Μπουμπούκος σε ΣΥΡΙΖΑ:"Δεν είστε προδότες, αλλά κάνατε ζημιά στην Ελλάδα"

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Μπουμπούκος σε ΣΥΡΙΖΑ:"Δεν είστε προδότες, αλλά κάνατε ζημιά στην Ελλάδα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 11 Φεβ 2019, 01:47

Kauldron έγραψε:
11 Φεβ 2019, 00:01
Βρε, βρε, σύμπτωση. Ο Βελόπουλας συμφωνεί με τον πρώην σύντροφό του στο ΛΑΟΣ:
Στρογγυλεύει ο Βελόπουλος: "δεν είναι προδότες αυτοί που έδωσαν το όνομα Μακεδονία"
http://makpress.blogspot.com/2019/02/blog-post_9.html

oldjedi πού είσαι φίλε μου?
:)

Χελωνε , ακουσε ...
Ο Βελοπουλος προσπαθει , πολυ σωστα κατα την γνωμη μου , να αποφυγει εναν εθνικο διχασμο...ο οποιος μπορει να οδηγησει σε ασχημη καταληξη ...
Οι αριστεροι δεν θεωρουν οτι προδωσαν ... ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ οτι αυτο που εκαναν , ειναι το πρεπον ΣΥΜΦΩΝΑ με την αριστεριστικη νοοτροπια που επαγγελεται "αγαπες των λαων" , "ανοιχτα συνορα" . "παντοτεινη ειρηνη" και αλλα τετοια κουραφεξαλα ...Στην πλεον προχωρημενη εκδοση ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ πως εκαναν το "διεθνιστικο τους καθηκον" ...
ΕΜΕΙΣ τους θεωρουμε προδοτες αλλα δεν μπορουμε να τους πεισουμε οτι εκεινοι εκαναν προδοσια ... Σε αντιθεση , αυτοι πιστευουν πως ειμαστε "ναζι" ...
Δεν μπορεις να χαρακτηρισεις καποιον σαν προδοτη , επειδη εχει ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ αποψεις και πιστευω απο οτι εσυ ...
Η Ιστορια θα αποδωσει την προδοσια , η οχι σε εκεινον που του ανηκει ...
Ακομα και ο Εφιαλτης , μπορει να πιστευε πως το μελλον της Ελλαδας θα ηταν καλυτερο , ΑΝ ηταν υποδουλωμενη στον Ξερξη ... Αλλα εμεις που πιστευουμε στην ελευθερια τον αποκαλουμε στους αιωνες "προδοτη" ...
Η Ιστορια ΚΡΙΝΕΙ και αποδιδει τα του Καισαρος τω Καισαρι ...

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
ΓΕΣΑΡ
Δημοσιεύσεις: 1175
Εγγραφή: 09 Φεβ 2019, 11:30

Re: Μπουμπούκος σε ΣΥΡΙΖΑ:"Δεν είστε προδότες, αλλά κάνατε ζημιά στην Ελλάδα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΕΣΑΡ » 11 Φεβ 2019, 01:53

oldjedi έγραψε:
11 Φεβ 2019, 01:47
Kauldron έγραψε:
11 Φεβ 2019, 00:01
Βρε, βρε, σύμπτωση. Ο Βελόπουλας συμφωνεί με τον πρώην σύντροφό του στο ΛΑΟΣ:
Στρογγυλεύει ο Βελόπουλος: "δεν είναι προδότες αυτοί που έδωσαν το όνομα Μακεδονία"
http://makpress.blogspot.com/2019/02/blog-post_9.html

oldjedi πού είσαι φίλε μου?
:)

Χελωνε , ακουσε ...
Ο Βελοπουλος προσπαθει , πολυ σωστα κατα την γνωμη μου , να αποφυγει εναν εθνικο διχασμο...ο οποιος μπορει να οδηγησει σε ασχημη καταληξη ...
Οι αριστεροι δεν θεωρουν οτι προδωσαν ... ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ οτι αυτο που εκαναν , ειναι το πρεπον ΣΥΜΦΩΝΑ με την αριστεριστικη νοοτροπια που επαγγελεται "αγαπες των λαων" , "ανοιχτα συνορα" . "παντοτεινη ειρηνη" και αλλα τετοια κουραφεξαλα ...Στην πλεον προχωρημενη εκδοση ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ πως εκαναν το "διεθνιστικο τους καθηκον" ...
ΕΜΕΙΣ τους θεωρουμε προδοτες αλλα δεν μπορουμε να τους πεισουμε οτι εκεινοι εκαναν προδοσια ... Σε αντιθεση , αυτοι πιστευουν πως ειμαστε "ναζι" ...
Δεν μπορεις να χαρακτηρισεις καποιον σαν προδοτη , επειδη εχει ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ αποψεις και πιστευω απο οτι εσυ ...
Η Ιστορια θα αποδωσει την προδοσια , η οχι σε εκεινον που του ανηκει ...
Ακομα και ο Εφιαλτης , μπορει να πιστευε πως το μελλον της Ελλαδας θα ηταν καλυτερο , ΑΝ ηταν υποδουλωμενη στον Ξερξη ... Αλλα εμεις που πιστευουμε στην ελευθερια τον αποκαλουμε στους αιωνες "προδοτη" ...
Η Ιστορια ΚΡΙΝΕΙ και αποδιδει τα του Καισαρος τω Καισαρι ...

:wave:
Δεν περίμενα ότι θα ήταν δυνατόν κάποιος να καταφύγει σε τέτοιες αρλουμπες για να δικαιολογήσει τον απατεώνα Βελόπουλο.
Σίγουρα δεν έχει καμία σχέση που δουλεύει στο συριζαιικο "κόντρα", ούτε οι σχέσεις που έχει με το σύστημα, όχι. Ούτε τον εαυτό σου δεν πείθεις

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Μπουμπούκος σε ΣΥΡΙΖΑ:"Δεν είστε προδότες, αλλά κάνατε ζημιά στην Ελλάδα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 11 Φεβ 2019, 02:08

ΓΕΣΑΡ έγραψε:
11 Φεβ 2019, 01:53
oldjedi έγραψε:
11 Φεβ 2019, 01:47
Kauldron έγραψε:
11 Φεβ 2019, 00:01
Βρε, βρε, σύμπτωση. Ο Βελόπουλας συμφωνεί με τον πρώην σύντροφό του στο ΛΑΟΣ:



http://makpress.blogspot.com/2019/02/blog-post_9.html

oldjedi πού είσαι φίλε μου?
Χελωνε , ακουσε ...
Ο Βελοπουλος προσπαθει , πολυ σωστα κατα την γνωμη μου , να αποφυγει εναν εθνικο διχασμο...ο οποιος μπορει να οδηγησει σε ασχημη καταληξη ...
Οι αριστεροι δεν θεωρουν οτι προδωσαν ... ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ οτι αυτο που εκαναν , ειναι το πρεπον ΣΥΜΦΩΝΑ με την αριστεριστικη νοοτροπια που επαγγελεται "αγαπες των λαων" , "ανοιχτα συνορα" . "παντοτεινη ειρηνη" και αλλα τετοια κουραφεξαλα ...Στην πλεον προχωρημενη εκδοση ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ πως εκαναν το "διεθνιστικο τους καθηκον" ...
ΕΜΕΙΣ τους θεωρουμε προδοτες αλλα δεν μπορουμε να τους πεισουμε οτι εκεινοι εκαναν προδοσια ... Σε αντιθεση , αυτοι πιστευουν πως ειμαστε "ναζι" ...
Δεν μπορεις να χαρακτηρισεις καποιον σαν προδοτη , επειδη εχει ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ αποψεις και πιστευω απο οτι εσυ ...
Η Ιστορια θα αποδωσει την προδοσια , η οχι σε εκεινον που του ανηκει ...
Ακομα και ο Εφιαλτης , μπορει να πιστευε πως το μελλον της Ελλαδας θα ηταν καλυτερο , ΑΝ ηταν υποδουλωμενη στον Ξερξη ... Αλλα εμεις που πιστευουμε στην ελευθερια τον αποκαλουμε στους αιωνες "προδοτη" ...
Η Ιστορια ΚΡΙΝΕΙ και αποδιδει τα του Καισαρος τω Καισαρι ...
Δεν περίμενα ότι θα ήταν δυνατόν κάποιος να καταφύγει σε τέτοιες αρλουμπες για να δικαιολογήσει τον απατεώνα Βελόπουλο.
Σίγουρα δεν έχει καμία σχέση που δουλεύει στο συριζαιικο "κόντρα", ούτε οι σχέσεις που έχει με το σύστημα, όχι. Ούτε τον εαυτό σου δεν πείθεις
:)

Νομιζεις ...
Κατ' αρχην ΔΕΝ ΔΟΥΛΕΥΕΙ στο ΚΟΝΤΡΑ ... Για τις εκπομπες που κανει ΠΛΗΡΩΝΕΙ ...
Το εαυτο μου τον εχω πεισει και γι' αυτο θα τον ψηφισω ...
Την φιλομνημονιακη ΝΔουλα , δεν την ψηφιζω με τιποτα ...
Ουτε και την ΧΑ που μοστραρει αγκυλωτους σταυρους ...
ΑΝ η επιλογη μου στον Βελοπουλο αποδειχθη λανθασμενη ... εχω διεξοδο στην Δυναμη Ελληνισμου του Κρανιδιωτη ...
Καθενας με τις επιλογες του ...
Και κατι τελευταιο ... ΑΝ ειναι αρλουμπες αυτα που εγραψα , σχολιασε τα ενα προς ενα και απεδειξε αυτο που λες ...

:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
ΓΕΣΑΡ
Δημοσιεύσεις: 1175
Εγγραφή: 09 Φεβ 2019, 11:30

Re: Μπουμπούκος σε ΣΥΡΙΖΑ:"Δεν είστε προδότες, αλλά κάνατε ζημιά στην Ελλάδα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΕΣΑΡ » 11 Φεβ 2019, 10:54

oldjedi έγραψε:
11 Φεβ 2019, 01:47

Χελωνε , ακουσε ...
Ο Βελοπουλος προσπαθει , πολυ σωστα κατα την γνωμη μου , να αποφυγει εναν εθνικο διχασμο...ο οποιος μπορει να οδηγησει σε ασχημη καταληξη ...
Οι αριστεροί ξεπουλάνε την πατρίδα, χαρακτηρίζουν με χυδαίο τρόπο όποιον αντιδρά, εφαρμόζουν σκληρή καταστολή συλλαμβάνοντας ανθρώπους για αστεία προσχήματα ενώ αφήνουν τα δικά τους παιδιά να αλωνίζουν. Και ενώ συμβαίνουν όλα αυτά μας λέτε εντάξει, ήρεμα, όχι και προδότες, μην διχαστούμε.
Όταν αύριο θα ξεπουλάνε το αιγαίο μπορείς να συνεχίσεις να μας αναλύεις πως δεν πρέπει να τους λέμε προδότες, γιατί ελλοχεύει ο κίνδυνος να διχαστούμε την δύσκολη αυτή ώρα
Οι αριστεροι δεν θεωρουν οτι προδωσαν ... ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ οτι αυτο που εκαναν , ειναι το πρεπον ΣΥΜΦΩΝΑ με την αριστεριστικη νοοτροπια που επαγγελεται "αγαπες των λαων" , "ανοιχτα συνορα" . "παντοτεινη ειρηνη" και αλλα τετοια κουραφεξαλα ...Στην πλεον προχωρημενη εκδοση ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ πως εκαναν το "διεθνιστικο τους καθηκον" ...
ΕΜΕΙΣ τους θεωρουμε προδοτες αλλα δεν μπορουμε να τους πεισουμε οτι εκεινοι εκαναν προδοσια ... Σε αντιθεση , αυτοι πιστευουν πως ειμαστε "ναζι" ...
Αυτοί δεν έχουν κανένα πρόβλημα να σε χαρακτηρίσουν όπως θέλουν και πολύ καλά κάνουν από πλευράς τους. Αφού έχουν βρει τέτοια κορόιδα, με σημαία το "σφάξε με αγά μου να αγιάσω" καλά κάνουν
Δεν μπορεις να χαρακτηρισεις καποιον σαν προδοτη , επειδη εχει ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ αποψεις και πιστευω απο οτι εσυ ...
Φυσικά και μπορείς, όταν οι απόψεις αυτές είναι προδοτικές, πόσο μάλλον όταν προβαίνει σε προδοτικές ΠΡΑΞΕΙΣ
Η Ιστορια θα αποδωσει την προδοσια , η οχι σε εκεινον που του ανηκει ...
Ακομα και ο Εφιαλτης , μπορει να πιστευε πως το μελλον της Ελλαδας θα ηταν καλυτερο , ΑΝ ηταν υποδουλωμενη στον Ξερξη ... Αλλα εμεις που πιστευουμε στην ελευθερια τον αποκαλουμε στους αιωνες "προδοτη" ...
Η Ιστορια ΚΡΙΝΕΙ και αποδιδει τα του Καισαρος τω Καισαρι ...
Μου είναι δύσκολο να σχολιάσω αυτόν τον συλλογισμό... Δηλαδή μας λές πως πρέπει να περάσουν μερικές εκατονταετίες για να μπορέσουμε να αποδώσουμε τον χαρακτηρισμό του προδότη; Όταν ο κολοκτρώνης έλεγε το "φωτιά και τσεκούρι στους προσκυνημένους" δεν γνώριζε πως πρέπει να αποφεύγουμε τον διχασμό και πως του προδότες δεν τους κρίνουμε εμείς αλλά η ιστορία;
(Όταν ο καμμένος που στήριζες μιλούσε για προδότες, τότε ήταν καλός;)

Βέβαια όλα αυτά σίγουρα τα καταλαβαίνεις αλλά κάπως πρέπει να δικαιολογήσεις την προειλημένη απόφασή σου να στηρίξεις τον γυφτοαπατεώνα.
Σίγουρα δεν παίζει ρόλο το ότι έχει εκπομπή στο συριζαιικο κοντρα και άμα πει τίποτα χοντρό θα φάει πόδι ε; Σίγουρα δεν παίζει ρόλο που τον καλούνε στο σκαι και τον προωθούν ε; Σίγουρα δεν παίζει ρόλο πού, όπως ακριβώς και ο μπουμπούκος, θέλουν να παραμείνουν αρεστοί στο σύστημα ε;
Ο κρανιδιώτης τουλάχιστον είναι συνεπής, δεν κρύβεται πίσω από το δάχτυλό του

Άβαταρ μέλους
oldjedi
Δημοσιεύσεις: 1929
Εγγραφή: 20 Αύγ 2018, 23:20
Phorum.gr user: oldjedi

Re: Μπουμπούκος σε ΣΥΡΙΖΑ:"Δεν είστε προδότες, αλλά κάνατε ζημιά στην Ελλάδα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από oldjedi » 11 Φεβ 2019, 14:11

ΓΕΣΑΡ έγραψε:
11 Φεβ 2019, 10:54
oldjedi έγραψε:
11 Φεβ 2019, 01:47

Χελωνε , ακουσε ...
Ο Βελοπουλος προσπαθει , πολυ σωστα κατα την γνωμη μου , να αποφυγει εναν εθνικο διχασμο...ο οποιος μπορει να οδηγησει σε ασχημη καταληξη ...
Οι αριστεροί ξεπουλάνε την πατρίδα, χαρακτηρίζουν με χυδαίο τρόπο όποιον αντιδρά, εφαρμόζουν σκληρή καταστολή συλλαμβάνοντας ανθρώπους για αστεία προσχήματα ενώ αφήνουν τα δικά τους παιδιά να αλωνίζουν. Και ενώ συμβαίνουν όλα αυτά μας λέτε εντάξει, ήρεμα, όχι και προδότες, μην διχαστούμε.
Όταν αύριο θα ξεπουλάνε το αιγαίο μπορείς να συνεχίσεις να μας αναλύεις πως δεν πρέπει να τους λέμε προδότες, γιατί ελλοχεύει ο κίνδυνος να διχαστούμε την δύσκολη αυτή ώρα

Αυτο ακριβως σημαινει Δημοκρατια ... Πρεπει να ΠΕΙΣΕΙΣ τον λαο να ΜΗΝ ξαναψηφισει Αριστερα ... Και η πειθως απαιτει ΔΙΑΛΟΓΟ και ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ οχι χαρακτηρισμους ...
Εκτος και αν δεν αποδεχεσαι την Δημοκρατια ... τοτε αλλαζει το πραγμα ...

Οι αριστεροι δεν θεωρουν οτι προδωσαν ... ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ οτι αυτο που εκαναν , ειναι το πρεπον ΣΥΜΦΩΝΑ με την αριστεριστικη νοοτροπια που επαγγελεται "αγαπες των λαων" , "ανοιχτα συνορα" . "παντοτεινη ειρηνη" και αλλα τετοια κουραφεξαλα ...Στην πλεον προχωρημενη εκδοση ΠΙΣΤΕΥΟΥΝ πως εκαναν το "διεθνιστικο τους καθηκον" ...
ΕΜΕΙΣ τους θεωρουμε προδοτες αλλα δεν μπορουμε να τους πεισουμε οτι εκεινοι εκαναν προδοσια ... Σε αντιθεση , αυτοι πιστευουν πως ειμαστε "ναζι" ...
Αυτοί δεν έχουν κανένα πρόβλημα να σε χαρακτηρίσουν όπως θέλουν και πολύ καλά κάνουν από πλευράς τους. Αφού έχουν βρει τέτοια κορόιδα, με σημαία το "σφάξε με αγά μου να αγιάσω" καλά κάνουν

Οι χαρακτηρισμοι δεν αποδεικνυουν και δεν δειχνουν τιποτα αλλο παρα ελλειψη επιχειρηματων... Γι' αυτο και δεν συζητω με αριστερους ... Δεν εχουν επιχειρηματα και ειναι ανιστορητοι ....
Δεν μπορεις να χαρακτηρισεις καποιον σαν προδοτη , επειδη εχει ΑΝΤΙΘΕΤΕΣ αποψεις και πιστευω απο οτι εσυ ...
Φυσικά και μπορείς, όταν οι απόψεις αυτές είναι προδοτικές, πόσο μάλλον όταν προβαίνει σε προδοτικές ΠΡΑΞΕΙΣ...

ΕΙΝΑΙ προδοτικες για ΣΕΝΑ ... γι' αυτον που εχει επισης το δικαιωμα του να λεει οτι θελει , ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ...
Η Ιστορια θα αποδωσει την προδοσια , η οχι σε εκεινον που του ανηκει ...
Ακομα και ο Εφιαλτης , μπορει να πιστευε πως το μελλον της Ελλαδας θα ηταν καλυτερο , ΑΝ ηταν υποδουλωμενη στον Ξερξη ... Αλλα εμεις που πιστευουμε στην ελευθερια τον αποκαλουμε στους αιωνες "προδοτη" ...
Η Ιστορια ΚΡΙΝΕΙ και αποδιδει τα του Καισαρος τω Καισαρι ...
Μου είναι δύσκολο να σχολιάσω αυτόν τον συλλογισμό... Δηλαδή μας λές πως πρέπει να περάσουν μερικές εκατονταετίες για να μπορέσουμε να αποδώσουμε τον χαρακτηρισμό του προδότη; Όταν ο κολοκτρώνης έλεγε το "φωτιά και τσεκούρι στους προσκυνημένους" δεν γνώριζε πως πρέπει να αποφεύγουμε τον διχασμό και πως του προδότες δεν τους κρίνουμε εμείς αλλά η ιστορία;
(Όταν ο καμμένος που στήριζες μιλούσε για προδότες, τότε ήταν καλός;)

Οι συνθηκες ειναι διαφορετικες .. Ο Κολοκοτρωνης μιλουσε ΕΝ ΚΑΙΡΩ πολεμου ...
Οσο για τον Καμμενο , σαν αντιμνημονιακος που ειμαι τον στηριζα ΤΟΤΕ , τωρα με τις πραξεις του με εφερε να ειμαι αντιθετος του ...


Βέβαια όλα αυτά σίγουρα τα καταλαβαίνεις αλλά κάπως πρέπει να δικαιολογήσεις την προειλημένη απόφασή σου να στηρίξεις τον γυφτοαπατεώνα.

Δεν εχω να δικαιολογησω ΤΙΠΟΤΑ και ΔΕΝ απολογουμε σε ΚΑΝΕΝΑ πλην του εαυτου μου ...Πηρα μια αποφαση και θα την τηρησω , οτι και να μου λενε οι διαφοροι καλοθελητες που θελουν να ενστερνιστω τις δικες τους αποψεις ...


Σίγουρα δεν παίζει ρόλο το ότι έχει εκπομπή στο συριζαιικο κοντρα και άμα πει τίποτα χοντρό θα φάει πόδι ε; Σίγουρα δεν παίζει ρόλο που τον καλούνε στο σκαι και τον προωθούν ε; Σίγουρα δεν παίζει ρόλο πού, όπως ακριβώς και ο μπουμπούκος, θέλουν να παραμείνουν αρεστοί στο σύστημα ε;

Ολα αυτα ειναι υποθεσεις και δεν εχουν καμμια αξια ....

Ο κρανιδιώτης τουλάχιστον είναι συνεπής, δεν κρύβεται πίσω από το δάχτυλό του

Συμφωνω και λυπαμαι που δεν μπορω να τον ψηφισω ... ΑΝ με απογοητευσει και ο Βελοπουλος θα στραφω προς τον Κρανιδιωτη ...
:wave:
Εξεστι , αριστεροις , ασχημονειν

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48031
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Μπουμπούκος σε ΣΥΡΙΖΑ:"Δεν είστε προδότες, αλλά κάνατε ζημιά στην Ελλάδα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 12 Φεβ 2019, 01:09

Ακομα και ο Εφιαλτης , μπορει να πιστευε πως το μελλον της Ελλαδας θα ηταν καλυτερο , ΑΝ ηταν υποδουλωμενη στον Ξερξη ... Αλλα εμεις που πιστευουμε στην ελευθερια τον αποκαλουμε στους αιωνες "προδοτη" ...
:fp:

Ο Εφιάλτης δεν πίστευε τίποτα. Ο Εφιάλτης χρηματίστηκε.
Ομοίως, οι "ευρωαριστεροί" δεν πιστεύουν σε τίποτα. Ούτε αριστεροί είναι (που ξανακούστηκε αριστεροί υπέρ ΝΑΤΟ και ΕΕ) ούτε τίποτα. Τα πιάνουν.
Ενδιαφέρον που για τα μάτια του Βελό βλέπεις τον Εφιάλτη και τον Λεωνίδα ως απλά άτομα που είχαν διαφορετικές απόψεις, αλλά ήθελαν και οι δυο το καλό της Ελλάδας (υπόψη, Ελλάδα ΔΕΝ υπήρχε καν τότε ως ένας ενιαίος κρατικός φορέας, η κάθε πόλη ήταν διαφορετικό κράτος).
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Juno
Δημοσιεύσεις: 16762
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:46
Phorum.gr user: ΝΕΜΕΣΙΣ, Juno

Re: Μπουμπούκος σε ΣΥΡΙΖΑ:"Δεν είστε προδότες, αλλά κάνατε ζημιά στην Ελλάδα"

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Juno » 12 Φεβ 2019, 07:28

wooded glade έγραψε:
08 Φεβ 2019, 22:21
Εμμμ, για να πει προδότες -που είναι- πρέπει να κατονομάσει και τον εχθρό στον οποίο προδίδουν, πχ Ερντογάν, Ετσεβίτ.
Πρόβλεμ.
Για το θέμα της Μακεδονίας;
Εμένα μου φαίνεται ότι στρώνουν το έδαφος για ανοιχτή πόρτα για πιθανή συνεργασία, αν δεν βγουν τα κουκιά.
Leporello έγραψε:
24 Ιαν 2019, 18:07
Nέα τζουνιά! Ο Αβέρωφ με αυτά που δήλωνε το ... 1962 θα διαψεύσει ΕΜΕΝΑ που μιλάω την γλώσσα.
Leporello: γιατί ο Αβέρωφ δεν ήξερε τι έλεγε!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών