Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 20 Μαρ 2019, 08:23

Naida έγραψε:
20 Μαρ 2019, 08:11
Athina__P έγραψε:
20 Μαρ 2019, 07:30
Αγις έγραψε:
19 Μαρ 2019, 20:24
Οταν δεν μιλανε για το τι και πως - η λυση απλη ριχνεις εναν οσο κ οπως γουσταρεις - δεν αντεχουν - στρωνουν και κελαηδανε μετα απο μερικες φορες το πολυ.
Μετα αρχιζουν τα δυσκολα για μας :003:
Επιβεβαιώνω. Ε, αν φτάσεις με μια γυναίκα στο κρεβάτι και δεν είναι τελείως άπειρη, θα το βρεις κάπου στο περίπου στο τέλος. Και άπειρη να είναι... Απλά παίρνεις τα μηνύματα χωρίς να το πολυκουράζεις. Νομίζω δεν είμαστε τόσο ακατάδεχτες. Βέβαια αυτά τα κοζμοπόλιταν έχουν ζαλίσει και τις γυναίκες. Τα πρώτα χρόνια δεν είχα οργασμούς αλλά μια χαρά περνούσα, τι, πιο καλά περνάς κάνοντας κάτι άλλο; :p2::p2:
Τι εννοείς περνούσες καλά χωρίς να έχεις οργασμό; Δεν μπορούσες λειτουργικά να έχεις οργασμό και ας πούμε συμβιβαζόσουν;
Γίνεται να κάνεις σεξ,να μην έχεις οργασμό και να έχεις περάσει καλά; Εμένα θα με έπιαναν τα διαόλια μου.
Καλύτερα να πήγαινα για ψώνια σ' αυτή την περίπτωση.

Ε.... δεν ήξερα τι θα πει οργασμός, ούτε μόνη μου! Αφού δεν το ήξερα, δεν μου έλειπε.

Μετά από λίγους μήνες σχέσης με το πρώτο μου αγόρι, είπα, αυτό είναι οργασμός; Γουάου! Και μετά από χρόοοονια ανακάλυψα την κλειτορίδα. Ως εκ τούτου απολάμβανα το κολπικό χωρίς οργασμό, χωρίς να ξέρω ότι έχει κάτι μετά. Δεν ήταν ο σκοπός αυτός. Μετά τον οργασμό χαλαρώνω και δεν πολυθέλω άλλο... άντε για κάμποση ώρα ακόμα, εξαρτάται. Αλλά στην πορεία είναι ευχάριστο. Οπότε έμενα στο ευχάριστο. Δηλαδή αν το πάμε ανάποδα, μέχρι να έχει οργασμό ο άντρας, δεν το ευχαριστιέται; Το κάνει για τον οργασμό;

Και τέλος πάντων μετά κατάλαβα ότι οι περισσότεροι άντρες μπορούν να μάθουν... Τα εργαλεία τα έχουν. :102: Άρα κατά κάποιον τρόπο εξαρτάται από τη γυναίκα. Μόνο ένας δεν με έφερνε εκεί, δεν τον ενδιέφερε, δεν υπήρχε επικοινωνία εκείνη την ώρα, δεν μιλάμε για λεκτική, ήταν παράξενο μαζί του το σεξ, αλλά και πάλι δεν ήταν και άσχημα ούτε ήταν deal breaker αυτό, δεν κράτησε πολύ η σχέση για άλλους λόγους.

Τώρα πχια δεν ξέρω, μετα τα παιδιά μου έρχεται τσακ μπαμ, καταντάει χαζό αυτό το πράγμα. Σαν να σου λέει η φύση δεν θα έχεις χρόνο πχια για τίποτα. Και σε άλλους τομείς. Μερικά πράγματα γίνονται πιο γρήγορα. Μπορώ να τρώω πιο γρήγορα :p2:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Μαρ 2019, 08:48

Athina__P έγραψε:
20 Μαρ 2019, 08:23
Naida έγραψε:
20 Μαρ 2019, 08:11
Athina__P έγραψε:
20 Μαρ 2019, 07:30


Επιβεβαιώνω. Ε, αν φτάσεις με μια γυναίκα στο κρεβάτι και δεν είναι τελείως άπειρη, θα το βρεις κάπου στο περίπου στο τέλος. Και άπειρη να είναι... Απλά παίρνεις τα μηνύματα χωρίς να το πολυκουράζεις. Νομίζω δεν είμαστε τόσο ακατάδεχτες. Βέβαια αυτά τα κοζμοπόλιταν έχουν ζαλίσει και τις γυναίκες. Τα πρώτα χρόνια δεν είχα οργασμούς αλλά μια χαρά περνούσα, τι, πιο καλά περνάς κάνοντας κάτι άλλο; :p2::p2:
Τι εννοείς περνούσες καλά χωρίς να έχεις οργασμό; Δεν μπορούσες λειτουργικά να έχεις οργασμό και ας πούμε συμβιβαζόσουν;
Γίνεται να κάνεις σεξ,να μην έχεις οργασμό και να έχεις περάσει καλά; Εμένα θα με έπιαναν τα διαόλια μου.
Καλύτερα να πήγαινα για ψώνια σ' αυτή την περίπτωση.

Ε.... δεν ήξερα τι θα πει οργασμός, ούτε μόνη μου! Αφού δεν το ήξερα, δεν μου έλειπε.

Μετά από λίγους μήνες σχέσης με το πρώτο μου αγόρι, είπα, αυτό είναι οργασμός; Γουάου! Και μετά από χρόοοονια ανακάλυψα την κλειτορίδα. Ως εκ τούτου απολάμβανα το κολπικό χωρίς οργασμό, χωρίς να ξέρω ότι έχει κάτι μετά. Δεν ήταν ο σκοπός αυτός. Μετά τον οργασμό χαλαρώνω και δεν πολυθέλω άλλο... άντε για κάμποση ώρα ακόμα, εξαρτάται. Αλλά στην πορεία είναι ευχάριστο. Οπότε έμενα στο ευχάριστο. Δηλαδή αν το πάμε ανάποδα, μέχρι να έχει οργασμό ο άντρας, δεν το ευχαριστιέται; Το κάνει για τον οργασμό;

Και τέλος πάντων μετά κατάλαβα ότι οι περισσότεροι άντρες μπορούν να μάθουν... Τα εργαλεία τα έχουν. :102: Άρα κατά κάποιον τρόπο εξαρτάται από τη γυναίκα. Μόνο ένας δεν με έφερνε εκεί, δεν τον ενδιέφερε, δεν υπήρχε επικοινωνία εκείνη την ώρα, δεν μιλάμε για λεκτική, ήταν παράξενο μαζί του το σεξ, αλλά και πάλι δεν ήταν και άσχημα ούτε ήταν deal breaker αυτό, δεν κράτησε πολύ η σχέση για άλλους λόγους.

Τώρα πχια δεν ξέρω, μετα τα παιδιά μου έρχεται τσακ μπαμ, καταντάει χαζό αυτό το πράγμα. Σαν να σου λέει η φύση δεν θα έχεις χρόνο πχια για τίποτα. Και σε άλλους τομείς. Μερικά πράγματα γίνονται πιο γρήγορα. Μπορώ να τρώω πιο γρήγορα :p2:
Α οκ άλλο αυτό να μην ήξερες η ίδια τα κουμπιά σου.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 20 Μαρ 2019, 09:24

Δεν μου βγήκε και σε κακό. Μάλλον δεν με ενδιέφερε, όπως δεν με πολυενδιαφέρει ούτε και τώρα το σόλο.

Κάτι που σκέφτηκα με την αφορμή αυτής της κουβέντας. Εννοείται ότι κάνουμε κουβέντα βγάζοντας εκτός τη φάση παντρεμένοι με δουλειές και παιδιά, γιατί εκεί οι προτεραιότητες είναι άλλες!

Κάθησα και σκέφτηκα μερικές λογικές εξηγήσεις και να μία. Δεν κατάφερα να δεθώ ποτέ ιδιαίτερα με μπόιφρεντς που δεν είχε πρόσβαση το ελάχιστο ένας από τους δυο στο παιδικό δωμάτιο αποκλειστική, όπου και να βρίσκονταν οι γονείς εκείνη την ώρα. Δηλαδή... Κάτι τύποι που θα κάναμε σεξ μόνο όταν οι γονείς ήταν ξέρω γω στο εξοχικό, επειδή έμενα και εγώ σε ένα σπίτι γεμάτο διάφορα άτομα... Ε, δεν περπάτησε. Έτσι δεν συντονίζεις τον εαυτό σου στο να είσαι με τον άλλο, αλλά στο να μην είσαι. Δεν το θεώρησα καλό σεξ ούτε καλή σχέση αν και δεν έλειπε τίποτα άλλο από τα βασικά στα συγκεκριμένα άτομα. Για την εποχή μου είχα την τύχη να έχω νωρίς το δικό μου μέρος... Άλλη φάση. Κάπου αυτό εξηγεί και γιατί έγιναν διαφορετικά τα πράγματα όταν εμφανίστηκαν στο σπίτι μας ανθρωπάκια!

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32757
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 20 Μαρ 2019, 09:26

Αγις έγραψε:
20 Μαρ 2019, 00:09

Εδω ενα πολυ μικρό δειγμα - δεν θα ακουσεις απο καμια ( σχεδον ) τετοιες απαντησεις σε πολυ απλες ερωτησεις η απο τους περισσοτερους αντρες .
Οι λογοι που προτεινα να ρωταμε - συμβουλευομαστε τους κατ εξοχην αρμόδιους με επιστημονικη μεθολογια και εμπειρια επι του πεδιου και να κρινουμε τις απαντησεις με βαση την αντιστοιχια τους με την πραγματικοτητα -ειναι προφανεις .
https://www.thriveglobal.gr/%CE%AC%CF%8 ... E%B1/33714

Στα μη ερωτικα υπάρχουν εξαιρετικες αλλα σε μικρο ποσοστο που πραγματικα εμβαθυνουν σε οτι τις ενδιαφερει η στα επαγγελματικα κ οι συζητησεις μαζι τους ειναι απόλαυση
καλο το αρθρο.

αντε να μπαινουμε σε σειρα, σε βλεπω οτι εχεις λιωσει με τον βαπτιστηρα, ετοιμος εισαι και για δικα σου. :smt023
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Μαρ 2019, 09:40

Athina__P έγραψε:
20 Μαρ 2019, 09:24
Δεν μου βγήκε και σε κακό. Μάλλον δεν με ενδιέφερε, όπως δεν με πολυενδιαφέρει ούτε και τώρα το σόλο.

Κάτι που σκέφτηκα με την αφορμή αυτής της κουβέντας. Εννοείται ότι κάνουμε κουβέντα βγάζοντας εκτός τη φάση παντρεμένοι με δουλειές και παιδιά, γιατί εκεί οι προτεραιότητες είναι άλλες!

Κάθησα και σκέφτηκα μερικές λογικές εξηγήσεις και να μία. Δεν κατάφερα να δεθώ ποτέ ιδιαίτερα με μπόιφρεντς που δεν είχε πρόσβαση το ελάχιστο ένας από τους δυο στο παιδικό δωμάτιο αποκλειστική, όπου και να βρίσκονταν οι γονείς εκείνη την ώρα. Δηλαδή... Κάτι τύποι που θα κάναμε σεξ μόνο όταν οι γονείς ήταν ξέρω γω στο εξοχικό, επειδή έμενα και εγώ σε ένα σπίτι γεμάτο διάφορα άτομα... Ε, δεν περπάτησε. Έτσι δεν συντονίζεις τον εαυτό σου στο να είσαι με τον άλλο, αλλά στο να μην είσαι. Δεν το θεώρησα καλό σεξ ούτε καλή σχέση αν και δεν έλειπε τίποτα άλλο από τα βασικά στα συγκεκριμένα άτομα. Για την εποχή μου είχα την τύχη να έχω νωρίς το δικό μου μέρος... Άλλη φάση. Κάπου αυτό εξηγεί και γιατί έγιναν διαφορετικά τα πράγματα όταν εμφανίστηκαν στο σπίτι μας ανθρωπάκια!
Εγώ είχα περιέργεια από μικρή με το σώμα μου. Το έπιανα από δω, από εκεί. Ήξερα δηλαδή τι είναι οργασμός. Ο κλειτοριδικός τουλάχιστον.
Δεν ξέρω αν έπαιξε ρόλο ότι αδιαθέτησα σχετικά νωρίς και έπαιζαν τα ορμονολογικά για εξερεύνηση και ευχαρίστηση.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Ορέστης 35

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 20 Μαρ 2019, 10:04

Αγις έγραψε:
20 Μαρ 2019, 00:09
plouf έγραψε:
19 Μαρ 2019, 23:31
Αγις έγραψε:
19 Μαρ 2019, 20:00
Πλουφ αν θες να μάθεις οτιδηποτε που αφορα γυναικες δεν ρωτας γυναικες .
Μα ο τίτλος του νήματος είναι αυτός.Εσυ δεν ρωτάς τις φίλες σου να μάθεις την άποψη τους για διάφορα θέματα και δεν εννοώ μόνο ερωτική ς φύσεως.
Εδω ενα πολυ μικρό δειγμα - δεν θα ακουσεις απο καμια ( σχεδον ) τετοιες απαντησεις σε πολυ απλες ερωτησεις η απο τους περισσοτερους αντρες .
Οι λογοι που προτεινα να ρωταμε - συμβουλευομαστε τους κατ εξοχην αρμόδιους με επιστημονικη μεθολογια και εμπειρια επι του πεδιου και να κρινουμε τις απαντησεις με βαση την αντιστοιχια τους με την πραγματικοτητα -ειναι προφανεις .
https://www.thriveglobal.gr/%CE%AC%CF%8 ... E%B1/33714

Στα μη ερωτικα υπάρχουν εξαιρετικες αλλα σε μικρο ποσοστο που πραγματικα εμβαθυνουν σε οτι τις ενδιαφερει η στα επαγγελματικα κ οι συζητησεις μαζι τους ειναι απόλαυση
Οι γονεις μου ελεγαν παντα οτι το μονο τους λαθος ηταν οτι ηταν υπερβολικα καλοι μαζι μου. Πιστευαν οτι υπηρχε ακομα καποια τιμωρια που δεν προλαβαν να μου επιβαλουν και γι αυτο δεν εγινα σωστος ανθρωπος.

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11921
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 20 Μαρ 2019, 11:22

Naida έγραψε:
19 Μαρ 2019, 18:23
Sid Vicious έγραψε:
19 Μαρ 2019, 17:47
Ok
Ε βέβαια πετάμε ενα οκ και ξεμπερδέψαμε. Αλλά τι; Σας νοιάζει; Σιγά που σας νοιάζει. Αλλά έτσι είναι αυτά, κοιτάτε την πάρτι σας μόνο. Λες ένα οκ και φεύγεις. Και που πας κύριε με ένα οκ να αιωρείται; Τι οκ δηλαδή; άκου οκ :011:
Οκ
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Μαρ 2019, 11:30

Sid Vicious έγραψε:
20 Μαρ 2019, 11:22

Οκ
Εικόνα
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 11921
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 20 Μαρ 2019, 11:42

Εικόνα
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 20 Μαρ 2019, 12:19

Sid Vicious έγραψε:
20 Μαρ 2019, 11:42
Εικόνα
Εικόνα
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 70078
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 20 Μαρ 2019, 21:09

Athina__P έγραψε:
20 Μαρ 2019, 08:23
Δηλαδή αν το πάμε ανάποδα, μέχρι να έχει οργασμό ο άντρας, δεν το ευχαριστιέται; Το κάνει για τον οργασμό;
Βασικά, ναι. :lol:
Το γαρ πολύ της κατανόησης γεννά αδιαφορία.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32757
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 21 Μαρ 2019, 10:30

ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Μαρ 2019, 21:09
Athina__P έγραψε:
20 Μαρ 2019, 08:23
Δηλαδή αν το πάμε ανάποδα, μέχρι να έχει οργασμό ο άντρας, δεν το ευχαριστιέται; Το κάνει για τον οργασμό;
Βασικά, ναι. :lol:
οχι.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
Ερμής
Δημοσιεύσεις: 23308
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 11:00
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ερμής » 21 Μαρ 2019, 10:37

ΓΑΛΗ έγραψε:
20 Μαρ 2019, 21:09
Athina__P έγραψε:
20 Μαρ 2019, 08:23
Δηλαδή αν το πάμε ανάποδα, μέχρι να έχει οργασμό ο άντρας, δεν το ευχαριστιέται; Το κάνει για τον οργασμό;
Βασικά, ναι. :lol:
ουτε καν
"Chiedi a un bambino di disegnare una macchina e sicuramente la farà rossa"

Γραφικός

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 21 Μαρ 2019, 12:24

Το Α και το Β είναι ένα στρέιτ ζευγάρι. Το Α δεν κάνει στοματικό στο Β, το Β κάνει στοματικό στο Α. Σε κάποια φάση λέει το Β στο Α:
-Να σου πω κάτι; Νιώθω ότι με εκμεταλλεύεσαι και με υποτιμάς. Δεν δίνεις καμία σημασία στην ποιότητα του οργασμού μου. Θέλω να μου κάνεις κι εσύ στοματικό.
- Δεν γίνεται, ξέχνα το, δεν μου αρέσει.
- Σε αυτή την περίπτωση θα φύγω με το Γ που δεν με σιχαίνεται.
- Ώρα καλή στην πρύμνη σου κι αέρα στα πανιά σου.
Είναι κάποιο από τα δυο γράμματα μαλακισμένο; Αν ναι μπορούμε να κρίνουμε από τώρα ποιο ή πρέπει πρώτα να μάθουμε το φύλο του καθενός;

Άβαταρ μέλους
enterprise-psi
Υπερσυντονιστής
Δημοσιεύσεις: 12541
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 07:29
Phorum.gr user: enterprise-psi
Τοποθεσία: Sector 001
Επικοινωνία:

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enterprise-psi » 21 Μαρ 2019, 12:30

σεξ χωρίς 69 είναι μακαρονάδα χωρίς μισό κιλό πεκορα τριμμένη :romance-hearteyes:
People blow their minds ,They choose to resign
This deformed society is part of a design
It'll never go away , It's in the cards that way
The masses of humanity have always had to suffer

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών