Επίθεση στο Α.Τ. Ακροπόλεως-2 αστυνομικοι τραυματίες

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10678
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Επίθεση στο Α.Τ. Ακροπόλεως-2 αστυνομικοι τραυματίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 12 Ιούλ 2019, 02:01

Philip Mortimer έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 01:55
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 01:55
Philip Mortimer έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 01:51
Το airbnb είναι ευλογία και φέρνει χρήματα στη χώρα
Θες να πεις οτι αυξηθηκε ο τουρισμος λογω airbnb?
Πιστευω πως συνέβαλε.

Το
Πιστευω πως συνέβαλε.
με το
Το airbnb είναι ευλογία και φέρνει χρήματα στη χώρα
δεν ειναι το ιδιο.

Εγω παλι πιστευω οτι το airbnb πηδαει την τοπικη αγορα και τους ντοπιους χωρις να αυξανει τον τουρισμο. Τα ιδια λεφτα και περισσοτερα θα ερχοντουσαν στη χωρα χωρις airbnb.

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8628
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Επίθεση στο Α.Τ. Ακροπόλεως-2 αστυνομικοι τραυματίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 12 Ιούλ 2019, 02:08

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 02:01
Philip Mortimer έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 01:55
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 01:55


Θες να πεις οτι αυξηθηκε ο τουρισμος λογω airbnb?
Πιστευω πως συνέβαλε.

Το
Πιστευω πως συνέβαλε.
με το
Το airbnb είναι ευλογία και φέρνει χρήματα στη χώρα
δεν ειναι το ιδιο.

Εγω παλι πιστευω οτι το airbnb πηδαει την τοπικη αγορα και τους ντοπιους χωρις να αυξανει τον τουρισμο. Τα ιδια λεφτα και περισσοτερα θα ερχοντουσαν στη χωρα χωρις airbnb.
Κατά πρωτον με το airbnb τα χρήματα από τη διαμονή των τουριστών δε διοχετεύονται μόνο στα ξενοδοχειακα συγκροτήματα αλλά και στους απλούς ιδιοκτήτες διαμερισμάτων.

Κατά δεύτερον με ποια λογική λες ότι θα έρχονταν τα ίδια λεφτά και περισσότερα στη χώρα χωρίς airbnb; Το airbnb αποτελεί μια επιπλέον βολική εναλλακτική για τους επίδοξους τουρίστες... Με ποιον τρόπο η ύπαρξη του airbnb θα μπορούσε να εμποδίσει οποιονδήποτε επίδοξο τουρίστα να έρθει στη χώρα ακόμα και να μην του αρέσει σαν επιλογή;

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Επίθεση στο Α.Τ. Ακροπόλεως-2 αστυνομικοι τραυματίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 12 Ιούλ 2019, 02:15

Philip Mortimer έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 01:51
Pedro έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 01:33
pal έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 01:26
Το Airbnb θεωρείται πρόβλημα γιατί αυξάνει τα ενοίκια?
Οχι μονο. Περυσι που ειχα παει ρεθυμνο,εδιχνωναν φοιτητες απο τα σπιτια γτ τα εκαναν ερμπιπι. Ή μονο για 6 μηνες και μετα ας βρουν κι αν βρουν καπου αλλου.

Μου ελεγε ενα φιλαρακι,μλκ πεντρο αρχισε να κανει ανακαινηση το σπιτι και σκεφτηκα τι καλος ρε. Ελα που του ειπε παρε πουλο αλλιως θα φυγεις με το ζορι (ξυλο) κλπ.

Καλο ειναι το ειρπιενπι αλλα με περιορισμο και ελεγχο. Η ελλαδα μπορει να παρει παραδειγμα απο Μοναχο,Μαδριτη και αν ξυμαμαι καλα απο Πορτογαλια.
Συγγνώμη αλλά ο ιδιοκτήτης επιλέγει σε ποιον θα διαθέσει την ιδιοκτησία του...
Το airbnb είναι ευλογία και φέρνει χρήματα στη χώρα
Ξερεις,υπαρχουν και αλλα πιο σημαντικα απο το κερδος και το χρημα.

Δεν ειμαι κατα σε καμια περιπτωση,απλα καλο ειναι να υπαρχει καποιος περιορισμος.

Επισης,στην ελλαδα ουτως η αλλως ειχαμε τουρισμο,εαν δεν ερθουν στον μπαρμπα μητσο θα πανε σε καποιο ξενοδοχειο. Δεν αντιλεγω στο να βγαλει και η κυρα μαρια κανα φραγκο,αλλα ως γνωστον επειδη οι ελληνες δεν ειναι επαγγελματιες,κανουν βλακειες.

Δεν γινεται ας πουμε σε μια πολη που ζουν 100.000 και υπαρχουν διαθεσιμα διαμερισματα ας πουμε για αλλους 10.000 επισκεπτες ξαφνικα να λες,επειδη εγω βγαζω απο ερπιπι περισσοτερα σε βγαζω απο το σπιτι και ξαφνικα εξαιτιας της απληστιας και της φιλαργυριας μενουν 10.000 μονιμοι κατοικοι ή φοιτητες χωρις στεγη.

Δεν ειναι δυνατον οτι κανουμε να το κανουμε μοναχα με γνωμονα το χρημα,διχως να νοιαζομαστε για τον διπλανο.

Στην θεσσαλονικη λογο της αυξησης των ερπιπι αυξηθηκαν τα ενοικια και ωθησαν τον κοσμο να μενει στα προαστια,σε μια πολη που δεν εχει ουτε μετρο,συνεοως κανει δυσκολη την μετακινηση τους,συν οτι αυξανονται και τα εξοδα.


Οταν ,ομως,καποιοι αντιδρουν,επειδη ορισμενοι κοιτανε μοναχα την τσεπη τους και την παρτη τους. Ετσι καποιοι ,δυστυχως απο οργη αντιδρουν σε ορισμενες περιπτωσεις με ακραιες ενεργειες.
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.


Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8628
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Επίθεση στο Α.Τ. Ακροπόλεως-2 αστυνομικοι τραυματίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 12 Ιούλ 2019, 02:21

Pedro έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 02:15
Philip Mortimer έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 01:51
Pedro έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 01:33


Οχι μονο. Περυσι που ειχα παει ρεθυμνο,εδιχνωναν φοιτητες απο τα σπιτια γτ τα εκαναν ερμπιπι. Ή μονο για 6 μηνες και μετα ας βρουν κι αν βρουν καπου αλλου.

Μου ελεγε ενα φιλαρακι,μλκ πεντρο αρχισε να κανει ανακαινηση το σπιτι και σκεφτηκα τι καλος ρε. Ελα που του ειπε παρε πουλο αλλιως θα φυγεις με το ζορι (ξυλο) κλπ.

Καλο ειναι το ειρπιενπι αλλα με περιορισμο και ελεγχο. Η ελλαδα μπορει να παρει παραδειγμα απο Μοναχο,Μαδριτη και αν ξυμαμαι καλα απο Πορτογαλια.
Συγγνώμη αλλά ο ιδιοκτήτης επιλέγει σε ποιον θα διαθέσει την ιδιοκτησία του...
Το airbnb είναι ευλογία και φέρνει χρήματα στη χώρα
Ξερεις,υπαρχουν και αλλα πιο σημαντικα απο το κερδος και το χρημα.

Δεν ειμαι κατα σε καμια περιπτωση,απλα καλο ειναι να υπαρχει καποιος περιορισμος.

Επισης,στην ελλαδα ουτως η αλλως ειχαμε τουρισμο,εαν δεν ερθουν στον μπαρμπα μητσο θα πανε σε καποιο ξενοδοχειο. Δεν αντιλεγω στο να βγαλει και η κυρα μαρια κανα φραγκο,αλλα ως γνωστον επειδη οι ελληνες δεν ειναι επαγγελματιες,κανουν βλακειες.

Δεν γινεται ας πουμε σε μια πολη που ζουν 100.000 και υπαρχουν διαθεσιμα διαμερισματα ας πουμε για αλλους 10.000 επισκεπτες ξαφνικα να λες,επειδη εγω βγαζω απο ερπιπι περισσοτερα σε βγαζω απο το σπιτι και ξαφνικα εξαιτιας της απληστιας και της φιλαργυριας μενουν 10.000 μονιμοι κατοικοι ή φοιτητες χωρις στεγη.

Δεν ειναι δυνατον οτι κανουμε να το κανουμε μοναχα με γνωμονα το χρημα,διχως να νοιαζομαστε για τον διπλανο.

Στην θεσσαλονικη λογο της αυξησης των ερπιπι αυξηθηκαν τα ενοικια και ωθησαν τον κοσμο να μενει στα προαστια,σε μια πολη που δεν εχει ουτε μετρο,συνεοως κανει δυσκολη την μετακινηση τους,συν οτι αυξανονται και τα εξοδα.


Οταν ,ομως,καποιοι αντιδρουν,επειδη ορισμενοι κοιτανε μοναχα την τσεπη τους και την παρτη τους. Ετσι καποιοι ,δυστυχως απο οργη αντιδρουν σε ορισμενες περιπτωσεις με ακραιες ενεργειες.
Ποια είναι τα πιο σημαντικά πράγματα από το κέρδος και το χρημα; Το να έχουν ολοι τη δυνατότητα να μενουν στο κέντρο; Αυτό που λες είναι τελείως παράλογο. Φυσικά και οι περισσότεροι θα μείνουν έτσι κι αλλιώς στα προάστια γιατί ο αριθμός κατοίκων που μπορεί να δεχθεί το κέντρο είναι περιορισμένος.
Μακάρι να ανέβουν στα ύψη οι τιμές στο κέντρο και να σταματήσει με αυτον τον τρόπο η υποβαθμιση των γειτονιων του.
Μου φαίνεται ότι έχετε παρεξηγήσει ορισμένα πράγματα.
Και φυσικά την τσέπη μου θα κοιτάξω σαν ιδιοκτήτης..

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Επίθεση στο Α.Τ. Ακροπόλεως-2 αστυνομικοι τραυματίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 12 Ιούλ 2019, 02:28

Ατο καταλαβες εσυ ; Οτι ισχυριζομαι πως ολοι να μενουν στο κεντρο; Ενα παραδειγμα σου εφρα με το τι συνεβη ,σαν γεγονος,ως αποτελεσμα.

Ρε συ,αφου κοιτας εσυ μονο την τσεπη σου και την οαρτη σου,δεν υπολογιζεις οτι σαν δεν φτανουν τα χρονια της κρισης,λογω φιλαργυριας αυξανονται οι τιμες,αλλιως σπιτι γιοκ λογο ερπιπι. Ε καποιοι θα ερθουν να στο καψουν. Αμα ο καθενας κοιτα την οαρτη του,ποιο ειναι το νοημα να ζουμε ως κοινωνια σε ενα μερος;

Οταν ,τα μαγαζια για παραδειγμα στο ρεθυμνο δουλευουν κυριως εξαιτιας των φοιτητων ,επισης τα σπιτια τους τοσα χρονια ηταν στο νοικι και οχι αδεια ,επειδη ακριβως υπηρχαν οι φοιτητες,δεν «μπορεις» απλα την επομενη να τους διωξεις. Θες δε θες,θα υπαρξει αντιδραση.
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8628
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Επίθεση στο Α.Τ. Ακροπόλεως-2 αστυνομικοι τραυματίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 12 Ιούλ 2019, 02:33

Pedro έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 02:28
Ατο καταλαβες εσυ ; Οτι ισχυριζομαι πως ολοι να μενουν στο κεντρο; Ενα παραδειγμα σου εφρα με το τι συνεβη ,σαν γεγονος,ως αποτελεσμα.

Ρε συ,αφου κοιτας εσυ μονο την τσεπη σου και την οαρτη σου,δεν υπολογιζεις οτι σαν δεν φτανουν τα χρονια της κρισης,λογω φιλαργυριας αυξανονται οι τιμες,αλλιως σπιτι γιοκ λογο ερπιπι. Ε καποιοι θα ερθουν να στο καψουν. Αμα ο καθενας κοιτα την οαρτη του,ποιο ειναι το νοημα να ζουμε ως κοινωνια σε ενα μερος;

Οταν ,τα μαγαζια για παραδειγμα στο ρεθυμνο δουλευουν κυριως εξαιτιας των φοιτητων ,επισης τα σπιτια τους τοσα χρονια ηταν στο νοικι και οχι αδεια ,επειδη ακριβως υπηρχαν οι φοιτητες,δεν «μπορεις» απλα την επομενη να τους διωξεις. Θες δε θες,θα υπαρξει αντιδραση.
Το μόνο αποτέλεσμα είναι οτι ανεβαίνουν οι τιμές στο κέντρο, κάτι θετικό αν σκεφτείς την υποβάθμιση που υπήρχε και υπάρχει σε μεγάλο μέρος του.
Όποιος δεν αντέχει τις τιμες, ας μείνει λίγο πιο μακρια, απλα είναι τα πράγματα...
Δεν έχουν καμία υποχρέωση οι ιδιοκτητες να νοικιάζουν τα διαμερίσματα τους σε φοιτητές. Ούτε καν ηθική.
Για τα λοιπά αντιεξουσιαστικά σου ονειρα, υπεύθυνο για την πάταξη τους είναι το κράτος, για αυτό υπάρχει άλλωστε...

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Επίθεση στο Α.Τ. Ακροπόλεως-2 αστυνομικοι τραυματίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 12 Ιούλ 2019, 02:41

Μα το θεμα δεν ειναι μονο η αυξηση των τιμων στο κεντρο. Αυξανονται και στις γυρο περιοχες. Επισης ποιος σου ειπε,πως μονο στο κεντρο κανουν τα σπιτια ερπιπι;

Οταν καποιος μενει 12 χρονια σε ενα διαμερισμα,δεν σου εχει δημιουργησει ποτε προβλημα και ξαφνικα του λες φυγε,επειδη θες να τα κονομισεις,που ειναι το κρατος; Σα δεν φτανουν αυτα,απειλουν με ξυλοδαρμους (δεν λεω οτι παντοτε ισχυει).

Το κρατος,οπως ενα οργανωμενο ,που δεν σκεφτσιται. Ονο την πλευρα των ιδιοκτητων,μετα την αιτηση και διαμαρτυρια των πολιτων αλλαξε καποιους νομους και περιορισε τον αριθμο δημιουργιας ερπιπι ανα ιδιοκτητη.

Ευελπιστω να γινει πραξη και στην ελλαδα.
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.


Δημοκράτης
Δημοσιεύσεις: 24587
Εγγραφή: 25 Ιαν 2019, 00:26

Re: Επίθεση στο Α.Τ. Ακροπόλεως-2 αστυνομικοι τραυματίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Δημοκράτης » 12 Ιούλ 2019, 02:43

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 02:01
Philip Mortimer έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 01:55
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 01:55


Θες να πεις οτι αυξηθηκε ο τουρισμος λογω airbnb?
Πιστευω πως συνέβαλε.

Το
Πιστευω πως συνέβαλε.
με το
Το airbnb είναι ευλογία και φέρνει χρήματα στη χώρα
δεν ειναι το ιδιο.

Εγω παλι πιστευω οτι το airbnb πηδαει την τοπικη αγορα και τους ντοπιους χωρις να αυξανει τον τουρισμο. Τα ιδια λεφτα και περισσοτερα θα ερχοντουσαν στη χωρα χωρις airbnb.
Εσύ επίσης πιστεύεις ότι αριστερή μαλάκια ακούσεις οπότε ας μη κάνουμε θέμα τι πιστεύεις εσύ

Άβαταρ μέλους
Philip Mortimer
Δημοσιεύσεις: 8628
Εγγραφή: 07 Δεκ 2018, 16:22

Re: Επίθεση στο Α.Τ. Ακροπόλεως-2 αστυνομικοι τραυματίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Philip Mortimer » 12 Ιούλ 2019, 02:46

Pedro έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 02:41
Μα το θεμα δεν ειναι μονο η αυξηση των τιμων στο κεντρο. Αυξανονται και στις γυρο περιοχες. Επισης ποιος σου ειπε,πως μονο στο κεντρο κανουν τα σπιτια ερπιπι;

Οταν καποιος μενει 12 χρονια σε ενα διαμερισμα,δεν σου εχει δημιουργησει ποτε προβλημα και ξαφνικα του λες φυγε,επειδη θες να τα κονομισεις,που ειναι το κρατος; Σα δεν φτανουν αυτα,απειλουν με ξυλοδαρμους (δεν λεω οτι παντοτε ισχυει).

Το κρατος,οπως ενα οργανωμενο ,που δεν σκεφτσιται. Ονο την πλευρα των ιδιοκτητων,μετα την αιτηση και διαμαρτυρια των πολιτων αλλαξε καποιους νομους και περιορισε τον αριθμο δημιουργιας ερπιπι ανα ιδιοκτητη.

Ευελπιστω να γινει πραξη και στην ελλαδα.
Υπάρχει πλεόνασμα κατοικιών και όχι έλλειψη.
Το ότι μένει κάποιος 12 χρόνια σε ένα διαμέρισμα δε σημαίνει ότι ο ιδιοκτήτης του έχει δεσμευτεί ότι θα το ενοικιαζει στον συγκεκριμένο εφ όρου ζωής... Προσωπικά αμα είχα τετοιο ενοικιαστή, θα προτιμούσα φυσικά να τον κρατησω γιατί σου παρέχει μεγαλύτερη σιγουρια και σταθεροτητα. Από κει και πέρα ο κάθε ιδιοκτήτης είναι ελεύθερος να διαθέσει την ιδιοκτησία του σε όποιον θέλει εκτός βέβαια και αν υπάρχει κάποιο συμβόλαιο που τον δεσμεύει.

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Επίθεση στο Α.Τ. Ακροπόλεως-2 αστυνομικοι τραυματίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 12 Ιούλ 2019, 02:55

Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

zteo
Δημοσιεύσεις: 9845
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 02:36

Re: Επίθεση στο Α.Τ. Ακροπόλεως-2 αστυνομικοι τραυματίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από zteo » 12 Ιούλ 2019, 06:00

Ασχολουμε με το airbnb.Ειναι ενα καλο μεσο για καποιους να βγαλουν ενα συμπληρωματικο εισοδημα αρκει να μπουν κανονες και ορια.Δυστυχως η τελειως ανεξελεκτη χρηση του καταστρεφει και εμας συν οτι δημιουργει συνθηκες φοροαπαλλαγης και φοροδιαφυγης.
Όποιος σπέρνει Τσιπρες και ραντίζει Ανδρουλακηδες θερίζει Μητσοτακιδες και μια γκέισα Παναγία.

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10678
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: Επίθεση στο Α.Τ. Ακροπόλεως-2 αστυνομικοι τραυματίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 12 Ιούλ 2019, 10:24

Δημοκράτης έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 02:43
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 02:01
Philip Mortimer έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 01:55


Πιστευω πως συνέβαλε.

Το
Πιστευω πως συνέβαλε.
με το
Το airbnb είναι ευλογία και φέρνει χρήματα στη χώρα
δεν ειναι το ιδιο.

Εγω παλι πιστευω οτι το airbnb πηδαει την τοπικη αγορα και τους ντοπιους χωρις να αυξανει τον τουρισμο. Τα ιδια λεφτα και περισσοτερα θα ερχοντουσαν στη χωρα χωρις airbnb.
Εσύ επίσης πιστεύεις ότι αριστερή μαλάκια ακούσεις οπότε ας μη κάνουμε θέμα τι πιστεύεις εσύ
αντε ρε βλακακο βγες λιγο εξω να παρεις αερα που μας εχεις πρηξει 20 ωρες το 24ωρο εδω μεσα.

Άβαταρ μέλους
klg
Δημοσιεύσεις: 3279
Εγγραφή: 15 Οκτ 2018, 12:14
Phorum.gr user: klg

Re: Επίθεση στο Α.Τ. Ακροπόλεως-2 αστυνομικοι τραυματίες

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από klg » 12 Ιούλ 2019, 10:31

Philip Mortimer έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 00:36
Μαζέψτε τους αναρχικούς! Κατά του airbnb και της τουριστικής ανάπτυξης λέει, έλεος!!
https://www.google.com/url?sa=t&source= ... 2880760156
Το AirBnB είναι καρκίνος και τίποτα άλλο.
Ενπηρειά και σθένος σου πήρε 6 σελίδες να κάνεις άρνηση απαιτούμενος. Είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα, είμαι νεαρή γυναίκα. Ακόμα και οι Ζαίοι δεν χρειάζονται τα δύο χρώματα σαν κυρίες.

Thank you Google Translate.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών