Ο βιασμός της Emily Doe - Η ταυτότητά της ήταν μυστική για χρόνια, αλλά τώρα αποκάλυψε το πρόσωπό της

Κοινωνικά θέματα και προβληματισμοί
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23285
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ο βιασμός της Emily Doe - Η ταυτότητά της ήταν μυστική για χρόνια, αλλά τώρα αποκάλυψε το πρόσωπό της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 07 Σεπ 2019, 20:08

την παλεύετε ρε τύποι, γιατί μαλώνετε ετσι? Σελήνη σας έπιασε?
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
07 Σεπ 2019, 18:43
δηλαδή αυτό που λέτε είναι πως ο δικαστής "του έριξε ποινή χάδι" επειδή είναι λευκός και πλούσιος
κράτα μόνο το τελευταίο. Το χρώμα δέρματος είναι ευτελές θέμα εν έτει 2019 με πλώρη προς '20, απο οποια πλευρά κι αν προέρχεται (για μένα, τουλαχιστον). Τα "με μπολεμάνε επειδη ειμαι λευκός", ειναι τσιτάτα των αλητοραϊτάδων και τιποτα παραπάνω.

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Ο βιασμός της Emily Doe - Η ταυτότητά της ήταν μυστική για χρόνια, αλλά τώρα αποκάλυψε το πρόσωπό της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 07 Σεπ 2019, 20:33

Γραφικός έγραψε:
07 Σεπ 2019, 19:05

Ο τριτοκινηματικός φεμινισμός διακηρύττει εφόσον δεν έχω μήτρα δεν μπορώ να έχω άποψη, ότι δεν πρέπει να αμφισβητώ καμία από τις διεκδικήσεις των φεμινιστριών και να μην κρίνω καμία διαμαρτυρία τους. Ένα "άντε και γαμήσου" με ψήνει να τους το αφιερώσω.

τι μισογύνης :-? βαθμιαία θα αρχίσεις να τις μισείς :102:

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Ο βιασμός της Emily Doe - Η ταυτότητά της ήταν μυστική για χρόνια, αλλά τώρα αποκάλυψε το πρόσωπό της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 07 Σεπ 2019, 20:36

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
07 Σεπ 2019, 18:44
και τι ακριβώς είναι αυτό το κουλτούρα βιασμού; ας εξηγήσει κάποιος

η δυνατότητα του λευκού στρέητ άντρα να βιάζει όποια γυναίκα θέλει και ο νόμος των λευκών να μην τον τιμωρεί.

σα φαινόμενο δεν μπορούμε να το διακρίνουμε ούτε εσύ ούτε εγώ γιατί είναι ενσωματωμένο στην κοινωνία ως μέρος των προνομίων μας απέναντι στις γυναίκες :102:

Άβαταρ μέλους
Χουργιατς
Δημοσιεύσεις: 6700
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 02:06

Re: Ο βιασμός της Emily Doe - Η ταυτότητά της ήταν μυστική για χρόνια, αλλά τώρα αποκάλυψε το πρόσωπό της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Χουργιατς » 07 Σεπ 2019, 20:45

ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
07 Σεπ 2019, 18:43
άρα ο δικαστής δεν δεσμεύεται από νόμους και κανονισμούς, ρίχνει ποινές κατά το δοκούν ανάλογα με το αν συμπαθεί ή όχι τον εκάστοτε κατηγορούμενο, σωστά;

Σωστά :102:
Εικόνα

Ορέστης 35

Re: Ο βιασμός της Emily Doe - Η ταυτότητά της ήταν μυστική για χρόνια, αλλά τώρα αποκάλυψε το πρόσωπό της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Ορέστης 35 » 07 Σεπ 2019, 20:57

Papa John έγραψε:
07 Σεπ 2019, 18:48
Ορέστης 35 έγραψε:
07 Σεπ 2019, 17:44
Γιατι λετε βαριες κουβεντες; Εγω σας συμπαθω και τους δυο.
:lol:
Αληθεια λεω.

Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48510
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ο βιασμός της Emily Doe - Η ταυτότητά της ήταν μυστική για χρόνια, αλλά τώρα αποκάλυψε το πρόσωπό της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 07 Σεπ 2019, 20:59

Και κατέληξα να είναι alt right με κουλτούρα βιασμού και μια εσάνς από mass shooter (από προηγούμενο νήμα) επειδή ένα (1) μαλακισμενο εδώ μέσα έχει κάψει φλατζα το τελευταίο διάστημα.
Yπάρχει και δεύτερος, Όττο.
Απλά να σ' ενημερώσω πως ψηφίζεις το ίδιο κόμμα μ' αυτούς.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.

Άβαταρ μέλους
Otto Weininger
Δημοσιεύσεις: 29773
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:29
Τοποθεσία: Schwarzspanierstraße 15

Re: Ο βιασμός της Emily Doe - Η ταυτότητά της ήταν μυστική για χρόνια, αλλά τώρα αποκάλυψε το πρόσωπό της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Otto Weininger » 07 Σεπ 2019, 21:09

Kauldron έγραψε:
07 Σεπ 2019, 20:59
Και κατέληξα να είναι alt right με κουλτούρα βιασμού και μια εσάνς από mass shooter (από προηγούμενο νήμα) επειδή ένα (1) μαλακισμενο εδώ μέσα έχει κάψει φλατζα το τελευταίο διάστημα.
Yπάρχει και δεύτερος, Όττο.
Απλά να σ' ενημερώσω πως ψηφίζεις το ίδιο κόμμα μ' αυτούς.
Γω ήμουν εκεί. Αυτοί ήρθαν για τους δικούς τους λόγους ο καθένας.


"Beauty slept and angels wept
For Her immortal soul
In this response, all evil chose
To claim her for their very own"


Άβαταρ μέλους
Kauldron
Δημοσιεύσεις: 48510
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 18:53

Re: Ο βιασμός της Emily Doe - Η ταυτότητά της ήταν μυστική για χρόνια, αλλά τώρα αποκάλυψε το πρόσωπό της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Kauldron » 07 Σεπ 2019, 21:33

Otto Weininger έγραψε:
07 Σεπ 2019, 21:09
Kauldron έγραψε:
07 Σεπ 2019, 20:59
Και κατέληξα να είναι alt right με κουλτούρα βιασμού και μια εσάνς από mass shooter (από προηγούμενο νήμα) επειδή ένα (1) μαλακισμενο εδώ μέσα έχει κάψει φλατζα το τελευταίο διάστημα.
Yπάρχει και δεύτερος, Όττο.
Απλά να σ' ενημερώσω πως ψηφίζεις το ίδιο κόμμα μ' αυτούς.
Γω ήμουν εκεί. Αυτοί ήρθαν για τους δικούς τους λόγους ο καθένας.
Εμ, ναι, αλλά τώρα έχει γεμίσει το κόμμα με κάθε λογής χλιμίτζουρα. Και όπως φάνηκε και απ' την πρόσφατη διαγραφή εκείνου του τύπου που τόλμησε να βρίσει τον λαθρανάρχα, αυτοί έχουν τον έλεγχο.
Κι εγώ ήμουν, κι έφυγα όταν ήρθε όλη η μπίχλα.
Kappa έγραψε:
04 Φεβ 2024, 15:56
Κάποιες φορές, τα κρύα απογεύματα του χειμώνα, σκέφτομαι μήπως όλα είχαν εξελιχθεί αλλιώς αν της είχα στείλει dickpick.


Άβαταρ μέλους
κυρ Παντελής
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: 03 Δεκ 2018, 14:44

Re: Ο βιασμός της Emily Doe - Η ταυτότητά της ήταν μυστική για χρόνια, αλλά τώρα αποκάλυψε το πρόσωπό της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από κυρ Παντελής » 07 Σεπ 2019, 21:50

Noor1 έγραψε:
07 Σεπ 2019, 21:38
:o
Δεν έχω και καμιά δραμαμίνη να σου δώσω φίλε μου. Κουράγιο και να κρατάς και κλειστή τη μύτη σου εδώ μέσα.

Άβαταρ μέλους
Noor1
Δημοσιεύσεις: 783
Εγγραφή: 17 Αύγ 2019, 15:02

Re: Ο βιασμός της Emily Doe - Η ταυτότητά της ήταν μυστική για χρόνια, αλλά τώρα αποκάλυψε το πρόσωπό της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Noor1 » 07 Σεπ 2019, 21:54

κυρ Παντελής έγραψε:
07 Σεπ 2019, 21:50
Noor1 έγραψε:
07 Σεπ 2019, 21:38
:o
Δεν έχω και καμιά δραμαμίνη να σου δώσω φίλε μου. Κουράγιο και να κρατάς και κλειστή τη μύτη σου εδώ μέσα.
Το χω καταλάβει...

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 23285
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: Ο βιασμός της Emily Doe - Η ταυτότητά της ήταν μυστική για χρόνια, αλλά τώρα αποκάλυψε το πρόσωπό της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 07 Σεπ 2019, 21:59

Χουργιατς έγραψε:
07 Σεπ 2019, 20:36
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
07 Σεπ 2019, 18:44
και τι ακριβώς είναι αυτό το κουλτούρα βιασμού; ας εξηγήσει κάποιος

η δυνατότητα του λευκού στρέητ άντρα να βιάζει όποια γυναίκα θέλει και ο νόμος των λευκών να μην τον τιμωρεί.

σα φαινόμενο δεν μπορούμε να το διακρίνουμε ούτε εσύ ούτε εγώ γιατί είναι ενσωματωμένο στην κοινωνία ως μέρος των προνομίων μας απέναντι στις γυναίκες :102:
Αυτή η μανία καταδίωξης περί των λευκών, δεν ειναι τίποτα παραπάνω απο επιθετική άμυνα των αλ(η)τραϊτάδικων βόθρων που εχουν την αίσθηση ότι διώκονται απο μια ανώτερη αρχή/συστημα/εβραίους/Σόρος(?) μόνο και μόνο δια την καθαρότηταν και αριοσύνην τους. Ο βιασμός είναι βιασμος. Το χρώμα του βιαστή είναι ξεκάθαρα άσχετο. Το κοινωνικοοικονομικό/οικογενειακό υπόβαθρο απ'την άλλη, όχι.
Το άρθρο-κείμενο ετυχε να το βρω μπροστά μου,και ειπα να το πετάξω στο πχορουμ για ποπκορν. Δεν σημαινει οτι επειδή το ποσταρα, προσωπικά συμφωνώ και 100% με κάθε λέξη του.

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15819
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: Ο βιασμός της Emily Doe - Η ταυτότητά της ήταν μυστική για χρόνια, αλλά τώρα αποκάλυψε το πρόσωπό της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 07 Σεπ 2019, 22:03

vantono έγραψε:
07 Σεπ 2019, 21:59
Το άρθρο-κείμενο ετυχε να το βρω μπροστά μου,και ειπα να το πετάξω στο πχορουμ για ποπκορν. Δεν σημαινει οτι επειδή το ποσταρα, προσωπικά συμφωνώ και 100% με κάθε λέξη του.
:giggle:
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Άβαταρ μέλους
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ
Δημοσιεύσεις: 21422
Εγγραφή: 28 Ιουν 2018, 23:56
Phorum.gr user: ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ

Re: Ο βιασμός της Emily Doe - Η ταυτότητά της ήταν μυστική για χρόνια, αλλά τώρα αποκάλυψε το πρόσωπό της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ » 07 Σεπ 2019, 22:49

Χουργιατς έγραψε:
07 Σεπ 2019, 20:45
ΑΛΟΓΟΜΟΥΡΗΣ έγραψε:
07 Σεπ 2019, 18:43
άρα ο δικαστής δεν δεσμεύεται από νόμους και κανονισμούς, ρίχνει ποινές κατά το δοκούν ανάλογα με το αν συμπαθεί ή όχι τον εκάστοτε κατηγορούμενο, σωστά;

Σωστά :102:
Εικόνα
αυτό είναι white privilege;
"Ο φασισμός δεν είναι ιδεολογία, είναι νοοτροπία."
Τζίμης Πανούσης

Άβαταρ μέλους
panos291
Δημοσιεύσεις: 14096
Εγγραφή: 02 Απρ 2018, 19:36

Re: Ο βιασμός της Emily Doe - Η ταυτότητά της ήταν μυστική για χρόνια, αλλά τώρα αποκάλυψε το πρόσωπό της

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από panos291 » 08 Σεπ 2019, 12:13

H Καλογεροπουλου εχει χακαρει τους μισους αντρικους (λεμε τωρα) λογαριασμούς του φορουμ.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Κοινωνικά θέματα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών