Έρχονται αυξήσεις στο ρεύμα

Η πολιτική στην Ελλάδα. Νέα, προτάσεις, κριτικές και σχόλια.
Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Έρχονται αυξήσεις στο ρεύμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 26 Αύγ 2019, 21:11

Εσθήρ έγραψε:
26 Αύγ 2019, 21:08
elchav έγραψε:
26 Αύγ 2019, 14:17
Εσθήρ έγραψε:
26 Αύγ 2019, 10:20


Και επι ΣΥΡΙζΑ μπορουσες η μηπως οχι;Αλλα τοτε ωρυοσασταν οτι πλερωνουμε την ΔΕΗ.
Ξεφτυλες!
Ποιος ωρυόταν συριζόσκυλο, τι λες;

Κι επί ΣΥΡΙΖΑ, μπορούσες να πας, απλά τώρα θα είναι σίγουρα φθηνότερο μιας και κόπηκαν οι κοινωνικές επιδοτήσεις, και η μείωση του ΦΠΑ δεν θα φανεί στους πελάτες της ΔΕΗ αφού θα κάνει ισόποση αύξηση η εταιρεία.

Οι ιδιώτες, δεν θα κάνουν τέτοια αύξηση και θα είναι τουλάχιστον κατά 6% φθηνότεροι. Αυτό δεν ίσχυε πριν

Το ύφος δεν το κατάλαβα ενώ πραγματικά το μόνο που έκανα ήταν να σου προτείνω να πας σε ιδιωτικό πάροχο.

Επειδή λόγω ίντερνετ δεν μπορώ να σε λούσω με τη χλέπα που θα σου έριχνα irl (καθότι δε χτυπώ γυναίκες), μίλα στο ίδιο ύφος που σου μιλάω για να μην σου κατεβάσω τίποτα καντήλια :vp20:
ΟΚ θα σου μιλησω στο ιδιο υφος . :lol:
Συριζοσκυλο δεν ειμαι,καν συριζα δεν ειμαι εσυ ομως εισαι κομματοσκυλο,τουτεστιν καραπροβαταραααααααααα!!!!
Ελα,σκυψε,σκυψε και αλλο στο κομμα σου γελοιε!!!!!!!Σας εχουν κανει τα κομματα δουλικα !!!

Και καν δεν σου μιλησα με τον τροπο που μου μιλησες.Παροτι μου το ζητησες..Μιλησα σε παραπλησιο. :102:
Αντε τωρα παγαινε να σκυψεις και αλλο,μιας και το συνηθιζεις. :smt023
ΥΓ Την χλεπα σου φιλα την για τον καθρεφτη σου,εκει θα βρει τοπο.
Τον πούλο τώρα και πλήρωνε ΔΕΗ, υπερασπίστρια της Δούρου και κατα συρροή συριζόσκυλο.
Γράφεται "φύλα", αλλά δεν γινόταν να μη μας δείξεις ότι είσαι επιπέδου Καρανίκα.
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

User_601

Re: Έρχονται αυξήσεις στο ρεύμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 26 Αύγ 2019, 21:13

elchav έγραψε:
26 Αύγ 2019, 21:11
Εσθήρ έγραψε:
26 Αύγ 2019, 21:08
elchav έγραψε:
26 Αύγ 2019, 14:17


Ποιος ωρυόταν συριζόσκυλο, τι λες;

Κι επί ΣΥΡΙΖΑ, μπορούσες να πας, απλά τώρα θα είναι σίγουρα φθηνότερο μιας και κόπηκαν οι κοινωνικές επιδοτήσεις, και η μείωση του ΦΠΑ δεν θα φανεί στους πελάτες της ΔΕΗ αφού θα κάνει ισόποση αύξηση η εταιρεία.

Οι ιδιώτες, δεν θα κάνουν τέτοια αύξηση και θα είναι τουλάχιστον κατά 6% φθηνότεροι. Αυτό δεν ίσχυε πριν

Το ύφος δεν το κατάλαβα ενώ πραγματικά το μόνο που έκανα ήταν να σου προτείνω να πας σε ιδιωτικό πάροχο.

Επειδή λόγω ίντερνετ δεν μπορώ να σε λούσω με τη χλέπα που θα σου έριχνα irl (καθότι δε χτυπώ γυναίκες), μίλα στο ίδιο ύφος που σου μιλάω για να μην σου κατεβάσω τίποτα καντήλια :vp20:
ΟΚ θα σου μιλησω στο ιδιο υφος . :lol:
Συριζοσκυλο δεν ειμαι,καν συριζα δεν ειμαι εσυ ομως εισαι κομματοσκυλο,τουτεστιν καραπροβαταραααααααααα!!!!
Ελα,σκυψε,σκυψε και αλλο στο κομμα σου γελοιε!!!!!!!Σας εχουν κανει τα κομματα δουλικα !!!

Και καν δεν σου μιλησα με τον τροπο που μου μιλησες.Παροτι μου το ζητησες..Μιλησα σε παραπλησιο. :102:
Αντε τωρα παγαινε να σκυψεις και αλλο,μιας και το συνηθιζεις. :smt023
ΥΓ Την χλεπα σου φιλα την για τον καθρεφτη σου,εκει θα βρει τοπο.
Τον πούλο τώρα και πλήρωνε ΔΕΗ, υπερασπίστρια της Δούρου και κατα συρροή συριζόσκυλο.
Γράφεται "φύλα", αλλά δεν γινόταν να μη μας δείξεις ότι είσαι επιπέδου Καρανίκα.
Τον πουλο εσυ αγαπουλα που σου αρεσει να τον παιρνεις.Ετσι ειναι τα κομματοσκυλα.Τον παιρνουν κανονικα./Εγω κομματοσκυλο δεν ειμαι,ΚΑΝ ΚΑΝΕΝΑ ΚΟΜΜΑ ΤΟ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ.Αλλα ακριβως επειδη εκει δεν μπορεις να πεις κατι,προσπαθεις να με ενταξεις σε κομμα,ΑΛΛΑ ΔΕΝ.
ΟΠΟΤΕ ρουφα εσυ αγαπουλα. :003:
ΥΓ.Α..δειξε μου μισο,οχι ενα,μισο ποστ που υπέρασπιστικα την ΔΟΥΡΟΥ,
ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΑ!

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Έρχονται αυξήσεις στο ρεύμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 26 Αύγ 2019, 21:16

Βρίθει ομοφοβίας το ποστ σου, θηλυκέ καρανίκα.

Μισό λεπτό να βρω ένα ποστ που υπερασπίζεσαι τη Δούρου
.
.
.
.
.
.
.
.
πάρε 3
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18496
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Έρχονται αυξήσεις στο ρεύμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 26 Αύγ 2019, 21:17

Εσθήρ έγραψε:
26 Αύγ 2019, 21:13
ΥΓ.Α..δειξε μου μισο,οχι ενα,μισο ποστ που υπέρασπιστικα την ΔΟΥΡΟΥ,
ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΑ!

Αυτο το ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΑ ειναι οργισμενο σε βαθμο υστεριας ή ναζιαρικο επειδη ψιλογουσταρεις να στα χωνει ο ελ ;
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

User_601

Re: Έρχονται αυξήσεις στο ρεύμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 26 Αύγ 2019, 21:18

elchav έγραψε:
26 Αύγ 2019, 21:16
Βρίθει ομοφοβίας το ποστ σου, θηλυκέ καρανίκα.

Μισό λεπτό να βρω ένα ποστ που υπερασπίζεσαι τη Δούρου
.
.
.
.
.
.
.
.
πάρε 3
Ειδες τι καταψευταρας εισαι;Αντε λοιπον ρουφα το αβγο σου τωρα και αη παρατα μας. :wave:
Ετσι ψευταρας και αναξιοπιστος,οπως και ολα σου τα ποστ! :102:

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Έρχονται αυξήσεις στο ρεύμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 26 Αύγ 2019, 21:20

Τα πήρες; ωραία
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Έρχονται αυξήσεις στο ρεύμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 26 Αύγ 2019, 21:21

under έγραψε:
26 Αύγ 2019, 21:17
Εσθήρ έγραψε:
26 Αύγ 2019, 21:13
ΥΓ.Α..δειξε μου μισο,οχι ενα,μισο ποστ που υπέρασπιστικα την ΔΟΥΡΟΥ,
ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΑ!

Αυτο το ΤΩΩΩΩΩΩΩΩΩΡΑ ειναι οργισμενο σε βαθμο υστεριας ή ναζιαρικο επειδη ψιλογουσταρεις να στα χωνει ο ελ ;
:smt005:
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

User_601

Re: Έρχονται αυξήσεις στο ρεύμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από User_601 » 26 Αύγ 2019, 21:25

Αυτα ειναι! Ετσι,συνεχισε τις μαλακιες σου,τις ψευτιες σου και την αναξιοπιστια σου,αν και εισαι γνωστος εδω,τι καραψευταρας εισαι,παρολα αυτα...συνεχιζεις να το αποδεικνυεις.Αφου λοιπον εγραψες την παπαρια σου οτι υποστηριζα την Δουρου,και ουτε κατα διαννοια δεν μπορεις να βρεις μισο ποστ μου που να την εχω υποστηριξει,τωρα το παιζεις και καλα γελακια και κανουμε και αστειακια.
Ετσι μνδορε μου.

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Έρχονται αυξήσεις στο ρεύμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 26 Αύγ 2019, 21:28

Tην αυξημένη ΔΕΗ μην αργήσεις λεπτό, γιατί ο Χατζηδάκης θα σου κόψει το ρεύμα και με ποιον θα γελάμε μετά, δουρόσκυλο
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 6983
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Έρχονται αυξήσεις στο ρεύμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 26 Αύγ 2019, 21:33

elchav έγραψε:
26 Αύγ 2019, 21:28
Tην αυξημένη ΔΕΗ μην αργήσεις λεπτό, γιατί ο Χατζηδάκης θα σου κόψει το ρεύμα και με ποιον θα γελάμε μετά, δουρόσκυλο
Η Εσθήρ έχει δίκιο, οφείλεις να αποδείξεις τον ισχυρισμό σου, αλλιώς θεωρείται συκοφαντία, και εκτός αυτού δεν είναι και η πιο αντρίκια συμπεριφορά.
Αν κάποιος ισχυριζόταν το ίδιο για σένα, εσύ δεν θα απαιτούσες να το αποδείξει αυτο;

Άβαταρ μέλους
Λευκός Λύκος
Δημοσιεύσεις: 3564
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:06
Phorum.gr user: Λευκός Λύκος
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη-Μακεδονία

Re: Έρχονται αυξήσεις στο ρεύμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Λευκός Λύκος » 26 Αύγ 2019, 21:35

Ο συριζα την διέλυσε εντελώς την δεη.η αλήθεια να λέγεται.
Η νδ παραλαμβάνει καμένη γη στο θέμα της δεη.
Αν περιορίσει τους δεητζήδες σε αριθμό και μισθούς και το ίδιο κάνει και στην ερτ,αν δεν την κλείσει εντελώς,υπάρχει σωτηρία να μην αυξηθούν οι τιμές;

Άβαταρ μέλους
elchav
Δημοσιεύσεις: 8659
Εγγραφή: 17 Μάιος 2018, 16:27

Re: Έρχονται αυξήσεις στο ρεύμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από elchav » 26 Αύγ 2019, 21:37

Parrot έγραψε:
26 Αύγ 2019, 21:33
elchav έγραψε:
26 Αύγ 2019, 21:28
Tην αυξημένη ΔΕΗ μην αργήσεις λεπτό, γιατί ο Χατζηδάκης θα σου κόψει το ρεύμα και με ποιον θα γελάμε μετά, δουρόσκυλο
Η Εσθήρ έχει δίκιο, οφείλεις να αποδείξεις τον ισχυρισμό σου, αλλιώς θεωρείται συκοφαντία, και εκτός αυτού δεν είναι και η πιο αντρίκια συμπεριφορά.
Αν κάποιος ισχυριζόταν το ίδιο για σένα, εσύ δεν θα απαιτούσες να το αποδείξει αυτο;
Σε περίπτωση που δεν το είδες, η εσθήρ με λέει νδημοκράτη επειδή απλά είπα να πάει σε ιδιωτικό πάροχο. :smt005:

Και, τελος πάντων, σιγά μην αποδείξω ότι και η Γη δεν είναι επίπεδη
Άγνωστος Πατέρας Χελώνων

Άβαταρ μέλους
under
Δημοσιεύσεις: 18496
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 17:02

Re: Έρχονται αυξήσεις στο ρεύμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από under » 26 Αύγ 2019, 21:39

Λευκός Λύκος έγραψε:
26 Αύγ 2019, 21:35
Αν περιορίσει τους δεητζήδες σε αριθμό και μισθούς και το ίδιο κάνει και στην ερτ,αν δεν την κλείσει εντελώς,υπάρχει σωτηρία να μην αυξηθούν οι τιμές;
Αμεσα οχι.Ετσι οπως ειναι τωρα η εταιρεια πρεπει να βρει αμεσα χρηματα.
Την ΔΕΗ επισης δεν μπορεις να την κλεισεις.Κλεινεις τη χωρα χωρις ΔΕΗ.
Μπορεις να πουλησεις μοναδες και ετσι να μειωσεις στο μελλον προσωπικο αλλα χρειαζεσαι αμεσα χρηματα για να καλυψεις τις ζημιες που αφησαν οι αχρηστοι.
Δεν αποθνήσκουν οι θεοί. Η πίστις αποθνήσκει του αχαρίστου όχλου των θνητών.

Εμπεδοκλής
Δημοσιεύσεις: 21048
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 13:13

Re: Έρχονται αυξήσεις στο ρεύμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Εμπεδοκλής » 26 Αύγ 2019, 21:44

under έγραψε:
26 Αύγ 2019, 21:39
Λευκός Λύκος έγραψε:
26 Αύγ 2019, 21:35
Αν περιορίσει τους δεητζήδες σε αριθμό και μισθούς και το ίδιο κάνει και στην ερτ,αν δεν την κλείσει εντελώς,υπάρχει σωτηρία να μην αυξηθούν οι τιμές;
Αμεσα οχι.Ετσι οπως ειναι τωρα η εταιρεια πρεπει να βρει αμεσα χρηματα.
Την ΔΕΗ επισης δεν μπορεις να την κλεισεις.Κλεινεις τη χωρα χωρις ΔΕΗ.
Μπορεις να πουλησεις μοναδες και ετσι να μειωσεις στο μελλον προσωπικο αλλα χρειαζεσαι αμεσα χρηματα για να καλυψεις τις ζημιες που αφησαν οι αχρηστοι.
Και μετά απορεί κανένας γιατί με το μυαλό του παραπάνω και του Χατζηδάκη χρεωκόπησε η χώρα. Αυτοί και περίπτερο χρεωκοπούν...

Άβαταρ μέλους
Parrot
Δημοσιεύσεις: 6983
Εγγραφή: 31 Ιούλ 2019, 19:48

Re: Έρχονται αυξήσεις στο ρεύμα

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Parrot » 26 Αύγ 2019, 21:45

elchav έγραψε:
26 Αύγ 2019, 21:37
Parrot έγραψε:
26 Αύγ 2019, 21:33
elchav έγραψε:
26 Αύγ 2019, 21:28
Tην αυξημένη ΔΕΗ μην αργήσεις λεπτό, γιατί ο Χατζηδάκης θα σου κόψει το ρεύμα και με ποιον θα γελάμε μετά, δουρόσκυλο
Η Εσθήρ έχει δίκιο, οφείλεις να αποδείξεις τον ισχυρισμό σου, αλλιώς θεωρείται συκοφαντία, και εκτός αυτού δεν είναι και η πιο αντρίκια συμπεριφορά.
Αν κάποιος ισχυριζόταν το ίδιο για σένα, εσύ δεν θα απαιτούσες να το αποδείξει αυτο;
Σε περίπτωση που δεν το είδες, η εσθήρ με λέει νδημοκράτη επειδή απλά είπα να πάει σε ιδιωτικό πάροχο. :smt005:

Και, τελος πάντων, σιγά μην αποδείξω ότι και η Γη δεν είναι επίπεδη
:-? Όχι ακριβώς, εμμέσως ίσως, ευθέως δεν θα το 'λεγα:

Εσθήρ έγραψε:
26 Αύγ 2019, 10:20
elchav έγραψε:
25 Αύγ 2019, 23:01
Μπορείς απλά να πας σε ιδιωτικό πάροχο
Και επι ΣΥΡΙζΑ μπορουσες η μηπως οχι;Αλλα τοτε ωρυοσασταν οτι πλερωνουμε την ΔΕΗ.
Ξεφτυλες!

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Εσωτερική Πολιτική”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών