ΠΑΟΚ

Αθλητικά νέα, ομάδες, αγωνιστικές, αποτελέσματα.
Άβαταρ μέλους
LEONAS
Δημοσιεύσεις: 5728
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 16:03
Phorum.gr user: ΧΟΥΚ

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LEONAS » 09 Σεπ 2019, 11:28

ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ έγραψε:
09 Σεπ 2019, 11:22
Γιατι να κλεισει;



Σωστά γιατί που θα γράψουν τα παιδιά τους τα σκουληκια
Πέσιμο ή χεσιμο; :p2:

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 09 Σεπ 2019, 11:29

οξυθυμοι οι οπαδοί του ποντιακού πολυδενδριου, εμείς που ζούμε εδώ τα ξέρουμε

Άβαταρ μέλους
Sid Vicious
Δημοσιεύσεις: 12188
Εγγραφή: 13 Σεπ 2018, 19:43

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Sid Vicious » 09 Σεπ 2019, 11:29

Για λόγους ασφαλείας και αποφυγή τέτοιων περιστατικών. Πόσο ανεγκέφαλος και επιπόλαιος είναι ένας γονιός που θα στείλει το παιδί του σε αυτή την σχολή του ολυμπιακού γνωρίζοντας μάλιστα και πως είναι τα οπαδικά σήμερα στην Ελλάδα; Πολύ καλά το αναφέρει και ο Siffredi, δηλαδή αν άνοιγε ο ΠΑΟΚ παρόμοια σχολή στον Πειραιά δεν θα γινόταν τίποτα; Εγώ πάντως αν ήμουν γονιός και έμενα Αττική και είχε ανοίξει ο ΠΑΟΚ σχολή στον Πειραια δεν θα ήμουν τόσο επιπόλαιος ώστε να στείλω το παιδί μου εκεί απλά και μόνο για λόγους ασφαλείας. Στο όλο περιστατικό σαφώς και έχουν ευθύνες πέρα από τους δράστες και ο ίδιος ο ολυμπιακός αλλά και οι επιπόλαιοι γονείς των παιδιών.
yet say this to the Possum: a bang, not a whimper,
with a bang not with a whimper,
To build the city of Dioce whose terraces are the colour of stars

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17661
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 09 Σεπ 2019, 11:36

Κακώς υπάρχουν ακαδημίες ομάδων μακριά από τη βάση τους.

arisordeath
Δημοσιεύσεις: 3835
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 19:16

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από arisordeath » 09 Σεπ 2019, 11:36

όπως έχω ξαναγράψει,προσπαθεί κάποιος να βρει παοκτση που να μην είναι χαζός αλλά δεν..τα ποσοστά βλακείας τους είναι στα ύψη λέμε..

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 09 Σεπ 2019, 11:42

Sid Vicious έγραψε:
09 Σεπ 2019, 11:29
Για λόγους ασφαλείας και αποφυγή τέτοιων περιστατικών. Πόσο ανεγκέφαλος και επιπόλαιος είναι ένας γονιός που θα στείλει το παιδί του σε αυτή την σχολή του ολυμπιακού γνωρίζοντας μάλιστα και πως είναι τα οπαδικά σήμερα στην Ελλάδα; Πολύ καλά το αναφέρει και ο Siffredi, δηλαδή αν άνοιγε ο ΠΑΟΚ παρόμοια σχολή στον Πειραιά δεν θα γινόταν τίποτα; Εγώ πάντως αν ήμουν γονιός και έμενα Αττική και είχε ανοίξει ο ΠΑΟΚ σχολή στον Πειραια δεν θα ήμουν τόσο επιπόλαιος ώστε να στείλω το παιδί μου εκεί απλά και μόνο για λόγους ασφαλείας. Στο όλο περιστατικό σαφώς και έχουν ευθύνες πέρα από τους δράστες και ο ίδιος ο ολυμπιακός αλλά και οι επιπόλαιοι γονείς των παιδιών.
αυτοι είχαν σταματήσει θεατρική παράσταση στην αθηνα γιατί ο ήρωας ήταν οπαδός του παοκ :smt005:

Άβαταρ μέλους
LEONAS
Δημοσιεύσεις: 5728
Εγγραφή: 15 Απρ 2018, 16:03
Phorum.gr user: ΧΟΥΚ

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από LEONAS » 09 Σεπ 2019, 11:44

arisordeath έγραψε:
09 Σεπ 2019, 11:36
όπως έχω ξαναγράψει,προσπαθεί κάποιος να βρει παοκτση που να μην είναι χαζός αλλά δεν..τα ποσοστά βλακείας τους είναι στα ύψη λέμε..


Γλύψε
Πέσιμο ή χεσιμο; :p2:

arisordeath
Δημοσιεύσεις: 3835
Εγγραφή: 05 Μάιος 2018, 19:16

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από arisordeath » 09 Σεπ 2019, 11:45

LEONAS έγραψε:
09 Σεπ 2019, 11:44
arisordeath έγραψε:
09 Σεπ 2019, 11:36
όπως έχω ξαναγράψει,προσπαθεί κάποιος να βρει παοκτση που να μην είναι χαζός αλλά δεν..τα ποσοστά βλακείας τους είναι στα ύψη λέμε..


Γλύψε
φυσικά εσύ είσαι ένα από τα καλύτερα παραδείγματα..

Άβαταρ μέλους
ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ
Δημοσιεύσεις: 17016
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 00:44

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ » 09 Σεπ 2019, 11:45

Sid Vicious έγραψε:
09 Σεπ 2019, 11:29
Για λόγους ασφαλείας και αποφυγή τέτοιων περιστατικών. Πόσο ανεγκέφαλος και επιπόλαιος είναι ένας γονιός που θα στείλει το παιδί του σε αυτή την σχολή του ολυμπιακού γνωρίζοντας μάλιστα και πως είναι τα οπαδικά σήμερα στην Ελλάδα; Πολύ καλά το αναφέρει και ο Siffredi, δηλαδή αν άνοιγε ο ΠΑΟΚ παρόμοια σχολή στον Πειραιά δεν θα γινόταν τίποτα; Εγώ πάντως αν ήμουν γονιός και έμενα Αττική και είχε ανοίξει ο ΠΑΟΚ σχολή στον Πειραια δεν θα ήμουν τόσο επιπόλαιος ώστε να στείλω το παιδί μου εκεί απλά και μόνο για λόγους ασφαλείας. Στο όλο περιστατικό σαφώς και έχουν ευθύνες πέρα από τους δράστες και ο ίδιος ο ολυμπιακός αλλά και οι επιπόλαιοι γονείς των παιδιών.
Τι θα ελεγες να σταματησουν να κυκλοφορουν και μαυροι γιατι προκαλουν τους ναζι η γυναικες γιατι προκαλουν τους βιαστες;
Αρίστος for Tsirpas
Eχουμε ΔΙΠΛΗ πολιτειακη εκτροπη
Μια γιατι ο πρωθυπουργος επραξε αντιθετα στο ΟΧΙ του δημοψηφισματος...
Και δευτερη γιατι μεσω του Ταμειου Ξεπουληματος Χωρας παρεδωσε την εθνικη κυριαρχια και τον εθνικο πλουτο στους δανειστες

Άβαταρ μέλους
Rocco Siffredi
Δημοσιεύσεις: 7689
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 10:40

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Rocco Siffredi » 09 Σεπ 2019, 12:22

Ατυχές το παράδειγμα σου
Αφού ξέρουμε οπαδικα τι παίζει δεν πας στη φωλιά του λύκου να κουνηθεις
Όπως το ίδιο θα γινόταν κι εδώ

Άβαταρ μέλους
Albrecht
Δημοσιεύσεις: 4256
Εγγραφή: 18 Απρ 2018, 00:46
Phorum.gr user: Albrecht

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Albrecht » 09 Σεπ 2019, 12:25

Και καλα θα ειχες την ιδια αποψη αν την επεφταν σε πιτσιρικια του Παο. Δεν πειθεις φιλε.
Άλλοι μετράνε πορείες και άλλοι κούπες.Εμεις είμαστε Ολυμπιακός.

stergiosbik
Δημοσιεύσεις: 17306
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 13:22
Τοποθεσία: Λαρισα-Ορεινη Καλαμπακα

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από stergiosbik » 09 Σεπ 2019, 12:26

Sid Vicious έγραψε:
09 Σεπ 2019, 11:29
Για λόγους ασφαλείας και αποφυγή τέτοιων περιστατικών. Πόσο ανεγκέφαλος και επιπόλαιος είναι ένας γονιός που θα στείλει το παιδί του σε αυτή την σχολή του ολυμπιακού γνωρίζοντας μάλιστα και πως είναι τα οπαδικά σήμερα στην Ελλάδα; Πολύ καλά το αναφέρει και ο Siffredi, δηλαδή αν άνοιγε ο ΠΑΟΚ παρόμοια σχολή στον Πειραιά δεν θα γινόταν τίποτα; Εγώ πάντως αν ήμουν γονιός και έμενα Αττική και είχε ανοίξει ο ΠΑΟΚ σχολή στον Πειραια δεν θα ήμουν τόσο επιπόλαιος ώστε να στείλω το παιδί μου εκεί απλά και μόνο για λόγους ασφαλείας. Στο όλο περιστατικό σαφώς και έχουν ευθύνες πέρα από τους δράστες και ο ίδιος ο ολυμπιακός αλλά και οι επιπόλαιοι γονείς των παιδιών.σε ακαδημια ποδοσφαιρου εχοντας σαν δεδομενο την βρωμα και την δυσωδια που υπαρχει στο ελ ποδοσφαιρο; :smt023

Άβαταρ μέλους
Namrail
Δημοσιεύσεις: 10609
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 09:29

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Namrail » 09 Σεπ 2019, 12:32

Rocco Siffredi έγραψε:
09 Σεπ 2019, 12:22
Ατυχές το παράδειγμα σου
Αφού ξέρουμε οπαδικα τι παίζει δεν πας στη φωλιά του λύκου να κουνηθεις
Όπως το ίδιο θα γινόταν κι εδώ
Αυτή είναι λάθος προσέγγιση. Όταν κάτι είναι φαύλο δεν συμβιβάζεσαι με αυτό αλλά προσπαθείς να το αλλάξεις.

Το λογικό και το πολιτισμένο είναι να μπορούν να αναπτύσσονται ακαδημίες οποιασδήποτε ομάδας παντού. Όταν αυτό παρεμποδίζεται, η σωστή κίνηση δεν είναι να κλείσεις τις ακαδημίες αλλά να βγάλεις από τη μέση εκείνους που τις παρεμποδίζουν.

Άβαταρ μέλους
jason
Δημοσιεύσεις: 9067
Εγγραφή: 12 Απρ 2018, 13:06

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από jason » 09 Σεπ 2019, 12:37

Albrecht έγραψε:
09 Σεπ 2019, 12:25
Και καλα θα ειχες την ιδια αποψη αν την επεφταν σε πιτσιρικια του Παο. Δεν πειθεις φιλε.
για την κοπελιτσα με την πράσινη φανέλα που μαχαιρωσαν 6 γαυροι και το τραβούσαν βίντεο δεν θυμάμαι να ασχολήθηκες

Άβαταρ μέλους
Maspoli
Δημοσιεύσεις: 17661
Εγγραφή: 05 Απρ 2018, 23:10

Re: ΠΑΟΚ

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Maspoli » 09 Σεπ 2019, 12:38

Namrail έγραψε:
09 Σεπ 2019, 12:32
Rocco Siffredi έγραψε:
09 Σεπ 2019, 12:22
Ατυχές το παράδειγμα σου
Αφού ξέρουμε οπαδικα τι παίζει δεν πας στη φωλιά του λύκου να κουνηθεις
Όπως το ίδιο θα γινόταν κι εδώ
Αυτή είναι λάθος προσέγγιση. Όταν κάτι είναι φαύλο δεν συμβιβάζεσαι με αυτό αλλά προσπαθείς να το αλλάξεις.

Το λογικό και το πολιτισμένο είναι να μπορούν να αναπτύσσονται ακαδημίες οποιασδήποτε ομάδας παντού. Όταν αυτό παρεμποδίζεται, η σωστή κίνηση δεν είναι να κλείσεις τις ακαδημίες αλλά να βγάλεις από τη μέση εκείνους που τις παρεμποδίζουν.
Είναι διαφορετικά ζητήματα. Όχι στη βία αλλά δεν είναι καθόλου λογικό να λειτουργούν ακαδημίες ομάδος μακριά από τη βάση της ομάδας. Τέτοιες ακαδημίες λειτουργούν μόνο και μόνο στη λογική παιδομαζώματος και δεν εξυπηρετούν τίποτε άλλο ούτε και προσφέρουν τίποτε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Αθλητικά”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών