Δημοσκόπηση για δήμο Πάτρας: ο Νικολόπουλος νικητής

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21458
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Δημοσκόπηση για δήμο Πάτρας: ο Νικολόπουλος νικητής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 03 Μάιος 2019, 22:08

Giorgos έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:59
Εμπεδοκλής έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:55
Giorgos έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:17
Εγώ δεν μένω στην Πάτρα,αλλά ψηφίζω στην Πάτρα. Δηλώνω ξεκάθαρα ότι αν πρέπει να ψηφίσω Νικολόπουλο για να πάρει δρόμο ο Πελετιδης και το ΚΚΕ θα το κάνω και μάλιστα και με τα δύο μου χέρια. Κάθε φορά που αναφέρω σε συζήτηση ότι ο δήμαρχος της Πάτρας είναι στέλεχος του ΚΚΕ πέφτει το γέλιο της αρκούδας και έφτασα στο σημείο να ντρέπομαι εξαιτίας του ΚΚΕ και του Πελετιδη.Οι δημοσκοπήσεις και οι εταιρείες στοιχημάτων αναφέρουν ότι ο Πελετιδης πιθανόν να πάρει δρόμο και αυτό είναι ελπιδοφόρο.Ας ελπίζουμε να το δούμε να γίνεται επίσημα με τις δημοτικές εκλογές.
Από περιέργεια, που μένεις; Απλά για να δω κατά πόσο είναι αρβύλες τα όσα ισχυρίζεσαι. Εκτός και αν είσαι μπάρμπας σε καφενείο...
Αν και δε σου πέφτει λόγος μένω Αθήνα.Τα εκλογικά μου δικαιώματα όμως τα έχω στην Πάτρα
Για τους επαρχιώτες, όταν λέμε Αθήνα εννοούμε συγκεκριμένη περιοχή της Αττικής και συγκεκριμένο Δήμο...

Άβαταρ μέλους
Giorgos
Δημοσιεύσεις: 1115
Εγγραφή: 20 Ιαν 2019, 21:36

Re: Δημοσκόπηση για δήμο Πάτρας: ο Νικολόπουλος νικητής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Giorgos » 03 Μάιος 2019, 22:13

Εμπεδοκλής έγραψε:
03 Μάιος 2019, 22:08
Giorgos έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:59
Εμπεδοκλής έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:55


Από περιέργεια, που μένεις; Απλά για να δω κατά πόσο είναι αρβύλες τα όσα ισχυρίζεσαι. Εκτός και αν είσαι μπάρμπας σε καφενείο...
Αν και δε σου πέφτει λόγος μένω Αθήνα.Τα εκλογικά μου δικαιώματα όμως τα έχω στην Πάτρα
Για τους επαρχιώτες, όταν λέμε Αθήνα εννοούμε συγκεκριμένη περιοχή της Αττικής και συγκεκριμένο Δήμο...
Μήπως θέλεις να δώσω και τη διεύθυνση μου και το τηλέφωνο μου;Προσωπικά στοιχεία σε ένα ανώνυμο φόρουμ του διαδικτύου δεν δίνω όπως δε δίνει κανένας λογικός άνθρωπος.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21458
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Δημοσκόπηση για δήμο Πάτρας: ο Νικολόπουλος νικητής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 03 Μάιος 2019, 22:15

Giorgos έγραψε:
03 Μάιος 2019, 22:13
Εμπεδοκλής έγραψε:
03 Μάιος 2019, 22:08
Giorgos έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:59


Αν και δε σου πέφτει λόγος μένω Αθήνα.Τα εκλογικά μου δικαιώματα όμως τα έχω στην Πάτρα
Για τους επαρχιώτες, όταν λέμε Αθήνα εννοούμε συγκεκριμένη περιοχή της Αττικής και συγκεκριμένο Δήμο...
Μήπως θέλεις να δώσω και τη διεύθυνση μου και το τηλέφωνο μου;Προσωπικά στοιχεία σε ένα ανώνυμο φόρουμ του διαδικτύου δεν δίνω όπως δε δίνει κανένας λογικός άνθρωπος.
Ντάξει ρε μάστορα αλλά έτσι και μένεις καμία Μάνδρα Αττικής μην μας λες ότι γελάνε με τους δημάρχους της Πάτρας αντί να κλαίνε με τα χάλια τους...

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29943
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Δημοσκόπηση για δήμο Πάτρας: ο Νικολόπουλος νικητής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 03 Μάιος 2019, 23:36

Εμπεδοκλής έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:24
Golden Age έγραψε:
02 Μάιος 2019, 17:56
Ασέβαστος έγραψε:
02 Μάιος 2019, 12:31


απαγορευει στους αβγους να κανουν εκδηλωσεις.

ναι, ειναι "δικτατορικο" αλλα βασικα στα παπαργια μας, ετσι κι αλλιως ποιος τους χωνευει τους αβγους;

κακος δημαρχος ειναι. απλως δεν ειναι απατεωνας, οπως οι αντιπαλοι του, και τους εχουν ψιλοπαρει χαμπαρι ολους οι πατρινοι. μαλλον :102:

Δυστυχώς για 'σένα δεν είσαι ο λαός.

Η δημοκρατία στην Πάτρα θα αποκατασταθεί.
Από περιέργεια, οι χρυσαυγίτες ποιον στηρίζετε για το Δήμο;

Δεν υπάρχει κάποια στήριξη και δεν νομίζω να υπάρξει. Προσωπικά πιστεύω ότι πρέπει να χάσει ο Πελετίδης (όχι απο κανέναν όμοιό του) για να επιστρέψει η δημοκρατία στην Πάτρα.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29943
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Δημοσκόπηση για δήμο Πάτρας: ο Νικολόπουλος νικητής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 03 Μάιος 2019, 23:37

πατησιωτης έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:17
pylothess έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:06
Κάτι πιο άμεσο. Ο Νικολόπουλος από ποιο κόμμα ειναι; Αν πάει β' γύρο ο Πελετίδης υπάρχει περίπτωση να τον στηρίξει η ΝΔ;
Mάλλον ουδέτερη θα μείνει.Πάντως τον Νικολόπουλο δεν θέλουν να τον βλέπουν.
Κυρίως κατεβαίνει υποψήφιος του ΚΚΕ απέναντι σε δεξιό υποψήφιο. Το λογικό είναι η ΝΔ να θέλει να κερδίσει το ΚΚΕ.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29943
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Δημοσκόπηση για δήμο Πάτρας: ο Νικολόπουλος νικητής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 03 Μάιος 2019, 23:40

Ασέβαστος έγραψε:
03 Μάιος 2019, 18:33
Golden Age έγραψε:
03 Μάιος 2019, 16:14

Παρόλα αυτά, θεωρείς "καλό" να κυκλοφορεί διεθνώς ότι στην Ελλάδα εξελέγη σταλινικός δήμαρχος και να γινόμαστε ρεζίλι.
οχι περισσοτερο ρεζιλι απο το να εκλεγει καποιος που το μονο που ξερει να κανει ειναι να βαζει τον πατερ-ταδε να παρει τηλ το λοχαγο για να βολεψει το δικο μας παιδι σε κανα γραφειο.

δηλαδη ελεος καπου, μας εχει φαει το μιναρισμα.
Στη μισή Ευρώπη, εαν ακούν ότι εξελέγη ένας δήμαρχος με τα χαρακτηριστικά που περιγράφεις, το πολύ πολύ να γελάν. Εαν ακούν όμως ότι εξελέγη σταλινικός, θα φρικάρουν.

Άβαταρ μέλους
Golden Age
Δημοσιεύσεις: 29943
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Δημοσκόπ ηση για δήμο Πάτρας: ο Νικολόπουλος νικητής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Golden Age » 03 Μάιος 2019, 23:43

Pam έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:56
pylothess έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:06


Κάτι πιο άμεσο. Ο Νικολόπουλος από ποιο κόμμα ειναι; Αν πάει β' γύρο ο Πελετίδης υπάρχει περίπτωση να τον στηρίξει η ΝΔ;
Ο Νικολόπουλος ήταν στην ΝΔ μετά πήγε στους ΑΝΕΛ και τώρα κατεβαίνει ως ανεξάρτητος υποψήφιος δήμαρχος. Η ΝΔ στηρίζει Παπαδηματο και στόχος είναι να εκλεγεί δήμαρχος ο Παπαδηματος και όχι ο Πελετιδης ή ο Νικολόπουλος καθώς ο Παπαδηματος είναι ένας άνθρωπος με όραμα για την Πάτρα.Τώρα αν γίνουν οσα λέγονται και πάνε β' γύρο Νικολόπουλος και Πελετιδης με βαριά καρδιά αναγκαστικά οι νεοδημοκρατες θα ψηφίσουν Νικολόπουλο καθώς πρέπει ο αριστερό λαϊκισμός (που εξέθρεψε ο ΣΥΡΙΖΑ και τρέφει και τον Πελετιδη) να ηττηθεί επειγόντως. Δεν νοείται η τρίτη μεγαλύτερη πόλη της Ελλάδας να έχει δήμαρχο Σταλινιστη αντιευρωπαιστη που ρεζιλευει την χώρα διεθνώς με την αντιευρωπαϊκή και αντιδυτικη στάση του: https://m.tvxs.gr/mo/i/256737/f/news/el ... esbis.html .
Ο Πελετίδης είχε κερδίσει το δήμο, λόγω της φθοράς που είχε η δημοτική παράταξη της ΝΔ. Δεν θέλει να ακούει για φθαρμένες παρατάξεις ο κόσμος.

Ο Νικολόπουλος είναι αλλιώς. Είναι και αντιμνημονιακός.

Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: Δημοσκόπ ηση για δήμο Πάτρας: ο Νικολόπουλος νικητής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 04 Μάιος 2019, 00:01

Golden Age έγραψε:
03 Μάιος 2019, 23:43


Ο Νικολόπουλος είναι αλλιώς. Είναι και αντιμνημονιακός.
Και γυπας.

Εικόνα
Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

Άβαταρ μέλους
Patriot
Δημοσιεύσεις: 854
Εγγραφή: 13 Ιαν 2019, 22:06

Re: Δημοσκόπ ηση για δήμο Πάτρας: ο Νικολόπουλος νικητής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Patriot » 04 Μάιος 2019, 00:05

Pam έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:56
pylothess έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:06


Κάτι πιο άμεσο. Ο Νικολόπουλος από ποιο κόμμα ειναι; Αν πάει β' γύρο ο Πελετίδης υπάρχει περίπτωση να τον στηρίξει η ΝΔ;
Ο Νικολόπουλος ήταν στην ΝΔ μετά πήγε στους ΑΝΕΛ και τώρα κατεβαίνει ως ανεξάρτητος υποψήφιος δήμαρχος. Η ΝΔ στηρίζει Παπαδηματο και στόχος είναι να εκλεγεί δήμαρχος ο Παπαδηματος και όχι ο Πελετιδης ή ο Νικολόπουλος καθώς ο Παπαδηματος είναι ένας άνθρωπος με όραμα για την Πάτρα.Τώρα αν γίνουν οσα λέγονται και πάνε β' γύρο Νικολόπουλος και Πελετιδης με βαριά καρδιά αναγκαστικά οι νεοδημοκρατες θα ψηφίσουν Νικολόπουλο καθώς πρέπει ο αριστερό λαϊκισμός (που εξέθρεψε ο ΣΥΡΙΖΑ και τρέφει και τον Πελετιδη) να ηττηθεί επειγόντως. Δεν νοείται η τρίτη μεγαλύτερη πόλη της Ελλάδας να έχει δήμαρχο Σταλινιστη αντιευρωπαιστη που ρεζιλευει την χώρα διεθνώς με την αντιευρωπαϊκή και αντιδυτικη στάση του: https://m.tvxs.gr/mo/i/256737/f/news/el ... esbis.html .
Δεν είμαι φαν του Πελετιδη αλλά γιατί προσβλήθηκε ο Αμερικανός πρέσβης;Επειδή ο δήμαρχος δεν τον υποδέχθηκε και δεν ήθελε να τον συναντήσει ή το πανό που κρεμαστή στο δημαρχείο και χαρακτήριζε ανεπιθύμητο τον πρέσβη των ΗΠΑ(που στο κάτω κάτω δεν είναι και αθώες περισότερες οι ΗΠΑ);Γιατί πρέπει να βαρανε όλοι οι επίσημοι αξιωματούχοι προσοχή στον πρέσβη της Αμερικής;
Υπεράνω όλων η πατρίς

Άβαταρ μέλους
Pam
Δημοσιεύσεις: 1487
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2018, 01:10

Re: Δημοσκόπ ηση για δήμο Πάτρας: ο Νικολόπουλος νικητής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pam » 04 Μάιος 2019, 00:20

Patriot έγραψε:
04 Μάιος 2019, 00:05
Pam έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:56
pylothess έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:06


Κάτι πιο άμεσο. Ο Νικολόπουλος από ποιο κόμμα ειναι; Αν πάει β' γύρο ο Πελετίδης υπάρχει περίπτωση να τον στηρίξει η ΝΔ;
Ο Νικολόπουλος ήταν στην ΝΔ μετά πήγε στους ΑΝΕΛ και τώρα κατεβαίνει ως ανεξάρτητος υποψήφιος δήμαρχος. Η ΝΔ στηρίζει Παπαδηματο και στόχος είναι να εκλεγεί δήμαρχος ο Παπαδηματος και όχι ο Πελετιδης ή ο Νικολόπουλος καθώς ο Παπαδηματος είναι ένας άνθρωπος με όραμα για την Πάτρα.Τώρα αν γίνουν οσα λέγονται και πάνε β' γύρο Νικολόπουλος και Πελετιδης με βαριά καρδιά αναγκαστικά οι νεοδημοκρατες θα ψηφίσουν Νικολόπουλο καθώς πρέπει ο αριστερό λαϊκισμός (που εξέθρεψε ο ΣΥΡΙΖΑ και τρέφει και τον Πελετιδη) να ηττηθεί επειγόντως. Δεν νοείται η τρίτη μεγαλύτερη πόλη της Ελλάδας να έχει δήμαρχο Σταλινιστη αντιευρωπαιστη που ρεζιλευει την χώρα διεθνώς με την αντιευρωπαϊκή και αντιδυτικη στάση του: https://m.tvxs.gr/mo/i/256737/f/news/el ... esbis.html .
Δεν είμαι φαν του Πελετιδη αλλά γιατί προσβλήθηκε ο Αμερικανός πρέσβης;Επειδή ο δήμαρχος δεν τον υποδέχθηκε και δεν ήθελε να τον συναντήσει ή το πανό που κρεμαστή στο δημαρχείο και χαρακτήριζε ανεπιθύμητο τον πρέσβη των ΗΠΑ(που στο κάτω κάτω δεν είναι και αθώες περισότερες οι ΗΠΑ);Γιατί πρέπει να βαρανε όλοι οι επίσημοι αξιωματούχοι προσοχή στον πρέσβη της Αμερικής;
Το να αναρταει πανό στο δημαρχείο της Πάτρας (λες και βρίσκεται στο κομματικό του τσιφλίκι) που να χαρακτηρίζει τον πρέσβη της μεγαλύτερης παγκόσμιας δύναμης και σημαντικού συμμάχου της χώρας ως ανεπιθύμητο όταν ο πρέσβης πήγε στην Πάτρα για να πάρει μέρος στον ποδηλατοδρομο και να κάνει έτσι διαφήμιση στην Πάτρα ως πόλη καθώς και το να αρνείται να τον συναντήσει έστω εθιμοτυπικά δείχνει ότι ο Πελετιδης είναι είτε ανόητος, είτε κομματικά αγκυλωμενος σε μία ιδεολογία εκτός τόπου και χρόνου παρόμοια με των χρυσαυγιτων(έξω από την ΕΕ και έξω από το ΝΑΤΟ).Ο δήμαρχος είναι εκπρόσωπος του ελληνικού κράτους και πρέπει να συμπεριφέρεται ανάλογα. Σε κάθε περίπτωση δείχνει ότι ως δήμαρχος της τρίτης μεγαλύτερης πόλης της χώρας είναι ακατάλληλος γι αυτή τη θέση καθώς έτσι βλάπτει την πόλη και την εικόνα της(καθώς και την εικόνα της χώρας) διεθνώς.
Τάδε έφη Αρίστος:
ΧΑ και ΚΚΕ θα παρουν μαζι 20%.

Συριζα και ΝΔ θα παρουν μαζι 65%.

Θα μεινουν εκτος Βουλης κομματα που πηραν ψηφους 15%.

Άβαταρ μέλους
Ivelius
Δημοσιεύσεις: 175
Εγγραφή: 11 Ιουν 2018, 20:13
Phorum.gr user: Ivelius

Re: Δημοσκόπ ηση για δήμο Πάτρας: ο Νικολόπουλος νικητής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ivelius » 04 Μάιος 2019, 00:21

Drexler έγραψε:
04 Μάιος 2019, 00:01
Golden Age έγραψε:
03 Μάιος 2019, 23:43


Ο Νικολόπουλος είναι αλλιώς. Είναι και αντιμνημονιακός.
Και γυπας.

Εικόνα
Τι ύψος έχει;
ΛΟΒΕΡΔΟ ΣΕ ΑΓΑΠΩ :g094:

Άβαταρ μέλους
Drexler
Δημοσιεύσεις: 8047
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 11:43

Re: Δημοσκόπ ηση για δήμο Πάτρας: ο Νικολόπουλος νικητής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Drexler » 04 Μάιος 2019, 00:24

Ivelius έγραψε:
04 Μάιος 2019, 00:21
Drexler έγραψε:
04 Μάιος 2019, 00:01
Golden Age έγραψε:
03 Μάιος 2019, 23:43


Ο Νικολόπουλος είναι αλλιώς. Είναι και αντιμνημονιακός.
Και γυπας.

Εικόνα
Τι ύψος έχει;
Μετριου τον κοβω.
Με λογισμό και μ' όνειρο τσακίζουμε το ημιπρολεταριάτο!

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33255
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Δημοσκόπ ηση για δήμο Πάτρας: ο Νικολόπουλος νικητής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 04 Μάιος 2019, 09:41

pylothess έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:43
Μπορεί να μου πει κανένας περιληπτικά το έργο του; Είμαι περίεργος να δω τι διαφορετικό έκανε ένας κομμουνιστής δήμαρχος .Τι έκανε δηλαδή που δεν θα μπορούσε να κάνει ένας αστός;
δεν εκανε μεγαλα κοστοβορα εργα, να χρεωσει το δημο και να παντελονιασει μιζες απο τους εργολαβους. ολοι οι "αστοι" το εκαναν, βασικα αυτος ειναι ο λογος που θελουν να γινουν δημαρχοι οι περισσοτεροι, οι μιζες.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 35460
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Δημοσκόπηση για δήμο Πάτρας: ο Νικολόπουλος νικητής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 04 Μάιος 2019, 09:45

Golden Age έγραψε:
03 Μάιος 2019, 23:37
πατησιωτης έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:17
pylothess έγραψε:
03 Μάιος 2019, 21:06
Κάτι πιο άμεσο. Ο Νικολόπουλος από ποιο κόμμα ειναι; Αν πάει β' γύρο ο Πελετίδης υπάρχει περίπτωση να τον στηρίξει η ΝΔ;
Mάλλον ουδέτερη θα μείνει.Πάντως τον Νικολόπουλο δεν θέλουν να τον βλέπουν.
Κυρίως κατεβαίνει υποψήφιος του ΚΚΕ απέναντι σε δεξιό υποψήφιο. Το λογικό είναι η ΝΔ να θέλει να κερδίσει το ΚΚΕ.
Εγώ ειλικρινά σου λέω ότι εάν ψήφιζα στην Πάτρα και είχα τέτοιο δίλημμα δεν θα πήγαινα να ψηφίσω παρ ότι αντικομμουνιστής.Έχω αλλεργία στους βλακοδεξιούς.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 33255
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: Δημοσκόπ ηση για δήμο Πάτρας: ο Νικολόπουλος νικητής

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 04 Μάιος 2019, 09:51

Patriot έγραψε:
04 Μάιος 2019, 00:05

Δεν είμαι φαν του Πελετιδη αλλά γιατί προσβλήθηκε ο Αμερικανός πρέσβης;Επειδή ο δήμαρχος δεν τον υποδέχθηκε και δεν ήθελε να τον συναντήσει ή το πανό που κρεμαστή στο δημαρχείο και χαρακτήριζε ανεπιθύμητο τον πρέσβη των ΗΠΑ(που στο κάτω κάτω δεν είναι και αθώες περισότερες οι ΗΠΑ);Γιατί πρέπει να βαρανε όλοι οι επίσημοι αξιωματούχοι προσοχή στον πρέσβη της Αμερικής;
ας μην βαρεσει προσοχη και ας μην τον συνατησει. δεν ηρθε ως επισημος αντιπροσωπος των ηπα σε διπλωματικη αποστολη, να κανει ποδηλατο ηρθε. ειναι επικη ξεφτιλα να βαζεις πανω χαρακτηριζοντας ανεπιθυμητο εναν που ηρθε να κανει ποδηλατο.

επισης, η πατρα εχει βρεττανικο υποπροξενειο. γιατι δεν το κλεινει; γιατι δεν κρεμα πανω απεναντι, να φυγουν οι ιμπεριαλιστες;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών