Badoo ή Tinder;

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Αύγ 2019, 22:55

Να τώρα με γεμίσατε ενοχές για το γαλακτομπούρεκο που έφαγα :cry
Εγώ θα σας πω κάτι σαν κατηγορία που ορίζετε ως μπάζο, για να σας βοηθήσω να μην παιδεύεστε και στενοχωριέστε.
Οι επιλογές είναι απλές.
Τα μπάζα με τους μπάζους, οι ωραίοι με τις ωραίες και οι μαλακες/μαλακισμένες με το χέρι τους. Καμιά φορά ξεφεύγει η αντιστοιχία και μπορεί να γίνει κανένα ανώμαλο ταίριασμα κι αυτά μέσα στη φύση είναι μην απορείτε. Απλοποιείστε τα θέματα. Είστε μπάζο; Ψάξε για μπάζο. Είσαι ωραίος; Ψάξε για ωραία.
Είσαι μπάζο και θες ωραία/ο;go for it αλλά όχι γκρίνιες άμα δε σας κάθονται.

Και μια συμβουλή προς αλλά μπάζα με κυτταρίτιδα
Σβήστε το φως :p5:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Hikikomori
Δημοσιεύσεις: 58
Εγγραφή: 25 Ιούλ 2019, 23:27

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Hikikomori » 16 Αύγ 2019, 23:02

Naida έγραψε:
16 Αύγ 2019, 22:55
Να τώρα με γεμίσατε ενοχές για το γαλακτομπούρεκο που έφαγα :cry
Aφού δεν κάνεις σεξ τουλάχιστον ξέσπασε στο φαΐ.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 16 Αύγ 2019, 23:08

Hikikomori έγραψε:
16 Αύγ 2019, 23:02
Naida έγραψε:
16 Αύγ 2019, 22:55
Να τώρα με γεμίσατε ενοχές για το γαλακτομπούρεκο που έφαγα :cry
Aφού δεν κάνεις σεξ τουλάχιστον ξέσπασε στο φαΐ.

Εικόνα
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 16 Αύγ 2019, 23:30

Hikikomori έγραψε:
16 Αύγ 2019, 20:23
Dorian έγραψε:
16 Αύγ 2019, 19:07
Δεν ισχύει ότι αυτού του ΄τυπου οι εφαρμογές και ραντεβουδοχρήση facebook instagram τυχαίων όχι γνωστών ¨εχουν αποτρελάνει τις γυναίκες επειδή δέχονται τρελά πολλαπλάσιο αριθμό προτάσεων από άντρες σε σχέση με αυτές που δέχονται αντίστροφα οι άντρες από τις γυναίκες; τις έχουν διαστρεβλώσει την αντίληψη της αξίας τους.
Έτσι ακριβώς.
Τα ίδια είχα γράψει και εγώ μερικές σελίδες πριν.

Αργά η γρήγορα όμως θα θα καταλήξουν στο ράφι αφού δεν θα έρθει ποτέ ο πρίγκηπας που περιμένουν.
Βλέπεις ο πρίγκηπας θα πάει με πριγκίπισσες, όχι με υπέρβαρα/παχύσαρκα μπάζα που το μόνο τους ενδιαφέρον είναι ποιος πηδήχτηκε με ποια και το μόνο που έχουν να προσφέρουν σε έναν αρσενικό είναι μία χοάνη που βρίσκεται ανάμεσα στα κυτταριτιδιασμένα (sic) μπούτια τους.


botception :o

Ορέστης 35

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 17 Αύγ 2019, 06:08

Pam έγραψε:
16 Αύγ 2019, 20:08
Ορέστης 35 έγραψε:
15 Αύγ 2019, 16:26
ΣΑΤΑΝΙΚΟΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ έγραψε:
15 Αύγ 2019, 15:59
Τύποι, εγώ γράφω τί δείχνει το βίδεο
Εγω δεν εχω κανενα ματς.
Δες εδώ: https://www.help.tinder.com/hc/el/artic ... ου-ταίρια- .Το ότι δεν έχεις match εύκολα στο Tinder οφείλεται στον μεγάλη ανταγωνισμό που έχεις λογικά (πολλοί άντρες).Επίσης ένας γνωστός μου ππυ είχε πάει επίσκεψη στην Ορεστιάδα να δει έναν παλιό του φίλο και όσο ήταν εκεί χρησιμοποιούσε Tinder του έδειχνε συνέχεια προφίλ από Τουρκάλες φοιτήτριες του Πανεπιστήμιου της Αδριανούπολη(λόγω του ότι η Αδριανούπολη απέχει από την Ορεστιάδα μόλις 25 χιλιόμετρα).Με λίγα λόγια το Tonder στις παραμεθόριες περιοχές δεν είναι καλή επιλογή.
Δε με θελει καμια

Ορέστης 35

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 17 Αύγ 2019, 06:09

Naida έγραψε:
16 Αύγ 2019, 22:55
Να τώρα με γεμίσατε ενοχές για το γαλακτομπούρεκο που έφαγα :cry
Εγώ θα σας πω κάτι σαν κατηγορία που ορίζετε ως μπάζο, για να σας βοηθήσω να μην παιδεύεστε και στενοχωριέστε.
Οι επιλογές είναι απλές.
Τα μπάζα με τους μπάζους, οι ωραίοι με τις ωραίες και οι μαλακες/μαλακισμένες με το χέρι τους. Καμιά φορά ξεφεύγει η αντιστοιχία και μπορεί να γίνει κανένα ανώμαλο ταίριασμα κι αυτά μέσα στη φύση είναι μην απορείτε. Απλοποιείστε τα θέματα. Είστε μπάζο; Ψάξε για μπάζο. Είσαι ωραίος; Ψάξε για ωραία.
Είσαι μπάζο και θες ωραία/ο;go for it αλλά όχι γκρίνιες άμα δε σας κάθονται.

Και μια συμβουλή προς αλλά μπάζα με κυτταρίτιδα
Σβήστε το φως :p5:
Δε θελω σχεση.

vlad
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: 14 Αύγ 2019, 12:45

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vlad » 17 Αύγ 2019, 06:25

χιχικοκάτι,το πιο πιθανό είναι να τις απωθεί η αρχιδίλα και ο βρωμερός κώλος.πριν πας στο ηλίθιο σχέδιο κολάν & άλογο κάνε κανά μπανάκι και όλο και κάτι θα σου κάτσει

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Αύγ 2019, 08:30

Ορέστης 35 έγραψε:
17 Αύγ 2019, 06:09
Naida έγραψε:
16 Αύγ 2019, 22:55
Να τώρα με γεμίσατε ενοχές για το γαλακτομπούρεκο που έφαγα :cry
Εγώ θα σας πω κάτι σαν κατηγορία που ορίζετε ως μπάζο, για να σας βοηθήσω να μην παιδεύεστε και στενοχωριέστε.
Οι επιλογές είναι απλές.
Τα μπάζα με τους μπάζους, οι ωραίοι με τις ωραίες και οι μαλακες/μαλακισμένες με το χέρι τους. Καμιά φορά ξεφεύγει η αντιστοιχία και μπορεί να γίνει κανένα ανώμαλο ταίριασμα κι αυτά μέσα στη φύση είναι μην απορείτε. Απλοποιείστε τα θέματα. Είστε μπάζο; Ψάξε για μπάζο. Είσαι ωραίος; Ψάξε για ωραία.
Είσαι μπάζο και θες ωραία/ο;go for it αλλά όχι γκρίνιες άμα δε σας κάθονται.

Και μια συμβουλή προς αλλά μπάζα με κυτταρίτιδα
Σβήστε το φως :p5:
Δε θελω σχεση.
Καλά μη κάνεις σχέση.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
Pam
Δημοσιεύσεις: 1487
Εγγραφή: 04 Νοέμ 2018, 01:10

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Pam » 17 Αύγ 2019, 14:32

Ορέστης 35 έγραψε:
17 Αύγ 2019, 06:08
Pam έγραψε:
16 Αύγ 2019, 20:08
Ορέστης 35 έγραψε:
15 Αύγ 2019, 16:26


Εγω δεν εχω κανενα ματς.
Δες εδώ: https://www.help.tinder.com/hc/el/artic ... ου-ταίρια- .Το ότι δεν έχεις match εύκολα στο Tinder οφείλεται στον μεγάλη ανταγωνισμό που έχεις λογικά (πολλοί άντρες).Επίσης ένας γνωστός μου ππυ είχε πάει επίσκεψη στην Ορεστιάδα να δει έναν παλιό του φίλο και όσο ήταν εκεί χρησιμοποιούσε Tinder του έδειχνε συνέχεια προφίλ από Τουρκάλες φοιτήτριες του Πανεπιστήμιου της Αδριανούπολη(λόγω του ότι η Αδριανούπολη απέχει από την Ορεστιάδα μόλις 25 χιλιόμετρα).Με λίγα λόγια το Tonder στις παραμεθόριες περιοχές δεν είναι καλή επιλογή.
Δε με θελει καμια
Θα πρέπει να επεξεργαστεις λίγο τις φωτογραφίες σου πολλοί φαίνεται να το κάνουν για να δείχνουν ωραιότεροι. Στο Badoo είναι πιο εύκολο να συνομιλήσει ενώ στο Tinder για να συνομιλήσεις πρέπει να γίνει match πρώτα.
Τάδε έφη Αρίστος:
ΧΑ και ΚΚΕ θα παρουν μαζι 20%.

Συριζα και ΝΔ θα παρουν μαζι 65%.

Θα μεινουν εκτος Βουλης κομματα που πηραν ψηφους 15%.

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2759
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 17 Αύγ 2019, 14:34

Hikikomori έγραψε:
16 Αύγ 2019, 20:23
Dorian έγραψε:
16 Αύγ 2019, 19:07
Δεν ισχύει ότι αυτού του ΄τυπου οι εφαρμογές και ραντεβουδοχρήση facebook instagram τυχαίων όχι γνωστών ¨εχουν αποτρελάνει τις γυναίκες επειδή δέχονται τρελά πολλαπλάσιο αριθμό προτάσεων από άντρες σε σχέση με αυτές που δέχονται αντίστροφα οι άντρες από τις γυναίκες; τις έχουν διαστρεβλώσει την αντίληψη της αξίας τους.
Έτσι ακριβώς.
Τα ίδια είχα γράψει και εγώ μερικές σελίδες πριν.

Αργά η γρήγορα όμως θα θα καταλήξουν στο ράφι αφού δεν θα έρθει ποτέ ο πρίγκηπας που περιμένουν.
Βλέπεις ο πρίγκηπας θα πάει με πριγκίπισσες, όχι με υπέρβαρα/παχύσαρκα μπάζα που το μόνο τους ενδιαφέρον είναι ποιος πηδήχτηκε με ποια και το μόνο που έχουν να προσφέρουν σε έναν αρσενικό είναι μία χοάνη που βρίσκεται ανάμεσα στα κυτταριτιδιασμένα (sic) μπούτια τους.
:lol: Γλαφυρότατος. Το θέμα δεν είναι οι χοντρές αλλά ότι οι μέσες -καλές 6-7-8 που ενδιαφέρουν και τους πιο πολλούς αντίστοιχα αποτρελαίνονται σιγά σιγά αυτό διαδίδεται σαν νοοτροπία και στον γενικό πληθυσμό, το βλέπεις σταδιακά. Ακόμα μέσα σε σχέση αλλάζει η δυναμική προς την μεριά της γυναίκας καθώς ξέρει συνειδητά ή ασυνείδητα πως σε περίπτωση χωρισμού θα έχει κυριολεκτικά άμεσα αδιανόητη υπερπροσφορά χωρίς να εκτεθεί όπως παλαιότερα. Έχω πολλά παραδείγματα. Εσύ να πρέπει να "δουλέψεις" σκληρά με τον κλασικό τρόπο φιλική γνωριμία, σαγήνευση, εξόδους, και οι άλλες να "αποκαθίστανται" χωρίς να κουνήσουν το δακτυλάκι τους ή μάλλον κουνώντας μόνο το δάκτυλο στην οθόνη αφής :D . Δεν ξέρω πως θα αντιμετωπιστεί. Η πρώτη φάση φεμινισμού που έδωσε ισχύ στις γυναίκες, νόμους υπέρ σε γάμο χωρισμο κλπ αντιμετωπίστηκε μερικώς με τεχνικές pua, red pill ξεστράβωμα, ακόμα και μαύρη αντίδραση τύπου mgtow αν και δεν πολυσυμφωνω. Τώρα δεν έχω ιδέα τι μπορεί να γίνει.
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 17 Αύγ 2019, 14:38

Hikikomori έγραψε:
16 Αύγ 2019, 20:23
Dorian έγραψε:
16 Αύγ 2019, 19:07
Δεν ισχύει ότι αυτού του ΄τυπου οι εφαρμογές και ραντεβουδοχρήση facebook instagram τυχαίων όχι γνωστών ¨εχουν αποτρελάνει τις γυναίκες επειδή δέχονται τρελά πολλαπλάσιο αριθμό προτάσεων από άντρες σε σχέση με αυτές που δέχονται αντίστροφα οι άντρες από τις γυναίκες; τις έχουν διαστρεβλώσει την αντίληψη της αξίας τους.
Έτσι ακριβώς.
Τα ίδια είχα γράψει και εγώ μερικές σελίδες πριν.

Αργά η γρήγορα όμως θα θα καταλήξουν στο ράφι αφού δεν θα έρθει ποτέ ο πρίγκηπας που περιμένουν.
Βλέπεις ο πρίγκηπας θα πάει με πριγκίπισσες, όχι με υπέρβαρα/παχύσαρκα μπάζα που το μόνο τους ενδιαφέρον είναι ποιος πηδήχτηκε με ποια και το μόνο που έχουν να προσφέρουν σε έναν αρσενικό είναι μία χοάνη που βρίσκεται ανάμεσα στα κυτταριτιδιασμένα (sic) μπούτια τους.
ουτε καν

προσφατα ειδα παχυσαρκο με ψωριαση με τουμπανο στην παραλια

μια μικρη λεπττομερεια : ηταν γιος ξενοδοχου (δλδ φοροφυγα)
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Dorian
Δημοσιεύσεις: 2759
Εγγραφή: 09 Απρ 2018, 22:13

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dorian » 17 Αύγ 2019, 14:42

Naida έγραψε:
16 Αύγ 2019, 22:55
Να τώρα με γεμίσατε ενοχές για το γαλακτομπούρεκο που έφαγα :cry
Εγώ θα σας πω κάτι σαν κατηγορία που ορίζετε ως μπάζο, για να σας βοηθήσω να μην παιδεύεστε και στενοχωριέστε.
Οι επιλογές είναι απλές.
Τα μπάζα με τους μπάζους, οι ωραίοι με τις ωραίες και οι μαλακες/μαλακισμένες με το χέρι τους. Καμιά φορά ξεφεύγει η αντιστοιχία και μπορεί να γίνει κανένα ανώμαλο ταίριασμα κι αυτά μέσα στη φύση είναι μην απορείτε. Απλοποιείστε τα θέματα. Είστε μπάζο; Ψάξε για μπάζο. Είσαι ωραίος; Ψάξε για ωραία.
Είσαι μπάζο και θες ωραία/ο;go for it αλλά όχι γκρίνιες άμα δε σας κάθονται.

Και μια συμβουλή προς αλλά μπάζα με κυτταρίτιδα
Σβήστε το φως :p5:
Νάιδα μιας και είσαι η μόνη γυναίκα ή έστω "γυναίκα" :D στην συζήτηση για πες μας πόσοι σας την πέφτουν στα σοσιαλ; Βάζεις ανάλογες φώτο όπως στο avatar εδώ; Ακόμα δε μου πες κοπελιά από που 'σαι;
https://youtu.be/-VhIL6Ld9qI?t=1166 Πράξη ΑΝΑΘΕΜΑΤΙΣΜΟΥ ΤΩΝ ΒΟΥΛΕΥΤΩΝ Κατσαφάδου Κωνσταντίνου, Μιχαηλίδου Δόμνας, Βλαχάκου Νικολάου http://tinyurl.com/4hwb2kra

bolek
Δημοσιεύσεις: 2245
Εγγραφή: 06 Ιουν 2019, 21:40

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από bolek » 17 Αύγ 2019, 14:46

Εικόνα

Άβαταρ μέλους
Eθνικοκοινωνιστης
Δημοσιεύσεις: 39720
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 12:13

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Eθνικοκοινωνιστης » 17 Αύγ 2019, 14:46

Εικόνα

:g030:
"Καλύτερα να φορέσω το κράνος του Κόκκινου Στρατού παρά να φάω χάμπουργκερ στα mc Donald's"

Αλαιν ντε Μπενουα

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Badoo ή Tinder;

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 17 Αύγ 2019, 15:31

Dorian έγραψε:
17 Αύγ 2019, 14:42
Naida έγραψε:
16 Αύγ 2019, 22:55
Να τώρα με γεμίσατε ενοχές για το γαλακτομπούρεκο που έφαγα :cry
Εγώ θα σας πω κάτι σαν κατηγορία που ορίζετε ως μπάζο, για να σας βοηθήσω να μην παιδεύεστε και στενοχωριέστε.
Οι επιλογές είναι απλές.
Τα μπάζα με τους μπάζους, οι ωραίοι με τις ωραίες και οι μαλακες/μαλακισμένες με το χέρι τους. Καμιά φορά ξεφεύγει η αντιστοιχία και μπορεί να γίνει κανένα ανώμαλο ταίριασμα κι αυτά μέσα στη φύση είναι μην απορείτε. Απλοποιείστε τα θέματα. Είστε μπάζο; Ψάξε για μπάζο. Είσαι ωραίος; Ψάξε για ωραία.
Είσαι μπάζο και θες ωραία/ο;go for it αλλά όχι γκρίνιες άμα δε σας κάθονται.

Και μια συμβουλή προς αλλά μπάζα με κυτταρίτιδα
Σβήστε το φως :p5:
Νάιδα μιας και είσαι η μόνη γυναίκα ή έστω "γυναίκα" :D στην συζήτηση για πες μας πόσοι σας την πέφτουν στα σοσιαλ; Βάζεις ανάλογες φώτο όπως στο avatar εδώ; Ακόμα δε μου πες κοπελιά από που 'σαι;

Δεν μου την πέφτει κανείς στα σοσιαλ καθότι δεν έχω αγνώστους στα σοσιαλ. Όσους έχω γνωριζόμαστε μεταξύ μας προσωπικά αν έπαιζε πέσιμο θα γινόταν εκτός. Αλλα και 3-4 που δεν γνωρίζω προσωπικά δεν είναι σάχλες. Η φωτό που έχω είναι μια νορμάλ φωτό με τα απαραίτητα φίλτρα να είμαι ακόμα πιο όμορφη που ούτως ή άλλως είμαι πανεμορφη και εύαερη και εύηλια.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών