BEST SEX EVER

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιουν 2019, 17:34

enaon έγραψε:
04 Ιουν 2019, 17:33
Naida έγραψε:
04 Ιουν 2019, 16:22
:sal9:

Ε μα.
μπράβο νάιδα, πέρασες την πρώτη πίστα του ορέστη :lol:



ο λολεκ πρέπει να είναι πιο δύσκολος, νομίζω ποτέ δεν εννοεί αυτό που γράφει.
Καλά, καλά.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
blackpaint
Δημοσιεύσεις: 9596
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 00:37

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από blackpaint » 04 Ιουν 2019, 17:35

lolek1 έγραψε:
04 Ιουν 2019, 17:00
blackpaint έγραψε:
04 Ιουν 2019, 16:42
lolek1 έγραψε:
04 Ιουν 2019, 16:33
αρα μας λες πως ο βιασμος δεν ειναι δα και κατι τοσο σοβαρο ε;

Αυτο με τον οργασμο που υποτιθεται βιωνουν οι βιασθεισες που το ειδες γραμμενο; Για πες, εχει ενδιαφερον.

Κι απο που κι ως που ο οργασμος σημαινει συγκαταθεση;
για την σοβαροτητα δεν σχολιασα κατι. ειναι νομικο θεμα. ο βιασμος ειναι μια παρανομια.
για τον οργασμο ειναι πολυ γνωστο ενα μεγαλο ποσοστο γυναικων εχει οργασμο κατα την διαρκεια του.

https://www.google.com/search?q=orgasm+ ... e&ie=UTF-8
το θεμα ειναι τοσο μεγαλο που για να δωθει νομικη λυση θεωρητε οτι οι γυναικες για να προστατεψουν τα γεννητικα οργανα κατα τον βιασμο λιπαινετε και διαστελλεται ο κολπος αυτοματα κτλ γιατι απο τα πολυ παλια χρονια επιβιωσαν και καναν απογονους οι γυναικες που μπορουσαν να αντεξουν βιασμους χωρις να υποστουν σωματικη βλαβη.
Ωραια. Αρα ηδη γνωριζες πως ο κολπος υγραινεται αυτοματα και χωρις αυτο να προκαλειται απο σεξουαλικο ερεθισμο, παρολαυτα, ισχυριστηκες πως αυτο ειναι μια μορφη συγκαταθεσης του θυματος και πως απαξ και συμβει, δεν υφισταται βιασμος.
Εισαι λιγο καθαρματακι δηλαδη. Οχι πως δεν το ξεραμε ηδη. φροντισες να το επιβεβαιωσεις μονος σου.

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 04 Ιουν 2019, 17:42

Ερμής έγραψε:
04 Ιουν 2019, 17:30
ΓΑΛΗ έγραψε:
04 Ιουν 2019, 16:22
Κατά τη γνώμη μου, η μόνη που είναι εντός θέματος είναι η Αθηνά.

Οι υπόλοιπες περιγραφές μου θυμίζουν κάτι τέτοιο

https://www.imdb.com/list/ls058479560/
link;
Αν εννοείς τα ποστ της Αθηνάς, ξεκινανε απο 14 σελίδα φιλε
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 04 Ιουν 2019, 17:48

Naida έγραψε:
04 Ιουν 2019, 17:33
Τι εννοείς;
Ουυυυυυφ


Σου ειπε ο ΓΓ ποσο μοιαζετε, ειπες καμια σχεση. Διαμαρτυρήθηκα οχι επειδή ειμαι ο δικηγόρος του (αν και εχω αναλάβει αρκετές χελλικες υποθέσεις) αλλα γιατι :

1.ΤΟΛΜΑΣ να λες σε καποιον καμια σχεση, ενώ πρόσθεσες ΜΕΤΑ οτι το έκανες για λογους εκδίκησης, είχες προηγούμενα και οχι στο ποστ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ σου ειπε έστω και χαριτωλογοντας ποσο μοιάζουμε
2.απο την αλλη, στο δικό του ποστ αν και δεν διευκρινιζεται ρητως ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕ , εσυ έβγαλες πρωτα συμπερασμα, του απεδωσες το πιο ποταπό κίνητρο και μετα προσθέτεις και μια πλαγια ερωτηση, μην τυχόν το έκανε επειδή οντως δεν γούσταρε και αρα....μοιάζετε

Ολα τα παταπανω τυπισσσα, δείχνουν 1 και μόνο 1 πραγμα για σενα: Οτι θες όπως και να χει, να εισαι απο πανω. Και αυτο συγχωρείται, μονο αν θες να τελειώσεις (για να μαστε και οντοπικ)
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 04 Ιουν 2019, 17:49

Naida έγραψε:
04 Ιουν 2019, 17:34
enaon έγραψε:
04 Ιουν 2019, 17:33
Naida έγραψε:
04 Ιουν 2019, 16:22
:sal9:

Ε μα.
μπράβο νάιδα, πέρασες την πρώτη πίστα του ορέστη :lol:



ο λολεκ πρέπει να είναι πιο δύσκολος, νομίζω ποτέ δεν εννοεί αυτό που γράφει.
Καλά, καλά.
Καλάμια
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 04 Ιουν 2019, 17:55

LEONAS έγραψε:
03 Ιουν 2019, 23:11
don't speak έγραψε:
03 Ιουν 2019, 23:08
LEONAS έγραψε:
03 Ιουν 2019, 22:55



Δηλαδή ενώ είχες σπιράλ ο άλλος βαρουσε κουπί για να μείνεις έγκυος;
Κάτεργο έκανε .

:smt005::smt005:
Έπρεπε να την είχα εγώ που σαν Υδραυλικός ξέρω από σπιράλ

Υδραυλικός με κότερο τυπε????


Βαστα τομσεν
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 04 Ιουν 2019, 18:00

Ζενίθεδρος έγραψε:
03 Ιουν 2019, 23:56
...

Αν αυτο ειναι υπονοούμενο για την γνησιοτητα της ιστορίας του ΓΓ, επιφυλάσσομαι ως δικηγόρος του να προσκομισουμε αποδείξεις απο τα διόδια του πηγαινελα στην παρτούζα....
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ενωσηΚ την 04 Ιουν 2019, 18:10, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιουν 2019, 18:02

ενωσηΚ έγραψε:
04 Ιουν 2019, 17:48
Naida έγραψε:
04 Ιουν 2019, 17:33
Τι εννοείς;
Ουυυυυυφ


Σου ειπε ο ΓΓ ποσο μοιαζετε, ειπες καμια σχεση. Διαμαρτυρήθηκα οχι επειδή ειμαι ο δικηγόρος του (αν και εχω αναλάβει αρκετές χελλικες υποθέσεις) αλλα γιατι :

1.ΤΟΛΜΑΣ να λες σε καποιον καμια σχεση, ενώ πρόσθεσες ΜΕΤΑ οτι το έκανες για λογους εκδίκησης, είχες προηγούμενα και οχι στο ποστ ΒΑΣΕΙ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ σου ειπε έστω και χαριτωλογοντας ποσο μοιάζουμε
2.απο την αλλη, στο δικό του ποστ αν και δεν διευκρινιζεται ρητως ΓΙΑΤΙ ΕΦΥΓΕ , εσυ έβγαλες πρωτα συμπερασμα, του απεδωσες το πιο ποταπό κίνητρο και μετα προσθέτεις και μια πλαγια ερωτηση, μην τυχόν το έκανε επειδή οντως δεν γούσταρε και αρα....μοιάζετε

Ολα τα παταπανω τυπισσσα, δείχνουν 1 και μόνο 1 πραγμα για σενα: Οτι θες όπως και να χει, να εισαι απο πανω. Και αυτο συγχωρείται, μονο αν θες να τελειώσεις (για να μαστε και οντοπικ)

Γιατί να μη το πω; αφού καμία σχέση η μια περίπτωση με την άλλη και επεξήγησα στη συνέχεια τους λόγους.
Ο ΓΓ το είπε γιατί έφυγε από το πρώτο ποστ. Ξαναδιάβασέ το μάλλον δεν το εμπέδωσες καλά.
Τα υπόλοιπα είναι δικές σου εκτιμήσεις και αντιλαμβάνεσαι πόσο τις υπολογίζω.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιουν 2019, 18:03

Παιδιά αυτή τη φωτό του Ζένιθρου μη την αναπαράγετε please.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32712
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 04 Ιουν 2019, 18:04

lolek1 έγραψε:
04 Ιουν 2019, 16:33
τα πραματα περι βιασμου ειναι πολυ απλα.
εαν υπαρχει κολπικη διεισδυση πεους η γυναικα το ηθελε για αυτο μουσκεψε ο κολπος διεσταλει κτλ κτλ αλλιως οπως πολυ καλα ξερουμε δεν μπαινει ουτε μολυβι.
αλλωστε ενας γιατρος ευκολα μπορει να καταλαβει εαν κατα την διαρκεια της επαφης η γυναικα ειχε διεγερθει ερωτικα.
τωρα αν εχει και οργασμο, που συμβαινει πολυ συχνα, τοτε σε καμμια περπτωση δεν πρεπει να θεωρητε βιασμος.
αυτα τα λιγα!!!!
αμα εσενα σου τονε βαλουνε στον κωλο μεχρι αιματος, αλλα εχεις ανακλαστικη στυση επειδη ερεθιστηκε ο προστατης, θα πεις οτι σε βιασαν η μπα;
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 04 Ιουν 2019, 18:07

Δεν με νοιαζει καθολου αν υπολογίζεις τις εκτιμήσεις μου οχι γιατι ειμαι αλάνθαστος αλλα γιατι εσυ δεν αναγνωσκεις προσεκτικά. Έγραψε οτι ένιωσε αντρας που δεν υπεκυψε στην θέληση των άλλων, αλλα αυτο δεν συνεπάγεται οτι ειχε διαφορετική θέληση εξαρχής, ώστε να επιμείνει και να νιώσει άντρας. Επίσης, αφού πρόσθεσες εκ των υστέρων το κίνητρο στην δικη σου περίπτωση, σαφώς και ειναο ακομψη η διατύπωση"καμια σχεση". Εμμενω λοιπον στο αρχικό μου συμπέρασμα που στο κατω κατω δεναποτελει και καμια τρομακτική ετυμηγορία διά εσενα, κουβέντα κανουμε επι πραγματικων ή νοητων παραδειγματων. Καλή συνεχεια, τύπισσα.
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Άβαταρ μέλους
ενωσηΚ
Δημοσιεύσεις: 1105
Εγγραφή: 03 Μάιος 2019, 01:26

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ενωσηΚ » 04 Ιουν 2019, 18:09

Ασέβαστος έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:04
lolek1 έγραψε:
04 Ιουν 2019, 16:33
τα πραματα περι βιασμου ειναι πολυ απλα.
εαν υπαρχει κολπικη διεισδυση πεους η γυναικα το ηθελε για αυτο μουσκεψε ο κολπος διεσταλει κτλ κτλ αλλιως οπως πολυ καλα ξερουμε δεν μπαινει ουτε μολυβι.
αλλωστε ενας γιατρος ευκολα μπορει να καταλαβει εαν κατα την διαρκεια της επαφης η γυναικα ειχε διεγερθει ερωτικα.
τωρα αν εχει και οργασμο, που συμβαινει πολυ συχνα, τοτε σε καμμια περπτωση δεν πρεπει να θεωρητε βιασμος.
αυτα τα λιγα!!!!
αμα εσενα σου τονε βαλουνε στον κωλο μεχρι αιματος, αλλα εχεις ανακλαστικη στυση επειδη ερεθιστηκε ο προστατης, θα πεις οτι σε βιασαν η μπα;

Χιχιχι
LEONAS έγραψε:
25 Ιουν 2019, 15:51
Εγώ ξυπόλητος και ξεβρακωτος

Athina__P
Δημοσιεύσεις: 2479
Εγγραφή: 28 Μάιος 2018, 23:01

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Athina__P » 04 Ιουν 2019, 18:12

Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2019, 16:00
Ρε χαμένα έλεος!!

Best sex ever λέει το νήμα. Για βιασμούς λέτε εσείς.
Σοβαρά τώρα, όσο και είναι τιμητικό για το αντρικό φύλο που γίνεται εδώ μάθημα για το τι είναι το σωστό και το χμ... φυσιολογικό; Αυτό θα μείνει από τόπικ με τέτοιο τίτλο; :102::roll: Απογοητευτικό...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιουν 2019, 18:15

ενωσηΚ έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:07
Δεν με νοιαζει καθολου αν υπολογίζεις τις εκτιμήσεις μου οχι γιατι ειμαι αλάνθαστος αλλα γιατι εσυ δεν αναγνωσκεις προσεκτικά. Έγραψε οτι ένιωσε αντρας που δεν υπεκυψε στην θέληση των άλλων, αλλα αυτο δεν συνεπάγεται οτι ειχε διαφορετική θέληση εξαρχής, ώστε να επιμείνει και να νιώσει άντρας. Επίσης, αφού πρόσθεσες εκ των υστέρων το κίνητρο στην δικη σου περίπτωση, σαφώς και ειναο ακομψη η διατύπωση"καμια σχεση". Εμμενω λοιπον στο αρχικό μου συμπέρασμα που στο κατω κατω δεναποτελει και καμια τρομακτική ετυμηγορία διά εσενα, κουβέντα κανουμε επι πραγματικων ή νοητων παραδειγματων. Καλή συνεχεια, τύπισσα.

Είναι άκομψη η διατύπωση; εγώ έκανα και επεξήγηση από πάνω γιατί :102:
Τέσπα, στο καλό νεαρέ.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: BEST SEX EVER

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 04 Ιουν 2019, 18:16

Athina__P έγραψε:
04 Ιουν 2019, 18:12
Gherschaagk έγραψε:
04 Ιουν 2019, 16:00
Ρε χαμένα έλεος!!

Best sex ever λέει το νήμα. Για βιασμούς λέτε εσείς.
Σοβαρά τώρα, όσο και είναι τιμητικό για το αντρικό φύλο που γίνεται εδώ μάθημα για το τι είναι το σωστό και το χμ... φυσιολογικό; Αυτό θα μείνει από τόπικ με τέτοιο τίτλο; :102::roll: Απογοητευτικό...
Πες τίποτα να στρώσει πάλι :lol:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών