Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
sys3x
Δημοσιεύσεις: 38292
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 21:40
Τοποθεσία: m lagou

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από sys3x » 13 Ιούλ 2019, 14:32

Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:30
stella έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:25
fagano3 έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 15:47
Στις εκλογες , δυστυχως, εχουν δικαιωμα ψηφου και οι γυναικες.

Παρολα αυτα πρωτα αυτες αποφευγουν να ψηφισουν γυναικες.

Ο λογος ειναι οτι ξερουν καλυτερα απο τους ανδρες οτι τις γυναικες δεν τις ενδιαφερει η πολιτικη , ειναι το αντιστοιχο του να διαλεγω κουρτινες για τους ανδρες

και οτι μια γυναικα που ασχολειται με την πολιτικη ανηκει σε μια απο τις τρεις κατηγοριες
ι/ γονος
ιι. γλαστρα πολυτελειας
ιιι, ημιτρελη , υστερικια, κακογαμημενη

Το ιιι ειναι συνηθως αριστερες οποτε η νδ εχει ακομα λιγοτερες γυναικες.(ευτυχως)
Seriously?

Ελπίζω να τρολάρεις, Φαγανούλη. Το δικαίωμα ψήφου έχει κατοχυρωθεί, έπειτα από σκληρούς αγώνες. Και το γεγονός ότι πολλές ψήφοι είναι για το ρέμα δεν είναι θέμα φύλου, αλλά ποιότητας σκέψης και πολλών άλλων παραμέτρων (οι περισσότεροι άνθρωποι εξ ορισμού είναι ηλίθιοι, τι να κάνουμε;;;)

Φυσικά και η αντιστοιχία κουρτίνες-πολιτική δεν έχει καμία λογική. Πολλές είναι οι γυναίκες που ασχολούνται με την Πολιτική και αυτό αποδεικνύει την εξέλιξη της κοινωνίας. Και η ΝΔ έχει τέτοιες γυναίκες. Ας πούμε στις Ευρωεκλογές ήμουν εφορευτική επιτροπή (γμσ τα) και κάθισα όλη μέρα στο εκλογικό κέντρο, συζητώντας. Γραφικοί πέρασαν πολλοί, από όλες τις παρατάξεις. Αυτή που με βοήθησε περισσότερο ήταν από το ΚΚΕ. Αυτή που με εντυπωσίασε περισσότερο ήταν με τη Νέα Δημοκρατία, τόσο με την ποιότητα λόγου όσο και με την συμπεριφορά της καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας. Στο τέλος φυσικά της είπα "χαριτολογώντας" ότι χαραμίζεται με την παράταξη που επέλεξε, αλλά και πάλι δεν συφύλιασε. Τέσπα, θέλω να πω ότι θα βρεις άξιους ανθρώπους σε κάθε ιδεολογία (σχεδόν) και δεν είναι θέμα φύλου.

Οκ, συμφωνώ ότι το σεξ σε βοηθά να ξελαμπικάρεις σε κάθε πτυχή της καθημερινότητας, οπότε η έλλειψή του έχει παρενέργειες, όχι μόνο στην ενασχόληση της Πολιτικής.
Γενικότερα, πάντως, τα στερεότυπα καλά κρατούν και στο πχόρουμ εν έτει 2019. Με ταξιδεύει αρκετά χρόνια πίσω, όταν έγραφα καθημερινά εδώ.

Στο θέμα της ποσόστωσης, είναι άσχημο το γεγονός ότι πρέπει να υπάρχει. Κανονικά έπρεπε να είναι κοινή λογική, βίωμα, κάτι κοινώς αποδεκτό ότι οφείλει μια κοινωνία να εκπροσωπείται από άνδρες και γυναίκες ΣΧΕΔΟΝ ισόποσα ή τουλάχιστον όχι με αυτό το χάσμα που βλέπουμε και σήμερα.
Δε διαβασα τι γράφεις...Αλλά όλοι οι παλιοί είναι εδώ,; τι διάολο έπαιξε;
Επανεργοποιείται ο Ιχώρ.
ΛΕΥΤΕΡΙΑ ΣΤΟΝ ΛΑΟ ΤΗΣ ΠΑΛΑΙΣΤΙΝΗΣ

.

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3992
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 13 Ιούλ 2019, 14:35

sys3x έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:32
Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:30
stella έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:25
...
Δε διαβασα τι γράφεις...Αλλά όλοι οι παλιοί είναι εδώ,; τι διάολο έπαιξε;
Επανεργοποιείται ο Ιχώρ.
Ε παιδιά, με τέτοιες εξελίξεις αν δεν μπεις πχόρουμ, κάτι χάνεις!!! :romance-hearteyes:

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71649
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Ιούλ 2019, 14:37

Καλώς την. :)
stella έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:25
Ας πούμε στις Ευρωεκλογές ήμουν εφορευτική επιτροπή (γμσ τα) και κάθισα όλη μέρα στο εκλογικό κέντρο, συζητώντας. Γραφικοί πέρασαν πολλοί, από όλες τις παρατάξεις. Αυτή που με βοήθησε περισσότερο ήταν από το ΚΚΕ. Αυτή που με εντυπωσίασε περισσότερο ήταν με τη Νέα Δημοκρατία, τόσο με την ποιότητα λόγου όσο και με την συμπεριφορά της καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας. Στο τέλος φυσικά της είπα "χαριτολογώντας" ότι χαραμίζεται με την παράταξη που επέλεξε, αλλά και πάλι δεν συφύλιασε.
Και για να μπούμε κατ' ευθείαν στα βαθιά.

Θα είχε περισσότερο ενδιαφέρον αν διευκρίνιζες σε ποια παράταξη θεωρείς ότι δεν θα χαραμιζόταν η κυρία.
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26339
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 13 Ιούλ 2019, 14:38

Ειχα γράψει παλαιότερα οτι τη μοναδικη φορά που οι συνεργαζόμενοι σε εργα για χρόνια ,καναμε προταση να συνεταιριστεί σαν πέμπτο μελος ηταν σε γυναίκα με απίστευτες ικανότητες σε πωλήσεις - διαπραγματεύσεις .
Το μονο που μετραει είναι οι ικανότητες η εργατικότητα κ τα αποτελέσματα κ καθόλου η γκρίνια και οι απαιτησεις .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3992
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 13 Ιούλ 2019, 14:42

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:37
Καλώς την. :)
stella έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:25
Ας πούμε στις Ευρωεκλογές ήμουν εφορευτική επιτροπή (γμσ τα) και κάθισα όλη μέρα στο εκλογικό κέντρο, συζητώντας. Γραφικοί πέρασαν πολλοί, από όλες τις παρατάξεις. Αυτή που με βοήθησε περισσότερο ήταν από το ΚΚΕ. Αυτή που με εντυπωσίασε περισσότερο ήταν με τη Νέα Δημοκρατία, τόσο με την ποιότητα λόγου όσο και με την συμπεριφορά της καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας. Στο τέλος φυσικά της είπα "χαριτολογώντας" ότι χαραμίζεται με την παράταξη που επέλεξε, αλλά και πάλι δεν συφύλιασε.
Και για να μπούμε κατ' ευθείαν στα βαθιά.

Θα είχε περισσότερο ενδιαφέρον αν διευκρίνιζες σε ποια παράταξη θεωρείς ότι δεν θα χαραμιζόταν η κυρία.
Χελλόου, καλώς σας βρήκα!!!

Μπα, δεν είχα κάποια παράταξη κατά νου, μεγάλη απογοήτευση. Αν και γνωρίζεις τις καταβολές μου προς την αριστερά, δεν ξέρω πραγματικά πού δεν θα χαραμιζόταν η κυρία (καλή της ώρα).

Άβαταρ μέλους
pal
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 25 Ιουν 2019, 17:04
Phorum.gr user: pal

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pal » 13 Ιούλ 2019, 14:48

stella έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:25
fagano3 έγραψε:
12 Ιούλ 2019, 15:47
Στις εκλογες , δυστυχως, εχουν δικαιωμα ψηφου και οι γυναικες.

Παρολα αυτα πρωτα αυτες αποφευγουν να ψηφισουν γυναικες.

Ο λογος ειναι οτι ξερουν καλυτερα απο τους ανδρες οτι τις γυναικες δεν τις ενδιαφερει η πολιτικη , ειναι το αντιστοιχο του να διαλεγω κουρτινες για τους ανδρες

και οτι μια γυναικα που ασχολειται με την πολιτικη ανηκει σε μια απο τις τρεις κατηγοριες
ι/ γονος
ιι. γλαστρα πολυτελειας
ιιι, ημιτρελη , υστερικια, κακογαμημενη

Το ιιι ειναι συνηθως αριστερες οποτε η νδ εχει ακομα λιγοτερες γυναικες.(ευτυχως)
Seriously?

Ελπίζω να τρολάρεις, Φαγανούλη. Το δικαίωμα ψήφου έχει κατοχυρωθεί, έπειτα από σκληρούς αγώνες. Και το γεγονός ότι πολλές ψήφοι είναι για το ρέμα δεν είναι θέμα φύλου, αλλά ποιότητας σκέψης και πολλών άλλων παραμέτρων (οι περισσότεροι άνθρωποι εξ ορισμού είναι ηλίθιοι, τι να κάνουμε;;;)

Φυσικά και η αντιστοιχία κουρτίνες-πολιτική δεν έχει καμία λογική. Πολλές είναι οι γυναίκες που ασχολούνται με την Πολιτική και αυτό αποδεικνύει την εξέλιξη της κοινωνίας. Και η ΝΔ έχει τέτοιες γυναίκες. Ας πούμε στις Ευρωεκλογές ήμουν εφορευτική επιτροπή (γμσ τα) και κάθισα όλη μέρα στο εκλογικό κέντρο, συζητώντας. Γραφικοί πέρασαν πολλοί, από όλες τις παρατάξεις. Αυτή που με βοήθησε περισσότερο ήταν από το ΚΚΕ. Αυτή που με εντυπωσίασε περισσότερο ήταν με τη Νέα Δημοκρατία, τόσο με την ποιότητα λόγου όσο και με την συμπεριφορά της καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας. Στο τέλος φυσικά της είπα "χαριτολογώντας" ότι χαραμίζεται με την παράταξη που επέλεξε, αλλά και πάλι δεν συφύλιασε. Τέσπα, θέλω να πω ότι θα βρεις άξιους ανθρώπους σε κάθε ιδεολογία (σχεδόν) και δεν είναι θέμα φύλου.

Οκ, συμφωνώ ότι το σεξ σε βοηθά να ξελαμπικάρεις σε κάθε πτυχή της καθημερινότητας, οπότε η έλλειψή του έχει παρενέργειες, όχι μόνο στην ενασχόληση της Πολιτικής.
Γενικότερα, πάντως, τα στερεότυπα καλά κρατούν και στο πχόρουμ εν έτει 2019. Με ταξιδεύει αρκετά χρόνια πίσω, όταν έγραφα καθημερινά εδώ.

Στο θέμα της ποσόστωσης, είναι άσχημο το γεγονός ότι πρέπει να υπάρχει. Κανονικά έπρεπε να είναι κοινή λογική, βίωμα, κάτι κοινώς αποδεκτό ότι οφείλει μια κοινωνία να εκπροσωπείται από άνδρες και γυναίκες ΣΧΕΔΟΝ ισόποσα ή τουλάχιστον όχι με αυτό το χάσμα που βλέπουμε και σήμερα.
Στέλλα, ο άνθρωπος που τα γράφει αυτά δεν έχει ούτε ήθος ούτε αιδώ. Κανονικά, δε θα έπρεπε να έχει θέση και στο φόρουμ, αλλά προφανώς τον ανέχονται γιατί έχει πολύ ελεύθερο χρόνο και γράφει πολλά ποστς. Εγώ προτείνω να τον βάλουμε στο μπλοκ λιστ, να μιλάει με τους ομοίους του και με όποιους τον ανέχονται.
Το ψέμα έχει κοντά ποδάρια

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71649
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Ιούλ 2019, 14:50

pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:32

Δε σου κάνω κήρυγμα, απλά έχουμε διαφορετικό τρόπο αξιολόγησης. Για εσένα το ποιοι υποστηρίζουν μία άποψη αποτελεί παράγοντα για το αν θα την υποστηρίξεις ή όχι, εμένα με ενδιαφέρει σχεδόν αποκλειστικά και στο μέτρο που αυτό είναι εφικτό, καθώς οι άνθρωποι έχουμε την τάση να γινόμαστε υποκειμενικοί, αν κάτι το βλέπω true ή false. Καταλαβαίνω τον τρόπο σκέψης σου και τον σέβομαι και καθόλου δεν τον κατακρίνω. Ελπίζω να καταλαβαίνεις κι εσύ τον δικό μου.
Σαφώς και τον καταλαβαίνω, όπως ξέρω ότι καταλαβαίνεις κι εσύ ότι δεν έχει κάποια προσωπική αιχμή το σχόλιο μου.
Έχεις πραγματικά συμφιλιωτική και καλοπροαίρετη διάθεση.

Αλλά επειδή αυτό το στάδιο το έχω περάσει, όχι μία αλλά περισσότερες φορές, θα πω ότι εγώ έχω φτάσει σε ένα στάδιο κορεσμού που έχει βάλει χ στην οποιαδήποτε πιθανότητα σύγκλισης με τον χώρο που φέρεται σήμερα ως ελληνική αριστερά. Με όποιο κάψιμο χλωρών συνεπάγεται αυτό.

Σε συζητήσεις για το οποιοδήποτε θέμα, είμαι πάντα ανοικτή.

Στην ιδέα οποιασδήποτε συνεργασίας, κοινής προσπάθειας κλπ έχω κόψει γέφυρες, έχω κάψει καράβια, δεν έχω αφήσει ούτε κολυμπηθρόξυλο όρθιο. :lol:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
Χαοτικός
Δημοσιεύσεις: 22707
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 16:48
Phorum.gr user: Χαοτικός

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χαοτικός » 13 Ιούλ 2019, 14:56

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:50
pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:32

Δε σου κάνω κήρυγμα, απλά έχουμε διαφορετικό τρόπο αξιολόγησης. Για εσένα το ποιοι υποστηρίζουν μία άποψη αποτελεί παράγοντα για το αν θα την υποστηρίξεις ή όχι, εμένα με ενδιαφέρει σχεδόν αποκλειστικά και στο μέτρο που αυτό είναι εφικτό, καθώς οι άνθρωποι έχουμε την τάση να γινόμαστε υποκειμενικοί, αν κάτι το βλέπω true ή false. Καταλαβαίνω τον τρόπο σκέψης σου και τον σέβομαι και καθόλου δεν τον κατακρίνω. Ελπίζω να καταλαβαίνεις κι εσύ τον δικό μου.
Σαφώς και τον καταλαβαίνω, όπως ξέρω ότι καταλαβαίνεις κι εσύ ότι δεν έχει κάποια προσωπική αιχμή το σχόλιο μου.
Έχεις πραγματικά συμφιλιωτική και καλοπροαίρετη διάθεση.

Αλλά επειδή αυτό το στάδιο το έχω περάσει, όχι μία αλλά περισσότερες φορές
, θα πω ότι εγώ έχω φτάσει σε ένα στάδιο κορεσμού που έχει βάλει χ στην οποιαδήποτε πιθανότητα σύγκλισης με τον χώρο που φέρεται σήμερα ως ελληνική αριστερά. Με όποιο κάψιμο χλωρών συνεπάγεται αυτό.

Σε συζητήσεις για το οποιοδήποτε θέμα, είμαι πάντα ανοικτή.

Στην ιδέα οποιασδήποτε συνεργασίας, κοινής προσπάθειας κλπ έχω κόψει γέφυρες, έχω κάψει καράβια, δεν έχω αφήσει ούτε κολυμπηθρόξυλο όρθιο. :lol:
Μη σε πειράξει μόνο.
Σαν σκουπίδια τυχαία χυμένα ο πιο όμορφος κόσμος.

Άβαταρ μέλους
ΓΑΛΗ
Δημοσιεύσεις: 71649
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 12:19

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΑΛΗ » 13 Ιούλ 2019, 14:57

stella έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:42
ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:37
Καλώς την. :)
stella έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:25
Ας πούμε στις Ευρωεκλογές ήμουν εφορευτική επιτροπή (γμσ τα) και κάθισα όλη μέρα στο εκλογικό κέντρο, συζητώντας. Γραφικοί πέρασαν πολλοί, από όλες τις παρατάξεις. Αυτή που με βοήθησε περισσότερο ήταν από το ΚΚΕ. Αυτή που με εντυπωσίασε περισσότερο ήταν με τη Νέα Δημοκρατία, τόσο με την ποιότητα λόγου όσο και με την συμπεριφορά της καθ' όλη τη διάρκεια της διαδικασίας. Στο τέλος φυσικά της είπα "χαριτολογώντας" ότι χαραμίζεται με την παράταξη που επέλεξε, αλλά και πάλι δεν συφύλιασε.
Και για να μπούμε κατ' ευθείαν στα βαθιά.

Θα είχε περισσότερο ενδιαφέρον αν διευκρίνιζες σε ποια παράταξη θεωρείς ότι δεν θα χαραμιζόταν η κυρία.
Χελλόου, καλώς σας βρήκα!!!

Μπα, δεν είχα κάποια παράταξη κατά νου, μεγάλη απογοήτευση. Αν και γνωρίζεις τις καταβολές μου προς την αριστερά, δεν ξέρω πραγματικά πού δεν θα χαραμιζόταν η κυρία (καλή της ώρα).
Κι εγώ το ίδιο. :lol:



Ελπίζω να μείνεις, έτσι;

Ή να περνάς πότε πότε, λείπεις. :wave:
Gavalas for President! :grfl:

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3992
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 13 Ιούλ 2019, 15:08

ΓΑΛΗ έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:57
stella έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:42

Χελλόου, καλώς σας βρήκα!!!

Μπα, δεν είχα κάποια παράταξη κατά νου, μεγάλη απογοήτευση. Αν και γνωρίζεις τις καταβολές μου προς την αριστερά, δεν ξέρω πραγματικά πού δεν θα χαραμιζόταν η κυρία (καλή της ώρα).
Κι εγώ το ίδιο. :lol:

Ελπίζω να μείνεις, έτσι;

Ή να περνάς πότε πότε, λείπεις. :wave:
Τρέχω συνέχεια, αλλά δεν ξεχνάω ποτέ το πχόρουμ και όλους εσάς. Ελπίζω να βρίσκω χρόνο να συμμετέχω στην παρέα. :g094::wave:

Άβαταρ μέλους
stella
Συντονίστρια
Δημοσιεύσεις: 3992
Εγγραφή: 17 Απρ 2018, 10:09
Phorum.gr user: stella

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stella » 13 Ιούλ 2019, 15:16

pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:48

Στέλλα, ο άνθρωπος που τα γράφει αυτά δεν έχει ούτε ήθος ούτε αιδώ. Κανονικά, δε θα έπρεπε να έχει θέση και στο φόρουμ, αλλά προφανώς τον ανέχονται γιατί έχει πολύ ελεύθερο χρόνο και γράφει πολλά ποστς. Εγώ προτείνω να τον βάλουμε στο μπλοκ λιστ, να μιλάει με τους ομοίους του και με όποιους τον ανέχονται.
Γεια σου, Pal. Κοίταξε, ίσως αν διάβαζα το ίδιο ποστ από κάποιον άλλον, να είχα την ίδια αντίδραση με εσένα. Όμως, τον γνωρίζω τον άνθρωπο και γι' αυτό εξεπλάγην και "άνοιξα" διάλογο. Ίσως στην προσπάθεια να ενισχύσει κάποιος την άποψή του, να επιλέγει τις υπερβολές, δεν ξέρω. Όπως και νά'χει, καλό είναι και με τις πράξεις μας "εμείς οι γυναίκες" να βουλώνουμε τα στόματα και να συνθλίβουμε τα στερεότυπα όπου μπορούμε.

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 13 Ιούλ 2019, 15:18

pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:48
Στέλλα, ο άνθρωπος που τα γράφει αυτά δεν έχει ούτε ήθος ούτε αιδώ. Κανονικά, δε θα έπρεπε να έχει θέση και στο φόρουμ, αλλά προφανώς τον ανέχονται γιατί έχει πολύ ελεύθερο χρόνο και γράφει πολλά ποστς. Εγώ προτείνω να τον βάλουμε στο μπλοκ λιστ, να μιλάει με τους ομοίους του και με όποιους τον ανέχονται.
Ο Φαγανος ειναι το καλυτερο παιδι (κι ας ειναι αντικυριακος).Παω στοιχημα οτι τη γυναικα του την εχει κορωνα στο κεφαλι του.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Άβαταρ μέλους
pal
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 681
Εγγραφή: 25 Ιουν 2019, 17:04
Phorum.gr user: pal

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από pal » 13 Ιούλ 2019, 15:21

Ελπίζω τότε να καταλάβει από μόνος του ότι ασχημονεί με αυτά που έγραψε και να τα σβήσει.
Το ψέμα έχει κοντά ποδάρια

Άβαταρ μέλους
Αγις
Δημοσιεύσεις: 26339
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:09

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Αγις » 13 Ιούλ 2019, 15:22

under έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:18
pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 14:48
Στέλλα, ο άνθρωπος που τα γράφει αυτά δεν έχει ούτε ήθος ούτε αιδώ. Κανονικά, δε θα έπρεπε να έχει θέση και στο φόρουμ, αλλά προφανώς τον ανέχονται γιατί έχει πολύ ελεύθερο χρόνο και γράφει πολλά ποστς. Εγώ προτείνω να τον βάλουμε στο μπλοκ λιστ, να μιλάει με τους ομοίους του και με όποιους τον ανέχονται.
Ο Φαγανος ειναι το καλυτερο παιδι (κι ας ειναι αντικυριακος).Παω στοιχημα οτι τη γυναικα του την εχει κορωνα στο κεφαλι του.
Τυπάρας πανέξυπνος κ μπον βιβερ .
ΖΗΝΗΔΕΩΣ

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18499
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Δημοσιογράφος του BBC σε Μητοτάκη..Είστε σοβαρός,δεν βρήκατε γυναίκες;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 13 Ιούλ 2019, 15:24

pal έγραψε:
13 Ιούλ 2019, 15:21
Ελπίζω τότε να καταλάβει από μόνος του ότι ασχημονεί με αυτά που έγραψε και να τα σβήσει.
Γιατι να το σβησει ; Εχει δικιο.Η Δυση αρχισε να παρακμαζει απο τοτε που απεκτησαν δικαιωμα εκλεγειν και εκλεγεσθαι οι γυναικες.
Σιγουρα καποιες ειναι ικανοτατες (κλασσικο παραδειγμα Θατσερ).Κατα κανονα ομως ψηφιζουν Τσιπρες.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών