Badoo ή Tinder;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 13 Αύγ 2019, 18:02

Feindflug έγραψε:
13 Αύγ 2019, 17:52
Hikikomori έγραψε:
13 Αύγ 2019, 17:48
Στην πλειονότητα τους τα βρωμοθήλυκα δεν χρησιμοποιούν τα dating apps για να γνωριστούν με κάποιον ή έστω να γαμηθούν.
Το κάνουν μόνο και μόνο για να τονώσουν το ηθικό τους και την αυτοπεποίθηση τους με το πλήθος ''ζευγαρωμάτων'' και προσοχής που θα λάβουν από τα εγχώρια και μη λιγούρια.

Κανένας άντρας που σέβεται τον εαυτό του δεν πρέπει να χρησιμοποιεί τέτοιες ελεεινές εφαρμογές διότι το μόνο που πετυχαίνει είναι να δίνει αξία σε σκουπίδια. Δηλαδή και λογικά να το σκεφτεί κάποιος ποια γυναίκα που ζυγίζει λιγότερα από 100 κιλά δεν θα βγει έξω ένα Σαββατόβραδο και δεν θα βρει τουλάχιστον πενήντα σερνικούς που θα θέλουν να τη ξεσκίσουν;
Τι ανάγκη να έχει το tinder και το κάθε tinder; Ξυπνάτε το κάνουν μόνο και μόνο για να δείχνουν στις κατίνες που έχουν για φίλες πόσα ματσαρίσματα είχαν.

Πραγματικά σκέφτομαι να φτιάξω ψεύτικο γυναικείο profile για να σπάω πλάκα με τα λιγούρια και να τους ζητάω λεφτά μέσω του patreon/venmo για να τους στέλνω γυμνές μου φωτογραφίες. Με τέτοια πείνα και αγαμία που υπάρχει σίγουρα θα είναι καλή μπίζνα.
Τι μπύρες πίνεις τύπε να σε κεράσω μία;
:smt005::smt005:
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23171
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 13 Αύγ 2019, 18:05

Feindflug έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:00
vantono έγραψε:
13 Αύγ 2019, 17:54
Σιγά βρε χακικομούρη άραξε, έφερες την καταστροφή.

Προσωπικά παντως έχω βγει δεκάδες ραντεβού απο ιντερνετ (όλα απο φεισμπουκ) αλλα παραδόξως ποτέ δεν μου εχει τραβηξει το ενδιαφερον καμια απ αυτες τις δυο παπαριές.
Μπορεί να υπερβάλει ο τύπος με τους χαρακτηρισμούς του, αλλά έχω προσωπική εμπειρία σε μικτή παρέα που έχω βρεθεί, να επιβεβαιώνουν τα λεγόμενά του και να μας δείχνει το προφίλ της μια κοπέλα που ήταν πολύ μέτρια, με κάτι φώτο που δεν αντικατοπτρίζουν πλήρως εώς ελάχιστα, την πραγματικότητα.
Λίγο-πολύ όλα τα σοσιαλμύδια έτσι ειναι, ακομα και το φβ. Τίγκα στις φιλτραρισμένες φωτο. Καλά για ίνστα δεν το συζητώ. Το πιο κομπλέ απ' όλα αν θες να εισαι σίγουρος τι εχεις απέναντί σου και ενδιαφέρεσαι τοσο πολυ,ειναι να ζητήσεις να κανετε βιντεοκλήση.

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 13 Αύγ 2019, 18:05

Παιδια,καλο ειναι να υπαρχουν αυτες οι εφαρμογες,ακομη κι αν ειναι για ανεβασμα ηθικου κλπ. Εδω στα ξενα τουλαχιστον παει «γαμιωντας» ,βολευει πολλους που ταξιδευουν. Γενικα επειδη οι Γερμανοι δεν ειναι προκατηλλημενοι στος σεξ,οποτε εχουν καυλες,απλαμπηδιουνται χωρις να απαιτουν δεσμευεσεις κλπ κλπ οπως συμβαινει στην πατριδιδισταν.
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Αύγ 2019, 18:06

Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
13 Αύγ 2019, 17:04
Juno έγραψε:
13 Αύγ 2019, 16:11
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2019, 15:39


Το έκανα και αυτό,μια εμπειρία ακόμη λοιπόν :lol:
Χάσιμο χρόνου θες να πεις. Αλλά δεν το κατάλαβες από την αρχή; Αυτό δεν είναι που ταξιδεύεις και βρίσκεις κόσμο; Ε ή θέλει one night stand ή είναι απελπισμένος και ούτε καν ντρέπεται να το δείξει.
Το Badoo πιστεύω πως πρέπει να είναι τίγκα στις απελπισμένες και στους παντρεμένους που το κρύβουν.
Συγγνώμη, αλλα αν δεν κάνω λάθος , το τιντερ τουλάχιστον είναι ξεκάθαρα για σεξ.
Τώρα αν μπαίνουν κάτι ναιδες και τζουνες και ψάχνουν τον ιππότη με το άσπρο αλογο, λογικό μετά να κλαίνε.
Μη ζητάς συγνώμη δεν φταις εσύ :e040:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Hikikomori
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2019, 23:27

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hikikomori » 13 Αύγ 2019, 18:07

Ορέστης 35 έγραψε:
13 Αύγ 2019, 17:54
Με τα σοσιαλ χτυπανε καλυτερους γκομενους απο οτι στα μπαρ.
Πάντα πίστευα πως δεν παίζει κανένα ρόλο τι τι λέει κάποιος αλλά ποιος το λέει.
Αν λέγαμε εσύ και εγώ τέτοια πράγματα θα μας είχαν στείλει ήδη την αστυνομία να μας συλλάβει και θα ήμασταν σεξιστικά, μισογυνικά γουρούνια...

Δες αυτό να σου σηκωθεί η τρίχα κάγκελο.... Να φρίξεις και να αηδιάσεις με τις σκύλες που σε λίγα χρόνια θα το παίζουν καθώς πρέπει κυρίες.
Οι άντρες είναι προφανώς ψεύτικα προφίλ που έχουν φωτογραφίες μοντέλων και στην περιγραφή είναι βίαιοι,προκλητικοί, κτλπ. Υπάρχει και ένα αλλά όμως. Είναι παράλληλα κούκλοι και δες τι σχόλια λαμβάνουν... Τα διπλά στάνταρς στα καλύτερα τους.

https://i.redd.it/869achermar21.jpg
https://i.redd.it/scad4y1zynh11.png
https://www.elitereaders.com/wp-content ... atured.jpg

Πραγματικά βαριέμαι να ποστάρω τόσες πολλές αποδείξεις.
Ας κάνει ο καθένας ο,τι θέλει.... έλεος πια.
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος Hikikomori την 13 Αύγ 2019, 18:08, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 13 Αύγ 2019, 18:07

vantono έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:05
Feindflug έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:00
vantono έγραψε:
13 Αύγ 2019, 17:54
Σιγά βρε χακικομούρη άραξε, έφερες την καταστροφή.

Προσωπικά παντως έχω βγει δεκάδες ραντεβού απο ιντερνετ (όλα απο φεισμπουκ) αλλα παραδόξως ποτέ δεν μου εχει τραβηξει το ενδιαφερον καμια απ αυτες τις δυο παπαριές.
Μπορεί να υπερβάλει ο τύπος με τους χαρακτηρισμούς του, αλλά έχω προσωπική εμπειρία σε μικτή παρέα που έχω βρεθεί, να επιβεβαιώνουν τα λεγόμενά του και να μας δείχνει το προφίλ της μια κοπέλα που ήταν πολύ μέτρια, με κάτι φώτο που δεν αντικατοπτρίζουν πλήρως εώς ελάχιστα, την πραγματικότητα.
Λίγο-πολύ όλα τα σοσιαλμύδια έτσι ειναι, ακομα και το φβ. Τίγκα στις φιλτραρισμένες φωτο. Καλά για ίνστα δεν το συζητώ. Το πιο κομπλέ απ' όλα αν θες να εισαι σίγουρος τι εχεις απέναντί σου και ενδιαφέρεσαι τοσο πολυ,ειναι να ζητήσεις να κανετε βιντεοκλήση.
Ναι ε; Μην εμφανιστει τιποτα ελιεν.. :003:

Το παρακανετε ρε παιδια. Επισης,ολα αυτα ,ισως να συμβαινουν στο ελλαντα. Εδω δεν παιζουν αυτα,οι περισσοτεροι/ες εχπυν λυσει αυτα τα θεματα ..
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 13 Αύγ 2019, 18:08

Naida έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:06
Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
13 Αύγ 2019, 17:04
Juno έγραψε:
13 Αύγ 2019, 16:11

Χάσιμο χρόνου θες να πεις. Αλλά δεν το κατάλαβες από την αρχή; Αυτό δεν είναι που ταξιδεύεις και βρίσκεις κόσμο; Ε ή θέλει one night stand ή είναι απελπισμένος και ούτε καν ντρέπεται να το δείξει.
Το Badoo πιστεύω πως πρέπει να είναι τίγκα στις απελπισμένες και στους παντρεμένους που το κρύβουν.
Συγγνώμη, αλλα αν δεν κάνω λάθος , το τιντερ τουλάχιστον είναι ξεκάθαρα για σεξ.
Τώρα αν μπαίνουν κάτι ναιδες και τζουνες και ψάχνουν τον ιππότη με το άσπρο αλογο, λογικό μετά να κλαίνε.
Μη ζητάς συγνώμη δεν φταις εσύ :e040:
Εσυ δλδ καλη μου φιλη ναδαϊ,γιατι μπηκες στο τιντερ; Τι προσδοκιες ειχες; Να βρεις τον πριγκηψ με το ασπρο ατι;
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14664
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Αύγ 2019, 18:10

vantono έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:05
Feindflug έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:00
vantono έγραψε:
13 Αύγ 2019, 17:54
Σιγά βρε χακικομούρη άραξε, έφερες την καταστροφή.

Προσωπικά παντως έχω βγει δεκάδες ραντεβού απο ιντερνετ (όλα απο φεισμπουκ) αλλα παραδόξως ποτέ δεν μου εχει τραβηξει το ενδιαφερον καμια απ αυτες τις δυο παπαριές.
Μπορεί να υπερβάλει ο τύπος με τους χαρακτηρισμούς του, αλλά έχω προσωπική εμπειρία σε μικτή παρέα που έχω βρεθεί, να επιβεβαιώνουν τα λεγόμενά του και να μας δείχνει το προφίλ της μια κοπέλα που ήταν πολύ μέτρια, με κάτι φώτο που δεν αντικατοπτρίζουν πλήρως εώς ελάχιστα, την πραγματικότητα.
Λίγο-πολύ όλα τα σοσιαλμύδια έτσι ειναι, ακομα και το φβ. Τίγκα στις φιλτραρισμένες φωτο. Καλά για ίνστα δεν το συζητώ. Το πιο κομπλέ απ' όλα αν θες να εισαι σίγουρος τι εχεις απέναντί σου και ενδιαφέρεσαι τοσο πολυ,ειναι να ζητήσεις να κανετε βιντεοκλήση.
Δεν έχω λογαριασμό σε κανένα social media, οπότε δεν έχω και πολύ εμπειρία για αυτά που λες, αλλά από τα λίγα που έχω δει, υποψιάζομαι ότι έχεις δίκιο. Κάποτε είχα myspace, τότε στις αρχές του, πιο πολύ για την μουσική.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Αύγ 2019, 18:13

Pedro έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:08
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:06
Χόρχε ντελ Σάλτο έγραψε:
13 Αύγ 2019, 17:04


Συγγνώμη, αλλα αν δεν κάνω λάθος , το τιντερ τουλάχιστον είναι ξεκάθαρα για σεξ.
Τώρα αν μπαίνουν κάτι ναιδες και τζουνες και ψάχνουν τον ιππότη με το άσπρο αλογο, λογικό μετά να κλαίνε.
Μη ζητάς συγνώμη δεν φταις εσύ :e040:
Εσυ δλδ καλη μου φιλη ναδαϊ,γιατι μπηκες στο τιντερ; Τι προσδοκιες ειχες; Να βρεις τον πριγκηψ με το ασπρο ατι;
Εγώ μπήκα από περιεργεια να δω τι είναι. Και είδα. Με τράβηξαν δύο,τράβηξα εναν και αυτό ήταν.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 13 Αύγ 2019, 18:15

Naida έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:13
Pedro έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:08
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:06


Μη ζητάς συγνώμη δεν φταις εσύ :e040:
Εσυ δλδ καλη μου φιλη ναδαϊ,γιατι μπηκες στο τιντερ; Τι προσδοκιες ειχες; Να βρεις τον πριγκηψ με το ασπρο ατι;
Εγώ μπήκα από περιεργεια να δω τι είναι. Και είδα.   Με τράβηξαν δύο,τράβηξα εναν   και αυτό ήταν.
:smt005:
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

Hikikomori
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2019, 23:27

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hikikomori » 13 Αύγ 2019, 18:15

Naida έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:13
Εγώ μπήκα από περιεργεια να δω τι είναι. Και είδα. Με τράβηξαν δύο,τράβηξα εναν και αυτό ήταν.
Ναι ναι μας έπεισες.
Μέχρι και το αβατάρ που χρησιμοποιείς λέει πολλά.

Αλλά όπως προανέφερα, βρίσκετε και τα κάνετε.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Αύγ 2019, 18:21

Hikikomori έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:15
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:13
Εγώ μπήκα από περιεργεια να δω τι είναι. Και είδα. Με τράβηξαν δύο,τράβηξα εναν και αυτό ήταν.
Ναι ναι μας έπεισες.
Μέχρι και το αβατάρ που χρησιμοποιείς λέει πολλά.

Αλλά όπως προανέφερα, βρίσκετε και τα κάνετε.
Τι λέει το αβαταρ που χρησιμοποιώ κ. Ψυχολόγε μου;
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Marios
Δημοσιεύσεις: 697
Εγγραφή: 13 Φεβ 2019, 14:41
Phorum.gr user: Μάριος

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Marios » 13 Αύγ 2019, 18:33

Βίντεο για το Tinder:

Άβαταρ μέλους
Pam
Δημοσιεύσεις: 1487
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2018, 01:10

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pam » 13 Αύγ 2019, 18:49

Marios έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:33
Βίντεο για το Tinder:
Με τέτοιες ατάκες δεν ρίχνει γκόμενα κανένας...
Τάδε έφη Αρίστος:
ΧΑ και ΚΚΕ θα παρουν μαζι 20%.

Συριζα και ΝΔ θα παρουν μαζι 65%.

Θα μεινουν εκτος Βουλης κομματα που πηραν ψηφους 15%.

Άβαταρ μέλους
LEONAS
Δημοσιεύσεις: 5728
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 16:03
Phorum.gr user: ΧΟΥΚ

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LEONAS » 13 Αύγ 2019, 18:50

Beria έγραψε:
13 Αύγ 2019, 14:40
phorum


:smt005::smt005:
Πάρε και κουβά με νερό να σβήνεις το εργαλείο γιατί θα πάρει φωτιά
Πέσιμο ή χεσιμο; :p2:

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών