Badoo ή Tinder;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
LEONAS
Δημοσιεύσεις: 5728
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 16:03
Phorum.gr user: ΧΟΥΚ

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LEONAS » 13 Αύγ 2019, 18:52

Naida έγραψε:
13 Αύγ 2019, 15:39
Juno έγραψε:
13 Αύγ 2019, 15:22
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2019, 14:55


Έτσι και στο τιντερ όλοι ουαου τι γαμάτος είμαι. Και όποιος μου φάνηκε φυσιολογικός με διέψευσε :lol:
Βγήκες ραντεβού από το Tinder; :o
Το έκανα και αυτό,μια εμπειρία ακόμη λοιπόν :lol:

Εσύ ήσουν η ξινή;
Πέσιμο ή χεσιμο; :p2:

Άβαταρ μέλους
LEONAS
Δημοσιεύσεις: 5728
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 16:03
Phorum.gr user: ΧΟΥΚ

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LEONAS » 13 Αύγ 2019, 19:02

Juno έγραψε:
13 Αύγ 2019, 17:21
sys3x έγραψε:
13 Αύγ 2019, 17:20
Juno έγραψε:
13 Αύγ 2019, 17:18

Στο MySpace; Όχι, δεν νομίζω. Δεν θυμάμαι όμως. Ίσως αν καθόμουν σταυροπόδι να πήρε και λίγο μπουτάκι.
Μου το φάγανε μπαμπέσικα το αριστούργημά μου. :smt067
Δεν πρόλαβα ούτε να πατήσω ένα print screen να θυμάμαι τι τέλεια γραφικά είχα κάνει. :a040:
Το κέρατο μου μέσα.
Sorry :smt005::smt005::smt005:
Ούτε στο facebook δείχνω τέτοια. Δεν τα κρύβω, αλλά ό,τι πιάσει η φωτογραφία. Και αφού ντύνομαι κανονικά σαν άνθρωπος, δεν πιάνει και πολλά.


Έχεις καλό μπουτακι;
Πέσιμο ή χεσιμο; :p2:

Χόρχε ντελ Σάλτο

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χόρχε ντελ Σάλτο » 13 Αύγ 2019, 19:04

Juno έγραψε:
13 Αύγ 2019, 17:34
sys3x έγραψε:
13 Αύγ 2019, 17:30
Juno έγραψε:
13 Αύγ 2019, 17:25

Έλα, υπάρχουν τόσα profiles με μπουτάκια στο facebook και το instagram.
Είναι προσωπικό το ζήτημα δεν έχει να κάνει με σένα, έχει δε λέω ότι δεν έχει, δεν είναι τα δικά σου όμως.
Αν είναι τόσο σημαντικό να ψάξω καμία με μαγιό :smt005: αλλά δεν είμαστε φίλοι στο facebook.
Κατά τα αλλα αυτές δεν τα κανουν αυτά.
Ξετσίπωτες.

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42888
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 13 Αύγ 2019, 19:17

Βλέπεις, μιλάς και μετά εξαρτάται από τον άνθρωπο και τι θέλει ο καθένας. Ουαου δηλαδή, ακριβώς σαν την πραγματική ζωή.

Από κει και πέρα, όντως οι περισσότερες γυναίκες είναι εκεί "για πλάκα", δέχονται εκατοντάδες μηνύματα και περιμένουν πρωτότυπους διαλόγους από τύπους που δεν ξέρουν τίποτα γι αυτές. Αλλά και πάλι, το ίδιο συμβαίνει και στην πραγματική ζωή.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 13 Αύγ 2019, 19:26

Dwarven Blacksmith έγραψε:
13 Αύγ 2019, 19:17
Βλέπεις, μιλάς και μετά εξαρτάται από τον άνθρωπο και τι θέλει ο καθένας. Ουαου δηλαδή, ακριβώς σαν την πραγματική ζωή.

Από κει και πέρα, όντως οι περισσότερες γυναίκες είναι εκεί "για πλάκα", δέχονται εκατοντάδες μηνύματα και περιμένουν πρωτότυπους διαλόγους από τύπους που δεν ξέρουν τίποτα γι αυτές. Αλλά και πάλι, το ίδιο συμβαίνει και στην πραγματική ζωή.
Οοοοχι πρέπει να βάλουμε και σ' αυτό ταμπέλες.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

mao mao
Δημοσιεύσεις: 7407
Εγγραφή: 12 Μάιος 2018, 23:33

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από mao mao » 13 Αύγ 2019, 19:55

ο χειρότερος τρόπος να βρεις γκόμενα είναι αυτές οι εφαρμογές. Απλή λογική. Εκεί που μπαίνουν πολλοί άντρες και λίγες γυναίκες τα πράγματα είναι δύσκολα. Αν θέλετε γρήγορα και άμεσα αποτελέσματα γραφτείτε σε μαθήματα χορού λάτιν ή τανγκό. Αν γουστάρετε και λίγο ανωμαλία, γραφτείτε σε γκρουπ με παραδοσιακούς χορούς.

Παρταλι

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Παρταλι » 13 Αύγ 2019, 19:58

γιατι δεν βγαινετε οξω? στην κοινωνια?

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14672
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Αύγ 2019, 19:59

mao mao έγραψε:
13 Αύγ 2019, 19:55
ο χειρότερος τρόπος να βρεις γκόμενα είναι αυτές οι εφαρμογές. Απλή λογική. Εκεί που μπαίνουν πολλοί άντρες και λίγες γυναίκες τα πράγματα είναι δύσκολα. Αν θέλετε γρήγορα και άμεσα αποτελέσματα γραφτείτε σε μαθήματα χορού λάτιν ή τανγκό. Αν γουστάρετε και λίγο ανωμαλία, γραφτείτε σε γκρουπ με παραδοσιακούς χορούς.
Ανωμαλία να την βρίσκεις με τον ζωναράδικο και τον πεντοζάλη, τύπε;
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14672
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 13 Αύγ 2019, 20:02

mao mao έγραψε:
13 Αύγ 2019, 19:55
ο χειρότερος τρόπος να βρεις γκόμενα είναι αυτές οι εφαρμογές. Απλή λογική. Εκεί που μπαίνουν πολλοί άντρες και λίγες γυναίκες τα πράγματα είναι δύσκολα. Αν θέλετε γρήγορα και άμεσα αποτελέσματα γραφτείτε σε μαθήματα χορού λάτιν ή τανγκό. Αν γουστάρετε και λίγο ανωμαλία, γραφτείτε σε γκρουπ με παραδοσιακούς χορούς.
Γενικά, έχεις δίκιο τύπε. Εθελοντικές ομάδες, σεμινάρια κάθε είδους, χοροί,ορειβασίες, διάφορες τέχνες... Και να μην βρεις γκόμενα, κάτι έχεις μάθει και μπορεί να έχεις προσφέρει.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Hikikomori
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2019, 23:27

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hikikomori » 13 Αύγ 2019, 20:20

Naida έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:21
Τι λέει το αβαταρ που χρησιμοποιώ κ. Ψυχολόγε μου;
Νιάου.

Άβαταρ μέλους
Pedro
Δημοσιεύσεις: 3599
Εγγραφή: 14 Ιουν 2018, 00:17
Phorum.gr user: Pedro
Τοποθεσία: Dachau

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pedro » 13 Αύγ 2019, 20:40

Hikikomori έγραψε:
13 Αύγ 2019, 20:20
Naida έγραψε:
13 Αύγ 2019, 18:21
Τι λέει το αβαταρ που χρησιμοποιώ κ. Ψυχολόγε μου;
Νιάου.
:smt005: και γαβ καμια φορα.. :003:
Golden Age έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:42
NKVD_SMERSH έγραψε:
28 Νοέμ 2019, 16:41


Εξωκοινοβουλευτικέ ακροδεξιέ στηρίζεις Μάρτυρες του Ιαχωβά;
Εγώ απλά αγωνίζομαι για τη δημοκρατία.

bolek
Δημοσιεύσεις: 2245
Εγγραφή: 06 Ιουν 2019, 21:40

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bolek » 13 Αύγ 2019, 20:42

και τα δυο ειναι καταλληλα μονο για τις γυναικες που θελουν να κανουν σεξ, πχ χωρισμενες και τετοια.
οι αντρες αποτυγχανουν εκτος και αν ειναι σαν τον ρουβα
και καταλληλα για τους αντρες που ψαχνουν ιεροδουλες, τετοιες εχει πολλες ειδικα το μπαντου. για σχεση σε καμμια περιπτωση, τα μυαλα των θηλεων εκει μεσα εχουν παρει πολυ αερα απο τις προτασεις που δεχονται

Άβαταρ μέλους
Μπίστης
Δημοσιεύσεις: 14686
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 19:39
Τοποθεσία: Helsingør

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Μπίστης » 13 Αύγ 2019, 21:00

Pedro έγραψε:
13 Αύγ 2019, 17:57
Μπίστης έγραψε:
13 Αύγ 2019, 14:52
Στο μπαντού ήμουν ο μοναδικός άντρας που φορούσε ρούχα στις φωτο, όλοι ποζάραν με μικροσκοπικά μαγιώ, σαν στρήπερς, πολύ σκληροπυρηνικοί γαμιάδες
Και γιατι εβλεπες αντρικα προφιλ; Αφου μονο γυναικεια προτεινει. Εγω δεν εχω δει ουτε εναν :smt005:
Μου εμφάνιζε όλα τα νέα μέλη.
Και θυμάμαι είχα κάνει ρυθμίσεις γιά το τι γυναίκες ψάχνω

Τέλος πάντων, οι άντρες ήταν σοκαριστικά πουτάνοι ενώ οι γυναίκες αναμενόμενα πουτάνες
"I beseech you, in the bowels of Christ, think it possible you may be mistaken".

Άβαταρ μέλους
Leon
Δημοσιεύσεις: 187
Εγγραφή: 21 Ιουν 2019, 13:13
Τοποθεσία: Ιερουσαλήμ(δυτική Ιερουσαλήμ)

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Leon » 13 Αύγ 2019, 21:37

Εδώ στην Ιερουσαλήμ πάντως που ζω τώρα ο πληθυσμός είναι συντηρητικός και είναι κυρίως Παλαιστίνιοι Αραβες και Εβραίοι (οι περισσότεροι εξ αυτών Ορθόδοξοι Εβραίοι).Το να χρησιμοποιησω datong app θα ήταν παρακινδυνευμένο γιατί θα μπορούσε να με αναγνωρίσει κάποιος γείτονας ή κάποιος συγγενής/φίλος ή κάποιος από την συνοικία/γειτονιά που μένω εδώ στην Ιερουσαλήμ και να γίνω ρεζίλι. Μα και ο κίνδυνος γελιοποιησης να μην υπήρχε πάλι δεν θα χρησιμοποιούσα dating apps καθώς ως Ορθόδοξος Εβραίος αυτά τα θεωρώ προσβλητικά για την αξιοπρέπεια του ανθρώπου. Ισως στο Τελ Αβίβ να το χρησιμοποιούν και ίσως κάποιοι από την κοσμική μειονότητα του πληθυσμού της Ιερουσαλήμ να τα χρησιμοποιούν δεν ξέρω.

Άβαταρ μέλους
Apergos8
Δημοσιεύσεις: 1721
Εγγραφή: 31 Οκτ 2018, 20:54

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Apergos8 » 13 Αύγ 2019, 21:40

mao mao έγραψε:
13 Αύγ 2019, 19:55
ο χειρότερος τρόπος να βρεις γκόμενα είναι αυτές οι εφαρμογές. Απλή λογική. Εκεί που μπαίνουν πολλοί άντρες και λίγες γυναίκες τα πράγματα είναι δύσκολα. Αν θέλετε γρήγορα και άμεσα αποτελέσματα γραφτείτε σε μαθήματα χορού λάτιν ή τανγκό. Αν γουστάρετε και λίγο ανωμαλία, γραφτείτε σε γκρουπ με παραδοσιακούς χορούς.
Το Τinder και το Badoo έχουν πολλές κοπέλες κυρίως νεαρής ηλικίας.
"Το έθνος πρέπει να θεωρεί εθνικό αυτό που είναι αληθές"
Διονύσιος Σολομος

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών