τι σώμα θα βγάλετε στην παραλία φέτος το καλοκαίρι;

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.

θα βγω ως :

αρχαίος Έλληνας θεός,με six pack και κώλο πέτρα,πρησμένα μπράτσα και γυμνασμένη πλάτη και στηθος,βλέμμα Γύπα
20
38%
μέσος νεοέλληνας με κοιλίτσα φαλάκρα και βλέμμα ήλίθιο και παραπονεμένο
22
42%
εξώφυλλο περιοδικού,σαν πρωταγωνίστρια του video clip Μπικίνι των Kings,βλέμμα μοιραίας γυναίκας
2
4%
φώκια με μαγιό,φάλαινα με καφτάνι,βλέμμα ανήσυχο και τρομαγμένο μην κανείς σε σπρώξει πάλι μέσα στη θάλασσα
8
15%
 
Σύνολο ψήφων: 52

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 5465
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: τι σώμα θα βγάλετε στην παραλία φέτος το καλοκαίρι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 13 Ιουν 2019, 13:09

Gherschaagk έγραψε:
13 Ιουν 2019, 13:02
omg kai 3 lol έγραψε:
13 Ιουν 2019, 12:56
Ερμής έγραψε:
13 Ιουν 2019, 12:48
Δε το έχω με την σκληρή διατροφή, αυτός είναι και ο λόγος που (σε σχέση με τη γυμναστική που κάνω) δεν έχω το ιδανικό αποτέλεσμα.
Μετά το gym παίρνεις whey;

ουτε whey ουτε κανενα συμπληρωμα ποτε, μονο βιταμινες ανα διαστηματα, θα πιω ενα καφε στο γραφειο και μετα φρουτα και γιαουρτι στις 2:30 με 3 το μεσημερι περιπου

μεχρι πριν ενα μηνα ξεκινουσα το πρωι -χωρις γυμναστικη- με ενα γαλλικο τοστ κι ενα κουλουρι, το μεσημερι μπισκοτα ή σαντουιτς.. κλπ
ολα ειναι στο μυαλο, εψαξα καποια πραγματα βρηκα ποιο ειναι το σωστο και ποιο το λαθος και απο κει και περα ειναι σα το τσιγαρο μια κακη συνηθεια που την κοβεις, και υιοθετεις μια υγιεινη ρουτινα που αντικειμενικα σε ωφελει
Αν τα κάνω αυτά που γράφεις και χάσω κιλά, θα μείνουν οι πέτσες και τα κόκαλα.

Αν φάω χαζομάρες θα είμαι σαν άρρωστη.

Αν μείνω χωρίς νερό κορακιάζω.

Και τώρα τελευταία θέλω και περισσότερο ύπνο.


το ανησυχητικο -και δυσκολοτερο- θα ηταν αν ηθελες περισσοτερο σεξ

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23825
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: τι σώμα θα βγάλετε στην παραλία φέτος το καλοκαίρι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 13 Ιουν 2019, 13:14

Να κάνω και μια ερώτηση, τωρα που σας βλέπω γνώστες και μύστες δω μεσα...
Ισχύει οτι αν σηκωθείς πρωι και βγεις για τρέξιμο, χωρίς να εχεις φάει/πιει το παραμικρό, κατευθείαν να πατάς ασφαλτο αμεσως μετα το μαξιλαρι δηλαδή, και το πάρεις για τζόκινγκ ή ελαφρύ τρεξιμο για 40 λεπτά με περίπου ωρα, χάνεις καθαρό λίπος? Αυτο ακριβώς εκαναν καποτε καποιοι γνωστοί μου καγκουραίοι (και μάλιστα 2-3 μήνες πριν αρχισουν να βγαινουν παραλία) και ισχυρίζονταν οτι ετσι καιει φουλ λίπος ο οργανισμός τους. Εμενα το να τρέχεις θεονήστικος καπάκι μετά από ύπνο, και μαλιστα σε αστικό περιβάλλον (οχι γηπεδάκι ή εστω παρκάκι) μου ακούγεται απο εξωφρενικό έως και επικίνδυνο.

Άβαταρ μέλους
Μαυροβασίλης
Δημοσιεύσεις: 7804
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:45

Re: τι σώμα θα βγάλετε στην παραλία φέτος το καλοκαίρι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μαυροβασίλης » 13 Ιουν 2019, 13:24

Βαντυ, άσε τις μλκς κι ασπάσου το φανκσιοναλισμό

Εικόνα


perseus έγραψε:
13 Ιουν 2019, 12:58
Καταλαβα και εσυ γκευς
έχουν μούτρα και βγαίνουν στην κοινωνία με <100κ
Χάρε, μην ψάχνεις να με βρεις στα πέρατα του κόσμου
μα σαν περάσω τα εκατό θαν έρθω αμοναχός μου

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 5465
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: τι σώμα θα βγάλετε στην παραλία φέτος το καλοκαίρι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 13 Ιουν 2019, 13:27

vantono έγραψε:
13 Ιουν 2019, 13:14
Να κάνω και μια ερώτηση, τωρα που σας βλέπω γνώστες και μύστες δω μεσα...
Ισχύει οτι αν σηκωθείς πρωι και βγεις για τρέξιμο, χωρίς να εχεις φάει/πιει το παραμικρό, κατευθείαν να πατάς ασφαλτο αμεσως μετα το μαξιλαρι δηλαδή, και το πάρεις για τζόκινγκ ή ελαφρύ τρεξιμο για 40 λεπτά με περίπου ωρα, χάνεις καθαρό λίπος? Αυτο ακριβώς εκαναν καποτε καποιοι γνωστοί μου καγκουραίοι (και μάλιστα 2-3 μήνες πριν αρχισουν να βγαινουν παραλία) και ισχυρίζονταν οτι ετσι καιει φουλ λίπος ο οργανισμός τους. Εμενα το να τρέχεις θεονήστικος καπάκι μετά από ύπνο, και μαλιστα σε αστικό περιβάλλον (οχι γηπεδάκι ή εστω παρκάκι) μου ακούγεται απο εξωφρενικό έως και επικίνδυνο.


το νερο ειναι απαραιτητο, οι περισσοτεροι επαγγελματιες αθλητες με το που ξυπνουν το πρωτο πραγμα που κανουν ειναι να πινουν 1 λιτρο νερο στη καθισια τους, απο κει και περα αν προηγουμενως εχεις κοιμηθει καλα που σημαινει οτι ξυπνας το πρωι απο μονος σου χωρις να βαρανε νταουλια και χωρις να κανεις skip το ξυπνητηρι καθε 15 λεπτα (πραγμα που σημαινει οτι ειτε σου λειπει υπνος ειτε εχεις κακη ποιοτητα υπνου) τοτε εννοειται πως μπορεις να κανεις οποιαδηποτε αθλητικη δραστηριοτητα το πρωι, ειδικα αν θες να χασεις κιλα, παλιοτερα γυμναζομουν βραδυνες ωρες τωρα που το γυρισα το πρωι εχω μεγαλυτερη ενεργεια σε ολη τη διαρκεια της ημερας, μου πηρε 3 βδομαδες για να νιωσω την ευεξια αντι για κουραση στο τελος της προπονησης σε σημειο που αν ειχα χρονο για αλλα 20-30 λεπτα θα εκανα ποδηλατο, η λυση για αυτο ειναι να πηγαινω πιο νωρις :lol:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος omg kai 3 lol την 13 Ιουν 2019, 13:31, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 30027
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: τι σώμα θα βγάλετε στην παραλία φέτος το καλοκαίρι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 13 Ιουν 2019, 13:30

vantono έγραψε:
13 Ιουν 2019, 13:14
Να κάνω και μια ερώτηση, τωρα που σας βλέπω γνώστες και μύστες δω μεσα...
Ισχύει οτι αν σηκωθείς πρωι και βγεις για τρέξιμο, χωρίς να εχεις φάει/πιει το παραμικρό, κατευθείαν να πατάς ασφαλτο αμεσως μετα το μαξιλαρι δηλαδή, και το πάρεις για τζόκινγκ ή ελαφρύ τρεξιμο για 40 λεπτά με περίπου ωρα, χάνεις καθαρό λίπος? Αυτο ακριβώς εκαναν καποτε καποιοι γνωστοί μου καγκουραίοι (και μάλιστα 2-3 μήνες πριν αρχισουν να βγαινουν παραλία) και ισχυρίζονταν οτι ετσι καιει φουλ λίπος ο οργανισμός τους. Εμενα το να τρέχεις θεονήστικος καπάκι μετά από ύπνο, και μαλιστα σε αστικό περιβάλλον (οχι γηπεδάκι ή εστω παρκάκι) μου ακούγεται απο εξωφρενικό έως και επικίνδυνο.
Ο,τι πρέπει για τραυματισμούς, θλάσεις κλπ.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Thor
Δημοσιεύσεις: 12232
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 16:13
Phorum.gr user: Thor

Re: τι σώμα θα βγάλετε στην παραλία φέτος το καλοκαίρι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Thor » 13 Ιουν 2019, 13:32

Naida έγραψε:
12 Ιουν 2019, 18:16
Thor έγραψε:
12 Ιουν 2019, 18:08
Naida έγραψε:
12 Ιουν 2019, 18:06


Φάε τη γλώσσα σου ανθρωπέ μου :011:
κχε πφου τνη εγφαγα ιτ εγνινε;
Τι;
εφαγα τη γλωσσα μου βρε!
Μαλακίαν φυγείν αδύνατον.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14744
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: τι σώμα θα βγάλετε στην παραλία φέτος το καλοκαίρι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Ιουν 2019, 13:34

omg kai 3 lol έγραψε:
13 Ιουν 2019, 11:59
Ερμής έγραψε:
13 Ιουν 2019, 10:18
τη δίαιτα του τίποτα. Έτσι όμως χάνεται μυική μάζα που είναι ακόμη χειρότερο για τον οργανισμό. Το πιθανότερο είναι πως μετά αν ξεκινήσεις να τρως κανονικά θα τα πάρεις διπλά και τρίδιπλα.

η διαλειμματικη νηστεια ειναι η λυση και ο ενδεδειγμενος τροπος διατροφης, δηλαδη να τρως αν οχι λιγοτερη, ακομη και την ιδια ποσοτητα φαγητου αλλα σε μικροτερο χρονικο διαστημα μεσα στην ημερα, το ιδανικο ειναι να τρεφομαστε μεσα σε ενα χρονικο περιθωριο ±9 ωρων αντε εως και 12 ωρες, τα πολλα και συχνα μικρα γευματα ειναι μυθος, δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο το να τρως μεχρι αργα το βραδυ ενω οτιδηποτε εκτος απο νερο το πρωι ακομα και ο καφες εφοσον ενεργοποιει την πεψη ειναι τροφη, εγω προσωπικα θα πιω ενα καφε μετα το gym στο γραφειο κατα τις 10:30 και θα φαω τα φρουτα μου με το γιαουρτι το μεσημερι, και μετα ξανα το βραδυ σπιτι ή εξω

αυτος ο τροπος διατροφης Intermittent Fasting & time restricted eating εκτος απο το να σε κανει φετες, αποδεδειγμενα αυξανει τη μυικη μαζα

υπαρχουν απειρες πληροφοριες στο net το παρακατω podcast του Joe Rogan ειναι χαρακτηριστικοτατο με πολυ πληροφορια, εγω κρατησα αυτο απο τον MMA fighter (12:31) Georges-St Pierre:
"as a fighter would you rather going to battle as a well fed lion with a fat belly or a hungry angry lion?"



φετος στην Κωνσταντινου & Ελενης εφτασα τα 88 και εκει χτυπησε καμπανακι, ξεκινησα παλι gym (πριν εκανα σπιτι για κανα 6μηνο) και διατροφη, χωρις να κοψω τιποτα στις εξοδους σε 3 εβδομαδες εφτασα 84 και θελω αλλα 1-2 για να ειμαι εκει που θελω με 1.82 υψος, εχω μετρησει με μιαμισι ωρα στο gym χανω 1 κιλο βαρους ενω 2 ωρες μπασκετ 700 γραμμαρια, τα γευματα μου εχουν γινει πολυ πιο υγιεινα και μικρα σε ποσοτητα, ειτε ειναι μια σαλατα ειτε ειναι μια πλεον πιτα σουβλακι αντι για δυο.. ειναι θεμα mindset να ξερεις τι και ποση μεριδα σου χρειαζεται και ποσο πραγματικα πεινας ωστε να τρως συνειδητα, απαξ και το μαθεις και ξερεις το σωστο απο κει και περα ο οργανισμος ειναι πολυ ευκολο να εκπαιδευτει και να μπει σε ρουτινα
Τύπε, εξαρτάται τι θέλεις να κάνεις με το σώμα σου.

Στην αγωνιστική σωματοδόμηση, τα πολλά και συχνά γεύματα είναι κάτι πολύ σύνηθες, αν όχι νόμος.

Όμως υπάρχουν πολλοί δρόμοι για έναν στόχο. Δεν αμφιβάλλω ότι αυτό που κάνεις λειτουργεί και ίσως αρκετά καλά για σένα. Για κάποιον άλλον μπορεί να μην λειτουργεί, είτε λόγω γενετικών, είτε συνηθειών, ωραρίων και λοιπών παραγόντων.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
omg kai 3 lol
Δημοσιεύσεις: 5465
Εγγραφή: 03 Απρ 2018, 14:03

Re: τι σώμα θα βγάλετε στην παραλία φέτος το καλοκαίρι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από omg kai 3 lol » 13 Ιουν 2019, 13:37

Feindflug έγραψε:
13 Ιουν 2019, 13:34
omg kai 3 lol έγραψε:
13 Ιουν 2019, 11:59
Ερμής έγραψε:
13 Ιουν 2019, 10:18
τη δίαιτα του τίποτα. Έτσι όμως χάνεται μυική μάζα που είναι ακόμη χειρότερο για τον οργανισμό. Το πιθανότερο είναι πως μετά αν ξεκινήσεις να τρως κανονικά θα τα πάρεις διπλά και τρίδιπλα.

η διαλειμματικη νηστεια ειναι η λυση και ο ενδεδειγμενος τροπος διατροφης, δηλαδη να τρως αν οχι λιγοτερη, ακομη και την ιδια ποσοτητα φαγητου αλλα σε μικροτερο χρονικο διαστημα μεσα στην ημερα, το ιδανικο ειναι να τρεφομαστε μεσα σε ενα χρονικο περιθωριο ±9 ωρων αντε εως και 12 ωρες, τα πολλα και συχνα μικρα γευματα ειναι μυθος, δεν υπαρχει χειροτερο πραγμα απο το να τρως μεχρι αργα το βραδυ ενω οτιδηποτε εκτος απο νερο το πρωι ακομα και ο καφες εφοσον ενεργοποιει την πεψη ειναι τροφη, εγω προσωπικα θα πιω ενα καφε μετα το gym στο γραφειο κατα τις 10:30 και θα φαω τα φρουτα μου με το γιαουρτι το μεσημερι, και μετα ξανα το βραδυ σπιτι ή εξω

αυτος ο τροπος διατροφης Intermittent Fasting & time restricted eating εκτος απο το να σε κανει φετες, αποδεδειγμενα αυξανει τη μυικη μαζα

υπαρχουν απειρες πληροφοριες στο net το παρακατω podcast του Joe Rogan ειναι χαρακτηριστικοτατο με πολυ πληροφορια, εγω κρατησα αυτο απο τον MMA fighter (12:31) Georges-St Pierre:
"as a fighter would you rather going to battle as a well fed lion with a fat belly or a hungry angry lion?"



φετος στην Κωνσταντινου & Ελενης εφτασα τα 88 και εκει χτυπησε καμπανακι, ξεκινησα παλι gym (πριν εκανα σπιτι για κανα 6μηνο) και διατροφη, χωρις να κοψω τιποτα στις εξοδους σε 3 εβδομαδες εφτασα 84 και θελω αλλα 1-2 για να ειμαι εκει που θελω με 1.82 υψος, εχω μετρησει με μιαμισι ωρα στο gym χανω 1 κιλο βαρους ενω 2 ωρες μπασκετ 700 γραμμαρια, τα γευματα μου εχουν γινει πολυ πιο υγιεινα και μικρα σε ποσοτητα, ειτε ειναι μια σαλατα ειτε ειναι μια πλεον πιτα σουβλακι αντι για δυο.. ειναι θεμα mindset να ξερεις τι και ποση μεριδα σου χρειαζεται και ποσο πραγματικα πεινας ωστε να τρως συνειδητα, απαξ και το μαθεις και ξερεις το σωστο απο κει και περα ο οργανισμος ειναι πολυ ευκολο να εκπαιδευτει και να μπει σε ρουτινα
Τύπε, εξαρτάται τι θέλεις να κάνεις με το σώμα σου.

Στην αγωνιστική σωματοδόμηση, τα πολλά και συχνά γεύματα είναι κάτι πολύ σύνηθες, αν όχι νόμος.

Όμως υπάρχουν πολλοί δρόμοι για έναν στόχο. Δεν αμφιβάλλω ότι αυτό που κάνεις λειτουργεί και ίσως αρκετά καλά για σένα. Για κάποιον άλλον μπορεί να μην λειτουργεί, είτε λόγω γενετικών, είτε συνηθειών, ωραρίων και λοιπών παραγόντων.


η αγωνιστικη σωματοδομηση εκτος απο τα συχνα γευματα προυποθετει εως και 3 training sessions per day και δε νομιζω να αφορα και πολλους συμφορουμιτες εσυ τι λες τυπε;

Άβαταρ μέλους
taliban
Δημοσιεύσεις: 12042
Εγγραφή: 26 Ιουν 2018, 13:28
Phorum.gr user: Πνεύμα Αντιλογίας
Τοποθεσία: Καραβλαχία

Re: τι σώμα θα βγάλετε στην παραλία φέτος το καλοκαίρι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από taliban » 13 Ιουν 2019, 13:39

Δεν χρειάζεται να κάνω ιδιαίτερη προετοιμασία.
Το σώμα μου είναι έργο τέχνης και όλα τα θηλυκά τους τρέχουν τα σάλια.

Άβαταρ μέλους
Ασέβαστος
Δημοσιεύσεις: 32989
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 12:05

Re: τι σώμα θα βγάλετε στην παραλία φέτος το καλοκαίρι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ασέβαστος » 13 Ιουν 2019, 14:09

Μαυροβασίλης έγραψε:
13 Ιουν 2019, 13:24
Βαντυ, άσε τις μλκς κι ασπάσου το φανκσιοναλισμό

Εικόνα


perseus έγραψε:
13 Ιουν 2019, 12:58
Καταλαβα και εσυ γκευς
έχουν μούτρα και βγαίνουν στην κοινωνία με <100κ
:goodpost::+1:

εχω υπαρξει "φετες", μπυροκοιλιας, πετσι και κοκκαλο, ταπανταολα.

η φαση στην οποια αισθανομουν πιο καλα, πιο υγειης, πιο δυνατος, ηταν αυτη που ημουν "τετραγωνος" ισιος χωρις ιδιεταιρα εμφανεις μυς, παρα μονο χερια-ποδια.
To be old and wise, you must first be young and stupid.

https://www.talcmag.gr/apopseis/ante-gamisou/ αντε και γαμησου.

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27245
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: τι σώμα θα βγάλετε στην παραλία φέτος το καλοκαίρι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 13 Ιουν 2019, 14:15

Το λίπος γύρω από τα ζωτικά όργανα είναι επικίνδυνο ειδικά για τους άνδρες. Βέβαια και οι μεσούλες-δακυτλίδι των μποντιμπλντεράδων τερματίζουν το γκεόμετρο. Οπότε μόνο φάστινγκ και ότι λέγει ο μέγας ρόγκαν, αυτό μόνο τίποτε άλλο
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Άβαταρ μέλους
Gherschaagk
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 29724
Εγγραφή: 04 Ιουν 2018, 05:51

Re: τι σώμα θα βγάλετε στην παραλία φέτος το καλοκαίρι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Gherschaagk » 13 Ιουν 2019, 14:20

omg kai 3 lol έγραψε:
13 Ιουν 2019, 13:09
το ανησυχητικο -και δυσκολοτερο- θα ηταν αν ηθελες περισσοτερο σεξ
Για μένα καθόλου δυσκολότερο.
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
13 Ιουν 2019, 14:15
Το λίπος γύρω από τα ζωτικά όργανα είναι επικίνδυνο ειδικά για τους άνδρες. Βέβαια και οι μεσούλες-δακυτλίδι των μποντιμπλντεράδων τερματίζουν το γκεόμετρο. Οπότε μόνο φάστινγκ και ότι λέγει ο μέγας ρόγκαν, αυτό μόνο τίποτε άλλο
Δεν ξέρω για εσάς τους άντρες αλλά για τις γυναίκες, λίγο παραπάνω λίπος στην περιοχή των ωοθηκών, της μήτρας, των σαλπίγγων βοηθάει να γίνουμε μαμάδες πιο εύκολα.

Οπότε μην τον ακούτε κορίτσια, τρώτε!
Στες τρεις πήρα κι αράχνιασα, εις τες εννιά μυρίζω,
κι απʼ τες σαράντα κʼ ύστερα αρμούς αρμούς χωρίζω.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23825
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: τι σώμα θα βγάλετε στην παραλία φέτος το καλοκαίρι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 13 Ιουν 2019, 14:27

Μαυροβασίλης έγραψε:
13 Ιουν 2019, 13:24
Βαντυ, άσε τις μλκς κι ασπάσου το φανκσιοναλισμό

Εικόνα
Σε τέτοια φάση ήμουν το περσινό καλοκαίρι :a040: Γενικά ειμαι σχετικά ογκώδης απ τη φύση μου. Αν αφεθώ και το παραγαμήσω με το φαί, καταλήγω ντουλάπα. Ευτυχώς που με ψιλοσώζει το ύψος, αν ημουν κανενας κατω απο 1.85,θα ήμουν βαρέλι.
Παντως αν αι φανκσιοναλισθαί είναι ωσάν το κάτωθι φιτνες μόντελ που το παρουσιάζει, δεν με χαλάει :003:

Άβαταρ μέλους
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 27245
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 21:47

Re: τι σώμα θα βγάλετε στην παραλία φέτος το καλοκαίρι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ » 13 Ιουν 2019, 14:30

Gherschaagk έγραψε:
13 Ιουν 2019, 14:20
omg kai 3 lol έγραψε:
13 Ιουν 2019, 13:09
το ανησυχητικο -και δυσκολοτερο- θα ηταν αν ηθελες περισσοτερο σεξ
Για μένα καθόλου δυσκολότερο.
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
13 Ιουν 2019, 14:15
Το λίπος γύρω από τα ζωτικά όργανα είναι επικίνδυνο ειδικά για τους άνδρες. Βέβαια και οι μεσούλες-δακυτλίδι των μποντιμπλντεράδων τερματίζουν το γκεόμετρο. Οπότε μόνο φάστινγκ και ότι λέγει ο μέγας ρόγκαν, αυτό μόνο τίποτε άλλο
Δεν ξέρω για εσάς τους άντρες αλλά για τις γυναίκες, λίγο παραπάνω λίπος στην περιοχή των ωοθηκών, της μήτρας, των σαλπίγγων βοηθάει να γίνουμε μαμάδες πιο εύκολα.

Οπότε μην τον ακούτε κορίτσια, τρώτε!
Ναι εσένα περιμένανε για να τον φάνε
Ο χρήστης που γκρέμισε τον εθνολαϊκισμό

Ορέστης 35

Re: τι σώμα θα βγάλετε στην παραλία φέτος το καλοκαίρι;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 13 Ιουν 2019, 14:32

vantono έγραψε:
13 Ιουν 2019, 10:37
Ερμής έγραψε:
13 Ιουν 2019, 10:18
Athina__P έγραψε:
13 Ιουν 2019, 04:29
Στο σαρβάιβο τι τρώγανε και γίνανε σαν ασκητές; :102:
τη δίαιτα του τίποτα. Έτσι όμως χάνεται μυική μάζα που είναι ακόμη χειρότερο για τον οργανισμό. Το πιθανότερο είναι πως μετά αν ξεκινήσεις να τρως κανονικά θα τα πάρεις διπλά και τρίδιπλα.
Μπαίνει ο άλλος μέσα έτσι
Εικόνα

και καταλήγει έτσι
Εικόνα

Τεράστιο ποσοστό απώλειας μυικής μάζας, είναι τραγικό, είναι βασανιστήριο του σώματός σου αυτό το πράγμα. Και φυσικά μετά ό,τι φας, το παίρνεις τρίδιπλο. Οκ, θα μου πεις αν παίρναμε τα λεφτά που παιρνει κι αυτος απο τον Τουρκαλά για όσο ειναι μέσα, ισως και να το δοκιμάζαμε.

εντιτ: Εδώ να πουμε οτι το σαρβάιβορ είχε και τα θετικά του, για πολύ σκληρες περιπτώσεις...
Εικόνα
Εικόνα
Σε προσωπο ομως εγινε χαλια. Τι ειναι πιο ωραιο; Να εισαι παχουλος με ωραιο προσωπο ή λεπτος με χαλια προσωπο;

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών