Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 27 Μαρ 2019, 14:58

southern έγραψε:
27 Μαρ 2019, 14:56
Ο έρωτας και η πνευματική επαφή αξίζουν σε αυτό το κόσμο. Να βρεις άνθρωπο που να σε εξιταρει στο μυαλό.
Περπατώντας πριν τρία χρόνια στην Πράγα, στη γέφυρα, μέσα στον ήλιο, είδα κάτι χιλιόμετρα πόδια να καταλήγουν σε μια κωλάρα. δεν φαντάζεσαι τι πνευματικά ένιωσα.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7458
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 27 Μαρ 2019, 14:59

https://www.zappit.gr/psychagogia/i-van ... -tis/42825


Καλεσμένη στην εκπομπή της Ναταλίας Γερμανού αυτή την Παρασκευή ήταν η Βάνα Μπάρμπα. Οι δύο γυναίκες μίλησαν για πολλά, όμως, λίγο πριν το τέλος, η παρουσιάστρια έκανε την πιο δύσκολη ερώτηση που έφερε δάκρυα στα μάτια της ηθοποιού.

Η Ναταλία ρώτησε την Βάνα αν ισχύει η φήμη ότι σύντροφός της «έφυγε» στα χέρια της. Η ηθοποιός δάκρυσε και είπε: «Αυτό είναι κάτι που δεν μου το έχουν ρωτήσει ποτέ και κάνεις τη διαφορά για πρώτη φορά μετά από 17 χρόνια. Έπιασε ευαίσθητο σημείο. Χαίρομαι που το λέω δημόσια, είναι τεράστιο ψέμα, μια μεγάλη κακοήθεια. Απλά δεν μπορούσαν να δεχθούν ότι δύο άνθρωποι βίωσαν έναν μεγάλο έρωτα και έπρεπε να με τιμωρήσουν με αυτόν τον τρόπο. Ήταν πολύ άδικο για μένα να ακουστεί κάτι τόσο τρομακτικά τερατώδες. Το μεγαλύτερο ψέμα που έχει ειπωθεί για μένα ήταν αυτό. Είναι τρομερό! Ακόμα και σήμερα το λένε παντού! Δεν ισχύει».
:smt005:

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13582
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 27 Μαρ 2019, 15:02

Cavaliere έγραψε:
27 Μαρ 2019, 14:58
southern έγραψε:
27 Μαρ 2019, 14:56
Ο έρωτας και η πνευματική επαφή αξίζουν σε αυτό το κόσμο. Να βρεις άνθρωπο που να σε εξιταρει στο μυαλό.
Περπατώντας πριν τρία χρόνια στην Πράγα, στη γέφυρα, μέσα στον ήλιο, είδα κάτι χιλιόμετρα πόδια να καταλήγουν σε μια κωλάρα. δεν φαντάζεσαι τι πνευματικά ένιωσα.
Και εγώ νεώτερος το ίδιο θα ένιωθα. Αλλά κάποια στιγμή δεν θες να έχεις άνθρωπο που να σε νοιάζεται πραγματικά; Τα σώματα χαλάνε, οι καλοί χαρακτήρες μένουν
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
ΜπλεΜπουμπυς
Δημοσιεύσεις: 20369
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 07:28
Τοποθεσία: Πανταχου παρων

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΜπλεΜπουμπυς » 27 Μαρ 2019, 15:02

Cavaliere έγραψε:
27 Μαρ 2019, 14:58
southern έγραψε:
27 Μαρ 2019, 14:56
Ο έρωτας και η πνευματική επαφή αξίζουν σε αυτό το κόσμο. Να βρεις άνθρωπο που να σε εξιταρει στο μυαλό.
Περπατώντας πριν τρία χρόνια στην Πράγα, στη γέφυρα, μέσα στον ήλιο, είδα κάτι χιλιόμετρα πόδια να καταλήγουν σε μια κωλάρα. δεν φαντάζεσαι τι πνευματικά ένιωσα.
Και εγω ειχα αυτην την πνευματικη επαφη σημερα στο γυμναστηριο,στον διπλανο διαδρομο.......ετρεξα 12 χλμ και τωρα αναγκαστικα θα με υποστειτε γιατι δεν μπορω να παρω τα ποδια μου.
Οι ΗΠΑ θα πολεμανε την Ρωσια μεχρι τον ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ Ουκρανο !

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Μαρ 2019, 15:04

Cavaliere έγραψε:
27 Μαρ 2019, 14:46
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
27 Μαρ 2019, 14:43


όταν γίνεσαι πλούσιος;
Όχι. Μπορεί να έρχονται να στα φάνε, αλλά δεν καβλώνουν. Στα τρώνε και γαμιούνται και με άλλους. Ενώ όταν έχεις Εξουσία, γίνονται δικές σου, όλες κρύβουν μια πρόθυμη σκλάβα, αρκεί να την ξεκλειδώσεις. Μην πιστεύεις σε δυναμικές γυναίκες και παραμύθια. Όλες γεννήθηκαν για να δωθούν σαν σκλάβες στον κατάλληλο αφέντη. Αν μια γυναίκα δεν γίνει η σκύλα σου, δεν σε αγάπησε αληθινά.
Το αν μια γυναίκα είναι δυναμική στη ζωή της δεν σημαίνει ότι σεξουαλικά δε μπορεί να έχει άλλου είδους συμπεριφορές. Και εξάλλου πολλοί και πολλές είναι κι από τα δύο.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 27 Μαρ 2019, 15:05

southern έγραψε:
27 Μαρ 2019, 15:02
Αλλά κάποια στιγμή δεν θες να έχεις άνθρωπο που να σε νοιάζεται πραγματικά; Τα σώματα χαλάνε, οι καλοί χαρακτήρες μένουν
Εγώ δεν είμαι καλός χαρακτήρας, αλλά η γυναίκα που με ανέχεται είναι άγια. Οπότε, ναι, θα έλεγα, συμφωνώ μαζί σου, αν μιλάμε σοβαρά. Αλλά εγώ θέλω και να καβλαντίσω λιγάκι.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 27 Μαρ 2019, 15:06

Naida έγραψε:
27 Μαρ 2019, 15:04
Το αν μια γυναίκα είναι δυναμική στη ζωή της δεν σημαίνει ότι σεξουαλικά δε μπορεί να έχει άλλου είδους συμπεριφορές. Και εξάλλου πολλοί και πολλές είναι κι από τα δύο.
μα αυτό λέω, μπορεί οπουδήποτε να είναι δυναμική, η αποστολή της όμως είναι να σκλαβωθεί, και η πραγματική της επιθυμία. Κι άλλη φορά να μην πετάγεσαι όταν δεν σου δίνω την άδεια.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13582
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 27 Μαρ 2019, 15:08

Cavaliere έγραψε:
27 Μαρ 2019, 15:05
southern έγραψε:
27 Μαρ 2019, 15:02
Αλλά κάποια στιγμή δεν θες να έχεις άνθρωπο που να σε νοιάζεται πραγματικά; Τα σώματα χαλάνε, οι καλοί χαρακτήρες μένουν
Εγώ δεν είμαι καλός χαρακτήρας, αλλά η γυναίκα που με ανέχεται είναι άγια. Οπότε, ναι, θα έλεγα, συμφωνώ μαζί σου, αν μιλάμε σοβαρά. Αλλά εγώ θέλω και να καβλαντίσω λιγάκι.
Κατανοητό. Χαίρομαι που σου έχει τύχει καλός άνθρωπος
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Γραφικός

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 27 Μαρ 2019, 15:09

Το τραγούδι της Μπάρμπας δεν ήταν το "μου θυμίζεις τη μάνα μου" αλλά αυτό


Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 14874
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 27 Μαρ 2019, 15:10

Rocco Siffredi έγραψε:
27 Μαρ 2019, 14:52
μας επεισε :smt005:

για αυτην δεν λεγανε οι κακες γλωσσες οτι "εφαγε" τον Βαρδινογιαννη Θοδ ;
Αρκετά πληροφορημένο σε βρίσκω. Και μνήμονα. :smt023
Ποιες κακές γλώσσες; Το οτι τον έφαγε είναι γεγονός - μάλιστα ο μακαρίτης πέθανε... "επί τω έργω". :wink
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος aLiCat την 27 Μαρ 2019, 15:11, έχει επεξεργασθεί 2 φορές συνολικά.
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13582
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 27 Μαρ 2019, 15:10

Εγώ είμαι σε φάση που με νοιάζει ο χαρακτήρας, η αμοιβαία αφοσίωση και οι κοινές αντιλήψεις. Τη φίλη μου την έχω βάλει να γυμνάζεται και πάμε μαζί γυμναστήριο :g094:
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 27 Μαρ 2019, 15:12

Cavaliere έγραψε:
27 Μαρ 2019, 15:06
Naida έγραψε:
27 Μαρ 2019, 15:04
Το αν μια γυναίκα είναι δυναμική στη ζωή της δεν σημαίνει ότι σεξουαλικά δε μπορεί να έχει άλλου είδους συμπεριφορές. Και εξάλλου πολλοί και πολλές είναι κι από τα δύο.
μα αυτό λέω, μπορεί οπουδήποτε να είναι δυναμική, η αποστολή της όμως είναι να σκλαβωθεί, και η πραγματική της επιθυμία. Κι άλλη φορά να μην πετάγεσαι όταν δεν σου δίνω την άδεια.
Δεν είμαι του συναφιού,θα πετάγομαι :lol:
Άλλο σκλαβιά ολοκληρωτική κι άλλο ας πούμε σεξουαλική. Και ξαναλέω μπορεί να είναι και από τα δύο κάποιος. Άντρας ή γυναίκα.
Όχι τίποτα άλλο μη σε διαβάσει κανένας και παει να το παίξει αφέντης στη γυναίκα του και φάει καμιά παντόφλα άδικα.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Nito
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: 23 Ιαν 2019, 18:32
Επικοινωνία:

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nito » 27 Μαρ 2019, 15:15

southern έγραψε:
27 Μαρ 2019, 15:10
Εγώ είμαι σε φάση που με νοιάζει ο χαρακτήρας, η αμοιβαία αφοσίωση και οι κοινές αντιλήψεις. Τη φίλη μου την έχω βάλει να γυμνάζεται και πάμε μαζί γυμναστήριο :g094:
Όλο το σύμπαν πηγαίνει γυμναστήριο τελικά. Το σκέφτομαι και γω, αλλά ψιλοντρέπομαι λόγω ηλικίας.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24347
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 27 Μαρ 2019, 15:17

μήπως εννοεί "ποτέ δεν πήγα έχοντας εγώ πολλά λεφτά πάνω μου";

Άβαταρ μέλους
Daje
Δημοσιεύσεις: 14507
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 07:30

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Daje » 27 Μαρ 2019, 15:31

Cavaliere έγραψε:
27 Μαρ 2019, 14:42
Εν τω μεταξύ οι γυναίκες θέλουν λεφτά κι εξουσία. Η γαμημένη η εξουσία είναι πολύ καβλέ. Εγώ, όταν γίνομαι αυταρχικός, τις ερεθίζω.
Εδω μας ερεθιζεις εμας ρε φιλε.
Φαντασου τις γυναικες.
https://i.imgur.com/p7krvsa.jpg
Πρόεδρος του Σ.Φ.Σ.Σ.Κ.Π.Ο
Ωραίο πρωτάθλημα ρε κατσικοειδή φυστικοβουτηρομένα λοβοτομημένα καγκουροειδή κατσίκια!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών