμπιακός δεν είναι η μεγάλη ομάδα που ήταν πριν. Πιστεύω ο κ. Μαρινάκης κάποια στιγμή θα καταλάβει τι έχει γίνει. Ο Ολυμπιακός δεν θα πάρει φέτος το πρωτάθλημα. Δεν μπορεί να το χάσει ο ΠΑΟΚ.


Εικόνα
Για βολλευ θα μας πεις κάτι;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον ηλονμασκισμό.

Χαῖρε, τὸ τῶν Δαιμόνων πολυθρύλητον θαῦμα·
χαῖρε, τὸ τῶν αγγέλων πολυθρήνητον τραῦμα.


FUCK DONALD TRUMP

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 12 Δεκ 2018, 22:59

Για βολευ τι να πω, δε χορτασατε μπουτσες στους τελικούς μέσα στην έδρα σας; ε μια απ τα ίδια και φέτος

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7505
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 12 Δεκ 2018, 23:29

Πρετεντέρης έγραψε:
12 Δεκ 2018, 18:47
Ναι, δεν έπαιξε μπάλα ο Τουρέ, η Σίτι είδε σε μαγική σφαίρα ότι είχε δυνατότητες. Μαλάκα, νόμιζα ότι ήξερες από μπάλα. :smt005:
στην μονακο πηγε μετα απο σας
σιτι με την μπαρτσελονα

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5424
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 13 Δεκ 2018, 11:31

Απόψε θα είμαι μέσα. Ελπίζω η ομάδα να κάνει μια καλή εμφάνιση και στη χειρότερη να αποχωρήσει από τη διοργάνωση με το κεφάλι ψηλά (να πάρει έστω τον βαθμό της ισοπαλίας) προκειμένου να αφοσιωθεί ατάραχη στις εγχώριες διοργανώσεις.

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8283
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 13 Δεκ 2018, 13:19

Απόψε είμαι με τον γαύρο και δεν ξέρω γιατί. Δεν τρολάρω αλλά δεν είμαι και καλά.

Στην Ευρώπη μου έχει συμβεί ακόμη μία φορά, το 2014. Τότε όμως το ξεπέρασα λίγο μετά την έναρξη όταν είδα την προπονητική απάτη Μίτσελ να παίζει φουλ επίθεση μέσα στο Ολντ Τράφορντ και με όλους τους φορ του τραυματίες. Λες και είχε να κοουτσάρει τη Ρεάλ που κυνήγαγε να ανατρέψει το εντός 0-2.

Επίσης πιτσιρίκι το 1982, είχα παρασυρθεί από κάτι μεγαλύτερους και μαζί όλη την Θ. 13 χειροκρότησα όταν τα μεγάφωνα ανακοίνωσαν ότι πέρασε τη σουηδική Έστερς και παρά την πίκρα του διαφαινόμενου αποκλεισμού από την Αούστρια (είχε ήδη ισοφαρίσει η 18χρονη παικτούρα Τόνι Πόλστερ το 1-0 του θεού ή του Άγγ. Αναστασιάδη -δεν καλοθυμάμαι- στη ρεβάνς του 0-2).


Κανονίστε να κάνετε το θαύμα απόψε, δεν πρόκειται να μου ξανασυμβεί - από αύριο έκλεισα θεραπεία με βελονισμό.
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Άβαταρ μέλους
lafkiotis
Δημοσιεύσεις: 4447
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 01:08

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lafkiotis » 13 Δεκ 2018, 13:29

GoBack έγραψε:
12 Δεκ 2018, 18:50
Πρετεντέρης έγραψε:
12 Δεκ 2018, 18:47
GoBack έγραψε:
12 Δεκ 2018, 18:45


1,5 χρονο τον ειχες τον Τουρε στην ομαδουλα σου.Και δεν ειδες και τιποτα τρομερο εδω που τα λεμε ουτε επαιξε καμια μπαλαρα τον πρωτο χρονο.Απλα τον πηραν γραμμη απ εξω οτι ειχε τρομερο potential και εγινε Λουης στο αψε σβησε.Και αλλο μισο χρονο τωρα που ηρθε για διακοπες.Παρασημο ρε μλκ,μπερηφανια :lol:
Ναι, δεν έπαιξε μπάλα ο Τουρέ, η Σίτι είδε σε μαγική σφαίρα ότι είχε δυνατότητες. Μαλάκα, νόμιζα ότι ήξερες από μπάλα. :smt005:
Εβγαλε ματια ο παικταρας τοτε,σας πηρε απο το χερακι και σας εβγαλε 4ους στο ομιλο.
Εδω επισης να θυμισουμε οτι στον Θρυλο ειχαν εκτιμησει τοοοοοσο πολυ το ταλεντο του Τουρε, που σταματησαν να τον πληρωνουν για να τον ξεφορτωθουν μια ωρα νωριτερα.

Μετα βεβαια αλλαξε το τροπαρι και μας σκοτισανε ε τα υπερμεγεθη ουμπαλα μας για παιχταρα που "Εβγαλε ματια" στον θρυλο.

Μπε ρε γιδια.
"Να πάτε να πνιγείτε. Δεν κάνετε ούτε για χαρτιά υγείας στον Ρέντη."

"Με τη Ντιναμό σαν κότες, με τη Λαμία με έπαρση, πλέον θα μας βρείτε μπροστά σας"

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7505
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 13 Δεκ 2018, 13:55

Tarkovsky έγραψε:
13 Δεκ 2018, 13:19
Απόψε είμαι με τον γαύρο και δεν ξέρω γιατί. Δεν τρολάρω αλλά δεν είμαι και καλά.
Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Tarkovsky
Δημοσιεύσεις: 8283
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 01:19
Phorum.gr user: Harry Haller's Records

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Tarkovsky » 13 Δεκ 2018, 14:08

Rocco Siffredi έγραψε:
13 Δεκ 2018, 13:55
Tarkovsky έγραψε:
13 Δεκ 2018, 13:19
Απόψε είμαι με τον γαύρο και δεν ξέρω γιατί. Δεν τρολάρω αλλά δεν είμαι και καλά.
Εικόνα
Τι τους έχεις κάνει, Προεδράρα μας!!!


καλά το πάω;;; :smt005:
Μητσοτάκη πομπόμ-πομ

Παλαιοελλαδίτης
Δημοσιεύσεις: 5424
Εγγραφή: 12 Σεπ 2018, 12:51

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παλαιοελλαδίτης » 13 Δεκ 2018, 14:37

Tarkovsky έγραψε:
13 Δεκ 2018, 13:19
Απόψε είμαι με τον γαύρο και δεν ξέρω γιατί. Δεν τρολάρω αλλά δεν είμαι και καλά.

Στην Ευρώπη μου έχει συμβεί ακόμη μία φορά, το 2014. Τότε όμως το ξεπέρασα λίγο μετά την έναρξη όταν είδα την προπονητική απάτη Μίτσελ να παίζει φουλ επίθεση μέσα στο Ολντ Τράφορντ και με όλους τους φορ του τραυματίες. Λες και είχε να κοουτσάρει τη Ρεάλ που κυνήγαγε να ανατρέψει το εντός 0-2.

Επίσης πιτσιρίκι το 1982, είχα παρασυρθεί από κάτι μεγαλύτερους και μαζί όλη την Θ. 13 χειροκρότησα όταν τα μεγάφωνα ανακοίνωσαν ότι πέρασε τη σουηδική Έστερς και παρά την πίκρα του διαφαινόμενου αποκλεισμού από την Αούστρια (είχε ήδη ισοφαρίσει η 18χρονη παικτούρα Τόνι Πόλστερ το 1-0 του θεού ή του Άγγ. Αναστασιάδη -δεν καλοθυμάμαι- στη ρεβάνς του 0-2).


Κανονίστε να κάνετε το θαύμα απόψε, δεν πρόκειται να μου ξανασυμβεί - από αύριο έκλεισα θεραπεία με βελονισμό.
Εγώ αυτό το είχα πάθει με τον ΠΑΟ στο 3-1 με τη Γιουβέντους στο ΟΑΚΑ και στο 1-3 από την Μπαρτσελόνα στο Καμπ Νου.

Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12189
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 13 Δεκ 2018, 17:48

Tarkovsky έγραψε:
13 Δεκ 2018, 13:19
Απόψε είμαι με τον γαύρο και δεν ξέρω γιατί. Δεν τρολάρω αλλά δεν είμαι και καλά.

Στην Ευρώπη μου έχει συμβεί ακόμη μία φορά, το 2014. Τότε όμως το ξεπέρασα λίγο μετά την έναρξη όταν είδα την προπονητική απάτη Μίτσελ να παίζει φουλ επίθεση μέσα στο Ολντ Τράφορντ και με όλους τους φορ του τραυματίες. Λες και είχε να κοουτσάρει τη Ρεάλ που κυνήγαγε να ανατρέψει το εντός 0-2.

Επίσης πιτσιρίκι το 1982, είχα παρασυρθεί από κάτι μεγαλύτερους και μαζί όλη την Θ. 13 χειροκρότησα όταν τα μεγάφωνα ανακοίνωσαν ότι πέρασε τη σουηδική Έστερς και παρά την πίκρα του διαφαινόμενου αποκλεισμού από την Αούστρια (είχε ήδη ισοφαρίσει η 18χρονη παικτούρα Τόνι Πόλστερ το 1-0 του θεού ή του Άγγ. Αναστασιάδη -δεν καλοθυμάμαι- στη ρεβάνς του 0-2).


Κανονίστε να κάνετε το θαύμα απόψε, δεν πρόκειται να μου ξανασυμβεί - από αύριο έκλεισα θεραπεία με βελονισμό.
Αλμπρεχτη βγες απ'το σωμα του Tarkovsky,ξουτ :vp20: δαιμονισμενε!
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης
Δημοσιεύσεις: 22816
Εγγραφή: 19 Σεπ 2018, 10:47

Re: ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ. Φ. Π.

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ένοπλος σοσιαλμπαχαλάκης » 13 Δεκ 2018, 21:37

Παλι ο Ολυμπιακός θα βγάλει ασπροπροσωπη την Ελλάδα στην Ευρώπη. Είναι η μοίρα του να υπέρασπιζεται την τιμή και την υπόληψη της.
Επίσης καλή εντεκαδα κατέβασε. Ελπίζω μόνο πίσω μην τα κάνει μαντάρα το δίδυμο που είναι ντεφορμε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών