Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13942
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 27 Μαρ 2019, 15:37

Nito έγραψε:
27 Μαρ 2019, 15:15
southern έγραψε:
27 Μαρ 2019, 15:10
Εγώ είμαι σε φάση που με νοιάζει ο χαρακτήρας, η αμοιβαία αφοσίωση και οι κοινές αντιλήψεις. Τη φίλη μου την έχω βάλει να γυμνάζεται και πάμε μαζί γυμναστήριο :g094:
Όλο το σύμπαν πηγαίνει γυμναστήριο τελικά. Το σκέφτομαι και γω, αλλά ψιλοντρέπομαι λόγω ηλικίας.
Να μην ντρέπεσαι καθόλου. Θα δεις ανθρώπους όλων των ηλικιών. Θα σου πρότεινα συνοικιακό γυμναστήριο και όχι super market τύπου yava όπου θα είσαι αναγκασμένος να περιμένεις στην ουρά για διάδρομο. Μπορεί να κάνεις και νέους φίλους από το γυμναστήριο. Έχω πετύχει ομοϊδεάτες στο σιδεράδικο.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Nito
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: 23 Ιαν 2019, 18:32
Επικοινωνία:

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nito » 27 Μαρ 2019, 15:48

Και εγώ για συνοικιακό σκεφτόμουν, όχι τύπου gold's gym και τέτοια. Φοιτητής έπαιζα μπάσκετ σε ερασιτεχνική κατηγορία, αλλά τώρα έχω σάκχαρο στο θεό και δεν ξέρω αν θα με αφήσουν να κάνω πλήρες πρόγραμμα. Αν είναι να με βάλουν μόνο για διάδρομο και κάμψεις, δεν έχει νόημα. Το κάνω και σπίτι, που λέει ο λόγος.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13942
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 27 Μαρ 2019, 15:51

Nito έγραψε:
27 Μαρ 2019, 15:48
Και εγώ για συνοικιακό σκεφτόμουν, όχι τύπου gold's gym και τέτοια. Φοιτητής έπαιζα μπάσκετ σε ερασιτεχνική κατηγορία, αλλά τώρα έχω σάκχαρο στο θεό και δεν ξέρω αν θα με αφήσουν να κάνω πλήρες πρόγραμμα. Αν είναι να με βάλουν μόνο για διάδρομο και κάμψεις, δεν έχει νόημα. Το κάνω και σπίτι, που λέει ο λόγος.
Δεν νομίζω να σε εμποδίζει το σάκχαρο να κάνεις πλήρες πρόγραμμα. Και η Χάλι Μπέρι έχει διαβήτη, τον αντιμετωπίζει με δίαιτα και γυμναστική. Είδες πως είναι στην ηλικία της :wink . Μη μασάς.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24530
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 27 Μαρ 2019, 15:55

Εγώ ξέρω ότι η γυμναστική είναι #1 καλή ιδέα ειδικά αν έχεις διαβήτη. Απλώς θέλει λίγη προσοχή πώς το συνδυάζεις με τις ώρες φαγητού.

Nito
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: 23 Ιαν 2019, 18:32
Επικοινωνία:

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nito » 27 Μαρ 2019, 16:01

foscilis έγραψε:
27 Μαρ 2019, 15:55
Εγώ ξέρω ότι η γυμναστική είναι #1 καλή ιδέα ειδικά αν έχεις διαβήτη. Απλώς θέλει λίγη προσοχή πώς το συνδυάζεις με τις ώρες φαγητού.
Εννοείς το αερόμπικ, τρέξιμο, περπάτημα και όχι τα σίδερα. Αυτά υποτίθεται ότι μπορεί να κάνει κάποιος και μόνος, αλλά πως στο καλό να πειθαρχήσεις στον εαυτό σου; :003:

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 27 Μαρ 2019, 16:03

Κάνω 40 λεπτά κάθε νύχτα περπάτημα. ξεμέθυστος.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17553
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 27 Μαρ 2019, 16:08

Cavaliere έγραψε:
27 Μαρ 2019, 15:05
southern έγραψε:
27 Μαρ 2019, 15:02
Αλλά κάποια στιγμή δεν θες να έχεις άνθρωπο που να σε νοιάζεται πραγματικά; Τα σώματα χαλάνε, οι καλοί χαρακτήρες μένουν
Εγώ δεν είμαι καλός χαρακτήρας, αλλά η γυναίκα που με ανέχεται είναι άγια. Οπότε, ναι, θα έλεγα, συμφωνώ μαζί σου, αν μιλάμε σοβαρά. Αλλά εγώ θέλω και να καβλαντίσω λιγάκι.
Πιπες. Ολα ειναι ατμος.

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24530
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 27 Μαρ 2019, 16:12

Κοίτα εμένα ο πρώην προϊστάμενός μου ξεκίνησε γυμναστήριο επειδή του διέγνωσαν διαβήτη. Ταυτόχρονα έκοψε το τζανκ φουντ γενικά είχε πολλές αλλαγές στη ζωή του, αλλά τέλος πάντων η ουσία είναι ξεκίνησε γυμναστήριο *επειδή* είχε διαβήτη, όχι παρ' όλο που είχε διαβήτη. Απ' όσο ξέρω κάνει και σίδερα αλλά κάνει και αεροβικές ασκήσεις. Η διάκριση δεν είναι τόσο αυτονόητη και τα πιο πολλά προγράμματα αν δεν πρόκειται για καθαρό body building έχουν λίγο απ' όλα γιατί πολύ απλά δε γίνεται αλλιώς. Το περπάτημα που σωστά ανέφερες οι πιο πολλοί δεν το έχουν στο μυαλό τους σαν αεροβική άσκηση ενώ είναι και μάλιστα σχετικά hardcore.

Εγώ πάω Πιλάτες με τη σύζυγο, κατά κύριο λόγο δεν είναι αεροβικές οι ασκήσεις όμως έχει ένα κομμάτι γύρω στα 10 λεπτά στην αρχή που μας λαχανιάζει. Γενικά συνιστώ Πιλάτες ιδιαίτερα αν έχεις τη γυναίκα σου μαζί: όχι μόνο είναι πολύ καλή γυμναστική (έχω δει τεράστια διαφορά) αλλά επιπλέον για 1 ώρα βρίσκεσαι ανάμεσα σε 15 μιλφ με κολλάν και βυζάρες που ανοίγουν πόδια και τεντώνουν κώλους μες στη μούρη σου βογκώντας και βαριανασένοντας λες και τις περνάει καμιά Μεραρχία -που κατά κάποιο τρόπο ισχύει- κι από κάτω ακούς τους αγάμητους του κικ μπόξινγκ να δέρνουν ο ένας τον άλλον σα μαλακισμένες αδερφές. Και στο τέλος παίρνω και την πιο γκομενάρα σπίτι μου να της κάνω ό,τι θέλω (αλλά την επόμενη μέρα γιατί όποιος είπε "δεν υπάρχει δε μπορώ, υπάρχει δε θέλω" μάλλον δεν προσπάθησε να γαμήσει μετά από μια ώρα Πιλάτες) :)

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 27 Μαρ 2019, 16:14

foscilis έγραψε:
27 Μαρ 2019, 16:12
επιπλέον για 1 ώρα βρίσκεσαι ανάμεσα σε 15 μιλφ με κολλάν και βυζάρες που ανοίγουν πόδια και τεντώνουν κώλους μες στη μούρη σου βογκώντας και βαριανασένοντας λες και τις περνάει καμιά Μεραρχία
:hebit::g094: Νομίζω πως με έπεισες.

Πού είναι ο Daje, να το δει, αυτό είναι το χόμπι που του αρμόζει.
Ordem e Progresso.

Nito
Δημοσιεύσεις: 753
Εγγραφή: 23 Ιαν 2019, 18:32
Επικοινωνία:

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nito » 27 Μαρ 2019, 16:17

foscilis έγραψε:
27 Μαρ 2019, 16:12
όχι μόνο είναι πολύ καλή γυμναστική (έχω δει τεράστια διαφορά) αλλά επιπλέον για 1 ώρα βρίσκεσαι ανάμεσα σε 15 μιλφ με κολλάν και βυζάρες που ανοίγουν πόδια και τεντώνουν κώλους μες στη μούρη σου βογκώντας και βαριανασένοντας λες και τις περνάει καμιά Μεραρχία -που κατά κάποιο τρόπο ισχύει- κι από κάτω ακούς τους αγάμητους του κικ μπόξινγκ να δέρνουν ο ένας τον άλλον σα μαλακισμένες αδερφές.
:lol::romance-hearteyes:

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7496
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 27 Μαρ 2019, 16:20

Daje δεν θα αντεξει το εχει δηλωσει παλια εχει θεμα με το γυμναστηριο
southern έγραψε:
27 Μαρ 2019, 15:37
Μπορεί να κάνεις και νέους φίλους από το γυμναστήριο. Έχω πετύχει ομοϊδεάτες στο σιδεράδικο.
ομοιδεατες εννοεις phorumιτες; :)

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13942
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 27 Μαρ 2019, 16:22

Rocco Siffredi έγραψε:
27 Μαρ 2019, 16:20
Daje δεν θα αντεξει το εχει δηλωσει παλια εχει θεμα με το γυμναστηριο
southern έγραψε:
27 Μαρ 2019, 15:37
Μπορεί να κάνεις και νέους φίλους από το γυμναστήριο. Έχω πετύχει ομοϊδεάτες στο σιδεράδικο.
ομοιδεατες εννοεις phorumιτες; :)
Όχι, αρκετά δεξιά και συντηρητικά άτομα θέλω να πω
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
foscilis
Δημοσιεύσεις: 24530
Εγγραφή: 21 Ιουν 2018, 11:42

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από foscilis » 27 Μαρ 2019, 16:30

Cavaliere έγραψε:
27 Μαρ 2019, 16:14
:hebit::g094: Νομίζω πως με έπεισες.
πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω γιατί επέμεινε τόσο πολύ να πάω κι εγώ.

Εγώ αν πήγαινα κάπου με 14 ημίγυμνους άντρες να ανεμίζουν τα παπάρια τους σαφέστατα δε θα της έλεγα να έρθει και να είναι η μόνη γυναίκα.

Στο μεταξύ έχουμε και μία 25χρονη, αυτή βρήκε να ζηλέψει. Και δώστου "ορίστε τι μαλακία έκανα τώρα", "έβαλα τα χεράκια μου κι έβγαλα τα ματάκια μου"...

Σκέφτηκα να της εξηγήσω ότι με ενδιαφέρουν μόνο γυναίκες +- 2-3 χρόνια και έχει 12 τέτοιες που όσο να 'ναι υπό ΚΣ δεν τις βλέπεις με κολλάν να ανοίγουν το μουνί τους μες στη μούρη σου και ότι πραγματικά την 25χρονη την έχω τελείως χεσμένη σε αυτό το context.

ΕΥΤΥΧΩΣ το ξανασκέφτηκα πριν ανοίξω το στόμα μου και τελικά βγήκε "μα εσύ έχεις πολύ καλύτερο σώμα από αυτήν, ο κώλος της είναι σαν της μάνας μου". Το έπαιξα έξυπνα γιατί δεν ισχυρίστηκα ότι είναι δυνατόν να έχω κώλο μπροστά στα μάτια μου και να μην τον κοιτάω, και πάλι βέβαια τα άκουσα λιγάκι αλλά μόνο για την τιμή των όπλων. Άλλωστε όντως η 25χρονη έχει πολύ χειρότερο σώμα από τη δικιά μου.

Άβαταρ μέλους
Cavaliere
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 15685
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 04:07
Τοποθεσία: HH

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Cavaliere » 27 Μαρ 2019, 16:35

foscilis έγραψε:
27 Μαρ 2019, 16:30
πραγματικά δε μπορώ να καταλάβω γιατί επέμεινε τόσο πολύ να πάω κι εγώ.

Εγώ αν πήγαινα κάπου με 14 ημίγυμνους άντρες να ανεμίζουν τα παπάρια τους σαφέστατα δε θα της έλεγα να έρθει και να είναι η μόνη γυναίκα.

Στο μεταξύ έχουμε και μία 25χρονη, αυτή βρήκε να ζηλέψει. Και δώστου "ορίστε τι μαλακία έκανα τώρα", "έβαλα τα χεράκια μου κι έβγαλα τα ματάκια μου"...

Σκέφτηκα να της εξηγήσω ότι με ενδιαφέρουν μόνο γυναίκες +- 2-3 χρόνια και έχει 12 τέτοιες που όσο να 'ναι υπό ΚΣ δεν τις βλέπεις με κολλάν να ανοίγουν το μουνί τους μες στη μούρη σου και ότι πραγματικά την 25χρονη την έχω τελείως χεσμένη σε αυτό το context.

ΕΥΤΥΧΩΣ το ξανασκέφτηκα πριν ανοίξω το στόμα μου και τελικά βγήκε "μα εσύ έχεις πολύ καλύτερο σώμα από αυτήν, ο κώλος της είναι σαν της μάνας μου". Το έπαιξα έξυπνα γιατί δεν ισχυρίστηκα ότι είναι δυνατόν να έχω κώλο μπροστά στα μάτια μου και να μην τον κοιτάω, και πάλι βέβαια τα άκουσα λιγάκι αλλά μόνο για την τιμή των όπλων. Άλλωστε όντως η 25χρονη έχει πολύ χειρότερο σώμα από τη δικιά μου.
Πολύ σωστά της μίλησες. Ο κώλος μιας MILF κωλοπετσομένης που ξέρει να πιάσει, λυσσασμένη για σπέρμα μια ψωλή, είναι ανώτερη από την άγουρη αμηχανία μιας νεαράς, λέει μια καντωνέζικη αρχαία παροιμία.
Ordem e Progresso.

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25897
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Ποτέ Δεν Πήγα Με Άντρες Με Πολλά Λεφτά

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 27 Μαρ 2019, 16:37

Cavaliere έγραψε:
27 Μαρ 2019, 14:46
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
27 Μαρ 2019, 14:43


όταν γίνεσαι πλούσιος;
Όχι. Μπορεί να έρχονται να στα φάνε, αλλά δεν καβλώνουν. Στα τρώνε και γαμιούνται και με άλλους. Ενώ όταν έχεις Εξουσία, γίνονται δικές σου, όλες κρύβουν μια πρόθυμη σκλάβα, αρκεί να την ξεκλειδώσεις. Μην πιστεύεις σε δυναμικές γυναίκες και παραμύθια. Όλες γεννήθηκαν για να δωθούν σαν σκλάβες στον κατάλληλο αφέντη. Αν μια γυναίκα δεν γίνει η σκύλα σου, δεν σε αγάπησε αληθινά.
:smt023
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών