Πειστε με να ψηφισω Κασιδιαρη

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Ορέστης 35

Πειστε με να ψηφισω Κασιδιαρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 09 Ιαν 2019, 19:20

Ως αριστερων καταβολων φιλελευθερος και κοσμοπολιτης βρισκω το νεοναζισμο αποκρουστικο.

Ωστοσο εχω σιχαθει το αριστερο κρατος της αποθρασυνσης των κακοποιων και των χασικληδων. Οι επιθεσεις που δεχτηκα απο αριστερους λογω κληρονομικης αλωπεκιας και ιδιαιτερα απο τον ειδικευομενο ορθοπεδικο του ΚΑΤ ο οποιος προσποιουμενος ιατρικη εξεταση μου σακατεψε την επιγονατιδα, φουντωσαν μεσα μου τη θεληση για εκδικηση. Θελω να τους εκδικηθω για οσα εκαναν, ψηφιζοντας Χρυση Αυγη, αλλα η συνειδηση μου μού δημιουργει αναστολες.

Γραφω τα παραπανω με απολυτη σοβαροτητα και ειμαι βεβαιος οτι δεν ειμαι ο μονος που σκεφτεται ετσι και ειναι στο τσακ να περασει στο σκοτεινο στρατοπεδο.

Πειστε με να εκλεξω τον Μαη στον δημο της Αθηνας τον Κασιδιαρη.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Πειστε με να ψηφισω Κασιδιαρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 09 Ιαν 2019, 19:25

Δεν χρειάζεται να πηγαίνουμε απί το ενα άκρο στο άλλο , ουτε να ψηφιζουμε για λόγους αντίδρασης

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28705
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Πειστε με να ψηφισω Κασιδιαρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 09 Ιαν 2019, 19:25

Ορέστης 35 έγραψε:
09 Ιαν 2019, 19:20
αλλα η συνειδηση μου μού δημιουργει αναστολες.
Αν δεν απομυθοποιήσεις τους ιδεολογικούς μύθους στους οποίους πιστεύεις, δεν πρόκειται να αλλάξεις κάτι. Το ζητούμενο είναι να αλλάξεις.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Πειστε με να ψηφισω Κασιδιαρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 09 Ιαν 2019, 19:28

Golden Age έγραψε:
09 Ιαν 2019, 19:25
Ορέστης 35 έγραψε:
09 Ιαν 2019, 19:20
αλλα η συνειδηση μου μού δημιουργει αναστολες.
Αν δεν απομυθοποιήσεις τους ιδεολογικούς μύθους στους οποίους πιστεύεις, δεν πρόκειται να αλλάξεις κάτι. Το ζητούμενο είναι να αλλάξεις.
Σοβαρή απορία
Τι θα μπορούσε ο Κασιδιάρης να κανει , βάση των δυνατοτήτων και μέσων που διαθέτει ως δήμαρχος , που δεν θα μπορούσε να κανει κάποιος αλλος ; :D

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Πειστε με να ψηφισω Κασιδιαρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 09 Ιαν 2019, 19:28

Ορέστης 35 έγραψε:
09 Ιαν 2019, 19:20
Ως αριστερων καταβολων φιλελευθερος και κοσμοπολιτης βρισκω το νεοναζισμο αποκρουστικο.

Ωστοσο εχω σιχαθει το αριστερο κρατος της αποθρασυνσης των κακοποιων και των χασικληδων. Οι επιθεσεις που δεχτηκα απο αριστερους λογω κληρονομικης αλωπεκιας και ιδιαιτερα απο τον ειδικευομενο ορθοπεδικο του ΚΑΤ ο οποιος προσποιουμενος ιατρικη εξεταση μου σακατεψε την επιγονατιδα, φουντωσαν μεσα μου τη θεληση για εκδικηση. Θελω να τους εκδικηθω για οσα εκαναν, ψηφιζοντας Χρυση Αυγη, αλλα η συνειδηση μου μού δημιουργει αναστολες.

Γραφω τα παραπανω με απολυτη σοβαροτητα και ειμαι βεβαιος οτι δεν ειμαι ο μονος που σκεφτεται ετσι και ειναι στο τσακ να περασει στο σκοτεινο στρατοπεδο.

Πειστε με να εκλεξω τον Μαη στον δημο της Αθηνας τον Κασιδιαρη.
απο εκει αρχιζουν ολα τα κακα Ορεστη :g030:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Professor
Δημοσιεύσεις: 602
Εγγραφή: 28 Αύγ 2018, 01:43

Re: Πειστε με να ψηφισω Κασιδιαρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Professor » 09 Ιαν 2019, 19:29

Ο Κασιδιάρης δεν πρόκειται να βγει πρώτος έτσι κι αλλιώς. Αφού έχεις την τάση, ψήφισέ τον. Δεν θα φέρει το ναζισμό.

Αλλά δεν κατάλαβα γιατί σου έχουν επιτεθεί και ποιοι ακριβώς..

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28705
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Πειστε με να ψηφισω Κασιδιαρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 09 Ιαν 2019, 19:30

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
09 Ιαν 2019, 19:28
Golden Age έγραψε:
09 Ιαν 2019, 19:25
Ορέστης 35 έγραψε:
09 Ιαν 2019, 19:20
αλλα η συνειδηση μου μού δημιουργει αναστολες.
Αν δεν απομυθοποιήσεις τους ιδεολογικούς μύθους στους οποίους πιστεύεις, δεν πρόκειται να αλλάξεις κάτι. Το ζητούμενο είναι να αλλάξεις.
Σοβαρή απορία
Τι θα μπορούσε ο Κασιδιάρης να κανει , βάση των δυνατοτήτων και μέσων που διαθέτει ως δήμαρχος , που δεν θα μπορούσε να κανει κάποιος αλλος ; :D
Να αξιοποιήσει το δημαρχιακό του αξίωμα για να περάσει τις πολιτικές του, ακόμη κι αν είναι κόντρα στις πολιτικές του συστήματος. :wave:

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22905
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Πειστε με να ψηφισω Κασιδιαρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 09 Ιαν 2019, 19:32

Ορέστης 35 έγραψε:
09 Ιαν 2019, 19:20
Ως αριστερων καταβολων φιλελευθερος και κοσμοπολιτης βρισκω το νεοναζισμο αποκρουστικο.

Ωστοσο εχω σιχαθει το αριστερο κρατος της αποθρασυνσης των κακοποιων και των χασικληδων. Οι επιθεσεις που δεχτηκα απο αριστερους λογω κληρονομικης αλωπεκιας και ιδιαιτερα απο τον ειδικευομενο ορθοπεδικο του ΚΑΤ ο οποιος προσποιουμενος ιατρικη εξεταση μου σακατεψε την επιγονατιδα, φουντωσαν μεσα μου τη θεληση για εκδικηση. Θελω να τους εκδικηθω για οσα εκαναν, ψηφιζοντας Χρυση Αυγη, αλλα η συνειδηση μου μού δημιουργει αναστολες.

Γραφω τα παραπανω με απολυτη σοβαροτητα και ειμαι βεβαιος οτι δεν ειμαι ο μονος που σκεφτεται ετσι και ειναι στο τσακ να περασει στο σκοτεινο στρατοπεδο.

Πειστε με να εκλεξω τον Μαη στον δημο της Αθηνας τον Κασιδιαρη.
:smt005:
αν δεν θες να καταντησουμε ισλαμαμπάντ πάντως, θα σου προτεινα να μην ψηφίσεις ποτέ κασιδιάρη. Θα νομίζουν οι λάθρο ότι η πόλη ειναι ρέφιουτζι φρεντλυ λόγω της εκλογής ενός δικού τους ως επικεφαλής του δήμου,θα παρουν θαρρος και θρασος και θα μαζευτουν ολοι εδω.

ΑΙΝΕΙΑΝ06
Δημοσιεύσεις: 19092
Εγγραφή: 30 Σεπ 2018, 00:23

Re: Πειστε με να ψηφισω Κασιδιαρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΙΝΕΙΑΝ06 » 09 Ιαν 2019, 19:33

Ενας Δήμαρχος χωρίς χρηματοδότηση απο το κράτος και με δημοτικούς υπαλλήλους η συμβούλους να τον σαμποτάρουν με οδηγίες άνωθεν , δεν μπορεί να ελέγξει ουτε την καθαρίστρια που καθαρίζει το γράφειο του

Jolly Roger
Δημοσιεύσεις: 8524
Εγγραφή: 06 Ιούλ 2018, 00:21
Phorum.gr user: Jolly Roger

Re: Πειστε με να ψηφισω Κασιδιαρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jolly Roger » 09 Ιαν 2019, 19:34

Ψήφισε τον σωσία του Τζιμπούρ μόνο και μόνο για να πήξει ο μπλάκι που σε λέει ρατσιστή.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 28705
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Πειστε με να ψηφισω Κασιδιαρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 09 Ιαν 2019, 19:34

ΑΙΝΕΙΑΝ06 έγραψε:
09 Ιαν 2019, 19:33
Ενας Δήμαρχος χωρίς χρηματοδότηση απο το κράτος και με δημοτικούς υπαλλήλους η συμβούλους να τον σαμποτάρουν με οδηγίες άνωθεν , δεν μπορεί να ελέγξει ουτε την καθαρίστρια που καθαρίζει το γράφειο του
Το κράοτς επιβάλλεται να χρηματοδοτεί το δήμο βάσει αυτών που ορίζει ο νόμος. Οτιδήποτε άλλο είναι παράβαση του νόμου και πραξικόπημα.

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πειστε με να ψηφισω Κασιδιαρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 09 Ιαν 2019, 19:36

Ορέστης 35 έγραψε:
09 Ιαν 2019, 19:20
Ως αριστερων καταβολων φιλελευθερος και κοσμοπολιτης βρισκω το νεοναζισμο αποκρουστικο.

Ωστοσο εχω σιχαθει το αριστερο κρατος της αποθρασυνσης των κακοποιων και των χασικληδων. Οι επιθεσεις που δεχτηκα απο αριστερους λογω κληρονομικης αλωπεκιας και ιδιαιτερα απο τον ειδικευομενο ορθοπεδικο του ΚΑΤ ο οποιος προσποιουμενος ιατρικη εξεταση μου σακατεψε την επιγονατιδα, φουντωσαν μεσα μου τη θεληση για εκδικηση. Θελω να τους εκδικηθω για οσα εκαναν, ψηφιζοντας Χρυση Αυγη, αλλα η συνειδηση μου μού δημιουργει αναστολες.

Γραφω τα παραπανω με απολυτη σοβαροτητα και ειμαι βεβαιος οτι δεν ειμαι ο μονος που σκεφτεται ετσι και ειναι στο τσακ να περασει στο σκοτεινο στρατοπεδο.

Πειστε με να εκλεξω τον Μαη στον δημο της Αθηνας τον Κασιδιαρη.
δε πείθεις με τα νήματα που ανοίγεις όμως.
ον τόπικ,
τον εχουν ψηφίσει και τραβεστί τη προηγούμενη φορά αντί του Βαλλιανάτου.
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Ορέστης 35

Re: Πειστε με να ψηφισω Κασιδιαρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 09 Ιαν 2019, 19:37

Professor έγραψε:
09 Ιαν 2019, 19:29
Ο Κασιδιάρης δεν πρόκειται να βγει πρώτος έτσι κι αλλιώς. Αφού έχεις την τάση, ψήφισέ τον. Δεν θα φέρει το ναζισμό.

Αλλά δεν κατάλαβα γιατί σου έχουν επιτεθεί και ποιοι ακριβώς..
Μου επιτεθηκαν καποιοι αριστεροι που ενιωσαν παντοδυναμια και ατιμωρησια με τον Τσιπρα στην εξουσια. Θελω να τελειωσει η αποθρασυνση. Η βρωμα στους δρομους. Να ερθει μια αληθινη βροχη που θα ξεπλυνει τη λερα απο τους δρομους του κεντρου. Βαρεθηκα ο μονος νομος που εφαρμοζεται να ειναι ο νομος που με σταματαει να παρω το νομο στα χερια μου. Βαρεθηκα να βλεπω μαυριλα, να εισπνεω γανια απο τις πειραγμενες εξατμισεις των ταξι και ατμους ναρκωτικων ουσιων καθε 20 μετρα. Βαρεθηκα να φοβαμαι και να καταπιεζομαι. Αυτη η πολη με εχει κανει σκλαβο.

Von Mackensen

Re: Πειστε με να ψηφισω Κασιδιαρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Von Mackensen » 09 Ιαν 2019, 19:44

Ορέστης 35 έγραψε:
09 Ιαν 2019, 19:20
Οι επιθεσεις που δεχτηκα απο αριστερους λογω κληρονομικης αλωπεκιας και ιδιαιτερα απο τον ειδικευομενο ορθοπεδικο του ΚΑΤ ο οποιος προσποιουμενος ιατρικη εξεταση μου σακατεψε την επιγονατιδα, φουντωσαν μεσα μου τη θεληση για εκδικηση.

Τι;;;
:smt005::smt005::smt005:

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Πειστε με να ψηφισω Κασιδιαρη

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 09 Ιαν 2019, 19:46

Ορέστης 35 έγραψε:
09 Ιαν 2019, 19:37
Professor έγραψε:
09 Ιαν 2019, 19:29
Ο Κασιδιάρης δεν πρόκειται να βγει πρώτος έτσι κι αλλιώς. Αφού έχεις την τάση, ψήφισέ τον. Δεν θα φέρει το ναζισμό.

Αλλά δεν κατάλαβα γιατί σου έχουν επιτεθεί και ποιοι ακριβώς..
Μου επιτεθηκαν καποιοι αριστεροι που ενιωσαν παντοδυναμια και ατιμωρησια με τον Τσιπρα στην εξουσια. Θελω να τελειωσει η αποθρασυνση. Η βρωμα στους δρομους. Να ερθει μια αληθινη βροχη που θα ξεπλυνει τη λερα απο τους δρομους του κεντρου. Βαρεθηκα ο μονος νομος που εφαρμοζεται να ειναι ο νομος που με σταματαει να παρω το νομο στα χερια μου. Βαρεθηκα να βλεπω μαυριλα, να εισπνεω γανια απο τις πειραγμενες εξατμισεις των ταξι και ατμους ναρκωτικων ουσιων καθε 20 μετρα. Βαρεθηκα να φοβαμαι και να καταπιεζομαι. Αυτη η πολη με εχει κανει σκλαβο.
σκλαβο του κεφαλαιου θα σε κανουν οι κασιδιαρηδες για να πουλας προστασια για κανενα 200αρι το μηνα

δεν υφισταται πατριδα μεσα στο καπιταλιστικο συστημα το οποιο ιεναι εχθρος του πρωτου
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Eθνικοκοινωνιστης την 09 Ιαν 2019, 19:46, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών