Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Ιαν 2019, 00:37

Sid Vicious έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:21
Πάντως στα τόσα χρόνια στο φόρουμ τα πιο μισογύνικα ποστς που έχω δει ποτέ εδώ στρεφόντουσταν εναντίον της Γαλής και εναντίον της Ίφιδας από χρήστες που διαφωνούσαν ή αντιδικούσαν μαζί τους σε κάποιο θέμα και αντί άλλης απάντησης έπαιζαν το χαρτί της και καλά απόπειρα υποτίμησης (στο αδειο τους κεφάλι) στο πεδίο του φύλου. Και ελάχιστες φορές είδα να αντιδρούν οι αλλιώς λαλίστατες "ευαισθητοποιημένες" δυναμεις της "προόδου".
Από αριστερούς να φανταστώ ε;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 68600
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Ιαν 2019, 00:37

Sid Vicious έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:21
Πάντως στα τόσα χρόνια στο φόρουμ τα πιο μισογύνικα ποστς που έχω δει ποτέ εδώ στρεφόντουσταν εναντίον της Γαλής και εναντίον της Ίφιδας από χρήστες που διαφωνούσαν ή αντιδικούσαν μαζί τους σε κάποιο θέμα και αντί άλλης απάντησης έπαιζαν το χαρτί της και καλά απόπειρα υποτίμησης (στο αδειο τους κεφάλι) στο πεδίο του φύλου. Και ελάχιστες φορές είδα να αντιδρούν οι αλλιώς λαλίστατες "ευαισθητοποιημένες" δυναμεις της "προόδου".
Νομίζω ότι τους έχεις παρεξηγήσει. Το ίδιο πίστευα κι εγώ αλλά αν το δεις λίγο πιο "ανοιχτά" θα πρέπει να παραδεχτείς ότι αυτή η φαινομενικά φτηνή και επαναλαμβανόμενη συμπεριφορά έχει ένα βαθύτερο επίπεδο όπου η λάμψη της ατσάλινης ιδεολογίας και της συγκροτημένης σκέψης του επαναστάτη, που κινείται στο επέκεινα της ηθικής του μικροαστισμού, είναι εκτυφλωτική. Αλλά αυτά είναι πολύ ψιλά γράμματα για το ευτελές επίπεδο σου, εσύ κινείσαι ακόμα στο νεαντερτάλειο πεδίο του πρωτόγονου φασισμού.
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Ορέστης 35

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 13 Ιαν 2019, 00:38

Μηπως προσεξατε αν μπηκε και το ποστ με τους παπαδες που ψαλλουν κατα τη διαρκεια της συνουσιας;

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιαν 2019, 00:39

Sid Vicious έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:36
Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:34
Sid Vicious έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:33


Νιώθεις αδικημένος;
Όχι. Αναφέρομαι στο παράπονό σου για τους προοδευτικούς χρήστες.
Μίλησα για κανέναν άδικο κόσμο εγώ; Αυτά περί αδικου ντουνιά ειναι αριστεριστικα συνδρομα, μην παραποιείς τα γραφόμενα μου.
Κάτσε ρε μεγάλε
Πάντως στα τόσα χρόνια στο φόρουμ τα πιο μισογύνικα ποστς που έχω δει ποτέ εδώ στρεφόντουσταν εναντίον της Γαλής και εναντίον της Ίφιδας από χρήστες που διαφωνούσαν ή αντιδικούσαν μαζί τους σε κάποιο θέμα και αντί άλλης απάντησης έπαιζαν το χαρτί της και καλά απόπειρα υποτίμησης (στο αδειο τους κεφάλι) στο πεδίο του φύλου. Και ελάχιστες φορές είδα να αντιδρούν οι αλλιώς λαλίστατες "ευαισθητοποιημένες" δυναμεις της "προόδου".
Αυτό δεν είναι παράπονο για κάποια αδικία ας πούμε;
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

User_601

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 13 Ιαν 2019, 00:39

lolek1 έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:36
ιφιδα δεν ξερω τι ακριβως σου συμβαινει, νομιζω οτι εισαι πολυ κουρασμενη και απογοητευμενη απο κατι που σε απασχολει και ξεσπας με τετοια νηματα.
σε καθε περιπτωση σου ευχομαι το καλυτερο για εσενα

νομιζω οτι οι περισσοτεροι απο εμας εχουν χτυπησει μπιελες τουλαχιστον μια φορα στην ζωη τους, δεν εξαιρω τον εαυτο μου απο αυτο
για αυτο περαστικα σε ολους μας :e045:
Για δες μερικς σελιδες πιο πριν,ποιο νουμερο μισογυνη εισαι αγαπουλα,ξεκαθαρο ειναι. :lol:
Σιγα μη κατσω να το ψαξω εγω,δικια σου προβληματαρα ειναι ναι;
Σιγα μην κανουμε τα στραβα ματια,διοτι αν οταν το κανουμε μας βγαζετε ζαβα ναι;Για δες παραπανω τι νουμερακι εισαι;Ετσι..να ξερουμε τι λεμε. :smt023
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 13 Ιαν 2019, 00:42, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Ιαν 2019, 00:40

Έτσι τώρα άρχισε να παίρνει τη σωστή τροπή το νήμα. Πήγε να κάνει στροφή πριν από κάνα δυο σελίδες, αλλά ήρθε σαπορτ και ξαναπήρε θάρρος κι έβαλε μπρος.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 13 Ιαν 2019, 00:41

Επειδη τ άνοιξα τα παράθυρα μην πάνε χαμένα
Αυτά ειν του αριστερούλη, γκέι (;) ανορθόγραφου Σουβλατζή μας απ τις πρώτες σελίδες των πόστ του, μερικές μόνο και μερικά ποστ
Souvlatzis έγραψε:
13 Νοέμ 2018, 03:55
Οι γυναίκες γενικά δεν παλεύονται, άμα σου αρέσουν οι θηλυπρεπείς άνθρωποι, φτίαχτα με τρανς αντρα και έχεις το κεφάλι σου ήσυχο
Souvlatzis έγραψε:
13 Νοέμ 2018, 03:57


Λυπάμαι που σας το λέω, αλλά δεν ξέρετε τι σας γίνετε

Οι περισσότερες γυναίκες είναι γεμάτες κόμπλεξ και ψυχολογικά, πράγμα που τους καταστρέφει την σεξουαλική τους ζωη και τις γεμίζουν ταμπού.

Ενόω οι γυναίκες με πέος (τρανσ) έχουν τις ίδιες ορμές με έναν άντρα
Souvlatzis έγραψε:
06 Νοέμ 2018, 01:03
Οι """πραγματικές""" γυναίκες είναι άχριστες όταν κάποιος μάθει την μαγεία των τρανσεξουαλ γυναικών
Souvlatzis έγραψε:
26 Νοέμ 2018, 04:19
Gherschaagk έγραψε:
25 Νοέμ 2018, 21:56
Δεν με νοιάζει που απευθύνεται η ερώτηση, εννοείται πως δεν έχω πάρει ΠΟΤΕ πίπα γιατί είμαι κομπλεξική, ξενέρωτη, ανοργασμική κλπ κλπ κλπ.
Κλασσική ξενέρωτη γκόμενα που "ευνουχίζει" τον σύντροφο της, και άμα φαει κέρατο κλαίει πως όλοι οι άντρες είναι γουρούνια :smt005:
Souvlatzis έγραψε:
21 Νοέμ 2018, 02:53
Ή εναλλακτικά γίνετε ομοφυλόφιλοι και ζήστε μια πραγματικά ευτυχισμένη ζωή απορρίπτοντας τα ανισόρροπα κομπλεξικά ανθρωπάκια που λέγονται γυναίκες...ετσί κιαλιος μια γυναίκα δεν μπορεί να αγαπήσει όπως ένας άντρας
Souvlatzis έγραψε:
16 Νοέμ 2018, 03:27
Οι μαμάδες είναι μακράν ο λόγος που ένας άνθρωπος όταν ενηλικιωθεί έχει ψυχολογικά προβλήματα

Ειδικά οι single μητέρες είναι ο καρκίνος της κοινωνίας μας
Souvlatzis έγραψε:
15 Νοέμ 2018, 05:45
Πιστεύω εκνευριστικές, γιατί πλεον όλο και περισσότεροι άντρες το γυρνάνε στις τρανς, και το γυναικείο φίλο χάνει την αξία του (Γιατί όλοι ξέρουμε η μόνη αξία που έχει το γυναικείο φύλο είναι το να μας προσφέρει σεξ και παιδιά)
Souvlatzis έγραψε:
16 Νοέμ 2018, 00:54
Εν έτη 2018 όποιος κάνει σχέση με γυναίκα, είναι ΜΕΓΑ κορόιδο. Καλά, μην μιλήσω καν για γάμους, παιδιά κλπ
Souvlatzis έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 05:30


Ο γυναικοκεντρισμός και η μουνοδουλίαση είναι ο λόγος που η κοινωνία έχει φτάσει εκεί που έχει φτάσει σήμερα

Η ομοφυλοφυλία είναι ο υπερτατος τρόπος ζωής. Κάτι ξέραν και οι προγόνοι μας
Souvlatzis έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 18:25

Οι γυναίκες δεν μπορούν να ερωτεύτουν και να αγαπήσουν όπως ένας άντρας
Souvlatzis έγραψε:
14 Νοέμ 2018, 03:18
Eγώ πάντως όσες σχέσεις είχα, πάντα φωνάζαμε και άλλους στο κρεβάτι

Μάλλον γιατί δεν ήμασταν κομπλεξικές γυναικούλες

Nasos85
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 11 Ιαν 2019, 02:43

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nasos85 » 13 Ιαν 2019, 00:43

Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:39
lolek1 έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:36
ιφιδα δεν ξερω τι ακριβως σου συμβαινει, νομιζω οτι εισαι πολυ κουρασμενη και απογοητευμενη απο κατι που σε απασχολει και ξεσπας με τετοια νηματα.
σε καθε περιπτωση σου ευχομαι το καλυτερο για εσενα

νομιζω οτι οι περισσοτεροι απο εμας εχουν χτυπησει μπιελες τουλαχιστον μια φορα στην ζωη τους, δεν εξαιρω τον εαυτο μου απο αυτο
για αυτο περαστικα σε ολους μας :e045:
Για δες μερικς σελιδες πιο πριν,ποιο νουμερο μισογυνη εισαι αγαπουλα,ξεκαθαρο ειναι. :lol:
Σιγα μη κατσω να το ψαξω εγω,δικια σου προβληματαρα ειναι ναι;
Σιγα μην κανουμε τα στραβα ματια,διοτι αν οταν το κανουμε μας βγαζετε ζαβα ναι;Για δες παραπανω τι νουμερακι εισαι;Ετσι..να ξερουμε τι λεμε. :smt023
Δηλαδή όλοι άνδρες για εσένα ανοίκουν σε αυτές τις κατηγορίες? αιντεεε :fp:

User_601

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 13 Ιαν 2019, 00:45

Nasos Miltiadis έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:43
Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:39
lolek1 έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:36
Για δες μερικς σελιδες πιο πριν,ποιο νουμερο μισογυνη εισαι αγαπουλα,ξεκαθαρο ειναι. :lol:
Σιγα μη κατσω να το ψαξω εγω,δικια σου προβληματαρα ειναι ναι;
Σιγα μην κανουμε τα στραβα ματια,διοτι αν οταν το κανουμε μας βγαζετε ζαβα ναι;Για δες παραπανω τι νουμερακι εισαι;Ετσι..να ξερουμε τι λεμε. :smt023
Δηλαδή όλοι άνδρες για εσένα ανοίκουν σε αυτές τις κατηγορίες? αιντεεε :fp:
Αν εσυ θεωρεις οτι ολοι οι αντρες ειναι μισογυνηδες,παω πασο.Εγω ΔΕΝ το θεωρω αυτο/Τοα ρθρο μιλαει για τους μισογυνηδες....ο καθενας μπορει να αναγνωρισει την αφεντομουτσουναρα του εκει,οταν ειναι μισογυνης.Αν εισαι,καλως την αναγνωριζεις.Αν δεν εισαι,δενε χεις θεμα.Παντως εγω δεν αναφερομαι σε ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ,ουτε το αρθρο που εβαλα....αλλα στους μισογυνιδες/ :smt005:
Οταν ομως βλεπω ''αντρα'' να λεει στην ιφιδα οτι δνε ειναι καλα,επειδη ποσταρε ποστ μισογυνικα....ε.....οφειλει να αναγνωρισει τον εαυτο του στους μισογυνηδες :smt023
Και να βρει και το νουμερακι που του ταιριαζει κιολας! :smt005:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος User_601 την 13 Ιαν 2019, 00:49, έχει επεξεργασθεί 3 φορές συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 13 Ιαν 2019, 00:46

Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:39
Sid Vicious έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:36
Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:34


Όχι. Αναφέρομαι στο παράπονό σου για τους προοδευτικούς χρήστες.
Μίλησα για κανέναν άδικο κόσμο εγώ; Αυτά περί αδικου ντουνιά ειναι αριστεριστικα συνδρομα, μην παραποιείς τα γραφόμενα μου.
Κάτσε ρε μεγάλε
Πάντως στα τόσα χρόνια στο φόρουμ τα πιο μισογύνικα ποστς που έχω δει ποτέ εδώ στρεφόντουσταν εναντίον της Γαλής και εναντίον της Ίφιδας από χρήστες που διαφωνούσαν ή αντιδικούσαν μαζί τους σε κάποιο θέμα και αντί άλλης απάντησης έπαιζαν το χαρτί της και καλά απόπειρα υποτίμησης (στο αδειο τους κεφάλι) στο πεδίο του φύλου. Και ελάχιστες φορές είδα να αντιδρούν οι αλλιώς λαλίστατες "ευαισθητοποιημένες" δυναμεις της "προόδου".
Αυτό δεν είναι παράπονο για κάποια αδικία ας πούμε;

Χαοτικούλη εσύ δεν είσαι αγοράκι μου που ισχυρίστηκες οτι γαμιέμαι με φορουμίτες για να συμφωνούν μαζί μου στα πόστ :smt005: εκεί στο θέμα του Κωστόπουλου; Και μετά όταν σ εκραξα θύμωσες κι έφυγες και μας έβριζες στο ελεύθερο και πάλι εδώ είσαι να τριγυρνάς ; :003: ε; εεε; εεεε φαντα-στικούλη;

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 13 Ιαν 2019, 00:49

Δεν αντέχεται η φάση, θέλουμε άμεσα εκλογές μπας και αλλάξει η θεματολογία.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 13 Ιαν 2019, 00:51

Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:45
Nasos Miltiadis έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:43
Εσθήρ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:39


:smt023
Δηλαδή όλοι άνδρες για εσένα ανοίκουν σε αυτές τις κατηγορίες? αιντεεε :fp:
Οταν ομως βλεπω ''αντρα'' να λεει στην ιφιδα οτι δνε ειναι καλα,επειδη ποσταρε ποστ μισογυνικα....ε.....οφειλει να αναγνωρισει τον εαυτο του στους μισογυνηδες :smt023
Και να βρει και το νουμερακι που του ταιριαζει κιολας! :smt005:
:p2:

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 13 Ιαν 2019, 00:52

παιδιά έχει παρατηρήσει κανείς πόσο όμορφες και καλές είναι γενικά οι γυναίκες; Πάντα ήταν οκ, αλλά τελευταία δεν είναι απλά μαγευτικά υπέροχες;

ναι είναι η κλιματική αλλαγή;

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 13 Ιαν 2019, 00:53

enaon έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:23
υπάρχουν πάντως μερικά, αυτό είναι το πιο εκνευριστικό, αλλά αρχίζω να φοβάμαι πολύ οτι δεν τα έχεις δεί :)
Ε βοήθα κι εσύ λίγο, έτσι για να κρατήσεις ισορροπίες :P
enaon έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:32
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:25
θεάρα η Medth
όλες είσαστε, όχι μόνο εκείνη. :g094:
:smt005: παλιολέρα
fagano3 έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:33
Ίφιδα έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:22


Όχι ρε άνθρωπε, δεν είναι σωστό αυτό που κάνεις, αν θες να το χωρίσεις το κορίτσι κάντο τίμια.

:smt017 τι λες μωρε; τρελαινεται με τον γλυκουλη ματσιστα της.
Βρε εγώ δεν λέω ότι δεν τρελαίνεται, αναρωτιέμαι γιατί θες να την βασανίσεις με ατάκες του Άγι

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11813
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 13 Ιαν 2019, 00:56

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:37
Sid Vicious έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:21
Πάντως στα τόσα χρόνια στο φόρουμ τα πιο μισογύνικα ποστς που έχω δει ποτέ εδώ στρεφόντουσταν εναντίον της Γαλής και εναντίον της Ίφιδας από χρήστες που διαφωνούσαν ή αντιδικούσαν μαζί τους σε κάποιο θέμα και αντί άλλης απάντησης έπαιζαν το χαρτί της και καλά απόπειρα υποτίμησης (στο αδειο τους κεφάλι) στο πεδίο του φύλου. Και ελάχιστες φορές είδα να αντιδρούν οι αλλιώς λαλίστατες "ευαισθητοποιημένες" δυναμεις της "προόδου".
Νομίζω ότι τους έχεις παρεξηγήσει. Το ίδιο πίστευα κι εγώ αλλά αν το δεις λίγο πιο "ανοιχτά" θα πρέπει να παραδεχτείς ότι αυτή η φαινομενικά φτηνή και επαναλαμβανόμενη συμπεριφορά έχει ένα βαθύτερο επίπεδο όπου η λάμψη της ατσάλινης ιδεολογίας και της συγκροτημένης σκέψης του επαναστάτη, που κινείται στο επέκεινα της ηθικής του μικροαστισμού, είναι εκτυφλωτική. Αλλά αυτά είναι πολύ ψιλά γράμματα για το ευτελές επίπεδο σου, εσύ κινείσαι ακόμα στο νεαντερτάλειο πεδίο του πρωτόγονου φασισμού.
Το απολαμβάνω που είμαι ουγκ :lol:
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών