Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Ανθρώπινες σχέσεις
Κανόνες Δ. Συζήτησης
Προσοχή: Σύμφωνα με το νόμο απαγορεύεται η δημοσιοποίηση ονομαστικά η φωτογραφικά ποινικών καταδικών οποιουδήποτε βαθμού & αιτιολογίας καθώς εμπίπτουν στα ευαίσθητα προσωπικά δεδομένα του ατόμου. Τυχόν δημοσιοποίηση τέτοιων δεδομένων ενδέχεται να επιφέρει ποινικές κυρώσεις στο συντάκτη. Επιτρέπεται μόνο αν έχει δοθεί εισαγγελική εντολή και μόνο για το χρονικό διάστημα που αυτή ισχύει. Οφείλετε σε κάθε περίπτωση να ζητήσετε με αναφορά τη διαγραφή της ανάρτησης πριν παρέλθει το χρονικό διάστημα της νόμιμης δημοσιοποίησης. Η διαχείριση αποποιείται κάθε ευθύνη για τυχόν ποινικές ευθύνες αν παραβιάσετε τα παραπάνω.
Γραφικός

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 15 Σεπ 2019, 02:39

Γραφικός έγραψε:
15 Σεπ 2019, 02:38
GoBack έγραψε:
15 Σεπ 2019, 02:33
Δεν ειπα οτι ξερω καλυτερα απο τις γυναικες ειπα οτι θα σε βοηθησω περισσοτερο απο τις γυναικες του πχορουμ.Για να γινει αυτο πρεπει να μαθω αν θεωρεις το δικο σου οργασμο η τον δικο της σημαντικοτερο,σε μια σεξουαλικη επαφη.Επειδη προφανως αυτο θα διαφερει απο γκομενα σε γκομενα γι αυτο ειπα να βαλεις αριθμους στα 2 ερωτηματα κανοντας μια σουμα.
Τον δικό της. Άμα περνούσε από το χέρι μου θα έκανα σεξ μια φορά το εξάμηνο, οπότε όταν βρίσκομαι σε μόνιμη σχέση θα το κάνω κυρίως για αυτή ή θα το κάνω με κάποια που ποντάρω να το προχωρήσω σε μόνιμη σχέση, οπότε ο οργασμός της είναι σημαντικός.
Αυτό όμως δεν ίσχυε πάντα, αλλά ο μη οργασμός την πρώτη φορά ίσχυε πάντα.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28232
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 15 Σεπ 2019, 02:56

Γραφικός έγραψε:
15 Σεπ 2019, 02:39
Γραφικός έγραψε:
15 Σεπ 2019, 02:38
GoBack έγραψε:
15 Σεπ 2019, 02:33
Δεν ειπα οτι ξερω καλυτερα απο τις γυναικες ειπα οτι θα σε βοηθησω περισσοτερο απο τις γυναικες του πχορουμ.Για να γινει αυτο πρεπει να μαθω αν θεωρεις το δικο σου οργασμο η τον δικο της σημαντικοτερο,σε μια σεξουαλικη επαφη.Επειδη προφανως αυτο θα διαφερει απο γκομενα σε γκομενα γι αυτο ειπα να βαλεις αριθμους στα 2 ερωτηματα κανοντας μια σουμα.
Τον δικό της. Άμα περνούσε από το χέρι μου θα έκανα σεξ μια φορά το εξάμηνο, οπότε όταν βρίσκομαι σε μόνιμη σχέση θα το κάνω κυρίως για αυτή ή θα το κάνω με κάποια που ποντάρω να το προχωρήσω σε μόνιμη σχέση, οπότε ο οργασμός της είναι σημαντικός.
Αυτό όμως δεν ίσχυε πάντα, αλλά ο μη οργασμός την πρώτη φορά ίσχυε πάντα.
Δεν παιζει ρολο το αν θα την φερεις σε οργασμο την πρωτη φορα με το αν θα κανετε μονιμη σχεση.
Βεβαια η απαντηση σου μου εκαψε τον εγκεφαλο γιατι αδυνατω να συλλαβω τον τροπο σκεψης σου.Για ποιο λογο να θες μονιμη σχεση οταν εχεις ορεξη για σεξ μια φορα στο τοσο;Και γιατι να εχει σημασια ο οργασμος της αφου κανονικα το ταργκετ γκρουπ σου θα επρεπε να ειναι γυναικες με το αντιστοιχο sex drive με το δικο σου;
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Γραφικός

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 15 Σεπ 2019, 03:02

GoBack έγραψε:
15 Σεπ 2019, 02:56
Γραφικός έγραψε:
15 Σεπ 2019, 02:39
Γραφικός έγραψε:
15 Σεπ 2019, 02:38


Τον δικό της. Άμα περνούσε από το χέρι μου θα έκανα σεξ μια φορά το εξάμηνο, οπότε όταν βρίσκομαι σε μόνιμη σχέση θα το κάνω κυρίως για αυτή ή θα το κάνω με κάποια που ποντάρω να το προχωρήσω σε μόνιμη σχέση, οπότε ο οργασμός της είναι σημαντικός.
Αυτό όμως δεν ίσχυε πάντα, αλλά ο μη οργασμός την πρώτη φορά ίσχυε πάντα.
Δεν παιζει ρολο το αν θα την φερεις σε οργασμο την πρωτη φορα με το αν θα κανετε μονιμη σχεση.
Βεβαια η απαντηση σου μου εκαψε τον εγκεφαλο γιατι αδυνατω να συλλαβω τον τροπο σκεψης σου.Για ποιο λογο να θες μονιμη σχεση οταν εχεις ορεξη για σεξ μια φορα στο τοσο;Και γιατι να εχει σημασια ο οργασμος της αφου κανονικα το ταργκετ γκρουπ σου θα επρεπε να ειναι γυναικες με το αντιστοιχο sex drive με το δικο σου;
Ξέρω 'γω; Τέτοια ώρα τέτοια λόγια. Έτσι έμαθα έτσι κάνω.
Μια φορά στο τόσο μπορείς να το πετύχεις μόνο σε μόνιμη σχέση. Γενικά οι επιλογές είναι "αρκετά συχνά" και "ποτέ", το "σπάνια" είναι δύσκολο. Οι ερωτήσεις του νήματος υποτίθεται ότι απευθύνονται στο αντίθετο φύλο και με έχεις ταράξει, αλλά δεν έδωσες εσύ την απάντηση που έταξες.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28232
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 15 Σεπ 2019, 03:07

Γραφικός έγραψε:
15 Σεπ 2019, 03:02
GoBack έγραψε:
15 Σεπ 2019, 02:56
Γραφικός έγραψε:
15 Σεπ 2019, 02:39


Αυτό όμως δεν ίσχυε πάντα, αλλά ο μη οργασμός την πρώτη φορά ίσχυε πάντα.
Δεν παιζει ρολο το αν θα την φερεις σε οργασμο την πρωτη φορα με το αν θα κανετε μονιμη σχεση.
Βεβαια η απαντηση σου μου εκαψε τον εγκεφαλο γιατι αδυνατω να συλλαβω τον τροπο σκεψης σου.Για ποιο λογο να θες μονιμη σχεση οταν εχεις ορεξη για σεξ μια φορα στο τοσο;Και γιατι να εχει σημασια ο οργασμος της αφου κανονικα το ταργκετ γκρουπ σου θα επρεπε να ειναι γυναικες με το αντιστοιχο sex drive με το δικο σου;
Ξέρω 'γω; Τέτοια ώρα τέτοια λόγια. Έτσι έμαθα έτσι κάνω.
Μια φορά στο τόσο μπορείς να το πετύχεις μόνο σε μόνιμη σχέση. Γενικά οι επιλογές είναι "αρκετά συχνά" και "ποτέ", το "σπάνια" είναι δύσκολο. Οι ερωτήσεις του νήματος υποτίθεται ότι απευθύνονται στο αντίθετο φύλο και με έχεις ταράξει, αλλά δεν έδωσες εσύ την απάντηση που έταξες.
Τι απαντηση να δωσω,το αρχικο σου ερωτημα μοιαζει πλεον ασημαντο.Καθε σχεση που θα κανεις θα ειναι καταδικασμενη να αποτυχει αν πηγαινεις με αυτα τα μυαλα.Ασε στην ακρη τους συμβιβασμους και το σκεπτικο του "να κανεις πραγματα περισσοτερο γι αυτην".

Απο δω και περα 80% εγωισμος 20% συμβιβασμος για να μπεις στον ισιο δρομο και να ταιριαξεις και με ατομα που πλησιαζουν στον τροπο σκεψης και τον χαρακτηρα σου.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Σεπ 2019, 18:11

Γραφικός έγραψε:
15 Σεπ 2019, 02:00
Γραφικός έγραψε:
02 Αύγ 2019, 12:34
1. Τι ποσοστό από τους ανθρώπους που σας έχουν φέρει σε οργασμό τα κατάφερε από την πρώτη φορά;
Επειδή αγνοήθηκε θα προσπαθήσω με άλλη διατύπωση:
Δεν έχω φέρει ποτέ γυναίκα σε οργασμό την πρώτη φορά που κάνουμε σεξ. Πρέπει πρώτα να γνωρίσω το σώμα και τα κουμπιά της. Είναι φυσιολογικό ή έχω πρόβλημα;
Είναι φυσιολογικό. Πολλά μπορούν να συμβούν στην πρώτη φορά. Ακόμα και να μην υπάρξει εκείνη την φορά πρώτη φορά :102:
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8749
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 15 Σεπ 2019, 18:13

Γραφικός έγραψε:
15 Σεπ 2019, 02:38
Άμα περνούσε από το χέρι μου θα έκανα σεξ μια φορά το εξάμηνο, οπότε όταν βρίσκομαι σε μόνιμη σχέση θα το κάνω κυρίως για αυτή ή θα το κάνω με κάποια που ποντάρω να το προχωρήσω σε μόνιμη σχέση, οπότε ο οργασμός της είναι σημαντικός.
μη της το πεις ποτέ αυτό

να εξηγηθώ



φίλε μου αν δεν έχεις λαχτάρα για κάποιον, λογικό είναι να μη θέλεις σεξ

αλλά αν δεν έχεις λαχτάρα για την τύπισσα με την οποία είσαι μαζί, και η επιθυμία
σου ικανοποιείται ΜΕ μία φορά το εξάμηνο, ΜΗ ΤΗΣ ΤΟ ΠΕΙΣ, θα γίνει κουρέλι
nothing but heart

Άβαταρ μέλους
Dwarven Blacksmith
Δημοσιεύσεις: 42947
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 18:08
Τοποθεσία: Maiore Patria

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Dwarven Blacksmith » 15 Σεπ 2019, 19:54

νύχτα έγραψε:
15 Σεπ 2019, 18:13
Γραφικός έγραψε:
15 Σεπ 2019, 02:38
Άμα περνούσε από το χέρι μου θα έκανα σεξ μια φορά το εξάμηνο, οπότε όταν βρίσκομαι σε μόνιμη σχέση θα το κάνω κυρίως για αυτή ή θα το κάνω με κάποια που ποντάρω να το προχωρήσω σε μόνιμη σχέση, οπότε ο οργασμός της είναι σημαντικός.
μη της το πεις ποτέ αυτό

να εξηγηθώ



φίλε μου αν δεν έχεις λαχτάρα για κάποιον, λογικό είναι να μη θέλεις σεξ

αλλά αν δεν έχεις λαχτάρα για την τύπισσα με την οποία είσαι μαζί, και η επιθυμία
σου ικανοποιείται ΜΕ μία φορά το εξάμηνο, ΜΗ ΤΗΣ ΤΟ ΠΕΙΣ, θα γίνει κουρέλι
Αυτό που λέει μάλλον είναι ότι έχει χαμηλό sex drive, ασχέτως του πόσο τη γουστάρει.
🔻I would have lived in peace. But my enemies brought me war.🔻

Άβαταρ μέλους
νύχτα
Δημοσιεύσεις: 8749
Εγγραφή: 03 Μαρ 2019, 12:18

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από νύχτα » 15 Σεπ 2019, 19:57

Dwarven Blacksmith έγραψε:
15 Σεπ 2019, 19:54
Αυτό που λέει μάλλον είναι ότι έχει χαμηλό sex drive, ασχέτως του πόσο τη γουστάρει.
και πάλι κουρέλι θα γίνει :a040:
nothing but heart

Γραφικός

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 15 Σεπ 2019, 20:00

νύχτα έγραψε:
15 Σεπ 2019, 19:57
Dwarven Blacksmith έγραψε:
15 Σεπ 2019, 19:54
Αυτό που λέει μάλλον είναι ότι έχει χαμηλό sex drive, ασχέτως του πόσο τη γουστάρει.
και πάλι κουρέλι θα γίνει :a040:
Άραξε, δεν παίζει τίποτα τώρα, μην στεναχωριέσαι. Αυτή για την οποία στεναχωριέσαι δεν υπάρχει. Όλα καλά.

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28232
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 15 Σεπ 2019, 20:16

Βλεπεις γραφικε;Μπηκαν οι γυναικες και η πρωτη συμβουλη τους ηταν να πεις ψεμματα στην υποθετικη συντροφο σου.
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Γραφικός

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Γραφικός » 15 Σεπ 2019, 20:27

GoBack έγραψε:
15 Σεπ 2019, 20:16
Βλεπεις γραφικε;Μπηκαν οι γυναικες και η πρωτη συμβουλη τους ηταν να πεις ψεμματα στην υποθετικη συντροφο σου.
Αυτό
Naida έγραψε:
15 Σεπ 2019, 18:11
Είναι φυσιολογικό. Πολλά μπορούν να συμβούν στην πρώτη φορά. Ακόμα και να μην υπάρξει εκείνη την φορά πρώτη φορά :102:
μου φάνηκε μια χαρά απάντηση
SpoilerShow
σε αντίθεση με τις δικές σου :a015:

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28232
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 15 Σεπ 2019, 20:30

Εγω πηγα να χτυπησω το προβλημα στη ριζα και οχι απλα να βγαλω την υποχρεωση
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Άβαταρ μέλους
enaon
Δημοσιεύσεις: 22579
Εγγραφή: 04 Απρ 2018, 14:48

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από enaon » 15 Σεπ 2019, 20:33

GoBack έγραψε:
15 Σεπ 2019, 20:30
Εγω πηγα να χτυπησω το προβλημα στη ριζα και οχι απλα να βγαλω την υποχρεωση
αντε να αρχίσει το ποδόσφαιρο να ξέρουμε που είναι η μπάλα. :003:

Άβαταρ μέλους
Naida
Μέλη που αποχώρησαν
Δημοσιεύσεις: 60843
Εγγραφή: 01 Απρ 2018, 12:12

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Naida » 15 Σεπ 2019, 20:37

Γραφικός έγραψε:
15 Σεπ 2019, 20:27
GoBack έγραψε:
15 Σεπ 2019, 20:16
Βλεπεις γραφικε;Μπηκαν οι γυναικες και η πρωτη συμβουλη τους ηταν να πεις ψεμματα στην υποθετικη συντροφο σου.
Αυτό
Naida έγραψε:
15 Σεπ 2019, 18:11
Είναι φυσιολογικό. Πολλά μπορούν να συμβούν στην πρώτη φορά. Ακόμα και να μην υπάρξει εκείνη την φορά πρώτη φορά :102:
μου φάνηκε μια χαρά απάντηση
SpoilerShow
σε αντίθεση με τις δικές σου :a015:
Αφού είμαι η φωνή της λογικής και της ψυχραιμίας εδώ μέσα.

GoBack έγραψε:
15 Σεπ 2019, 20:30
Εγω πηγα να χτυπησω το προβλημα στη ριζα και οχι απλα να βγαλω την υποχρεωση
Άρπα τη γκομπάκι.
Η απάντηση σε όλα είναι νιάου...

I didn't do it, but If I did, I was drunk.

Que Sera, Sera...

Άβαταρ μέλους
GoBack
Δημοσιεύσεις: 28232
Εγγραφή: 30 Μαρ 2018, 23:37

Re: Ερωτήσεις προς αντίθετο φύλο

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από GoBack » 15 Σεπ 2019, 20:38

enaon έγραψε:
15 Σεπ 2019, 20:33
GoBack έγραψε:
15 Σεπ 2019, 20:30
Εγω πηγα να χτυπησω το προβλημα στη ριζα και οχι απλα να βγαλω την υποχρεωση
αντε να αρχίσει το ποδόσφαιρο να ξέρουμε που είναι η μπάλα. :003:
Κερδιζουμε 2-0
Philip Mortimer έγραψε:
14 Μαρ 2023, 22:40
Όσον αφορά το 2019 προσωπικά ψήφισα τον Μητσοτάκη γιατί πίστεψα στο όραμα μη πολιτικά χρωματισμένου εκσυγχρονισμού που παρουσίασε.

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “Σχέσεις, Έρωτας & Σεξουαλικότητα”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών