Τι σκέφτεσαι τώρα

Εδώ συζητάμε οτιδήποτε δεν περιλαμβάνεται στις υπόλοιπες κατηγορίες.
- Casper -

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 10 Ιούλ 2019, 19:22

Feindflug έγραψε:
10 Ιούλ 2019, 17:04
- Casper - έγραψε:
10 Ιούλ 2019, 16:12
Το καλό των social media: με βρήκε μια 2η ξαδέρφη μου προχθές (όταν είμασταν μικρές πήγαμε μαζί ταξίδι), μιλήσαμε λίγο και σήμερα μου στέλνει να κάνουμε reunion αύριο για να πούμε τα νέα τόσων χρόνων :lol:
Μάλλον θέλει να σου πει για εκείνο το ιδιαίτερο βράδυ σας, τύπισσα.
:a108::p5:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 25906
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 10 Ιούλ 2019, 19:31

LEONAS έγραψε:
10 Ιούλ 2019, 19:00
Αγις έγραψε:
10 Ιούλ 2019, 18:46
Κολυμβηση η Μπιτσόμπαρο ;


Μπιτσομπαρο με πολλά κωλαρακια
Μπιτσόμπαρο + sundowners - μαλλον ομως ερχεται καταιγιδα .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

- Casper -

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 10 Ιούλ 2019, 23:24

Βαρέθηκα. Έχει ένα χρόνο να βαρεθώ. Δεν είχα την πολυτέλεια και τώρα που την έχω, ΔΕΝ το αντέχω. ΑΧ. Να ξαναβγω στους δρόμους; :roll: Πάντως έτσι δεν μπορώ να μείνω. Νιώθω άχρηστη και έχω καιρό να το νιώσω. Κοιτάζω το άλλο νήμα που συζητάνε για δουλειά και τα παίρνω στο κρανίο.

Άβαταρ μέλους
Νατάσα
Δημοσιεύσεις: 5161
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Νατάσα » 11 Ιούλ 2019, 10:55

ΛΑΘΕ ΒΙΩΣΑΣ έγραψε:
10 Ιούλ 2019, 08:54
Natasha έγραψε:
09 Ιούλ 2019, 21:08
γουτσου, γίτσου, γατσου, γετσου, γότσου
:str8jack:
:lol::lol::lol:

Καλημέρα Λάθε!
Ας είναι καλά τα παράλληλα σύμπαντα.

Άβαταρ μέλους
Μηχανικός
Δημοσιεύσεις: 12036
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:31
Τοποθεσία: Καλαμάτα

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μηχανικός » 11 Ιούλ 2019, 19:16

- Casper - έγραψε:
10 Ιούλ 2019, 23:24
Βαρέθηκα. Έχει ένα χρόνο να βαρεθώ. Δεν είχα την πολυτέλεια και τώρα που την έχω, ΔΕΝ το αντέχω. ΑΧ. Να ξαναβγω στους δρόμους; :roll: Πάντως έτσι δεν μπορώ να μείνω. Νιώθω άχρηστη και έχω καιρό να το νιώσω. Κοιτάζω το άλλο νήμα που συζητάνε για δουλειά και τα παίρνω στο κρανίο.
Κάνε και καμιά δουλειά στο σπίτι. Έχει από καθαριότητα μέχρι μαγείρεμα.

- Casper -

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 11 Ιούλ 2019, 20:41

Μηχανικός έγραψε:
11 Ιούλ 2019, 19:16
- Casper - έγραψε:
10 Ιούλ 2019, 23:24
Βαρέθηκα. Έχει ένα χρόνο να βαρεθώ. Δεν είχα την πολυτέλεια και τώρα που την έχω, ΔΕΝ το αντέχω. ΑΧ. Να ξαναβγω στους δρόμους; :roll: Πάντως έτσι δεν μπορώ να μείνω. Νιώθω άχρηστη και έχω καιρό να το νιώσω. Κοιτάζω το άλλο νήμα που συζητάνε για δουλειά και τα παίρνω στο κρανίο.
Κάνε και καμιά δουλειά στο σπίτι. Έχει από καθαριότητα μέχρι μαγείρεμα.
Ποιός σου είπε πως δεν κάνω;

Επίσης πήγαινε στο νήμα της μαγειρικής. Χθες μαγείρεψα για 3 άτομα. Έμεινε και για σήμερα. Πηγαίνω υπεραγορά, βρίσκω καινούριες συνταγές, εννοείται πιάτα σκούπισμα κτλ, πλύσιμο αυτοκινήτου.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος - Casper - την 11 Ιούλ 2019, 20:53, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

- Casper -

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 11 Ιούλ 2019, 20:46

- Casper - έγραψε:
10 Ιούλ 2019, 19:22
Feindflug έγραψε:
10 Ιούλ 2019, 17:04
- Casper - έγραψε:
10 Ιούλ 2019, 16:12
Το καλό των social media: με βρήκε μια 2η ξαδέρφη μου προχθές (όταν είμασταν μικρές πήγαμε μαζί ταξίδι), μιλήσαμε λίγο και σήμερα μου στέλνει να κάνουμε reunion αύριο για να πούμε τα νέα τόσων χρόνων :lol:
Μάλλον θέλει να σου πει για εκείνο το ιδιαίτερο βράδυ σας, τύπισσα.
:a108::p5:
Παιδιά κάποιος μου κάνει πλάκα. Ο κόσμος είναι πάρα πολύ μικρός. Η κοπέλα πήγε στην εταιρία που δούλευα ένα χρόνο (Πάσχα ήτανε η τελευταία μου βάρδια αλλά δούλευα και την προηγούμενη και ήτανε κι' αυτή αλλά δεν την αναγνώρισα, ήμουνα και άρρωστη ίσα που πήγα, ούτε εκείνη, τόσα άτομα κιόλας...και της είπε μια συγγενής που δούλευε εκεί πως ήμουνα και εγώ. 2 μέρες άντεξε, παραιτήθηκε και με βρήκε στο φβ. Έκανε add και έναν συνάδελφο που την κοιτούσε καλά καλά. Βγήκαν για καφέ, έκαναν και σχέση από το πρώτο ραντεβού. Με αυτόν κάναμε παρέα, την 3η φορά που βγήκαμε ήθελε να κάνουμε σχέση αλλά του ξεκαθάρισα πως μόνο φίλοι μπορούμε να μείνουμε (αν θέλει να μείνουμε) και μόλις του είπε πως είναι 2η ξαδέρφη μου μάλλον φοβήθηκε πως θα της το έλεγα και της είπε τι μου πρότεινε. Αυτή εκτίμησε την ειλικρίνεια. Εννοείται πως μόλις άκουσα πως είναι μαζί, της είπα πως κάνουμε παρέα, δεν είχα σκοπό να πω κάτι περισσότερο. Και τώρα θέλουνε να βρεθούμε και οι 3ις μαζί. :lol:

Άβαταρ μέλους
vagabondo
Δημοσιεύσεις: 9984
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 01:24

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vagabondo » 11 Ιούλ 2019, 20:51

Πρόταση κουμπαριάς θα σου κάνουνε. :D
Occasio facit furem
Εγώ δεν είμαι χριστιανός, για να μην πω πως είμαι και άθεος!
Ο κόσμον ασοί γραμματισμέντς θα διαβαίν.

- Casper -

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 11 Ιούλ 2019, 20:55

vagabondo έγραψε:
11 Ιούλ 2019, 20:51
Πρόταση κουμπαριάς θα σου κάνουνε. :D
Ρε συ. Χαίρομαι πάααρα πολύ γι' αυτούς. Είναι ήσυχοι και οι 2. Ταιριάζουν. Απλά αυτός ήτανε απελπισμένος. Μιλούσε με 10, της κοροϊδευε, μετά τις έπρηζε και όταν τον κάναμε μπλοκ τις έβριζε (και μένα με έπρηζε αλλά σε μια φάση δεν άντεξα και του είπα κόφτο) και γενικά του άρεσαν 2-3 κοπέλες κάθε μήνα. Ελπίζω να σοβαρευτεί τώρα και να κρατήσει. Και εννοείται να μην κάνει μαλακίες! Μόνο τότε θα γίνω κουμπάρα :lol:

Ορέστης 35

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 11 Ιούλ 2019, 21:12

Σχεση απο το πρωτο ραντεβου; Γιατι δεν εκανε προταση γαμου κατευθειαν;

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14689
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 11 Ιούλ 2019, 21:18

- Casper - έγραψε:
11 Ιούλ 2019, 20:55
vagabondo έγραψε:
11 Ιούλ 2019, 20:51
Πρόταση κουμπαριάς θα σου κάνουνε. :D
Ρε συ. Χαίρομαι πάααρα πολύ γι' αυτούς. Είναι ήσυχοι και οι 2. Ταιριάζουν. Απλά αυτός ήτανε απελπισμένος. Μιλούσε με 10, της κοροϊδευε, μετά τις έπρηζε και όταν τον κάναμε μπλοκ τις έβριζε (και μένα με έπρηζε αλλά σε μια φάση δεν άντεξα και του είπα κόφτο) και γενικά του άρεσαν 2-3 κοπέλες κάθε μήνα. Ελπίζω να σοβαρευτεί τώρα και να κρατήσει. Και εννοείται να μην κάνει μαλακίες! Μόνο τότε θα γίνω κουμπάρα :lol:
Γω θα κρατούσα τυπικές σχέσεις, τύπισσα. Αυτά τα κολλητιλίκια με πρώην, με παρολίγον σχέσεις, με φίλους με ψιλοφλερτ και κοινές παρέες, δεν βγαίνουν σε καλό.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

- Casper -

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 11 Ιούλ 2019, 21:22

Ορέστης 35 έγραψε:
11 Ιούλ 2019, 21:12
Σχεση απο το πρωτο ραντεβου; Γιατι δεν εκανε προταση γαμου κατευθειαν;
Αυτή του το πρότεινε. Και τον καφέ.

- Casper -

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από - Casper - » 11 Ιούλ 2019, 21:26

Feindflug έγραψε:
11 Ιούλ 2019, 21:18
- Casper - έγραψε:
11 Ιούλ 2019, 20:55
vagabondo έγραψε:
11 Ιούλ 2019, 20:51
Πρόταση κουμπαριάς θα σου κάνουνε. :D
Ρε συ. Χαίρομαι πάααρα πολύ γι' αυτούς. Είναι ήσυχοι και οι 2. Ταιριάζουν. Απλά αυτός ήτανε απελπισμένος. Μιλούσε με 10, της κοροϊδευε, μετά τις έπρηζε και όταν τον κάναμε μπλοκ τις έβριζε (και μένα με έπρηζε αλλά σε μια φάση δεν άντεξα και του είπα κόφτο) και γενικά του άρεσαν 2-3 κοπέλες κάθε μήνα. Ελπίζω να σοβαρευτεί τώρα και να κρατήσει. Και εννοείται να μην κάνει μαλακίες! Μόνο τότε θα γίνω κουμπάρα :lol:
Γω θα κρατούσα τυπικές σχέσεις, τύπισσα. Αυτά τα κολλητιλίκια με πρώην, με παρολίγον σχέσεις, με φίλους με ψιλοφλερτ και κοινές παρέες, δεν βγαίνουν σε καλό.
Μπορεί να είμαι καχύποπτη αλλά έχουν δει πολλά τα μάτια μου και έζησα πολλά σε εκεινη την δουλειά χωρίς να φταίω. Να μου προτείνει κάποιος συνέχεια καφέ, να του το κόβω και μετά να μαθαινω πως έχει κοπέλα και η κοπέλα του να λέει σε όλους πως ενοχλώ τον φίλο της. Να σου βγαίνει το όνομα χωρίς να έχεις ιδέα. Αυτός ο φίλος μου μου το είπε πως με κατηγορούσε.

Δεν ξέρω. Μου είπε να βγούμε γιατί έχουμε συγγένεια και ήθελε να μάθει νέα μου και επειδή της μίλησε και εκείνος για μένα, ή ήθελε από περιέργεια να μάθει για μένα επειδή αυτός ήθελε να κάνει κάτι μαζί μου; Δεν θέλω να μπλεχτώ. Όταν μου είπε πως χάρηκε που ήταν ειλικρινής, εγώ ένιωσα τύψεις που της είπα πως κάναμε παρέα και δεν ανέφερα όλα τα υπόλοιπα. Σιγά μην τους το χαλούσα όμως. Πού ξέρω πως θα το έπαιρνε; Θα βγω μαζί τους και βλέπω.



Και ρε γαμώτο αυτή την φορά ελέγα όχι καχυποψίες. Δεν έχει συμφέρον ούτε κάτι κακό εδώ. Είστε συγγενείς που θέλετε να έρθετε κοντά. Αλλά έμαθα αυτό και δεν ξέρω.

Άβαταρ μέλους
ΛΑΘΕ ΒΙΩΣΑΣ
Δημοσιεύσεις: 4230
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 11:37

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΛΑΘΕ ΒΙΩΣΑΣ » 11 Ιούλ 2019, 21:52

- Casper - έγραψε:
11 Ιούλ 2019, 20:41
Μηχανικός έγραψε:
11 Ιούλ 2019, 19:16
- Casper - έγραψε:
10 Ιούλ 2019, 23:24
Βαρέθηκα. Έχει ένα χρόνο να βαρεθώ. Δεν είχα την πολυτέλεια και τώρα που την έχω, ΔΕΝ το αντέχω. ΑΧ. Να ξαναβγω στους δρόμους; :roll: Πάντως έτσι δεν μπορώ να μείνω. Νιώθω άχρηστη και έχω καιρό να το νιώσω. Κοιτάζω το άλλο νήμα που συζητάνε για δουλειά και τα παίρνω στο κρανίο.
Κάνε και καμιά δουλειά στο σπίτι. Έχει από καθαριότητα μέχρι μαγείρεμα.
Ποιός σου είπε πως δεν κάνω;

Επίσης πήγαινε στο νήμα της μαγειρικής. Χθες μαγείρεψα για 3 άτομα. Έμεινε και για σήμερα. Πηγαίνω υπεραγορά, βρίσκω καινούριες συνταγές, εννοείται πιάτα σκούπισμα κτλ, πλύσιμο αυτοκινήτου.
Κακώς του απαντάς.
δύο λόγους εἶναι περὶ παντὸς πράγματος, ἀντικειμένους ἀλλήλοις

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Τι σκέφτεσαι τώρα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 11 Ιούλ 2019, 22:13

Ήπια μηλίτη και με έπιασε το κεφάλι μου τόσο πολύ σαν να ήπια κακής ποιοτητας πολύ κρασί :011:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Περί ανέμων και υδάτων”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών