Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Ερωτήσεις, προτάσεις, παρατηρήσεις σχετικά με τη σχεδίαση και λειτουργία του Phorum.com.gr

Συντονιστές: Spiros252, Συντονιστές

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34693
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 06 Ιαν 2019, 08:06

enaon έγραψε:
05 Ιαν 2019, 23:44
ο πάτ σιγά μην είναι, πέρασε η πρωτοχρονιά, ήρθε ο Άγιος Βασίλης και τίποτα.
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.Ανακάλυψα την αναβίωση του Φόρουμ προ ολίγων ημερών.Για ένα διάστημα όταν έκλεισε το παλιό γκούγκλαρα phorum.gr αλλά δεν έβγαζε καθόλου το σημερινό παρά την ομοιότητα των λέξεων και παρά το ότι όπως αντιλαμβάνομαι άρχισε να λειτουργεί σχετικά πολύ γρήγορα.
Προσπάθησα να εγγραφώ χθες αλλά λόγω ενός λάθους στην διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου το ενεργοποιητικό σήμα δεν ήλθε.Όταν προσπάθησα να μπω με άλλη σωστή διεύθυνση το όνομα Πατησιώτης είχε καταχωρηθεί και μου έβγαζε ότι ήδη ανήκει σε άλλο μέλος.Έτσι αποφάσισα την εγγραφή με την παραλλαγμένη κατάληξη όπως και έγινε.Θα τα πούμε αργότερα.

don't speak
Γενική Γραμματέας Συντονισμού
Δημοσιεύσεις: 6674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:04

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από don't speak » 06 Ιαν 2019, 08:18

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
05 Ιαν 2019, 23:40
nick έγραψε:
05 Ιαν 2019, 23:39
Εγω θα εδινα και 100Ε αν ηταν να ερθει ο πατησιωτης
αν ερθει θα τα δώσεις σε εμένα;
:hebit::hebit::hebit:
Καλή χρονιά.
Πάντα κέρδη :D

Άβαταρ μέλους
Rakomelofronas
Δημοσιεύσεις: 4594
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:00
Phorum.gr user: Pegasus - erkebrad

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rakomelofronas » 06 Ιαν 2019, 08:26

Πατησαίος έγραψε:
06 Ιαν 2019, 08:06
enaon έγραψε:
05 Ιαν 2019, 23:44
ο πάτ σιγά μην είναι, πέρασε η πρωτοχρονιά, ήρθε ο Άγιος Βασίλης και τίποτα.
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.Ανακάλυψα την αναβίωση του Φόρουμ προ ολίγων ημερών.Για ένα διάστημα όταν έκλεισε το παλιό γκούγκλαρα phorum.gr αλλά δεν έβγαζε καθόλου το σημερινό παρά την ομοιότητα των λέξεων και παρά το ότι όπως αντιλαμβάνομαι άρχισε να λειτουργεί σχετικά πολύ γρήγορα.
Προσπάθησα να εγγραφώ χθες αλλά λόγω ενός λάθους στην διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου το ενεργοποιητικό σήμα δεν ήλθε.Όταν προσπάθησα να μπω με άλλη σωστή διεύθυνση το όνομα Πατησιώτης είχε καταχωρηθεί και μου έβγαζε ότι ήδη ανήκει σε άλλο μέλος.Έτσι αποφάσισα την εγγραφή με την παραλλαγμένη κατάληξη όπως και έγινε.Θα τα πούμε αργότερα.
:o

Καλωσόρισες! Καλή χρονιά! Σε περιμέναμε καιρό αλλά ποτέ δεν είναι αργά.

Ελπίζω να μην είναι κάποια χαζή πλάκα...
Ο κόσμος που θυμάσαι δεν υπάρχει πια.
Τargetnews

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14088
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 06 Ιαν 2019, 08:53

Πατησαίος έγραψε:
06 Ιαν 2019, 08:06
enaon έγραψε:
05 Ιαν 2019, 23:44
ο πάτ σιγά μην είναι, πέρασε η πρωτοχρονιά, ήρθε ο Άγιος Βασίλης και τίποτα.
Ευχαριστώ για το ενδιαφέρον.Ανακάλυψα την αναβίωση του Φόρουμ προ ολίγων ημερών.Για ένα διάστημα όταν έκλεισε το παλιό γκούγκλαρα phorum.gr αλλά δεν έβγαζε καθόλου το σημερινό παρά την ομοιότητα των λέξεων και παρά το ότι όπως αντιλαμβάνομαι άρχισε να λειτουργεί σχετικά πολύ γρήγορα.
Προσπάθησα να εγγραφώ χθες αλλά λόγω ενός λάθους στην διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου το ενεργοποιητικό σήμα δεν ήλθε.Όταν προσπάθησα να μπω με άλλη σωστή διεύθυνση το όνομα Πατησιώτης είχε καταχωρηθεί και μου έβγαζε ότι ήδη ανήκει σε άλλο μέλος.Έτσι αποφάσισα την εγγραφή με την παραλλαγμένη κατάληξη όπως και έγινε.Θα τα πούμε αργότερα.
Καλώς ήλθες. Γιά τον ίδιο λόγο κι'εγώ είχα αναγκασθεί να γραφτώ σαν Leporelo (με ένα l). Ο Σπύρος διέγραψε το "Leporello" και άλλαξε το nickname Leporelo σε Leporello. Ζήτα να κάνει το ίδιο.

Καλή χρονιά.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 06 Ιαν 2019, 09:10

Δεν ειν ο Πατησιωτης αυτος

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3557
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 06 Ιαν 2019, 09:51

Ο πατ δεν έβαζε τόνους

don't speak
Γενική Γραμματέας Συντονισμού
Δημοσιεύσεις: 6674
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:04

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από don't speak » 06 Ιαν 2019, 10:08

Όχι ρε παιδιά, όχι ακόμα.
Αφήστε να πάρει τα λεφτά το κουλούρι και μετά πείτε.

Άβαταρ μέλους
Beria
Συντονιστής
Δημοσιεύσεις: 25092
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:37

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Beria » 06 Ιαν 2019, 10:46

Ίφιδα έγραψε:
06 Ιαν 2019, 09:10
Δεν ειν ο Πατησιωτης αυτος
Δεν είναι εύκολο να παραστήσει κάποιος τον Πατ
Θα φανεί αμέσως
gassim έγραψε:
07 Σεπ 2021, 14:12
Ωρες είναι τώρα να οικειοποιηθεί η αριστερά και την Γαλλική επανάσταση.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34693
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 06 Ιαν 2019, 11:36

Ίφιδα έγραψε:
06 Ιαν 2019, 09:10
Δεν ειν ο Πατησιωτης αυτος
Είστε πολύ καχύποπτοι. :D Όσον αφορά τους τόνους είναι γεγονός ότι για μεγάλο διάστημα δεν έβαζα τόνους αλλά μετά από παρατήρηση που μου έγινε άρχισα να βάζω.
Όσον αφορά την επιστροφή στο αρχικό nickname η περίπτωσή μου είναι διαφορετική από του Leporello.Αυτή τη στιγμή,από χθες δηλαδή,το nickname πατησιωτης υπάρχει αλλά είναι απενεργοποιημένο και παγιδευμένο σε μια ηλεκτρονική διεύθυνση που δεν έστειλε σήμα ενεργοποίησης ενώ ταυτόχρονα εάν προσπαθήσει να το πάρει κάποιος λέει ότι έχει καταχωρηθεί.Το τωρινό Πατησαίος με σωστή ηλεκτρονική διεύθυνση έστειλε σήμα μέσα σε τρία δευτερόλεπτα.
Εάν ο Σπύρος το θεωρεί θεμιτό και δεν μπλέξω πάλι με νέες διευθύνσεις,συνθήματα και παρασυνθήματα και μπορεί να το αντικαταστήσει έτσι όπως είναι στην τωρινή διεύθυνση θα είναι καλό αλλά με την καχυποψία που υπάρχει για πλαστές ταυτότητες κλπ ίσως να μην επιτρέπεται.
Και σε κάθε περίπτωση δεν θέλω να γίνει φασαρία για το όνομα τύπου μακεδονικού. :smt005: Αυτά και καιρός να γράψω και για κάτι άλλο.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 06 Ιαν 2019, 11:38

Όντως δεν ειναι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
nick
Δημοσιεύσεις: 5096
Εγγραφή: 25 Μάιος 2018, 22:21

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από nick » 06 Ιαν 2019, 11:50

Επίσης δεν ξεκινουσε τις προτασεις με κεφαλαια.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25887
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 06 Ιαν 2019, 11:54

Κάντε νήμα με επιλογές για το ποιός κουφαλιώτης είναι .

ΓΓ κ Διαδοχος να είναι μεσα
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Leporello
Δημοσιεύσεις: 14088
Εγγραφή: 07 Αύγ 2018, 19:09
Phorum.gr user: Leporello

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leporello » 06 Ιαν 2019, 12:15

Πατησαίος έγραψε:
06 Ιαν 2019, 11:36
Ίφιδα έγραψε:
06 Ιαν 2019, 09:10
Δεν ειν ο Πατησιωτης αυτος
Είστε πολύ καχύποπτοι. :D Όσον αφορά τους τόνους είναι γεγονός ότι για μεγάλο διάστημα δεν έβαζα τόνους αλλά μετά από παρατήρηση που μου έγινε άρχισα να βάζω.
Όσον αφορά την επιστροφή στο αρχικό nickname η περίπτωσή μου είναι διαφορετική από του Leporello.Αυτή τη στιγμή,από χθες δηλαδή,το nickname πατησιωτης υπάρχει αλλά είναι απενεργοποιημένο και παγιδευμένο σε μια ηλεκτρονική διεύθυνση που δεν έστειλε σήμα ενεργοποίησης ενώ ταυτόχρονα εάν προσπαθήσει να το πάρει κάποιος λέει ότι έχει καταχωρηθεί.Το τωρινό Πατησαίος με σωστή ηλεκτρονική διεύθυνση έστειλε σήμα μέσα σε τρία δευτερόλεπτα.
Εάν ο Σπύρος το θεωρεί θεμιτό και δεν μπλέξω πάλι με νέες διευθύνσεις,συνθήματα και παρασυνθήματα και μπορεί να το αντικαταστήσει έτσι όπως είναι στην τωρινή διεύθυνση θα είναι καλό αλλά με την καχυποψία που υπάρχει για πλαστές ταυτότητες κλπ ίσως να μην επιτρέπεται.
Και σε κάθε περίπτωση δεν θέλω να γίνει φασαρία για το όνομα τύπου μακεδονικού. :smt005: Αυτά και καιρός να γράψω και για κάτι άλλο.
Ακριβώς η ίδια είναι και η δική μου περίπτωση. Υπήρχε nickname Leporello που δεν μπορούσε να ενεργοποιηθεί και ο Σπύρος το διέγραψε.

Οσον αφορά τις υποψίες περί πλαστοπροσωπίας, γράψε κι'άλλα γιά το Μακεδονικό και θα λυθούν όλες οι απορίες.
1.
hellegennes έγραψε:
13 Οκτ 2022, 21:35
Γνωρίζω πολύ καλύτερα στατιστική από σένα
2. Η λέξη υδρόφιλος είναι σύνθετη από δύο ελληνικές λέξεις το ύδωρ που σήμαινε νερό και το φίλος που σήμαινε φίλος.

Άβαταρ μέλους
argouen
Δημοσιεύσεις: 4518
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 19:53

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από argouen » 06 Ιαν 2019, 12:26

:o Πατ? Ελπίζω να είσαι ο κανονικός, είναι σοβαρό θέμα και δε σηκώνει πλάκες
Σε παρακολουθούμε προσεκτικά πριν ξεκινήσουμε χαρές και πανηγύρια :8)
Νήφε και μέμνησο απιστείν

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Περσόνες που χάθηκαν και μας λείπουν…

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 06 Ιαν 2019, 12:27

Πατησαίος έγραψε:
06 Ιαν 2019, 11:36
Είστε πολύ καχύποπτοι. :D Όσον αφορά τους τόνους είναι γεγονός ότι για μεγάλο διάστημα δεν έβαζα τόνους αλλά μετά από παρατήρηση που μου έγινε άρχισα να βάζω.
Όσον αφορά την επιστροφή στο αρχικό nickname η περίπτωσή μου είναι διαφορετική από του Leporello.Αυτή τη στιγμή,από χθες δηλαδή,το nickname πατησιωτης υπάρχει αλλά είναι απενεργοποιημένο και παγιδευμένο σε μια ηλεκτρονική διεύθυνση που δεν έστειλε σήμα ενεργοποίησης ενώ ταυτόχρονα εάν προσπαθήσει να το πάρει κάποιος λέει ότι έχει καταχωρηθεί.Το τωρινό Πατησαίος με σωστή ηλεκτρονική διεύθυνση έστειλε σήμα μέσα σε τρία δευτερόλεπτα.
Εάν ο Σπύρος το θεωρεί θεμιτό και δεν μπλέξω πάλι με νέες διευθύνσεις,συνθήματα και παρασυνθήματα και μπορεί να το αντικαταστήσει έτσι όπως είναι στην τωρινή διεύθυνση θα είναι καλό αλλά με την καχυποψία που υπάρχει για πλαστές ταυτότητες κλπ ίσως να μην επιτρέπεται.
Και σε κάθε περίπτωση δεν θέλω να γίνει φασαρία για το όνομα τύπου μακεδονικού. :smt005: Αυτά και καιρός να γράψω και για κάτι άλλο.
Καλημέρα, καλώς ήρθες και Καλή Χρονιά.

Είμαι σε θέση που μπορώ να διαπιστώσω ότι οι εγγραφές πατησιωτης και Πατησαίος προέρχονται (99%) από το ίδιο πρόσωπο, οπότε δεν υπάρχει πρόβλημα στην αλλαγή του νικ.

Φυσικά δεν μπορώ να διαπιστώσω αν είσαι όντως ο πατησιωτης του phorum.gr , αυτό είναι θέμα των μελών κυρίως που θα σε αναγνωρίσουν ή όχι.

:wave:
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Phorum.com.gr - Διαδικτυακή κοινότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών