Πώς θα χαρακτηρίζατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.

Πώς θα αξιολογούσατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

1) Εξαιρετική/Ασυνήθιστα ωραία
11
15%
2) Ελκυστική
11
15%
3) Ικανοποιητική
11
15%
4) Εντάξει, αλλά θα μπορούσα και καλύτερα
14
19%
5) Είμαι χάλιας με μονοφάναρο
1
1%
6) Είμαι χάλιας με στυλ και λέγειν
2
3%
7) Είμαι χάλιας σκέτο
19
26%
8)Άλλο (προσδιορίστε)
4
5%
 
Σύνολο ψήφων: 73

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πώς θα χαρακτηρίζατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 12 Φεβ 2019, 19:53

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 19:48
Σκορπιός;
Ναι.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Πώς θα χαρακτηρίζατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 12 Φεβ 2019, 19:58

Gherschaagk έγραψε:
12 Φεβ 2019, 19:53
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 19:48
Σκορπιός;
Ναι.
Mα τον Δια, μου είχε πάει το μυαλό, αλλά επειδη είχα ανακαλύψει άλλους δυο Σκορπιούς ακριβώς πιο πριν, θεώρησα βάση πιθανοτήτων πως θα είναι απίθανο να πέσω και σε τρίτο στο καπάκι.
Λυπάμαι. Θα το παλέψω να σε βρω στο Κινεζικο. Δώσε μου χρόνο όμως, γιατί τώρα το μελετάω.

Ορέστης 35

Re: Πώς θα χαρακτηρίζατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 12 Φεβ 2019, 19:59

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 19:48

Ποτέ. Εδω μέσα στην ουσία δεν τρολάρω ποτέ. Δεν βρίσκω νόημα να κάνω κάτι τέτοιο. Υπήρξα πάντοτε απόλυτα ελεύθερος και ειλικρινής, αυτό είναι και το νόημα των φόρουμ. Λες να μπορώ να μοιραστώ στην καθημερινότητα μου, με τους αγροίκους που με περιβάλουν, τις αληθινές ανησυχίες μου(κρέμες, ζώδια κ.λ.π. );

Με επεισες. Εδω ειναι ολες οι απαντησεις για την ομορφια.

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29637
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: Πώς θα χαρακτηρίζατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 12 Φεβ 2019, 20:02

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 19:58
Gherschaagk έγραψε:
12 Φεβ 2019, 19:53
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 19:48
Σκορπιός;
Ναι.
Mα τον Δια, μου είχε πάει το μυαλό, αλλά επειδη είχα ανακαλύψει άλλους δυο Σκορπιούς ακριβώς πιο πριν, θεώρησα βάση πιθανοτήτων πως θα είναι απίθανο να πέσω και σε τρίτο στο καπάκι.
Λυπάμαι. Θα το παλέψω να σε βρω στο Κινεζικο. Δώσε μου χρόνο όμως, γιατί τώρα το μελετάω.
Ο ένας ήταν ο μείον εβδομηνταένας, ο άλλος ποιος ήταν;

Όχι πες τώρα. Μοιάζω εγώ με τον μείον εβδομηνταένα;;;;

Να το παλέψεις. Εγώ θα ρωτάω. Βέβαια δεν ξέρω τι ζώδιο είμαι στο κινέζικο. Πρέπει να το βρω.
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πώς θα χαρακτηρίζατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 12 Φεβ 2019, 20:04

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 19:48
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 19:08


αυτήν θέλω να την αγοράσω κι εγώ.
για κρέμα προσωπου έχω κάβα κάτι της Olay αλλά θα τελειώσουν.
σκέφτομαι να πάρω μια νυκτός και για μέρα να πάρω μια κεραλοιφή η οποία κοστιζει λιγοτερο και θα την βαζω ΄μονο οταν εχω αναγκη.
απο απιβιτα θα έπαιρνα μόνο κάτι ορους για λάμψη(τουλάχιστον παλιά γιατί προσεξα ότι αλλάξανε τελειως τις συσκευασίες από τότε που πουλήθηκε στους Ισπανους και δεν ξέρω ποιο προιον είναι τι)
ήταν γαμάτα μπουκαλάκια και βοηθούσε κατευθείαν το δέρμα.λες κι έκανες μεσοθεραπεία ένα πράμα.

το νερο βοηθά περισσότερο στις σακούλες κι εσύ δεν έχεις.
οι μαυροι κυκλοι είναι από τον κακό ύπνο. εγω δεν εχω γενικα αλλά αυτες τις μερες επειδη δεν κοιμάμαι καλά είχα. κοιμηθηκα σαν το μοσχαρακι 2 μέρες έβαλα και κρέμα και εφυγαν.ναι κοιμάσαι σωστά και να χορταίνεις τον ύπνο. για να μην έχεις κατακράτηση σε αυτό το σημείο και φαίνεσαι πρησμένος.
οι κρεμες ματιών γενικα είναι πιο λίγα ml να ξες. αλλά είναι και η μάρκα πολύ καλή για αυτό και σου φαίνεται τσιμπημένη.
απλά επειδη είναι πολύ παχυρευστη θα βάζεις λίγο.
ετσι κι αλλιώς βάζουμε λίγη ποσότητα στην περιοχή των ματιών γιατί η περίσσεια ποσότητα δημιουργεί λιπαρότητα και ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ!!
Και θα την δοκίμαζα εγώ πρώτος; :D Καλά ρε συ, εγώ σε εμπιστεύτηκα και εσύ με κάνεις πειραματόζωο; Λυπήσου με και βρες δυο εγγυημένες κρέμες για μάτια(είχα βουτήξει παλιά μια Frezyderm και μου έκανε αλλεργία, τώρα το θυμήθηκα) και ρυτίδες. Μην σου πω πάρτες κιόλας και στειλε μου τον λογαριασμό.

:lol::lol:
όχι ρε είναι δοκιμασμένη κρέμα
έχω δει βιουζ στο γιουτιουμπ.
δε προτείνω ποτέ κρέμες γιατί είναι πολύ προσωπικό θέμα.
από τον τύπο δέρματος του καθενός και τις αναγκες της εκάστοτε επιδερμίδας μέχρι την λόξα του άλλου να αγοράζει κάποιο μπράντ απλά για το όνομα.
απλά σου είπα ότι σκέφτομαι να την πάρω κι εγώ γιατί δεν πολυχρησιμοποιώ κι εχω ψηθεί πολύ να κάνω οικονομία για να την πάρω.
αλλά εγω εχω σακούλες ανα διαστηματα κι οχι μαυρους κυκλους,
επίσης να βλέπεις και τα αρνητικά ριβιουζ, όχι μόνο για να αποφύγεις να την αγοράσεις αλλά μπορεί να σε παροτρύνει να την αγοράσεις.
πχ έβλεπα ενα βιντεο που κράζανε ενα μεικαπ. εγω το αγορασα γιατί τα αρνητικά που παρέθεσε σε εμένα ηταν θετικά.(είμαι και αανπόδος άνθρωπος γαρ)
απλά στις κρέμες δεν υπάρχει εναλλακτική να την χρησιμοποιήσεις αν δεν σου κάτσει.για αυτο σου ειπα για αυτήν με το αβοκάντο.
απλά υποθέτω λόγω αβοκάντο θα είναι λίγο λιπαρή.

η Φρεζυντερμ απο ότι έχω καταλάβει είναι καλή στα αντηλιακά για κρέμες δεν έχω διαβασει πολλά θετικά βιουζ.


αλλη μια εναλλακτική για το πρόσωπο που σκέφτομαι να κάνω (όπως και για τα μαλλιά) είναι το ελαιόλαδο.
2 με 3 σταγόνες έλαιόλαδο. απλά δεν έχω απλικατερ για να βάλω.
θα το δοκιμάσω και θα σου πώ!
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πώς θα χαρακτηρίζατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 12 Φεβ 2019, 20:05

Gherschaagk έγραψε:
12 Φεβ 2019, 20:02
Βέβαια δεν ξέρω τι ζώδιο είμαι στο κινέζικο. Πρέπει να το βρω.
ανα 12 χρόνια πάνε.και ξεκινάνε από 10 Φλεβάρη περίπου.
εγώ είμαι σκύλος!
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
Ίφιδα
Δημοσιεύσεις: 5725
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 10:23

Re: Πώς θα χαρακτηρίζατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ίφιδα » 12 Φεβ 2019, 20:13

Gherschaagk έγραψε:
12 Φεβ 2019, 19:07
Ίφιδα έγραψε:
12 Φεβ 2019, 19:06
Το βρήκα; ε; ε;
Γιουπιιι :smt005:
Ε....
Τό χαμε συζητήσει; Δε θυμάμαι :oops:
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 19:20
Για τον έρωτα, πότε είπα πως δεν μου αρέσει; Με τον Έθνι με μπερδεύεις :003: ; Eίμαι σούπερ ονειροπαρμένος και συναισθηματικός τύπος. Αγαπώ να αγαπώ, άσε που όντως κάνει και καλό στην επιδερμίδα.
Όχι βρε, ξέρεις ότι δε θα σε προσέβαλλα ποτέ έτσι :003: Απλώς είσαι πιο χαλαρός τύπος ενώ ο έρωτας έχει μια αναμπουμπούλα, έναν ενθουσιασμό. Εσύ είσαι φάση αγαπούλες, μακροχρόνια σχέση, ήρεμα πράγματα, ωραία, όχι πάθη και καρδιοχτύπια στο Μπέβερλυ Χίλς. Λέω γω τώρα, μπορεί να κάνω και λάθος

Ορέστης 35

Re: Πώς θα χαρακτηρίζατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 12 Φεβ 2019, 20:14

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 20:04
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 19:48
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 19:08


αυτήν θέλω να την αγοράσω κι εγώ.
για κρέμα προσωπου έχω κάβα κάτι της Olay αλλά θα τελειώσουν.
σκέφτομαι να πάρω μια νυκτός και για μέρα να πάρω μια κεραλοιφή η οποία κοστιζει λιγοτερο και θα την βαζω ΄μονο οταν εχω αναγκη.
απο απιβιτα θα έπαιρνα μόνο κάτι ορους για λάμψη(τουλάχιστον παλιά γιατί προσεξα ότι αλλάξανε τελειως τις συσκευασίες από τότε που πουλήθηκε στους Ισπανους και δεν ξέρω ποιο προιον είναι τι)
ήταν γαμάτα μπουκαλάκια και βοηθούσε κατευθείαν το δέρμα.λες κι έκανες μεσοθεραπεία ένα πράμα.

το νερο βοηθά περισσότερο στις σακούλες κι εσύ δεν έχεις.
οι μαυροι κυκλοι είναι από τον κακό ύπνο. εγω δεν εχω γενικα αλλά αυτες τις μερες επειδη δεν κοιμάμαι καλά είχα. κοιμηθηκα σαν το μοσχαρακι 2 μέρες έβαλα και κρέμα και εφυγαν.ναι κοιμάσαι σωστά και να χορταίνεις τον ύπνο. για να μην έχεις κατακράτηση σε αυτό το σημείο και φαίνεσαι πρησμένος.
οι κρεμες ματιών γενικα είναι πιο λίγα ml να ξες. αλλά είναι και η μάρκα πολύ καλή για αυτό και σου φαίνεται τσιμπημένη.
απλά επειδη είναι πολύ παχυρευστη θα βάζεις λίγο.
ετσι κι αλλιώς βάζουμε λίγη ποσότητα στην περιοχή των ματιών γιατί η περίσσεια ποσότητα δημιουργεί λιπαρότητα και ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ!!
Και θα την δοκίμαζα εγώ πρώτος; :D Καλά ρε συ, εγώ σε εμπιστεύτηκα και εσύ με κάνεις πειραματόζωο; Λυπήσου με και βρες δυο εγγυημένες κρέμες για μάτια(είχα βουτήξει παλιά μια Frezyderm και μου έκανε αλλεργία, τώρα το θυμήθηκα) και ρυτίδες. Μην σου πω πάρτες κιόλας και στειλε μου τον λογαριασμό.

:lol::lol:
όχι ρε είναι δοκιμασμένη κρέμα
έχω δει βιουζ στο γιουτιουμπ.
δε προτείνω ποτέ κρέμες γιατί είναι πολύ προσωπικό θέμα.
από τον τύπο δέρματος του καθενός και τις αναγκες της εκάστοτε επιδερμίδας μέχρι την λόξα του άλλου να αγοράζει κάποιο μπράντ απλά για το όνομα.
απλά σου είπα ότι σκέφτομαι να την πάρω κι εγώ γιατί δεν πολυχρησιμοποιώ κι εχω ψηθεί πολύ να κάνω οικονομία για να την πάρω.
αλλά εγω εχω σακούλες ανα διαστηματα κι οχι μαυρους κυκλους,
επίσης να βλέπεις και τα αρνητικά ριβιουζ, όχι μόνο για να αποφύγεις να την αγοράσεις αλλά μπορεί να σε παροτρύνει να την αγοράσεις.
πχ έβλεπα ενα βιντεο που κράζανε ενα μεικαπ. εγω το αγορασα γιατί τα αρνητικά που παρέθεσε σε εμένα ηταν θετικά.(είμαι και αανπόδος άνθρωπος γαρ)
απλά στις κρέμες δεν υπάρχει εναλλακτική να την χρησιμοποιήσεις αν δεν σου κάτσει.για αυτο σου ειπα για αυτήν με το αβοκάντο.
απλά υποθέτω λόγω αβοκάντο θα είναι λίγο λιπαρή.

η Φρεζυντερμ απο ότι έχω καταλάβει είναι καλή στα αντηλιακά για κρέμες δεν έχω διαβασει πολλά θετικά βιουζ.


αλλη μια εναλλακτική για το πρόσωπο που σκέφτομαι να κάνω (όπως και για τα μαλλιά) είναι το ελαιόλαδο.
2 με 3 σταγόνες έλαιόλαδο. απλά δεν έχω απλικατερ για να βάλω.
θα το δοκιμάσω και θα σου πώ!
Το ελαιολαδο ειναι comedogenic. Βαζω καμια φορα, αλλα το ξεπλενω.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πώς θα χαρακτηρίζατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Φεβ 2019, 20:16

Ορέστης 35 έγραψε:
12 Φεβ 2019, 20:14
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 20:04
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 19:48

Και θα την δοκίμαζα εγώ πρώτος; :D Καλά ρε συ, εγώ σε εμπιστεύτηκα και εσύ με κάνεις πειραματόζωο; Λυπήσου με και βρες δυο εγγυημένες κρέμες για μάτια(είχα βουτήξει παλιά μια Frezyderm και μου έκανε αλλεργία, τώρα το θυμήθηκα) και ρυτίδες. Μην σου πω πάρτες κιόλας και στειλε μου τον λογαριασμό.

:lol::lol:
όχι ρε είναι δοκιμασμένη κρέμα
έχω δει βιουζ στο γιουτιουμπ.
δε προτείνω ποτέ κρέμες γιατί είναι πολύ προσωπικό θέμα.
από τον τύπο δέρματος του καθενός και τις αναγκες της εκάστοτε επιδερμίδας μέχρι την λόξα του άλλου να αγοράζει κάποιο μπράντ απλά για το όνομα.
απλά σου είπα ότι σκέφτομαι να την πάρω κι εγώ γιατί δεν πολυχρησιμοποιώ κι εχω ψηθεί πολύ να κάνω οικονομία για να την πάρω.
αλλά εγω εχω σακούλες ανα διαστηματα κι οχι μαυρους κυκλους,
επίσης να βλέπεις και τα αρνητικά ριβιουζ, όχι μόνο για να αποφύγεις να την αγοράσεις αλλά μπορεί να σε παροτρύνει να την αγοράσεις.
πχ έβλεπα ενα βιντεο που κράζανε ενα μεικαπ. εγω το αγορασα γιατί τα αρνητικά που παρέθεσε σε εμένα ηταν θετικά.(είμαι και αανπόδος άνθρωπος γαρ)
απλά στις κρέμες δεν υπάρχει εναλλακτική να την χρησιμοποιήσεις αν δεν σου κάτσει.για αυτο σου ειπα για αυτήν με το αβοκάντο.
απλά υποθέτω λόγω αβοκάντο θα είναι λίγο λιπαρή.

η Φρεζυντερμ απο ότι έχω καταλάβει είναι καλή στα αντηλιακά για κρέμες δεν έχω διαβασει πολλά θετικά βιουζ.


αλλη μια εναλλακτική για το πρόσωπο που σκέφτομαι να κάνω (όπως και για τα μαλλιά) είναι το ελαιόλαδο.
2 με 3 σταγόνες έλαιόλαδο. απλά δεν έχω απλικατερ για να βάλω.
θα το δοκιμάσω και θα σου πώ!
Το ελαιολαδο ειναι comedogenic. Βαζω καμια φορα, αλλα το ξεπλενω.
Ορέστη εσύ τι ζώδιο είσαι;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πώς θα χαρακτηρίζατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 12 Φεβ 2019, 20:17

Ορέστης 35 έγραψε:
12 Φεβ 2019, 20:14
SpoilerShow
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 20:04
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 19:48

Και θα την δοκίμαζα εγώ πρώτος; :D Καλά ρε συ, εγώ σε εμπιστεύτηκα και εσύ με κάνεις πειραματόζωο; Λυπήσου με και βρες δυο εγγυημένες κρέμες για μάτια(είχα βουτήξει παλιά μια Frezyderm και μου έκανε αλλεργία, τώρα το θυμήθηκα) και ρυτίδες. Μην σου πω πάρτες κιόλας και στειλε μου τον λογαριασμό.

:lol::lol:
όχι ρε είναι δοκιμασμένη κρέμα
έχω δει βιουζ στο γιουτιουμπ.
δε προτείνω ποτέ κρέμες γιατί είναι πολύ προσωπικό θέμα.
από τον τύπο δέρματος του καθενός και τις αναγκες της εκάστοτε επιδερμίδας μέχρι την λόξα του άλλου να αγοράζει κάποιο μπράντ απλά για το όνομα.
απλά σου είπα ότι σκέφτομαι να την πάρω κι εγώ γιατί δεν πολυχρησιμοποιώ κι εχω ψηθεί πολύ να κάνω οικονομία για να την πάρω.
αλλά εγω εχω σακούλες ανα διαστηματα κι οχι μαυρους κυκλους,
επίσης να βλέπεις και τα αρνητικά ριβιουζ, όχι μόνο για να αποφύγεις να την αγοράσεις αλλά μπορεί να σε παροτρύνει να την αγοράσεις.
πχ έβλεπα ενα βιντεο που κράζανε ενα μεικαπ. εγω το αγορασα γιατί τα αρνητικά που παρέθεσε σε εμένα ηταν θετικά.(είμαι και αανπόδος άνθρωπος γαρ)
απλά στις κρέμες δεν υπάρχει εναλλακτική να την χρησιμοποιήσεις αν δεν σου κάτσει.για αυτο σου ειπα για αυτήν με το αβοκάντο.
απλά υποθέτω λόγω αβοκάντο θα είναι λίγο λιπαρή.

η Φρεζυντερμ απο ότι έχω καταλάβει είναι καλή στα αντηλιακά για κρέμες δεν έχω διαβασει πολλά θετικά βιουζ.


αλλη μια εναλλακτική για το πρόσωπο που σκέφτομαι να κάνω (όπως και για τα μαλλιά) είναι το ελαιόλαδο.
2 με 3 σταγόνες έλαιόλαδο. απλά δεν έχω απλικατερ για να βάλω.
θα το δοκιμάσω και θα σου πώ!
Το ελαιολαδο ειναι comedogenic. Βαζω καμια φορα, αλλα το ξεπλενω.
εγω παλιότερα έβαζα στα μαλλιά και έβλεπα διαφορά αλλά στη μούρη όχι. είδα τουτόριαλ όμως και ψήθηκα!
:oops::oops:
Naida έγραψε:
12 Φεβ 2019, 20:16

Ορέστη εσύ τι ζώδιο είσαι;
θα έπρεπε να το είχες καταλάβει!
ντροπή!!
:xena:
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Πώς θα χαρακτηρίζατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 12 Φεβ 2019, 20:18

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 20:17
]θα έπρεπε να το είχες καταλάβει!
ντροπή!!
:xena:
Ντρέπομαι το ομολογώ αλλά δεν αναγνώρισα. Σκορπιός;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Πώς θα χαρακτηρίζατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 12 Φεβ 2019, 20:19

Gherschaagk έγραψε:
12 Φεβ 2019, 20:02

Ο ένας ήταν ο μείον εβδομηνταένας, ο άλλος ποιος ήταν;

Όχι πες τώρα. Μοιάζω εγώ με τον μείον εβδομηνταένα;;;;
Γάλη. Με αυτή μοιάζεις.
Ο 71 είναι ατομάρα, παράφορος τύπος,παθιασμένος και παρεξηγημένος,αν και αδικεί λίγο τον εαυτό του.Μην το βλέπεις λοιπόν υποτιμητικά. Τα πάω καλά με τους Σκορπιούς, τους συμπαθώ όλους και τον 71.

Απαντώ λίγο στο ρελαντί, γιατί βλέπω Ελα στην Θεση μου και ετοιμάζομαι για την βραδινή βόλτα. Θα πιω μόνο 2 μπύρες και θα προσπαθήσω να μην φάω τα ποπκορν.
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 20:05

ανα 12 χρόνια πάνε.και ξεκινάνε από 10 Φλεβάρη περίπου.
εγώ είμαι σκύλος!
Μπορείς να μου πεις τι είμαι εγώ; Με βγάζουν πάντα κάτι διαφορετικο. Same year with u,but January. Νομίζω σκύλος δεν είμαι, αλλά κάποιοι με είπαν και έτσι.
Ίφιδα έγραψε:
12 Φεβ 2019, 20:13

Όχι βρε, ξέρεις ότι δε θα σε προσέβαλλα ποτέ έτσι :003: Απλώς είσαι πιο χαλαρός τύπος ενώ ο έρωτας έχει μια αναμπουμπούλα, έναν ενθουσιασμό. Εσύ είσαι φάση αγαπούλες, μακροχρόνια σχέση, ήρεμα πράγματα, ωραία, όχι πάθη και καρδιοχτύπια στο Μπέβερλυ Χίλς. Λέω γω τώρα, μπορεί να κάνω και λάθος
Έτσι ναι. Έχεις δίκιο, ακριβώς αυτό είμαι.

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πώς θα χαρακτηρίζατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 12 Φεβ 2019, 20:25

Υπερκουλτουριάρης
α) από 5 μέχρι 13 ευρώ
κάνε κλίκ στην φωτό και σε βγάζει ααυθείας σε ποια καταστήματα/φαρμακεία είναι διαθεσιμα κτλ

Εικόνα

Εικόνα

Εικόνα


Εικόνα


Εικόνα




β)Είσαι κόκορας/πετεινός :lol: (είσαι με την προηγούμενη χρονιά γιατί είσαι πρίν τις 8-10/2 .
κι επειδή ο μπράδερ ο μικρός είναι 12 χρόνια μετά είναι κοκοράκι άρα είστε το ίδιο.
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Άβαταρ μέλους
κουλούρι Θεσσαλονίκης
Δημοσιεύσεις: 11589
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 16:39
Phorum.gr user: κουλούρι Θεσσαλονίκης
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Πώς θα χαρακτηρίζατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κουλούρι Θεσσαλονίκης » 12 Φεβ 2019, 20:26

Naida έγραψε:
12 Φεβ 2019, 20:18
κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
12 Φεβ 2019, 20:17
]θα έπρεπε να το είχες καταλάβει!
ντροπή!!
:xena:
Ντρέπομαι το ομολογώ αλλά δεν αναγνώρισα. Σκορπιός;
όπως είπα και στον Πάνα ''δες το σφαιρικά''
(σε βοήθησα/θα χαρείς αν μάθεις)
(✿ ♥‿♥)
Je suis Αγις
Je suis Χαοτικός

Nito
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: 23 Ιαν 2019, 18:32
Επικοινωνία:

Re: Πώς θα χαρακτηρίζατε την εξωτερική σας εμφάνιση;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nito » 12 Φεβ 2019, 20:26

Ορέστης 35 έγραψε:
12 Φεβ 2019, 10:32
Παρα πολλοι αντρες πλακωνονται στα γυμναστηρια για να χτισουν μυς και ετσι, κατα την αντιληψη τους, να γινουν πιο γοητευτικοι στις γυναικες το καλοκαιρι και να τις κατακτησουν.

Νομιζω οτι αυτο ειναι ενας τεραστιος μυθος! Καμια δεν κοιταει αν εχεις γυμνασμενους μυς. Κοιτανε να εισαι λεπτος, ψηλος, να εχεις ωραιο προσωπο, μαλλια, χαμογελο. Μετραει και το κομψο ντυσιμο. Οι μυς αντιθετα δεν προσθετουν κατι.
Η διάδοση της πορνογραφίας λόγω ίντερνετ έβαλε στην εξίσωση και τον παράγοντα μέγεθος.
Αλλά πως θα κοινοποιήσει ο προικισμένος την πραμάτεια του; Θα κυκλοφορεί γυμνός; Μόνο στέλνοντας ντικ σέλφι μπορεί να βγάλει κάποια άκρη, αλλά αυτά είναι του διαβόλου.
Από την άλλη οι άφραγκοι κάγκουρες αγοράζουν μεταχειρισμένα τζιπ με 4 χιλιάρικα, κάνοντας τους πραγματικούς ματσωμένους να χάσουν το διαχρονικό τους χάντικαπ.
Για το πρόσωπο υπάρχουν πλέον κρέμες και vegan μπιφτέκια σόγιας κτλ
Στο ντύσιμο όλοι μπορούν κάτι καλό, αν έχουν καλό γούστο.
Οπότε στην καταρρέουσα κοινωνία μας, που κάθε αξία χάνει την αίγλη της, μόνο το ΘΡΑΣΟΣ απομένει.

Και κάτι ακόμη. Αποφεύγουμε τους χώρους που είναι τίγκα στους άνδρες πχ γήπεδα, στρατόπεδα, φυλακές κτλ.
Κόψε τον μπαρμπέρη και πήγαινε στο Soula's coiffure. Σταμάτα τον καφέ στα Έβερεστ και κάνε στέκι το frozen yogurt bar της γειτονιάς σου (αν δεν έχει κλείσει ακόμη). Άσε το κατηχητικό με τον Γέροντα Σωφρόνιο και πήγαινε σε κάνα καλό γιογκάδικο.
Τα απλά καθημερινά πράματα φέρνουν καρπούς.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών