πολιτικό τσεκ-απ!!!

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: πολιτικό τσεκ-απ!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 15 Μάιος 2019, 21:37

Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Ju-87
Δημοσιεύσεις: 4624
Εγγραφή: 19 Μάιος 2018, 14:16

Re: πολιτικό τσεκ-απ!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ju-87 » 15 Μάιος 2019, 21:37

Πασοκόσκυλο
Δημοκράτης έγραψε:
31 Αύγ 2021, 14:42
Από εκεί και πέρα είναι φανερό ότι ψήφισα μαλακα
AlienWay έγραψε:
05 Οκτ 2021, 22:00
Η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Επαναλαμβάνω, η ΝΔ είναι βαθιά δεξιά.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: πολιτικό τσεκ-απ!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 15 Μάιος 2019, 21:38

Nero έγραψε:
15 Μάιος 2019, 21:35


Η παραδοχή ότι η εξαγορά ψήφων είναι εξαγορά ψήφων αλλά θα την ψηφίσουμε because reasons είναι ταφόπλακα για 'μενα. Δε λερώνω να χέρια μου με τόσο βαθιά λαϊκίστικο κόμμα που δεν έχει καμιά διάθεση να αλλάξει
Για ποιά εξαγορά ψήφων μιλάς;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Uppercut

Re: πολιτικό τσεκ-απ!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 15 Μάιος 2019, 21:39

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
15 Μάιος 2019, 21:38
Nero έγραψε:
15 Μάιος 2019, 21:35


Η παραδοχή ότι η εξαγορά ψήφων είναι εξαγορά ψήφων αλλά θα την ψηφίσουμε because reasons είναι ταφόπλακα για 'μενα. Δε λερώνω να χέρια μου με τόσο βαθιά λαϊκίστικο κόμμα που δεν έχει καμιά διάθεση να αλλάξει
Για ποιά εξαγορά ψήφων μιλάς;
Για το επίδομα λέει.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: πολιτικό τσεκ-απ!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 15 Μάιος 2019, 21:40

Εικόνα

Δεν είμαι αρκετά δεξιός ακόμη, σπεύδω στο υτ του άδωνι για μια επανάληψη των βασικότερων σημείων
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: πολιτικό τσεκ-απ!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 15 Μάιος 2019, 21:40

Uppercut έγραψε:
15 Μάιος 2019, 21:39
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
15 Μάιος 2019, 21:38
Nero έγραψε:
15 Μάιος 2019, 21:35


Η παραδοχή ότι η εξαγορά ψήφων είναι εξαγορά ψήφων αλλά θα την ψηφίσουμε because reasons είναι ταφόπλακα για 'μενα. Δε λερώνω να χέρια μου με τόσο βαθιά λαϊκίστικο κόμμα που δεν έχει καμιά διάθεση να αλλάξει
Για ποιά εξαγορά ψήφων μιλάς;
Για το επίδομα λέει.
Οι ζαίοι δεν το δώσανε αυτό;
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Nero

Re: πολιτικό τσεκ-απ!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 15 Μάιος 2019, 21:41

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
15 Μάιος 2019, 21:38
Nero έγραψε:
15 Μάιος 2019, 21:35


Η παραδοχή ότι η εξαγορά ψήφων είναι εξαγορά ψήφων αλλά θα την ψηφίσουμε because reasons είναι ταφόπλακα για 'μενα. Δε λερώνω να χέρια μου με τόσο βαθιά λαϊκίστικο κόμμα που δεν έχει καμιά διάθεση να αλλάξει
Για ποιά εξαγορά ψήφων μιλάς;
αυτή του Τσίπρα. Αυτό εδώ το πράγμα είναι τεράστια ξεφτίλα, ίσως μεγαλύτερη ξεφτίλα απο του Τσίπρα που δίνει το επίδομα...


Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: πολιτικό τσεκ-απ!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 15 Μάιος 2019, 21:42

Εικόνα

Ούτε αρκετά λελές :a040: Με κατέστρεψε αυτό το τεστ γτχμ
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Uppercut

Re: πολιτικό τσεκ-απ!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Uppercut » 15 Μάιος 2019, 21:45

Nero έγραψε:
15 Μάιος 2019, 21:41
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
15 Μάιος 2019, 21:38
Nero έγραψε:
15 Μάιος 2019, 21:35


Η παραδοχή ότι η εξαγορά ψήφων είναι εξαγορά ψήφων αλλά θα την ψηφίσουμε because reasons είναι ταφόπλακα για 'μενα. Δε λερώνω να χέρια μου με τόσο βαθιά λαϊκίστικο κόμμα που δεν έχει καμιά διάθεση να αλλάξει
Για ποιά εξαγορά ψήφων μιλάς;
αυτή του Τσίπρα. Αυτό εδώ το πράγμα είναι τεράστια ξεφτίλα, ίσως μεγαλύτερη ξεφτίλα απο του Τσίπρα που δίνει το επίδομα...

Nero, εγώ συμφωνώ μαζί σου, είμαι και κατά των επιδομάτων από θέση αρχής. Θέλω να μην μας παίρνει τα λεφτά το κράτος εξαρχής και να κάνουμε ό,τι γουστάρουμε με τα λεφτά μας. Αλλά δε πρόκειται να έρθει ξαφνικά libertarian κόμμα στην Ελλάδα, είναι πολλά που δε μ' αρέσουν κι εμένα στη ΝΔ, αλλά αν περιμένουμε να δημιουργηθεί πρώτα κανένας σούπερ πολιτικός συνδυασμός που θα μας πείθει 100% πριν αποφασίσουμε να διώξουμε τους λεχριταράδες του ΣΥΡΙΖΑ, παίζουμε το παιχνίδι τους.

Η Ν.Δ. με τα θέματα της είναι η λιγότερη λαϊκιστική επιλογή που υπάρχει κι είναι η δυνατότητα να φύγει αυτό το πράγμα που είναι κάτι πολύ, πολύ χειρότερο από μία απλώς κακή κυβέρνηση.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Uppercut την 15 Μάιος 2019, 21:49, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

ellania dynami
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 09 Φεβ 2019, 23:04
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΌΠΥΡΓΟΣ

Re: πολιτικό τσεκ-απ!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ellania dynami » 15 Μάιος 2019, 21:48

συμπλήρωσα το τεστ και καταγγέλλω το γεγονός ότι δεν συμπεριλαμβάνεται η ελλήνων συνέλευσις του έθνους των ελλήνων αρτέμη σώρρα στα αποτελέσματα που εξάγει έπειτα...μη βλέπουν οι έλληνες το αν ταυτίζονται οι θέσεις τους με την εσυ ώστε να κατευθύνονται προς την ψήφιση της;
ποιος ο λόγος που συμβαίνει αυτό τη στιγμή που συμμετάσχει στις ευρωεκλογές του μαιου 2019 κανονικότατα;
ποιος ο λόγος που δεν υπάρχει ερώτηση σχετικά με την περιουσία του κυρίαρχου έθνους των ελλήνων; μήπως επειδή κανένα κόμμα δεν τη διεκδικεί και όλα κωφεύουν στις τοποθετήσεις της εσυ;
ψήφισα υπέρ της αυστηροποίησης των ποινών των αναρχικών τρομοκρατών τύπου αυτών που τρομοκράτησαν τους έλληνες ιθαγενείς πολίτες στην εσυ ξάνθης 2 εκρηκτικοί μηχανισμοί και απειλητικές συγκεντρώσεις και γραψίματα αυτά΄.
http://votematch.gr/advice/index2.php?u ... 6&sid=6721
ΣΤΗΝ 7 ΙΟΥΛΙΟΥ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΤΕΜΙΟ ΣΩΡΡΑ Β ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: πολιτικό τσεκ-απ!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 15 Μάιος 2019, 21:49

Nero έγραψε:
15 Μάιος 2019, 21:41

αυτή του Τσίπρα. Αυτό εδώ το πράγμα είναι τεράστια ξεφτίλα, ίσως μεγαλύτερη ξεφτίλα απο του Τσίπρα που δίνει το επίδομα...

Δεν είστε σοβαροί ρε μλκς, σαν τον άλλο προχθές που ήθελε ρομποτάκια και γιου μπι άι, απευθείας χωρίς να περάσει από την αφετηρία και χωρίς να συλλέξει 200 ευρώ. Επειδή δεν κατάπιε το (παιδαριώδες) στρατήγημα πίκου για ένα ουάν οφ επίδομα; Και όταν ταυτόχρονα το καταγγέλει και θυμίζει ότι η κυβέρνηση νδ θα ακολουθήσει τη δική της πολιτική; Ενώ έχομε δει όσα έχομε δεί τα τελευταία τέσσερα έτη; Δεν είστε σοβαροί, ξαναγράφω
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ την 15 Μάιος 2019, 21:50, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

ellania dynami
Δημοσιεύσεις: 30
Εγγραφή: 09 Φεβ 2019, 23:04
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΌΠΥΡΓΟΣ

Re: πολιτικό τσεκ-απ!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ellania dynami » 15 Μάιος 2019, 21:50

όχι δε συμφωνώ ούτε με τον βελόπουλο ούτε με τον μιχαλολιάκο κι ας έκανα το λάθος να τον στηρίξω να στηρίξω το ανθελληνικό παρακρατικό καθεστώς και τα πλοκάμια του. αλλά δε θα τους ψηφίσω τώρα γιατί
πως να συμφωνώ αφού αρνούνται να δεχθούν τα λεφτά που ανήκουν στον ελληνικό λαό;
το τεστ αυτό είναι παραπλανητικό
ΣΤΗΝ 7 ΙΟΥΛΙΟΥ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΗΝΕΣ ΨΗΦΙΖΟΥΜΕ ΕΛΛΗΝΩΝ ΣΥΝΕΛΕΥΣΙΣ ΑΡΤΕΜΙΟ ΣΩΡΡΑ Β ΑΘΗΝΩΝ ΝΟΤΙΟΥ ΤΟΜΕΑ

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27048
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: πολιτικό τσεκ-απ!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 15 Μάιος 2019, 21:51

άνοιξε πμ να δεις κι άλλο πλοκάμι
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
μίστερ μαξ
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 9289
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 11:18

Re: πολιτικό τσεκ-απ!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από μίστερ μαξ » 15 Μάιος 2019, 21:53

Εικόνα

Α)To θεωρώ αποτυχία οτι δεν βγήκα -100% ΧΑ.
Β)Δεν θα ψηφίσω στις ευρωεκλογες
Αντι-Πουτιν, Αντι-Ζελενσκυ
Τα κράτη ματώνουν της γειτονιας τον χάρτη

πατησιωτης
Δημοσιεύσεις: 34350
Εγγραφή: 06 Ιαν 2019, 06:41
Phorum.gr user: πατησιωτης
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: πολιτικό τσεκ-απ!!!

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από πατησιωτης » 15 Μάιος 2019, 21:53

ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
15 Μάιος 2019, 21:40
Εικόνα

Δεν είμαι αρκετά δεξιός ακόμη, σπεύδω στο υτ του άδωνι για μια επανάληψη των βασικότερων σημείων
Βάλε και να δεις τι βγαίνει στα ευρωπαϊκά κόμματα.Εγώ έβαλα τα δικά μου και ενώ σε όλες τις χώρες μου έβγαιναν κεντροδεξιά κόμματα,στην Ισπανία μου βγήκε ότι συμφωνώ πιο πολύ με τους Σιουνταντάνος και μετά το Σοσιαλιστικό Κόμμα. :o Άφαντο το Λαικό Κόμμα και αναρωτιέμαι σε τι διαφωνεί με τους υπόλοιπους του ΕΛΚ.Μάλλον ο Φράνκο είχε βαριά επίδραση. :lol:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών