Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37851
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 17 Φεβ 2019, 18:51

Εκπαιδεύτηκα μόνος μου - όσο έλειπες - καιρός ήτανε - να σε προλάβω.
:8)
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 17 Φεβ 2019, 20:06

Naida έγραψε:
17 Φεβ 2019, 18:17
Natasha έγραψε:
17 Φεβ 2019, 17:24
Naida και οι υπολοιπες, θέλετε να κάνουμε ένα πείραμα; Άμα ανοίξουμε φόρουμ στο οποιο θα συμμετέχουν μόνο γυναίκες, πείτε μου για ποσο θα κρατήσει. Και αν θα υπάρχει διάθεση να διαρκέσει.

Λοιπόν όλα κι όλα, απο την μεριά μου θέλω να έιμαι εντάξει. Με άντρες έκανα παρέα μια ζωή, άντρες με στηριξαν στην ζωή μου γενικά όπως μεγάλωνα και άντρες με βοήθησαν σε πολλά πρόβλήματά μου. Δεν θα τους αρνηθώ κιόλας. Οι γυναίκες της ζωής μου λίγες οι άξιες.

Επίσης, άντρας είναι ο Θεός και γυναίκα μόνο η Παναγία...
Λυπάμαι που δεν βρέθηκε κάποια γυναίκα στον δρόμο σου να σου συμπαρασταθεί σε δυσκολίες. Αν και αμφιβάλλω αν θα αναγνωρίζες κάτι θετικό ,λόγω της προκατάληψής σου. Ωστοσο εγώ στάθηκα πιο τυχερη και είχα στη ζωή μου ανθρώπους αξιόλογους, έμπιστους και κοντά σε μένα και από τα δύο φύλα.
Αυτο που λες ειναι καλο αλλα υπαρχουν και εξαιρεσεις.Η αδερφη μου καλη ωρα δεν εχει κρατησει καμια φιλια απο τα σχολικα της χρονια.
Εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι ολες οι φιλιες της μς γυναικες ειναι κατα βαση λυκοφιλιες.
Δεν εχω μπει στην διαδικασια το πως και το γιατι συμβαινουν ολα αυτα αλλα η αδερφη μου γενικα μιλωντας ειναι δυσκολος χαρακτηρας.
Και για συμμαθητριες της που μου μου μιλαει οταν λεγαμε για τα παλια τις χαρακτηριζε ποικιλλοτροπως
στο στυλ κοιτα την αυτη ειναι πολυ Μπεβερλυ και ποσα αλλα μου εχει πει που δεν λεγονται εδω.
Τα δικα της ελαττωματα βεβαια δεν τα κοιταει. :lol:
Ας μην τα ισοπεδωνουμε ολα βεβαια οπως ξαναειπα ολα ειναι θεμα χαρακτηρα και η αδερφη μου ειναι δυσκολος ανθρωπος. :e040:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25917
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 17 Φεβ 2019, 20:16

plouf έγραψε:
17 Φεβ 2019, 20:06
Naida έγραψε:
17 Φεβ 2019, 18:17
Natasha έγραψε:
17 Φεβ 2019, 17:24
Naida και οι υπολοιπες, θέλετε να κάνουμε ένα πείραμα; Άμα ανοίξουμε φόρουμ στο οποιο θα συμμετέχουν μόνο γυναίκες, πείτε μου για ποσο θα κρατήσει. Και αν θα υπάρχει διάθεση να διαρκέσει.

Λοιπόν όλα κι όλα, απο την μεριά μου θέλω να έιμαι εντάξει. Με άντρες έκανα παρέα μια ζωή, άντρες με στηριξαν στην ζωή μου γενικά όπως μεγάλωνα και άντρες με βοήθησαν σε πολλά πρόβλήματά μου. Δεν θα τους αρνηθώ κιόλας. Οι γυναίκες της ζωής μου λίγες οι άξιες.

Επίσης, άντρας είναι ο Θεός και γυναίκα μόνο η Παναγία...
Λυπάμαι που δεν βρέθηκε κάποια γυναίκα στον δρόμο σου να σου συμπαρασταθεί σε δυσκολίες. Αν και αμφιβάλλω αν θα αναγνωρίζες κάτι θετικό ,λόγω της προκατάληψής σου. Ωστοσο εγώ στάθηκα πιο τυχερη και είχα στη ζωή μου ανθρώπους αξιόλογους, έμπιστους και κοντά σε μένα και από τα δύο φύλα.
Αυτο που λες ειναι καλο αλλα υπαρχουν και εξαιρεσεις.Η αδερφη μου καλη ωρα δεν εχει κρατησει καμια φιλια απο τα σχολικα της χρονια.
Εγω αυτο που βλεπω ειναι οτι ολες οι φιλιες της μς γυναικες ειναι κατα βαση λυκοφιλιες.
Δεν εχω μπει στην διαδικασια το πως και το γιατι συμβαινουν ολα αυτα αλλα η αδερφη μου γενικα μιλωντας ειναι δυσκολος χαρακτηρας.
Και για συμμαθητριες της που μου μου μιλαει οταν λεγαμε για τα παλια τις χαρακτηριζε ποικιλλοτροπως
στο στυλ κοιτα την αυτη ειναι πολυ Μπεβερλυ και ποσα αλλα μου εχει πει που δεν λεγονται εδω.
Τα δικα της ελαττωματα βεβαια δεν τα κοιταει. :lol:
Ας μην τα ισοπεδωνουμε ολα βεβαια οπως ξαναειπα ολα ειναι θεμα χαρακτηρα και η αδερφη μου ειναι δυσκολος ανθρωπος. :e040:
Κολλητες - φιλες - γνωστες - της παρεας τους - την μανα τους την ιδια τις θάβουν πολυ περισσοτερο απο οσο θαβουν εμας.

* Οχι ολες - υπάρχουν και κάποιες εξαιρέσεις .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
plouf
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 6746
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 01:15
Τοποθεσία: Μακρια απο κνιτες

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από plouf » 17 Φεβ 2019, 20:20

Δεν ξερω να παιζω με τους αριθμους αλλα ναι συμβαινουν και αυτα.Με την μητερα μας η αδερφη μου επισης εχει πολυ ανταγωνιστικη σχεση.
Αυτο ναι ισχυει.Να προσθεσω οτι οι αδερφες και η μανα του πατερα μου βλεπαν την μητερα μου πολυ ανταγωνιστικα.Τα πανδεινα ειχε τραβηξει η Μανουλα.

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 17 Φεβ 2019, 20:22

Μια φορά ο Ρένος ο Χαραλαμπίδης ο ηθοποιός είχε πει ότι σε ένα πράγμα συμφωνούμε μεταξύ μας οι άντρες και οι γυναίκες, ότι δεν μας αρέσουν οι γυναίκες... :8)
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25917
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 17 Φεβ 2019, 20:23

Natasha έγραψε:
17 Φεβ 2019, 20:22
Μια φορά ο Ρένος ο Χαραλαμπίδης ο ηθοποιός είχε πει ότι σε ένα πράγμα συμφωνούμε μεταξύ μας οι άντρες και οι γυναίκες, ότι δεν μας αρέσουν οι γυναίκες... :8)
Οι Γυναικες μας αρεσουν και τις λατρευουμε τις γυναικουλες αποστρεφομαστε.
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 17 Φεβ 2019, 20:56

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
17 Φεβ 2019, 17:43
Natasha έγραψε:
17 Φεβ 2019, 17:24
Naida και οι υπολοιπες, θέλετε να κάνουμε ένα πείραμα; Άμα ανοίξουμε φόρουμ στο οποιο θα συμμετέχουν μόνο γυναίκες, πείτε μου για ποσο θα κρατήσει. Και αν θα υπάρχει διάθεση να διαρκέσει.

Λοιπόν όλα κι όλα, απο την μεριά μου θέλω να έιμαι εντάξει. Με άντρες έκανα παρέα μια ζωή, άντρες με στηριξαν στην ζωή μου γενικά όπως μεγάλωνα και άντρες με βοήθησαν σε πολλά πρόβλήματά μου. Δεν θα τους αρνηθώ κιόλας. Οι γυναίκες της ζωής μου λίγες οι άξιες.

Επίσης, άντρας είναι ο Θεός και γυναίκα μόνο η Παναγία...
Eίσαι ελεύθερη; Να τοποθετηθεί :g094: ο Εθνικοκοινωνιστης
Ναι, είμαι ελευθερη. Γιατί ρωτάς;
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 17 Φεβ 2019, 21:06

Naida έγραψε:
17 Φεβ 2019, 18:17
Natasha έγραψε:
17 Φεβ 2019, 17:24
Naida και οι υπολοιπες, θέλετε να κάνουμε ένα πείραμα; Άμα ανοίξουμε φόρουμ στο οποιο θα συμμετέχουν μόνο γυναίκες, πείτε μου για ποσο θα κρατήσει. Και αν θα υπάρχει διάθεση να διαρκέσει.

Λοιπόν όλα κι όλα, απο την μεριά μου θέλω να έιμαι εντάξει. Με άντρες έκανα παρέα μια ζωή, άντρες με στηριξαν στην ζωή μου γενικά όπως μεγάλωνα και άντρες με βοήθησαν σε πολλά πρόβλήματά μου. Δεν θα τους αρνηθώ κιόλας. Οι γυναίκες της ζωής μου λίγες οι άξιες.

Επίσης, άντρας είναι ο Θεός και γυναίκα μόνο η Παναγία...
Λυπάμαι που δεν βρέθηκε κάποια γυναίκα στον δρόμο σου να σου συμπαρασταθεί σε δυσκολίες. Αν και αμφιβάλλω αν θα αναγνωρίζες κάτι θετικό ,λόγω της προκατάληψής σου. Ωστοσο εγώ στάθηκα πιο τυχερη και είχα στη ζωή μου ανθρώπους αξιόλογους, έμπιστους και κοντά σε μένα και από τα δύο φύλα.
Εξακολουθεις να επιβεβαιώνεις την γνώμη μου για το φυλο μας. Στο φόρουμ μπαίνω εξαιτίας κάποιων λίγων αντρών. Άντε να βάλω και την Νύχτα μέσα και την Μπλουρόουζ. Αλλά κατά κύριο λόγο μπαίνω εξαιτίας της αντρικής φιλίας και έρωτα με μερικους απο εδω. Τί να πω για σας; Ότι δεν μπήκατε στον κόπο ουτε καν ένα πμ να μου στείλετε; Έτσι απο ενδιαφέρον; Άσε μας ρε κοπέλα μου...
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37851
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 17 Φεβ 2019, 21:13

Αγις έγραψε:
17 Φεβ 2019, 20:23
Natasha έγραψε:
17 Φεβ 2019, 20:22
Μια φορά ο Ρένος ο Χαραλαμπίδης ο ηθοποιός είχε πει ότι σε ένα πράγμα συμφωνούμε μεταξύ μας οι άντρες και οι γυναίκες, ότι δεν μας αρέσουν οι γυναίκες... :8)
Οι Γυναικες μας αρεσουν και τις λατρευουμε τις γυναικουλες αποστρεφομαστε.
πάπσε ρε, πόσο πόνο να αντέξουνε οι τρίσμοιρες.
:003:

πιστεύοντας ότι εκφράζω ούλη την λαϊκή βούληση σε αυτό το σημείο θα ήθελα ένα σχόλιο από την κυράNaida.
στω.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
Ζενίθεδρος
Δημοσιεύσεις: 14563
Εγγραφή: 27 Ιούλ 2018, 18:56
Phorum.gr user: Ζενίθεδρος
Επικοινωνία:

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ζενίθεδρος » 17 Φεβ 2019, 21:13

Μη μασάτε. Σικέ το μαδομουνι.
Ακόμα τούτη ή άνοιξη ραγιάδες, ραγιάδες, τούτο το καλοκαίρι, μέχρι να ρθεί ο Μόσκοβος να φέρει το σεφέρι.
☦𓀢

Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 37851
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 17 Φεβ 2019, 21:13

Αγις έγραψε:
17 Φεβ 2019, 20:23
Natasha έγραψε:
17 Φεβ 2019, 20:22
Μια φορά ο Ρένος ο Χαραλαμπίδης ο ηθοποιός είχε πει ότι σε ένα πράγμα συμφωνούμε μεταξύ μας οι άντρες και οι γυναίκες, ότι δεν μας αρέσουν οι γυναίκες... :8)
Οι Γυναικες μας αρεσουν και τις λατρευουμε τις γυναικουλες αποστρεφομαστε.
πάπσε ρε, πόσο πόνο να αντέξουνε οι τρίσμοιρες.
:003:

πιστεύοντας ότι εκφράζω ούλη την λαϊκή βούληση σε αυτό το σημείο θα ήθελα ένα σχόλιο από την κυράNaida.
στω.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Fanfaron
Δημοσιεύσεις: 312
Εγγραφή: 15 Ιαν 2019, 14:09
Phorum.gr user: Fanfaron

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Fanfaron » 17 Φεβ 2019, 21:17

Ρε εμείς που είμαστε στρειτ και μπλοκάρουμε, φαντάσου τα έτσι και γιουβέτσι

Ρε Ουστ

:fp:
ένα καφέ στο τρία ρειιιιι

Fanfaron: Τελικά, ποιους πρέπει να πετάξουμε έξω; Τους αριστερούς, τους δεξούς ή τους μετανάστες; :102:

Null: Berseker: Μενόμαχος (μένος + μάχη).

Άβαταρ μέλους
SuperRogue
Δημοσιεύσεις: 1854
Εγγραφή: 13 Απρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: SuperRogue

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από SuperRogue » 17 Φεβ 2019, 22:09

Εγώ στο δικό μου ερώτημα δεν θα απαντήσω ευθέως αλλά σε ποσοστά, ένα 80%-90% των γυναικών που έχω γνωρίσει (σε κοινωνικό επίπεδο) ήταν τρομερά κρύες μέχρι εχθρικές μαζί μου. Απλά βαρέθηκα να προσπαθώ να είμαι φιλικός με τις γυναίκες.

lolek1
Δημοσιεύσεις: 2059
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 15:27

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από lolek1 » 17 Φεβ 2019, 22:19

SuperRogue έγραψε:
17 Φεβ 2019, 22:09
Εγώ στο δικό μου ερώτημα δεν θα απαντήσω ευθέως αλλά σε ποσοστά, ένα 80%-90% των γυναικών που έχω γνωρίσει (σε κοινωνικό επίπεδο) ήταν τρομερά κρύες μέχρι εχθρικές μαζί μου. Απλά βαρέθηκα να προσπαθώ να είμαι φιλικός με τις γυναίκες.
:o το πιθανοτερο ειναι οτι δεν εχεις λεφτα, καλο αυτοκινητο η μονιμη δουλεια.
τι απο τα 3 συμβαινει;
γιατι διαφορετικα θα βαζαν νερο στο κρασι τους και θα παρουσιαζαν κατι διαφορετικο απενατι σου

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Σας αρέσουν οι γυναίκες ;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 17 Φεβ 2019, 22:21

Ένα προσόν των αντρών που σκεφτόμουν τώρα είναι ότι δεν θίγονται όπως οι εμείς οι γυναίκες. Λέει ο ενας στον άλλον πχ, "ρε μαλάκα, τι μαλακίες κάνεις;" κτλ. και ο άλλος του απαντάει κανονικά σαν να μην προσβλήθηκε καθόλου. Άφταστο προτέρημα. Λέω να ανοίξω ένα νήμα με τίτλο Ωδή στους άντρες. Δεν θα το διαβάσει καμία. :romance-hearteyes:
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών