Πεσίματα

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14836
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 11 Ιαν 2019, 19:45

Παρακαλω μη στελενετε ερωτικα μηνυματα οι ανδρες, ενω οι γυναικες στειλτε, χωρις βεβαια να υφισταται ελπιδα ολοκληρωσης εκ μερους μου.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20215
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 11 Ιαν 2019, 19:46

Tελικά όλοι τις ιστορίες μα άδοξο τέλος έχουμε να διηγούμαστε. Περιμένω έναν να πει πώς έριξε τη γυναίκα του και τζίφος.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 11 Ιαν 2019, 19:47

Έχω κάνει ερωτική εξομολόγηση ή κάτι που έμοιαζε με τέτοια. Σε καλό μου βγήκε.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Γραφικός

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 11 Ιαν 2019, 19:48

Cecily Anne έγραψε:
11 Ιαν 2019, 19:46
Tελικά όλοι τις ιστορίες μα άδοξο τέλος έχουμε να διηγούμαστε. Περιμένω έναν να πει πώς έριξε τη γυναίκα του και τζίφος.
Πρώτον: Η πρώτη δικιά μου ιστορία είχε αίσιο τέλος.
Δεύτερον: Δεν γίνεται να μοιραζόμαστε τις επιτυχημένες συνταγές μας. Μετά θα τις χρησιμοποιεί ο κάθε ένας. Να βρει τις δικές του.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20215
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 11 Ιαν 2019, 19:50

Γραφικός έγραψε:
11 Ιαν 2019, 19:48
Cecily Anne έγραψε:
11 Ιαν 2019, 19:46
Tελικά όλοι τις ιστορίες μα άδοξο τέλος έχουμε να διηγούμαστε. Περιμένω έναν να πει πώς έριξε τη γυναίκα του και τζίφος.
Πρώτον: Η πρώτη δικιά μου ιστορία είχε αίσιο τέλος.
Δεύτερον: Δεν γίνεται να μοιραζόμαστε τις επιτυχημένες συνταγές μας. Μετά θα τις χρησιμοποιεί ο κάθε ένας. Να βρει τις δικές του.
Αίσιο τέλος τουτέστιν "χώθηκα";; Διότι είδα χωρίσατε.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Γραφικός

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 11 Ιαν 2019, 19:54

Cecily Anne έγραψε:
11 Ιαν 2019, 19:50
Αίσιο τέλος τουτέστιν "χώθηκα";; Διότι είδα χωρίσατε.
Ως ελεύθερος αυτή την στιγμή δεν έχω ιστορία που να κατέληξε σε γάμο, τι να κάνω;
Αίσιο τέλος τουτέστιν "περάσαμε τρεις ωραίους μήνες". Εσύ αίσιο τέλος θεωρείς μόνο τον γάμο;
SpoilerShow
Εδώ εννοείται ότι αν μιλούσα με φίλους μου κι όχι δημόσια θα χρησιμοποιούσα πιο πρόστυχη γλώσσα. Είπαμε, έχουμε ανωνυμία, αλλά δεν είναι το ίδιο με το να είσαι με τα κολλητάρια σου.

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20215
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 11 Ιαν 2019, 19:56

Ξέρω'γω; Τρίμηνο δε το συγκαταλλέγω στην "επιτυχία" ρε συ. Να μου'λεγες καμιά διετία να το συζητήσουμε.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Γραφικός

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 11 Ιαν 2019, 19:57

Cecily Anne έγραψε:
11 Ιαν 2019, 19:56
Ξέρω'γω; Τρίμηνο δε το συγκαταλλέγω στην "επιτυχία" ρε συ. Να μου'λεγες καμιά διετία να το συζητήσουμε.
Διετία; Μα δεν έχω συμπληρώσει ποτέ διετία :a040:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69631
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Ιαν 2019, 19:58

Γραφικός έγραψε:
11 Ιαν 2019, 19:48
Cecily Anne έγραψε:
11 Ιαν 2019, 19:46
Tελικά όλοι τις ιστορίες μα άδοξο τέλος έχουμε να διηγούμαστε. Περιμένω έναν να πει πώς έριξε τη γυναίκα του και τζίφος.
Πρώτον: Η πρώτη δικιά μου ιστορία είχε αίσιο τέλος.
Δεν είναι καθόλου περίεργο. :wink
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Οργισμένος
Δημοσιεύσεις: 14836
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:21

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Οργισμένος » 11 Ιαν 2019, 20:37

Εχει ομως και συνεχεια.
Η οποια ομως απογορευεται να αναγνωστει απο υποκριτες, θεουσους και θεουσες, συμπλεγματικες-κους,ανεραστες-στους αλλα και καθε αλλου λογης μαλακα-κισμενη
ΠΡΟΣΟΧΗ ΛΟΙΠΟΝ.
Πεσιμο 2.
SpoilerShow
Μετα απο μερικα χρονια απο το ανωθεν συμβαν που περιγραφω τα χω μπλεξει με ενα χουντοδεξιο τρελοκομειο. Χαμηλου επιπεδου γκομενα, ψηλη λαμπαδα, αδυνατη , επιανα το μπουτι της και δεν μπορουσα να το σφιξω, απιστευτο σωμα, περηφανο βυζι χουφτας, μελαχροινο αγριμι, μυαλο μηδεν, πιπακι που χει γραψει πολλα χιλιομετρα. Εχουμε κατι χαζοτρελοπαρεες ρεηβερς. Καταντια, αλλα σπρωχνω σαν τρελος το αγριμι. Με τις τρελοπαρεες συμμετεχουμε σε ρεηβ παρτι μερικα απο τα οποια γινονται στην ελλ. υπαιθρο . Σε ενα απο αυτα τα παρτι ειμαστε 3 ζευγαρια, μιλαμε για ρεταλιωδη κατασταση, κοπροσκυλα, ποτο γαμησι χορος υπνος. ΑΠο τις 2100 χορευουμε σε ποταμισιο μικρο ρεηβ παρτι με συνολο ατομων γυρω στα 60. Κατα τις 0300 τα 3 προαναφερομενα ζευγη παμε πιο κατω, να συναντησουμε αλλα δυο «φιλικα», ζευγη που ουτε καν γνωριζα, ενω εχει δοθει το παρασυνθημα απο τους αλλους 2 αρσενικους οτι το πραμα παει για παρτουζα.

Το ποτο μπολικο στις φλεβες μας και εννιοτε ολο και καποιο χαπακι στο στομαχι κανει την κατασταση πολυ πιο ανεκτικη. Οπως προχωραμε συνανταμε 2 αυτοκινητα παρκαρισμενα το ενα πισω απο το αλλο υπο γωνια, κατω απο ενα μεγαλο δεντρο. Αναμεσα στα αυτοκινητα και στο δεντρο πανω σε κατι στρωμενα χαλια-κουβερτες 2 ζευγη εχουν πλακωθει μεσα στη νυχτα και ειναι πανω στα μελια, το σκοταδι πισα, ισα ισα που βλεπω τι γινεται υπο το φως της καλοκαιρινης πανσεληνου που κατα διαστηματα κρυβεται πισω απο καποια βιαστικα συννεφα. Η συννενοηση ηταν καλη, και οι 3 ξεκιναμε και ρουφαμε τα κοριτσια μας που πανω στην παραζαλη μεθη καυλα τους αλλα κυριως μπρος στο αγελαιο καλεσμα δεν λενε το οχι. Η κατασταση προχωραει γοργα. Πλεον η δικια μου και η διπλανη της εχουν απο ενα στομα στο στομα τους και απο ενα ακομα στομα αναμεσα στα ποδια τους. Μετα απο μερικα λεπτα, αργα-αργα αφηνω την ψηλη μου καθως εχει ηδη βυθιστει και συντονιστει στην περιοδικη παλινδρονηση του αγνώστου πισω της και εχει υποπεσει σε ληθαργο εκστασιακο. Ενα μετρο κοντα μου βλεπω στα τέσσερα μια κοπελα με ομορφο πληθωρικο ασπρουλιαρικο γυναικειο πισινο ελευθερο να ξεπροβαλει μπροστα μου καθως η ιδια ηταν απασχολημενη κολλωντας το προσωπο της στην κοιλια ενος αγνώστου πιτσιρικά. Πλησιαζω, ετοιμος για εκσταση.

Πλεον στον ουρανο η πανσεληνος λαμπει χωρις συννεφα. Ετοιμαζομαι με αγωνια να δοκιμασω την κοπελα η οποια ανηκε στην παρεα των 2 αγνωστων ζευγων. Σχεδον ακουμπαω και τοτε αυτη γυριζει το κεφαλι να με αντικρυσει με ενα ενοχικο υφος. Αυτα τα ομορφα πρασινωπα ματια τα γνωριζω πολυ καλα, τα χω χιλιοερωτευτει, εχω πονεσει γιαυτα, ειναι η καβλιτσα, ο δυνατος ερωτας του λυκειου που ακομα δεν ειχα ξεπερασει. Αμεσως με γνωριζει, κανει μια σπασμωδικη κινηση απομακρυνσης ενω στα ματια της διακρινω μια εντονη εκφραση -κατι αναμεσα σε τρομο και απελπισια-. Επειτα με γρηγορες κινησεις σκουπιζει με τα χερια τα ματια της τα οποια ηταν υγρα, κοιταει για μερικες στιγμες κατω στο εδαφος με ενα χαμενο βλεμμα, ενω ειναι γυμνη στα 4 μπροστα μου. Επειτα σηκωνεται μισοντυνεται και φευγει τρεχοντας χωρις οι υπολοιποι να καταλαβουν και πολλα πλην ισως απο τον πιτσιρικα που αρμεγε με πολυ δυναμη.

Πλεον δεν εχω ορεξη για τιποτα. Ντυνομαι και απομακρυνομαι απο την ιεροτελεστια καθως νιωθω τη νυχτα να με πλακωνει σαν ενας βραχος 100 τονων. Πιο κατω κανω οτοστοπ και καταληγω περιπου 50 χλμ πιο μακρια απο εκει που θα επρεπε. Γυρισα σπιτι 1600 το απογευμα της επομενης χωρις να καταφερω να καταλαβω πως περασαν τοσες ωρες που περιπλανιομουν μεσα στις σκεψεις μου. Ο ερωτας, εμαθα μετα απο 1 μηνα, πως εκαμε αποπειρα αυτοκτονιας με χαπια, και τελικα αφου τη γλιτωσε με πλυση στομαχου εφυγε σε συγγενεις της στην Αυστραλια.

Απο τοτε δεν εχω ακουσει νεα της, αλλα καποιες λιγες βραδιες με πανσεληνο την φερνω στο μυαλο μου νιωθωντας εντονο πόνο στο στήθος και εφιαλτικες ενοχές ενος ανεκπληρωτου και τοσο ατυχου δυνατου ερωτα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Οργισμένος την 11 Ιαν 2019, 20:47, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.
ΤΟ βιβλίο μου:https://www.smashwords.com/books/view/412984
Η τραγελαφικά ωμή αλήθεια για την Ελλάδα.
ΕΝΤΕΛΩΣ ΔΩΡΕΑΝ!!!
Στηρίξτε με, η αλήθεια ΠΡΕΠΕΙ να λάμψει...

νύχτα

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 11 Ιαν 2019, 20:40

να γράψεις βιβλίο

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16950
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 11 Ιαν 2019, 20:49

Γραφικός έγραψε:
10 Ιαν 2019, 18:57
Juno έγραψε:
10 Ιαν 2019, 18:53
Φαρμακόγλωσσα είσαι σήμερα.
Επειδή λέω πως είμαι πιο παραδοσιακή; Εγώ έτσι το βλέπω. :102:
Δεν είπαμε να πληρώνει ο άντρας παντού και πάντα, αλλά να τον κερνάω στο πρώτο ραντεβού, είναι ξεπεσμός κατά τη γνώμη μου.


enaon έγραψε:
10 Ιαν 2019, 19:23
Γραφικός έγραψε:
10 Ιαν 2019, 19:20
enaon έγραψε:
10 Ιαν 2019, 19:18
ε δεν είναι κάθε μέρα παρασκευή Γραφικέ, λογικό, σήμερα είναι Πέμπτη.
Καλά, περίμενε να αντιληφθεί ότι υπονοείς ότι θα μπορούσε να βρεθεί με έναν υποστηρικτή του κομμουνισμού και θα περιλάβει εσένα.
Δεν λέμε για σήμερα, συγκεντώσου, και τις Παρασκευές κουμουνιστής είσαι; :003:
:lol: Δεν θα μπορούσα να βρεθώ και όχι ότι δεν πλησίασα.
Όπως έχω ξαναπεί, μου έχει αρέσει κουμούνι δύο φορές (δύο διαφορετικά κουμούνια, σε δύο διαφορετικές στιγμές της ζωής μου). Ειδικά ο ένας, μαύρα μαλλιά, σηκωμένα σαν του Robert των Cure, σκούρα μπλε μάτια, κόλαση. Και να την πέφτει αυτός.
Μόλις άνοιξαν το στόμα τους αμφότεροι και το κατάλαβα, μου πέρασε αμέσως. Επί τόπου.
Κουμούνι να προσποιείται τον δεξιό για να με ρίξει, ευτυχώς δεν μου έτυχε. Δεν ξέρω τι θα έκανα μετά.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 69631
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 11 Ιαν 2019, 20:57

Juno έγραψε:
11 Ιαν 2019, 20:49
Γραφικός έγραψε:
10 Ιαν 2019, 18:57
Juno έγραψε:
10 Ιαν 2019, 18:53
Φαρμακόγλωσσα είσαι σήμερα.
Επειδή λέω πως είμαι πιο παραδοσιακή; Εγώ έτσι το βλέπω. :102:
Δεν είπαμε να πληρώνει ο άντρας παντού και πάντα, αλλά να τον κερνάω στο πρώτο ραντεβού, είναι ξεπεσμός κατά τη γνώμη μου.
Εγώ νομίζω ότι είναι το πιο φυσικό πράγμα στον κόσμο, ειδικώς όταν παίζει σε φοιτητικό ή παρεμφερές επίπεδο.

Ξεπεσμό θεωρώ το να έχεις εσύ, να ξέρεις ότι ο άλλος δεν έχει και να απαιτείς να πληρώσει. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11590
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 11 Ιαν 2019, 20:59

Όργι :'(
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16950
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Πεσίματα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 11 Ιαν 2019, 21:01

ΓΑΛΗ έγραψε:
11 Ιαν 2019, 20:57
Juno έγραψε:
11 Ιαν 2019, 20:49
Γραφικός έγραψε:
10 Ιαν 2019, 18:57


Φαρμακόγλωσσα είσαι σήμερα.
Επειδή λέω πως είμαι πιο παραδοσιακή; Εγώ έτσι το βλέπω. :102:
Δεν είπαμε να πληρώνει ο άντρας παντού και πάντα, αλλά να τον κερνάω στο πρώτο ραντεβού, είναι ξεπεσμός κατά τη γνώμη μου.
Εγώ νομίζω ότι είναι το πιο φυσικό πράγμα στον κόσμο, ειδικώς όταν παίζει σε φοιτητικό ή παρεμφερές επίπεδο.

Ξεπεσμό θεωρώ το να έχεις εσύ, να ξέρεις ότι ο άλλος δεν έχει και να απαιτείς να πληρώσει. :lol:
Ας έβρισκε κάτι οικονομικό, πχ ένα πάρτυ που γίνεται σε σπίτι και να πηγαίναμε μαζί. Ή ο Γραφικός, το φεστιβάλ της ΚΝΕ για να τσεκάρει και αν είναι συντρόφισσα. Δεν είπα να με πήγαινε στα ακριβά, αλλά λύσεις υπάρχουν.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών