Άλλος ένας Δεξιός διεγράφη απο τη ΝΔ

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Άλλος ένας Δεξιός διεγράφη απο τη ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 06 Ιουν 2019, 19:27

southern έγραψε:
06 Ιουν 2019, 19:14
Pirate7G έγραψε:
06 Ιουν 2019, 19:10
southern έγραψε:
06 Ιουν 2019, 18:06

θα βγει βουλευτής αρέσει στο πλέον συντηρητικό κομμάτι της κοινωνίας. Και θα ξεπεράσει πολλά γνωστά ονόματα. Αυτοί οι πλέον συντηρητικοί της ΝΔ και ο Φαήλος είναι τα τελευταία αναχώματα απέναντι στον πραγματικό εξτρεμισμό.
Μα ο Μπογδάνος είναι ακροδεξιός εξτρεμιστης. Πραγματικός εξτρεμιστης. Έχει εμφυλιοπολεμική ρητορική, αντιαριατερο φανατισμό, ρατσιστική αντίληψη και του αρέσει να είναι γενικά ακραίος.
Πρέπει να είναι πολύ ανόητος κάποιος για να ψηφίσει αυτόν τον γλίτσα. Βεβαίως η δεξιά κι ακροδεξιά δεν φημίζονται για τους εχέφρονες, σοβαρούς, μετρημένους, αξιόλογους και με παιδεία πολιτικούς. Αντιθέτως μόνο τσαρλατάνους έχουμε δει. Πχ:
Καταρατζαφυρερ (ίσως ο λιγότερο γελοίος από όλους), Αδωνης, Βορίδης, Σόρρας, Λιακόπουλος, Βελόπουλος, Πλεύρης, ολόκληρη η χα, Φαήλος, Σαμαράς κλπ.

Η λίστα ατελείωτη κι ούτε ένας που να μην είναι τουλάχιστον απατεώνας.
Τυχαίο; Όχι βέβαια. Αυτή πάντα ήταν η δεξιά κι η ακροδεξιά. Αυτή ήταν κι αυτή πάντα θα είναι.
ο Σωρρας, ο Βελόπουλος, ο πατέρας Πλεύρης, η ΧΑ δεν ανήκουν καν στην ακροδεξιά. ο Λιακόπουλος είναι ένας έμπορας. Οι υπόλοιποι κάνουν αγώνα με πολιτικό λόγο δεν είναι δρομίσιοι. δεν έχουν σαν πρότυπο τη Γερμανία του 1930, αυτό θέλω να σου πω
Μα ακροδεξιοί είναι. Πως δεν ανήκουν στην ακροδεξιά; Και που ανήκουν;
Επίσης ποιον έχεις δει να κάνει αγώνα με πολιτικό λόγο; Παράδειγμα; Εκτός κι αν εννοείς κομματικό λόγο. Βεβαίως ο κομματικός λόγος δε διαφέρει από τον οπαδικο λόγο στον αθλητισμό, αλλά οκ.
Επίσης κι ο Βελόπουλος, κι ο Αδωνης, κι ο Πλευρης έμποροι είναι. Συγκεκριμένα πατριδοκάπηλοι έμποροι. Δεν διαφέρουν από τον Λιακόπουλο. Αν υπάρχει διαφορά, αυτή έγγυται στο ότι ΟοΛιακο είναι αστείος, ενώ οι άλλοι επικίνδυνοι.
Εν πάση περιπτώσει, ο Μπογδάνος είναι ένας ακροδεξιός όπως ο Αδωνης, ο Βελόπουλος, Σώρρας, Πλευρης (υιός) και λοιποί τσαρλατάνοι φασίστες.
Η χα που ανέφερα να ηταν υπερβολή, ίσως. Αν και κρατάω τις επιφυλάξεις μου.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Άλλος ένας Δεξιός διεγράφη απο τη ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 06 Ιουν 2019, 19:29

Φραγμένος_Τελεστής έγραψε:
06 Ιουν 2019, 19:22
Δεν τον διέγραψε επειδή είναι δεξιος. Αν ήταν έτσι θα διεγραφε και τον Βορίδη. Τον διέγραψε για εμφυλιοπολεμικές δηλώσεις. Η ΝΔ κρατάει ισες αποστάσεις απο οσους είναι κατά της εθνικής συμφιλίωσης, είτε είναι ακροδεξιοί είτε κουμμούνια.
Αν κράταγε ισες αποστάσεις από όσους είναι κατά της εθνικής συμφιλίωσης τότε Αδωνης, Βορίδης, Σαμαράς και ο υπόλοιπος ακροδεξιός βόθρος, δεν θα ηταν στην νδ.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13583
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Άλλος ένας Δεξιός διεγράφη απο τη ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 06 Ιουν 2019, 19:34

o Αιβαλιώτης είναι Δρασίτης. δεν πρόκειται να εκλεγεί. έχει λυσσάξει να στέλνει μειλ σε κόσμο, έτσι ακούω
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13583
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Άλλος ένας Δεξιός διεγράφη απο τη ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 06 Ιουν 2019, 19:44

Pirate7G έγραψε:
06 Ιουν 2019, 19:29
Φραγμένος_Τελεστής έγραψε:
06 Ιουν 2019, 19:22
Δεν τον διέγραψε επειδή είναι δεξιος. Αν ήταν έτσι θα διεγραφε και τον Βορίδη. Τον διέγραψε για εμφυλιοπολεμικές δηλώσεις. Η ΝΔ κρατάει ισες αποστάσεις απο οσους είναι κατά της εθνικής συμφιλίωσης, είτε είναι ακροδεξιοί είτε κουμμούνια.
Αν κράταγε ισες αποστάσεις από όσους είναι κατά της εθνικής συμφιλίωσης τότε Αδωνης, Βορίδης, Σαμαράς και ο υπόλοιπος ακροδεξιός βόθρος, δεν θα ηταν στην νδ.
όποιον δεν συμφωνεί με τις αντιλήψεις σας τον βγάζετε ακροδεξιό. το να πιστεύεις σε σύνορα και αυστηρή μεταναστευτική πολιτική δεν είναι ακραίο. το να μην υιοθετείς τον δικαιωματισμό δεν είναι ακραίο. αν δεν διαφωνούσαμε, δεν θα είχε νόημα και η πολιτική :D αν δεν ήταν αυτοί που αναφέρεις και δεν συμπαθείς η ΧΑ θα ήταν στα ύψη.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Pirate7G
Δημοσιεύσεις: 2121
Εγγραφή: 27 Δεκ 2018, 19:21

Re: Άλλος ένας Δεξιός διεγράφη απο τη ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pirate7G » 06 Ιουν 2019, 21:12

southern έγραψε:
06 Ιουν 2019, 19:44
Pirate7G έγραψε:
06 Ιουν 2019, 19:29
Φραγμένος_Τελεστής έγραψε:
06 Ιουν 2019, 19:22
Δεν τον διέγραψε επειδή είναι δεξιος. Αν ήταν έτσι θα διεγραφε και τον Βορίδη. Τον διέγραψε για εμφυλιοπολεμικές δηλώσεις. Η ΝΔ κρατάει ισες αποστάσεις απο οσους είναι κατά της εθνικής συμφιλίωσης, είτε είναι ακροδεξιοί είτε κουμμούνια.
Αν κράταγε ισες αποστάσεις από όσους είναι κατά της εθνικής συμφιλίωσης τότε Αδωνης, Βορίδης, Σαμαράς και ο υπόλοιπος ακροδεξιός βόθρος, δεν θα ηταν στην νδ.
όποιον δεν συμφωνεί με τις αντιλήψεις σας τον βγάζετε ακροδεξιό. το να πιστεύεις σε σύνορα και αυστηρή μεταναστευτική πολιτική δεν είναι ακραίο. το να μην υιοθετείς τον δικαιωματισμό δεν είναι ακραίο. αν δεν διαφωνούσαμε, δεν θα είχε νόημα και η πολιτική :D αν δεν ήταν αυτοί που αναφέρεις και δεν συμπαθείς η ΧΑ θα ήταν στα ύψη.
Δεν καταλαβαίνω γιατί τα γράφεις αυτα.
Αν ηταν να βγάζουμε ακροδεξιοί όποιον δεν συμφωνεί με τις αντιλήψεις μας, θα έλεγα τα ίδια και για τον Μητσοτάκη, τον Μεϊμαρακη και τους υπολοίπους.
Καταλαβαίνεις πόσο λάθος ήταν αυτό που είπες.
Οι τύποι που ανέφερα είναι πραγματικοί ακροδεξιοί. Απόστολοι και διάκονοι της εμφυλιοπολεμικής πολιτικής νοοτροπίας, του ρατσισμού, του μισανθρωπισμου, του αντιδημοκρατισμού, της πατριδοκαπηλίας της κοινωνικής διαίρεσης και αδικίας. Είναι ακροδεξιοί φίλε μου.
Για αυτό ακριβώς ανέφερα αυτούς του συγκεκριμένους κι οχι γενικά κι αόριστα οποιονδήποτε δεξιό.

Και να ξέρεις πως αν δεν υπήρχαν αυτοί οι τσαρλατανοι, αλλά πραγματικοί πολιτικοί, η χα δεν θα υπήρχε. Αυτοί οι γελοίοι τύποι που ανέφερα, με τα ακροδεξιά τους παραμύθια την προηγούμενη δεκαετία, ητνα που έφεραν την χα στην επιφάνεια και την ανέδειξαν σε πολιτικη δυναμη. Χωρίς αυτούς η χα δεν θα υπήρχε.
Δεν τσακιζω το φρύδι μου

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48042
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Άλλος ένας Δεξιός διεγράφη απο τη ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 06 Ιουν 2019, 21:42

Όπως έχω πεί εδώ και καιρό, οι νουδούκοι χτυπούν αλύπητα κάθε τί δεξιό για χάρη πασοκατζήδων (μπλιάξ), και ροζουλί αριστερών (κι άλλο μπλιάξ). Ο λόγος είναι απλός, οι δεξιοί είναι κατά κύριο λόγο κάτι γίδια (βλέπε Νότιος και Άπερκατ), τα οποία έτσι κι αλλιώς μέσα στο μαντρί θα κάτσουν, ο,τι και να γίνει, γιατί θα τους φέρουν το επιχείρημα "αν δεν ψηφίσετε εμάς, θα βγούν οι άλλοι (αριστεροί)".
(ο Μητσοτάκης τους χαρακτήρισε έτσι, οχι εγώ, να ξηγιόμαστε).

Δεν είναι τωρινό φαινόμενο αυτό, βέβαια, πάει πάρα πολύ πίσω, τουλάχιστον απ' τον καιρό του Κουρασμένου.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
metaxoskolikas
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 17:38

Re: Άλλος ένας Δεξιός διεγράφη απο τη ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από metaxoskolikas » 06 Ιουν 2019, 22:04

Patriot έγραψε:
06 Ιουν 2019, 19:08
metaxoskolikas έγραψε:
06 Ιουν 2019, 16:16
Patriot έγραψε:
06 Ιουν 2019, 16:15


Η δήλωση "τιμώ τους αγώνες της αριστεράς" (ποιούς αγώνες;) είναι και αυτή απαράδεκτη.Η Αριστερά θέλει να διεκδικεί το μονοπωλειο στην αντίσταση στην Κατοχή και άλλους αγώνες έλα που δεν είναι έτσι όμως.
:smt023
η "δεξιά" παράταξη στην Ελλάδα είναι ουρά της αριστεράς.
Δεν είναι όλοι στην Δεξιά ουρά της αριστεράς. Αυτό που είναι γενίκευση ιαοπεδωτικη.Υπάρχουν κάποιοι που είναι ουρά της αριστεράς αλλά όχι όλοι.
όλοι, όλοι, όλοι. άλλοι λιγότερο άλλοι περισσότερο.
η γραμμή του κόμματος είναι να είναι ουρά της αριστεράς οπότε όποιος μπαίνει και παίρνει υψηλές θέσεις, οφείλει να λειτουργεί κατ αυτόν τον τρόπο.

Άβαταρ μέλους
metaxoskolikas
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 17:38

Re: Άλλος ένας Δεξιός διεγράφη απο τη ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από metaxoskolikas » 06 Ιουν 2019, 22:08

southern έγραψε:
06 Ιουν 2019, 19:14
ο Σωρρας, ο Βελόπουλος, ο πατέρας Πλεύρης, η ΧΑ δεν ανήκουν καν στην ακροδεξιά. ο Λιακόπουλος είναι ένας έμπορας. Οι υπόλοιποι κάνουν αγώνα με πολιτικό λόγο δεν είναι δρομίσιοι. δεν έχουν σαν πρότυπο τη Γερμανία του 1930, αυτό θέλω να σου πω
όλοι οι ανωτέρω ανήκουν στην ακροδεξιά τετρακάθαρα.
δεν έχεις ιδέα από πολιτική και λες ό,τι σου κατέβει. άκου εκεί "δρομίσιοι" :lol:

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13583
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Άλλος ένας Δεξιός διεγράφη απο τη ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 06 Ιουν 2019, 23:19

metaxoskolikas έγραψε:
06 Ιουν 2019, 22:08
southern έγραψε:
06 Ιουν 2019, 19:14
ο Σωρρας, ο Βελόπουλος, ο πατέρας Πλεύρης, η ΧΑ δεν ανήκουν καν στην ακροδεξιά. ο Λιακόπουλος είναι ένας έμπορας. Οι υπόλοιποι κάνουν αγώνα με πολιτικό λόγο δεν είναι δρομίσιοι. δεν έχουν σαν πρότυπο τη Γερμανία του 1930, αυτό θέλω να σου πω
όλοι οι ανωτέρω ανήκουν στην ακροδεξιά τετρακάθαρα.
δεν έχεις ιδέα από πολιτική και λες ό,τι σου κατέβει. άκου εκεί "δρομίσιοι" :lol:
Ο Βελόπουλος είναι λαϊκίστικο κι κόμμα. Η ΧΑ και ο Πλεύρης ανήκουν στον εθνικοσοσιαλισμο. Όλοι ξέρουμε τι κάνει η ΧΑ στο δρόμο.. μακριά από τους παλαβους
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
metaxoskolikas
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: 05 Ιούλ 2018, 17:38

Re: Άλλος ένας Δεξιός διεγράφη απο τη ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από metaxoskolikas » 06 Ιουν 2019, 23:22

southern έγραψε:
06 Ιουν 2019, 23:19
metaxoskolikas έγραψε:
06 Ιουν 2019, 22:08
southern έγραψε:
06 Ιουν 2019, 19:14
ο Σωρρας, ο Βελόπουλος, ο πατέρας Πλεύρης, η ΧΑ δεν ανήκουν καν στην ακροδεξιά. ο Λιακόπουλος είναι ένας έμπορας. Οι υπόλοιποι κάνουν αγώνα με πολιτικό λόγο δεν είναι δρομίσιοι. δεν έχουν σαν πρότυπο τη Γερμανία του 1930, αυτό θέλω να σου πω
όλοι οι ανωτέρω ανήκουν στην ακροδεξιά τετρακάθαρα.
δεν έχεις ιδέα από πολιτική και λες ό,τι σου κατέβει. άκου εκεί "δρομίσιοι" :lol:
Ο Βελόπουλος είναι λαϊκίστικο κι κόμμα. Η ΧΑ και ο Πλεύρης ανήκουν στον εθνικοσοσιαλισμο. Όλοι ξέρουμε τι κάνει η ΧΑ στο δρόμο.. μακριά από τους παλαβους
και τι σχέση έχει το ότι είναι λαϊκιστικό κόμμα; είναι και ακροδεξιό και λαϊκιστικό.
ο εθνικοσοσιαλισμός είναι πολιτική ιδεολογία της ακροδεξιάς.
βέβαια η χα είναι πολυσυλλεκτικό εθνικιστικό κόμμα και ο πλεύρης δε νομίζω ότι δηλώνει εθνικοσοσιαλιστής.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13583
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Άλλος ένας Δεξιός διεγράφη απο τη ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 06 Ιουν 2019, 23:27

Ο εθνικοσοσιαλισμός είναι ένα καρκινώμα στο σώμα της δεξιάς. Σκατα πολυσυλλεκτική είναι η ΧΑ, έδιωξαν το άνοιγμα του Κασιδιάρη στον ευρύτερο ακροδεξιό χώρο που έκανε στις ευρωεκλογές του 2014. Και όποιος δεν ανήκει στον σκληρό εθνικοσοσιαλιστικό πυρήνα της ΧΑ και προέρχεται πχ από λαός δεν έχει καμία πιθανότητα να εκλεγεί.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40348
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Άλλος ένας Δεξιός διεγράφη απο τη ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 06 Ιουν 2019, 23:32

Golden Age έγραψε:
06 Ιουν 2019, 14:30
Επειδή τολμά να είναι Δεξιός!
Επειδή νομίζει ότι το τουίτερ είναι ο προσωπικός του μικρόκοσμος και δεν βλέπουν όλοι αυτά που γράφει.

Μπράβο στην ΝΔ που ξεσκαρτάρει τον κατιμά.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40348
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Άλλος ένας Δεξιός διεγράφη απο τη ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 06 Ιουν 2019, 23:34

shrike έγραψε:
06 Ιουν 2019, 14:35
Κάτι τέτοια διαβάζω και στενοχωριέμαι όλο και λιγότερο για την απόφασή μου να τους ψηφίσω.

Μερικές ακόμα διαγραφές να γίνουν τέτοιου τύπου, δαγκωτό θα το ρίξω.
Άμα έβαζαν και τον Μπακογιάννη στην θέση του Μητσοτάκη....
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Άβαταρ μέλους
southern
Δημοσιεύσεις: 13583
Εγγραφή: 19 Απρ 2018, 15:23
Phorum.gr user: southern

Re: Άλλος ένας Δεξιός διεγράφη απο τη ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από southern » 06 Ιουν 2019, 23:37

hellegennes έγραψε:
06 Ιουν 2019, 23:34
shrike έγραψε:
06 Ιουν 2019, 14:35
Κάτι τέτοια διαβάζω και στενοχωριέμαι όλο και λιγότερο για την απόφασή μου να τους ψηφίσω.

Μερικές ακόμα διαγραφές να γίνουν τέτοιου τύπου, δαγκωτό θα το ρίξω.
Άμα έβαζαν και τον Μπακογιάννη στην θέση του Μητσοτάκη....
Δεν υπάρχει περίπτωση να ξαναβγεί υπερβολικά φιλελεύθερος. Με τη βοήθεια του Σαμαρά βγήκε ο Μητσοτάκης. Αν κατέβει ο ανιψιός θα συνασπιστούν οι πιο συντηρητικές τάσεις εναντίον του.
Δελτίο τύπου της Δράσης υπερ της στεγης ψευτομακεδονικου πολιτισμου το 2012, αναδημοσιευμενο στην επισημη σελίδα του Ουρανιου Τοξου http://www.florina.org/news/2012/october06_g.asp
Γενικός Γραμματέας υπουργείου προέρχεται από κόμμα που υποστηρίζει την ψευδομειονότητα στη Μακεδονία

Άβαταρ μέλους
hellegennes
Δημοσιεύσεις: 40348
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:17

Re: Άλλος ένας Δεξιός διεγράφη απο τη ΝΔ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από hellegennes » 06 Ιουν 2019, 23:38

Νομίζω ότι ο Μπακογιάννης χαίρει εκτίμησης από την πλειονότητα των δεξιών πάσης φύσεως. Εντάξει, εκτός από τους Καμμένους. Αλλά αυτοί δεν έχουν λύτρωση.
Ξημέρωσε.
Α, τι ωραία που είναι!
Ήρθε η ώρα να κοιμηθώ.
Κι αν είμαι τυχερός,
θα με ξυπνήσουν μια Δευτέρα παρουσία κατά την θρησκεία.
Μα δεν ξέρω αν και τότε να σηκωθώ θελήσω.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών