Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Ιαν 2019, 01:23

Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:15
Α νάτην. Τελικά για τη Νάιδα ήτανε. Τώρα το θυμήθηκα. Της την έλεγα τότε γιατί σε κάθε μισογύνικο ποστ... τσουπ! ήταν μέσα.
Για μένα ήταν; Ούτε που το θυμάμαι.
Γιατί ρε μου έγραφες τέτοια;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 13 Ιαν 2019, 01:23

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:22
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:56
o Eθνι ειναι μισητος στις φεμινιστριες γιατι αποκαλυπτει ολη την αντικοινωνικη αληθεια που υπαρχει στο γυναικοκεντρικο μοντελο
άι βρε σκατοούλη που σε μισούμε!
όπως τρολάρεις εσυ θα σε τρολάρουμε κι εμείς.
και για να είμαι ον τόπικ μόνο σε εμένα την εχεις πει φάρτσα φόρα με σεξιστικά,στις άλλες δε το'χεις κάνει .
αλλά άντε!
κουλουρακι να αφηνεσαι περισσοτερο και να μην εισαι στην τσιτα συνεχεια :003:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Ιαν 2019, 01:24

plouf έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:17
Naida έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:12
plouf έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:05




Ακριβως αυτα πανω κατω σκεφτομουν αλλα δεν ειχα τροπο να εκφραστω.Να γιατι σε θαυμαζω. :hebit:

Εγω εχω να παραθεσω ενα παραδειγμα απο το αμεσο περιβαλλον μου.Στο Πλουφεϊκο απο την μερια της γιαγιας μου εχουμε κομμουνιστες ορισμενοι παππουδες αδερφια της γιαγιας πολεμησαν μαλιστα και στον ΔΣΕ.Ελα ομως που ηταν απο αγροτικη οικογενεια και ειχαν ανατραφει με παλιες αρχες.Ο θειος που ο πατερας του ηταν αδερφος της γιαγιας μου κομμουνιστης κι αυτος περιμενε να παντρευτουν πρωτα οι αδερφες του και μετα αυτος.Ελα ομως που μονο η μια παντρευτηκε τελικα και οι υπολοιπες εμειναν ανυπαντρες μεχρι τωρα. :lol: Τις ειχε συνεχεια υπο επιτηρηση δηλαδη αν καταλαβες καλα.Και μετα σου λεει ο αλλος ειμαι κομμουνιστης και μπγοοδευτικος.Ειναι πολυ κριμα οταν βλεπεις γυναικες που ηρθαν απο την ΕΣΣΔ να θεωρουν φυσιολογικο να τις δερνει ενας αντρας.Οι μαρξιστες θα με πουνε ιδεαλιστη αλλα υπαρχει αυτο που λεμε ανθρωπινη φυση και η οποια πολλες φορες ειναι περιπλοκη διεφθαρμενη και ραδιουργα. :D Αλλα θα μου πεις στην Ελλαδα ζουμε οπου το κωμμα του λαου (sic) δεν ψηφιζουν το συμφωνο συμβιωσης και την υιοθεσια παιδιων απο ομοφυλα ζευγαρια και ποσα αλλα....Αρκετα ειπα ευελπιστω να ειμαι αρκετα κατανοητος και εννοειται δεν ξαναποσταρω εδω γιατι η ΓΑΛΗ το παει αλλου.

:hebit::hebit::hebit:
Καλα βρε δεν εννουσα το φορουμ γενικοτερα αλλα εδω σε αυτο το νημα.Αλα βεβαια αν δω να γραφονται παπαριτσες εδω θα απαντησω αναλογα.
Εννοείται θ' απαντήσεις όπως ξέρεις ν' απαντάς :wink
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11813
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 13 Ιαν 2019, 01:26

Naida έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:10
Μιας και μιλήσατε για υποκρισία κύριε Σιντ θα ήθελα να μου δείξετε μια θεϊκή παρέμβασή σας στα άπειρα σεξιστικά σχόλια που έχουν γραφτεί κατά καιρούς από διαφορους χρήστες κατά του γυναικείου φύλου,
μιας και νιώσατε απόψε ειδικά τον πόνο να αναφερθείτε στον μισογυνισμό που έχουν βιώσει τα δύο μέλη, φυσικά από χρηστες αντίθετης πολιτικής ιδεολογίας από εσάς.
Η δικιά σου ανακαλουθία (αν νιώθεις ότι έχεις την μύγα) δεν αναιρείται από το τι κανω ή δεν κάνω εγώ.
Εμένα δεν με νοιάζει είτε μισογύνη είτε φεμινιστή να με ετεροπροσδιορίσουν .
(Αν θέλεις άνοιξε ξεχωριστό νήμα για μένα,δε με νοιάζει τι πιστεύουν και τιγράφουν για μένα στην 15η σελίδα αρκεί να βρίσκομαι στο εξώφυλλο όπως είπε και ο Μικ Τζαγγερ κάποτε. Ταπεινή μου πρόταση το νήμα να το ονομάσεις Sidelicious - ο νόστιμος Sid δηλαδή)
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 13 Ιαν 2019, 01:28

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:23
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:22
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
13 Ιαν 2019, 00:56
o Eθνι ειναι μισητος στις φεμινιστριες γιατι αποκαλυπτει ολη την αντικοινωνικη αληθεια που υπαρχει στο γυναικοκεντρικο μοντελο
άι βρε σκατοούλη που σε μισούμε!
όπως τρολάρεις εσυ θα σε τρολάρουμε κι εμείς.
και για να είμαι ον τόπικ μόνο σε εμένα την εχεις πει φάρτσα φόρα με σεξιστικά,στις άλλες δε το'χεις κάνει .
αλλά άντε!
κουλουρακι να αφηνεσαι περισσοτερο και να μην εισαι στην τσιτα συνεχεια :003:
:oops:
φαίνεται ε;
θα το προσπαθήσω!
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιαν 2019, 01:29

Ίφιδα έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:21
Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:11


Αυτό το ποστ το θυμάμαι αμυδρά. Υπήρχε περίπτωση να είναι για σένα; Έχουμε κάτι θετικό ανάμεσά μας ή είχαμε ποτέ;
Για την ντοντ ήτανε ή για το κουλούρι (δεν θυμάμαι τώρα καλά). Το κείμενο είναι πρόλογος για να ακολουθήσει η φωτογραφία και αυτό θα ήταν συνολικά το πείρασμά μου σε κάποια από αυτές που τους έχω πει κι άλλα με αυτό το ύφος και μια χαρά είμαστε.

Εσύ αντιθέτως έλεγες "σίχαμα" και κάτι τέτοια και εισέπραξες μπινελίκια αργότερα και φυσικά έφαγα μπαν.

Εννοείται ότι δεν ξαναέμπαινα σε κείνο το ο θεός να το κάνει φόρουμ μετά το μπαν που έφαγα. Μην τρελαθούμε τώρα.
Α ναι; :lol: Με καμιά τους δε μάλωνες απ όσο θυμάμαι, μαζί μου τα χες βάλει που δε θεωρούσα το θανατο του Κωστόπουλου ως προμελετημένη δολοφονία λόγω σεξουαλικού προσανατολισμού του. Εδωσα και αριθμό σελίδας, όποιος ενδιαφέρεται να μάθει δεν εχει παρά να διαβάσει λίγο πριν την σελίδα 277

Πάντως ακόμα και για άλλη να το γραψες, που δεν ηταν για άλλη, η δηθενιά περί "εγώ δεν , δεν είναι το στυλ μου" απέθανε. Ξαναδοκίμασε αύριο
Έλα ρε κακόμοιρο, προχώρα τώρα. Έγραψες μαλακία για μένα και κοιτάς τώρα να τη βγεις κι από πάνω γιατί έτσι. Θα μου πεις και να ξαναδοκιμάσω αύριο. Δεν μ' ενδιαφέρει καθόλου η αντίληψή σου του τι είναι δηθενιά και απέθανε και μαλακίες. Γραμμένη σ' έχω γιατί να ασχοληθώ μαζί σου. Το ποστ είναι πειραχτικό για άτομο που μου εμπνέει τέτοιο φιλικό πείραγμα και τελικά ήταν για τη Ναιδα.

Για τον Ζακ λέγατε μαλακίες και παίρνατε τις απαντήσεις σας, μην μπερδεύεις τα θέματα. Εσύ όπως και τώρα με τη λαλημένη αντίληψή σου με έβριζες γιατί και καλά κατηγορούσα το γέρο και εκφραζόμουν άσχημα ενώ συνέβαινε ακριβώς το αντίθετο και το σχολίαζε και η Εσθήρ.Ό,τι έλεγα πως δεν πρέπει γέρος άνθρωπος να έχει δικαστήρια και φυλακές κι ότι το καταλαβαίνω.

Αλλά είπαμε... Αντίληψη :011:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιαν 2019, 01:30

Naida έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:23
Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:15
Α νάτην. Τελικά για τη Νάιδα ήτανε. Τώρα το θυμήθηκα. Της την έλεγα τότε γιατί σε κάθε μισογύνικο ποστ... τσουπ! ήταν μέσα.
Για μένα ήταν; Ούτε που το θυμάμαι.
Γιατί ρε μου έγραφες τέτοια;
Σε ξέρουμε δα :003:
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Ιαν 2019, 01:36

Sid Vicious έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:26
Naida έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:10
Μιας και μιλήσατε για υποκρισία κύριε Σιντ θα ήθελα να μου δείξετε μια θεϊκή παρέμβασή σας στα άπειρα σεξιστικά σχόλια που έχουν γραφτεί κατά καιρούς από διαφορους χρήστες κατά του γυναικείου φύλου,
μιας και νιώσατε απόψε ειδικά τον πόνο να αναφερθείτε στον μισογυνισμό που έχουν βιώσει τα δύο μέλη, φυσικά από χρηστες αντίθετης πολιτικής ιδεολογίας από εσάς.
Η δικιά σου ανακαλουθία (αν νιώθεις ότι έχεις την μύγα) δεν αναιρείται από το τι κανω ή δεν κάνω εγώ.
Εμένα δεν με νοιάζει είτε μισογύνη είτε φεμινιστή να με ετεροπροσδιορίσουν .
(Αν θέλεις άνοιξε ξεχωριστό νήμα για μένα,δε με νοιάζει τι πιστεύουν και τιγράφουν για μένα στην 15η σελίδα αρκεί να βρίσκομαι στο εξώφυλλο όπως είπε και ο Μικ Τζαγγερ κάποτε. Ταπεινή μου πρόταση το νήμα να το ονομάσεις Sidelicious - ο νόστιμος Sid δηλαδή)
Δεν αναφέρομαι σε μισογύνης προς το πρόσωπο σου. Απλά ήταν λίγο αστείο να αναφέρεσαι σε υποκρισία όταν είσαι απών απ' ολα τα σεξιατικά,μισογύνικα σχόλια και ποστ(γεμάτο το φόρουμ) και τσουπ εμφανίζεσαι στο νήμα της Γαλή για να μας πεις "τα χειρότερα σεξιστικά σχόλια τα έχω δει προς τα δύο αυτά μέλη"(από ιδεολογικούς τους αντιπάλους άρα αριστερούς, συμπληρώνω εγώ).
Αποτίναξε τον ρόλο του σαπορτ και σου τείνω χείρα φιλίας να καταδικάσουμε τον μισογυνισμό απ' όπου κι αν προέρχεται.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 13 Ιαν 2019, 01:36

αυτο το νημα αποδεικνυει ποσο φουσκα ειναι η παραδοσιοκρατικη αντιληψη που οδηγει παλι στην γυναικοκρατια

το ιδιο συστημα με διαφορετικο προσωπειο
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Eθνικοκοινωνιστης την 13 Ιαν 2019, 01:39, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Ιαν 2019, 01:38

Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:30
Naida έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:23
Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:15
Α νάτην. Τελικά για τη Νάιδα ήτανε. Τώρα το θυμήθηκα. Της την έλεγα τότε γιατί σε κάθε μισογύνικο ποστ... τσουπ! ήταν μέσα.
Για μένα ήταν; Ούτε που το θυμάμαι.
Γιατί ρε μου έγραφες τέτοια;
Σε ξέρουμε δα :003:
Έχω μπερδευτεί. Δε θυμάμαι το ποστ και γιατί μου το έγραψες σε μένα. Και δε το βρίσκω κιόλας. Αλλά όχι άλλο το φιλικό πείραγμα κι άλλο το σεξιστικό γενικοτερα. Γιατί κι άλλες φορές έχεις αναφερθεί σεξιστικά προς τις γυναίκες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 13 Ιαν 2019, 01:42

Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:29
Ίφιδα έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:21
Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:11


Αυτό το ποστ το θυμάμαι αμυδρά. Υπήρχε περίπτωση να είναι για σένα; Έχουμε κάτι θετικό ανάμεσά μας ή είχαμε ποτέ;
Για την ντοντ ήτανε ή για το κουλούρι (δεν θυμάμαι τώρα καλά). Το κείμενο είναι πρόλογος για να ακολουθήσει η φωτογραφία και αυτό θα ήταν συνολικά το πείρασμά μου σε κάποια από αυτές που τους έχω πει κι άλλα με αυτό το ύφος και μια χαρά είμαστε.

Εσύ αντιθέτως έλεγες "σίχαμα" και κάτι τέτοια και εισέπραξες μπινελίκια αργότερα και φυσικά έφαγα μπαν.

Εννοείται ότι δεν ξαναέμπαινα σε κείνο το ο θεός να το κάνει φόρουμ μετά το μπαν που έφαγα. Μην τρελαθούμε τώρα.
Α ναι; :lol: Με καμιά τους δε μάλωνες απ όσο θυμάμαι, μαζί μου τα χες βάλει που δε θεωρούσα το θανατο του Κωστόπουλου ως προμελετημένη δολοφονία λόγω σεξουαλικού προσανατολισμού του. Εδωσα και αριθμό σελίδας, όποιος ενδιαφέρεται να μάθει δεν εχει παρά να διαβάσει λίγο πριν την σελίδα 277

Πάντως ακόμα και για άλλη να το γραψες, που δεν ηταν για άλλη, η δηθενιά περί "εγώ δεν , δεν είναι το στυλ μου" απέθανε. Ξαναδοκίμασε αύριο
Έλα ρε κακόμοιρο, προχώρα τώρα. Έγραψες μαλακία για μένα και κοιτάς τώρα να τη βγεις κι από πάνω γιατί έτσι. Θα μου πεις και να ξαναδοκιμάσω αύριο. Δεν μ' ενδιαφέρει καθόλου η αντίληψή σου του τι είναι δηθενιά και απέθανε και μαλακίες. Γραμμένη σ' έχω γιατί να ασχοληθώ μαζί σου. Το ποστ είναι πειραχτικό για άτομο που μου εμπνέει τέτοιο φιλικό πείραγμα και τελικά ήταν για τη Ναιδα.

Για τον Ζακ λέγατε μαλακίες και παίρνατε τις απαντήσεις σας, μην μπερδεύεις τα θέματα. Εσύ όπως και τώρα με τη λαλημένη αντίληψή σου με έβριζες γιατί και καλά κατηγορούσα το γέρο και εκφραζόμουν άσχημα ενώ συνέβαινε ακριβώς το αντίθετο και το σχολίαζε και η Εσθήρ.Ό,τι έλεγα πως δεν πρέπει γέρος άνθρωπος να έχει δικαστήρια και φυλακές κι ότι το καταλαβαίνω.

Αλλά είπαμε... Αντίληψη :011:
Ααα πείραζες την φιλενάδα σου δηλαδή ως ανήθικη ότι ποιος ξέρει τί έκανε με τον Οττο και τον Άγι :smt005: έτσι, για την πλάκα σου.

Εντάξει βρε, παρεξήγησα, είμαι περιορισμένης αντίληψης ως γυναίκα με διαφορετικό πολιτικό προσανατολισμό απ τον δικό σου. Συνέχισε τον οχετο και θα μας πείσεις σε λίγο

Είναι πάντως εντος θέματος ο σεξισμος-μισογυνισμος του προοδευτικού :lol: Χαοτικούλη μας κατά της "Ναιδας"
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Ίφιδα την 13 Ιαν 2019, 01:47, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Nasos85
Δημοσιεύσεις: 34
Εγγραφή: 11 Ιαν 2019, 02:43

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nasos85 » 13 Ιαν 2019, 01:42

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:36
αυτο το νημα αποδεικνυει ποσο φουσκα ειναι η παραδοσιοκρατικη αντιληψη που οδηγει παλι στην γυναικοκρατια

το ιδιο συστημα με διαφορετικο προσωπειο
Τα πιστεύεις αυτά που γράφεις?

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22341
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 13 Ιαν 2019, 01:43

Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:36
αυτο το νημα αποδεικνυει ποσο φουσκα ειναι η παραδοσιοκρατικη αντιληψη που οδηγει παλι στην γυναικοκρατια

το ιδιο συστημα με διαφορετικο προσωπειο
θα είναι ένα νήμα πολυδικαίωσης, όλοι δικαιωμένοι θα είμαστε αγκαλιασμένοι μέσα στον σεβασμό.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 13 Ιαν 2019, 01:43

Nasos Miltiadis έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:42
Eθνικοκοινωνιστης έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:36
αυτο το νημα αποδεικνυει ποσο φουσκα ειναι η παραδοσιοκρατικη αντιληψη που οδηγει παλι στην γυναικοκρατια

το ιδιο συστημα με διαφορετικο προσωπειο
Τα πιστεύεις αυτά που γράφεις?
Όχι
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Παρατηρητήριο Μισογυνισμού

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιαν 2019, 01:44

Naida έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:38
Χαοτικός έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:30
Naida έγραψε:
13 Ιαν 2019, 01:23


Για μένα ήταν; Ούτε που το θυμάμαι.
Γιατί ρε μου έγραφες τέτοια;
Σε ξέρουμε δα :003:
Έχω μπερδευτεί. Δε θυμάμαι το ποστ και γιατί μου το έγραψες σε μένα. Και δε το βρίσκω κιόλας. Αλλά όχι άλλο το φιλικό πείραγμα κι άλλο το σεξιστικό γενικοτερα. Γιατί κι άλλες φορές έχεις αναφερθεί σεξιστικά προς τις γυναίκες.
Το ποστ δεν υπάρχει όπως βλέπω. Το είχε αναφέρει γιατί νόμιζε ότι ήταν γι αυτήν αφού πρώτα τράβηξε σκρινσοτ και το φύλαγε για μελλοντική χρήση :003: κάτι είχε πει η YOLO και σε υποστήριζε αλλά δεν θυμάμαι τώρα και τι ακριβώς και εκεί πάνω έκανα εγώ αυτό το ποστ.

Μη μου λες μαλακίες για σεξισμούς εμένα. Σε έκραζα γιατί συμμετείχες στα νήματα για Ιβάνκες και μαλακίες. Σε κάθε τέτοιο νήμα μπαίνω και κράζω κι αν μπορώ το χαλάω.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών