GNTM

Κινηματογράφος (κριτικές και προτάσεις), θέατρο, ερμηνεία, χορός, τραγούδι, τηλεόραση, ραδιόφωνο κ.ά.
Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22898
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 16 Σεπ 2019, 21:25

Μόλις συντονίστηκα. Λάρσα, έντρυ με τυρόγαλο έκανα :(
Παντως ειμαι σίγουρος ότι και φετος μεσα στο τοπ3 δεν θα υπάρχει ούτε μία ελληνιόλα! Μόνο αν ειναι μιγαδούλα ή με καποια άλλη ανατολικομπλοκίτικη πρόσμιξη. Καμία σωτηρία για τις γιολαντέζες. Μαθαίνετε μπαλίτσα απ τον δάσκαλο έθνι.

Nero

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 16 Σεπ 2019, 21:26

ωπ, αυτή με τα τατου είναι καλή...οποτε δεν θα την πάρουν :smt005:

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15717
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 16 Σεπ 2019, 21:27

Ωραία φατσούλα

Για δούμε σώμα
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10678
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 16 Σεπ 2019, 21:28

Feindflug έγραψε:
11 Σεπ 2019, 16:58
Κακά τα ψέματα, τύπισσες και τύποι, λίγες είναι οι κοπέλες με την εμφάνιση τοπ μόντελ εκεί μέσα. Οι περισσότερες είναι εντελώς άσχετες από μόδα, δεν ξέρουν σχεδιαστές, μοντέλα και τάσεις πέρα από αυτά που προτείνει η μαντάμ Πελαζί της γειτονιάς τους.

Όταν δε τις ρωτούν γιατί θέλουν να γίνουν μοντέλα, όλες απαντούν, πέρα από την υπερκλισεδούρα "Ήταν το όνειρο μου από μικρή", ότι πιστεύουν πως έχουν την προσωπικότητα και τον χαρακτήρα για να γίνουν μοντέλα. Αν είναι έτσι, να πάω και γω στην NASA και να τους πω ότι νομίζω πως έχω τον χαρακτήρα και την προσωπικότητα για να γίνω αστροναύτης.

Και όταν πέρασαν την μαυρούλα με το δάκρυ κορόμηλο, πετάχτηκε ένας/μία κριτής και είπε πως στο μόντελινγκ δεν υπάρχουν διακρίσεις χρώματος και σεξουαλικότητος. Λες και υπάρχουν ρε τύπε/τύπισσα στην καλαθοσφαίριση ξέρω γω ή στις πωλήσεις χαλιών. Και δώσε το λογίδριο για το μπούλινγκ, ενώ συνέπασχε η πλούσια, γκομενάρα Καγιά που γεννήθηκε με όλα τα καλά κι από εμφάνιση και από άνεση.

Οι πιο πολλές εκεί μέσα ψάχνουν να λύσουν το βιοποριστικό τους πρόβλημα είτε με το να ανεβάσουν τους followers τους κατά 5.000, είτε να πάρουν καμμία εκπομπή, είτε να γίνουν ακριβοπληρωμένες βίζιτες. Ότι θέλει η κάθε μία.

Κάτι παρόμοιο δηλαδή με τα λοιπά ριάλιτι μαγειρικής, ταλέντων, τραγουδιστών, χορευτών.
Εχεις σχολιασει ειρωνικα και σχεδον μονολεκτικα σε 1002 σοβαρα νηματα και στο gntm εκανες υπεραναλυση.

:blm:
Τελευταία επεξεργασία από το μέλος ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ την 16 Σεπ 2019, 21:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά συνολικά.

Nero

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 16 Σεπ 2019, 21:28

είναι και συμπαθής η πατριώτισσα. Πρέπει να μάθουμε απο πιο χωριό είναι :)

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15717
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 16 Σεπ 2019, 21:29

Τατουφοβικη η Καγιά
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Άβαταρ μέλους
Lugozzi
Δημοσιεύσεις: 15717
Εγγραφή: 31 Μαρ 2018, 00:31
Τοποθεσία: Βόρεια Περιοχή του Πρώτου Μέρους

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Lugozzi » 16 Σεπ 2019, 21:30

Ολες οι ελληνίδες αγυμναστες ρε πστη μου
“Don't let a win get to your head or a loss to your heart.”

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22898
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 16 Σεπ 2019, 21:31

Nero έγραψε:
16 Σεπ 2019, 21:28
είναι και συμπαθής η πατριώτισσα. Πρέπει να μάθουμε απο πιο χωριό είναι :)
wtf :o
Δεν είχες δώσει τέτοια δείγματα :e040:

Δίκαιο το μπουλινγκ για τα τατουάζ. Κοινωνικό μήνυμα να μη μαλακίζεστε με το δέρμα σας. Στηρίζω, Βικάρα δώσε πονο.

Nero

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 16 Σεπ 2019, 21:32

vantono έγραψε:
16 Σεπ 2019, 21:31
Nero έγραψε:
16 Σεπ 2019, 21:28
είναι και συμπαθής η πατριώτισσα. Πρέπει να μάθουμε απο πιο χωριό είναι :)
wtf :o
Δεν είχες δώσει τέτοια δείγματα :e040:

Δίκαιο το μπουλινγκ για τα τατουάζ. Κοινωνικό μήνυμα να μη μαλακίζεστε με το δέρμα σας. Στηρίζω, Βικάρα δώσε πονο.
Μ'αρέσει η Liya Silver :oops:

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 14874
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 16 Σεπ 2019, 21:34

Έχει δίκιο η Καγιά.
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Άβαταρ μέλους
Feindflug
Δημοσιεύσεις: 14631
Εγγραφή: 08 Φεβ 2019, 21:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Feindflug » 16 Σεπ 2019, 21:35

ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
16 Σεπ 2019, 21:28
Feindflug έγραψε:
11 Σεπ 2019, 16:58
Κακά τα ψέματα, τύπισσες και τύποι, λίγες είναι οι κοπέλες με την εμφάνιση τοπ μόντελ εκεί μέσα. Οι περισσότερες είναι εντελώς άσχετες από μόδα, δεν ξέρουν σχεδιαστές, μοντέλα και τάσεις πέρα από αυτά που προτείνει η μαντάμ Πελαζί της γειτονιάς τους.

Όταν δε τις ρωτούν γιατί θέλουν να γίνουν μοντέλα, όλες απαντούν, πέρα από την υπερκλισεδούρα "Ήταν το όνειρο μου από μικρή", ότι πιστεύουν πως έχουν την προσωπικότητα και τον χαρακτήρα για να γίνουν μοντέλα. Αν είναι έτσι, να πάω και γω στην NASA και να τους πω ότι νομίζω πως έχω τον χαρακτήρα και την προσωπικότητα για να γίνω αστροναύτης.

Και όταν πέρασαν την μαυρούλα με το δάκρυ κορόμηλο, πετάχτηκε ένας/μία κριτής και είπε πως στο μόντελινγκ δεν υπάρχουν διακρίσεις χρώματος και σεξουαλικότητος. Λες και υπάρχουν ρε τύπε/τύπισσα στην καλαθοσφαίριση ξέρω γω ή στις πωλήσεις χαλιών. Και δώσε το λογίδριο για το μπούλινγκ, ενώ συνέπασχε η πλούσια, γκομενάρα Καγιά που γεννήθηκε με όλα τα καλά κι από εμφάνιση και από άνεση.

Οι πιο πολλές εκεί μέσα ψάχνουν να λύσουν το βιοποριστικό τους πρόβλημα είτε με το να ανεβάσουν τους followers τους κατά 5.000, είτε να πάρουν καμμία εκπομπή, είτε να γίνουν ακριβοπληρωμένες βίζιτες. Ότι θέλει η κάθε μία.

Κάτι παρόμοιο δηλαδή με τα λοιπά ριάλιτι μαγειρικής, ταλέντων, τραγουδιστών, χορευτών.
Εχεις σχολιασει ειρωνικα και σχεδον μονολεκτικα σε 1002 σοβαρα νηματα και στο gntm εκανες υπεραναλυση.

:blm:
Θα μπορούσα να γίνω πανελίστας, τύπε.
Dein Herz, meine Gier
Ab jetzt gehörst du nur mir

Άβαταρ μέλους
aLiCat
Δημοσιεύσεις: 14874
Εγγραφή: 10 Σεπ 2018, 22:00

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από aLiCat » 16 Σεπ 2019, 21:35

Κλάψα...Κλάψα.. Την πέρασαν.
ᓚᕠᗢ ᗢᕡᓗ

Άβαταρ μέλους
vantono
Δημοσιεύσεις: 22898
Εγγραφή: 14 Απρ 2018, 13:22
Phorum.gr user: vantono
Τοποθεσία: κεντρικά γραφεία George Soros

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από vantono » 16 Σεπ 2019, 21:36

ρωτάει αν ειναι tribe ο αλλος και αν υπαρχει καποια φιλοσοφια πισω απ'ολα αυτα τα τατού, ναι λεει, και εχει μια κορώνα στο καλάμι, μια ζαρτιέρα στο μπουτι και ενα γιγαντιο διαμάντι κατω απ τα βύζια και αλλη μια παρόμοια πιπουλα στο χερι και λεει τα εχω σχεδιασει μονη μου. :lol:

Nero

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από Nero » 16 Σεπ 2019, 21:37

η άλλη δεν ήξερε τι λέει το τατου της :smt005:

Άβαταρ μέλους
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ
Δημοσιεύσεις: 10678
Εγγραφή: 27 Αύγ 2018, 12:00

Re: GNTM

Μη αναγνωσμένη δημοσίευση από ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ » 16 Σεπ 2019, 21:38

Feindflug έγραψε:
16 Σεπ 2019, 21:35
ΑΧΑΡΙΣΤΟΣ έγραψε:
16 Σεπ 2019, 21:28
Feindflug έγραψε:
11 Σεπ 2019, 16:58
Κακά τα ψέματα, τύπισσες και τύποι, λίγες είναι οι κοπέλες με την εμφάνιση τοπ μόντελ εκεί μέσα. Οι περισσότερες είναι εντελώς άσχετες από μόδα, δεν ξέρουν σχεδιαστές, μοντέλα και τάσεις πέρα από αυτά που προτείνει η μαντάμ Πελαζί της γειτονιάς τους.

Όταν δε τις ρωτούν γιατί θέλουν να γίνουν μοντέλα, όλες απαντούν, πέρα από την υπερκλισεδούρα "Ήταν το όνειρο μου από μικρή", ότι πιστεύουν πως έχουν την προσωπικότητα και τον χαρακτήρα για να γίνουν μοντέλα. Αν είναι έτσι, να πάω και γω στην NASA και να τους πω ότι νομίζω πως έχω τον χαρακτήρα και την προσωπικότητα για να γίνω αστροναύτης.

Και όταν πέρασαν την μαυρούλα με το δάκρυ κορόμηλο, πετάχτηκε ένας/μία κριτής και είπε πως στο μόντελινγκ δεν υπάρχουν διακρίσεις χρώματος και σεξουαλικότητος. Λες και υπάρχουν ρε τύπε/τύπισσα στην καλαθοσφαίριση ξέρω γω ή στις πωλήσεις χαλιών. Και δώσε το λογίδριο για το μπούλινγκ, ενώ συνέπασχε η πλούσια, γκομενάρα Καγιά που γεννήθηκε με όλα τα καλά κι από εμφάνιση και από άνεση.

Οι πιο πολλές εκεί μέσα ψάχνουν να λύσουν το βιοποριστικό τους πρόβλημα είτε με το να ανεβάσουν τους followers τους κατά 5.000, είτε να πάρουν καμμία εκπομπή, είτε να γίνουν ακριβοπληρωμένες βίζιτες. Ότι θέλει η κάθε μία.

Κάτι παρόμοιο δηλαδή με τα λοιπά ριάλιτι μαγειρικής, ταλέντων, τραγουδιστών, χορευτών.
Εχεις σχολιασει ειρωνικα και σχεδον μονολεκτικα σε 1002 σοβαρα νηματα και στο gntm εκανες υπεραναλυση.

:blm:
Θα μπορούσα να γίνω πανελίστας, τύπε.
Ευκολα. Τριζει η καρεκλα του παπανωντα

Απάντηση


  • Παραπλήσια Θέματα
    Απαντήσεις
    Προβολές
    Τελευταία δημοσίευση

Επιστροφή στο “7η τέχνη και Ηλ. ΜΜΕ”

Phorum.com.gr : Αποποίηση Ευθυνών