Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40653
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 15 Μαρ 2019, 02:30

enaon έγραψε:
15 Μαρ 2019, 01:31
enterprise-psi έγραψε:
15 Μαρ 2019, 01:15
Πηγή έχουμε για όλα αυτά ;
ναι βέβαια.


Νομίζω θα αρχίσω να ζητώ royalties.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22342
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 15 Μαρ 2019, 02:31

η πηγή αυτή χέλη έχει να κάνει με την είσοδο, είναι εντός θέματος.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25889
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 15 Μαρ 2019, 02:36

ζανακς έγραψε:
15 Μαρ 2019, 02:06
Αγις έγραψε:
14 Μαρ 2019, 14:34
'Περιστατικο΄.
Τρωμε κατι μεζεκλικια με μια Κυρια - κληση στο τηλ - απο μια γκομενιτσα - της λεω αποτομα να κλεισει γιατι ενοχλει εν ωρα εργασιας.
Η Κυρια ( φανατικη χριστιανη - συζυγος κ μητερα ) μου βάζει χοντροχερο '' Θα σε κάψει ο θεος με τα ψεματα που λες κ τον τροπο που φερεσαι.....μπλα μπλα ....''

Λεπτομερεια .
Πριν μιση ωρα μου εκανε αριστοτεχνικες πιπες κ κουνηματα στο γραφειο της...
Και; απαγορεύει ο θεος τις πιπες;
Καλο. :003:

*Κανε ερωτηση στην ΄΄Θρησκειολογια'' - εκει γνωριζουν .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 15 Μαρ 2019, 06:59

Πάνας έγραψε:
15 Μαρ 2019, 00:12
don't speak έγραψε:
15 Μαρ 2019, 00:08
Πάνας έγραψε:
15 Μαρ 2019, 00:01


Όχι δεν χρειάζεται να σηκωθεί για να καταλάβεις.
Τες πα υπάρχει ένα μυστικό για να ξέρεις πόσο τον έχει ο άλλος, χωρίς να τον δεις γυμνό, εμάς βεβαία δεν μας ενδιαφέρει παρά μόνο στην περίπτωση που διεκδικούμε την ίδια γυναίκα.
Εικόνα
Το παίζεις ότι δεν ξέρεις και θες να μάθεις; Εγώ πιστεύω ότι οι γυναίκες το ξέρουν αλλά οι άντρες όχι, γιατί δεν τους ενδιαφέρει άμεσα.
Μου έχει μείνει η απορία... Έτσι έφυγες και πήγες να παίξεις χωρίς να εξηγήσεις... Θα μου πεις δεν έδειξε και κανείς ότι αναρωτιέται :roll::roll::003: Τόσα χρόνια πάντως δεν έχω βρει κάτι αξιόπιστο ως ένδειξη. Ίσως, σε γενικές γραμμές πάντα. :roll::roll:

Spiros252
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις: 11581
Εγγραφή: 13 Μαρ 2018, 19:22
Phorum.gr user: Spiros252
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Spiros252 » 15 Μαρ 2019, 08:21

hellegennes έγραψε:
15 Μαρ 2019, 01:10
paul25 έγραψε:
15 Μαρ 2019, 00:53
Ερωτηση ρε παιδια γιατι διπλα απο τον τιτλο "ερωτησεις στο αντιθετο φυλο" στο ποστ μου, μου βγαζει ενα συμβολο λαμπας; Το βγαζει και σε σας;
Πρέπει να την κλείσει ο τελευταίος.
:smt005:
«Η παρουσία μας επιλέγει από ένα τεράστιο σύνολο μόνο σύμπαντα συμβατά με την ύπαρξή μας.
Αν και είμαστε μικροί και ασήμαντοι σε κοσμικό επίπεδο, αυτό μας κάνει κατά κάποιο τρόπο, κύριους της δημιουργίας»
.
Stephen Hawking

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Μαρ 2019, 08:28

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
15 Μαρ 2019, 01:39

ε μάλλον δεν είναι τόσο γούτσου γούτσου !
Όχι, όχι εγώ είμαι πολύ συναισθηματική, ρομαντική. Μ' αρέσουν οι αγκαλιές πολύ. Να φωλιάζω εκεί δίπλα στο στέρνο, δίπλα στην :hebit: του.
Άσε που και οι άνδρες είναι κι αυτοί πολύ συναισθηματικοί και ροναντικοί.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Μαρ 2019, 08:31

Athina__P έγραψε:
15 Μαρ 2019, 06:59
Πάνας έγραψε:
15 Μαρ 2019, 00:12
don't speak έγραψε:
15 Μαρ 2019, 00:08


Εικόνα
Το παίζεις ότι δεν ξέρεις και θες να μάθεις; Εγώ πιστεύω ότι οι γυναίκες το ξέρουν αλλά οι άντρες όχι, γιατί δεν τους ενδιαφέρει άμεσα.
Μου έχει μείνει η απορία... Έτσι έφυγες και πήγες να παίξεις χωρίς να εξηγήσεις... Θα μου πεις δεν έδειξε και κανείς ότι αναρωτιέται :roll::roll::003: Τόσα χρόνια πάντως δεν έχω βρει κάτι αξιόπιστο ως ένδειξη. Ίσως, σε γενικές γραμμές πάντα. :roll::roll:
Άντρες Αθήνα μου :011:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

the comet the course the tail

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 15 Μαρ 2019, 08:53

Γραφικός έγραψε:
13 Μαρ 2019, 17:26
Πολλές φορές άντρες και γυναίκες δεν καταλαβαινόμαστε.
είναι πολύ σπάνιο να καταλαβαίνονται δύο άνθρωποι, είτε του ίδιου φύλου, είτε διαφορετικού. προϋποθέτει να έρθουν κοντά, να ανοιχτούν, τα "εγώ" του να πάνε περίπατο. το μόνο ασφαλές συμπέρασμα που βγαίνει σε περιπτώσεις μη κατανόησης, είναι ότι υπάρχει ή δημιουργείται απόσταση... κρίμα...

άντρες και γυναίκες το ίδιο είμαστε... απλά η επιθυμία για αποκλειστικότητα είναι αυτή που τελικά μας κρατάει μακρυά και... ακατανόητα...

the comet the course the tail

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 15 Μαρ 2019, 09:09

είναι και μερικοί άνθρωποι που σου βάζουν όρια, λόγω αμυνών ή λόγω συνθηκών ρηχότητας (για διάφορους λόγους)...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Μαρ 2019, 09:20

the comet the course the tail έγραψε:
15 Μαρ 2019, 09:09
είναι και μερικοί άνθρωποι που σου βάζουν όρια, λόγω αμυνών ή λόγω συνθηκών ρηχότητας (για διάφορους λόγους)...
Όριο θεωρείς πχ την επιθυμία γι' αποκλειστικότητα;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23202
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 15 Μαρ 2019, 10:14

Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
14 Μαρ 2019, 20:02
Ερμής έγραψε:
14 Μαρ 2019, 16:44
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
14 Μαρ 2019, 15:19

Μαλακια κάνει ο φίλος σου. Οταν σου δίνουν δευτερη ευκαιρια τέτοιες γυναίκες την αρπάζεις.
Αν σώζεται ακόμα το πραγμα, ας κοιτάξει να τα μπαλωσει.
Like απο εμένα.
Κάποιος άγιος τον λυπήθηκε και τον χώρισε η άλλη. Αν δεν ηταν τοσο ηλίθια, θα είχε βγεί στη συγγρού ο έρμος για να νοικιάσει και να επιπλώσει σπίτι, θα την σπίτωνε και μετά θα του έσπαγε τα παπαρια καθεκάστην. Όσο τους θυμάμαι να μιλάνε στο τηλ πάντα έπαιζε τσακωμός. Τι διαλο ρε πστ μου τόσο καλα πηδιόταν;
Μπα. Εγώ πιστεύω πως αν πήγαινε θα την άρχιζε στα γλωσσόφιλα, σιγά μην την έφτυνε, πόσο μάλλον αν αντικατέστησε την θεότητα με καμιά ανιαρή νοικοκυρά.
Εγώ αγαπώ παλαβές, όχι του συγκεκριμένου στυλ, αλλά την σέβομαι. Παρέα θα έκανα μαζί της, σίγουρα.
ρε είναι σε ηλικία που θέλει και αυτός να φτιάξει τη ζωή του, το σκέφτεται λίγο αλλιώς το πράμα.
Παρέα ναι σίγουρα, άντε και κανένα πήδο αμαλάχει, όχι σπίτι.
don't speak έγραψε:
14 Μαρ 2019, 20:17
Ερμής έγραψε:
14 Μαρ 2019, 12:46
την τρίτη έγιναν 2 περιστατικά, ένα σε εμένα και ένα σε φίλο που αρχίζουν και μου βάζουν σκέψεις οτι μήπως έχει δίκιο ο Αγις σε κάποια απο αυτά που λέει.

Πρώτο περιστατικό δικό μου. Μπαίνω γυμναστήριο, πίσω μου μια κοπέλα, όπως μπαίνω κρατάω την πόρτα να μπει και αυτή, μπαίνει δε λέει ουτε ευχαριστώ, λέω μέσα μου καλό ζώον είναι. Μετα απο κανένα μισάωρο έρχεται εκει που έκανα πεκ ντεκ και μου λεει ένα "ξέρεις έχω σχέση, δε με ενδιαφέρει να κάνω κάτι με κανέναν άλλο", την κοιτάζω, κάνω το σταυρο μου και φεύγω χωρίς να πω τίποτα.

Δευτερο περιστατικό, φίλος χώρισε πριν εναμισο χρόνο περίπου. Ή άλλη έκανε τη ζωή της γαμήθηκε με 2-3, το φιλαράκι εδω και κανένα τετράμηνο έχει κανει και αυτό μια σχέση. Η εν λόγω πρώην έμαθε οτι ο τυπος έχει κάνει μια σχέση και τα πάει πολύ καλά, τον παίρνει τηλ την καθαροδευτέρα(κακώς το σήκωσε, του το είπα) και μετά απο τα κλασσικά "τι κάνεις, καλα ειμαι, κλπ" άρχισε να του τα χώνει με αποθέωση όταν του πέταξε ένα πολύ ωραίο, επειδή δε θυμάμαι ακριβώς πως μου τα είπε θα τα μεταφέρω στο περίπου
"Περίμενα οτι αφου σε χώρισα θα κοιτάξεις πιο γρήγορα να βρεις ένα σπίτι και μετά να έρθεις να μου πεις, αγαπη μου ελα στο σπίτι μας, τα κατάφερα, αντι αυτου εσυ δεν έκανες καμια κίνηση και κοίταξες να βρεις άλλη", σε απάντηση του φιλου "τι λες κοπέλα μου δε με παράτησες και άρχισες να γαμιέσαι δεξια και αριστερά" η εν λόγω είπε "Μα αφού ειχαμε χωρίσει". Κατα τη γνώμη μου θα έπρεπε να το παίξει σα κλαμένο κουτάβι και μόλις συναντηθουν να τη φτύσει στα μούτρα και να φύγει.
Και δεν της απάντησες :
Κρίμα και είχα το μονόπετρο στο σάκο για σένα.
ήταν εντελώς αυθόρμητη η αντίδραση.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

the comet the course the tail

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από the comet the course the tail » 15 Μαρ 2019, 10:26

Naida έγραψε:
15 Μαρ 2019, 09:20
the comet the course the tail έγραψε:
15 Μαρ 2019, 09:09
είναι και μερικοί άνθρωποι που σου βάζουν όρια, λόγω αμυνών ή λόγω συνθηκών ρηχότητας (για διάφορους λόγους)...
Όριο θεωρείς πχ την επιθυμία γι' αποκλειστικότητα;
ως όρια εδώ αναφέρω αυτά που μας κρατάνε σε απόσταση, που αφήνουν κάποιες πτυχές μας στο σκοτάδι. είναι αυτά που μας κάνουν να μην μοιραζόμαστε, να μην δινόμαστε, να μην βγάζουμε τις μάσκες...

άλλο πράγμα η αποκλειστικότητα, παίζει παράλληλα, αλλά ναι, θα μπορούσες να την θεωρήσεις όριο, ως προϋπόθεση, ως περιορισμό...

Άβαταρ μέλους
ΟΥΤΙΣ
Μέγας Ιεροσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 8034
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:20

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΟΥΤΙΣ » 15 Μαρ 2019, 10:28

the comet the course the tail έγραψε:
15 Μαρ 2019, 10:26
Naida έγραψε:
15 Μαρ 2019, 09:20
the comet the course the tail έγραψε:
15 Μαρ 2019, 09:09
είναι και μερικοί άνθρωποι που σου βάζουν όρια, λόγω αμυνών ή λόγω συνθηκών ρηχότητας (για διάφορους λόγους)...
Όριο θεωρείς πχ την επιθυμία γι' αποκλειστικότητα;
ως όρια εδώ αναφέρω αυτά που μας κρατάνε σε απόσταση, που αφήνουν κάποιες πτυχές μας στο σκοτάδι. είναι αυτά που μας κάνουν να μην μοιραζόμαστε, να μην δινόμαστε, να μην βγάζουμε τις μάσκες...

άλλο πράγμα η αποκλειστικότητα, παίζει παράλληλα, αλλά ναι, θα μπορούσες να την θεωρήσεις όριο, ως προϋπόθεση, ως περιορισμό...
Το μόνο μου όριο είναι να μην με πρήζει!
«Δεν σου μιλώ για περασμένα, μιλώ για την αγάπη", Γιώργος Σεφέρης, Κίχλη.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23202
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 15 Μαρ 2019, 10:30

ΟΥΤΙΣ έγραψε:
15 Μαρ 2019, 10:28


Το μόνο μου όριο είναι να μην με πρήζει!
πολύ σημαντικό πράγμα η ηρεμία και μην ακούς διάφορες ψυχολόγες του κώλου που λένε οτι η ένταση ειναι φυσικό αλατοπίπερο μιας σχέσης, μεγαλύτερη μλκια δεν υπάρχει. Ηρεμία και συζήτηση ειναι το παν για να πετύχει μια σχέση.
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Άβαταρ μέλους
Υπερκουλτουριάρης
Δημοσιεύσεις: 2892
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:01
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη/ Ν. Μακεδονία

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Υπερκουλτουριάρης » 15 Μαρ 2019, 10:31

κουλούρι Θεσσαλονίκης έγραψε:
15 Μαρ 2019, 01:01


μελί είναι συνήθως τα καστανά ανοιχτα που κιτρινίζουν.για αυτό σε ρώτησα.
τα δικά μου είναι καστανοπράσινα,το πράσινο είναι περισσότερο και το καφετί πιο λίγο αλλά επειδή είναι γύρω από το μαύρο σκοτεινιάζει και το υπόλοιπο.
ενιγούει.
καλά κάνεις και επεξεργάζεσαι.
:smt023
Θα το παλέψω. Μάλλον έχω μειωμένη παρατηρητικότητα συνολικά, γιατί in general like...
SpoilerShow
....αλλά το ότι έχεις τέτοιες ματάρες, το αντιλήφθηκα χθες
. Τα δικά μου το βράδυ δεν μου άρεσαν, το πρωί τα βρήκα συνηθισμένα αλλά ωραία. Σε καμιά δεκαετία θα τους ξαναρίξω μια ματιά :D
Ερμής έγραψε:
15 Μαρ 2019, 10:14
Υπερκουλτουριάρης έγραψε:
14 Μαρ 2019, 20:02
Ερμής έγραψε:
14 Μαρ 2019, 16:44

Κάποιος άγιος τον λυπήθηκε και τον χώρισε η άλλη. Αν δεν ηταν τοσο ηλίθια, θα είχε βγεί στη συγγρού ο έρμος για να νοικιάσει και να επιπλώσει σπίτι, θα την σπίτωνε και μετά θα του έσπαγε τα παπαρια καθεκάστην. Όσο τους θυμάμαι να μιλάνε στο τηλ πάντα έπαιζε τσακωμός. Τι διαλο ρε πστ μου τόσο καλα πηδιόταν;
Μπα. Εγώ πιστεύω πως αν πήγαινε θα την άρχιζε στα γλωσσόφιλα, σιγά μην την έφτυνε, πόσο μάλλον αν αντικατέστησε την θεότητα με καμιά ανιαρή νοικοκυρά.
Εγώ αγαπώ παλαβές, όχι του συγκεκριμένου στυλ, αλλά την σέβομαι. Παρέα θα έκανα μαζί της, σίγουρα.
ρε είναι σε ηλικία που θέλει και αυτός να φτιάξει τη ζωή του, το σκέφτεται λίγο αλλιώς το πράμα.
Παρέα ναι σίγουρα, άντε και κανένα πήδο αμαλάχει, όχι σπίτι.



Καλά κάνει. Δεν είναι όλες οι εποχές ίδιες,αλλάζουμε εμείς και τα θέλω μας μαζί.
Υπάρχει ο κίνδυνος βέβαια να την πατήσεις οδυνηρότερα έτσι. Να κλείσει η πόρτα και το μυαλωμένο κορίτσι,που το πήρες χωρίς πάθη αλλά υπολογισμένα, να εξακολουθήσει να είναι μυαλωμένο, αλλά και σκυλί της κολάσεως επίσης, συνδυασμός που χειρότερος δεν υπάρχει, γιατί όλα γίνονται cold blood . Αν αρέσκεσαι στις ιδιόρρυθμες και μέγαιρα να σου βγει, θα έχεις βγάλει βίτσιο μέχρι το διαζύγιο, οπότε κάτι είναι και αυτό :lol:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών