Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
talaipwros
Δημοσιεύσεις: 24951
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 18:54

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από talaipwros » 13 Ιαν 2019, 01:05

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:04
Χόλι φακ
αυτο σκεφτηκα

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 13 Ιαν 2019, 01:05

Naida έγραψε:Τι; Κάνω λάθος που λέω θες να βοηθήσεις; Δεν θες δηλαδή; :o
Εγώ σίγουρα ξέρω. Τους έχω απαντήσει άπειρες φορές. Από σένα δεν έχει τύχει να δω κάποια απάντηση. Αν βέβαια σκοπός του νήματος είναι να το πας πολιτικά προς αριστερα/δεξιά και δεν σ' ενδιαφέρουν πράγματι τα σεξιστικά σχόλια για το φύλο σου, μπορείς να μας παραθέσεις σεξιστικά σχόλια μόνο από αριστερούς. Ο σεξιστής, φαλλοκράτης, μισογύνης κτλ κτλ την ίδια μούρη έχει. Είτε αριστερός, είτε δεξιός.


Ακριβως αυτα πανω κατω σκεφτομουν αλλα δεν ειχα τροπο να εκφραστω.Να γιατι σε θαυμαζω. :hebit:

Εγω εχω να παραθεσω ενα παραδειγμα απο το αμεσο περιβαλλον μου.Στο Πλουφεϊκο απο την μερια της γιαγιας μου εχουμε κομμουνιστες ορισμενοι παππουδες αδερφια της γιαγιας πολεμησαν μαλιστα και στον ΔΣΕ.Ελα ομως που ηταν απο αγροτικη οικογενεια και ειχαν ανατραφει με παλιες αρχες.Ο θειος που ο πατερας του ηταν αδερφος της γιαγιας μου κομμουνιστης κι αυτος περιμενε να παντρευτουν πρωτα οι αδερφες του και μετα αυτος.Ελα ομως που μονο η μια παντρευτηκε τελικα και οι υπολοιπες εμειναν ανυπαντρες μεχρι τωρα. :lol: Τις ειχε συνεχεια υπο επιτηρηση δηλαδη αν καταλαβες καλα.Και μετα σου λεει ο αλλος ειμαι κομμουνιστης και μπγοοδευτικος.Ειναι πολυ κριμα οταν βλεπεις γυναικες που ηρθαν απο την ΕΣΣΔ να θεωρουν φυσιολογικο να τις δερνει ενας αντρας.Οι μαρξιστες θα με πουνε ιδεαλιστη αλλα υπαρχει αυτο που λεμε ανθρωπινη φυση και η οποια πολλες φορες ειναι περιπλοκη διεφθαρμενη και ραδιουργα. :D Αλλα θα μου πεις στην Ελλαδα ζουμε οπου το κωμμα του λαου (sic) δεν ψηφιζουν το συμφωνο συμβιωσης και την υιοθεσια παιδιων απο ομοφυλα ζευγαρια και ποσα αλλα....Αρκετα ειπα ευελπιστω να ειμαι αρκετα κατανοητος και εννοειται δεν ξαναποσταρω εδω γιατι η ΓΑΛΗ το παει αλλου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος plouf την 13 Ιαν 2019, 01:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 13 Ιαν 2019, 01:06

lolek1 έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:36
ιφιδα δεν ξερω τι ακριβως σου συμβαινει, νομιζω οτι εισαι πολυ κουρασμενη και απογοητευμενη απο κατι που σε απασχολει και ξεσπας με τετοια νηματα.
σε καθε περιπτωση σου ευχομαι το καλυτερο για εσενα

νομιζω οτι οι περισσοτεροι απο εμας εχουν χτυπησει μπιελες τουλαχιστον μια φορα στην ζωη τους, δεν εξαιρω τον εαυτο μου απο αυτο
για αυτο περαστικα σε ολους μας :e045:

Αυτό να το πάρω ως "εντάξει, δεν τα εννοώ τα μισογύνικα, κι εγώ τραβάω τα ζόρια μου";

Πάντως, σχεδόν συγκινητικό το πόστ σου, θα έλεγα ότι είναι το μόνο που έχω δει και δείχνει κάποιο ανθρώπινο ενδιαφέρον σε γυναίκα, να είσαι καλά, περαστικά σε όλους μας :wave:

lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 13 Ιαν 2019, 01:06

εδω το πρωτο μερος..................https://antrosfaira.wordpress.com/

Φαίδρος
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: 12 Ιαν 2019, 13:35
Phorum.gr user: Φαίδρος

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Φαίδρος » 13 Ιαν 2019, 01:07

Yochanan έγραψε:
12 Ιαν 2019, 19:24
Φαίδρος έγραψε:
12 Ιαν 2019, 19:22
Ορέστης 35 έγραψε:
12 Ιαν 2019, 18:17
Υποψιαζομαι πως ο πατερας μου διατηρουσε γκαρσονιερα.
Στη Νάπολη;
ΠΙΝΟΚΙΟ;;; :a040::a040:

Μη μου πεις! :o
Από το σοβαρό στο γελοίο, η απόσταση είναι ελάχιστη, από το γελοίο, όμως, στο σοβαρό, είναι πολύ μεγάλη

Άβαταρ μέλους
Cecily Anne
Δημοσιεύσεις: 20205
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:39

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cecily Anne » 13 Ιαν 2019, 01:07

Ίφιδα έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:02
Cecily Anne έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:59
Ναι, δεν το έθεσα σωστά. Μπας και εξαφανιστεί η θεματολογία.
Εννοείς να εξαφανιστεί η θεματολογία κατά του μισογυνισμού;
Βασικά χες το, συνεχίστε.
“I ought to of shot that dog myself, George. I shouldn't ought to of let no stranger shoot my dog.”

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 13 Ιαν 2019, 01:08

talaipwros έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:05
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:04
Χόλι φακ
αυτο σκεφτηκα
νιώθετε σαν το ψάρι έξω απο το νερό ε; Ένας κόσμος χωρίς πασοκ, φρίκη.

Σας αγαπάμε και εσάς, κεκτημένη ταχύτητα. :smt005:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Ιαν 2019, 01:10

Sid Vicious έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:59
Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:39
Sid Vicious έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:36

Μίλησα για κανέναν άδικο κόσμο εγώ; Αυτά περί αδικου ντουνιά ειναι αριστεριστικα συνδρομα, μην παραποιείς τα γραφόμενα μου.
Κάτσε ρε μεγάλε
Πάντως στα τόσα χρόνια στο φόρουμ τα πιο μισογύνικα ποστς που έχω δει ποτέ εδώ στρεφόντουσταν εναντίον της Γαλής και εναντίον της Ίφιδας από χρήστες που διαφωνούσαν ή αντιδικούσαν μαζί τους σε κάποιο θέμα και αντί άλλης απάντησης έπαιζαν το χαρτί της και καλά απόπειρα υποτίμησης (στο αδειο τους κεφάλι) στο πεδίο του φύλου. Και ελάχιστες φορές είδα να αντιδρούν οι αλλιώς λαλίστατες "ευαισθητοποιημένες" δυναμεις της "προόδου".
Αυτό δεν είναι παράπονο για κάποια αδικία ας πούμε;
Εχεις μπερδέψει τις έννοιες, η κατάδειξη υποκρισίας και ανακολουθίας δεν είναι παράπονο για κάποια αδικία.
Μιας και μιλήσατε για υποκρισία κύριε Σιντ θα ήθελα να μου δείξετε μια θεϊκή παρέμβασή σας στα άπειρα σεξιστικά σχόλια που έχουν γραφτεί κατά καιρούς από διαφορους χρήστες κατά του γυναικείου φύλου,
μιας και νιώσατε απόψε ειδικά τον πόνο να αναφερθείτε στον μισογυνισμό που έχουν βιώσει τα δύο μέλη, φυσικά από χρηστες αντίθετης πολιτικής ιδεολογίας από εσάς.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιαν 2019, 01:11

Ίφιδα έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:00
Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:57

Θα περίμενα να πεις κάποια απλή μαλακία να σε έγραφα και να συνέχιζε η ζωή. όμως λες και ψέματα και αναγκάζομαι να το απαντήσω. Στο ελεύθερο έχω φάει μπαν από το 2015. Ποτέ δεν είπα ότι γαμιέσαι γιατί δεν το έχω στην κουλτούρα μου ως κάτι ένοχο για μία γυναίκα. Να ήθελα να σε βρίσω είναι πολύ πιθανό. άλλα θα σου έλεγα να ψοφήσεις, για το σόι σου και τέτοια. όχι ότι γαμιέσαι για ίδιον όφελος κι ότι αυτό είναι κατακριτέο για την ηθική μου, άρα σε βρίζω με αυτόν τον τρόπο. ζςι; μπλέξει τα μπούτια σου.
Επίσης να ξέρεις ότι είναι πολύ καριολίστικο να λες "μας έβριζες". Αν ήθελα να το κάνω για σένα θα το έκανα για σένα. Καλύπτεσαι μέσα στο αόριστο και γενικευμένο σύνολο του φόρουμ; Στο ξαναλέω είναι καριολίστικο και δείγμα δειλίας στο να παλέψει κανείς μόνος του.
σελ 277 στο νήμα "Ακομα ένα περιστατικό αυτοδικίας"

Δεν εννοούσες αυτό; Λάθος κατάλαβα; :003:

Δεν ειπα ότι είσαι σαν Χαοτικός στο άλλο φόρουμ
Αυτό το ποστ το θυμάμαι αμυδρά. Υπήρχε περίπτωση να είναι για σένα; Έχουμε κάτι θετικό ανάμεσά μας ή είχαμε ποτέ;
Για την ντοντ ήτανε ή για το κουλούρι (δεν θυμάμαι τώρα καλά). Το κείμενο είναι πρόλογος για να ακολουθήσει η φωτογραφία και αυτό θα ήταν συνολικά το πείραγμά μου σε κάποια από αυτές που τους έχω πει κι άλλα με αυτό το ύφος και μια χαρά είμαστε.

Εσύ αντιθέτως έλεγες "σίχαμα" και κάτι τέτοια και εισέπραξες μπινελίκια αργότερα και φυσικά έφαγα μπαν.

Εννοείται ότι δεν ξαναέμπαινα σε κείνο το ο θεός να το κάνει φόρουμ μετά το μπαν που έφαγα. Μην τρελαθούμε τώρα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Χαοτικός την 13 Ιαν 2019, 01:20, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιαν 2019, 01:11

Sid Vicious έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:04
Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:03
Το θέμα στην ουσία είναι ότι κάτι είχες να πεις για τους προοδευτικούς :102: Δεν είχες; :D
Μα το είπα.



Ε κι εγώ απάντησα.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Χαοτικός την 13 Ιαν 2019, 01:17, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Ιαν 2019, 01:12

plouf έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:05
Naida έγραψε:Τι; Κάνω λάθος που λέω θες να βοηθήσεις; Δεν θες δηλαδή; :o
Εγώ σίγουρα ξέρω. Τους έχω απαντήσει άπειρες φορές. Από σένα δεν έχει τύχει να δω κάποια απάντηση. Αν βέβαια σκοπός του νήματος είναι να το πας πολιτικά προς αριστερα/δεξιά και δεν σ' ενδιαφέρουν πράγματι τα σεξιστικά σχόλια για το φύλο σου, μπορείς να μας παραθέσεις σεξιστικά σχόλια μόνο από αριστερούς. Ο σεξιστής, φαλλοκράτης, μισογύνης κτλ κτλ την ίδια μούρη έχει. Είτε αριστερός, είτε δεξιός.


Ακριβως αυτα πανω κατω σκεφτομουν αλλα δεν ειχα τροπο να εκφραστω.Να γιατι σε θαυμαζω. :hebit:

Εγω εχω να παραθεσω ενα παραδειγμα απο το αμεσο περιβαλλον μου.Στο Πλουφεϊκο απο την μερια της γιαγιας μου εχουμε κομμουνιστες ορισμενοι παππουδες αδερφια της γιαγιας πολεμησαν μαλιστα και στον ΔΣΕ.Ελα ομως που ηταν απο αγροτικη οικογενεια και ειχαν ανατραφει με παλιες αρχες.Ο θειος που ο πατερας του ηταν αδερφος της γιαγιας μου κομμουνιστης κι αυτος περιμενε να παντρευτουν πρωτα οι αδερφες του και μετα αυτος.Ελα ομως που μονο η μια παντρευτηκε τελικα και οι υπολοιπες εμειναν ανυπαντρες μεχρι τωρα. :lol: Τις ειχε συνεχεια υπο επιτηρηση δηλαδη αν καταλαβες καλα.Και μετα σου λεει ο αλλος ειμαι κομμουνιστης και μπγοοδευτικος.Ειναι πολυ κριμα οταν βλεπεις γυναικες που ηρθαν απο την ΕΣΣΔ να θεωρουν φυσιολογικο να τις δερνει ενας αντρας.Οι μαρξιστες θα με πουνε ιδεαλιστη αλλα υπαρχει αυτο που λεμε ανθρωπινη φυση και η οποια πολλες φορες ειναι περιπλοκη διεφθαρμενη και ραδιουργα. :D Αλλα θα μου πεις στην Ελλαδα ζουμε οπου το κωμμα του λαου (sic) δεν ψηφιζουν το συμφωνο συμβιωσης και την υιοθεσια παιδιων απο ομοφυλα ζευγαρια και ποσα αλλα....Αρκετα ειπα ευελπιστω να ειμαι αρκετα κατανοητος και εννοειται δεν ξαναποσταρω εδω γιατι η ΓΑΛΗ το παει αλλου.

:hebit::hebit::hebit:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιαν 2019, 01:15

Α νάτην. Τελικά για τη Νάιδα ήτανε. Τώρα το θυμήθηκα. Της την έλεγα τότε γιατί σε κάθε μισογύνικο ποστ... τσουπ! ήταν μέσα.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 13 Ιαν 2019, 01:17

Naida έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:12
plouf έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:05
Naida έγραψε:Τι; Κάνω λάθος που λέω θες να βοηθήσεις; Δεν θες δηλαδή; :o
Εγώ σίγουρα ξέρω. Τους έχω απαντήσει άπειρες φορές. Από σένα δεν έχει τύχει να δω κάποια απάντηση. Αν βέβαια σκοπός του νήματος είναι να το πας πολιτικά προς αριστερα/δεξιά και δεν σ' ενδιαφέρουν πράγματι τα σεξιστικά σχόλια για το φύλο σου, μπορείς να μας παραθέσεις σεξιστικά σχόλια μόνο από αριστερούς. Ο σεξιστής, φαλλοκράτης, μισογύνης κτλ κτλ την ίδια μούρη έχει. Είτε αριστερός, είτε δεξιός.


Ακριβως αυτα πανω κατω σκεφτομουν αλλα δεν ειχα τροπο να εκφραστω.Να γιατι σε θαυμαζω. :hebit:

Εγω εχω να παραθεσω ενα παραδειγμα απο το αμεσο περιβαλλον μου.Στο Πλουφεϊκο απο την μερια της γιαγιας μου εχουμε κομμουνιστες ορισμενοι παππουδες αδερφια της γιαγιας πολεμησαν μαλιστα και στον ΔΣΕ.Ελα ομως που ηταν απο αγροτικη οικογενεια και ειχαν ανατραφει με παλιες αρχες.Ο θειος που ο πατερας του ηταν αδερφος της γιαγιας μου κομμουνιστης κι αυτος περιμενε να παντρευτουν πρωτα οι αδερφες του και μετα αυτος.Ελα ομως που μονο η μια παντρευτηκε τελικα και οι υπολοιπες εμειναν ανυπαντρες μεχρι τωρα. :lol: Τις ειχε συνεχεια υπο επιτηρηση δηλαδη αν καταλαβες καλα.Και μετα σου λεει ο αλλος ειμαι κομμουνιστης και μπγοοδευτικος.Ειναι πολυ κριμα οταν βλεπεις γυναικες που ηρθαν απο την ΕΣΣΔ να θεωρουν φυσιολογικο να τις δερνει ενας αντρας.Οι μαρξιστες θα με πουνε ιδεαλιστη αλλα υπαρχει αυτο που λεμε ανθρωπινη φυση και η οποια πολλες φορες ειναι περιπλοκη διεφθαρμενη και ραδιουργα. :D Αλλα θα μου πεις στην Ελλαδα ζουμε οπου το κωμμα του λαου (sic) δεν ψηφιζουν το συμφωνο συμβιωσης και την υιοθεσια παιδιων απο ομοφυλα ζευγαρια και ποσα αλλα....Αρκετα ειπα ευελπιστω να ειμαι αρκετα κατανοητος και εννοειται δεν ξαναποσταρω εδω γιατι η ΓΑΛΗ το παει αλλου.

:hebit::hebit::hebit:
Καλα βρε δεν εννουσα το φορουμ γενικοτερα αλλα εδω σε αυτο το νημα.Αλα βεβαια αν δω να γραφονται παπαριτσες εδω θα απαντησω αναλογα.

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 13 Ιαν 2019, 01:21

Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:11


Αυτό το ποστ το θυμάμαι αμυδρά. Υπήρχε περίπτωση να είναι για σένα; Έχουμε κάτι θετικό ανάμεσά μας ή είχαμε ποτέ;
Για την ντοντ ήτανε ή για το κουλούρι (δεν θυμάμαι τώρα καλά). Το κείμενο είναι πρόλογος για να ακολουθήσει η φωτογραφία και αυτό θα ήταν συνολικά το πείρασμά μου σε κάποια από αυτές που τους έχω πει κι άλλα με αυτό το ύφος και μια χαρά είμαστε.

Εσύ αντιθέτως έλεγες "σίχαμα" και κάτι τέτοια και εισέπραξες μπινελίκια αργότερα και φυσικά έφαγα μπαν.

Εννοείται ότι δεν ξαναέμπαινα σε κείνο το ο θεός να το κάνει φόρουμ μετά το μπαν που έφαγα. Μην τρελαθούμε τώρα.
Α ναι; :lol: Με καμιά τους δε μάλωνες απ όσο θυμάμαι, μαζί μου τα χες βάλει που δε θεωρούσα το θανατο του Κωστόπουλου ως προμελετημένη δολοφονία λόγω σεξουαλικού προσανατολισμού του. Εδωσα και αριθμό σελίδας, όποιος ενδιαφέρεται να μάθει δεν εχει παρά να διαβάσει λίγο πριν την σελίδα 277

Πάντως ακόμα και για άλλη να το γραψες, που δεν ηταν για άλλη, η δηθενιά περί "εγώ δεν , δεν είναι το στυλ μου" απέθανε. Ξαναδοκίμασε αύριο

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 13 Ιαν 2019, 01:22

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:56
o Eθνι ειναι μισητος στις φεμινιστριες γιατι αποκαλυπτει ολη την αντικοινωνικη αληθεια που υπαρχει στο γυναικοκεντρικο μοντελο
άι βρε σκατοούλη που σε μισούμε!
όπως τρολάρεις εσυ θα σε τρολάρουμε κι εμείς.
και για να είμαι ον τόπικ μόνο σε εμένα την εχεις πει φάρτσα φόρα με σεξιστικά,στις άλλες δε το'χεις κάνει .
αλλά άντε!
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών