Πριν από λίγο

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
the comet the course the tail

Re: Πριν από λίγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 26 Δεκ 2018, 02:47

δεν έχω καμία σχέση με τους κυρίους.

τιναιαυτό
Δημοσιεύσεις: 144
Εγγραφή: 24 Δεκ 2018, 20:14

Re: Πριν από λίγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από τιναιαυτό » 26 Δεκ 2018, 02:48

Μάλιστα
Παμε για υπνο;

the comet the course the tail

Re: Πριν από λίγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 26 Δεκ 2018, 02:52

τιναιαυτό έγραψε:
26 Δεκ 2018, 02:48
Μάλιστα
Παμε για υπνο;
κοίτα. απόψε μας πλακώσανε ένα σωρό δίσκους με φαγιά. είχε και ζέστη πολλή από το τζάκι. ήπια λίγο κρασί, ήπια και λίγο ουίσκι. αλλά δεν είχα όρεξη. σπάστηκα για κάποιο λόγο και αποσύρθηκα νωρίς σχετικά και με πεσμένο ηθικό. αν υπάρχει πρόβλημα, συνεχίστε εσείς εδώ και εγώ θα παρακολουθώ διακριτικά.

the comet the course the tail

Re: Πριν από λίγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 26 Δεκ 2018, 02:52

συγνώμη δλδ αν σας διέκοψα.

νύχτα

Re: Πριν από λίγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 26 Δεκ 2018, 02:55

the comet the course the tail έγραψε:
26 Δεκ 2018, 02:52
σπάστηκα για κάποιο λόγο και αποσύρθηκα νωρίς σχετικά και με πεσμένο ηθικό.
ποιός σε πείραξε;

τιναιαυτό
Δημοσιεύσεις: 144
Εγγραφή: 24 Δεκ 2018, 20:14

Re: Πριν από λίγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από τιναιαυτό » 26 Δεκ 2018, 02:57

Οχι να μείνεις

Εγω νύσταξα
Θα βγάλετε λάδι;

Γραφικός

Re: Πριν από λίγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 26 Δεκ 2018, 05:14

'Γω πάντως ούτε έχω διαψεύσει ποτέ, ούτε ψήνομαι να διαψεύσω ποτέ τίποτα, εκτός αν μου καταλογιστούν πολιτικές πεποιθήσεις που δεν έχω. Από 'κει και πέρα 'δωνάς είμαι, όποιος μου κάνει την τιμή ν'ασχοληθεί με την πάρτη μου, με κρίνει με βάση ό,τι γράφω.

the comet the course the tail

Re: Πριν από λίγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 26 Δεκ 2018, 10:30

τιναιαυτό έγραψε:
26 Δεκ 2018, 02:57

Θα βγάλετε λάδι;
σήμερα θα βγάλουμε το λάδι. κανά 200άρι κιλά. οι ελιές φέτος λόγω καιρού και δάκου ήταν σκέτη αποτυχία για όλους. οι μισές μαυρισμένες και πεσμένες. και πολλά οξέα. πολλά.
νύχτα έγραψε:
26 Δεκ 2018, 02:55
the comet the course the tail έγραψε:
26 Δεκ 2018, 02:52
σπάστηκα για κάποιο λόγο και αποσύρθηκα νωρίς σχετικά και με πεσμένο ηθικό.
ποιός σε πείραξε;
τα 'χω με τον εαυτό μου...

Άβαταρ μέλους
John Dear
Δημοσιεύσεις: 1225
Εγγραφή: 03 Δεκ 2018, 01:21

Re: Πριν από λίγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από John Dear » 26 Δεκ 2018, 16:44

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
25 Δεκ 2018, 23:25
Γραφικός έγραψε:
25 Δεκ 2018, 03:48
Καθόμουνα σε ένα μεταλάδικο που καθ εξαίρεση έπαιζε μπλουζ. Έπινα το ποτό μου και απολάμβανα την μουσική. Στην άκρη του μπαρ κάθεται γκομενάκι που σχεδόν φοράει κομπινεζόν και δεν συνοδεύεται. Πίνει μεγάλη μπύρα. Κάθομαι λίγο, κοζάρω ότι κοιτάει πάω και μιλάω. "Τι κάνω, τι κάνεις" και τα ρέστα. Φαινότανε μικρούλα οπότε κάποια στιγμή ρωτάω "είσαι φοιτήτρια;" μου λέει "όχι, μαθήτρια πάω στο τάδε ΓΥΜΝΑΣΙΟ". Πανικός εγώ, δεν ξέρω πώς να το χειριστώ από εκεί και πέρα, δεν ήθελα να το παίξω και παππούς, να της πω "αν πίνεις από τόσο νωρίς θα καταλήξεις σαν εμένα". Έρχεται γνωστός μου που σαρανταρίζει, προσπαθώντας να χωθεί, λέει "συγνώμη που μπαίνω σαν σφινόπουτσα, αλλά άκουσα τι λέγατε κι ήθελα να πω ότι..." Εγώ του απάντησα "κάτσε" κι αποχώρησα. Είχα τελειώσει το ποτό μου, πήγα να πληρώσω, είπα στην μπαργούμαν "η τύπισσα που μιλάει με τον Τάδε θέλει πολλά χρόνια μπροστά της για να θεωρηθεί ενήλικη" (δεν της φαινόταν καθόλου) κι έφυγα. Στον δρόμο αναρωτήθηκα μήπως, αντί να την αφήσω στα χέρια του αλλουνού θα έπρεπε να την προστατέψω με κάποιον τρόπο. Γύρισα κι έλειπαν κι οι δύο. Τώρα νιώθω τύψεις.

Τι θα έπρεπε να κάνω; Ήταν χρέος μου να μαλώσω με κάποιον φίλο μου για να την προστατέψω;
Το θεωρώ αχρείαστο να διευκρινίσω ότι με κάποια τόσο μικρή αποκλείεται να έκανα κάτι, αλλά το διευκρινίζω για να μην έχουμε λάθος εντυπώσεις.
έπρεπε να είχες φύγει!!
Γιατί να φύγει. Άμα είναι 15 δεν υπάρχει ποινή.

Άβαταρ μέλους
Κόκκορας
Δημοσιεύσεις: 17776
Εγγραφή: 03 Ιουν 2018, 17:20
Phorum.gr user: Κόκορας
Τοποθεσία: Συμβασιλεύουσα Πόλις

Re: Πριν από λίγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Κόκκορας » 26 Δεκ 2018, 16:54

επρεπε να τον παρεις παραμερα να του το πεις και να ενημερωσεις κατ εμε με τον ιδιο τροπο και τον μπαρμαν.

απο εκει και περα περασε το περιστατικο προ πολλου,μπορεις να αλλαξεις κατι; οχι .Οποτε δεν νομιζω πως υπαρχει νοημα τωρα να το σκεπτεσαι.Πες το στον πνευματικο σου και προχωρα.Αλλη φορα θα ξερεις πως να αντιμετωπισεις παρομοια κατασταση.

τιναιαυτό
Δημοσιεύσεις: 144
Εγγραφή: 24 Δεκ 2018, 20:14

Re: Πριν από λίγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από τιναιαυτό » 26 Δεκ 2018, 16:58

the comet the course the tail έγραψε:
26 Δεκ 2018, 10:30
τιναιαυτό έγραψε:
26 Δεκ 2018, 02:57

Θα βγάλετε λάδι;
σήμερα θα βγάλουμε το λάδι. κανά 200άρι κιλά. οι ελιές φέτος λόγω καιρού και δάκου ήταν σκέτη αποτυχία για όλους. οι μισές μαυρισμένες και πεσμένες. και πολλά οξέα. πολλά.
Αυτο εινσι γευστικό κριτήριο ας πουμε ή κατι ανθυγεινο;

the comet the course the tail

Re: Πριν από λίγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 26 Δεκ 2018, 19:30

τιναιαυτό έγραψε:
26 Δεκ 2018, 16:58
the comet the course the tail έγραψε:
26 Δεκ 2018, 10:30
τιναιαυτό έγραψε:
26 Δεκ 2018, 02:57

Θα βγάλετε λάδι;
σήμερα θα βγάλουμε το λάδι. κανά 200άρι κιλά. οι ελιές φέτος λόγω καιρού και δάκου ήταν σκέτη αποτυχία για όλους. οι μισές μαυρισμένες και πεσμένες. και πολλά οξέα. πολλά.
Αυτο εινσι γευστικό κριτήριο ας πουμε ή κατι ανθυγεινο;
και τα δύο...!! Ρώτα κάνα Χαλκιδικιώτη.. Ξέρουν αυνιοί..

και τα πάνε στον Χημικό και τα... εξευγενίζουν με Καυστικό Νάτριο.. :a108:

Και τα τρως μετά νομίζοντας ότι αγόρασες Αγνό Παρθένο Ελαιόλαδο... :smt018

νύχτα

Re: Πριν από λίγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 26 Δεκ 2018, 19:47

the comet the course the tail έγραψε:
26 Δεκ 2018, 19:30
και τα δύο...!! Ρώτα κάνα Χαλκιδικιώτη.. Ξέρουν αυνιοί..
να ρουτήσ' κι τς Ρώσ' μήμπους;; :p1:

the comet the course the tail

Re: Πριν από λίγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 26 Δεκ 2018, 19:49

νύχτα έγραψε:
26 Δεκ 2018, 19:47
the comet the course the tail έγραψε:
26 Δεκ 2018, 19:30
και τα δύο...!! Ρώτα κάνα Χαλκιδικιώτη.. Ξέρουν αυνιοί..
να ρουτήσ' κι τς Ρώσ' μήμπους;; :p1:
τσ' Αλβανιοί που τις μαζεύουν....

νύχτα

Re: Πριν από λίγο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 26 Δεκ 2018, 19:52

the comet the course the tail έγραψε:
26 Δεκ 2018, 19:49
τσ' Αλβανιοί που τις μαζεύουν....
συγκιντρώσ' , τα χς κάν' αχταρμά μι φαίνιτι

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών