Πεσίματα

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Γραφικός

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 10 Ιαν 2019, 18:57

Juno έγραψε:
10 Ιαν 2019, 18:53
Φαρμακόγλωσσα είσαι σήμερα.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22453
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 10 Ιαν 2019, 19:18

ε δεν είναι κάθε μέρα παρασκευή Γραφικέ, λογικό, σήμερα είναι Πέμπτη.

Γραφικός

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 10 Ιαν 2019, 19:20

enaon έγραψε:
10 Ιαν 2019, 19:18
ε δεν είναι κάθε μέρα παρασκευή Γραφικέ, λογικό, σήμερα είναι Πέμπτη.
Καλά, περίμενε να αντιληφθεί ότι υπονοείς ότι θα μπορούσε να βρεθεί με έναν υποστηρικτή του κομμουνισμού και θα περιλάβει εσένα.

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 10 Ιαν 2019, 19:21

Πρέπει να ήμουν 16 στα 17, και έγινε ένα τσαφ και αποφάσισα ότι δεν ήθελα πια να είμαι παρθένα! Έπρεπε με κάποιον τρόπο να ξεφορτωθώ αυτή την ιδιότητα και γρήγορα! Στο παρελθόν είχα παρατηρήσει ότι κάπως ενδιέφερα τους άντρες. Κάπως με κοιτάζανε. Ε, σε εκείνη τη φάση δεν με κοίταζε κανένας.

Στο παλιό λέγαμε κιόλας ότι οι συμμαθητές που γουστάραμε δεν ήταν για να τους προσεγγίσουμε για διάφορους λόγους. Βασικά δεν θέλαμε να ανακατέψουμε την κατάσταση, ήταν πιο πιθανό να καταλήξει όχι καλά παρά το αντίθετο. Οπότε δεν υπήρχαν ως πιθανά boyfriends.

Περνούσα μια φάση που οπτικά ήμουν grunge, before grunge was a thing. Έτσι μου την είχε δώσει. Αγοροκόριτσο, κάπως. Δεν ήταν κάτι που προσέλκυε μάλλον αυτό.

Οπότε άρχισα να τριγυρνάω προσπαθώντας να βρω κάποιον συμπαθή, να μη μοιάζει επικίνδυνος, να μου αρέσει κάποιος να ξεφορτωθώ επί τέλους ό,τι πολυτιμότερο είχα!

Δεν θυμάμαι πόσο πήρε, να βρω το αγόρι, πρέπει να ήταν καμιά εβδομάδα που φάνηκε αιώνας. Τον γνώρισα τυχαία, στους δρόμους! Κάναμε σχέση που κράτησε λίγο καιρό, δεν ήταν κάτι ιδιαίτερο.

Μετά ξεκίνησα μια συναρπαστική ζωή και δεν είχα πρόβλημα να τραβήξω ανθρώπους που δέσαμε πολύ καλά. Οργασμους είχα με το δεύτερο αγόρι μετά από μήνες σχέσης, κάπως τυχαία συνέβη και αυτό μετά από αρκετά sessions. Όχι ότι δεν μου άρεσε και πριν η διαδικασία. Αλλά αλλιώς ήταν να συμβαίνει και αυτό.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22453
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 10 Ιαν 2019, 19:23

Γραφικός έγραψε:
10 Ιαν 2019, 19:20
enaon έγραψε:
10 Ιαν 2019, 19:18
ε δεν είναι κάθε μέρα παρασκευή Γραφικέ, λογικό, σήμερα είναι Πέμπτη.
Καλά, περίμενε να αντιληφθεί ότι υπονοείς ότι θα μπορούσε να βρεθεί με έναν υποστηρικτή του κομμουνισμού και θα περιλάβει εσένα.
Δεν λέμε για σήμερα, συγκεντώσου, και τις Παρασκευές κουμουνιστής είσαι; :003:

Άβαταρ μέλους
Jozef K
Δημοσιεύσεις: 28
Εγγραφή: 08 Ιαν 2019, 23:44

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Jozef K » 10 Ιαν 2019, 19:39

Ορέστης 35 έγραψε:
10 Ιαν 2019, 13:29
Jozef K έγραψε:
10 Ιαν 2019, 10:17
Παλιά στα φοιτητικά χρόνια, στην παρέα ήταν μια κοπέλα που μου άρεσε. Ήταν φίλη μιας άλλης κοπέλας από την σχολή και την είχε φέρει στην παρέα. Βρισκόμασταν όλοι μαζί συχνά. Κάποιον καιρό μου ζήτησε 2-3 φορές να πάω από το σπίτι της να την βοηθήσω σε κάποιες δουλειές. Την τελευταία φορά που με γύριζε σπίτι μου με το αμάξι της, φτάνοντας κάτω από το σπίτι μου, γυρνάω και της λέω: "Θέλω να σου πω και κάτι. Σε αγαπάω". Με το που το άκουσε έβαλε τα γέλια. Άναψε τσιγάρο και με κοίταζε έκπληκτη. Μου είπε ότι θα το σκεφτεί. Από τότε χαθήκαμε.
Σου αρεσε ή την αγαπουσες;
Ήμασταν δεμένη παρέα, πολλές ώρες μαζί. Είχα συναισθήματα διάφορα. Αλλά ίσως λόγω και της συναισθηματικής φόρτισης να της το πω, υπερέβαλα λίγο.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11914
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 10 Ιαν 2019, 19:47

Saliveros έγραψε:
10 Ιαν 2019, 16:17
Sid Vicious έγραψε:
10 Ιαν 2019, 16:03
Επειδή είμαι κάπως ντροπαλός σας ζηλεύω και σας χαίρομαι εσάς που μπορείτε να κάνετε "πεσιματα". Κι εγώ όταν ήμουν νέος ήθελα κάποιες στιγμές αλλά πάντα με σταματούσε η σεμνότητα και η αγαρμποσυνη μου. Τώρα πλέον στη δύση της παρουσίας μου στον κόσμο τούτο χαίρομαι που βλέπω εσάς τους νεότερους να μην έχετε τις δικές μου αναστολές αλλά ελπίζω αυτή η διάθεση να συμβαδίζει με την πίστη, τη ταπεινοτητα και την προσευχή γιατί είναι όμορφα τα επίγεια αλλά τα αληθινά μεγαλειώδη είναι τα Ουράνια.
Συμφωνώ.
Μικρός έβαζα χέρι κατά τη διάρκεια της Αναστάσιμης λειτουργίας.
Τουλάχιστο υπήρχε μια θρησκευτικότητα.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Ορέστης 35

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 10 Ιαν 2019, 19:57

Jozef K έγραψε:
10 Ιαν 2019, 19:39
Ορέστης 35 έγραψε:
10 Ιαν 2019, 13:29
Jozef K έγραψε:
10 Ιαν 2019, 10:17
Παλιά στα φοιτητικά χρόνια, στην παρέα ήταν μια κοπέλα που μου άρεσε. Ήταν φίλη μιας άλλης κοπέλας από την σχολή και την είχε φέρει στην παρέα. Βρισκόμασταν όλοι μαζί συχνά. Κάποιον καιρό μου ζήτησε 2-3 φορές να πάω από το σπίτι της να την βοηθήσω σε κάποιες δουλειές. Την τελευταία φορά που με γύριζε σπίτι μου με το αμάξι της, φτάνοντας κάτω από το σπίτι μου, γυρνάω και της λέω: "Θέλω να σου πω και κάτι. Σε αγαπάω". Με το που το άκουσε έβαλε τα γέλια. Άναψε τσιγάρο και με κοίταζε έκπληκτη. Μου είπε ότι θα το σκεφτεί. Από τότε χαθήκαμε.
Σου αρεσε ή την αγαπουσες;
Ήμασταν δεμένη παρέα, πολλές ώρες μαζί. Είχα συναισθήματα διάφορα. Αλλά ίσως λόγω και της συναισθηματικής φόρτισης να της το πω, υπερέβαλα λίγο.
:smt023

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22453
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 10 Ιαν 2019, 20:00

πάντως άναψε τσιγάρο, ήσουν πολύ κοντά, έχεις δει το βαττερφλυ εφφεκτ; Ενα τσακ και όλα θα ήταν αλλιώς τώρα.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11914
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 10 Ιαν 2019, 20:01

Jozef K έγραψε:
10 Ιαν 2019, 19:39
Ορέστης 35 έγραψε:
10 Ιαν 2019, 13:29
Jozef K έγραψε:
10 Ιαν 2019, 10:17
Παλιά στα φοιτητικά χρόνια, στην παρέα ήταν μια κοπέλα που μου άρεσε. Ήταν φίλη μιας άλλης κοπέλας από την σχολή και την είχε φέρει στην παρέα. Βρισκόμασταν όλοι μαζί συχνά. Κάποιον καιρό μου ζήτησε 2-3 φορές να πάω από το σπίτι της να την βοηθήσω σε κάποιες δουλειές. Την τελευταία φορά που με γύριζε σπίτι μου με το αμάξι της, φτάνοντας κάτω από το σπίτι μου, γυρνάω και της λέω: "Θέλω να σου πω και κάτι. Σε αγαπάω". Με το που το άκουσε έβαλε τα γέλια. Άναψε τσιγάρο και με κοίταζε έκπληκτη. Μου είπε ότι θα το σκεφτεί. Από τότε χαθήκαμε.
Σου αρεσε ή την αγαπουσες;
Ήμασταν δεμένη παρέα, πολλές ώρες μαζί. Είχα συναισθήματα διάφορα. Αλλά ίσως λόγω και της συναισθηματικής φόρτισης να της το πω, υπερέβαλα λίγο.
Μπορεί να σε έφερε και κακή τύχη το άβαταρ με τον Tibet. Λόγω Θελήματος μπορεί να φέρνει και γρουσουζιά.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 10 Ιαν 2019, 20:02

Όταν ήμουν πρωτοέφηβος, πήγαινα να συμβαδίσω με κορίτσια στον Επιτάφιο, και να προσευχηθούμε, και οι συνομήλικοί μου νόμιζαν πως έκανα καμάκι. Γω όμως ήθελα πνευματική επαφή.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28127
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 10 Ιαν 2019, 20:04

Αυτες τι νομιζαν;
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22453
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 10 Ιαν 2019, 20:06

Sid Vicious έγραψε:
10 Ιαν 2019, 20:01
Μπορεί να σε έφερε και κακή τύχη το άβαταρ με τον Tibet. Λόγω Θελήματος μπορεί να φέρνει και γρουσουζιά.
νομίζω οτι απλά ήταν διστακτικός και δεν το είπε καθαρά, του έδωσε λίγο χρόνο να της πει οτι εννοούσε οτι την λατρεύει σαν θεότητα, έχει αφίσες της στο δωμάτιο του και φοράει το κραγιόν της πριν κοιμηθεί, αλλά σάστισε ο φίλος, ίσως αν έκοβε τις φλέβες του λίγο να μην την είχε αφήσει άγαλμα.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 10 Ιαν 2019, 20:07

Πάντα οι γυναίκες σκεφτόντουσαν το σεξ πιο πολύ από μένα. Μετά 20 χρόνια μου λέγανε, κάποιες, τότε που στην έπεφτα και με έγραφες, κι εγώ δεν είχα πάρη τότε χαμπάρι. Ήμουν-είμαι, πολύ αγαθός/μαλάκας.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22453
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 10 Ιαν 2019, 20:10

Athina__P έγραψε:
10 Ιαν 2019, 19:21
Πρέπει να ήμουν 16 στα 17, και έγινε ένα τσαφ και αποφάσισα ότι δεν ήθελα πια να είμαι παρθένα! Έπρεπε με κάποιον τρόπο να ξεφορτωθώ αυτή την ιδιότητα και γρήγορα!
ρε παιδάκι μου, πώς καταφέρνεις να λες πραγματικές ιστορίες σε αυτό το πλαίσιο, είναι αξιοπερίεργο, ή μας δουλεύεις ή μας θεωρείς όλους φιλενάδες σου, σε κάθε περίπτωση ωραίο :)

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών